Ranking laptopów do pracy grafika z MacOS. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Laptopy biznesowe do pracy / Ranking laptopów do pracy grafika z MacOS


Pomagamy w wyborze dobrych laptopów do pracy grafika z MacOS. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych laptopów do pracy grafika z MacOS,
 • TOP5 często wybieranych laptopów do obróbki grafiki.

Jakie laptopy do pracy dla grafika z MacOS najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane laptopy do pracy dla grafika z MacOS, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking laptopów do pracy grafika z MacOS, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Znikomy czip. Znaczna zmiana. Ukazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Air 13. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie sprawny, pełen wyjątkowych technologii i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najbardziej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji video o fachowej jakości.

  Jest przy tym świetną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma także rdzenie energooszczędne, które perfekcyjnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa produktywność notebooka Apple MacBook Air 13 i odmienia go na niemało innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  ładny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy olśniewają realizmem i nieporównanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  odcienie zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na przepięknej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć. Laptop Apple MacBook Air 13 samoczynnie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

  świetne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, powoduje,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i efektywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora oraz atrakcyjny wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - minimalny czip. Znaczna zmiana. M1 to nasz pierwszy czip wyprodukowany specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany poprzez Apple układ scalony posiada CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i niemało innych części w jednym miniaturowym czipie.

  wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna sprawność, unikatowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które kompletnie odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością – oprócz wysokowydajnych ma także rdzenie energooszczędne do załatwiania codziennych spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak potężną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje nieprzystępne zadania, jak montaż wideo profesjonalnej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU olśniewa grą. Olśniewa obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc kreować, montować i płynnie odtwarzać niemało strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technologię samouczenia (ML), aplikacje automatycznie, na fachowym poziomie retuszują fotografie, powiększają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niż inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w pełni odmienia Maca, pozwalając użytkownikom bawić się i pracować na dużo nowych sposobów.

  Możesz lepiej aniżeli kiedykolwiek bratać się ze światem. Kreować i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej przeglądarce świata, dzisiaj jeszcze bardziej ulepszonej2.

  Oraz działać jednocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i niedoścignione w swojej klasie zabezpie­czenia. Prędkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają skuteczność całego systemu.

  w efekcie MacBook Air ekspresowo się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać sprawniej. A Twoje najistotniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia linia apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS ekspresowo. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś atrakcyjnego. A taka, która robi przy tym mnóstwo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MLXW3Z ☆

Apple Macbook Air MLXW3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLXW3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLXW3Z
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość Lżejszy a więcej gromadzi Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły laptop Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość w wytrzymałej aluminiowej obudowie oszałamia energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny laptop do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, by stale utrzymywać szczytową sprawność.

  Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma solidną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze większą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej produktywności 8-rdzeniowego CPU.

  wytwarzać zachwycające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce skutecznego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,olśniewa zachwycający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki wbudowanym magnesom wygodny i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać uzupełniającego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na laptopie Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie produkowane. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Notebook Apple MacBook Air M2 256 GB gwiezdna szarość czaruje na niemało sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy udoskonalonej wydajności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją zawsze demonstruje najlepszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących progresywne algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają ulepszoną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki czemu filmy...


☆ Apple Macbook Air MLY13Z ☆

Apple Macbook Air MLY13Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY13Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY13Z
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air MLY13ZE/A 13.6'' Księżycowa Poświata, 256GB Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie olśniewa energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi. Apple MacBook Air jest do wyboru w czterech efektownych wykończeniach – z przypasowanym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Cichy i trwały Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, by stale utrzymywać szczytową sprawność. Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie.

  Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma konkretną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu1. Zapnij pasy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, oferujący jeszcze większą prędkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1.

  Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy powiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU. Kreować olśniewające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce produktywnego silnika multimedialnego.

  I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin. Szybsze apki. Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS błyskawicznie.

  A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza.

  Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wyprodukowane. Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia. Oszałamiający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air.

  Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe. Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Apple MacBook Air czaruje na sporo sposobów. Daj palcom pohasać. Komfortowa i cicha klawiatura Magic Keyboard ma teraz rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości, gwarantujących szybki dostęp do Twoich ulubionych części sterujących i skrótów.

  Dzięki Touch ID możesz łatwo odblokowywać Apple MacBook Air, wprowadzać hasła, bezpiecznie robić zakupy i płacić – dotknięciem palca. A na obfitym gładziku Force Touch m...


☆ Apple Macbook Air MLY23Z ☆

Apple Macbook Air MLY23Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY23Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY23Z
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata Lżejszy a więcej gromadzi Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły notebook Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata w wytrzymałej aluminiowej obudowie olśniewa energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową efektywność.

  Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości MacBook Air ma potężną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze większą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej sprawności 8-rdzeniowego CPU.

  tworzyć zachwycające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni video 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą choćby na 18 godzin.

  Wyraźnie widać,zachwyca olśniewający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii MacBooka Air. Z miliardem kolorów. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze i bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe łatwo się podłącza i odłącza, więc komputerowi nie grozi niebezpieczny upadek. Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria.

  Albo używać dopełniającego wyświetlacza o rozdzielczości nawet 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na notebookie Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata.

  Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj Maca za pomocą Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie stworzone. Bo są. Brzmisz, jak wyglądasz Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Notebook Apple MacBook Air M2 512 GB księżycowa poświata czaruje na dużo sposobów. Kamera o dwukrotnie wyższej rozdzielczości i dwa razy lepszej wydajności w słabym świetle w porównaniu z poprzednią generacją za każdym razem przedstawia najlepszą wersję Ciebie.

  Dzięki układowi trzech mikrofonów wykorzystujących zaawansowane algorytmy kształtowania wiązki akustycznej w trakcie rozmów słychać Cię głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś. Dwa głośniki niskotonowe i dwa wysokotonowe zapewniają udoskonaloną separację kanałów stereo i wyrazistsze brzmienie mowy, dzięki...


☆ Apple Macbook Air MLY33Z ☆

Apple Macbook Air MLY33Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY33Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY33Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie olśniewa energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Notebook Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ jest do wyboru w czterech spektakularnych wykończeniach – z dostosowanym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową produktywność. Dlatego choćby najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, proponujący jeszcze pokaźniejszą prędkość i energooszczędność bezprecedensowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy powiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU.

  tworzyć olśniewające obrazy i animacje z choćby 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce skutecznego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin.

  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS szybko. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj notebook Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie produkowane.

  Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia zachwycający ekran Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air. Z miliardem barw. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a fotografie i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki zaimplementowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe łatwo się podłącza i odłącza, więc laptopowi Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ nie grozi niebezpieczny upadek.

  Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać dodatkowego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bezproblemowo wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

  Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, iż w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

  Apple MacBook Air czaruje na mnóstwo sp...


☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, notebook Apple Macbook Air 13, został całkowicie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej progresywny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Drobny czip. Obfita zmiana. Prezentujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptop Apple Macbook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie efektywny, pełen nieszablonowych technologii i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple Macbook Air 13 może podejmować się najszczególniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o profesjonalnej jakości.

  Jest przy tym perfekcyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma również rdzenie energooszczędne, które wspaniale radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza skuteczność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na niemało innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  piękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste barwy. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu notebooka Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Kolory olśniewają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na błyskotliwej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A automatycznie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej. Świetne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w notebookie Apple Macbook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i w...


☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z ☆

Apple MacBook Pro MNEP3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNEP3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNEP3Z
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś laptop Apple MacBook Pro M2 256GB SSD metaliczny z nowym czipem M2 potrafi więcej niżeli kiedykolwiek. W konwencjonalnej, smukłej obudowie mieści baterię starczającą choćby na 20 godzin, a także aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach.

  Dodaj do tego efektowny ekran Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najszczególniej mobilny laptop klasy mistrzowskiej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

  Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, oferujący jeszcze większą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Notebook Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny pozwala momentalnie wykonywać rozmaite zadania przy rozszerzonej wydajności 8‑rdzeniowego CPU.

  wytwarzać olśniewające obrazy z porażająco prędkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce wydajnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko równocześnie dzięki choćby 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  produktywność cieplna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z całkowitą produktywnością. Innowacyjny system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieustanne działanie notebooka Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny na najwyższych obrotach.

  A to oznacza, iż możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Świetna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym pakiet Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

  Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technika Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, aby działały na Twoim laptopie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny.

  przenośny stół montażowy efektywny silnik multimedialny w czipie M2 w laptopie Apple MacBook Pro M2 256GB SSD srebrny umożliwia kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować choćby 11 strumieni wideo 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym wideo 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

  A także 3x szybciej niż dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone poprzez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

  Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę, a także na 1-minutowym projekcie typu „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni video w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

  Testy skuteczności przeprowadzono na konkretnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną wydajność Ma...


☆ Apple MacBook Pro MNWE3Z ☆

Apple MacBook Pro MNWE3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MNWE3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MNWE3Z
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Turbodopalany czipem Działaj bez przeszkód MacBook Pro 16" wyekwipowany w najnowszy czip M2 Max zaskoczy Cię swymi możliwościami. Niepozorna bateria, która zmieściła się w jego cienkiej obudowie starcza na maksymalnie 22 godziny, a układ chłodzenia jest tak skuteczny, iż nigdy nie musisz schodzić z najwyższych obrotów.

  W połączeniu z nasyconymi kolorami wyświetlacza Liquid Retina XDR, kamerą FaceTime HD i mikrofonem w studyjnej klasie to najistotniej przenośny, fachowy laptop APPLE. Moc do kwadratu Poznaj nowy czip M2 Max!

  powiększona sprawność 12-rdzeniowego CPU pozwoli Ci wykonywać każde zadanie szybko, a 30-rdzeniowy GPU idealnie sprawdzi się w trakcie tworzenia najszczególniej nieprzystępnych obrazów i modeli 3D.

  Strumienie wideo w jakości 4K i 8K ProRes możesz bez przeszkód obsługiwać dzięki megawydajnemu silnikowi multimedialnemu. Możesz również robić wszystkie te rzeczy naraz - to nie problem dla 32 GB zunifikowanej pamięci RAM.

  Na najwyższych obrotach Najnowszy MacBook Pro został zaopatrzony w aktywny system chłodzenia, dzięki któremu nigdy nie będziesz musiał zwalniać! Ten nowoczesny system w połączeniu z energooszczędnym czipem pozwalają notebookowi działać z całkowitą wydajnością CPU i GPU całymi godzinami.

  zastosowana w czipie M2 Max zunifikowana pamięć operacyjna jest choćby o połowę szybsza aniżeli jej poprzedniczka z M1. Jej przepustowość to nawet 100 GB/s, dzięki czemu możesz płynnie pracować na naprawdę obszernych plikach i w kilku programach jednocześnie.

  zniewalające obrazy wyświetlacz Liquid Retina XDR nie pozwoli Ci przegapić żadnego szczegółu. Daje Ci on szeroką gamę 1 000 000 000 barw, jasność 1000 nitów, a także technologię ProMotion, gwarantującą częstotliwość odświeżania do 120 Hz, dzięki której wszystko jest bardziej płynne i responsywne, od przewijanych treści po gry.

  dostatek detali, ostry tekst i jasne podświetlenie LED zachwycą Cię jakością. 0 Studyjny dźwięk, perfekcyjny obraz Kamera FaceTime HD 1080p w pełni wykorzystuje możliwości czipu M2 Max. Dzięki zaawansowanej redukcji szumów obraz jest wyostrzony, a funkcja wykrywania twarzy pomaga dobrać balans bieli,odcień skóry wyglądał naturalnie.

  Układ trzech mikrofonów klasy studyjnej może konkurować z profesjonalnymi pod względem stosunku sygnału do szumu. System sześciu głośników składa się z 4 przetworników niskotonowych w technologii force-cancelling oraz głośników wysokotonowych, które razem tworzą przestrzenny dźwięk w formacie Dolby Atmos.

  Montuj bez ograniczeń MacBook Pro wraz z czipem M2 Max zyskał produktywny silnik multimedialny, który zezwala na kodowanie i dekodowanie plików w formacie ProRes. Dzięki temu możesz jednocześnie odtwarzać maksymalnie 10 strumieni 8K ProRes, co daje Ci niemal nieograniczone możliwości konstrukcji.

  Do tego konwersja projektów do formatu ProRes przebiega nawet do 3 razy szybciej niż dotychczas. Szybciej i płynniej System macOS Ventura...


☆ Apple MacBook Pro MK1F3 ☆

Apple MacBook Pro MK1F3 Najniższa Cena Online

☆ Apple MacBook Pro MK1F3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple MacBook Pro MK1F3
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Turbowyczynowiec.
  Oto najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Jego piorunująco prędkie czipy M1 Pro lub M1 Max pierwsze układy Apple wykonane specjalnie dla profesjonalistów przynoszą przełomową prędkość działania i bezprecedensową produktywność baterii. Dodaj do tego ekran Liquid Retina XDR, kamerę i audio, jakich nie miał jeszcze żaden mobilny Mac, i zestaw portów. To notebook o absolutnie przełomowej mocy. Prawdziwa bestia. Dzisiaj to dopiero możesz nawyczyniać.

  Strasznie prędki.
  W czipie M1 Pro sprawność architektury M1 wchodzi na nowy poziom. Mistrzowski użytkownik ma do dyspozycji choćby 10 rdzeni CPU, choćby 16 rdzeni GPU, 16-rdze­niowy system Neural Engine i dedykowane silniki do kodowania i dekodowania multimediów, które obsługują kodeki H.264, HEVC i ProRes. Taki sprzęt prosto udźwignie najambitniejsze projekty.

  Albo jeszcze straszniej.
  M1 Max to najpotężniejszy czip kiedykolwiek wytwarzany dla fachowego notebooka. Ma 10 rdzeni CPU, nawet 32 rdzenie GPU i 16-rdze­niowy system Neural Engine. Zagwarantuje dwukrotnie obszerniejszą prędkość przetwarzania grafiki i dwukrotnie pokaźniejszą przepustowość pamięci niż M1 Pro. Ma na dodatek asygnowany silnik do dekodowania i dwa silniki do kodowania multimediów które kodują video nawet 2 razy szybciej a także dwa akceleratory ProRes, dzięki którym jeszcze efektywniej operuje na wielu strumieniach wideo.

  Gorące innowacje w chłodzeniu.
  progresywne systemy cieplne przemieszczają o 50 procent więcej powietrza nawet przy niskich obrotach wentylatorów. A ponieważ czip Apple jest tak sprawny, dużo Twoich rutynowych zadań choćby nie spowoduje ich włączenia.

  Zawrotna szybkość.
  Monstrualna pojemność. Korzystaj z piorunującej prędkości odczytu nawet 8-terabajtowego dysku SSD sięgającej 7,4 GB/s, czyli dwukrotnie pokaźniejszej niżeli w poprzedniej generacji. Teraz możesz błyskawicznie odpalić video 8K lub za jednym zamachem zapisać setki tysięcy zdjęć w formacie RAW.

  Liquid Retina XDR.
  najlepszy ekran, jaki kiedykolwiek trafił do notebooka, ma skrajnie obfity zakres dynamiczny i współczynnik kontrastu milion do jednego. Obrazy HDR ożywają na zdjęciach, filmach i w grach, przyciągając wzrok doskonale dopieszczonymi refleksami, bogactwem detali w słabo oświetlonych obszarach i żywymi, naturalnymi barwami. Każdy wyświetlacz jest kalibrowany fabrycznie i oferuje mistrzowskie tryby referencyjne do gradingu barw na obrazie HDR, fotografii, projektowania i przygotowania do druku.

  ProMotion.
  Po raz pierwszy do Maca trafia technika ProMotion, która sprawia, iż wszystko na ekranie od przewijania stron internetowych po dynamiczne gry zyskuje obszerniejszą płynność i responsywność, a do wyświetlania obrazu potrzeba mniej energii. Częstotliwość odświeżania może wynosić nawet 120 Hz, lecz adaptacyjna technologia automatycznie dostosowuje ją do ruchów treści na ekranie. Technika ProMotion spełniawymogi montażystów video, ponieważ pozwala dobrać stałą częstotliwość odświeżania starannie dostosowaną do materiału video.

  Dźwięk przestrzenny.
  Dzięki systemowi sześciu głośników i zaawanso­wanym algorytmom, gdy MacBook Pro odtwarza muzykę lub film w technice Dolby Atmos, wypełnia przestrzeń dźwiękiem, tworząc wyrafinowaną, trójwymiarową scenę akustyczną. Dodaj do tych dźwięków wyświetlacz Liquid Retina XDR i już masz prawdziwe przenośne kino.

  Bardziej kontaktowy.
  fotografie i wideo przeniesiesz poprzez czytnik kart SDXC. Telewizory lub wyświetlacze podłączysz poprzez wyjście HDMI. Dźwięk odtworzysz przez 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe, które wykrywa słuchawki o wysokiej impedancji i automatycznie się do nich dostosowuje. Gdy chcesz podłączyć prędkie urządzenia peryferyjne albo wyświetlacze, masz do dyspozycji trzy porty Thunderbolt 4. A poprzez szybkorozłączalny port MagSafe 3 szybko doładujesz baterię.Podobne zestawienia:


Najtańsze laptopy do pracy dla grafika z MacOS – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze laptopy do pracy dla grafika z MacOS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich laptopów do pracy grafika z MacOS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Macbook Air MGND3Z ☆

Apple Macbook Air MGND3Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGND3Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGND3Z
 • Ilość ofert: 9
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple Macbook Air 13 MGND3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple Macbook Air 13, został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Śladowy czip. Spora zmiana. Prezentujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebook Apple Macbook Air 13. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych części w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie wydajny, pełen unikatowych technologii i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 posiada najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple Macbook Air 13 może podejmować się najbardziej intensywnych zadań, na przykład montażu video o fachowej jakości.

  Jest przy tym idealną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko skutecznych ma także rdzenie energooszczędne, które wyśmienicie radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie zwiększa skuteczność notebooka Apple Macbook Air 13 i odmienia go na dużo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  atrakcyjny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu notebooka Apple Macbook Air 13, Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zachwycają realizmem i niesłychanym dotąd bogactwem detali.

  Tekst jest ostry i wyraźny. Kolory olśniewają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na atrakcyjnej zawartości ekranu. Zadowala oczy. Zamiast męczyć.

  MacBook Air MGND3ZE/A samoczynnie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury odcieni w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej. Idealne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, sprawia,w trakcie każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy, a także w...


☆ Apple Macbook Air MGN93Z ☆

Apple Macbook Air MGN93Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN93Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN93Z
 • Ilość ofert: 14
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został kompletnie odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU.

  Do 5x szybsze GPU. Nasz najistotniej progresywny system Neural Engine umożliwiający choćby 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

  Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niewiele znaczący czip. Wielka zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

  Niesamowicie produktywny, pełen nieszablonowych technice i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

  Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji video o fachowej jakości.

  Jest przy tym idealną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko skutecznych ma także rdzenie energooszczędne, które znakomicie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

  Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza produktywność laptopa Apple MacBook Air 13 i odmienia go na dużo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

  efektowny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

  Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na zniewalającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i nieprzeciętnym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

  barwy olśniewają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi obudowy, skupiając całą Twoją uwagę na pięknej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć. Laptop Apple MacBook Air 13 automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki temu wszystko wygląda naturalniej.

  nadzwyczajne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple MacBook Air 13, powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

  A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś albo nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz więcej szczegółów w świa...


☆ Apple Macbook Air MGN63Z ☆

Apple Macbook Air MGN63Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MGN63Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MGN63Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  Uskrzydlony mocą. Model z czipem M1 jest ultraprzenośny, szybki i efektywny, a do tego ma bezszelestną konstrukcję pozbawioną wentylatora i błyskotliwy wyświetlacz Retina. Smukłego, lekkiego jak piórko MacBooka Air z baterią na cały dzień nie spowolnią nawet najcięższe zadania.

  M1 - znikomy czip. Szeroka zmiana. M1 to nasz pierwszy czip stworzony specjalnie dla Maca. Ten zaprojektowany poprzez Apple układ scalony gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, układy I/O i mnóstwo innych składników w jednym miniaturowym czipie.

  wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów M1 to fantastyczna wydajność, wyjątkowe technologie i zdumiewająca energooszczędność, które całkowicie odmieniają Maca. 8‑rdzeniowe CPU W pracy się nie oszczędza.

  Oszczędza baterię. CPU w M1 imponuje nie tylko szybkością – oprócz wysokowydajnych ma też rdzenie energooszczędne do załatwiania powszednich spraw przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dysponując tak konkretną mocą obliczeniową, MacBook Air bez trudu wykonuje niełatwe zadania, jak montaż video fachowej jakości.

  I śpiewająco radzi sobie z wymagającymi, pełnymi akcji grami. 7‑rdzeniowe GPU zniewala grą. Olśniewa obrazem.M1 ma ultraszybki zintegrowany układ graficzny GPU. Możesz więc wytwarzać, montować i płynnie odtwarzać niemało strumieni video 4K w pełnej rozdzielczości, nie gubiąc ani jednej klatki.

  16-rdze­niowy system Neural Engine wykonuje 11 bilionów operacji na sekundę. Nawet nie próbuj sobie tego wyobrazić. Wykorzystując technikę samouczenia (ML), aplikacje samoczynnie, na profesjonalnym poziomie retuszują zdjęcia, rozszerzają precyzję funkcji autowykrywania w inteligentnych narzędziach – takich jak filtry dźwięku czy różdżki – i robią całą masę innych niesamowitych rzeczy.

  To coś więcej niżeli inteligencja. To połączone siły całego stosu inteligentnych technice ML. Moc macOS na M1. System macOS uwalnia potencjał czipa M1 i w całości odmienia Maca, zezwalając użytkownikom bawić się i pracować na dużo nowych sposobów.

  Możesz lepiej niżeli kiedykolwiek wiązać się ze światem. Wytwarzać i udostępniać treści za pomocą FaceTime i Wiado­mości. Śmigać po internecie w Safari – najszybszej oglądarce świata, teraz jeszcze bardziej ulepszonej2.

  Oraz działać równocześnie na Macu i innych urządzeniach Apple za pomocą Uniwersalnej kontroli. MacOS manajlepsze w branży funkcje prywatności i niedoścignione w swojej klasie zabezpie­czenia. Prędkość i responsywność Czip M1 i macOS wspólnie podkręcają sprawność całego systemu.

  w konsekwencji MacBook Air szybko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy stron w Safari, można wykonywać wydajniej. A Twoje najszczególniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują.

  Olbrzymia kolekcja apek Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak zestaw Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS momentalnie. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Magic Keyboard Wypróbuj na własne ręce.Klawiatura, na której fantastycznie się pisze, to coś pięknego. A taka, która robi przy tym dużo więcej, to prawdziwa magia. Dzięki wstępnie zaprogramowanym skrótom {pomocn|przydatn)e funkcje są łatwo dostępne.

  Możesz przełączać języki klawiatury, odpowiadać za pomocą emoji, wyszukiwać dokumenty w Spotlight i robić masę innych rzeczy jednym stuknięciem. A podświetlenie klawiszy z czujnikiem jasności w otoczeniu ułatwia pisanie w słabo oświetlonych miejscach.


☆ Apple Macbook Air MLY13Z ☆

Apple Macbook Air MLY13Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY13Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY13Z
 • Ilość ofert: 17
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  laptop Apple MacBook Air MLY13ZE/A 13.6'' Księżycowa Poświata, 256GB Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie olśniewa energooszczędnością i prędkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Od Północy do Księżycowej poświaty. Cztery wykończenia nie z tej ziemi. Apple MacBook Air jest do wyboru w czterech przepięknych wykończeniach – z dobranym kolorystycznie przewodem zasilającym MagSafe.

  Cichy i trwały Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, żeby stale utrzymywać szczytową produktywność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie.

  Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu1. Zapnij pasy. M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, oferujący jeszcze większą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1.

  Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy powiększonej skuteczności 8-rdzeniowego CPU. Kreować olśniewające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce efektywnego silnika multimedialnego.

  I pracować – albo bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin. Szybsze apki. Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak pakiet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS momentalnie.

  A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone. Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza.

  Odblokowuj Maca przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wyprodukowane. Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia. Zniewalający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air.

  Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe. Brzmisz, jak wyglądasz. Najlepiej. Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najkorzystniejszej strony.

  A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego. Apple MacBook Air czaruje na mnóstwo sposobów. Daj palcom pohasać. Wygodna i cicha klawiatura Magic Keyboard ma teraz rząd klawiszy funkcyjnych o pełnej wysokości, zapewniających prędki dostęp do Twoich ulubionych części sterujących i skrótów.

  Dzięki Touch ID możesz z łatwością odblokowywać Apple MacBook Air, wprowadzać hasła, bezpiecznie robić zakupy i płacić – dotknięciem palca. A na obfitym gładziku Force Touch m...


☆ Apple Macbook Air MLY33Z ☆

Apple Macbook Air MLY33Z Najniższa Cena Online

☆ Apple Macbook Air MLY33Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis laptopa - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Macbook Air MLY33Z
 • Ilość ofert: 12
 • Segment produktowy: Laptopy do pracy biurowej i zdalnej
 • Charakterystyka / Opis laptopa:

  notebook Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ Poważny sprzęt, co prawie nic nie waży Przeprojektowany pod kątem czipa M2 nowej generacji, niewiarygodnie smukły Apple MacBook Air w wytrzymałej aluminiowej obudowie olśniewa energooszczędnością i szybkością działania.

  To ultrawydajny, superwszechstronny notebook do pracy, zabawy i tworzenia, czego tylko chcesz. Gdziekolwiek Ci się zamarzy. Laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ jest do wyboru w czterech efektownych wykończeniach – z dopasowanym kolorystycznie kablem zasilającym MagSafe.

  Dzięki imponującym parametrom czipa M2 MacBook Air nie potrzebuje wentylatora, aby stale utrzymywać szczytową skuteczność. Dlatego nawet najcięższe zadania wykonuje bezszelestnie. Z myślą o planecie. Projektowany odpowiedzialnie pod kątem trwałości Apple MacBook Air ma mocną kompaktową obudowę zawierającą aluminium pochodzące w 100 procentach z recyklingu.

  Zapnij pasy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple MacBook Air, oferujący jeszcze obszerniejszą szybkość i energooszczędność przełomowy czip M1. Pozwala zdziałać więcej w krótszym czasie przy zwiększonej wydajności 8-rdzeniowego CPU.

  kreować zachwycające obrazy i animacje z nawet 10 rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes za pomocą wysoce produktywnego silnika multimedialnego. I pracować – lub bawić się – cały dzień i dużą część nocy z baterią wystarczającą nawet na 18 godzin.

  Wszystkie aplikacje, z których korzystasz na co dzień – takie jak komplet Microsoft 365 czy Twoje ulubione apki iOS – działają w systemie macOS prędko. A ponieważ do pracy z czipem Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek, Twoje możliwości twórcze są nieograniczone.

  Dzwoń i odbieraj połączenia telefoniczne na Apple MacBook Air. Używaj iPada jako drugiego wyświetlacza. Odblokowuj laptop Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ przy pomocy Apple Watch. Twoje urządzenia współpracują, jakby były dla siebie wytworzone.

  Bo są. Wyraźnie widać,oszałamia oszałamiający wyświetlacz Liquid Retina 13,6 cala jest największym i najjaśniejszym w historii Apple MacBooka Air. Z miliardem odcieni. Dlatego tekst jest czytelniejszy, a zdjęcia i filmy wyrazistsze, a także bardziej kontrastowe i szczegółowe.

  Dzięki wbudowanym magnesom komfortowy i bezpieczny wtyk przewodu zasilającego MagSafe z łatwością się podłącza i odłącza, więc laptopowi Apple MacBook Air M2 MLY33ZE/A/US 256 GB północ nie grozi niebezpieczny upadek.

  Korzystając z dwóch portów Thunderbolt, możesz podłączać i ładować superszybkie akcesoria. Albo używać dopełniającego wyświetlacza o rozdzielczości choćby 6K. A do gniazda słuchawkowego bez problemu wepniesz słuchawki o wysokiej impedancji.

  Kamera FaceTime HD 1080p i układ trzech mikrofonów sprawią, że w wideorozmowach zaprezentujesz się od najlepszej strony. A system czterech głośników z dźwiękiem przestrzennym przeniesie Cię w sam środek rozległego pejzażu akustycznego.

  Apple MacBook Air czaruje na sporo sp...Podsumowanie, czyli jaki laptop dla grafika z MacOS najlepszy?


Najlepszy laptop dla grafika z MacOS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy laptop dla grafika z MacOS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane laptopy dla grafika – Zestawienie na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych laptopów do pracy grafika z MacOS nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych laptopów do obróbki grafiki.


Powiązania tematyczne:

 • jaki laptop dla grafika z MacOS opinie,
 • dobry laptop dla grafika z MacOS cena,
 • laptop dla grafika z MacOS ranking,
 • laptop dla grafika z MacOS jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...