Ranking laptopów do pracy grafika z MacOS. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy grafika z MacOS


Pomagamy w wyborze dobrych laptopów do pracy grafika z MacOS. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy grafika z MacOS,
 • TOP5 często wybieranych laptopów do obróbki grafiki.

Jakie laptopy do pracy dla grafika z MacOS najlepiej wybrać? Ranking na październik 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy do pracy dla grafika z MacOS, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking laptopów do pracy grafika z MacOS, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i efektywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz atrakcyjny wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - minimalny czip. Znaczna zmiana. M1 to nasz pierwszy czip wyprodukowany specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany poprzez Apple układ scalony posiada CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i niemało innych części w jednym miniaturowym czipie.

  wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna sprawność, unikatowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które kompletnie odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością – oprócz wysokowydajnych ma także rdzenie energooszczędne do załatwiania codziennych spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak potężną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje nieprzystępne zadania, jak montaż wideo profesjonalnej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU olśniewa grą. Olśniewa obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc kreować, montować i płynnie odtwarzać niemało strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technologię samouczenia (ML), aplikacje automatycznie, na fachowym poziomie retuszują fotografie, powiększają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niż inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w pełni odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na dużo nowych sposobów.

  Możesz lepiej aniżeli kiedykolwiek bratać się ze światem. Kreować i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej przeglądarce świata, dzisiaj jeszcze bardziej ulepszonej2.

  Oraz działać jednocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i niedoścignione w swojej klasie zabezpie­czenia. Prędkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają skuteczność całego systemu.

  w efekcie MacBook Air ekspresowo się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać sprawniej. A Twoje najistotniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS ekspresowo. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś atrakcyjnego. A taka, która robi przy tym mnóstwo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple Macbook Air 13, został całkowicie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej progresywny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Drobny czip. Obfita zmiana. Prezentujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptop Apple Macbook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie efektywny, pełen nieszablonowych technologii i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najszczególniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym perfekcyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma również rdzenie energooszczędne, które wspaniale radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza skuteczność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na niemało innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  piękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu notebooka Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Kolory olśniewają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na błyskotliwej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A automatycznie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej. Świetne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w notebookie Apple Macbook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i w...


☆ Apple MacBook Pro MKGQ3Z ☆

Apple MacBook Pro MKGQ3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MKGQ3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MKGQ3Z
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:
  MacBook Pro 14 Turbowyczynowiec. Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco prędki czip przynosi przełomową prędkość działania i bezprecedensową wydajność baterii. Dodaj do tego wyświetlacz Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden przenośny Mac, oraz zestaw portów. To notebook o absolutnie przełomowej mocy. Prawdziwa bestia. Dzisiaj to dopiero możesz nawyczyniać. Kod producenta: MKGP3ZE/A/R1obudowy: Gwiezdna szarość (Space gray) Data premiery modelu: Late 2021 (koniec 2021) Kategoria: MacBook Pro 14 Specyfikacja:
  • ekran Liquid Retina XDR o przekątnej 14,2 cala w technologii True Tone i ProMotion
   w rozdzielczości 3024 x 1964 pikseli.
  • Procesor Apple M1 Pro 8 rdzeniowy procesor CPU + 14 rdzeniowy procesor GPU
  • Pamięć RAM 32GB
  • Dysk 512GB SSD
  • Touch ID czytnik linii papilarnych do bezpiecznego logowania oraz zakupów.
  • przystępne złącza: 3 x Thunderbolt 4 1 x HDMI 1 x złącze na karty SDXC 1 x MagSafe 3
  • System macOS Monterey - lub nowszy, z darmową aktualizacją.

  Pro do potęgi Max. Czipy M1 Pro i M1 Max, kolejna odsłona nieprzeciętnej architektury M1, to systemy jednoukładowe (SoC) na zupełnie nowym poziomie, niesłychane dotąd w fachowych notebookach. Każdy z nich ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i więcej zunifikowanej pamięci RAM niżeli czip M1. Ich potężny system Neural Engine przyspiesza samouczenie sprzętów, a jeszcze lepsze silniki multimedialne obsługują format ProRes. M1 Pro i M1 Max otwierają przed profesjonalistami ogrom nowych możliwości. M1 Pro. Strasznie prędki. W czipie M1 Pro skuteczność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Fachowy użytkownik ma do dyspozycji nawet 10 rdzeni CPU, choćby 16 rdzeni GPU, 16-rdzeniowy system Neural Engine i asygnowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt prosto udźwignie najambitniejsze projekty. M1 Max. Albo jeszcze straszniej. M1 Max to najpotężniejszy czip kiedykolwiek wyprodukowany dla profesjonalnego notebooka. Ma 10 rdzeni CPU, nawet 32 rdzenie GPU i 16-rdzeniowy system Neural Engine. Zapewnia dwukrotnie pokaźniejszą szybkość przetwarzania grafiki i dwukrotnie obszerniejszą przepustowość pamięci niż M1 Pro. Ma również asygnowany silnik do dekodowania i dwa silniki do kodowania multimediów – które kodują wideo choćby 2 razy szybciej – a także dwa akceleratory ProRes, dzięki którym jeszcze sprawniej operuje na wielu strumieniach wideo.
  Możemy tak bez końca Zawrotna szybkość działania w połączeniu z doskonałą wydajnością baterii – to nie czary,sprawność układów scalonych Apple. Jedno ładowanie wystarczy na skompilowanie nawet czterokrotnie większego kodu w Xcode19 albo choćby dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic20. W odróżnieniu od innych notebooków MacBook Pro działa z tą samą fantastyczną produktywnością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie. Gorące innowacje w chłodzeniu. Innowacyjne systemy cieplne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza choćby przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak efektywny, niemało Twoich powszednich zadań choćby nie spowoduje ich włączenia.
  XDR. Do pożerania wzrokiem. Liquid Retina XDR. najlepszy ekran, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma skrajnie obszerny zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok nadzwyczajnie dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi kolormi. Każdy wyświetlacz jest kalibrowany fabrycznie i oferuje profesjonalne tryby referencyjne do gradingu barw na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku. ProMotion. Po raz pierwszy do Maca trafia technika ProMotion, która powoduje, iż wszystko na ekranie – od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry – zyskuje większą płynność i responsywność, a do wyświetlania obrazu potrzeba mniej energii. Częstotliwość odświeżania może wynosić nawet 120 Hz, ale adaptacyjna technika samoczynnie dopasowuje ją do ruchów treści na ekranie. Technologia ProMotion spełniawymogi montażystów wideo, ponieważ pozwala dobrać stałą częstotliwość odświeżania starannie dostosowaną do materiału video.
  Bardziej kontaktowy. Zdjęcia i video przeniesiesz poprzez czytnik kart SDXC. Telewizory albo wyświetlacze podłączysz przez wyjście HDMI. Dźwięk odtworzysz przez 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe, które lokalizuje słuchawki o wysokiej impedancji i samoczynnie się do nich dopasowuje. Gdy chcesz podłączyć szybkie urządzenia peryferyjne albo wyświetlacze, masz do dyspozycji trzy porty Thunderbolt 4. A poprzez szybkorozłączalny port MagSafe 3 błyskawicznie doładujesz baterię. Więcej pikseli niżeli kiedykolwiek. Do modeli z czipem M1 Max możesz podłączyć choćby trzy wyświetlacze Pro Display XDR i telewizor 4K. A do modeli z M1 Pro – dwa wyświetlacze Pro Display XDR.
  Profesjonalna moc. Klawiatura podobnie. Po raz pierwszy klawiatura Magic Keyboard MacBooka Pro ma rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości. To ukłon w stronę profesjonalistów, którzy lubią czuć reakcję mechanicznych klawiszy. Przewidzianoświeże skróty klawiaturowe wywołujące Spotlight i tryb Nie przeszkadzać. Dodatkowo czytnik Touch ID ma dzisiaj nowy, wyczuwalny dotykiem pierścień, który naprowadza Twój palec, gdy szybko, prosto i bezpiecznie odblokowujesz swojego Maca.

☆ Apple MacBook Pro MYD92Z ☆

Apple MacBook Pro MYD92Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MYD92Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MYD92Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro 13 MYD92ZE/A Na wskroś Pro. Czip Apple M1 daje notebookie Apple MacBook Pro 13 niewiarygodną prędkość i moc. Procesor CPU, który działa nawet 2,8x szybciej. Nawet 5x skuteczniejszą grafikę.

  Nasz najszczególniej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający nawet 11x szybsze samouczenie. I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza nawet na 20 godzin. Czyli dłużej aniżeli kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu.

  To nasz najpopularniejszy laptop dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Śladowy czip. Obfita zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Pro 13.

  zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych elementów w jednym miniaturowym czipie. Niesamowicie produktywny, pełen nieszablonowych technologii i najszczególniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca.

  Jest nowym otwarciem. Ma więcej mocy. Budzi się od razu. Czip M1 i macOS Big Sur wspólnie podkręcają skuteczność całego systemu. W efekcie laptop Apple MacBook Pro 13 momentalnie się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie fotografii czy internetu w Safari, wykonuje się szybciej.

  A Twoje najbardziej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują. Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa efektywność notebooka Apple MacBook Pro 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów.

  proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji. Błyskotliwy nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Lepszy obraz rzeczy. Zachwycający ekran Retina laptopa Apple MacBook Pro 13 wydobywa z obrazów zasobność detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

  W szerokiej gamie odcieni P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze aniżeli w przestrzeni odcieni sRGB. A każdy MacBook Pro oferuje technikę True Tone, która automatycznie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę odcieni do oświetlenia w otoczeniu, aby obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.

  Głośno i wyraźnie. Dzięki czipowi M1 kamera FaceTime HD, zastosowana w notebookie Apple MacBook Pro 13 ma do dyspozycji cały potencjał naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, by zapewnić Ci jeszcze lepszą jakość w trakcie videokonferencji i ujawnić więcej detali w jasnych i ciemnych obszarach kadru.

  A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast lub rozmawiasz z przyjaciółmi, nowe mikrofony klasy studyjnej gwarantują, iż wszyscy znakomicie Cię słyszą. Dobre teksty. Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i skuteczniej.

  ulepszony mechanizm nożycowy powoduje, iż klawisze są responsywne, a pisanie wygodne i cic...


☆ Apple MacBook Pro MV962Z ☆

Apple MacBook Pro MV962Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MV962Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MV962Z
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Bluetooth:tak;Częstotliwość taktowania:2,4 GHz;Częstotliwość taktowania:2,4 - 4,1 GHz;Czytnik kart pamięci:nie dotyczy;Czytnik linii papilarnych:tak;DisplayPort:nie;uzupełniające informacje:Czytnik linii papilarnych, Podświetlana klawiatura, Touch Bar, TouchPad;Dysk:256 GB SSD;Dysk SSD:tak;ekran dotykowy:nie;Głębokość:212 mm;Grafika:zintegrowana;Gwarancja:12 miesięcy;Gwarancja na baterię:6 miesięcy;Gwarancja nowa:12 miesięcy, charakterystyczna;Kamera 3D Intel RealSense:nie;Karta bezprzewodowa Wi-Fi:802.11 ac;Karta dźwiękowa:zintegrowana zgodna z Intel High Definition Audio;Kod producenta:MV962ZE/A;Kolor tylnej pokrywy:szary;liczba rdzeni procesora:4;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi 802.11 ac;Karta graficzna:Iris Plus Graphics 655;Model karty graficznej:Iris Plus Graphics 655;Modem:nie;Pamięć własna karty graficznej:0 GB;Pamięć RAM:8 GB;Zainstalowana pamięć RAM:8 GB;Podświetlana klawiatura:nie;pojemność baterii/akumulatora:58 Wh;Port LAN RJ-45:brak;firma karty graficznej:Intel®;producent procesora:Intel®;marka procesora (zintegrowana grafika):Intel®;Proporcje matrycy (selekcja):16:10;Przekątna matrycy (relacje):13,3 cala;Przeznaczenie:super prędkie, ultralekkie;rodzaj napędu:brak napędu;wariant procesora:Core™ i5 8gen;Rozdzielczość ekranu:2560 x 1600 pikseli;Przekątna matrycy:13,3 cala;kolekcja:MacBook Pro 13;linia:Apple Macbook Pro 13;System operacyjny:Mac OS Mojave;System operacyjny:OS X;System - relacje:Mac OS X Mojave;Szerokość:304 mm;prędki dysk SSD:256 GB;Tuner TV:nie;rodzaj gwarancji:typowa;wariant:ultrabook;wariant matrycy:połyskująca LED;typ pamięci RAM:LPDDR3;typ podłączenia:Solid State Drive;rodzaj procesora:Intel Core™ i5;Waga:1,37 kg;wbudowana kamera:tak;zaimplementowane głośniki:2;zaimplementowany mikrofon:tak;Wejście do mikrofonu:nie;Wejście liniowe audio:nie;Wersja językowa:polski;Wi-Fi:tak;Wyjście DVI:nie;Wyjście HDMI:nie;Wyjście liniowe audio:tak;Wyjście micro HDMI:nie;Wyjście mini DisplayPort:nie;Wyjście S/PDIF:nie;Wyjście VGA:nie;Wyposażenie:zasilacz;Wysokość:14,9 mm;Zintegrowany układ graficzny:Iris Plus Graphics 655;Złącza:Thunderbolt 3 x 4, wyjście liniowe audio;Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio):nie;Złącze Fire-Wire (IEEE1394):nie;Złącze microUSB:nie;Złącze Thunderbolt:tak;Złącze USB 2.0:0;Złącze USB 3.0:0;Złącze USB 3.1 wariant C:4;zOpisy dynamiczne uniwersalne:1.

  czytnik linii papilarnych, 1. Dedykowany dysk SSD, 1. Thunderbolt, 1. USB 3.1, pamięć RAM 8GB, procesor Intel i5 8gen, system Apple OSX


☆ Apple MacBook Pro MK183Z ☆

Apple MacBook Pro MK183Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MK183Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MK183Z
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey Turbowyczynowiec Oto najpotężniejszy notebook Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey w historii. Jego piorunująco szybki czip M1 Pro – pierwszy układ Apple wytworzony specjalnie dla profesjonalistów – przynoszi bezprecedensową prędkość działania i rewolucyjną efektywność baterii.

  Dodaj do tego ekran Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden mobilny Mac,, a także zestaw portów. To laptop o absolutnie rewolucyjnej mocy. Prawdziwa bestia. Teraz to dopiero możesz nawyczyniać.

  Pro do potęgi Max Czipy M1 Pro, kolejna odsłona rewelacyjnej architektury M1, to system jednoukładowy (SoC) na zupełnie nowym poziomie, nieporównane dotąd w mistrzowskich notebookach. System M11 Pro ma więcej rdzeni CPU, więcej rdzeni GPU i więcej zunifikowanej pamięci RAM aniżeli czip M1.

  Ich solidny system Neural Engine przyspiesza samouczenie sprzętów, a jeszcze lepsze silniki multimedialne obsługują format ProRes. M1 Pro w laptopie Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowym 512GB Space Grey otwiera przed profesjonalistami ogrom nowych możliwości.

  Strasznie prędki W czipie M1 Pro produktywność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Profesjonalny użytkownik ma do dyspozycji choćby 10 rdzeni CPU, choćby 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i przeznaczone silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes.

  laptop Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey łatwo udźwignie najambitniejsze projekty. Wybierz rozmiar. Dobierz czip. I jazda laptop Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowy 512GB Space Grey jest przystępny jako model 14- i 16-calowy.

  Jest zaopatrzony w czip M1 Pro i oferuje niezrównaną sprawność w użyciach mistrzowskich. Na takim sprzęcie możesz manipulować milionami wielokątów w Cinema 4D, montować choćby siedem strumieni wideo ProRes 8K w Final Cut Pro albo wykonywać grading kolorów obrazu HDR na wideo 8K w formacie ProRes 4x4.

  I wcale nie musisz robić tego wszystkiego w studiu montażowym. Możemy tak bez końca Zawrotna prędkość działania w połączeniu z perfekcyjną efektywnością baterii – to nie czary,sprawność układów scalonych Apple.

  Jedno ładowanie notebooka Apple MacBook Pro MK183ZE/A 16-calowego 512GB Space Grey starczy na skompilowanie nawet czterokrotnie obszerniejszego kodu w Xcode* albo choćby dwukrotnie dłuższe edytowanie obrazów w Lightroom Classic**.

  W odróżnieniu od innych notebooków MacBook Pro działa z tą samą fantastyczną efektywnością niezależnie od tego, czy jest podłączony do zasilacza, czy nie. Model 14-calowy - 17 godzin odtwarzania wideo, 11 godzin przeglądania internetu w sieci bez­prze­wodowej.

  *Testy przeprowadzone poprzez Apple we wrześniu 2021 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 16-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M1 Max, 10-rdzeniowym CPU, 32-rdzeniowym GPU i 64 GB pamięci RAM, na przedprodukcyjnych egzemplarzach 16-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M1 Pro, 10-rdzeni...


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Znikomy czip. Znaczna zmiana. Ukazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Air 13. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie sprawny, pełen wyjątkowych technologii i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najbardziej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji video o fachowej jakości.

  Jest przy tym świetną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma także rdzenie energooszczędne, które perfekcyjnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa produktywność notebooka Apple MacBook Air 13 i odmienia go na niemało innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  ładny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy olśniewają realizmem i nieporównanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  odcienie zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na przepięknej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć. Laptop Apple MacBook Air 13 samoczynnie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

  świetne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, powoduje,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i więcej szczegółów w świa...


☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEP3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEP3Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny z nowym czipem M2 potrafi więcej niżeli kiedykolwiek. W konwencjonalnej, smukłej obudowie mieści baterię starczającą choćby na 20 godzin, a także aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego efektowny ekran Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najszczególniej mobilny laptop klasy mistrzowskiej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze większą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny pozwala momentalnie wykonywać rozmaite zadania przy rozszerzonej wydajności 8‑rdzeniowego CPU.

  wytwarzać olśniewające obrazy z porażająco prędkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce wydajnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko równocześnie dzięki choćby 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  produktywność cieplna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z całkowitą produktywnością. Innowacyjny system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieustanne działanie notebooka Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, iż możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Świetna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym pakiet Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technika Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, aby działały na Twoim laptopie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny.

  przenośny stół montażowy efektywny silnik multimedialny w czipie M2 w laptopie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny umożliwia kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować choćby 11 strumieni wideo 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej niż dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone poprzez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę, a także na 1-minutowym projekcie typu „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni video w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy skuteczności przeprowadzono na konkretnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną wydajność Ma...


☆ Apple MacBook Pro MNEQ3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEQ3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEQ3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEQ3Z
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś laptop Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny z nowym czipem M2 potrafi więcej aniżeli kiedykolwiek. W klasycznej, smukłej obudowie zawiera baterię starczającą choćby na 20 godzin oraz aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego błyskotliwy ekran Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najistotniej przenośny notebook klasy profesjonalnej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze pokaźniejszą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Notebook Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny pozwala błyskawicznie wykonywać rozmaite zadania przy zwiększonej skuteczności 8‑rdzeniowego CPU.

  tworzyć olśniewające obrazy z porażająco szybkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce produktywnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko jednocześnie dzięki choćby 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  efektywność cieplna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z pełną produktywnością. Zaawansowany system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieustanne działanie laptopa Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, że możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Rewelacyjna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym pakiet Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technologia Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, aby działały na Twoim notebookie Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny.

  przenośny stół montażowy produktywny silnik multimedialny w czipie M2 w laptopie Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny umożliwia kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować choćby 11 strumieni video 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym video 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej niżeli dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone poprzez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę oraz na 1-minutowym projekcie typu „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy wydajności przeprowadzono na potężnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną efektywność Ma...


☆ Apple MacBook Pro MNEH3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEH3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEH3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEH3Z
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Apple MacBook Pro 13,3″/M1/8GB/256GB/macOS (MYD82ZEA) MacBook Pro Na wskroś Pro Czip Apple M1 daje 13-calowemu MacBookowi Pro niewiarygodną prędkość i moc. Procesor CPU, który działa nawet 2,8x szybciej.

  nawet 5x skuteczniejszą grafikę. Nasz najistotniej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający nawet 11x szybsze samouczenie. I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza nawet na 20 godzin. Czyli dłużej niż kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu.

  To nasz najpopularniejszy notebook dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Mały czip. Spora zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla Maca. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie efektywny1, pełen nieszablonowych technologii i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. 8-rdzeniowe CPU Przemocny czip.

  Z czipem M1 MacBook Pro oszałamia mocą obliczeniową i wydajnością. Jego 8-rdze­niowy procesor CPU, nawet 2,8x szybszy niżeli jednostki poprzedniej generacji2, z łatwością pokonuje obliczeniowe przeszkody i rozprawia się ze skomplikowanymi zadaniami, zużywając przy tym zaskakująco mało energii.

  16 rdzeni Neural Engine. Powiększona bystrość Samouczenie urządzeń otwiera nową erę szybkości i automatyzacji analizy video, rozpozna­wania głosu, przetwarzania obrazu i wielu innych procesów. A zaimplementowany w MacBooku Pro czip M1 z 16-rdze­niowym systemem Neural Engine i pełnym stosem technologii wynosi skuteczność tych procesów do stratosfery.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza wydajność Maca i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  ładny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Największa kolekcja aplikacji w historii Możesz korzystać z nowych, solidnych aplikacji wyprodukowanych dla M1. I wszystkich wcześniejszych, które wciąż działają bezproblemowo dzięki oprogramowaniu Rosetta 2.

  A także po raz pierwszy używać swych ulubionych apek na iPhone’a i iPada bezpośrednio na macOS Big Sur. W sumie to największa seria aplikacji, jaką kiedykolwiek dysponował Mac. Produktywność termiczna Aktywne chłodzenie zezwala na zawrotną prędkość.

  Retina lepszy obraz rzeczy. Zniewalający ekran Retina wyciąga z obrazów różnorodność detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

  W szerokiej gamie odcieni P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze aniżeli w przestrzeni barw sRGB. A każdy MacBook Pro proponuje technologię True Tone, która automatycznie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę odcieni do oświetlenia w otoczeniu, aby obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.

  Kamera i mikrofony Głośno i wyraźnie. Dzięki czipowi M1 kamera FaceTime HD ma do dyspozycji cały potencjał naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, by zapewnić Ci jeszcze lepszą jakość podczas wideokonferencji i ujawnić więcej detali w jasnych i ciemnych obszarach kadru.

  A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast lub rozmawiasz z przyjaciółmi, świeże mikrofony klasy studyjnej gwarantują, że wszyscy perfekcyjnie Cię słyszą. Kamera FaceTime HD Czip M1 sprawia nawet, że jeszcze lepiej wyglądasz.

  Bo w słabym świetle jasne obszary na zdjęciach zachowują wspaniałą jakość, a nowoczesna redukcja szumu wyostrza obraz w ciemnych miejscach. Równocześnie funkcja wykrywania twarzy używa systemu Neural Engine, by jeszcze lepiej dobrać balans bieli i ekspozycję, więc odcienie skóry wyglądają naturalniej.

  Układ trzech mikrofonów Studyjny dźwięk. Bez studia. Pod względem stosunku sygnału do szumu mikrofony MacBooka Pro śmiało mogą konkurować z mikrofonami klasy mistrzowskiej. Magic Keyboard korzystne teksty.

  Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i produktywniej. Lepszy mechanizm nożycowy sprawia, że klawisze są responsywne, a pisanie komfortowe i ciche. Touch Bar podsuwa Ci najistotniej przydatne polecenia właśnie wtedy, gdy możesz ich potrzebować, co oznacza mniej naciśnięć klawiszy i szybszą pracę.

  A Touch ID błyskawicznie i bezpiecznie uwierzytelnia Cię przy logowaniu i zakupach. Touch Bar Więcej skrótów do celu. Do dyspozycji masz jeszcze więcej skrótów i funkcji – na przykład ulubione emoji i preferowane języki.

  Podstawowe dane firma Apple > Macbooki Procesor Rodzina procesora Apple M > laptopy Apple M Częstotliwość procesora 4100MHz ilość rdzeni procesora? 8 Model procesora Apple M1 ekran Przekątna ekranu 13,3 cala > notebooky 13,3 cala Rozdzielczość ekranu 2560×1600 Pamięć RAM Pamięć RAM 8GB > notebooky 8GB RAM Maksymalna liczba pamięci RAM? 16GB rodzaj pamięci RAM DDR4 Dysk Twardy wariant dysku SSD pojemność dysku twardego? 256GB Karta Graficzna firma karty graficznej Apple Model karty graficznej Apple M1 > notebooky Apple M1 ilość pamięci RAM karty graficznej? Współdzielona Komunikacja Złącza Wyjście słuchawkowe Wejście mikrofonowe 2x USB 3.1 (rodzaj-C) Komunikacja Bluetooth Wi-Fi Fizyczne kolor Szare > Szare notebooky Wysokość 15,6 mm Waga 1,4 kg Szerokość 304,1 mm Głębokość 212,4 mm Materiał Aluminium Zasilanie objętość akumulatora? 4990mAh Maksymalny czas pracy? 17h Oprogramowanie System operacyjny macOS uzupełniające informacje typ Ultrabooki > Ultrabooki warstwa ekranu lśniąca Funkcje uzupełniające Podświetlana klawiatura Wielodotykowy touchpad Czytnik linii papilarnych Multimedia Kamera Głośniki typ karty graficznej Zintegrowana Model Macbook Pro popularne notebooky Apple 13,3 cala notebooky Apple Apple M Ultrabooki Apple notebooky Apple M 8GB RAM notebooky Apple Apple M 8GB RAMPodobne zestawienia:


Najtańsze laptopy do pracy dla grafika z MacOS – Ranking na październik 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze laptopy do pracy dla grafika z MacOS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy grafika z MacOS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i efektywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora i błyskotliwy wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - znikomy czip. Szeroka zmiana. M1 to nasz pierwszy czip stworzony specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany poprzez Apple układ scalony gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i mnóstwo innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna wydajność, wyjątkowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które całkowicie odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością – oprócz wysokowydajnych ma też rdzenie energooszczędne do załatwiania powszednich spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak konkretną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje niełatwe zadania, jak montaż video fachowej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU zniewala grą. Olśniewa obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc wytwarzać, montować i płynnie odtwarzać niemało strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje samoczynnie, na profesjonalnym poziomie retuszują zdjęcia, rozszerzają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niżeli inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w całości odmienia Maca, zezwalając użytkownikom bawić się i pracować na dużo nowych sposobów.

  Możesz lepiej niżeli kiedykolwiek wiązać się ze światem. Wytwarzać i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, teraz jeszcze bardziej ulepszonej2.

  Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajlepsze w branży funkcje prywatności i niedoścignione w swojej klasie zabezpie­czenia. Prędkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają sprawność całego systemu.

  w konsekwencji MacBook Air szybko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać wydajniej. A Twoje najszczególniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia kolekcja apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS momentalnie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś pięknego. A taka, która robi przy tym dużo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple Macbook Air 13, został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Śladowy czip. Spora zmiana. Prezentujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebook Apple Macbook Air 13. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie wydajny, pełen unikatowych technologii i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple Macbook Air 13 może podejmować się najbardziej intensywnych zadań, na przykład montażu video o fachowej jakości.

  Jest przy tym idealną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko skutecznych ma także rdzenie energooszczędne, które wyśmienicie radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa skuteczność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na dużo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  atrakcyjny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu notebooka Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Kolory olśniewają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na atrakcyjnej zawartości ekranu. Zadowala oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A samoczynnie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury odcieni w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej. Idealne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy, a także w...


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 15
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został kompletnie odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej progresywny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niewiele znaczący czip. Wielka zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen nieszablonowych technice i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji video o fachowej jakości.

  Jest przy tym idealną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko skutecznych ma także rdzenie energooszczędne, które znakomicie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza produktywność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na dużo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  efektowny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na zniewalającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i nieprzeciętnym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  barwy olśniewają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na pięknej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć. Laptop Apple MacBook Air 13 automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej.

  nadzwyczajne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple MacBook Air 13, powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz więcej szczegółów w świa...


☆ Apple MacBook Pro MNEH3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEH3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEH3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEH3Z
 • Ilość ofert: 16
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Apple MacBook Pro 13,3″/M1/8GB/256GB/macOS (MYD82ZEA) MacBook Pro Na wskroś Pro Czip Apple M1 daje 13-calowemu MacBookowi Pro niewiarygodną szybkość i moc. Procesor CPU, który działa nawet 2,8x szybciej.

  nawet 5x produktywniejszą grafikę. Nasz najistotniej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający nawet 11x szybsze samouczenie. I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza nawet na 20 godzin. Czyli dłużej niżeli kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu.

  To nasz najpopularniejszy laptop dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Drobny czip. Obszerna zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla Maca. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie wydajny1, pełen nieszablonowych technice i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. 8-rdzeniowe CPU Przemocny czip.

  Z czipem M1 MacBook Pro oszałamia mocą obliczeniową i produktywnością. Jego 8-rdze­niowy procesor CPU, nawet 2,8x szybszy niżeli jednostki poprzedniej generacji2, prosto pokonuje obliczeniowe przeszkody i rozprawia się ze skomplikowanymi zadaniami, zużywając przy tym zaskakująco niedużo energii.

  16 rdzeni Neural Engine. Rozszerzona bystrość Samouczenie maszyn otwiera nową erę szybkości i automatyzacji analizy wideo, rozpozna­wania głosu, przetwarzania obrazu i wielu innych procesów. A zaimplementowany w MacBooku Pro czip M1 z 16-rdze­niowym systemem Neural Engine i pełnym stosem technice wynosi skuteczność tych procesów do stratosfery.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa produktywność Maca i odmienia go na sporo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  efektowny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Największa linia aplikacji w historii Możesz korzystać z nowych, konkretnych aplikacji wytworzonych dla M1. I wszelkich wcześniejszych, które wciąż działają bez problemu dzięki oprogramowaniu Rosetta 2.

  A także po raz pierwszy używać swych ulubionych apek na iPhone’a i iPada bezpośrednio na macOS Big Sur. W sumie to największa linia aplikacji, jaką kiedykolwiek dysponował Mac. Produktywność cieplna Aktywne chłodzenie pozwala na zawrotną szybkość.

  Retina udoskonalony obraz rzeczy. Olśniewający wyświetlacz Retina wydobywa z obrazów obfitość detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

  W szerokiej gamie odcieni P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze aniżeli w przestrzeni odcieni sRGB. A każdy MacBook Pro oferuje technologię True Tone, która samoczynnie reguluje balans bieli, dostosowując temperaturę barw do oświetlenia w otoczeniu, żeby obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.

  Kamera i mikrofony Głośno i wyraźnie. Dzięki czipowi M1 kamera FaceTime HD ma do dyspozycji cały potencjał naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, żeby zapewnić Ci jeszcze lepszą jakość podczas wideokonferencji i ujawnić więcej detali w jasnych i ciemnych obszarach kadru.

  A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast albo rozmawiasz z przyjaciółmi, świeże mikrofony klasy studyjnej gwarantują, iż wszyscy nieprzeciętnie Cię słyszą. Kamera FaceTime HD Czip M1 powoduje choćby, że jeszcze lepiej wyglądasz.

  Bo w słabym świetle jasne obszary na zdjęciach zachowują świetną jakość, a nowoczesna redukcja szumu wyostrza obraz w ciemnych miejscach. Równocześnie funkcja wykrywania twarzy używa systemu Neural Engine, by jeszcze lepiej dobrać balans bieli i ekspozycję, więc odcienie skóry wyglądają naturalniej.

  Układ trzech mikrofonów Studyjny dźwięk. Bez studia. Pod względem stosunku sygnału do szumu mikrofony MacBooka Pro śmiało mogą konkurować z mikrofonami klasy fachowej. Magic Keyboard korzystne teksty.

  Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i efektywniej. Udoskonalony mechanizm nożycowy powoduje, iż klawisze są responsywne, a pisanie wygodne i ciche. Touch Bar podsuwa Ci najbardziej przydatne polecenia właśnie wtedy, gdy możesz ich potrzebować, co oznacza mniej naciśnięć klawiszy i szybszą pracę.

  A Touch ID ekspresowo i bezpiecznie uwierzytelnia Cię przy logowaniu i zakupach. Touch Bar Więcej skrótów do celu. Do dyspozycji masz jeszcze więcej skrótów i funkcji – na przykład ulubione emoji i preferowane języki.

  Podstawowe dane firma Apple > Macbooki Procesor Rodzina procesora Apple M > laptopy Apple M Częstotliwość procesora 4100MHz ilość rdzeni procesora? 8 Model procesora Apple M1 wyświetlacz Przekątna ekranu 13,3 cala > notebooky 13,3 cala Rozdzielczość ekranu 2560×1600 Pamięć RAM Pamięć RAM 8GB > notebooky 8GB RAM Maksymalna ilość pamięci RAM? 16GB typ pamięci RAM DDR4 Dysk Twardy typ dysku SSD objętość dysku twardego? 256GB Karta Graficzna marka karty graficznej Apple Model karty graficznej Apple M1 > laptopy Apple M1 ilość pamięci RAM karty graficznej? Współdzielona Komunikacja Złącza Wyjście słuchawkowe Wejście mikrofonowe 2x USB 3.1 (wariant-C) Komunikacja Bluetooth Wi-Fi Fizyczne odcień Szare > Szare laptopy Wysokość 15,6 mm Waga 1,4 kg Szerokość 304,1 mm Głębokość 212,4 mm Materiał Aluminium Zasilanie pojemność akumulatora? 4990mAh Maksymalny czas pracy? 17h Oprogramowanie System operacyjny macOS uzupełniające dane wariant Ultrabooki > Ultrabooki powłoka ekranu połyskująca Funkcje dopełniające Podświetlana klawiatura Wielodotykowy touchpad Czytnik linii papilarnych Multimedia Kamera Głośniki typ karty graficznej Zintegrowana Model Macbook Pro popularne laptopy Apple 13,3 cala laptopy Apple Apple M Ultrabooki Apple laptopy Apple M 8GB RAM notebooky Apple Apple M 8GB RAM


☆ Apple Macbook Air MLY13Z ☆

Apple Macbook Air MLY13Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY13Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY13Z
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air MLY13ZE/A 13.6'' Księżycowa Poświata, 256GB Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie olśniewa energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi. Apple MacBook Air jest do wyboru w czterech przepięknych wykończeniach – z dobranym kolorystycznie przewodem zasilającym MagSafe.

  Cichy i trwały Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową produktywność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie.

  Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu1. Zapnij pasy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, oferujący jeszcze większą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1.

  Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy powiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU. Kreować olśniewające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego.

  I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin. Szybsze apki. Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS momentalnie.

  A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza.

  Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wyprodukowane. Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia. Zniewalający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air.

  Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe. Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Apple MacBook Air czaruje na mnóstwo sposobów. Daj palcom pohasać. Wygodna i cicha klawiatura Magic Keyboard ma teraz rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości, zapewniających prędki dostęp do Twoich ulubionych części sterujących i skrótów.

  Dzięki Touch ID możesz z łatwością odblokowywać Apple MacBook Air, wprowadzać hasła, bezpiecznie robić zakupy i płacić – dotknięciem palca. A na obfitym gładziku Force Touch m...Podsumowanie, czyli jaki laptop dla grafika z MacOS najlepszy?


Najlepszy laptop dla grafika z MacOS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop dla grafika z MacOS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane laptopy dla grafika – Zestawienie na październik 2022

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy grafika z MacOS nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do obróbki grafiki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop dla grafika z MacOS opinie,
 • dobry laptop dla grafika z MacOS cena,
 • laptop dla grafika z MacOS ranking,
 • laptop dla grafika z MacOS jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...