Ranking krzeseł obrotowych do 1500 zł. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Krzesła obrotowe / Ranking krzeseł obrotowych do 1500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych krzeseł obrotowych do 1500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych krzeseł obrotowych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych krzeseł obrotowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie krzesła obrotowe do 1500 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane krzesła obrotowe do 1500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking krzeseł obrotowych do 1500 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Ergonomiczne krzesło obrotowe Heres - do 150 kg ☆

Ergonomiczne krzesło obrotowe Heres - do 150 kg Najniższa Cena Online

☆ Ergonomiczne krzesło obrotowe Heres - do 150 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Ergonomiczne krzesło obrotowe Heres - do 150 kg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  Szukasz sposobu na komfortową, bezpieczną dla Twojego kręgosłupa i pełną swobody pracę biurową? Rozglądasz się za atrakcyjnym optycznie i profesjonalnie wyprodukowanym fotelem obrotowym do biura czy gabinetu?

  Z przyjemnością ukazujemy Ci nowoczesny czarny fotel obrotowy Heres producenta Elior. Ten model doskonale sprawdza się w progresywnych biznesowych przestrzeniach, dodając im niebanalnego designu. Oprócz fantastycznej prezencji, Heres może poszczycić się też bezpiecznym dla zdrowia i w pełni komfortowym wykonaniem. szczególnie miękkie siedzisko i oparcie, maksymalne obciążenie aż 150 kg i niepowtarzalny system Multiblock Prime – to tylko niektóre z wielu zalet mebla. Fotel Elior to idealna sugestia równocześnie do biurowych, jak i gabinetowych przestrzeni zaaranżowanych w duchu modernizmu i progresywności.

  Fotel Elior wyekwipowany jest w niepowtarzalny mechanizm Multiblock Prime. precyzyjny system Multiblock Prime umożliwia Ci precyzyjną blokadę oparcia w pozycji pionowej lub pozycjach odchylonych, synchroniczny ruch siedziska i oparcia, jakswobodne bujanie się (doskonałe rozwiązanie na przerwę w pracy oraz relaks). To bardzo komfortowa i nad wyraz zdrowa metoda, gdyż przechylenie się do tyłu gwarantuje Ci stosowne krążenie krwi i zwalnia napięcie w udach! Funkcja Anti-Shock zabezpiecza przed uderzeniem oparcia w plecy po zwolnieniu blokady. Funkcjonalnie wyprofilowane we współpracy z europejskimi ortopedami siedzisko, a także oparcie gwarantują Ci komfort pracy nawet poprzez dłuższy czas. Nie musisz ryzykować nabycia wad postawy spowodowanych wykorzystywaniem tanich, nieprawidłowo wymodelowanych krzeseł. Zainwestuj w zdrowie Twoje i Twoich najbliższych kupując wysokiej jakości fotel firmy Elior.

  Designerska czarna tapicerka pokryta została najwyższej jakości ekoskórą (skórą ekologiczną) i ekoskórą perforowaną, łatwą do utrzymania w czystości. Ekoskóra stosowana przy produkcji mebli marki Profeos jest o niemało bardziej odporna na słońce oraz substancje płynne, co pozwala Ci na długie i bezpieczne używanie. Już nie musisz się martwić, że rozlana kawa spowoduje konieczność wymiany tapicerki. Skóra ekologiczna marki Profeos została pokryta warstwą polichlorku winylu. Ekoskóra perforowana pozwala także na oddychanie skóry, a także uniemożliwia nadmiernemu przegrzewaniu się ciała, co docenisz niezwykle podczas cieplejszych dni pracy w nieklimatyzowanych pomieszczeniach. Fotel biurowy producenta Elior niewątpliwie nie zawiedzie Twoich wymagań. To efektowny model, sprawdzający się jednocześnie pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Doskonale komponuje się z meblami w postępowym stylu, dodając wnętrzu uroku i finezji.


☆ LIVARNO home Krzesło obrotowe, z regulowanym zagłówkiem, czarne (4055333039643) ☆

LIVARNO home Krzesło obrotowe, z regulowanym zagłówkiem, czarne (4055333039643) Najniższa Cena Online

☆ LIVARNO home Krzesło obrotowe, z regulowanym zagłówkiem, czarne (4055333039643) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LIVARNO home
 • Nazwa produktu: LIVARNO home Krzesło obrotowe, z regulowanym zagłówkiem, czarne (4055333039643)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  Krzesło obrotowe Livarno home, z regulowanym zagłówkiem; czarne Opis produktu tylna rama z tworzywa sztucznego z siateczkowym obiciem tapicerka: pianka dwuwarstwowa maks. Obciążenie: ok. 110 kg bezstopniowa regulacja wysokości siedziska: ok.

  450-545 mm mechanizm kołysania podłokietniki z regulacją wysokości regulacja: 2 pozycje (kąt nachylenia 12 poziomów) Materiał tkanina siateczkowa: poliester krzyż podstawy: stal rama: tworzywo nienaturalne rozmiary ok.

  71 x 73/75 x 116,5/133 cm (dł. X szer. X wys.) Waga ok. 17 kg


☆ Hjh office krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/niebieski) ☆

Hjh office krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Hjh office krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: hjh OFFICE
 • Nazwa produktu: Hjh office krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/niebieski)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  hjh Office Krzesło biurowe / Krzesło obrotowe Profondo Opis artykułu poręczne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa z bezstopniową regulacją wysokości perfekcyjne przypasowanie także głębokości siedzenia jednym ruchem ręki oparcie z oddychającej siatki ze zintegrowaną podpórką pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa z regulacją wysokości ergonomiczny mechanizm synchroniczny o wielkim kącie otwarcia; kąt nachylenia oparcia z 3-stopniową blokadą, regulacja siły przeciwwagi indywidualnie względem ciężaru ciała podłokietniki z regulacją wysokości na dodatek odciążają wrażliwy odcinek pleców komfortowo tapicerowana, szeroka powierzchnia siedzenia z dzianiny odpornej na ścieranie innowacja: głębokość siedziska można regulować z łatwością jak nigdy dotąd przy pomocy osobnej dźwigni pod siedziskiem – doskonałe w sytuacji długich nóg!

  spektakularna; designerska podstawa krzyżowa z polerowanego aluminium z wielofunkcyjnymi rolkami hamowanymi w zależności od obciążenia, do wszystkich podłóg – krzesło przesuwa się tylko pod obciążeniem, w stanie nieobciążonym rolki hamują, aby zapobiec niepożądanemu odsunięciu się krzesła akcesoria w zestawie: 11 mm x 65 mm rolki wielofunkcyjne do wszystkich podłóg barwy: czarny / zielony, czarny / czerwony, czarny / niebieski, czarny Materiał 100% poliester rozmiary ok.

  60 x 110 x 61 cm (szer. X wys. X gł.) Waga ok. 15 kg


☆ krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny) marki Hjh office ☆

krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny) marki Hjh office Najniższa Cena Online

☆ krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny) marki Hjh office - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: hjh OFFICE
 • Nazwa produktu: krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny) marki Hjh office
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  hjh Office Krzesło biurowe / Krzesło obrotowe Profondo Opis towaru użyteczne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa z bezstopniową regulacją wysokości rewelacyjne dobranie także głębokości siedzenia jednym ruchem ręki oparcie z oddychającej siatki ze zintegrowaną podpórką pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa z regulacją wysokości funkcjonalny mechanizm synchroniczny o sporym kącie otwarcia; kąt nachylenia oparcia z 3-stopniową blokadą, regulacja siły przeciwwagi indywidualnie względem ciężaru ciała podłokietniki z regulacją wysokości dodatkowo odciążają wrażliwy odcinek pleców wygodnie tapicerowana, wielka powierzchnia siedzenia z tkaniny odpornej na ścieranie innowacja: głębokość siedziska można regulować prosto jak nigdy dotąd przy pomocy osobnej dźwigni pod siedziskiem – idealne w sytuacji długich nóg!

  efektowna; designerska podstawa krzyżowa z polerowanego aluminium z wielofunkcyjnymi rolkami hamowanymi w zależności od obciążenia, do wszelkich podłóg – krzesło przesuwa się tylko pod obciążeniem, w stanie nieobciążonym rolki hamują, żeby zapobiec niechcianemu odsunięciu się krzesła akcesoria w zestawie: 11 mm x 65 mm rolki wielofunkcyjne do wszelkich podłóg barwy: czarny / zielony, czarny / czerwony, czarny / niebieski, czarny Materiał 100% poliester wymiary ok.

  60 x 110 x 61 cm (szer. X wys. X gł.) Waga ok. 15 kg


☆ krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/czerwony) marki Hjh office ☆

krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/czerwony) marki Hjh office Najniższa Cena Online

☆ krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/czerwony) marki Hjh office - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: hjh OFFICE
 • Nazwa produktu: krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/czerwony) marki Hjh office
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  hjh Office Krzesło biurowe / Krzesło obrotowe Profondo Opis towaru użyteczne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa z bezstopniową regulacją wysokości doskonałe dobranie także głębokości siedzenia jednym ruchem ręki oparcie z oddychającej siatki ze zintegrowaną podpórką pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa z regulacją wysokości praktyczny mechanizm synchroniczny o obfitym kącie otwarcia; kąt nachylenia oparcia z 3-stopniową blokadą, regulacja siły przeciwwagi indywidualnie względem ciężaru ciała podłokietniki z regulacją wysokości na dodatek odciążają wrażliwy odcinek pleców wygodnie tapicerowana, duża powierzchnia siedzenia z dzianiny wytrzymałej na ścieranie innowacja: głębokość siedziska można regulować z łatwością jak nigdy dotąd za pomocą osobnej dźwigni pod siedziskiem – rewelacyjne w przypadku długich nóg!

  atrakcyjna; designerska podstawa krzyżowa z polerowanego aluminium z wielofunkcyjnymi rolkami hamowanymi w zależności od obciążenia, do wszystkich podłóg – krzesło przesuwa się tylko pod obciążeniem, w stanie nieobciążonym rolki hamują, aby zapobiec niepożądanemu odsunięciu się krzesła akcesoria w zestawie: 11 mm x 65 mm rolki wielofunkcyjne do wszystkich podłóg kolory: czarny / zielony, czarny / czerwony, czarny / niebieski, czarny Materiał 100% poliester rozmiary ok.

  60 x 110 x 61 cm (szer. X wys. X gł.) Waga ok. 15 kg


☆ Hjh office krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/zielony) ☆

Hjh office krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/zielony) Najniższa Cena Online

☆ Hjh office krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/zielony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: hjh OFFICE
 • Nazwa produktu: Hjh office krzesło biurowe / krzesło obrotowe profondo (czarny/zielony)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  hjh Office Krzesło biurowe / Krzesło obrotowe Profondo Opis artykułu ergonomiczne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa z bezstopniową regulacją wysokości genialne przypasowanie także głębokości siedzenia jednym ruchem ręki oparcie z oddychającej siatki ze zintegrowaną podpórką pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa z regulacją wysokości funkcjonalny mechanizm synchroniczny o wielkim kącie otwarcia; kąt nachylenia oparcia z 3-stopniową blokadą, regulacja siły przeciwwagi indywidualnie względem ciężaru ciała podłokietniki z regulacją wysokości w dodatku odciążają wrażliwy odcinek pleców komfortowo tapicerowana, duża powierzchnia siedzenia z dzianiny odpornej na ścieranie innowacja: głębokość siedziska można regulować z łatwością jak nigdy dotąd przy pomocy osobnej dźwigni pod siedziskiem – rewelacyjne w sytuacji długich nóg!

  błyskotliwa; designerska podstawa krzyżowa z polerowanego aluminium z wielofunkcyjnymi rolkami hamowanymi w zależności od obciążenia, do wszelkich podłóg – krzesło przesuwa się tylko pod obciążeniem, w stanie nieobciążonym rolki hamują, aby zapobiec niepożądanemu odsunięciu się krzesła akcesoria w pakiecie: 11 mm x 65 mm rolki wielofunkcyjne do wszelkich podłóg barwy: czarny / zielony, czarny / czerwony, czarny / niebieski, czarny Materiał 100% poliester wymiary ok.

  60 x 110 x 61 cm (szer. X wys. X gł.) Waga ok. 15 kg


☆ hjh OFFICE Krzesło biurowe / Krzesło obrotowe PROFONDO ☆

hjh OFFICE Krzesło biurowe / Krzesło obrotowe PROFONDO Najniższa Cena Online

☆ hjh OFFICE Krzesło biurowe / Krzesło obrotowe PROFONDO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: hjh OFFICE
 • Nazwa produktu: hjh OFFICE Krzesło biurowe / Krzesło obrotowe PROFONDO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  hjh Office Krzesło biurowe / Krzesło obrotowe Profondo Opis towaru funkcjonalne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa z bezstopniową regulacją wysokości doskonałe dostosowanie także głębokości siedzenia jednym ruchem ręki oparcie z oddychającej siatki ze zintegrowaną podpórką pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa z regulacją wysokości praktyczny mechanizm synchroniczny o sporym kącie otwarcia; kąt nachylenia oparcia z 3-stopniową blokadą, regulacja siły przeciwwagi indywidualnie względem ciężaru ciała podłokietniki z regulacją wysokości dodatkowo odciążają wrażliwy odcinek pleców komfortowo tapicerowana, wielka powierzchnia siedzenia z tkaniny niepodatnej na ścieranie innowacja: głębokość siedziska można regulować łatwo jak nigdy dotąd za pomocą osobnej dźwigni pod siedziskiem – wspaniałe w przypadku długich nóg!

  piękna; designerska podstawa krzyżowa z polerowanego aluminium z wielofunkcyjnymi rolkami hamowanymi w zależności od obciążenia, do wszystkich podłóg – krzesło przesuwa się tylko pod obciążeniem, w stanie nieobciążonym rolki hamują, żeby zapobiec niechcianemu odsunięciu się krzesła akcesoria w komplecie: 11 mm x 65 mm rolki wielofunkcyjne do wszystkich podłóg kolory: czarny / zielony, czarny / czerwony, czarny / niebieski, czarny Materiał 100% poliester wymiary ok.

  60 x 110 x 61 cm (szer. X wys. X gł.) Waga ok. 15 kg


☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 2 szt., kremowe, sztuczna skóra (8720286023372) ☆

Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 2 szt., kremowe, sztuczna skóra (8720286023372) Najniższa Cena Online

☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 2 szt., kremowe, sztuczna skóra (8720286023372) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: vidaXL
 • Nazwa produktu: Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 2 szt., kremowe, sztuczna skóra (8720286023372)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  Ten zestaw 2 obrotowych krzeseł jadalnianych, prezentujący stylowy i współczesny design, jest poręcznym i innowacyjnym dodatkiem do Twojego salonu, sypia...


☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., niebieskie, obite tkaniną (8720286676523) ☆

Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., niebieskie, obite tkaniną (8720286676523) Najniższa Cena Online

☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., niebieskie, obite tkaniną (8720286676523) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: vidaXL
 • Nazwa produktu: Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., niebieskie, obite tkaniną (8720286676523)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  Niezależnie od tego, czy jesz obiad w jadalni, czy po prostu czytasz i relaksujesz się w salonie, te krzesła stołowe spełnią nadzwyczajnie Twoje potrzeby. Komfortowy...


☆ Obrotowe krzesło biurowe KENTON, szary, wysuw siedziska, podstawa aluminiowa, mechanizm synchro, regulowane podłokietniki, kolor szary ☆

Obrotowe krzesło biurowe KENTON, szary, wysuw siedziska, podstawa aluminiowa, mechanizm synchro, regulowane podłokietniki, kolor szary Najniższa Cena Online

☆ Obrotowe krzesło biurowe KENTON, szary, wysuw siedziska, podstawa aluminiowa, mechanizm synchro, regulowane podłokietniki, kolor szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Stema
 • Nazwa produktu: Obrotowe krzesło biurowe KENTON, szary, wysuw siedziska, podstawa aluminiowa, mechanizm synchro, regulowane podłokietniki, kolor szary
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:
  SIEDZISKO I OPARCIE oparcie tapicerowane z wyprofilowaniem lędźwiowym pianka o obfitej gęstości: siedzisko: T45 (45 kg/m3) regulacja wysuwu siedziska MECHANIZM...


Podobne zestawienia:


Najtańsze krzesła obrotowe do 1500 zł – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze krzesła obrotowe do 1500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich krzeseł obrotowych do 1500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Obrotowe krzesła stołowe vidaXL, 2 szt., szare, gięte drewno i tkanina (8720286023433) ☆

Obrotowe krzesła stołowe vidaXL, 2 szt., szare, gięte drewno i tkanina (8720286023433) Najniższa Cena Online

☆ Obrotowe krzesła stołowe vidaXL, 2 szt., szare, gięte drewno i tkanina (8720286023433) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: vidaXL
 • Nazwa produktu: Obrotowe krzesła stołowe vidaXL, 2 szt., szare, gięte drewno i tkanina (8720286023433)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  Ten pakiet 2 obrotowych krzeseł stołowych, ukazujący stylowy i współczesny design, jest ergonomicznym i innowacyjnym dodatkiem do Twojego salonu, sypialni, k...


☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 2 szt., kremowe, sztuczna skóra (8720286023372) ☆

Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 2 szt., kremowe, sztuczna skóra (8720286023372) Najniższa Cena Online

☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 2 szt., kremowe, sztuczna skóra (8720286023372) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: vidaXL
 • Nazwa produktu: Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 2 szt., kremowe, sztuczna skóra (8720286023372)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  Ten pakiet 2 obrotowych krzeseł jadalnianych, demonstrujący stylowy i współczesny design, jest użytecznym oraz progresywnym dodatkiem do Twojego salonu, sypia...


☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., brązowe, obite tkaniną (8720286721568) ☆

Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., brązowe, obite tkaniną (8720286721568) Najniższa Cena Online

☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., brązowe, obite tkaniną (8720286721568) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: vidaXL
 • Nazwa produktu: Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., brązowe, obite tkaniną (8720286721568)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  Niezależnie od tego, czy jesz obiad w jadalni, czy po prostu czytasz i relaksujesz się w salonie, te krzesła stołowe spełnią wyśmienicie Twoje potrzeby. Trwały...


☆ Krzesło stołowe obrotowe, szare, 49,5x51,5x94,5-11 / aaaloe marki Inny producent ☆

Krzesło stołowe obrotowe, szare, 49,5x51,5x94,5-11 / aaaloe marki Inny producent Najniższa Cena Online

☆ Krzesło stołowe obrotowe, szare, 49,5x51,5x94,5-11 / aaaloe marki Inny producent - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Krzesło stołowe obrotowe, szare, 49,5x51,5x94,5-11 / aaaloe marki Inny producent
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  Ten komplet 2 obrotowych krzeseł stołowych, przedstawiający stylowy i współczesny design, jest ergonomicznym i innowacyjnym dodatkiem do Twojego salonu, sypialni, k...


☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., niebieskie, obite tkaniną (8720286676523) ☆

Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., niebieskie, obite tkaniną (8720286676523) Najniższa Cena Online

☆ Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., niebieskie, obite tkaniną (8720286676523) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis krzesła - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: vidaXL
 • Nazwa produktu: Vidaxl obrotowe krzesła stołowe, 4 szt., niebieskie, obite tkaniną (8720286676523)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Krzesła obrotowe do biura, gabinetu, gamingu
 • Charakterystyka / Opis krzesła:

  Niezależnie od tego, czy jesz obiad w jadalni, czy po prostu czytasz i relaksujesz się w salonie, te krzesła stołowe spełnią wyśmienicie Twoje zapotrzebowania. Wygodny...Podsumowanie, czyli jakie krzesło obrotowe do 1500 zł najlepsze?


Najlepsze krzesło obrotowe do 1500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze krzesło obrotowe do 1500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane krzesła obrotowe – Zestawienie na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji krzeseł obrotowych do 1500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych krzeseł obrotowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie krzesło obrotowe do 1500 zł opinie,
 • dobre krzesło obrotowe do 1500 zł cena,
 • krzesło obrotowe do 1500 zł ranking,
 • krzesło obrotowe do 1500 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...