Ranking kas fiskalnych do 2000 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Kasy fiskalne / Ranking kas fiskalnych do 2000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kas fiskalnych do 2000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kas fiskalnych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych kas fiskalnych dla biznesu.

Jakie kasy fiskalne do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kasy fiskalne do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking kas fiskalnych do 2000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Kasa fiskalna Posnet Mobile Online + fiskalizacja GRATIS! ☆

Kasa fiskalna Posnet Mobile Online + fiskalizacja GRATIS! Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna Posnet Mobile Online + fiskalizacja GRATIS! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Posnet
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna Posnet Mobile Online + fiskalizacja GRATIS!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:
  Kasa Posnet Mobile dostępna już w wersji Online. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zagwarantuje użytkownikowi swobodę wyboru... (sprawdź więcej)

☆ Novitus Kasa fiskalna nano e ☆

Novitus Kasa fiskalna nano e Najniższa Cena Online

☆ Novitus Kasa fiskalna nano e - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Novitus Kasa fiskalna nano e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:


  NANO E

  innowacyjna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w przenośnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa mobilna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku informacji, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów, a także Ministra Gospodarki. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, zarys, unikatowa praktyczność konstrukcji i wyjątkowo produktywne zasilanie akumulatorowe. Na dodatek, kasy z najnowszą homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar z 2017 roku mają jeszcze więcej nowoczesnych funkcji, niż wcześniej sprzedawane kasy Nano E.
  atrybuty:

☆ Kasa fiskalna Posnet Ergo (5908312940937) ☆

Kasa fiskalna Posnet Ergo (5908312940937) Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna Posnet Ergo (5908312940937) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Posnet
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna Posnet Ergo (5908312940937)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:
  Najważniejsze funkcje towaru

  Modułowość - łatwość rozbudowy

  konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy rodzaj kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełnić jej funkcjonalność przez rozszerzenie bazy PLU czy dodawanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth, modem 3G).

  zwiększona solidność konstrukcji

  budowa kasy oparta na konkretnym chassis zapewnia unikatową i niezmienną w czasie oraz estetyczny wygląd. Wyjątkowo staranny montaż to nie tylko obszerniejsza przyjemność z codziennej pracy,na dodatek wytrzymałość urządzenia na wstrząsy, zachlapanie czy zapylenie.

  Beztroskie używanie - poręczna klawiatura z 27 klawiszami skrótu

  Ergo ma dużą, wytrzymałą, silikonową klawiaturę oporną na zabrudzenia czy zachlapania cieczą. Dzięki czemu, równocześnie praca stacjonarna jak mobilna, jest bezpieczna i komfortowa. Podświetlane klawisze ułatwią pracę przy słabym oświetleniu oraz w trakcie pracy w terenie. Funkcjonalne ułożenie klawiszy czyni pracę na kasie łatwą i miłą w każdych warunkach. Aż 27 klawiszy skrótu zapewni prędkie wprowadzenie z zasady sprzedawanych towarów, a także usprawni i przyspieszy obsługę klienta.

  skuteczny akumulator

  Kasa jest rewelacyjnie przypasowana do pracy jako urządzenie przenośne - produktywny akumulator zezwala na wydrukowanie do 80 000 linii, tj. Choćby 8 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Pracując w terenie, mamy pewność, że Ergo spełni nasze wymagania i efektywnie zarejestruje sprzedaż.

  Komunikacja bezprzewodowa

  W dowolnym momencie można wyposażyć Ergo w dopełniające moduły komunikacyjne - WiFi i Bluetooth albo modem 3G. Wykorzystując komunikację bezprzewodową, błyskawicznie i komfortowo podłączymy kasę do komputera, łatwo zarchiwizujemy informacje sprzedaży, zapewnimy także zdalną komunikację z programem magazynowym.

  Funkcja kasowagi - korzystne połączenie

  Podłączając szalkę zintegrowaną do Ergo, dostajemy innowacyjne i ekonomiczne rozwiązanie do sprzedaży towarów na wagę. Cała obsługa transakcji i ważenia prowadzona jest bezpośrednio poprzez kasę. Funkcje tarowania i zerowania wskazań wagi wybierane są z klawiatury kasy i samoczynnie pokazywane na wyświetlaczach operatora i klienta. Optymalne wymiary szalki ważącej i zasilanie wagi z kasy Ergo to pewność pracy w dodatku w terenie np. Na targowisku.

  Port USB

  Port USB host w kasie Ergo, to wygoda, funkcjonalność i łatwość obsługi: samoczynna obsługa skanerów kodów kreskowych pozwalająca na natychmiastową sprzedaż z jego wykorzystaniem; szybka i komfortowa archiwizacja informacji z kopii elektronicznej na pamięć zewnętrzną np. Pendrive, możliwość podłączenia czytnika kart magnetycznych do logowania i autoryzacji operatorów i obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych, obsługa do 5 sprzętów równocześnie poprzez podłączony hub USB.

  Wrzuć i drukuj

  Zabudowa mechanizmu drukującego umożliwia łatwą podmianę papieru (drop-in: wrzuć i drukuj) - to gwarancja niezawodnej pracy i szybkiej i produktywnej obsługi klienta.

  Komunikacja bezprzewodowa

  W dowolnym momencie można wyposażyć Ergo w dopełniające moduły komunikacyjne - WiFi, Bluetooth lub modem 3G. Wykorzystując komunikację bezprzewodową, ekspresowo i wygodnie podłączymy kasę do komputera, z łatwością zarchiwizujemy informacje sprzedaży, zapewnimy także zdalną komunikację z programem magazynowym.

  Paragon w trybie „blokowym"

  Kasa Ergo poza typowym wydrukiem paragonu „pozycja po pozycji" udostępnia jeszcze wydruk blokowy – wtedy cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu, jeszcze przed jego wydrukowaniem.

  Graficzne wyświetlacze – intuicyjnie i czytelnie

  Kasa Ergo zaopatrzona jest w 2 wielkie graficzne wyświetlacze i instynktowne i praktyczne menu użytkownika. Wydzielone pole do prezentacji wskazań z wagi, a także wielka czcionka usprawniają kasjerowi wprowadzanie i odczyt danych sprzedaży (towar, wartość, ilość, itp), a klient za każdym razem dostaje czytelną i całkowitą informację o kupowanych produktach. Ikony na wyświetlaczu kasjera o działających usługach (Ethernet, WiFi, modemie 3G), statusie kopii elektronicznej, przypominają o konieczności wykonania raportu miesięcznego, itp.

  Ergo i terminal płatniczy – z kartą szybciej

  Kasa Ergo umożliwia współpracę z terminalami płatniczymi. W trakcie płatności kartą, informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest samoczynnie z kasy do terminala. Kasjer nie musi ponownie wprowadzać kwoty na terminalu, co przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko pomyłek.

  Twoja grafika na paragonach

  W nagłówku i stopce każdego paragonu i wydruku z kasy można wydrukować dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. Logo sklepu albo reklama. Samodzielnie twórz i wgrywaj własną grafikę z użyciem programu Posnet Grafik.

  NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

  Kasa Ergo pozwala na wydruk NIP nabywcy na paragonie. W dodatku można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł lub 100 euro.

  Ergo przypomina

  Funkcja programowania przypomnień pozwala, żeby użytkownik sam zdecydował, o czym kasa ma pamiętać. We wyodrębnionym czasie urządzenie wydrukuje i wyświetli komunikat przypominając o ważnej sprawie np. Konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku czy urodzinach kierowniczki.

  bardzo sugerowana do:

  • niewielkich punktów handlowych i punktów usługowych
  • piekarni i cukierni
  • butików
  • salonów fryzjerskich i kosmetycznych
  • wysp marketowych
  • znikomych punktów gastronomicznych
  • fast-foodów
  • mobilnych punktów handlowych i usługowych
  • warzywniaków

  informacje technologiczne
  Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu - tak
  Informatyczny Nośnik informacji
  Eurofiskalizacja

  Wielowalutowość

  Możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. Euro)

  Bazy informacji
  Stawki VAT - 7 (A...G)
  liczba PLU - 4000 ( 6000/8000 opcja )
  Nazwa towarów - 40 znaków
  dodatkowe kody kreskowe - 1000
  Max. Liczba kodów do PLU - 10
  Zestawy towarów / wielopaki - 1000
  Notatnik - 500
  Kasjerzy - 16
  Opakowania - 65
  Formy płatności - 16 (w tym 8 walut)
  Rabaty / narzuty - 16
  Rabaty czasowe - 8
  Jednostki miary - 5
  Klawisze skrótu - 27 (3 poziomy x 9 klawiszy)
  Grupy towarowe - 32
  Formaty kodów ważonych - 10
  Opisy wpłat / wypłat - 10
  Opisy towarów - 30
  Obsługa błędów - 20
  Bufor pozycji paragonowych - 5000
  Mechanizm drukujący
  wariant mechanizmu drukującego

  termiczny "drop in - wrzuć i drukuj"

  liczba znaków w wierszu - 40
  Szerokość papieru - 57 mm
  Długość rolki papieru - 30 m
  prędkość wydruku - 20 linii/s
  Wyświetlacze
  wyświetlacz operatora - graficzny (192 x 64 pikseli)
  ekran klienta - graficzny (192 x 64 pikseli)
  Klawiatura
  liczba klawiszy klawiatury - 29
  Komunikacja
  Porty typowe

  1 x USB (host)
  obsługa szuflady kasowej 5 V

  Porty dodatkowe

  Moduł zwiększenia I - 2 x RS232 szuflada wielonapięciowa (opcja)
  Moduł powiększenia II -WiFi, Bluetooth, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
  Moduł powiększenia III - modem 3G, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)

  Szuflada

  5V
  6V, 12V, 18V, 24V (opcja)

  Obsługiwane urządzenia

  Komputer, skaner (USB/RS/PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem 3G, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring

  Komunikacja z komputerem

  on-line, bez przerywania pracy kasjera

  Zasilanie
  Zasilacz - zewnętrzny
  wbudowany akumulator - li-ion 7,2V / 2150 mAh
  wymiary, waga, temperatury
  wymiary - 94 x 62 x 230 mm (szer. X wys. X dł.)
  Waga - 0,6 kg
  Inne
  Najważniejsze funkcje
  • Modułowość - łatwość rozbudowy
  • rozszerzona odporność konstrukcji
  • Graficzne wyświetlacze
  • Funkcja kasowagi
  • Współpraca z terminalami płatniczymi
  • poręczna klawiatura
  • Grafika na paragonach
  • NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu
  • Paragon w trybie blokowym
  • Komunikacja bezprzewodowa

☆ Kasa fiskalna FAREX ONLINE PRO 600 ☆

Kasa fiskalna FAREX ONLINE PRO 600 Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna FAREX ONLINE PRO 600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Edata Polska
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna FAREX ONLINE PRO 600
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:

  Kasa PRO 600 z linii Farex ONline to efektywne, systemowe urządzenie fiskalne o progresywnym designie, przeznaczone dla średnich punktów handlowych i usługowych. W odróżnieniu od mobilnej kasy PRO 300, PRO 600jest perfekcyjną propozycją do stacjonarnego użytkowania.

  KOMUNIKACJA Z INTERNETEM

  Kasa Farex ONline PRO 600 gwarantuje transfer informacji fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet),Wi-Fi ( przeznaczony modem TP-LINK TL-WN725N nano ) jak i GSM (Internet mobilny przy użyciu karty SIM - operator do wyboru przed zakupem: T-Mobile / Plus / Roaming )

  Dzięki równoczesnemu dostępowi do obu metod komunikacji Przedsiębiorca nie musi się martwić o bezwzględne zapewnienie Internetu stacjonarnego w punkcie handlowym, czy o słabszy zasięg Internetu przenośnego. Korzysta z takiej metody komunikacji, która w danym okresie jest dla niego dogodna.

  KOMUNIKACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM

  Model PRO 600 ma zaimplementowany uniwersalny protokół komunikacyjny, dzięki temu może się komunikować z dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem płatniczym. Urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu przewodem, przesyłając wzajemnie informacje dotyczące realizowanej operacji. Kwota należna widoczna na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje samoczynnie wprowadzona do terminala – nie ma konieczności jej osobnego, manualnego nanoszenia na drugim urządzeniu. Rozwiązanie to gwarantuje bezbłędną i niezwłoczną realizację transakcji bezgotówkowych, a zarazem definitywnie eliminuje wszelkie problemy wynikające z pobrania od klienta niewłaściwej kwoty, pozwalając zapomnieć o trudnych formalnościach i procedurach bankowych, których w takiej sytuacji należałoby dopełnić.

  KOMUNIKACJA Z URZĄDZENIAMI PERYFERYJNYMI

  Dzięki aż 6 przystępnym, dodatkowym (tj. Innym, niż do komunikacji z Internetem) portom komunikacyjnym, PRO 600może stać się w pełni produktywnym centrum obsługi multifukcyjnego stanowiska sprzedażowego. Do urządzenia można równocześnie podłączyć np. Terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową i komputer, niezwłoczną rejestrację sprzedaży przy jednoczesnym pełnym komforcie pracy kasjera.

  PALETA POZOSTAŁYCH ATUTÓW

  Kasa Farex ONline PRO 600 została zaprojektowana z myślą o użytkowniku. Priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu obsługi. Kasa fiskalna PRO 600 to harmonijne połączenie postępowego designu, ergonomii stosowania i optymalizacji funkcjonalności, które – bez wątpienia – już wkrótce zostaną docenione poprzez obfite grono odbiorców.

  Wybrane funkcje i cechy:


☆ Posnet Kasa fiskalna ergo +2xrs ☆

Posnet Kasa fiskalna ergo +2xrs Najniższa Cena Online

☆ Posnet Kasa fiskalna ergo +2xrs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Posnet
 • Nazwa produktu: Posnet Kasa fiskalna ergo +2xrs
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:
  Najważniejsze funkcje artykułu

  Modułowość - łatwość rozbudowy

  konstrukcja kasy zezwala na modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy rodzaj kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełnić jej funkcjonalność poprzez rozszerzenie bazy PLU czy dodawanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth, modem 3G).

  powiększona trwałość konstrukcji

  kompozycja kasy oparta na konkretnym chassis zapewnia wyjątkową i niezmienną w czasie , a także estetyczny wygląd. Wyjątkowo skrupulatny montaż to nie tylko większa przyjemność z codziennej pracy,w dodatku niepodatność urządzenia na wstrząsy, zachlapanie czy zapylenie.

  Beztroskie użytkowanie - poręczna klawiatura z 27 klawiszami skrótu

  Ergo posiada dużą, wytrzymałą, silikonową klawiaturę oporną na zabrudzenia czy zachlapania cieczą. Dzięki czemu, jednocześnie praca stacjonarna jak przenośna, jest bezpieczna i wygodna. Podświetlane klawisze ułatwią pracę przy słabym oświetleniu oraz w trakcie pracy w terenie. Praktyczne ułożenie klawiszy czyni pracę na kasie łatwą i przyjemną w każdych warunkach. Aż 27 klawiszy skrótu zapewni szybkie wprowadzenie przeważnie sprzedawanych towarów i usprawni i przyspieszy obsługę klienta.

  sprawny akumulator

  Kasa jest nadzwyczajnie przystosowana do pracy jako urządzenie przenośne - efektywny akumulator pozwala na wydrukowanie do 80 000 linii, tj. Choćby 8 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Pracując w terenie, mamy pewność, że Ergo spełni nasze wymagania i produktywnie zarejestruje sprzedaż.

  Komunikacja bezprzewodowa

  W dowolnym momencie można wyposażyć Ergo w uzupełniające moduły komunikacyjne - WiFi i Bluetooth albo modem 3G. Wykorzystując komunikację bezprzewodową, prędko i wygodnie podłączymy kasę do komputera, prosto zarchiwizujemy dane sprzedaży, zapewnimy także zdalną komunikację z programem magazynowym.

  Funkcja kasowagi - dobre połączenie

  Podłączając szalkę zintegrowaną do Ergo, otrzymujemy progresywne i ekonomiczne rozwiązanie do sprzedaży towarów na wagę. Cała obsługa transakcji i ważenia prowadzona jest bezpośrednio poprzez kasę. Funkcje tarowania i zerowania wskazań wagi wybierane są z klawiatury kasy i automatycznie pokazywane na wyświetlaczach operatora i klienta. Trafne rozmiary szalki ważącej i zasilanie wagi z kasy Ergo to pewność pracy też w terenie np. Na targowisku.

  Port USB

  Port USB host w kasie Ergo, to wygoda, funkcjonalność i łatwość obsługi: automatyczna obsługa skanerów kodów kreskowych pozwalająca na natychmiastową sprzedaż z jego użyciem; szybka i wygodna archiwizacja danych z kopii elektronicznej na pamięć zewnętrzną np. Pendrive, możliwość podłączenia czytnika kart magnetycznych do logowania i autoryzacji operatorów, a także obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych, obsługa do 5 sprzętów równocześnie przez podłączony hub USB.

  Wrzuć i drukuj

  Zabudowa mechanizmu drukującego zezwala na łatwą podmianę papieru (drop-in: wrzuć i drukuj) - to gwarancja bezawaryjnej pracy oraz szybkiej i skutecznej obsługi klienta.

  Komunikacja bezprzewodowa

  W dowolnym momencie można wyposażyć Ergo w uzupełniające moduły komunikacyjne - WiFi, Bluetooth lub modem 3G. Wykorzystując komunikację bezprzewodową, szybko i wygodnie podłączymy kasę do komputera, z łatwością zarchiwizujemy dane sprzedaży, zapewnimy także zdalną komunikację z programem magazynowym.

  Paragon w trybie „blokowym"

  Kasa Ergo poza charakterystycznym wydrukiem paragonu „pozycja po pozycji" udostępnia w dodatku wydruk blokowy – wtedy cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu, jeszcze przed jego wydrukowaniem.

  Graficzne wyświetlacze – intuicyjnie i czytelnie

  Kasa Ergo wyposażona jest w 2 obfite graficzne wyświetlacze oraz intuicyjne i użyteczne menu użytkownika. Wydzielone pole do prezentacji wskazań z wagi, a także obszerna czcionka usprawniają kasjerowi wprowadzanie i odczyt danych sprzedaży (towar, cena, ilość, itp), a klient za każdym razem uzyskuje czytelną i pełną informację o kupowanych produktach. Ikony na wyświetlaczu kasjera o działających usługach (Ethernet, WiFi, modemie 3G), statusie kopii elektronicznej, przypominają o konieczności wykonania raportu miesięcznego, itp.

  Ergo i terminal płatniczy – z kartą szybciej

  Kasa Ergo pozwala na współpracę z terminalami płatniczymi. W trakcie płatności kartą, informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala. Kasjer nie musi ponownie wprowadzać kwoty na terminalu, co przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko pomyłek.

  Twoja grafika na paragonach

  W nagłówku i stopce każdego paragonu i wydruku z kasy można wydrukować dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. Logo sklepu albo reklama. Samodzielnie twórz i wgrywaj własną grafikę z zastosowaniem programu Posnet Grafik.

  NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

  Kasa Ergo pozwala na wydruk NIP nabywcy na paragonie. W dodatku można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł albo 100 euro.

  Ergo przypomina

  Funkcja programowania przypomnień pozwala, żeby użytkownik sam zdecydował, o czym kasa ma pamiętać. We wyodrębnionym czasie urządzenie wydrukuje i wyświetli komunikat przypominając o ważnej sprawie np. Konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku czy urodzinach kierowniczki.

  niezwykle rekomendowana do:

  • niepokaźnych punktów handlowych i punktów usługowych
  • piekarni i cukierni
  • butików
  • salonów fryzjerskich i kosmetycznych
  • wysp marketowych
  • minimalnych punktów gastronomicznych
  • fast-foodów
  • przenośnych punktów handlowych i usługowych
  • warzywniaków

  informacje technologiczne
  Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu - tak
  Informatyczny Nośnik danych
  Eurofiskalizacja

  Wielowalutowość

  Możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. Euro)

  Bazy danych
  Stawki VAT - 7 (A...G)
  liczba PLU - 4000 ( 6000/8000 opcja )
  Nazwa towarów - 40 znaków
  dodatkowe kody kreskowe - 1000
  Max. Liczba kodów do PLU - 10
  Zestawy towarów / wielopaki - 1000
  Notatnik - 500
  Kasjerzy - 16
  Opakowania - 65
  Formy płatności - 16 (w tym 8 walut)
  Rabaty / narzuty - 16
  Rabaty czasowe - 8
  Jednostki miary - 5
  Klawisze skrótu - 27 (3 stopnie x 9 klawiszy)
  Grupy towarowe - 32
  Formaty kodów ważonych - 10
  Opisy wpłat / wypłat - 10
  Opisy towarów - 30
  Obsługa błędów - 20
  Bufor pozycji paragonowych - 5000
  Mechanizm drukujący
  wariant mechanizmu drukującego

  termiczny "drop in - wrzuć i drukuj"

  ilość znaków w wierszu - 40
  Szerokość papieru - 57 mm
  Długość rolki papieru - 30 m
  szybkość wydruku - 20 linii/s
  Wyświetlacze
  ekran operatora - graficzny (192 x 64 pikseli)
  ekran klienta - graficzny (192 x 64 pikseli)
  Klawiatura
  liczba klawiszy klawiatury - 29
  Komunikacja
  Porty standardowe

  1 x USB (host)
  obsługa szuflady kasowej 5 V

  Porty uzupełniające

  Moduł powiększenia I - 2 x RS232 szuflada wielonapięciowa (w tej opcji)
  Moduł rozszerzenia II -WiFi, Bluetooth, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
  Moduł zwiększenia III - modem 3G, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)

  Szuflada

  5V
  6V, 12V, 18V, 24V (opcja)

  Obsługiwane urządzenia

  Komputer, skaner (USB/RS/PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem 3G, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring

  Komunikacja z komputerem

  on-line, bez przerywania pracy kasjera

  Zasilanie
  Zasilacz - zewnętrzny
  zastosowany akumulator - li-ion 7,2V / 2150 mAh
  rozmiary, waga, temperatury
  wymiary - 94 x 62 x 230 mm (szer. X wys. X dł.)
  Waga - 0,6 kg
  Inne
  Najważniejsze funkcje
  • Modułowość - łatwość rozbudowy
  • zwiększona trwałość konstrukcji
  • Graficzne wyświetlacze
  • Funkcja kasowagi
  • Współpraca z terminalami płatniczymi
  • użyteczna klawiatura
  • Grafika na paragonach
  • NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu
  • Paragon w trybie blokowym
  • Komunikacja bezprzewodowa

☆ Kasa fiskalna bingo max online marki Posnet ☆

Kasa fiskalna bingo max online marki Posnet Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna bingo max online marki Posnet - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Posnet
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna bingo max online marki Posnet
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:

  Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Dopasujeliśmy bezawaryjną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa nieprzeciętnie sprawdzi się w drobnych i przeciętnych przedsiębiorstwach.

  POŁĄCZ SIĘ Z CRK

  Bingo Max zapewnia komunikację z Centralnym Repozytorium Kas przy pomocy interfejsów:

  • Ethernet
  • USB
  • WiFi *
  • modemu 3G *

  Pozwala to adekwatnie złączyć sposób komunikacji z CRK do warunków, w jakich prowadzony jest biznes.

  * - wyposażenie opcjonalne

  informacje technologicznE
  Wersja urządzenia - ONLINE
  Pamięć broniona - karta mikro SDHC - 4GB
  Komunikacja z CRK - Ethernet, USB (net), WiFi*, modem 3G* (* zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów zwiększeń)
  Eurofiskalizacja - możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. Euro)
  BAZY danych
  Stawki VAT - 7 (A...G)
  ilość PLU - 10 000, 20 000/30 000* (*opcja)
  Nazwa towarów - 40 znaków
  dodatkowe kody kreskowe - 12 000
  Max. Ilość kodów do PLU - 10
  Zestawy towarów / wielopaki - 6 000
  Notatnik - 1 000
  Kasjerzy - 16
  Opakowania - 65
  Formy płatności - 35 w tym płatność elektroniczna
  Rabaty / narzuty - 35
  Rabaty czasowe - 8
  Jednostki miary - 10
  Klawisze skrótu - 42 (3 poziomy x 14 klawiszy)
  Grupy towarowe - 100
  Formaty kodów ważonych - 10
  Opisy wpłat / wypłat - 10
  Opisy towarów - 50
  Obsługa błędów - 20
  Bufor pozycji paragonowych - 5 000
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  rodzaj mechanizmu drukującego - cieplny „drop in" – wrzuć i drukuj
  ilość znaków w wierszu - 40
  Szerokość papieru - 57 mm
  Długość rolki papieru - 60 m
  szybkość wydruku - 16 linii/s
  WYŚWIETLACZE
  wyświetlacz operatora - graficzny, 240 x 64 piksele
  ekran klienta - graficzny, 240 x 64 piksele
  KLAWIATURA
  liczba klawiszy klawiatury - 34, w tym 14 programowalnych (3 poziomy)
  KOMUNIKACJA
  Porty charakterystyczne - Ethernet, 3 x RS232, USB (host)
  Porty dopełniające - WiFi/Bluetooth*, modem 3G* (* zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów zwiększeń)
  Szuflada - 6V, 12V, 18V, 24V
  Obsługiwane urządzenia
  • komputer, skaner (USB/RS), waga, waga zintegrowana, szuflada, terminal płatniczy, modem 3G, drukarka paragonowa, hub USB, pendrive, czytnik kart magnetycznych, monitoring
  • Komunikacja z komputerem - on-line, bez przerywania pracy kasjera
  ZASILANIE
  Zasilacz - zewnętrzny
  wbudowany akumulator - AGM 6V/1,2 Ah
  Port USB - 1
  wymiary, WAGA, TEMPERATURY
  wymiary - 249 x 99 x 207 mm (szer. X wys. X dł.)
  Waga ~ 1,4 kg
  INNE
  Najważniejsze funkcje
  • NIP Nabywcy na paragonie
  • Obsługa terminala płatniczego
  • Przypomnienie o oglądach technologicznych
  • Przypomnienie o raporcie dobowym i miesięcznym
  • Grafika na paragonach
  • Waga zintegrowana
  • Funkcja drukarki paragonowej
  Wyposażenie uzupełniające
  • Szuflada kasowa
  • Osłona klawiatury
  • Szalka ważąca


☆ Kasa fiskalna k1 slim online marki Elzab ☆

Kasa fiskalna k1 slim online marki Elzab Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna k1 slim online marki Elzab - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elzab
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna k1 slim online marki Elzab
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:

  KIESZONKOWA

  Kieszonkowa kasa fiskalna ELZAB K1 SLIM ONLINE zamknięta w niepowtarzalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona. Przenośna, funkcjonalna i wyjątkowo smukła – bezproblemowo zawiera się w dłoni.

  barwny, znaczny i czytelny ekran 5" o wysokiej rozdzielczości, z dotykową klawiaturą umożliwiającą intuicyjną obsługę.

  produktywny akumulator zezwala na pracę w dowolnym miejscu, a gdy potrzebne jest podładowanie, można to zrobić za pomocą ładowarki albo powerbanku przez złącze USB

  Warte podkreślenia
  • najmniejsza kasa fiskalna na rynku
  • lekka, przenośna i funkcjonalna
  • lubiany design, rozwiązania znane z telefonów komórkowych
  • nieprzeciętnie gładka, oleofobowa powłoka wyświetlacza upraszcza czyszczenie ekranu
  • praktyczna obudowa chroniąca mechanizm drukujący
  • współpracuje z terminalem kart płatniczych
  • komunikacja bezprzewodowa z CRK: WiFi


☆ Kasa fiskalna sento lan e marki Novitus ☆

Kasa fiskalna sento lan e marki Novitus Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna sento lan e marki Novitus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Novitus
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna sento lan e marki Novitus
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:

  Sento LAN E ma bazę towarową mogącą pomieścić aż 16.000 towarów z nazwą 40-sto znakową, co zbliża ją do poziomu kas systemowych. Można zaprogramować dodatkowo 10.000 kodów dowiązanych do istniejących towarów. Posiada bufor ON-Line mogący pomieścić aż 20.000 wpisów. Towary można przyporządkować do 100 grup towarowych (działów) a obsługę na kasie kontrolować dla 32 kasjerów z zróżnicowanymi prawami dostępu. W bazie towarowej można zaprogramować 64 opakowania, które można przypisać do towarów, tworząc aż 1.000 tandemów. Nowością jest też możliwość tworzenia powiązań (kompletów) towar + towar. Kasa prowadzi kontrolę stanów magazynowych sprzedawanych towarów, posiada funkcję „sprawdzarki cen", wykonania przeceny towarów. Do sprzedawanych towarów można dołączyć dodatkowy opis towaru z wcześniej zaprogramowanych w bazie albo przekazany z klawiatury w trakcie sprzedaży.Nowością w kasie jest możliwość zaprogramowania stawek VAT „z wyprzedzeniem", podając w trakcie programowania datę aktywacji zaprogramowanych nowych stawek VAT.

  Zamiast karty SD na kopię elektroniczną dla klienta w kasie Sento LAN E używamy karty uSD.

  Kasa Sento LAN E odróżnia się od wszystkich poprzednich modeli kas Novitus kolorem wyświetlaczy. Kasa posiada czarno-białe wyświetlacze LCD graficzne, podświetlane, o rozdzielczości 132x32 piksele.

  Najważniejszą nowością w kasie tej klasy jest złącze LAN – to złącze, dzięki któremu z kasą możne się komunikować z dowolnego miejsca na świecie, zapewniającego największą stabilność i prędkość połączenia. Typowa karta sieciowa pozwala na podłączenie kasy do istniejącej w firmie/sklepie sieci komputerowej. Poprzez to łącze użytkownik może zaprogramować w kasie wszystkie jej bazy danych, ustawienia i odczytać dane o sprzedaży towarów, paragonów, działów czy kasjerów. Może ponadto odczytać dane z pamięci fiskalnej czy również kopii elektronicznej. Złącze LAN może dodatkowo służyć do komunikacji z terminalem płatniczym, systemem monitoringu, wydruków niefiskalnych itp. Podłączenie kasy do sieci komputerowej pozwala także na automatyczne wysyłanie informacji z raportu dobowego na zaprogramowany w kasie adres e-mail zaraz po jego wykonaniu.

  Funkcjonalność złącza USB typu HOST jest pokaźnie większa, aniżeli np. W kasie Sento E. Tam można podłączyć jedynie czytnik kodów kreskowych na USB, natomiast w kasie Sento LAN E można pod to złącze podłączyć klawiaturę komputerową, która ułatwi programowanie bazy towarowej albo innych treści (nagłówek, kasjerów itp.) w kasie. Można również podłączyć pamięć przenośną (pendrive) i eksportować na tę pamięć bazę towarów, działy, kasjerów, konfigurację i wszystkie inne ustawienia i bazy kasy. Informacje te mogą być kopią bezpieczeństwa lub posłużyć do zaprogramowania kolejnej kasy. Oprócz pendriva, informacje te można eksportować (lub importować) na kartę uSD w kasie.

  Użytkownicy prowadzący sprzedaż towarów akcyzowych (papierosów, alkoholu) mogą tak oprogramować kasę, by zapamiętywała obrót towarów oznaczonych jako „akcyzowe". Niezależnie od zmian w bazie towarowej (usunięcie towaru, zmiana, skasowanie całej bazy) kasa pozwoli na wydrukowanie raportu sumującego sprzedaż tych towarów w dowolnym zakresie czasowym (np. Za cały rok, dany miesiąc). Takie "raporty akcyzowe" są szczególnie pożądane przy ubieganiu się o przedłużenie koncesji na sprzedaż alkoholu.

  Oprócz obsługi szuflady aktywnej, jak np. W kasach mała/Lupo/Sento E kasa Sento LAN E może sterować charakterystyczną (pasywną) szufladą na pieniądze o napięciu otwarcia od 6 do 24 V.

  Sento LAN E pozwala na drukowanie logo graficznego w nagłówku, a także grafiki w stopce paragonu. Użytkownik może zadecydować, czy logo graficzne ma się drukować na każdym wydruku, czy tylko na paragonach fiskalnych. Ma FTP Menadżera umożliwiającego programowanie i raportowanie kasy przez zdalny serwer FTP. Kasa umożliwia drukowanie dowolnych wydruków niefiskalnych (jak w drukarkach fiskalnych) zawierających dowolny tekst, grafikę oraz kody kreskowe lub QR. Zezwala na prowadzenie rejestracji usług BUSowych, czasowych, wypożyczalni i parkingów. Wydruki niefiskalne mogą być drukowane jako oddzielne dokumenty (z nagłówkiem lub stopką), lub jako dołączone do paragonu fiskalnego (jak rozliczenie opakowań zwrotnych)

  informacje technicznE
  typ: kasa fiskalna z elektroniczną kopią
  Przeznaczenie: drobne, średnie, pokaźne i przenośne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
  właściwości URZĄDZENIA
  liczba towarów: 16 000/ 50 000 (Sento LAN E +)
  ilość stawek PTU: 7
  liczba kodów dowiązanych: 10 000
  liczba grup towarowych: 100
  liczba kasjerów: 32
  Rabaty/narzuty: tak
  objętość bufora ON-LINE: 20 000
  Opakowania: 64
  Nazwa towaru: 40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu
  Nośnik kopii elektronicznej: Karta uSD
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  wariant: cieplny, rodzaju clamshell
  rodzaj: Fujitsu FTP 628
  Szerokość papieru: 57 mm, długość rolki: do 60 mb
  KLAWIATURA
  typ: alfanumeryczna, switchowa
  ilość klawiszy: 19 + 14 funkcyjnych / szybkiej sprzedaży
  Klawisze szybkiej sprzedaży: 28 (14 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
  WYŚWIETLACZE
  Klient: graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele
  Kasjer: graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 132 x 32 piksele
  ZŁĄCZA
  Złącza komunikacyjne: 1 x LAN, 3 x RS232, 1 x USB host, 1 x USB klient
  Współpraca z urządzeniami: komputer, czytnik (RS232, USB), waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth, drukarka zamówień, monitoring, PC2. Na dodatek WiFi i GSM w Sento LAN E+
  Sterowanie szufladą: pasywna 6-24V (W Sento LAN E jeszcze szuflada aktywna)
  Z sieci: zasilacz zewnętrzny 230 V / 15 V, 2A
  Awaryjne: wbudowany akumulator 6V, 3Ah (60 000 wierszy, 2 000 paragonów)
  wymiary
  Szerokość/wysokość/głębokość: 299 x 100 x 212 mm
  Waga: 1,8 kg

  parametry technologiczne, a także innowacje w nowej kasie:

  • 16.000 towarów w Sento LAN E i 50.000 w kasie Sento LAN E +
  • Nazwa towaru 40 znaków
  • 10.000 kodów dowiązanych
  • 20.000 bufor ON-LINE
  • 100 grup towarowych (działów)
  • 64 opakowania
  • 1.000 tandemów towar + opakowanie
  • 1.000 kompletów towar + towar
  • 20 opisów towarów + dowolny w chwili sprzedaży
  • 32 kasjerów
  • Programowanie stawek VAT z wyprzedzeniem (data aktywacji)
  • czarno-białe graficzne wyświetlacze LCD
  • Złącze LAN do współpracy z:
   • komputerem
   • terminalem EFT
   • monitorem wydruku
   • aplikacją wydruków niefiskalnych
   • aplikacją do odczytu pamięci fiskalnej, a także kopii elektronicznej
  • Obsługa serwera DHCP
  • odfiltrowanie połączenia po adresie MAC
  • Wysyłanie danych z raportu dobowego na zaprogramowany e-mail, w ersji Sento LAN E + ponadto raport sprzedaży, ostatni raport dobowy, zawartość elektronicznej kopii
  • złącze USB do podłączenia:
   • czytnika kodów kreskowych
   • klawiatury komputerowej
   • pamięci przenośnej (pendrive)
  • eksport i import informacji baz kasy, ustawień i konfiguracji na pendriva albo kartę µSD
  • raporty akcyzowe z dowolnym okresem raportowania
  • potwierdzenie przeglądu serwisowego zapisywane do pamięci fiskalnej
  • raport z pamięci fiskalnej tworzonych przeglądów serwisowych
  • raport odczytu pamięci fiskalnej z podziałem na stawki VAT i waluty
  • sterowanie szufladą aktywną oraz pasywną napięciem 6-24 V (W kasie Soleo LAN E + tylko szuflada pasywna)
  • logo graficzne w nagłówku
  • grafika w stopce wydruku
  • NIP, REGON, PESEL lub dowolne ID Nabywcy na paragonie fiskalnym. Wyświetlanie wprowadzonego NIPu na wyświetlaczu klienta w celu sprawdzenia poprzez klienta przed zatwierdzeniem.
  • dowolne wydruki niefiskalne, drukowane jako oddzielny dokument lub dołączane do paragonu
  • grafika, kody kreskowe i QR na wydrukach niefiskalnych
  • obsługa drukarki zamówień (kuchennej)
  • usługi busowe, czasowe, wypożyczalnia, parking, itp.
  • W SENTO LAN E + dodatkowo:
   • obsługa modemu GSM oraz dongla WIFI poprzez łącze USB
   • Programowe włączanie zasilania +5V na porty COM
   • Rozbudowana obsługa drukarki zamówień o konfigurację ilości wydruków, wyboru działu oraz sterowania obcinaczem
   • Wydruk sekwencyjnego licznika (np. Nr zamówienia) pod paragonem

☆ Kasa fiskalna Datecs WP-25 ONLINE ☆

Kasa fiskalna Datecs WP-25 ONLINE Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna Datecs WP-25 ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Datecs
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna Datecs WP-25 ONLINE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:

  Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w śladowym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie wyekwipowana w wydajną baterię litowo-jonową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C. Ergonomię pracy wielkie klawisze, a także czytelny trzyliniowy ekran, umożliwiający komfortową obsługę klienta, oglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę statusu kasy – stan naładowania baterii, połączenie z siecią, data i godzina. Natomiast system zamiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ" sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.


  zastosowany w standardzie interfejs LAN, a także opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej gwarantują dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym odnajdziemy się w zasięgu sieci WIFI albo GSM.

  Moduł GPRS do kas online WP-25 asygnowany do bezprzewodowego przesyłania informacji z kasy do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci GSM. W komplecie karta SIM sieci ORANGE gwarantująca nielimitowaną transmisję informacji na okres trzech lat - opcja

  Dopracowana kompozycja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia powoduje, że staje się ono doskonałe do znikomych sklepów i placówek usługowych - gabinety lekarskie i stomatologiczne, salony fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne, kioski, śladowe sklepy spożywcze, piekarnie, cukiernie, sklepy odzieżowe. Funkcje wydruku zamówień znajda zastosowanie w lodziarniach, barach prędkiej obsługi, smażalniach, bistro barach itp. Kasa znajduje wykorzystanie przy sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych stworzonych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu dedykowanych do celów opałowych.


  sugerowana również do rejestracji usług czasowych np. Parkingi, wypożyczalnie sprzętu, gry, place zabaw.

  dane techniczne

  5-letnia gwarancja na pamięć fiskalną pod warunkiem dokonywania poprzez uprawniony serwis rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obowiązkowych przeglądów technicznych kasy.


☆ Kasa fiskalna Datecs WP-500 ONLINE ☆

Kasa fiskalna Datecs WP-500 ONLINE Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna Datecs WP-500 ONLINE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Datecs
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna Datecs WP-500 ONLINE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:

  Promocja dotyczy kasy:

  Datecs WP-500 wi-fi czarna - 1 sztuka

  Kasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie w swojej konstrukcji asygnowane do małych i średnich placówek handlowych, a także drobnej gastronomii. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.

  Ergonomię i komfort używania gwarantują zainstalowane wyświetlacze graficzne gwarantujące czytelne informacje zarówno dla klienta jak i kasjera. Siedem linii wyświetlacza operatora gwarantuje luźne przeglądanie zawartości paragonu i kontrolę stanu naładowania akumulatora, podłączenia do sieci i przedstawia aktualną datę i godzinę. Natomiast system zamiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ" sprawia, iż obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

  zaimplementowany w standardzie interfejs LAN, a także opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym wynajdziemy się w zasięgu sieci WIFI.

  progresywna kompozycja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia powoduje, iż staje się ono nadzwyczajne do niewiele znaczących i przeciętnych sklepów spożywczych, przemysłowych lub wielobranżowych.

  Funkcje wydruku kwitów w połączeniu z dużą liczbą klawiszy bezpośrednich PLU znajdują wykorzystanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro do drukowania zamówień, w pralni albo podobnych zakładach usługowych do wydawania pokwitowań, drukowania biletów wstępu do klubów fitness, spa, siłowni czy basenów.

  • Kasa do niedużego i średniego sklepu
  • Baza towarowa 24 000 PLU
  • Programowalne klawisze funkcyjne
  • Czytelne wyświetlacze graficzne
  • Logo graficzne na paragonie
  • podmiana papieru rodzaju „WRZUĆ I PRACUJ"
  • Akumulator Li-ion 7.4 V/2000 mAh
  • Współpraca z terminalem płatniczym
  • Współpraca z Centralnym Repozytorium KasPodobne zestawienia:


Najtańsze kasy fiskalne do 2000 zł – Ranking na październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze kasy fiskalne do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kas fiskalnych do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Posnet Kasa fiskalna ergo online + fiskalizacja gratis! ☆

Posnet Kasa fiskalna ergo online + fiskalizacja gratis! Najniższa Cena Online

☆ Posnet Kasa fiskalna ergo online + fiskalizacja gratis! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Posnet
 • Nazwa produktu: Posnet Kasa fiskalna ergo online + fiskalizacja gratis!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:
  Kasa Posnet Ergo przystępna już w wersji Online. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, gwarantuje użytkownikowi swobodę wyboru... (zobacz więcej)

☆ Kasa Fiskalna Posnet Ergo Usb ☆

Kasa Fiskalna Posnet Ergo Usb Najniższa Cena Online

☆ Kasa Fiskalna Posnet Ergo Usb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kasa Fiskalna Posnet Ergo Usb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:
  Kasa Fiskalna Posnet Ergo Usb

☆ Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K, T50000000203 ☆

Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K, T50000000203 Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K, T50000000203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elzab
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna ELZAB Mini E 3K, T50000000203
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:

  ELZAB Mini E to niepokaźna i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD. Wyposażona w klasyczną klawiaturę modułową.
  perfekcyjna dla niepokaźnych placówek handlowych i usługowych. Stanie na wysokości zadania na bramce w dyskotece.
  znikome wymiary i waga i dodatkowe wyposażenie powodują, iż może być używana jako kasa stacjonarna, a dzięki produktywnemu akumulatorowi Li-Ion na dodatek w pracy mobilnej.

  Warte podkreślenia
  • współpraca z czytnikiem kodów kreskowych
  • interfejs do podłączenia terminala kart płatniczych, modemu (wymaga zakupu dodatkowych akcesoriów)
  • możliwość wprowadzenia NIPu nabywcy na paragonie

  W jasnym kolorze tylko kasa z klawiaturą membranową


☆ Kasa fiskalna Posnet Ergo (5908312940937) ☆

Kasa fiskalna Posnet Ergo (5908312940937) Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna Posnet Ergo (5908312940937) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Posnet
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna Posnet Ergo (5908312940937)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:
  Najważniejsze funkcje artykułu

  Modułowość - łatwość rozbudowy

  budowa kasy pozwala na modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy rodzaj kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełnić jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodawanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth, modem 3G).

  rozszerzona wytrzymałość konstrukcji

  kompozycja kasy oparta na mocnym chassis zagwarantuje nieszablonową i niezmienną w czasie , a także estetyczny wygląd. Wyjątkowo dokładny montaż to nie tylko obszerniejsza przyjemność z codziennej pracy,ponadto niepodatność urządzenia na wstrząsy, zachlapanie czy zapylenie.

  Beztroskie używanie - poręczna klawiatura z 27 klawiszami skrótu

  Ergo posiada dużą, wytrzymałą, silikonową klawiaturę niepodatną na zabrudzenia czy zachlapania cieczą. Dzięki czemu, zarówno praca stacjonarna jak przenośna, jest bezpieczna i wygodna. Podświetlane klawisze ułatwią pracę przy słabym oświetleniu oraz w trakcie pracy w terenie. Poręczne ułożenie klawiszy czyni pracę na kasie łatwą i miłą w każdych warunkach. Aż 27 klawiszy skrótu zapewni prędkie wprowadzenie przede wszystkim sprzedawanych towarów oraz usprawni i przyspieszy obsługę klienta.

  skuteczny akumulator

  Kasa jest doskonale dostosowana do pracy jako urządzenie mobilne - skuteczny akumulator umożliwia wydrukowanie do 80 000 linii, tj. Nawet 8 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Pracując w terenie, mamy pewność, iż Ergo spełni nasze oczekiwania i sprawnie zarejestruje sprzedaż.

  Komunikacja bezprzewodowa

  W dowolnym momencie można wyposażyć Ergo w uzupełniające moduły komunikacyjne - WiFi i Bluetooth lub modem 3G. Wykorzystując komunikację bezprzewodową, błyskawicznie i wygodnie podłączymy kasę do komputera, prosto zarchiwizujemy dane sprzedaży, zapewnimy także zdalną komunikację z programem magazynowym.

  Funkcja kasowagi - dobre połączenie

  Podłączając szalkę zintegrowaną do Ergo, otrzymujemy innowacyjne i ekonomiczne rozwiązanie do sprzedaży towarów na wagę. Cała obsługa transakcji i ważenia prowadzona jest bezpośrednio przez kasę. Funkcje tarowania i zerowania wskazań wagi wybierane są z klawiatury kasy i automatycznie pokazywane na wyświetlaczach operatora i klienta. Trafne wymiary szalki ważącej, a także zasilanie wagi z kasy Ergo to pewność pracy dodatkowo w terenie np. Na targowisku.

  Port USB

  Port USB host w kasie Ergo, to wygoda, funkcjonalność i łatwość obsługi: automatyczna obsługa skanerów kodów kreskowych pozwalająca na natychmiastową sprzedaż z jego wykorzystaniem; szybka i wygodna archiwizacja informacji z kopii elektronicznej na pamięć zewnętrzną np. Pendrive, możliwość podłączenia czytnika kart magnetycznych do logowania i autoryzacji operatorów, a także obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych, obsługa do 5 maszyn jednocześnie poprzez podłączony hub USB.

  Wrzuć i drukuj

  Zabudowa mechanizmu drukującego umożliwia łatwą podmianę papieru (drop-in: wrzuć i drukuj) - to gwarancja niezawodnej pracy, a także szybkiej i produktywnej obsługi klienta.

  Komunikacja bezprzewodowa

  W dowolnym momencie można wyposażyć Ergo w dodatkowe moduły komunikacyjne - WiFi, Bluetooth lub modem 3G. Wykorzystując komunikację bezprzewodową, błyskawicznie i wygodnie podłączymy kasę do komputera, prosto zarchiwizujemy informacje sprzedaży, zapewnimy także zdalną komunikację z programem magazynowym.

  Paragon w trybie „blokowym"

  Kasa Ergo poza charakterystycznym wydrukiem paragonu „pozycja po pozycji" udostępnia jeszcze wydruk blokowy – wtedy cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu, jeszcze przed jego wydrukowaniem.

  Graficzne wyświetlacze – instynktownie i czytelnie

  Kasa Ergo zaopatrzona jest w 2 obszerne graficzne wyświetlacze i intuicyjne i praktyczne menu użytkownika. Wydzielone pole do prezentacji wskazań z wagi i wielka czcionka usprawniają kasjerowi wprowadzanie i odczyt informacji sprzedaży (towar, wartość, liczba, itp), a klient zawsze uzyskuje czytelną i całkowitą informację o kupowanych produktach. Ikony na wyświetlaczu kasjera o działających usługach (Ethernet, WiFi, modemie 3G), statusie kopii elektronicznej, przypominają o konieczności wykonania raportu miesięcznego, itp.

  Ergo i terminal płatniczy – z kartą szybciej

  Kasa Ergo zezwala na współpracę z terminalami płatniczymi. Podczas płatności kartą, informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala. Kasjer nie musi ponownie wprowadzać kwoty na terminalu, co przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko pomyłek.

  Twoja grafika na paragonach

  W nagłówku i stopce każdego paragonu i wydruku z kasy można wydrukować dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. Logo sklepu albo reklama. Samodzielnie twórz i wgrywaj własną grafikę z wykorzystaniem programu Posnet Grafik.

  NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

  Kasa Ergo zezwala na wydruk NIP nabywcy na paragonie. Dodatkowo można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł albo 100 euro.

  Ergo przypomina

  Funkcja programowania przypomnień pozwala, by użytkownik sam zdecydował, o czym kasa ma pamiętać. We wskazanym czasie urządzenie wydrukuje i wyświetli komunikat przypominając o ważnej sprawie np. Konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku czy urodzinach kierowniczki.

  istotnie rekomendowana do:

  • śladowych punktów handlowych i punktów usługowych
  • piekarni i cukierni
  • butików
  • salonów fryzjerskich i kosmetycznych
  • wysp marketowych
  • małych punktów gastronomicznych
  • fast-foodów
  • mobilnych punktów handlowych i usługowych
  • warzywniaków

  informacje techniczne
  Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu - tak
  Informatyczny Nośnik informacji
  Eurofiskalizacja

  Wielowalutowość

  Możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. Euro)

  Bazy informacji
  Stawki VAT - 7 (A...G)
  ilość PLU - 4000 ( 6000/8000 opcja )
  Nazwa towarów - 40 znaków
  dopełniające kody kreskowe - 1000
  Max. Liczba kodów do PLU - 10
  Zestawy towarów / wielopaki - 1000
  Notatnik - 500
  Kasjerzy - 16
  Opakowania - 65
  Formy płatności - 16 (w tym 8 walut)
  Rabaty / narzuty - 16
  Rabaty czasowe - 8
  Jednostki miary - 5
  Klawisze skrótu - 27 (3 stopnie x 9 klawiszy)
  Grupy towarowe - 32
  Formaty kodów ważonych - 10
  Opisy wpłat / wypłat - 10
  Opisy towarów - 30
  Obsługa błędów - 20
  Bufor pozycji paragonowych - 5000
  Mechanizm drukujący
  rodzaj mechanizmu drukującego

  cieplny "drop in - wrzuć i drukuj"

  liczba znaków w wierszu - 40
  Szerokość papieru - 57 mm
  Długość rolki papieru - 30 m
  prędkość wydruku - 20 linii/s
  Wyświetlacze
  wyświetlacz operatora - graficzny (192 x 64 pikseli)
  wyświetlacz klienta - graficzny (192 x 64 pikseli)
  Klawiatura
  liczba klawiszy klawiatury - 29
  Komunikacja
  Porty charakterystyczne

  1 x USB (host)
  obsługa szuflady kasowej 5 V

  Porty uzupełniające

  Moduł powiększenia I - 2 x RS232 szuflada wielonapięciowa (opcja)
  Moduł rozszerzenia II -WiFi, Bluetooth, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
  Moduł powiększenia III - modem 3G, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)

  Szuflada

  5V
  6V, 12V, 18V, 24V (opcja)

  Obsługiwane urządzenia

  Komputer, skaner (USB/RS/PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem 3G, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring

  Komunikacja z komputerem

  on-line, bez przerywania pracy kasjera

  Zasilanie
  Zasilacz - zewnętrzny
  wbudowany akumulator - li-ion 7,2V / 2150 mAh
  wymiary, waga, temperatury
  wymiary - 94 x 62 x 230 mm (szer. X wys. X dł.)
  Waga - 0,6 kg
  Inne
  Najważniejsze funkcje
  • Modułowość - łatwość rozbudowy
  • zwiększona wytrzymałość konstrukcji
  • Graficzne wyświetlacze
  • Funkcja kasowagi
  • Współpraca z terminalami płatniczymi
  • poręczna klawiatura
  • Grafika na paragonach
  • NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu
  • Paragon w trybie blokowym
  • Komunikacja bezprzewodowa

☆ Kasa fiskalna ergo online marki Posnet ☆

Kasa fiskalna ergo online marki Posnet Najniższa Cena Online

☆ Kasa fiskalna ergo online marki Posnet - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kasy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Posnet
 • Nazwa produktu: Kasa fiskalna ergo online marki Posnet
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Kasy fiskalne do biznesowych zastosowań
 • Charakterystyka / Opis kasy:
  POŁĄCZ SIĘ Z CRK

  Jeśli masz komputer połączony z Internetem - podłącz kasę do komputera za pomocą złącza USB i nie płać ponadto za transmisję informacji. To podstawowa wersja kasy.
  W dowolnym momencie możesz doposażyć Ergo w moduły komunikacyjne. Czy masz w swym sklepie Internet i WiFi? Możesz go użyć do komunikacji z CRK. Świadczysz usługi albo prowadzisz handel mobilny w terenie? Wyposaż swoją kasę w modem 3G.
  Ściągnij instrukcję dotyczącą skonfigurowania połączenia z CRK w kasach Posnet ONLINE

  SUMA wszystkich ZALET

  Kasa ERGO ONLINE łączy w sobie zalety wszystkich naszych kas. Może działać samodzielnie, jak również stanowić komponent systemu kasowego. Do kasy podłączysz wagę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy itp. Konstrukcja kasy, podobnie jak inne urządzenia POSNET, jest w stanie wytrzymać upadki, wstrząsy czy zachlapanie.

  ZINTEGRUJ SIĘ Z WAGĄ

  Poszerz możliwości swojej kasy ERGO ONLINE, wykorzystując ją jako innowacyjną i rozbudowaną kasowagę. Jako pierwsi wdrożyliśmy standard połączenia kasy z szalką ważącą DS1. Takie rozwiązanie zezwala na obsługę wagi bezpośrednio z klawiatury kasy. Postaw na postępowość - oszczędność czasu, miejsca i energii!

  zwiększ BAZĘ PLU

  Bez względu na to, jaką działalność prowadzisz, możesz dopasować pojemność bazy PLU do ilości towarów bądź usług, które sprzedajesz. W zależności od potrzeb na Twoim ERGO ONLINE możesz zdefiniować 4000, 6000 albo 8000 nazw towarów albo usług.

  SPRAWDZA SIĘ NA MIEJSCU I W TERENIE

  ERGO ONLINE możesz także zastosować świadcząc usługi u klienta (np. Mobilne kosmetyczki), na festynie albo jarmarku, jeśli wystawisz tam swoje stoisko. A kiedy zamienisz niepokaźny sklep w obszerny salon, wystarczy, iż dodasz odpowiednie moduły, poszerzysz bazę PLU i Posnet ERGO ONLINE nadal będzie Ci służyć.

  istotnie polecamy kasę do: sklepów internetowych, piekarni, cukierni, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wysp marketowych i małych punktów gastronomicznych (fast-foody, food-trucki).

  dane technologicznE
  Wersja urządzenia - ONLINE
  Pamięć chroniona - karta micro SD/micro SDHC - 4GB
  Komunikacja z CRK - USB, WiFi / Bluetooth, Modem 3G (opcje)
  Eurofiskalizacja - możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. Euro)
  BAZY danych
  Stawki VAT - 7 (A...G)
  ilość PLU - 4000, 6000/8000 (opcja)
  Nazwa towarów - 40 znaków
  uzupełniające kody kreskowe - 1000
  Max. Liczba kodów do PLU - 10
  Zestawy towarów / wielopaki - 1000
  Notatnik - 500
  Kasjerzy - 16
  Opakowania - 65
  Formy płatności - 16 (w tym 8 walut)
  Rabaty / narzuty - 16
  Rabaty czasowe - 8
  Jednostki miary - 5
  Klawisze skrótu - 27
  Grupy towarowe - 32
  Formaty kodów ważonych - 10
  Opisy wpłat / wypłat - 10
  Opisy towarów - 30
  Obsługa błędów - 20
  Bufor pozycji paragonowych - 5000
  MECHANIZM DRUKUJĄCY
  rodzaj mechanizmu drukującego termiczny, "drop in - wrzuć i drukuj"
  liczba znaków w wierszu - 40
  Szerokość papieru - 57 mm
  Długość rolki papieru - 30 m
  prędkość wydruku - 20 linii/s
  WYŚWIETLACZE
  wyświetlacz operatora graficzny (192 x 64 pikseli)
  wyświetlacz klienta graficzny (192 x 64 pikseli), podświetlany
  KLAWIATURA
  ilość klawiszy klawiatury - 29, klawiatura switchowa/silikonowa
  KOMUNIKACJA
  Porty typowe - 1 x USB (host), obsługa szuflady kasowej 5 V
  Porty dopełniające:
  • moduł powiększenia I - 2 x RS232 szuflada wielonapięciowa (opcja)
  • moduł rozszerzenia II -WiFi, Bluetooth, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
  • moduł rozszerzenia III - modem 3G, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
  Szuflada
  • 5V
  • 6V, 12V, 18V, 24V (opcja)
  Obsługiwane urządzenia:
  komputer, skaner (USB/RS), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, modem 3G, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring
  Komunikacja z komputerem - on-line, bez przerywania pracy kasjera
  ZASILANIE
  Zasilacz - zewnętrzny
  zastosowany akumulator - Li-ion 7,2V/2150 mAh
  Port USB - 1
  rozmiary, WAGA, TEMPERATURY
  rozmiary: 94 x 62 x 230 mm (szer. X wys. X dł.)
  Waga: 0,6 kg
  INNE
  Najważniejsze funkcje
  • modułowość - łatwość rozbudowy
  • pamięć chroniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych
  • rozszerzona odporność konstrukcji
  • graficzne wyświetlacze
  • funkcja kasowagi
  • współpraca z terminalami płatniczymi
  • użyteczna klawiatura
  • grafika na paragonach
  • NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu
  • paragon w trybie blokowym
  • komunikacja bezprzewodowa
  Wyposażenie dopełniające
  • etui (skórzane)
  • szalka ważąca (przystępna w dodatku w kolorowej obudowie)


Podsumowanie, czyli jaka kasa fiskalna do 2000 zł najlepsza?


Najlepsza kasa fiskalna do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza kasa fiskalna do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane kasy fiskalne – Zestawienie na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych kas fiskalnych do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych kas fiskalnych dla biznesu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka kasa fiskalna do 2000 zł opinie,
 • dobra kasa fiskalna do 2000 zł cena,
 • kasa fiskalna do 2000 zł ranking,
 • kasa fiskalna do 2000 zł jaka najlepsza.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...