Ranking mebli biurowych gabinetowych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Meble biurowe / Ranking mebli biurowych gabinetowych


Pomagamy w wyborze dobrych mebli biurowych gabinetowych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych mebli biurowych gabinetowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych mebli biurowych.

Jakie meble biurowe gabinetowe najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane meble biurowe gabinetowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking mebli biurowych gabinetowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Halmar Fotel gabinetowy mantus czarny z regulacja wysokości ☆

Halmar Fotel gabinetowy mantus czarny z regulacja wysokości Najniższa Cena Online

☆ Halmar Fotel gabinetowy mantus czarny z regulacja wysokości - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Halmar Fotel gabinetowy mantus czarny z regulacja wysokości
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Mantus czarny Mantus to przedstawiciel progresywnego, wyszukanego minimalizmu perfekcyjny do każdego biura i gabinetu, w którym docenia się nieśmiertelny design. Tapicerowany skórą organiczną, która poza względami stylistycznymi jest stanowczo praktyczna i łatwa do utrzymania w czystości.

  komfortowe wyprofilowane wysokie oparcie, pełniące także funkcję zagłowka w wygodzie pozwoli Ci spędzić dzień pracy. Minimalizm, niebanalna elegancja czynią Mantusa meblem idealnym. Fotel gabinetowy Mantus to też funkcjonalność, zaopatrzony w mechanizm TILT daję szereg możliwości w czasie pracy albo w przerwie - funkcja luźnego kołysania to perfekcyjna możliwość odprężenia się i relaksu w czasie wolnym, pozostałe użycia takie jak blokowanie siedziska i oparcia, dostosowywanie wysokości fotela i regulacja siły oporu oparcia sprawdzą się podczas pracy i pozwolą na przyjęcie odpowiednio komfortowej i komfortowej pozycji w czasie obowiązków.

  błyskotliwy fotel podkreślający się surową, elegancką linią fenomenalny do biura, gabinetu i pracowni!


☆ Fotel gabinetowy prestige skid czarny marki Halmar ☆

Fotel gabinetowy prestige skid czarny marki Halmar Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy prestige skid czarny marki Halmar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy prestige skid czarny marki Halmar
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Prestige Skid czarny Pragniesz urządzić swój gabinet elegancko, stylowo i niesztampowo? Z Prestige Skid dzisiaj to realne - elegancja, minimalizm, komfort to wyjątkowo prawidłowy wybór do gabinetu, biura, czy pracowni!

  innowacyjna forma i znakomita jakość wykonania to zalety, które doceni każdy miłośnik niezwykłych mebli. Prestige Skid stylistyką nawiązuję do ponadczasowych modeli asygnowanych do przestrzeni gabinetowych.

  interesująca forma, genialnie wyprofilowane oparcie i komfortowe podłokietniki stanowią mebel doskonały na długie negocjacje w poczuciu pełnego luksusu. Fotel perfekcyjnie spełni oczekiwania równocześnie w biurze, jak i w wysmakowanym domu.

  Nietuzinkowa forma sprawia, że to wspaniała sugestia do pomieszczeń utrzymanych w stylu awangardowym, lubiących ponadczasowy design i elegancje!


☆ Fotel gabinetowy tony czarny z regulacja wysokości marki Halmar ☆

Fotel gabinetowy tony czarny z regulacja wysokości marki Halmar Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy tony czarny z regulacja wysokości marki Halmar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy tony czarny z regulacja wysokości marki Halmar
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Tony, szary świetna równowaga pomiędzy wygodą stosowania i wyszukanym wyglądem to najkorzystniejsze co można stworzyć, gdy chodzi o meble do gabinetu. Fotel, który nada wnętrzu niezwykłego charakteru, musi też zapewnić użytkownikowi pełnię komfortu.

  Na szczęście takie rozwiązanie jest dostępne od ręki. Tony fotel gabinetowy w kolorze czarnym to sugestia dla osób, które pragną pracować w elitarnych warunkach,jednocześnie nie chcą rezygnować z elegancji i innowacyjnego wyglądu swego wyposażenia.

  funkcjonalny fotel gabinetowy Tony produkowany został z myślą o zapewnieniu pracownikom pełnego komfortu – poręczne oparcie z wentylującej siatki pozwala pracować bez zmęczenia poprzez mnóstwo godzin, a niepowtarzalny mechanizm regulacji zapewnia zachowanie zdrowej i poprawnej postawy za biurkiem.

  Ogromnym atutem jest również odważna kolorystyka i postępowy kształt fotela. Doskonały mariaż funkcjonalności i stylu – dla tych, którzy kochają posiadać to co najlepsze! dane dopełniające: szerokość 58 cmwysokość 92 - 102 cmgłębokość 56 cmszerokość siedziska 58 cmwysokość oparcia 45 cmwysokość podstawy 47-57 cm zaimplementowany mechanizm TILT: umożliwia luźne kołysanie się, blokowanie siedziska i oparcia, regulowanie wysokości fotela oraz regulację siły oporu oparcia


☆ Fotel gabinetowy Tony czarny z regulacja wysokości ☆

Fotel gabinetowy Tony czarny z regulacja wysokości Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy Tony czarny z regulacja wysokości - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy Tony czarny z regulacja wysokości
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Tony, czarny nadzwyczajna równowaga między wygodą użytkowania i wykwintnym wyglądem to najkorzystniejsze co można stworzyć, gdy chodzi o meble do gabinetu. Fotel, który nada wnętrzu niezwykłego charakteru, musi także zapewnić użytkownikowi pełnię komfortu.

  Na szczęście takie rozwiązanie jest przystępne od ręki. Tony fotel gabinetowy w odcieniu czarnym to sugestia dla osób, które pragną pracować w elitarnych warunkach,równocześnie nie chcą rezygnować z elegancji i nowoczesnego wyglądu swego wyposażenia.

  poręczny fotel gabinetowy Tony wykonany został z myślą o zapewnieniu pracownikom pełnego komfortu – funkcjonalne oparcie z wentylującej siatki pozwala pracować bez zmęczenia przez dużo godzin, a specyficzny mechanizm regulacji zapewnia zachowanie zdrowej i poprawnej postawy za biurkiem.

  Ogromnym atutem jest też odważna kolorystyka i innowacyjny zarys fotela. Wyśmienity mariaż funkcjonalności i stylu – dla tych, którzy kochają mieć to co najlepsze! informacje dodatkowe: szerokość 58 cmwysokość 92 - 102 cmgłębokość 56 cmszerokość siedziska 58 cmwysokość oparcia 45 cmwysokość podstawy 47-57 cm zastosowany mechanizm TILT: pozwala na luźne kołysanie się, blokowanie siedziska i oparcia, dostosowywanie wysokości fotela oraz regulację siły oporu oparcia


☆ Fotel gabinetowy Vire biały z regulacją wysokości ☆

Fotel gabinetowy Vire biały z regulacją wysokości Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy Vire biały z regulacją wysokości - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy Vire biały z regulacją wysokości
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Vire, biały olśniewające połączenie innowacyjnej kolorystyki z elegancką linią. Wspaniała propozycja dla nowoczesnych biur i gabinetów, gdzie oprócz estetyki docenia się także komfort stosowania oraz możliwość korzystania z trwałych i użytecznych mebli.

  Vire fotel gabinetowy to mebel, który powstał z myślą o harmonijnym połączeniu pełnej wygody z innowacyjną stylistyką. Specjalnie zaprojektowane wysokie oparcie wyprofilowano tak, żeby zapewniało zdrową i bezpieczną pozycję za biurkiem.

  Specjalna siatka zapewnia dobrą wentylację, a komfortowe podłokietniki zapewniają podparcie dla łokci. Specjalnie zaprojektowany mechanizm regulacji i stylowy projekt powodują, że ten niezwykły model będzie świetnie spełniał swoją rolę równocześnie w biurze, jak i w zaciszu domowego gabinetu.

  progresywność, ergonomia i elegancja połączone w jedno! informacje dodatkowe: szerokość 61 cmwysokość 110 - 120 cmgłębokość 63 cmszerokość siedziska 61 cmwysokość oparcia 66 cmwysokość podstawy 44-54 cm zaimplementowany mechanizm TILT: zezwala na swobodne kołysanie się, blokowanie siedziska i oparcia, dostosowywanie wysokości fotela i regulację siły oporu oparcia


☆ Fotel gabinetowy vire szary z regulacją wysokości marki Halmar ☆

Fotel gabinetowy vire szary z regulacją wysokości marki Halmar Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy vire szary z regulacją wysokości marki Halmar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy vire szary z regulacją wysokości marki Halmar
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Vire, szary olśniewające połączenie progresywnej kolorystyki z elegancką linią. Doskonała propozycja dla progresywnych biur i gabinetów, gdzie oprócz estetyki docenia się także komfort wykorzystywania i możliwość korzystania z trwałych i użytecznych mebli.

  Vire fotel gabinetowy to mebel, który powstał z myślą o harmonijnym połączeniu pełnej wygody z nowoczesną stylistyką. Specjalnie zaprojektowane wysokie oparcie wyprofilowano tak, żeby zapewniało zdrową i bezpieczną pozycję za biurkiem.

  Specjalna siatka gwarantuje dobrą wentylację, a wygodne podłokietniki gwarantują podparcie dla łokci. Specjalnie zaprojektowany mechanizm regulacji i stylowy projekt sprawiają, iż ten niezwykły model będzie świetnie spełniał swoją rolę równocześnie w biurze, jak i w zaciszu domowego gabinetu.

  innowacyjność, ergonomia i elegancja połączone w jedno! informacje uzupełniające: szerokość 61 cmwysokość 110 - 120 cmgłębokość 63 cmszerokość siedziska 61 cmwysokość oparcia 66 cmwysokość podstawy 44-54 cm zastosowany mechanizm TILT: zezwala na luźne kołysanie się, blokowanie siedziska i oparcia, regulowanie wysokości fotela, a także regulację siły oporu oparcia


☆ Fotel gabinetowy Trent ekoskóra ☆

Fotel gabinetowy Trent ekoskóra Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy Trent ekoskóra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Unique
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy Trent ekoskóra
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:
  informacje techniczne:

  przekazane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.


  Gwarancja na mebel wynosi 24 miesiące.

  Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 130 kg.

  Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

  Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli gabinetowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  _breakpoint

  Fotel gabinetowy Trent

  Fotel gabinetowy Trent doszlifowany wysokiej jakości ekoskórą to wytworny i szykowny mebel, zaprojektowany z myślą o wygodzie i stylu w przestrzeni biurowej. Zastosowane materiały nadają fotelowi ekskluzywny wygląd i miły dotyk - materiał ten jest ponadto trwały i nieskomplikowany w utrzymaniu w czystości. Unique to firma, która stawia na unikalne wzornictwo - fotel Trent jest tego najkorzystniejszym przykładem.

  Fotel gabinetowy Trent oferuje komfortowe i ergonomiczne siedzisko wraz z odpowiednim wsparciem dla pleców. Fotel dostosowywaną wysokość siedziska co pozwala przystosować się do jednostkowych preferencji użytkownika. Dopełnieniem całości są stałe podłokietniki na których można ułożyć przedramiona - posiadają miękkie nakładki ze skóry naturalnej.

  Ekoskóra - imitacja skóry naturalnej o niezwykle znacznej wytrzymałości mechanicznej. Wodoodporna, niepodatna na zabrudzenia - ekoskóra jest elastyczna i miękka w dotyku. Ekoskóra ma wysoką odporność na ścieranie, i jest trudno zapalna. Uznawana jest także za materiał higieniczny - z łatwością utrzymać ją w czystości. Pielęgnacja polega na stosowaniu ogólnie dostępnych środków do czyszczenia skaju.

  Fotel gabinetowy Trent to szczególnie wyszukane i stylowe połączenie dwóch kolorów:

  • czarny (obicie)
  • chrom (podstawa i podłokietniki)

  Synchron - wysokiej klasy mechanizm synchroniczny, ma możliwość luźnego bujania się - następuje synchroniczna praca siedziska względem oparcia. Oparcie można zablokować w kilku wybranych poprzez siebie pozycjach. Mechanizm pozwala też na obracanie fotela wokół własnej osi o 360 stopni.

  Podstawa fotela Trent została stworzona z polerowanego aluminium - jest szczególnie wytrzymała i jednostajna (jej szerokość to 70 mm)

  zastosowano kółka twarde do powierzchni miękkich, takich jak dywany, wykładziny.

  Istnieje możliwość zakupu kółek miękkich pokrytych kauczukiem - bezpiecznych dla podłóg twardych rodzaju panele, drewno czy również gres.

  Kółka zastosowane w tym modelu mają 50 mm średnicy.

  Montaż fotela jest wyjątkowo prosty - trwa około 10 minut. Instrukcja załączona jest do fotela.


☆ Fotel gabinetowy Apus skóra naturalna ☆

Fotel gabinetowy Apus skóra naturalna Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy Apus skóra naturalna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Unique
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy Apus skóra naturalna
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:
  informacje technologiczne:

  przekazane rozmiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.

  Gwarancja na mebel wynosi 24 miesiące.

  Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 130 kg.

  Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

  Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli gabinetowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  _breakpoint

  Fotel gabinetowy Apus

  Apus to nad wyraz gustowny fotel gabinetowy - projektanci producenta Unique dołożyli starań aby design fotela podobał się wymagającemu użytkownikowi. W miejscach styczności użytkownika z fotelem zastosowano skórę naturalną - nadaje mu wytworny wygląd. Pozostałe miejsca oparcia i siedziska zostały doszlifowane wysokiej jakości ekoskórą. Jednym słowem fotel dla dyrektora albo prezesa choć nie musisz nim być aby na nim usiąść - fotel jest zaprojektowany bezkompromisowo.

  Fotel gabinetowy Apus oferuje komfortowe i praktyczne siedzisko wraz z odpowiednim wsparciem dla pleców. Fotel dostosowywaną wysokość siedziska co pozwala przypasować się do jednostkowych preferencji użytkownika. Dopełnieniem całości są stałe podłokietniki na których można ułożyć przedramiona.

  Skóra naturalna - w pełni naturalny artykuł, oryginalny zapach oraz jest miękka i przyjemna w dotyku. Ma swój specyficzny urok i jest nad wyraz wytrzymała - stosownie pielęgnowana jest materiałem na lata. Do pielęgnacji używamy specjalnych środków do konserwacji skóry naturalnej.

  Ekoskóra - imitacja skóry naturalnej o niezwykle pokaźnej wytrzymałości mechanicznej. Wodoodporna, oporna na zabrudzenia - ekoskóra jest rozciągliwa i miękka w dotyku. Ekoskóra ma wysoką odporność na ścieranie,, a także jest trudno zapalna. Uznawana jest także za materiał higieniczny - łatwo utrzymać ją w czystości. Pielęgnacja polega na używaniu ogólnie dostępnych środków do czyszczenia skaju.

  Fotel gabinetowy Apus to wyjątkowo wysmakowane i stylowe połączenie dwóch odcieni:

  • czarny (obicie)
  • chrom (podstawa)

  Multiblock - mechanizm zezwala na zablokowanie oparcia w jednej kilku wybranych pozycji wychylenia. Mechanizm pozwala także na luźne bujanie się w fotelu - siała nacisku oparcia na plecy użytkownika jest regulowana. Mechanizm umieszczony jest na siłowniku pneumatycznym przy pomocy którego płynnie regulujemy wysokość siedziska fotela. Mechanizm pozwala także na obracanie fotela wokół własnej osi o 360 stopni.

  Podstawa fotela Apus została wykonana z polerowanego aluminium - jest wyjątkowo wytrzymała i stabilna (jej szerokość to 70 mm)

  zastosowano kółka twarde do powierzchni miękkich, takich jak dywany, wykładziny.

  Istnieje możliwość zakupu kółek miękkich pokrytych kauczukiem - bezpiecznych dla podłóg twardych rodzaju panele, drewno czy również gres.

  Kółka zaimplementowane w tym modelu mają 50 mm średnicy.

  Montaż fotela Apus jest wyjątkowo prosty - trwa około 10 minut. Instrukcja załączona jest do fotela.


☆ Fotel gabinetowy Romano czarny ☆

Fotel gabinetowy Romano czarny Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy Romano czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy Romano czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:
  dane techniczne:

  przekazane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.

  Gwarancja na mebel wynosi 24 miesiące.

  Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 100 kg.

  Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

  Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


  _breakpoint

  Fotel gabinetowy Romano

  Fotel gabinetowy Romano od firmy Halmar to nieszablonowy mebel, który łączy w sobie elegancję, komfort i funkcjonalność. Wytwarzany z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje nie tylko wygodę, lecz także solidność i oporność na codzienne wykorzystywanie. Fotel Romano jest obity naturalną skórą oraz tkaniną membranową, co zagwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także wygodę wykorzystywania. Ekoskóra jest materiałem przystępnym w utrzymaniu czystości, a dzianina membranowa zagwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, co jest bardzo ważne podczas długofalowego siedzenia. Odcień czarny, w którym utrzymany jest fotel, dodaje mu elegancji i powoduje,genialnie wpasuje się w każde wnętrze, niezależnie od jego stylu.

  Czarny fotel gabinetowy Romano to synonim klasy i prawidłowego smaku. Fotel zaopatrzony jest w mechanizm TILT, który pozwala na swobodne kołysanie się do tyłu, co powiększa komfort wykorzystywania. Dzięki temu, choćby po wielu godzinach spędzonych na siedzeniu, nie odczuwamy dyskomfortu.

  Fotel Romano jest nie tylko funkcjonalny, lecz także szczególnie wygodny. Jego siedzisko i oparcie są odpowiednio wyprofilowane, co gwarantuje maksymalny komfort w trakcie siedzenia. W dodatku, fotel zaopatrzony jest w dostosowywaną wysokość siedziska, co pozwala przypasować go do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Podłokietniki tworzone są z wytrzymałego tworzywa, które jest przyjemne w dotyku i nie powoduje otarć.

  W fotelu Romano zastosowano sprawdzony mechanizm Tilt. Pozwala on na "bujanie" się w fotelu - oparcie podąża wtedy za plecami użytkownika wraz z siedziskiem. Mechanizm posiada możliwość zablokowania oparcia w pozycji do pracy. Ma funkcję obracania fotela dookoła - 360 poziomów.

  Ekoskóra - imitacja skóry naturalnej o wyjątkowo pokaźnej wytrzymałości mechanicznej. Wodoodporna, oporna na zabrudzenia - ekoskóra jest elastyczna i miękka w dotyku. Ekoskóra ma wysoką wytrzymałość na ścieranie,, a także jest trudno zapalna. Uznawana jest także za materiał higieniczny - z łatwością utrzymać ją w czystości. Pielęgnacja polega na wykorzystywaniu ogólnie przystępnych środków do czyszczenia skaju.

  dzianina membranowa - dzianina o wyraźnym splocie, a także wielkiej wytrzymałości mechanicznej. Posiada także niezwykle prawidłowe cechy wentylacyjne. Dzianina nie jest podatna na zabrudzenia - z łatwością ją wyczyścić. Do konserwacji zalecane są ogólno dostępne środki do pielęgnacji i czyszczenia tkanin syntetycznych. Ze względu na swoje atrybuty wykorzystywana nieraz na siedziskach foteli biurowych.

  spektakularna, wyprodukowana z aluminium jest nietrudna w utrzymaniu czystościprzede wszystkim stabilna.

  zaimplementowano kółka podstawowe do powierzchni miękkich - dywanowych

  Kółka zaimplementowane w tym modelu posiadają 50 mm średnicy.

  Montaż fotela Romano jest szczególnie prosty - trwa około 10 minut - instrukcja jest załączona do mebla.


☆ Fotel gabinetowy virgo hl skóra naturalna marki Unique ☆

Fotel gabinetowy virgo hl skóra naturalna marki Unique Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy virgo hl skóra naturalna marki Unique - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Unique
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy virgo hl skóra naturalna marki Unique
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:
  dane techniczne:

  przekazane rozmiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.

  Nośność maksymalna krzesła wynosi 130 kg.

  Gwarancja wynosi 24 miesiące.

  Zamów telefonicznie lub zapytaj o towar ☎ 515 229 849

  Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl

  Zapytaj na chat albo zostaw wiadomość odpiszemy


  _breakpoint

  Fotel gabinetowy Virgo - skóra naturalna HL

  Fotel gabinetowy to wyższa półka fotela akcentująca się designem, jakością i pewną dozą elegancji i prezencji.

  Virgo w wersji tapicerowanej skórą naturalną to rasowy fotel gabinetowy - na żywo pokazuje się nad wyraz pozytywnie. Fotel tapicerowany jest ekoskórą PU o matowym aksamitnym wykończeniu. Zagłówek ozdobne perforowania. Na uwagę zasługują "smaczki" w postaci wykończenia ramion podłokietników oraz podstawy jezdnej w lubianym kolorze szarym - szczotkowane aluminium.

  Wysoka jakość wykonania i oryginalny, progresywny design powoduje, iż fotel Virgo to rewelacyjny wybór jako fotel menadżerski.

  Fotel dzięki smukłemu oparciu przedstawia się lekko - jest solidny i delikatny zarazem.

  Tapicerka posiada perforowania - małe otworki - na zagłówku i oparciu - dzięki czemu lepiej "oddycha".

  Skóra naturalna występuje w miejscu styku użytkownika z fotelem to jest na siedzisku, podłokietnikach, oparciu i zagłówku. Tył oparcia, boki siedziska i jego spód tapicerowane są ekoskórą - istotnie nie jest ona do odróżnienia od skóry jest tak wysokiej jakości.

  W ofercie posiadamy także fotel Virgo tapicerowany ekoskórą PU - patrz produkty powiązane.

  Fotel Virgo tapicerowany skórą naturalną i wyśmienicie wygląda lecz też jest wyjątkowo wygodny i wygodny. Zaimplementowano wysokiej klasy mechanizm synchron, perforowania na oparciu i zagłówku i stosownej twardości piankę tapicerską.

  Podłokietniki mają miękkie, tapicerowane nakładki - są obfite i komfortowe.

  obfity zagłówek jest dostosowywany na wysokość. Oparcie ma poręczny kształt i poprawnie wspiera plecy użytkownika.

  Siedzisko także ma funkcjonalny zarys z obniżoną frontową częścią co uniemożliwia uciskowi na uda użytkownika - jest elastyczne i wygodne.

  choćby kilkugodzinna praca biurowa będzie komfortowa i nie zmęczy użytkownika.

  Wysokiej jakości skóra naturalna w miejscu styczności użytkownika z fotelem, tył oparcia, spód i boki siedziska tapicerowane ekoskórą PU.

  Ekoskóra PU - imitacja skóry naturalnej o niezwykle wielkiej wytrzymałości mechanicznej. Wodoodporna, odporna na zabrudzenia - ekoskóra jest sprężysta i miękka w dotyku. Ekoskóra ma wysoką wytrzymałość na ścieranie,, a także jest trudno zapalna. Uznawana jest także za materiał higieniczny - łatwo utrzymać ją w czystości. Pielęgnacja polega na użytkowaniu ogólnie dostępnych środków do czyszczenia skaju.

  Virgo przystępny jest w dwóch kolorach tapicerki:

  - czarny

  - szary

  Podstawa jezdna wyprodukowana jest ze szczotkowanego aluminium i ma wykwintny grafitowy kolor. Podobnie podłokietniki są w tym samym wykończeniu.

  Synchron - wysokiej klasy mechanizm synchroniczny, posiada możliwość swobodnego bujania się - następuje synchroniczna praca siedziska względem oparcia. Siała nacisku oparcia na plecy użytkownika jest dostosowywana. Oparcie można zablokować w kilku wybranych przez siebie pozycjach. Mechanizm pozwala również na obracanie fotela wokół własnej osi o 360 poziomów.

  Montaż jest bardzo prosty - trwa około 10 minut - instrukcja jest dołączona do mebla.Podobne zestawienia:


Najtańsze meble biurowe gabinetowe – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze meble biurowe gabinetowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich mebli biurowych gabinetowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Elior Biurko do gabinetu wenge - goplen ☆

Elior Biurko do gabinetu wenge - goplen Najniższa Cena Online

☆ Elior Biurko do gabinetu wenge - goplen - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Biurko do gabinetu wenge - goplen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  niezbędna Ci dawka dobrego nastroju i przypływu pozytywnej energii? Osoby korzystające z biurek dostosowanych do ich potrzeb zgłaszają mniejszy stres i zmęczenie. Odczuwają także zwiększony poziom wigoru i energii w ciągu dnia, które wpływają na ich wydajność. A Ty znalazłeś już biurko, które spełni Twoje wymagania? Poznaj bliżej surowe biurko Goplen firmy Elior i przekonaj się o jego znakomitych zaletach.

  bezkompromisowa forma a maksimum satysfakcji

  Cechą akcentującą prezentowany poprzez nas mebel od innych na rynku jest z reguły minimalizm. Przejawia się on w oszczędności miejsca wśród domowych pomieszczeń i niepokaźnych wnętrz komercyjnych, w których zależy Ci na wygodnej przestrzeni. Dopełniającą cechą, która pozytywnie wpłynie na Twoje skupienie się na wyodrębnionym zadaniu i wypełnianiu obowiązków. Małe wymiary mebla pozwolą Ci na umiejscowienie go w mieszkaniu w bloku nawet o niewielkim metrażu. ponadto biurko Goplen komfortową szufladę na klawiaturę, która nie zabiera koniecznego miejsca na blacie. Pozwoli Ci to na organizację miejsca do nauki i wygodnego rozmieszczenia książek, a także potrzebnych pomocy do pracy. Subtelna, skandynawska kolorystyka to zaleta, dzięki której łatwo połączysz mebel do rozmaitego typu wnętrz. Biurko Goplen przeznaczone jest dla dzieci, młodzieży a także osób dorosłych. Będzie doskonałym elementem wypełniającym wnętrze domowego gabinetu, pokoju dziecięcego i koniecznym meblem wchodzącym w skład biurowego umeblowania. Udoskonal pomieszczenie zaaranżowane w stylu bezkompromisowym, skandynawskim i klasycznym tym doskonałym i poręcznym dodatkiem!

  Wysoka jakość przez długie lata

  To co akcentuje meble producenta Elior to najczęściej dbałość o najmniejszy szczegół, a wszystko po to, aby na Twojej twarzy każdego dnia pojawiał się uśmiech. Jednym z powodów, dzięki któremu ucieszysz się z podjętej decyzji jest wybór najwyższej jakości tworzyw. Prezentowany poprzez nas mebel w pełni został tworzony z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. dodatkowo płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu powiększenia jej trwałości. Brzegi mebla oklejono specjalistyczny


☆ Fotel gabinetowy tony czarny z regulacja wysokości marki Halmar ☆

Fotel gabinetowy tony czarny z regulacja wysokości marki Halmar Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy tony czarny z regulacja wysokości marki Halmar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy tony czarny z regulacja wysokości marki Halmar
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Tony, szary rewelacyjna równowaga między wygodą użytkowania i wykwintnym wyglądem to najlepsze co można stworzyć, gdy chodzi o meble do gabinetu. Fotel, który nada wnętrzu niezwykłego charakteru, musi też zapewnić użytkownikowi pełnię komfortu.

  Na szczęście takie rozwiązanie jest dostępne od ręki. Tony fotel gabinetowy w odcieniu czarnym to sugestia dla osób, które pragną pracować w wytwornych warunkach,równocześnie nie chcą rezygnować z elegancji i progresywnego wyglądu swego wyposażenia.

  użyteczny fotel gabinetowy Tony wytwarzany został z myślą o zapewnieniu pracownikom pełnego komfortu – praktyczne oparcie z wentylującej siatki pozwala pracować bez zmęczenia poprzez dużo godzin, a unikalny mechanizm regulacji gwarantuje zachowanie zdrowej i prawidłowej postawy za biurkiem.

  Ogromnym atutem jest też odważna kolorystyka i innowacyjny kształt fotela. Doskonały mariaż funkcjonalności i stylu – dla tych, którzy kochają mieć to co najkorzystniejsze! informacje uzupełniające: szerokość 58 cmwysokość 92 - 102 cmgłębokość 56 cmszerokość siedziska 58 cmwysokość oparcia 45 cmwysokość podstawy 47-57 cm zastosowany mechanizm TILT: umożliwia luźne kołysanie się, blokowanie siedziska i oparcia, regulowanie wysokości fotela oraz regulację siły oporu oparcia


☆ Fotel gabinetowy Tony czarny z regulacja wysokości ☆

Fotel gabinetowy Tony czarny z regulacja wysokości Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy Tony czarny z regulacja wysokości - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy Tony czarny z regulacja wysokości
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Tony, czarny idealna równowaga między wygodą użytkowania i eleganckim wyglądem to najlepsze co można stworzyć, gdy chodzi o meble do gabinetu. Fotel, który nada wnętrzu niezwykłego charakteru, musi też zapewnić użytkownikowi pełnię komfortu.

  Na szczęście takie rozwiązanie jest dostępne od ręki. Tony fotel gabinetowy w odcieniu czarnym to sugestia dla osób, które pragną pracować w elitarnych warunkach,jednocześnie nie chcą rezygnować z elegancji i postępowego wyglądu swojego wyposażenia.

  użyteczny fotel gabinetowy Tony wykonany został z myślą o zapewnieniu pracownikom pełnego komfortu – ergonomiczne oparcie z wentylującej siatki pozwala pracować bez zmęczenia poprzez mnóstwo godzin, a niepowtarzalny mechanizm regulacji gwarantuje zachowanie zdrowej i prawidłowej postawy za biurkiem.

  Ogromnym atutem jest też odważna kolorystyka i progresywny kształt fotela. Świetny mariaż funkcjonalności i stylu – dla tych, którzy kochają posiadać to co najlepsze! informacje dopełniające: szerokość 58 cmwysokość 92 - 102 cmgłębokość 56 cmszerokość siedziska 58 cmwysokość oparcia 45 cmwysokość podstawy 47-57 cm zaimplementowany mechanizm TILT: zezwala na luźne kołysanie się, blokowanie siedziska i oparcia, dostosowywanie wysokości fotela oraz regulację siły oporu oparcia


☆ Fotel gabinetowy Vire biały z regulacją wysokości ☆

Fotel gabinetowy Vire biały z regulacją wysokości Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy Vire biały z regulacją wysokości - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy Vire biały z regulacją wysokości
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Vire, biały oszałamiające połączenie innowacyjnej kolorystyki z elegancką linią. Perfekcyjna propozycja dla nowoczesnych biur i gabinetów, gdzie oprócz estetyki docenia się także komfort wykorzystywania i możliwość korzystania z trwałych i funkcjonalnych mebli.

  Vire fotel gabinetowy to mebel, który powstał z myślą o harmonijnym połączeniu pełnej wygody z nowoczesną stylistyką. Specjalnie zaprojektowane wysokie oparcie wyprofilowano tak, by zapewniało zdrową i bezpieczną pozycję za biurkiem.

  Specjalna siatka zagwarantuje korzystną wentylację, a komfortowe podłokietniki gwarantują podparcie dla łokci. Specjalnie zaprojektowany mechanizm regulacji i stylowy projekt sprawiają, że ten niezwykły model będzie perfekcyjnie spełniał swoją rolę zarówno w biurze, jak i w zaciszu domowego gabinetu.

  progresywność, ergonomia i elegancja połączone w jedno! informacje dodatkowe: szerokość 61 cmwysokość 110 - 120 cmgłębokość 63 cmszerokość siedziska 61 cmwysokość oparcia 66 cmwysokość podstawy 44-54 cm zaimplementowany mechanizm TILT: zezwala na luźne kołysanie się, blokowanie siedziska i oparcia, regulowanie wysokości fotela i regulację siły oporu oparcia


☆ Fotel gabinetowy vire szary z regulacją wysokości marki Halmar ☆

Fotel gabinetowy vire szary z regulacją wysokości marki Halmar Najniższa Cena Online

☆ Fotel gabinetowy vire szary z regulacją wysokości marki Halmar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis mebla - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Fotel gabinetowy vire szary z regulacją wysokości marki Halmar
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Meble biurowe
 • Charakterystyka / Opis mebli:

  Fotel gabinetowy Vire, szary olśniewające połączenie nowoczesnej kolorystyki z elegancką linią. Nadzwyczajna sugestia dla nowoczesnych biur i gabinetów, gdzie oprócz estetyki docenia się także komfort stosowania, a także możliwość korzystania z trwałych i poręcznych mebli.

  Vire fotel gabinetowy to mebel, który powstał z myślą o harmonijnym połączeniu pełnej wygody z progresywną stylistyką. Specjalnie zaprojektowane wysokie oparcie wyprofilowano tak, żeby zapewniało zdrową i bezpieczną pozycję za biurkiem.

  Specjalna siatka zagwarantuje dobrą wentylację, a komfortowe podłokietniki zapewniają podparcie dla łokci. Specjalnie zaprojektowany mechanizm regulacji i stylowy projekt sprawiają, że ten niezwykły model będzie znakomicie spełniał swoją rolę zarówno w biurze, jak i w zaciszu domowego gabinetu.

  postępowość, ergonomia i elegancja połączone w jedno! dane dopełniające: szerokość 61 cmwysokość 110 - 120 cmgłębokość 63 cmszerokość siedziska 61 cmwysokość oparcia 66 cmwysokość podstawy 44-54 cm zaimplementowany mechanizm TILT: umożliwia luźne kołysanie się, blokowanie siedziska i oparcia, dostosowywanie wysokości fotela, a także regulację siły oporu oparciaPodsumowanie, czyli jakie meble biurowe gabinetowe najlepsze?


Najlepsze meble biurowe gabinetowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze meble biurowe gabinetowe w Rankingach – nasze TOP3


Polecane meble biurowe – TOP5 na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji mebli biurowych gabinetowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych mebli biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie meble biurowe gabinetowe opinie,
 • dobre meble biurowe gabinetowe cena,
 • meble biurowe gabinetowe ranking,
 • meble biurowe gabinetowe jakie najlepsze.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...