Ranking laptopów do pracy z MacOS. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy z MacOS


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych laptopów do pracy z MacOS. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy z MacOS,
 • TOP5 często wybieranych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.

Jakie laptopy biznesowe do pracy z MacOS najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy biznesowe do pracy z MacOS, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking laptopów do pracy z MacOS, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple MacBook Air 13, został kompletnie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Minimalny czip. Pokaźna zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie sprawny, pełen nieszablonowych technice i najszczególniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 mieści najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple MacBook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym doskonałą platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma także rdzenie energooszczędne, które genialnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa wydajność notebooka Apple MacBook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  efektowny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najszczególniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i nieporównanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  odcienie oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na ładnej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 automatycznie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

  wspaniałe transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple MacBook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, prędki i skuteczny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz przepiękny ekran Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - znikomy czip. Spora zmiana. M1 to nasz pierwszy czip stworzony specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany przez Apple układ scalony gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i niemało innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

  wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna skuteczność, nieszablonowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które w całości odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko prędkością – oprócz wysokowydajnych ma również rdzenie energooszczędne do załatwiania rutynowych spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak konkretną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje niełatwe zadania, jak montaż wideo profesjonalnej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU olśniewa grą. Zachwyca obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc kreować, montować i płynnie odtwarzać mnóstwo strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Choćby nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje samoczynnie, na profesjonalnym poziomie retuszują fotografie, rozszerzają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niżeli inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i kompletnie odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na sporo nowych sposobów.

  Możesz lepiej niż kiedykolwiek scalać się ze światem. Kreować i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, dzisiaj jeszcze bardziej lepszej2.

  Oraz działać jednocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajlepsze w branży funkcje prywatności i niedoścignione w swej klasie zabezpie­czenia. Szybkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają wydajność całego systemu.

  na skutek czego MacBook Air ekspresowo się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać skuteczniej. A Twoje najmocniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS momentalnie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś ładnego. A taka, która robi przy tym niemało więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MLXW3Z ☆

Apple Macbook Air MLXW3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLXW3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLXW3Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość Lżejszy a więcej mieści Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową wydajność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma konkretną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze pokaźniejszą prędkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej sprawności 8-rdzeniowego CPU.

  tworzyć oszałamiające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce wydajnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,zachwyca olśniewający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki wbudowanym magnesom wygodny i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe łatwo się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać dopełniającego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na laptopie Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wyprodukowane. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w videorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość czaruje na niemało sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy udoskonalonej produktywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze pokazuje najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących innowacyjne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej podczas rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają udoskonaloną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki czemu filmy...


☆ Apple Macbook Air MLY13Z ☆

Apple Macbook Air MLY13Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY13Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY13Z
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air MLY13ZE/A 13.6'' Księżycowa Poświata, 256GB Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zachwyca energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi. Apple MacBook Air jest do wyboru w czterech spektakularnych wykończeniach – z dopasowanym kolorystycznie przewodem zasilającym MagSafe.

  Cichy i trwały Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową skuteczność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie.

  Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma konkretną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu1. Zapnij pasy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, oferujący jeszcze większą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1.

  Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy rozszerzonej wydajności 8-rdzeniowego CPU. Tworzyć oszałamiające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce produktywnego silnika multimedialnego.

  I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin. Szybsze apki. Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS błyskawicznie.

  A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza.

  Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie produkowane. Bo są. Wyraźnie widać,zniewala. Olśniewający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air.

  Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe. Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w videorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Apple MacBook Air czaruje na mnóstwo sposobów. Daj palcom pohasać. Wygodna i cicha klawiatura Magic Keyboard ma teraz rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości, gwarantujących szybki dostęp do Twoich ulubionych komponentów sterujących i skrótów.

  Dzięki Touch ID możesz z łatwością odblokowywać Apple MacBook Air, wprowadzać hasła, bezpiecznie robić zakupy i płacić – dotknięciem palca. A na sporym gładziku Force Touch m...


☆ Apple Macbook Air MLY23Z ☆

Apple Macbook Air MLY23Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY23Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY23Z
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata Lżejszy a więcej zawiera Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły notebook Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata w wytrzymałej aluminiowej obudowie oszałamia energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową wydajność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma solidną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze większą prędkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej wydajności 8-rdzeniowego CPU.

  kreować zniewalające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce produktywnego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,oszałamia olśniewający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki wbudowanym magnesom wygodny i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać uzupełniającego wyświetlacza o rozdzielczości nawet 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na laptopie Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wytworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w videorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Notebook Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata czaruje na mnóstwo sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy udoskonalonej efektywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją za każdym razem prezentuje najlepszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących innowacyjne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają udoskonaloną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki...


☆ Apple Macbook Air MLY33Z ☆

Apple Macbook Air MLY33Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY33Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY33Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zachwyca energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ jest do wyboru w czterech błyskotliwych wykończeniach – z dobranym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, by stale utrzymywać szczytową skuteczność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma konkretną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, proponujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy powiększonej wydajności 8-rdzeniowego CPU.

  wytwarzać olśniewające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce efektywnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS szybko. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie produkowane.

  Bo są. Wyraźnie widać,olśniewa oszałamiający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air. Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki wbudowanym magnesom wygodny i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc laptopowi Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ nie grozi niebezpieczny upadek.

  Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać uzupełniającego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

  Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w videorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

  Apple MacBook Air czaruje na niemało sp...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple Macbook Air 13, został w pełni odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Nieznaczny czip. Znaczna zmiana. Ukazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptop Apple Macbook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen nieszablonowych technologii i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 zawiera najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najszczególniej intensywnych zadań, na przykład montażu wideo o mistrzowskiej jakości.

  Jest przy tym świetną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko wydajnych ma także rdzenie energooszczędne, które wspaniale radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa sprawność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  błyskotliwy nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na oszałamiającym wyświetlaczu laptopa Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niezrównanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Odcienie zniewalają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na spektakularnej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej. Wyśmienite transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz w...


☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEP3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEP3Z
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny z nowym czipem M2 potrafi więcej aniżeli kiedykolwiek. W konwencjonalnej, smukłej obudowie gromadzi baterię starczającą choćby na 20 godzin oraz aktywny układ chłodzenia, który umożliwia stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego ładny ekran Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najistotniej mobilny notebook klasy mistrzowskiej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny pozwala błyskawicznie wykonywać różnorodne zadania przy zwiększonej skuteczności 8‑rdzeniowego CPU.

  wytwarzać oszałamiające obrazy z porażająco szybkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce skutecznego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko równocześnie dzięki choćby 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  produktywność termiczna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną efektywnością. Zaawansowany system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieprzerwane działanie notebooka Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, że możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Idealna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym zestaw Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technologia Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, by działały na Twoim notebookie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny.

  mobilny stół montażowy efektywny silnik multimedialny w czipie M2 w notebookie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny zezwala na kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować choćby 11 strumieni video 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej niż dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone poprzez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę oraz na 1-minutowym projekcie typu „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy sprawności przeprowadzono na potężnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną produktywność Ma...


☆ Apple MacBook Pro MNWE3Z ☆

Apple MacBook Pro MNWE3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNWE3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNWE3Z
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro M2 Max MNWE3ZE/A 16" 1TB metaliczny Pogromca ograniczeń notebook Apple MacBook Pro M2 Max MNWE3ZE/A 16" 1TB srebrny turbodopalany czipem M2 Max jest teraz jeszcze potężniejszy i bardziej energooszczędny.

  Zadziwia nieprzeciętnymi osiągami, czy jest podłączony do gniazdka, czy również pracuje na swojej efektywniejszej baterii. Z olśniewającym wyświetlaczem Liquid Retina XDR i mnogością portów to niezwykły laptop klasy pro, który nie zna kompromisów.

  Fenomenalny M2 Max Fenomenalny M2 Max to nowa generacja solidnych i skutecznych układów scalonych Apple – czipów o nieposkromionych możliwościach. M2 Max w laptopie Apple MacBook Pro M2 Max MNWE3ZE/A 16" 1TB srebrnym to - 12‑rdzeniowe CPU, do 38 rdzeni GPU, do 96 GB zunifikowanej pamięci RAM, 400 GB/s przepustowości pamięci.

  Czip M2 Max mocny i produktywny czip M2 Max w laptopie Apple MacBook Pro M2 Max MNWE3ZE/A 16" 1TB srebrnym otwiera świeże horyzonty przed Twoją kreatywnością. Z tym samym co w M2 Pro 12-rdzeniowym CPU nowej generacji ma aż dwa razy obszerniejszą przepustowość pamięci, do trzech razy większą pamięć zunifikowaną i nawet 38 rdzeni GPU.

  Pozwala to na renderowanie wyjątkowo złożonych efektów, łączenie ogromnych ujęć panoramicznych i projektowanie nieprzystępnych wizualizacji 3D na nieporównaną dotąd skalę. Możemy tak bez końca laptop Apple MacBook Pro M2 Max MNWE3ZE/A 16" 1TB srebrny ma najwydajniejszą baterię w historii Maca.

  A oba modele pracują błyskawicznie na baterii, jak i podłączone do prądu. To nie czary. To efektywność układów scalonych Apple. I czy nakręca Cię wena, czy gonią obowiązki – działasz. Choćby 22godz. Odtwarzania video.

  choćby 15godz. Oglądania internetu w sieci bezprzewodowej. Wszechogarniacz System macOS Ventura powstał, żeby maksymalnie wykorzystywać możliwości układów scalonych Apple. Dlatego Twoje pro aplikacje działają szybciej i płynniej, a wielozadaniowość to łatwizna.

  Do dyspozycji masz ponad 15 000 zoptymalizowanych apek i wtyczek oraz nowe mocne funkcje macOS jak Stage Manager. Możesz pracować sprytniej, grać ostrzej i zdziałać więcej z laptopem Apple MacBook Pro M2 Max MNWE3ZE/A 16" 1TB metalicznym.

  ekran ponad wymogi Liquid Retina XDR. Skrajnie wielki zakres dynamiczny sprawia, iż refleksy światła są idealnie dopracowane, w cieniach widać zasobność detali, a kolory są żywe i naturalne. Każdy ekran jest fabrycznie kalibrowany i ma fachowe tryby referencyjne do gradingu odcieni na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.

  ProMotion. Wszystko – od przewijania treści po gry – jest bardziej płynne i responsywne. Technologia ProMotion w laptopie Apple MacBook Pro M2 Max MNWE3ZE/A 16" 1TB metalicznym samoczynnie dopasowuje się do ruchu na ekranie i gwarantuje częstotliwość odświeżania nawet do 120 Hz.

  A montażyści wideo mogą dobrać stałą częstotliwość odświeżania skrupulatnie dopasowaną do materiału filmowego. Za górami, za lasami. A obraz bajeczny W wideorozmowach zaprezentujesz się wyraziście – łącząc się...


☆ Apple Macbook Air MLY43Z ☆

Apple Macbook Air MLY43Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY43Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY43Z
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 512 GB północ Lżejszy a więcej gromadzi Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły notebook Apple MacBook Air M2 512 GB północ w wytrzymałej aluminiowej obudowie oszałamia energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, by stale utrzymywać szczytową produktywność.

  Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma solidną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy rozszerzonej sprawności 8-rdzeniowego CPU.

  wytwarzać oszałamiające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce efektywnego silnika multimedialnego. I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,olśniewa oszałamiający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom wygodny i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać uzupełniającego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na notebookie Apple MacBook Air M2 512 GB północ.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie stworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Laptop Apple MacBook Air M2 512 GB północ czaruje na niemało sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy lepszej produktywności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją za każdym razem przedstawia najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących progresywne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają ulepszoną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki temu filmy i muzyka wciągają bez reszty.

  A dźwięk...Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy biznesowe do pracy z MacOS – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze laptopy biznesowe do pracy z MacOS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy z MacOS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple Macbook Air 13, został kompletnie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najszczególniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Nieznaczny czip. Wielka zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebook Apple Macbook Air 13. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen unikatowych technice i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple Macbook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji wideo o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym doskonałą platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko skutecznych ma także rdzenie energooszczędne, które nieprzeciętnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza efektywność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na sporo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  błyskotliwy nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu laptopa Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i nieprzeciętnym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Barwy oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na błyskotliwej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A samoczynnie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej. Świetne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple Macbook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i w...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, prędki i wydajny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora i atrakcyjny ekran Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - nieduży czip. Pokaźna zmiana. M1 to nasz pierwszy czip wytworzony specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany przez Apple układ scalony gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i sporo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

  wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna skuteczność, wyjątkowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które w pełni odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko prędkością – oprócz wysokowydajnych ma również rdzenie energooszczędne do załatwiania powszednich spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak potężną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje skomplikowane zadania, jak montaż wideo profesjonalnej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU oszałamia grą. Olśniewa obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc kreować, montować i płynnie odtwarzać dużo strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Choćby nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje automatycznie, na fachowym poziomie retuszują fotografie, zwiększają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niż inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i kompletnie odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na niemało nowych sposobów.

  Możesz lepiej aniżeli kiedykolwiek łączyć się ze światem. Tworzyć i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, teraz jeszcze bardziej lepszej2.

  Oraz działać jednocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i bezkonkurencyjne w swojej klasie zabezpie­czenia. Szybkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają wydajność całego systemu.

  w rezultacie MacBook Air momentalnie się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać skuteczniej. A Twoje najmocniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS ekspresowo. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś pięknego. A taka, która robi przy tym sporo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple MacBook Air 13, został w pełni odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niepokaźny czip. Obfita zmiana. Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i sporo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen wyjątkowych technice i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji wideo o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym świetną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma również rdzenie energooszczędne, które świetnie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza produktywność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  ładny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy olśniewają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  barwy olśniewają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na efektownej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 samoczynnie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej.

  idealne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MLY33Z ☆

Apple Macbook Air MLY33Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY33Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY33Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ jest do wyboru w czterech przepięknych wykończeniach – z dopasowanym kolorystycznie przewodem zasilającym MagSafe.

  Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, by stale utrzymywać szczytową sprawność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma konkretną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, oferujący jeszcze obszerniejszą szybkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU.

  wytwarzać olśniewające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce skutecznego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS ekspresowo. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie produkowane.

  Bo są. Wyraźnie widać,olśniewa olśniewający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air. Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki wbudowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe prosto się podłącza i odłącza, więc laptopowi Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ nie grozi niebezpieczny upadek.

  Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać dopełniającego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

  Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w videorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

  Apple MacBook Air czaruje na dużo sp...


☆ Apple Macbook Air MLY13Z ☆

Apple Macbook Air MLY13Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY13Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY13Z
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air MLY13ZE/A 13.6'' Księżycowa Poświata, 256GB Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie zniewala energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi. Apple MacBook Air jest do wyboru w czterech błyskotliwych wykończeniach – z dostosowanym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Cichy i trwały Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową skuteczność. Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie.

  Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma konkretną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu1. Zapnij pasy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, proponujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność przełomowy czip M1.

  Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU. Wytwarzać olśniewające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce sprawnego silnika multimedialnego.

  I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin. Szybsze apki. Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS szybko.

  A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza.

  Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie stworzone. Bo są. Wyraźnie widać,zachwyca. Olśniewający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air.

  Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze oraz bardziej kontrastowe i szczegółowe. Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Apple MacBook Air czaruje na dużo sposobów. Daj palcom pohasać. Wygodna i cicha klawiatura Magic Keyboard ma teraz rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości, gwarantujących prędki dostęp do Twoich ulubionych części sterujących i skrótów.

  Dzięki Touch ID możesz z łatwością odblokowywać Apple MacBook Air, wprowadzać hasła, bezpiecznie robić zakupy i płacić – dotknięciem palca. A na obszernym gładziku Force Touch m...Podsumowanie, czyli jaki laptop biznesowy z MacOS najlepszy?


Najlepszy laptop biznesowy z MacOS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop biznesowy z MacOS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane laptopy biznesowe do pracy – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy z MacOS nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop biznesowy z MacOS opinie,
 • dobry laptop biznesowy z MacOS cena,
 • laptop biznesowy z MacOS ranking,
 • laptop biznesowy z MacOS jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...