Ranking mebli biurowych MasterLock. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Meble biurowe / Ranking mebli biurowych MasterLock


Pomagamy w wyborze dobrych mebli biurowych MasterLock. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych mebli biurowych MasterLock,
 • TOP5 często wybieranych mebli biurowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie meble biurowe MasterLock najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane meble biurowe MasterLock, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking mebli biurowych MasterLock, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock ☆

Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock Najniższa Cena Online

☆ Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock – jakie są jej główne mocne strony? Pozwala ona na komfortowe i bezpieczne przechowywanie 5 zróżnicowanych kluczy. Szafka na klucze została produkowana z trwałego, wytrzymałego metalu. Jej wysokość to 22 centymetry, szerokość – 17 centymetrów, a głębokość – 4 centymetry. Skrzynka dobrze prezentować będzie się zarówno w domu, jak i w biurze. Jest dostosowana do montażu na ścianie. Skrzynkę na klucze można ozdobić przy pomocy dowolnej fotografii, dzięki czemu prezentuje się ona bardzo oryginalnie. Znajdujące się w jej wnętrzu kolorowe zawieszki zezwalają na bezproblemowe odnalezienie właściwego, niezbędnego w danym momencie klucza. Oferta naszego sklepu internetowego Biuro Market obejmuje także inne skrzynki na klucze cenionej producenta Master Lock. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie przeróżnymi parametrami, takimi jak na przykład liczba haczyków czy przegródek oraz wariant zamknięcia.


☆ Kasetka na klucze z zamkiem szyfrowym 5401EURD MasterLock ☆

Kasetka na klucze z zamkiem szyfrowym 5401EURD MasterLock Najniższa Cena Online

☆ Kasetka na klucze z zamkiem szyfrowym 5401EURD MasterLock - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Kasetka na klucze z zamkiem szyfrowym 5401EURD MasterLock
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Kasetka na klucze z zamkiem szyfrowym 5401EURD MasterLock z naszego sklepu internetowego Biuro-Market.pl ma wysokość 8,3 centymetra, szerokość 11,8 centymetra i głębokość 3,4 centymetra. Posiada ona korpus wykonany z konkretnego, opornego na uszkodzenia metalu. Kasetka umożliwia bezpieczne, komfortowe przechowywanie przeróżnego typu kluczy, na przykład do samochodu i mieszkania. Jest ona zamykana na kod składający się z 4 cyfr, który jest ustanawiany przez użytkownika. Do zalet skrzynki na klucze z kodem zaliczyć można dodatkowo jej wzmocnioną budowę, która jest wytrzymała na wszystkiego rodzaju piłowania oraz uderzenia młotem. Model ten pozwala na resetowanie kodu otwierającego kasetkę. Skrzynka na klucze z kodem jest dostosowana do montażu na ścianie. W naszym sklepie internetowym Biuro Market znaleźć można też inne modele kasetek na klucze. Mogą być one zamykane na zamek kluczowy, szyfrowy, elektroniczny lub Bluetooth i posiadać wybraną liczba przegródek, a także haczyków.


☆ Sejf domowy, biurowy X125ML ☆

Sejf domowy, biurowy X125ML Najniższa Cena Online

☆ Sejf domowy, biurowy X125ML - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Sejf domowy, biurowy X125ML
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Sejf elektroniczny X125ML spory MasterLock to nad wyraz prawidłowy i sprawdzony po-jemnik dedykowany do stosowania jednocześnie poprzez osoby prywatne, jak i użytkowni-ków z zasady firmowych. Dzięki temu kasa pancerna spisuje się wręcz genialnie jako sejf domowy i biurowy i jako sejf hotelowy. To ostatnie jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki występowaniu zamka elektronicznego, który pozwala na przypisywanie losowych kodów Pin w zależności od potrzeb gości hotelowych. We wnętrzu umieścić można najczęściej pieniądze, biżuterię, a takżę inne drobniejsze elementy wła-sności. Drzwiczki zabezpieczone są typowo dwoma ryglami kontrolowanymi z zewnątrz poprzez zamek elektroniczny i podwójną warstwą blach. Rygle znajdują się dla bezpieczeństwa wewnątrz, gdyż dzięki temu nie można odciąć ich od zewnątrz. Dodatkowo bardzo nieskuteczne będzie wiercenie w ścianach sejfu certyfikowanego. Ten po prostu uznać należy za wielofunkcyjny i przeważnie bezpieczny sejf do-mowy i biurowy.


☆ Masterlock Kasetka na klucze hd z zamkiem szyfrowym 5415eurd ☆

Masterlock Kasetka na klucze hd z zamkiem szyfrowym 5415eurd Najniższa Cena Online

☆ Masterlock Kasetka na klucze hd z zamkiem szyfrowym 5415eurd - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Masterlock Kasetka na klucze hd z zamkiem szyfrowym 5415eurd
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Kasetka na klucze HD z zamkiem szyfrowym 5415EURD MasterLock jest przystosowana do montażu na ścianie. Ma ona twardą, trwałą, potężną cynkową konstrukcję odporną na uderzenia młotem i piłowania. Skrzynka na kluczy umożliwia przechowywanie kilku wybranych kluczy, na przykład do domu i samochodu w bezpiecznych warunkach i miejscu, w którym są one typowo wykorzystywane. Jest ona zamykana na ustanawiany przez użytkownika 4 – cyfrowy kod. Istnieje tutaj możliwość jego zresetowania. Mechanizm skrzynki na kluczyki jest chroniony poprzez opuszczaną klapkę zabezpieczającą przed przedostaniem się do jej wnętrza kurzu, wody czy brudu. Wysokość tego modelu to 13,5 centymetra, szerokość – 10,5 centymetra, a głębokość – 4,6 centymetra. Asortyment naszego sklepu internetowego Biuro Market obejmuje także inne wysokiej jakości skrzynki na kluczyki, które posiadać mogą różną liczba haczyków i przegródek, a także być zamykane na zamek kluczowy, szyfrowy, elektroniczny albo Bluetooth.


☆ Szafeczka na klucze - poj. 50 kluczy KB-50ML MasterLock ☆

Szafeczka na klucze - poj. 50 kluczy KB-50ML MasterLock Najniższa Cena Online

☆ Szafeczka na klucze - poj. 50 kluczy KB-50ML MasterLock - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Szafeczka na klucze - poj. 50 kluczy KB-50ML MasterLock
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Szafeczka na klucze - poj. 50 kluczy KB-50ML MasterLock została stworzona z trwałego, opornego na uszkodzenia mechaniczne metalu. Powoduje to, iż zaopatrując się w nią można być pewnym, że posłuży ona przez sporo lat i będzie w pełni bezusterkowa. Skrzynka metalowa na klucze znacząco ułatwia ich organizację. Ma ona 50 breloków w 5 zróżnicowanych kolorach wraz z etykietam. Taki artykuł świetnie sprawdzać będzie się równocześnie w firmie, jak i w domu, szkole czy na siłowni. Skrzynka metalowa na klucze ma zamek na klucz (w komplecie wraz z nią znajdują się 2 sztuki). Jej waga to 2 kilogramy, a pojemność – 3,42 litra. Szafka posiada w komplecie komplet montażowy. W ofercie naszego sklepu internetowego Biuro Market znaleźć można także inne modele szafek na klucze Master Lock. Mieć mogą one przeróżną liczba haczyków i przegródek, listwy stałe lub ruchome i zamek szyfrowy, kluczowy, elektroniczny albo na Bluetooth. Mnogość przystępnych modeli powoduje, iż każdy wyszuka tu coś dla siebie.


☆ Masterlock Szafeczka na klucze - poj. 25 kluczy kb-25 ml ☆

Masterlock Szafeczka na klucze - poj. 25 kluczy kb-25 ml Najniższa Cena Online

☆ Masterlock Szafeczka na klucze - poj. 25 kluczy kb-25 ml - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Masterlock Szafeczka na klucze - poj. 25 kluczy kb-25 ml
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Szafeczka na klucze - poj. 25 kluczy KB-25 ML MasterLock oferowana poprzez nasz sklep internetowy Biuro-Market.pl ma wysokość 25 centymetrów, szerokość 18,8 centymetra i głębokość 8,5 centymetra. Jej waga to 1,2 kilograma, a pojemność – 1,65 litra. Skrzynka na klucze pozwala na prawidłową organizację kluczy i bezpieczne ich przechowywanie. Nadzwyczajnie sprawdzać będzie się ona równocześnie w firmie, jak i w domu, szkole czy na siłowni. Szafeczka ma w komplecie 25 breloków na klucze w 5 różnych kolorach, wraz z etykietami, które upraszczają ich organizację. Jest ona zamykana na klucz (w komplecie wraz z nią znajdują się 2 sztuki). Skrzynka na klucze cenionej firmy Master Lock została stworzona trwałej, potężnej, wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne stali. Sprzedawana jest ona w komplecie razem z zestawem montażowym. Nasz sklep internetowy Biuro-Market.pl obejmuje także inne konkretne skrzynki na klucze o różnorodnej ilości przegródek i haczyków.


☆ Masterlock Sejf, kasetka podróżna pp1kml + linka na zamek python 4,5mx10mm ☆

Masterlock Sejf, kasetka podróżna pp1kml + linka na zamek python 4,5mx10mm Najniższa Cena Online

☆ Masterlock Sejf, kasetka podróżna pp1kml + linka na zamek python 4,5mx10mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Masterlock Sejf, kasetka podróżna pp1kml + linka na zamek python 4,5mx10mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Sejf kompaktowy PP1KML z linką zabezpieczającą PYTHON 4,5m x 10mm z per-spektywy wyjazdów okazuje się nie tylko zalotnym zakupem, ale i perfekcyjnym rozwią-zaniem, jeśli zależy nam na najważniejszych elementach naszego majątku. Przeważnie warto wyodrębnić, iż sejf certyfikowany to za każdym razem dobra decyzja, jeśli zależy nam na ochronie rzeczy osobistych. Dlaczego? Z tego względu, iż w jego wnętrzu za-bezpieczyć można praktycznie dowolne przedmioty o wymiarze dobranym do je-go gabarytów. Dotyczy to m.in. Dokumentów w tym przypadku, paszportów, biżuterii albo standardowo pieniędzy. Kasa pancerna jest bardzo dobrą opcją pod kątem zabez-pieczenia przedmiotów w miejscu pobytu. Dlatego efektywnie może być wykorzystywana jako sejf hotelowy. Ścianki pojemnika wytwarzane z wytrzymałego, podwójnie wzmocnio-nego stopu stali. Pojemnik oporny jest na próby rozbijania oraz wykazuje zwięk-szoną odporność na próby przepiłowania albo wiercenia. Zresztą dostęp do wnętrza w ten sposób jest szczególnie utrudniony, gdyż można łatwo uszkodzić wszystko, co znajduje się w środku.


☆ Szafka do przechowywania kluczy i kosztowności KDS1EURHRO, Home Safe 10 K ☆

Szafka do przechowywania kluczy i kosztowności KDS1EURHRO, Home Safe 10 K Najniższa Cena Online

☆ Szafka do przechowywania kluczy i kosztowności KDS1EURHRO, Home Safe 10 K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Szafka do przechowywania kluczy i kosztowności KDS1EURHRO, Home Safe 10 K
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Szafeczka na pieniądze i klucze - poj. 10 kluczy KDS1EURHRO Masterlock – jakie są jej cechy specyficzne? Wysokość tego modelu to 7,5 centymetra, szerokość – 17 centymetrów, a głębokość – 17 centymetrów. Szafeczka na klucze została tworzona z trwałego, wytrzymałego, odpornego na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne metalu. Powoduje to, iż zaopatrując się w nią można być pewnym, że posłuży ona poprzez długie lata i będzie w pełni bezawaryjna. Szafka na klucze z naszego sklepu internetowego Meble Teo użyteczną, plastikową szufladkę z 1 przegródką na banknoty i 3 przegródkami na monety, po wyjęciu której artykuł może pełnić funkcję funkcjonalnej szafki na klucze. Model ten pozwala na bezpieczne przechowywanie 10 rozmaitych par. Nakłaniamy jeszcze do zaznajomienia się z innymi szafeczkami na klucze dostępnymi w naszym asortymencie.


☆ Szafka do przechowywania kluczy, ramka na zdjęcia 5451EURD, SZK 301 ☆

Szafka do przechowywania kluczy, ramka na zdjęcia 5451EURD, SZK 301 Najniższa Cena Online

☆ Szafka do przechowywania kluczy, ramka na zdjęcia 5451EURD, SZK 301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Szafka do przechowywania kluczy, ramka na zdjęcia 5451EURD, SZK 301
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Czym cechuje się artykuł dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego Meble-Teo.pl, jakim jest szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock? Jej wysokość to 22 centymetry, szerokość – 17 centymetrów, a głębokość – 4 centymetrów. Pozwala ona na wygodne i w pełni bezpieczne przechowywanie 5 przeróżnych kluczy. Szafka na klucze metalowa wyszuka użycie równocześnie w biurze, jak i w domu. Tym, co odróżnia ją od klasycznych produktów tego typu dostępnych na rynku jest możliwość umieszczenia w niej dowolnego fotografie, na przykład dziecka czy z wakacyjnego wyjazdu. Barwne zawieszki pozwalają na bezproblemowe odnalezienie potrzebnego w danym momencie klucza. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje także mnóstwo innych wysokiej jakości szafek na klucze. Do wyboru są tutaj modele zamykane na zamek kluczowy, szyfrowy, elektroniczny oraz Bluetooth. Mieć mogą one różnorodną liczba przegródek i haczyków.


☆ Szafka do przechowywania kluczy - 25 par KB-25ML, Home Safe 20 K ☆

Szafka do przechowywania kluczy - 25 par KB-25ML, Home Safe 20 K Najniższa Cena Online

☆ Szafka do przechowywania kluczy - 25 par KB-25ML, Home Safe 20 K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Szafka do przechowywania kluczy - 25 par KB-25ML, Home Safe 20 K
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Szafeczka na klucze - poj. 25 kluczy KB-25 ML MasterLock to uniwersalny towar, który doskonale sprawdzać będzie się równocześnie w biurze, jak i domu, szkole czy klubie fitness. Kasetka na klucze umożliwia korzystną organizację kluczy i ich bezpieczne, wygodne przechowywanie. W zestawie znajduje się 15 breloków w 5 kolorach z etykietami. Kasetka na klucze jest zamykana na klucz (w komplecie znajdują się 2 sztuki). Jej wysokość to 25 centymetrów, szerokość – 18,8 centymetra, a głębokość – 8,5 centymetra. Szafka została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego, niepodatnego na uszkodzenia mechaniczne metalu, co sprawia,kupując ją można mieć pewność, że posłuży przez długi czas. Szafka na klucze ma pojemność 1,65 litra. Jej waga to 1,2 kilograma. Oferta naszego sklepu internetowego Meble Teo obejmuje także inne wysokiej jakości produkty tego typu uznanej producenta Master Lock. Mogą być one zamykane zarówno na zamek kluczowy, jak i szyfrowy, elektroniczny i Bluetooth.Podobne zestawienia:


Najtańsze meble biurowe MasterLock – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze meble biurowe MasterLock, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich mebli biurowych MasterLock jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Szafka do przechowywania kluczy, ramka na zdjęcia 5451EURD, SZK 301 ☆

Szafka do przechowywania kluczy, ramka na zdjęcia 5451EURD, SZK 301 Najniższa Cena Online

☆ Szafka do przechowywania kluczy, ramka na zdjęcia 5451EURD, SZK 301 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Szafka do przechowywania kluczy, ramka na zdjęcia 5451EURD, SZK 301
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Czym cechuje się produkt dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego Meble-Teo.pl, jakim jest szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock? Jej wysokość to 22 centymetry, szerokość – 17 centymetrów, a głębokość – 4 centymetrów. Pozwala ona na komfortowe i w pełni bezpieczne przechowywanie 5 rozmaitych kluczy. Szafka na klucze metalowa wyszuka użycie równocześnie w biurze, jak i w domu. Tym, co odróżnia ją od klasycznych produktów tego typu dostępnych na rynku jest możliwość umieszczenia w niej dowolnego fotografie, na przykład dziecka czy z wakacyjnego wyjazdu. Barwne zawieszki pozwalają na bezproblemowe odnalezienie niezbędnego w danym momencie klucza. Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje także mnóstwo innych wysokiej jakości szafek na klucze. Do wyboru są tutaj modele zamykane na zamek kluczowy, szyfrowy, elektroniczny oraz Bluetooth. Mieć mogą one najróżniejszą liczba przegródek i haczyków.


☆ Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock ☆

Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock Najniższa Cena Online

☆ Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Szafeczka na klucze 5451EURD poj. 5 kluczy Masterlock – jakie są jej główne atuty? Pozwala ona na wygodne i bezpieczne przechowywanie 5 przeróżnych kluczy. Szafka na klucze została stworzona z trwałego, wytrzymałego metalu. Jej wysokość to 22 centymetry, szerokość – 17 centymetrów, a głębokość – 4 centymetry. Skrzynka należycie prezentować będzie się jednocześnie w domu, jak i w biurze. Jest przypasowana do konstrukcji na ścianie. Skrzynkę na klucze można ozdobić przy pomocy dowolnej fotografii, dzięki temu prezentuje się ona nad wyraz oryginalnie. Znajdujące się w jej wnętrzu kolorowe zawieszki zezwalają na bezproblemowe odnalezienie właściwego, niezbędnego w danym momencie klucza. Oferta naszego sklepu internetowego Biuro Market obejmuje także inne skrzynki na klucze uwielbianej producenta Master Lock. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie przeróżnymi parametrami, takimi jak na przykład ilość haczyków czy przegródek i wariant zamknięcia.


☆ Szafka do przechowywania kluczy i kosztowności KDS1EURHRO, Home Safe 10 K ☆

Szafka do przechowywania kluczy i kosztowności KDS1EURHRO, Home Safe 10 K Najniższa Cena Online

☆ Szafka do przechowywania kluczy i kosztowności KDS1EURHRO, Home Safe 10 K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Szafka do przechowywania kluczy i kosztowności KDS1EURHRO, Home Safe 10 K
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Szafeczka na pieniądze i klucze - poj. 10 kluczy KDS1EURHRO Masterlock – jakie są jej cechy specyficzne? Wysokość tego modelu to 7,5 centymetra, szerokość – 17 centymetrów, a głębokość – 17 centymetrów. Szafeczka na klucze została produkowana z trwałego, wytrzymałego, odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne metalu. Powoduje to, iż zaopatrując się w nią można być pewnym, że posłuży ona poprzez długie lata i będzie w pełni bezawaryjna. Szafka na klucze z naszego sklepu internetowego Meble Teo praktyczną, plastikową szufladkę z 1 przegródką na banknoty i 3 przegródkami na monety, po wyjęciu której produkt może pełnić funkcję praktycznej szafki na klucze. Model ten pozwala na bezpieczne przechowywanie 10 przeróżnych par. Namawiamy w dodatku do poznania się z innymi szafeczkami na klucze dostępnymi w naszym asortymencie.


☆ Masterlock Szafeczka na pieniądze i klucze - poj. 10 kluczy kds1eurhro ☆

Masterlock Szafeczka na pieniądze i klucze - poj. 10 kluczy kds1eurhro Najniższa Cena Online

☆ Masterlock Szafeczka na pieniądze i klucze - poj. 10 kluczy kds1eurhro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Masterlock Szafeczka na pieniądze i klucze - poj. 10 kluczy kds1eurhro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Jednym z godnych polecenia produktów z asortymentu naszego sklepu internetowego Biuro-Market.pl jest szafeczka na pieniądze i klucze - poj. 10 kluczy KDS1EURHRO Masterlock. Została ona produkowana z wytrzymałego, wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne metalu. Sprawia to, iż skrzynka na klucze sprosta oczekiwaniom choćby najszczególniej wymagających klientów. Jej wysokość to 7,5 centymetra, szerokość – 17 centymetrów, a głębokość – 17 centymetrów. Skrzynka na klucze ma plastikową szufladę z 3 przegródkami na monety i 1 na banknoty. Po jej wyjęciu towar pełnić może z powodzeniem funkcję szafki na klucze. Pozwala on na w pełni bezpieczne przechowywanie 10 par kluczy. To rewelacyjne rozwiązanie jednocześnie do domu, jak i do biura. Oferta naszego sklepu internetowego Biuro Market obejmuje także inne wysokiej jakości skrzynki na klucze, które różnić mogą się od siebie pomiędzy innymi ilością haczyków i przegródek i rodzajem zamknięcia.


☆ Szafka do przechowywania kluczy - 25 par KB-25ML, Home Safe 20 K ☆

Szafka do przechowywania kluczy - 25 par KB-25ML, Home Safe 20 K Najniższa Cena Online

☆ Szafka do przechowywania kluczy - 25 par KB-25ML, Home Safe 20 K - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MasterLock
 • Nazwa produktu: Szafka do przechowywania kluczy - 25 par KB-25ML, Home Safe 20 K
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Szafeczka na klucze - poj. 25 kluczy KB-25 ML MasterLock to uniwersalny artykuł, który perfekcyjnie sprawdzać będzie się jednocześnie w biurze, jak i domu, szkole czy klubie fitness. Kasetka na klucze umożliwia korzystną organizację kluczy i ich bezpieczne, wygodne przechowywanie. W komplecie znajduje się 15 breloków w 5 kolorach z etykietami. Kasetka na klucze jest zamykana na klucz (w zestawie znajdują się 2 sztuki). Jej wysokość to 25 centymetrów, szerokość – 18,8 centymetra, a głębokość – 8,5 centymetra. Szafka została stworzona z wysokiej jakości, wytrzymałego, opornego na uszkodzenia mechaniczne metalu, co powoduje,kupując ją można posiadać pewność, że posłuży poprzez długi czas. Szafka na klucze ma pojemność 1,65 litra. Jej waga to 1,2 kilograma. Oferta naszego sklepu internetowego Meble Teo obejmuje również inne wysokiej jakości produkty tego typu uwielbianej firmy Master Lock. Mogą być one zamykane równocześnie na zamek kluczowy, jak i szyfrowy, elektroniczny i Bluetooth.Podsumowanie, czyli jakie meble biurowe MasterLock najlepsze?


Najlepsze meble biurowe MasterLock w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze meble biurowe MasterLock w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze meble biurowe – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji mebli biurowych MasterLock nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych mebli biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie meble biurowe MasterLock opinie,
 • dobre meble biurowe MasterLock cena,
 • meble biurowe MasterLock ranking,
 • meble biurowe MasterLock jakie najlepsze.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...