Ranking laptopów do pracy z MacOS. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy z MacOS


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych laptopów do pracy z MacOS. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy z MacOS,
 • TOP5 często wybieranych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.

Jakie laptopy biznesowe do pracy z MacOS najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy biznesowe do pracy z MacOS, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking laptopów do pracy z MacOS, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGN63ZE/A/R1 16GB/256GB Uskrzydlony mocą Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych laptopów, Apple Macbook Air 13 16GB/256GB został całkowicie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej innowacyjny system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niewielki czip, obszerna zmiana Apple Przedstawiło ich pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla takich laptopów jak Apple Macbook Air 13 16GB/256GB. Został zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie skuteczny, pełen unikatowych technologii i najszczególniej energooszczędny1 w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. S W pracy się nie oszczędza, lecz oszczędza baterię Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

  Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najbardziej intensywnych zadań, na przykład montażu video o profesjonalnej jakości. Jest przy tym świetną platformą do gier pełnych akcji.

  8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko wydajnych ma też rdzenie energooszczędne, które wspaniale radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1 Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa wydajność laptopa Apple Macbook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  błyskotliwy nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpieczenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najistotniej progresywnym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie, nieziemskie piękno Na zniewalającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy w notebookie Macbook Air 13 zachwycają realizmem i niezrównanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Barwy zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na przepięknej zawartości ekranu. Świetne transmisje na żywo Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1 zainstalowany w notebookie Apple Macbook Air 13 powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Wypróbuj na własne ręce Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś ładnego.

  A taka, która robi przy tym niemało więcej, to prawdziwa magia. Dzięki nowym, wstępnie zaprogramowanym skrótom p...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple Macbook Air 13, został w pełni odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Nieznaczny czip. Znaczna zmiana. Ukazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptop Apple Macbook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen nieszablonowych technologii i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 zawiera najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najszczególniej intensywnych zadań, na przykład montażu wideo o mistrzowskiej jakości.

  Jest przy tym świetną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko wydajnych ma także rdzenie energooszczędne, które wspaniale radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa sprawność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  błyskotliwy nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na oszałamiającym wyświetlaczu laptopa Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niezrównanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Odcienie zniewalają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na spektakularnej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej. Wyśmienite transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz w...


☆ Apple MacBook Pro MKGQ3Z ☆

Apple MacBook Pro MKGQ3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MKGQ3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MKGQ3Z
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:
  MacBook Pro 14 Turbowyczynowiec. Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco szybki czip przynosi rewolucyjną szybkość działania i przełomową wydajność baterii. Dodaj do tego ekran Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden przenośny Mac, i zestaw portów. To laptop o absolutnie rewolucyjnej mocy. Prawdziwa bestia. Dzisiaj to dopiero możesz nawyczyniać. Kod producenta: MKGP3ZE/A/R1obudowy: Gwiezdna szarość (Space gray) Data premiery modelu: Late 2021 (koniec 2021) Kategoria: MacBook Pro 14 Specyfikacja:
  • wyświetlacz Liquid Retina XDR o przekątnej 14,2 cala w technice True Tone i ProMotion
   w rozdzielczości 3024 x 1964 pikseli.
  • Procesor Apple M1 Pro 8 rdzeniowy procesor CPU + 14 rdzeniowy procesor GPU
  • Pamięć RAM 32GB
  • Dysk 512GB SSD
  • Touch ID czytnik linii papilarnych do bezpiecznego logowania oraz zakupów.
  • przystępne złącza: 3 x Thunderbolt 4 1 x HDMI 1 x złącze na karty SDXC 1 x MagSafe 3
  • System macOS Monterey - lub nowszy, z darmową aktualizacją.

  Pro do potęgi Max. Czipy M1 Pro i M1 Max, kolejna odsłona nieprzeciętnej architektury M1, to systemy jednoukładowe (SoC) na zupełnie nowym poziomie, niesłychane dotąd w profesjonalnych notebookach. Każdy z nich ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i więcej zunifikowanej pamięci RAM aniżeli czip M1. Ich konkretny system Neural Engine przyspiesza samouczenie maszyn, a jeszcze lepsze silniki multimedialne obsługują format ProRes. M1 Pro i M1 Max otwierają przed profesjonalistami ogrom nowych możliwości. M1 Pro. Strasznie prędki. W czipie M1 Pro skuteczność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Profesjonalny użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, nawet 16 rdzeni GPU, 16-rdzeniowy system Neural Engine i dedykowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt łatwo udźwignie najambitniejsze projekty. M1 Max. Albo jeszcze straszniej. M1 Max to najpotężniejszy czip kiedykolwiek produkowany dla profesjonalnego notebooka. Ma 10 rdzeni CPU, choćby 32 rdzenie GPU i 16-rdzeniowy system Neural Engine. Zagwarantuje dwukrotnie pokaźniejszą prędkość przetwarzania grafiki i dwukrotnie obszerniejszą przepustowość pamięci aniżeli M1 Pro. Ma też przeznaczony silnik do dekodowania i dwa silniki do kodowania multimediów – które kodują video choćby 2 razy szybciej – a także dwa akceleratory ProRes, dzięki którym jeszcze wydajniej operuje na wielu strumieniach video.
  Możemy tak bez końca Zawrotna prędkość działania w połączeniu z wspaniałą wydajnością baterii – to nie czary,skuteczność układów scalonych Apple. Jedno ładowanie starczy na skompilowanie nawet czterokrotnie pokaźniejszego kodu w Xcode19 albo nawet dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic20. W odróżnieniu od innych notebooków MacBook Pro działa z tą samą fantastyczną wydajnością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie. Gorące innowacje w chłodzeniu. Progresywne systemy cieplne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza choćby przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak skuteczny, mnóstwo Twoich powszednich zadań choćby nie spowoduje ich włączenia.
  XDR. Do pożerania wzrokiem. Liquid Retina XDR. najkorzystniejszy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma skrajnie duży zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok doskonale dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi odcieńmi. Każdy wyświetlacz jest kalibrowany fabrycznie i oferuje fachowe tryby referencyjne do gradingu kolorów na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku. ProMotion. Po raz pierwszy do Maca trafia technologia ProMotion, która powoduje, iż wszystko na ekranie – od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry – zyskuje większą płynność i responsywność, a do wyświetlania obrazu potrzeba mniej energii. Częstotliwość odświeżania może wynosić nawet 120 Hz, lecz adaptacyjna technika samoczynnie dostosowuje ją do ruchów treści na ekranie. Technologia ProMotion spełniawymagania montażystów wideo, ponieważ pozwala dobrać stałą częstotliwość odświeżania starannie przypasowaną do materiału wideo.
  Bardziej kontaktowy. Zdjęcia i wideo przeniesiesz poprzez czytnik kart SDXC. Telewizory lub wyświetlacze podłączysz poprzez wyjście HDMI. Dźwięk odtworzysz poprzez 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe, które wykrywa słuchawki o wysokiej impedancji i automatycznie się do nich dostosowuje. Gdy chcesz podłączyć szybkie urządzenia peryferyjne albo wyświetlacze, masz do dyspozycji trzy porty Thunderbolt 4. A przez szybkorozłączalny port MagSafe 3 szybko doładujesz baterię. Więcej pikseli niżeli kiedykolwiek. Do modeli z czipem M1 Max możesz podłączyć nawet trzy wyświetlacze Pro Display XDR i telewizor 4K. A do modeli z M1 Pro – dwa wyświetlacze Pro Display XDR.
  Profesjonalna moc. Klawiatura podobnie. Po raz pierwszy klawiatura Magic Keyboard MacBooka Pro ma rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości. To ukłon w stronę profesjonalistów, którzy lubią czuć reakcję mechanicznych klawiszy. Przewidzianoświeże skróty klawiaturowe powodujące Spotlight i tryb Nie przeszkadzać. W dodatku czytnik Touch ID ma dzisiaj nowy, wyczuwalny dotykiem pierścień, który naprowadza Twój palec, gdy szybko, z łatwością i bezpiecznie odblokowujesz swego Maca.

☆ Apple MacBook Pro MRQU2Z ☆

Apple MacBook Pro MRQU2Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MRQU2Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MRQU2Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  nadaje się do laptopów:15 cali;Dominujący barwa:beżowy/brązowy;Gwarancja:12 miesięcy;informacje uzupełniające:Skórzany futerał na 15-calowego MacBooka Pro.;Kod producenta:MRQV2ZM/A;Kolor:brązowy;liczba kieszeni:0;liczba komór:1;Długość:0;Głębokość:0;Opis:Etui wykonane z wysokiej jakości europejskiej skóry z wyściółką z mikrofibry.

  specyficzna konstrukcja tego futerału powoduje, iż może on chronić 15‑calowego MacBooka Pro wszędzie tam, gdzie zechcesz go wziąć.;Pasek na ramię:nie;Pasek na ramię:nie;pasuje do (przeznaczone):Apple Macbook Pro 15;Materiał:skóra;Szerokość:0;wariant (relacje):dedykowane;Waga:0;wymiary wewnętrzne:0;wymiary zewnętrzne:0...


☆ Apple MacBook Pro MYD92Z ☆

Apple MacBook Pro MYD92Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MYD92Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MYD92Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Pro 13 MYD92ZE/A Na wskroś Pro. Czip Apple M1 daje notebookie Apple MacBook Pro 13 niewiarygodną szybkość i moc. Procesor CPU, który działa choćby 2,8x szybciej. Choćby 5x skuteczniejszą grafikę.

  Nasz najbardziej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający choćby 11x szybsze samouczenie. I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza nawet na 20 godzin. Czyli dłużej niżeli kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu.

  To nasz najpopularniejszy laptop dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Znikomy czip. Spora zmiana. Prezentujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Pro 13.

  zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych komponentów w jednym miniaturowym czipie. Niesamowicie sprawny, pełen nieszablonowych technologii i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca.

  Jest nowym otwarciem. Ma więcej mocy. Budzi się od razu. Czip M1 i macOS Big Sur wspólnie podkręcają sprawność całego systemu. W wyniku czego laptop Apple MacBook Pro 13 szybko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy internetu w Safari, wykonuje się szybciej.

  A Twoje najszczególniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują. Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa skuteczność notebooka Apple MacBook Pro 13 i odmienia go na sporo innych sposobów.

  proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji. Piękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Lepszy obraz rzeczy. Zniewalający ekran Retina laptopa Apple MacBook Pro 13 wydobywa z obrazów różnorodność detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

  W szerokiej gamie odcieni P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niż w przestrzeni odcieni sRGB. A każdy MacBook Pro proponuje technikę True Tone, która samoczynnie reguluje balans bieli, dopasowując temperaturę barw do oświetlenia w otoczeniu, żeby obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.

  Głośno i wyraźnie. Dzięki czipowi M1 kamera FaceTime HD, zastosowana w notebookie Apple MacBook Pro 13 ma do dyspozycji cały potencjał naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, by zapewnić Ci jeszcze lepszą jakość w trakcie wideokonferencji i ujawnić więcej detali w jasnych i ciemnych obszarach kadru.

  A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast albo rozmawiasz z przyjaciółmi, nowe mikrofony klasy studyjnej gwarantują, że wszyscy doskonale Cię słyszą. Korzystne teksty. Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i sprawniej.

  ulepszony mechanizm nożycowy powoduje, iż klawisze są responsywne, a pisanie wygodne i cic...


☆ Apple MacBook Pro MK183Z ☆

Apple MacBook Pro MK183Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MK183Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MK183Z
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey Turbowyczynowiec Oto najpotężniejszy laptop Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey w historii. Jego piorunująco prędki czip M1 Pro – pierwszy układ Apple wyprodukowany specjalnie dla profesjonalistów – przynoszi rewolucyjną szybkość działania i bezprecedensową wydajność baterii.

  Dodaj do tego wyświetlacz Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden mobilny Mac, oraz pakiet portów. To laptop o absolutnie bezprecedensowej mocy. Prawdziwa bestia. Dzisiaj to dopiero możesz nawyczyniać.

  Pro do potęgi Max Czipy M1 Pro, kolejna odsłona wspaniałej architektury M1, to system jednoukładowy (SoC) na zupełnie nowym poziomie, niesłychane dotąd w profesjonalnych notebookach. System M11 Pro ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i więcej zunifikowanej pamięci RAM niżeli czip M1.

  Ich konkretny system Neural Engine przyspiesza samouczenie maszyn, a jeszcze lepsze silniki multimedialne obsługują format ProRes. M1 Pro w notebookie Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowym 512GB Space Grey otwiera przed profesjonalistami ogrom nowych możliwości.

  Strasznie szybki W czipie M1 Pro skuteczność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Fachowy użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, nawet 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i dedykowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes.

  notebook Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey prosto udźwignie najambitniejsze projekty. Wybierz rozmiar. Dobierz czip. I jazda laptop Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey jest przystępny jako model 14- i 16-calowy.

  Jest wyekwipowany w czip M1 Pro i proponuje niespotykaną produktywność w wykorzystaniach fachowych. Na takim sprzęcie możesz manipulować milionami wielokątów w Cinema 4D, montować nawet siedem strumieni wideo ProRes 8K w Final Cut Pro albo wykonywać grading barw obrazu HDR na wideo 8K w formacie ProRes 4x4.

  I wcale nie musisz robić tego wszystkiego w studiu montażowym. Możemy tak bez końca Zawrotna prędkość działania w połączeniu z nadzwyczajną sprawnością baterii – to nie czary,skuteczność układów scalonych Apple.

  Jedno ładowanie laptopa Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowego 512GB Space Grey starczy na skompilowanie nawet czterokrotnie większego kodu w Xcode* albo nawet dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic**.

  W odróżnieniu od innych notebooków MacBook Pro działa z tą samą fantastyczną skutecznością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie. Model 14-calowy - 17 godzin odtwarzania video, 11 godzin przeglądania internetu w sieci bez­prze­wodowej.

  *Testy przeprowadzone przez Apple we wrześniu 2021 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 16-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M1 Max, 10-rdzeniowym CPU, 32-rdzeniowym GPU i 64 GB pamięci RAM, na przedprodukcyjnych egzemplarzach 16-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M1 Pro, 10-rdzeni...


☆ Apple MacBook Pro MV962Z ☆

Apple MacBook Pro MV962Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MV962Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MV962Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:2,4 GHz;Częstotliwość taktowania:2,4 - 4,1 GHz;Czytnik kart pamięci:nie dotyczy;Czytnik linii papilarnych:tak;DisplayPort:nie;uzupełniające informacje:Czytnik linii papilarnych, Podświetlana klawiatura, Touch Bar, TouchPad;Dysk:256 GB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:nie;Głębokość:212 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:12 miesięcy;Gwarancja na baterię:6 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy, typowa;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ac;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kod producenta:MV962ZE/A;Kolor tylnej obudowy:szary;ilość rdzeni procesora:4;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi 802.11 ac;Karta graficzna:Iris Plus Graphics 655;Model karty graficznej:Iris Plus Graphics 655;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:8 GB;Zainstalowana pamięć RAM:8 GB;Podświetlana klawiatura:nie;objętość baterii/akumulatora:58 Wh;Port LAN RJ-45:brak;marka karty graficznej:Intel®;producent procesora:Intel®;firma procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:10;Przekątna matrycy (relacje):13,3 cala;Przeznaczenie:super prędkie, ultralekkie;typ napędu:brak napędu;wariant procesora:Core™ i5 8gen;Rozdzielczość ekranu:2560 x 1600 pikseli;Przekątna matrycy:13,3 cala;seria:MacBook Pro 13;seria:Apple Macbook Pro 13;System operacyjny:Mac OS Mojave;System operacyjny:OS X;System - relacje:Mac OS X Mojave;Szerokość:304 mm;szybki dysk SSD:256 GB;Tuner TV:nie;wariant gwarancji:charakterystyczna;wariant:ultrabook;rodzaj matrycy:połyskująca LED;wariant pamięci RAM:LPDDR3;rodzaj podłączenia:Solid State Drive;wariant procesora:Intel Core™ i5;Waga:1,37 kg;zaimplementowana kamera:tak;wbudowane głośniki:2;zaimplementowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wi-Fi:tak;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:nie;Wyjście liniowe audio:tak;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz;Wysokość:14,9 mm;Zintegrowany układ graficzny:Iris Plus Graphics 655;Złącza:Thunderbolt 3 x 4, wyjście liniowe audio;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):nie;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:0;Złącze USB 3.1 rodzaj C:4;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  czytnik linii papilarnych, 1. Asygnowany dysk SSD, 1. Thunderbolt, 1. USB 3.1, pamięć RAM 8GB, procesor Intel i5 8gen, system Apple OSX


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple MacBook Air 13, został kompletnie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Minimalny czip. Pokaźna zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie sprawny, pełen nieszablonowych technice i najszczególniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 mieści najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple MacBook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym doskonałą platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma także rdzenie energooszczędne, które genialnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa wydajność notebooka Apple MacBook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  efektowny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najszczególniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i nieporównanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  odcienie oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na ładnej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 automatycznie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

  wspaniałe transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple MacBook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz więcej szczegółów w świa...


☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEP3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEP3Z
 • Ilość ofert: 18
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny z nowym czipem M2 potrafi więcej aniżeli kiedykolwiek. W konwencjonalnej, smukłej obudowie gromadzi baterię starczającą choćby na 20 godzin oraz aktywny układ chłodzenia, który umożliwia stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego ładny ekran Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najistotniej mobilny notebook klasy mistrzowskiej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny pozwala błyskawicznie wykonywać różnorodne zadania przy zwiększonej skuteczności 8‑rdzeniowego CPU.

  wytwarzać oszałamiające obrazy z porażająco szybkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce skutecznego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko równocześnie dzięki choćby 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  produktywność termiczna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną efektywnością. Zaawansowany system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieprzerwane działanie notebooka Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, że możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Idealna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym zestaw Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technologia Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, by działały na Twoim notebookie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny.

  mobilny stół montażowy efektywny silnik multimedialny w czipie M2 w notebookie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny zezwala na kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować choćby 11 strumieni video 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej niż dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone poprzez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę oraz na 1-minutowym projekcie typu „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy sprawności przeprowadzono na potężnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną produktywność Ma...


☆ Apple MacBook Pro MNEQ3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEQ3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEQ3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEQ3Z
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś notebook Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny z nowym czipem M2 potrafi więcej niż kiedykolwiek. W tradycyjnej, smukłej obudowie mieści baterię starczającą nawet na 20 godzin oraz aktywny układ chłodzenia, który umożliwia stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego przepiękny ekran Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najmocniej przenośny laptop klasy profesjonalnej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze obszerniejszą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Laptop Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny pozwala ekspresowo wykonywać najróżniejsze zadania przy zwiększonej sprawności 8‑rdzeniowego CPU.

  wytwarzać zniewalające obrazy z porażająco szybkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce efektywnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko równocześnie dzięki nawet 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  sprawność termiczna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną skutecznością. Progresywny system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple bezustanne działanie laptopa Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, iż możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Nadzwyczajna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym zestaw Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technologia Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, żeby działały na Twoim laptopie Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny.

  mobilny stół montażowy sprawny silnik multimedialny w czipie M2 w notebookie Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny pozwala na kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować nawet 11 strumieni video 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej niż dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone poprzez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie typu „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie video w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę oraz na 1-minutowym projekcie typu „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy produktywności przeprowadzono na solidnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną skuteczność Ma...Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy biznesowe do pracy z MacOS – Ranking na wrzesień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze laptopy biznesowe do pracy z MacOS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy z MacOS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple MacBook Pro MRQU2Z ☆

Apple MacBook Pro MRQU2Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MRQU2Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MRQU2Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  nadaje się do notebooków:15 cali;Dominujący barwa:beżowy/brązowy;Gwarancja:12 miesięcy;dane dopełniające:Skórzany futerał na 15-calowego MacBooka Pro.;Kod producenta:MRQV2ZM/A;Kolor:brązowy;ilość kieszeni:0;liczba komór:1;Długość:0;Głębokość:0;Opis:Etui stworzone z wysokiej jakości europejskiej skóry z wyściółką z mikrofibry.

  specyficzna kompozycja tego futerału sprawia, że może on bronić 15‑calowego MacBooka Pro wszędzie tam, gdzie zechcesz go zabrać.;Pasek na ramię:nie;Pasek na ramię:nie;pasuje do (dedykowane):Apple Macbook Pro 15;Materiał:skóra;Szerokość:0;wariant (relacje):dedykowane;Waga:0;rozmiary wewnętrzne:0;rozmiary zewnętrzne:0...


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple MacBook Air 13, został w pełni odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niepokaźny czip. Obfita zmiana. Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i sporo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen wyjątkowych technice i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji wideo o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym świetną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma również rdzenie energooszczędne, które świetnie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza produktywność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  ładny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy olśniewają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  barwy olśniewają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na efektownej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć. Notebook Apple MacBook Air 13 samoczynnie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej.

  idealne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, sprawia,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple Macbook Air 13, został kompletnie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najszczególniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Nieznaczny czip. Wielka zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebook Apple Macbook Air 13. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen unikatowych technice i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple Macbook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji wideo o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym doskonałą platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko skutecznych ma także rdzenie energooszczędne, które nieprzeciętnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza efektywność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na sporo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  błyskotliwy nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu laptopa Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i nieprzeciętnym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Barwy oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na błyskotliwej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A samoczynnie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej. Świetne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple Macbook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i w...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple Macbook Air 13 MGN63ZE/A/R1 16GB/256GB Uskrzydlony mocą Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, Apple Macbook Air 13 16GB/256GB został kompletnie odmieniony przez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Nieznaczny czip, znaczna zmiana Apple Przedstawiło ich pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla takich laptopów jak Apple Macbook Air 13 16GB/256GB. Został wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen unikatowych technologii i najbardziej energooszczędny1 w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. S W pracy się nie oszczędza, ale oszczędza baterię Czip M1 mieści najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

  Z taką mocą obliczeniową notebook Apple Macbook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji wideo o fachowej jakości. Jest przy tym nadzwyczajną platformą do gier pełnych akcji.

  8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko efektywnych ma też rdzenie energooszczędne, które rewelacyjnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1 Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa produktywność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na dużo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  przepiękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpieczenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej nowoczesnym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie, nieziemskie piękno Na oszałamiającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy w laptopie Macbook Air 13 zachwycają realizmem i niezrównanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Kolory olśniewają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na spektakularnej zawartości ekranu. Znakomite transmisje na żywo Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1 zainstalowany w laptopie Apple Macbook Air 13 powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Wypróbuj na własne ręce Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś pięknego.

  A taka, która robi przy tym sporo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki nowym, wstępnie zaprogramowanym skrótom p...


☆ Apple MacBook Pro MNEH3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEH3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEH3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEH3Z
 • Ilość ofert: 20
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Apple MacBook Pro 13,3″/M1/8GB/256GB/macOS (MYD82ZEA) MacBook Pro Na wskroś Pro Czip Apple M1 daje 13-calowemu MacBookowi Pro niewiarygodną prędkość i moc. Procesor CPU, który działa choćby 2,8x szybciej.

  choćby 5x efektywniejszą grafikę. Nasz najistotniej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający choćby 11x szybsze samouczenie. I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza nawet na 20 godzin. Czyli dłużej niżeli kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu.

  To nasz najpopularniejszy notebook dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Mały czip. Znaczna zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla Maca. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie sprawny1, pełen nieszablonowych technice i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. 8-rdzeniowe CPU Przemocny czip.

  Z czipem M1 MacBook Pro oszałamia mocą obliczeniową i sprawnością. Jego 8-rdze­niowy procesor CPU, choćby 2,8x szybszy niżeli jednostki poprzedniej generacji2, łatwo pokonuje obliczeniowe przeszkody i rozprawia się ze trudnymi zadaniami, zużywając przy tym zaskakująco niedużo energii.

  16 rdzeni Neural Engine. Zwiększona bystrość Samouczenie maszyn otwiera nową erę szybkości i automatyzacji analizy video, rozpozna­wania głosu, przetwarzania obrazu i wielu innych procesów. A zastosowany w MacBooku Pro czip M1 z 16-rdze­niowym systemem Neural Engine i pełnym stosem technologii wynosi produktywność tych procesów do stratosfery.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa produktywność Maca i odmienia go na niemało innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  piękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Największa kolekcja aplikacji w historii Możesz korzystać z nowych, solidnych aplikacji wykonanych dla M1. I wszelkich wcześniejszych, które wciąż działają bezproblemowo dzięki oprogramowaniu Rosetta 2.

  A także po raz pierwszy używać swych ulubionych apek na iPhone’a i iPada bezpośrednio na macOS Big Sur. W sumie to największa seria aplikacji, jaką kiedykolwiek dysponował Mac. Efektywność termiczna Aktywne chłodzenie zezwala na zawrotną szybkość.

  Retina lepszy obraz rzeczy. Oszałamiający ekran Retina wyciąga z obrazów różnorodność detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

  W szerokiej gamie kolorów P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niżeli w przestrzeni barw sRGB. A każdy MacBook Pro proponuje technologię True Tone, która samoczynnie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę kolorów do oświetlenia w otoczeniu, aby obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.

  Kamera i mikrofony Głośno i wyraźnie. Dzięki czipowi M1 kamera FaceTime HD ma do dyspozycji cały potencjał naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, aby zapewnić Ci jeszcze lepszą jakość podczas wideokonferencji i ujawnić więcej detali w jasnych i ciemnych obszarach kadru.

  A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast lub rozmawiasz z przyjaciółmi, nowe mikrofony klasy studyjnej gwarantują, iż wszyscy genialnie Cię słyszą. Kamera FaceTime HD Czip M1 powoduje choćby, że jeszcze lepiej wyglądasz.

  Bo w słabym świetle jasne obszary na zdjęciach zachowują wspaniałą jakość, a innowacyjna redukcja szumu wyostrza obraz w ciemnych miejscach. Równocześnie funkcja wykrywania twarzy używa systemu Neural Engine, aby jeszcze lepiej dobrać balans bieli i ekspozycję, więc odcienie skóry wyglądają naturalniej.

  Układ trzech mikrofonów Studyjny dźwięk. Bez studia. Pod względem stosunku sygnału do szumu mikrofony MacBooka Pro śmiało mogą konkurować z mikrofonami klasy profesjonalnej. Magic Keyboard dobre teksty.

  Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i sprawniej. Udoskonalony mechanizm nożycowy sprawia, że klawisze są responsywne, a pisanie komfortowe i ciche. Touch Bar podsuwa Ci najmocniej przydatne polecenia właśnie wtedy, gdy możesz ich potrzebować, co oznacza mniej naciśnięć klawiszy i szybszą pracę.

  A Touch ID momentalnie i bezpiecznie uwierzytelnia Cię przy logowaniu i zakupach. Touch Bar Więcej skrótów do celu. Do dyspozycji masz jeszcze więcej skrótów i funkcji – na przykład ulubione emoji i preferowane języki.

  Podstawowe informacje marka Apple > Macbooki Procesor Rodzina procesora Apple M > notebooky Apple M Częstotliwość procesora 4100MHz ilość rdzeni procesora? 8 Model procesora Apple M1 wyświetlacz Przekątna ekranu 13,3 cala > laptopy 13,3 cala Rozdzielczość ekranu 2560×1600 Pamięć RAM Pamięć RAM 8GB > notebooky 8GB RAM Maksymalna liczba pamięci RAM? 16GB typ pamięci RAM DDR4 Dysk Twardy typ dysku SSD objętość dysku twardego? 256GB Karta Graficzna marka karty graficznej Apple Model karty graficznej Apple M1 > laptopy Apple M1 ilość pamięci RAM karty graficznej? Współdzielona Komunikacja Złącza Wyjście słuchawkowe Wejście mikrofonowe 2x USB 3.1 (rodzaj-C) Komunikacja Bluetooth Wi-Fi Fizyczne odcień Szare > Szare laptopy Wysokość 15,6 mm Waga 1,4 kg Szerokość 304,1 mm Głębokość 212,4 mm Materiał Aluminium Zasilanie pojemność akumulatora? 4990mAh Maksymalny czas pracy? 17h Oprogramowanie System operacyjny macOS uzupełniające dane typ Ultrabooki > Ultrabooki powłoka ekranu lśniąca Funkcje dopełniające Podświetlana klawiatura Wielodotykowy touchpad Czytnik linii papilarnych Multimedia Kamera Głośniki rodzaj karty graficznej Zintegrowana Model Macbook Pro modne notebooky Apple 13,3 cala notebooky Apple Apple M Ultrabooki Apple laptopy Apple M 8GB RAM notebooky Apple Apple M 8GB RAMPodsumowanie, czyli jaki laptop biznesowy z MacOS najlepszy?


Najlepszy laptop biznesowy z MacOS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop biznesowy z MacOS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane laptopy biznesowe do pracy – Ranking na wrzesień 2022

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy z MacOS nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do pracy biurowej i zdalnej.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop biznesowy z MacOS opinie,
 • dobry laptop biznesowy z MacOS cena,
 • laptop biznesowy z MacOS ranking,
 • laptop biznesowy z MacOS jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...