Ranking liczarek do banknotów Glover. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Liczarki do pieniędzy / Ranking liczarek do banknotów Glover


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych liczarek do banknotów Glover. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych liczarek do banknotów Glover,
 • TOP5 często wybieranych liczarek ilościowych do banknotów.

Jakie liczarki do banknotów Glover najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane liczarki do banknotów Glover, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking liczarek do banknotów Glover, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Liczarka banknotów gc-20 uv/mg marki Glover ☆

Liczarka banknotów gc-20 uv/mg marki Glover Najniższa Cena Online

☆ Liczarka banknotów gc-20 uv/mg marki Glover - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Glover
 • Nazwa produktu: Liczarka banknotów gc-20 uv/mg marki Glover
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:
  Liczarka do banknotów Glover GC-20 UV/MG jest absolutną nowością na polskim rynku, lecz bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach tego producenta. Czytelne klawisze i ekran Wysoka precyzyjność liczenia i niezawodność Jednoprzyciskowa zmiana waluty - PLN, EUR, USD, GBP, CHF, ---. Kontrola fałszywych banknotów: UV, MG różnorodne opcje liczenia- sumowanie, odliczanie Rozpoznawanie podwójnych banknotów Kontrola rozmiaru banknotów według wysokości Liczarka weryfikuje banknoty czytnikiem ultrafioletu - UV Liczarka weryfikuje banknoty głowicą magnetyczną - MG Dodatkowy zewnętrzny ekran (opcja) Współpraca z komputerem RS232 (opcja) GC-20 jest wyjątkowo nowoczesnym urządzeniem do szybkiego liczenia i odliczania banknotów we wszystkich walutach. Dzięki wyposażeniu go w kilka modułów kontrolnych (UV, MG) oraz jednoprzyciskowy system wyboru waluty (PLN, EUR, USD, GBP, CHF, All), liczarka bezbłędnie wykrywa falsyfikaty banknotów i dostosowuje samoczynnie atrybuty kontroli do wybranej waluty. Dopełniające funkcje kontroli rozmiaru i detekcji podwójnych banknotów, znacznie upraszczają czynność liczenia i czynią ją bezomyłkową. Liczarka GC- 20 to niezastąpiony pomocnik w procesie liczenia pieniędzy. Dopuszczalne wymiary banknotów: długość 90-175mm, wysokość 50-100mm prędkość liczenia: 800 / 1200 / 1500 banknotów / minutę objętość zasobnika górnego: 500 sztuk pojemność zasobnika dolnego: 250 sztuk interfejs komputerowy zasilanie: AC 100V-240V 50/60Hz zużycie prądu: podczas liczenia 60W wymiary: 248mm x 287mm x 243mm waga: 6,5kg Opinie o liczarce banknotów Glover GC-20 UV/MG. AOAT | 22 listopada 2016 | 13:27 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: OK atuty: prostota obsługi | super wartość Wady: -- Nie wiesz jaką liczarkę do banknotów wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać optymalny sprzęt do Twoich potrzeb. Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

☆ Liczarka banknotów Glover GC-16 UV/MG ☆

Liczarka banknotów Glover GC-16 UV/MG Najniższa Cena Online

☆ Liczarka banknotów Glover GC-16 UV/MG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Liczarka banknotów Glover GC-16 UV/MG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Glover GC-16 UV/MG to liczarka ilościowa banknotów PLN, Euro, a także innych walut (możliwe jest liczenie, sumowanie i odliczanie). Posiada panel LCD, a także klawiaturę z opisami w języku polskim Urządzenie sprawdza prawdziwość banknotów wykorzystując technikę fluorescencji ultrafioletowej jak i analizy pola magnetycznego. Oprócz tego liczarka znamionuje się także detekcją podwójnych banknotów i weryfikacją ich wymiaru (na wysokość). Pojemność górnego zasobnika na banknoty to 300 sztuk, a kieszeni odbiorczej 200 sztuk. Gwarancja na Glover GC-16 UV/MG wynosi 24 miesiące.☆ Liczarka banknotów Glover GC-10 UV, 9E6E-2167B ☆

Liczarka banknotów Glover GC-10 UV, 9E6E-2167B Najniższa Cena Online

☆ Liczarka banknotów Glover GC-10 UV, 9E6E-2167B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Liczarka banknotów Glover GC-10 UV, 9E6E-2167B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Glover GC-10 UV to sprawna liczarka asygnowana do stosowania w kasach bankowych i kantorach. Liczarka jest prosta w obsłudze, kompaktowych wymiarów, ma czytelne klawisze i wyświetlacz. Dzięki modułowi ultrafioletowemu (UV) osiągalne jest odróżnianie banknotów prawdziwych od fałszywych. Liczarka posiada też czujka rozpoznający banknoty sklejone. Dodatkowymi zaletami są klawiatura z oznaczeniami w języku polskim i zewnętrzny wyświetlacz wygodną pracę podczas liczenia pieniędzy. Gwarancja producenta na Glover GC-10 UV wynosi do 36 miesięcy.


☆ Glover Liczarka banknotów gc-180 vn ☆

Glover Liczarka banknotów gc-180 vn Najniższa Cena Online

☆ Glover Liczarka banknotów gc-180 vn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Glover Liczarka banknotów gc-180 vn
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Liczarka Glover GC-180 VN zapewnia możliwość wielostronnego sprawdzania autentyczności znaków pieniężnych dzięki modułom CIS, IR, UV, MG i MT. Jednocześnie podkreśla się kompaktową konstrukcją, co ułatwia organizację stanowiska kasjera. Liczarka dedykowana jest do przeliczania i kontroli banknotów w jednej z osiemnastu obsługiwanych walut (m.in. PLN, EUR, USD, CHF, GPB). Wyszczególnić można trzy tryby liczenia: ilościowe, wartościowe i nominałowe. Zastosowanie kolorowego ekranu dotykowego LCD o przekątnej 3,5", przychylnego interfejsu w języku polskim i czytelnych i uniwersalnych symboli powodują, że komunikacja z liczarką do banknotów jest prosta i intuicyjna. Gwarancja producenta na Glover GC-180 VN wynosi 24 miesiące (z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy).☆ Liczarka banknotów Glover GC-25 UV/MG, 23DC-723CD ☆

Liczarka banknotów Glover GC-25 UV/MG, 23DC-723CD Najniższa Cena Online

☆ Liczarka banknotów Glover GC-25 UV/MG, 23DC-723CD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Liczarka banknotów Glover GC-25 UV/MG, 23DC-723CD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Glover GC-25 UV/MG jest bezawaryjnym i prędkim urządzeniem do przeliczania gotówki. Szereg funkcji kontrolnych sprawdza banknoty pod kątem prawdziwości, zaś przypasowanie detekcji do właściwości pieniądza umożliwia jednoprzyciskowy system wyboru waluty (PLN, EUR, USD, GBP, CHF, All). Unikalnym rozwiązaniem jest tryb liczenia nominałowego. Należy jedynie wprowadzić do liczarki informację o aktualnie przeliczanym nominale,otrzymać wysokość kwoty znajdującej się w przeliczanym pliku banknotów. Liczarka ma możliwość połączenia z komputerem oraz zewnętrznym wyświetlaczem. Gwarancja producenta na Glover GC-25 UV/MG wynosi do 36 miesięcy.


☆ Liczarka banknotów dla kantorów gc-250 vn marki Glover ☆

Liczarka banknotów dla kantorów gc-250 vn marki Glover Najniższa Cena Online

☆ Liczarka banknotów dla kantorów gc-250 vn marki Glover - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Liczarka banknotów dla kantorów gc-250 vn marki Glover
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Liczarka wartościowa banknotów Glover GC-250 VN to urządzenie, które swoje użycie znajduje z zasady w kantorach wymiany walut. Zezwala na samoczynne rozpoznawanie waluty i nominału i weryfikację autentyczności banknotów (UV, IR, MG, MT). Liczarka posiada dwie kieszenie, z których pierwsza jest kieszenią roboczą, druga zaś dedykowana jest do banknotów odrzuconych (powodem odrzucenia może być np. Uszkodzony, fałszywy albo zabrudzony banknot, banknot pochodzący z innej linii, czy także nieprawidłowo ułożone stroną/krawędzią). Liczenie wartościowe obejmuje 15 walut, w tym najmocniej popularne: PLN, EURO, USD, GBP, CHF. Dużą zaletą urządzenia jest możliwość rozpoznawania i sczytywania numerów seryjnych banknotów, a także ich drukowania (po podłączeniu zewnętrznej drukarki pokwitowań). Glover GC-250 VN wyekwipowany jest w kolorowy wyświetlacz z menu w języku polskim i ma 24-miesięczną gwarancję producenta.


☆ Glover Liczarka banknotów gc-150 vc ☆

Glover Liczarka banknotów gc-150 vc Najniższa Cena Online

☆ Glover Liczarka banknotów gc-150 vc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Glover Liczarka banknotów gc-150 vc
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Glover GC-150 VC jest 1-kieszeniową liczarką wartościową i nominałową, wyekwipowaną w podwójny skaner banknotów (CIS). Urządzenie gwarantuje możliwość wielostronnego sprawdzania autentyczności znaków pieniężnych dzięki modułom CIS, IR, UV, MG i MT, obsługuje też 16 walut w tym PLN, EURO, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HRK, HUF, JPY, NOK, RON, RUB, SEK. Komunikacja z liczarką jest prosta i instynktowna, dzięki wykorzystaniu kolorowego ekranu dotykowego, przyjaznego interfejsu w języku polskim oraz czytelnych i uniwersalnych symboli. Gwarancja na liczarkę Glover GC-150 VC wynosi do 36 miesięcy.Podobne zestawienia:


Najtańsze liczarki do banknotów Glover – Ranking na luty 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze liczarki do banknotów Glover, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich liczarek do banknotów Glover jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Liczarka banknotów Glover GC-10 UV, 9E6E-2167B ☆

Liczarka banknotów Glover GC-10 UV, 9E6E-2167B Najniższa Cena Online

☆ Liczarka banknotów Glover GC-10 UV, 9E6E-2167B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Liczarka banknotów Glover GC-10 UV, 9E6E-2167B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Glover GC-10 UV to produktywna liczarka asygnowana do używania w kasach bankowych i kantorach. Liczarka jest prosta w obsłudze, kompaktowych rozmiarów, posiada czytelne klawisze i wyświetlacz. Dzięki modułowi ultrafioletowemu (UV) osiągalne jest odróżnianie banknotów prawdziwych od fałszywych. Liczarka ma też czujka rozpoznający banknoty sklejone. Dodatkowymi zaletami są klawiatura z oznaczeniami w języku polskim i zewnętrzny ekran komfortową pracę podczas liczenia pieniędzy. Gwarancja producenta na Glover GC-10 UV wynosi do 36 miesięcy.


☆ Liczarka banknotów Glover GC-16 UV/MG ☆

Liczarka banknotów Glover GC-16 UV/MG Najniższa Cena Online

☆ Liczarka banknotów Glover GC-16 UV/MG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Liczarka banknotów Glover GC-16 UV/MG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Glover GC-16 UV/MG to liczarka ilościowa banknotów PLN, Euro, a także innych walut (możliwe jest liczenie, sumowanie i odliczanie). Ma panel LCD, a także klawiaturę z opisami w języku polskim Urządzenie sprawdza prawdziwość banknotów wykorzystując technikę fluorescencji ultrafioletowej jak i analizy pola magnetycznego. Oprócz tego liczarka charakteryzuje się także detekcją podwójnych banknotów i weryfikacją ich rozmiaru (na wysokość). Pojemność górnego zasobnika na banknoty to 300 sztuk, a kieszeni odbiorczej 200 sztuk. Gwarancja na Glover GC-16 UV/MG wynosi 24 miesiące.☆ Liczarka banknotów gc-20 uv/mg marki Glover ☆

Liczarka banknotów gc-20 uv/mg marki Glover Najniższa Cena Online

☆ Liczarka banknotów gc-20 uv/mg marki Glover - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Glover
 • Nazwa produktu: Liczarka banknotów gc-20 uv/mg marki Glover
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:
  Liczarka do banknotów Glover GC-20 UV/MG jest absolutną nowością na polskim rynku, lecz bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach tego producenta. Czytelne klawisze i ekran Wysoka precyzyjność liczenia i bezusterkowość Jednoprzyciskowa zmiana waluty - PLN, EUR, USD, GBP, CHF, ---. Kontrola fałszywych banknotów: UV, MG różnorodne opcje liczenia- sumowanie, odliczanie Rozpoznawanie podwójnych banknotów Kontrola rozmiaru banknotów według wysokości Liczarka weryfikuje banknoty czytnikiem ultrafioletu - UV Liczarka weryfikuje banknoty głowicą magnetyczną - MG Dodatkowy zewnętrzny ekran (opcja) Współpraca z komputerem RS232 (opcja) GC-20 jest nad wyraz innowacyjnym urządzeniem do prędkiego liczenia i odliczania banknotów we wszelkich walutach. Dzięki wyposażeniu go w kilka modułów kontrolnych (UV, MG) oraz jednoprzyciskowy system wyboru waluty (PLN, EUR, USD, GBP, CHF, All), liczarka bezbłędnie wyłapuje falsyfikaty banknotów, a także dostosowuje automatycznie atrybuty kontroli do wybranej waluty. Dodatkowe funkcje kontroli rozmiaru i detekcji podwójnych banknotów, istotnie ułatwiają czynność liczenia i czynią ją bezomyłkową. Liczarka GC- 20 to niezastąpiony pomocnik w procesie liczenia pieniędzy. Dopuszczalne rozmiary banknotów: długość 90-175mm, wysokość 50-100mm prędkość liczenia: 800 / 1200 / 1500 banknotów / minutę objętość zasobnika górnego: 500 sztuk objętość zasobnika dolnego: 250 sztuk interfejs komputerowy zasilanie: AC 100V-240V 50/60Hz pobór prądu: podczas liczenia 60W wymiary: 248mm x 287mm x 243mm waga: 6,5kg Opinie o liczarce banknotów Glover GC-20 UV/MG. AOAT | 22 listopada 2016 | 13:27 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: OK mocne strony: prostota obsługi | super cena Wady: -- Nie wiesz jaką liczarkę do banknotów wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać adekwatny sprzęt do Twoich potrzeb. Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

☆ Liczarka banknotów Glover GC-25 UV/MG, 23DC-723CD ☆

Liczarka banknotów Glover GC-25 UV/MG, 23DC-723CD Najniższa Cena Online

☆ Liczarka banknotów Glover GC-25 UV/MG, 23DC-723CD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Liczarka banknotów Glover GC-25 UV/MG, 23DC-723CD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Glover GC-25 UV/MG jest niezawodnym i prędkim urządzeniem do przeliczania gotówki. Szereg funkcji kontrolnych sprawdza banknoty pod kątem prawdziwości, zaś przystosowanie detekcji do cechy pieniądza umożliwia jednoprzyciskowy system wyboru waluty (PLN, EUR, USD, GBP, CHF, All). Unikalnym rozwiązaniem jest tryb liczenia nominałowego. Należy jedynie wprowadzić do liczarki informację o obecnie przeliczanym nominale,otrzymać wysokość kwoty znajdującej się w przeliczanym pliku banknotów. Liczarka ma możliwość połączenia z komputerem, a także zewnętrznym wyświetlaczem. Gwarancja producenta na Glover GC-25 UV/MG wynosi do 36 miesięcy.


☆ Glover Liczarka banknotów gc-150 vc ☆

Glover Liczarka banknotów gc-150 vc Najniższa Cena Online

☆ Glover Liczarka banknotów gc-150 vc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis liczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GLOVER
 • Nazwa produktu: Glover Liczarka banknotów gc-150 vc
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Liczarki pieniędzy do banknotów
 • Charakterystyka / Opis liczarki:

  Glover GC-150 VC jest 1-kieszeniową liczarką wartościową i nominałową, wyposażoną w podwójny skaner banknotów (CIS). Urządzenie gwarantuje możliwość wielostronnego sprawdzania autentyczności znaków pieniężnych dzięki modułom CIS, IR, UV, MG i MT, obsługuje też 16 walut w tym PLN, EURO, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HRK, HUF, JPY, NOK, RON, RUB, SEK. Komunikacja z liczarką jest prosta i instynktowna, dzięki wykorzystaniu kolorowego ekranu dotykowego, przychylnego interfejsu w języku polskim, a także czytelnych i uniwersalnych symboli. Gwarancja na liczarkę Glover GC-150 VC wynosi do 36 miesięcy.Podsumowanie, czyli jaka liczarka do banknotów Glover najlepsza?


Najlepsza liczarka do banknotów Glover w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza liczarka do banknotów Glover w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane liczarki do banknotów – Ranking na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji liczarek do banknotów Glover nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych liczarek ilościowych do banknotów.


Powiązania tematyczne:

 • jaka liczarka do banknotów Glover opinie,
 • dobre liczarki do banknotów Glover cena,
 • ranking liczarek do banknotów Glover,
 • liczarka do banknotów Glover jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...