Ranking foteli biurowych tapicerowanych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Fotele biurowe / Ranking foteli biurowych tapicerowanych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych foteli biurowych tapicerowanych. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych foteli biurowych tapicerowanych,
 • TOP5 chętnie kupowanych ergonomicznych foteli biurowych.

Jakie fotele biurowe tapicerowane najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane fotele biurowe tapicerowane, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking foteli biurowych tapicerowanych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Fotel biurowy tapicerowany Black on Black - NL czarny, UQ-1075 ☆

Fotel biurowy tapicerowany Black on Black - NL czarny, UQ-1075 Najniższa Cena Online

☆ Fotel biurowy tapicerowany Black on Black - NL czarny, UQ-1075 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Unique
 • Nazwa produktu: Fotel biurowy tapicerowany Black on Black - NL czarny, UQ-1075
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Fotel biurowy tapicerowany Black on Black (W-93A) to uniwersalna sugestia fotela dla graczy i osób pracujących przy komputerze, która prosto wkomponuje się w każde biuro, gabinet, pracownie albo wnętrze młodzieżowy. Fotel biurowy W-93A wytwarzany został z wysokiej jakości tworzyw dzięki temu posłuży przez długie lata. Siedzisko, a także oparcie tapicerowane są wytrzymałą dzianiną. Podstawa jezdna wyprodukowana jest z chromowanego metalu. Podłokietniki pomagają podnieść komfort osoby wykorzystaniającej do maksimum. Właściwości technologiczne: - Regulacja wysokości siedziska- Mechanizm TILT- Fotel tapicerowany tkaniną nylonową- Podłokietniki wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa- Podstawa jezdna z chromowanego metalu- 2 Lata gwarancji- Maksymalne obciążenie 130 kg- niepodatność tkaniny nylonowej na ścieranie - 70 000 cykli Martindale'a Krzesło spełnia normyPN-EN 1335-1:2004PN-EN 1335-2:2009PN-EN 1335-3:2009PN-EN 1022:2007 wymiary ogółem: - Wysokość: 103-111 cm- Szerokość: 62 cm - Głębokość: 46 cm Kolor: W-93A Czarny- Tworzywo czarne- Tapicerka: czarny NL - dzianina nylonowa

☆ Fotel dziecięcy tapicerowany Gabby różowy ☆

Fotel dziecięcy tapicerowany Gabby różowy Najniższa Cena Online

☆ Fotel dziecięcy tapicerowany Gabby różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Unique
 • Nazwa produktu: Fotel dziecięcy tapicerowany Gabby różowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Fotel dziecięcy tapicerowany Gabby (NCX-10-12) to perfekcyjna sugestia dla dziecka, która łatwo wkomponuje się w każdy wnętrze dziecięcy. Fotel dziecięcy NCX-10-12 tworzony został z wysokiej jakości tworzyw dzięki czemu posłuży poprzez długie lata. Siedzisko i oparcie tapicerowane są wytrzymałą dzianiną. Podstawa jezdna stworzona jest z szarego, mocnego tworzywa. Miękkie kółka nieprzeciętnie sprawdzą się na twardych powierzchniach. Atrybuty techniczne: - Regulacja głębokości siedziska - Regulacja wysokości siedziska - Regulacja wysokości oparcia - Fotel posiada pokrowce na oparcie i siedzisko, które są łatwe w utrzymaniu czystości - Fotel ma kółka z hamulcem, kółka nie obracają się pod ciężarem, gdy użytkownik nie siedzi na fotelu hamulec jest zwalniany - potężna podstawa stworzona z nylonu - Fotel zaopatrzony jest w miękkie kółka do twardych powierzchni - 2 lata gwarancji - Maksymalne obciążenie 100 kg rozmiary ogółem: - Wysokość: 76-93,5 cm- Szerokość: 51 cm - Głębokość: 32-40 cm Kolor: NCX-10-12 Różowy- Tworzywo szare- Tapicerka: różowy

☆ Unique Fotel biurowy ergonomiczny tapicerowany hero biały ☆

Unique Fotel biurowy ergonomiczny tapicerowany hero biały Najniższa Cena Online

☆ Unique Fotel biurowy ergonomiczny tapicerowany hero biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Unique
 • Nazwa produktu: Unique Fotel biurowy ergonomiczny tapicerowany hero biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Fotel biurowy praktyczny tapicerowany Hero (ZM-6661) to funkcjonalna propozycja, która z łatwością wkomponuje się w każde biuro, gabinet, pracownie lub pomieszczenie młodzieżowy. Fotel biurowy Hero produkowany został z wysokiej jakości materiałów dzięki temu posłuży poprzez długie lata. Jednocześnie siedzisko jak i oparcie z zagłówkiem tapicerowane są wytrzymałą tkaniną. Podstawa na kółkach wykonana jest z polerowanego aluminium. Miękkie podłokietniki pomagają podnieść komfort osoby wykorzystywaniającej do maksimum. Cechy technologiczne: - dostosowywane podłokietniki góra-dół, przód-tył, wychylenie na boki- Regulacja wysokości i głębokości siedziska- dostosowywana wysokość oparcia dla kręgów lędźwiowych- Regulacja wysokości zagłówka- Mechanizm samoważący SYNCHRON- Zagłówek, oparcie i siedzisko kompletnie tapicerowane dzianiną SM- Podstawa jezdna tworzona z polerowanego aluminium- 2 lata gwarancji- Maksymalne obciążenie 130 kg Krzesło spełnia normy:PN-EN 1335-1:2004PN-EN 1335-2:2009PN-EN 1335-3:2009PN-EN 1022:2007 rozmiary ogółem: -wysokość: 114-131 cm-szerokość: 70 cm -głębokość: 52 cm Kolor: ZM-6661-W-SM-2315 Biały- tworzywo białe- tapicerka: tkanina SM szara

☆ Scandinavian style design Fotel tapicerowany z pufą west ☆

Scandinavian style design Fotel tapicerowany z pufą west Najniższa Cena Online

☆ Scandinavian style design Fotel tapicerowany z pufą west - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scandinavian style design
 • Nazwa produktu: Scandinavian style design Fotel tapicerowany z pufą west
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel tapicerowany "uszak" z pufą West, tkanina Turin Charcoal - struktura plecionki Fotel West to niepowtarzalny i wysmakowany model, który na pewno stanie się dekoracją każdego wnętrza, w którym zagości.

  Romantyczny fotel wprowadza niezwykłą przytulność i nutę romantyzmu do wnętrza. West to mebel obok, którego nikt nie przyjdzie obojętnie, ponieważ już przy pierwszym spotkaniu fotel oczaruję swoją intrygującą formą oraz nieśmiertelnym designem.

  tradycyjne formy posiadają to do siebie, że cieszą się powodzeniem ze względu na fakt,doskonale sprawdzają się nie tylko we wnętrzach klasycznych,także nowoczesnych. Fotel zaprojektowany tak jednoczyć wymogi co do komfortu, wygody, jak i estetyki.

  wielki, komfortowy fotel z sporym oparciem, który przeniesie Cię do krainy relaksu, gwarantując nieprawdopodobny komfort. Wysokie oparcie zakończone wygiętymi podłokietnikami zapewni niesamowitą wygodę oraz komfort wypoczynku.

  zarys fotela jest jego największą ozdobą. Czy oprzesz się niesamowitej wygodzie? Informację dopełniające: rama drewno, płyta wiórowa, tektura tapicerska tkanina Turin - delikatna struktura plecionkiwypełnienie piankawybarwienie nóg ciemny brąz fotel szerokość 78 cm, wysokość 95 cm, głębokość 78 cm, głębokość siedziska bez poduszki 50 cmpufa szerokość 48 cm, głębokość 48 cm, wysokość 46 cm artykuł nieprefabrykowany - realizowany na indywidualne zamówienie, nie podlega zwrotowi!


☆ fotel tapicerowany z pufą west ☆

fotel tapicerowany z pufą west Najniższa Cena Online

☆ fotel tapicerowany z pufą west - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scandinavian style design
 • Nazwa produktu: fotel tapicerowany z pufą west
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel tapicerowany "uszak" z pufą West, motyw kwiatowy Fotel West to niepowtarzalny i elegancki model, który na pewno stanie się dekoracją każdego wnętrza, w którym zagości. Kwiaty - nie są dla każdego!

  To odważny wzór do niekonwencjonalnych i romantycznych wnętrz. Ten szczególny motyw do aranżacji wprowadza niezwykłą przytulność, a także nutę romantyzmu. West to mebel obok, którego nikt nie przyjdzie obojętnie, ponieważ już przy pierwszym spotkaniu fotel oczaruję swoją intrygującą formą, a także ponadczasowym designem.

  tradycyjne formy posiadają to do siebie, iż cieszą się powodzeniem ze względu na fakt,doskonale sprawdzają się nie tylko we wnętrzach klasycznych,też progresywnych. Fotel zaprojektowany tak łączyć wymogi co do komfortu, wygody, jak i estetyki.

  duży, komfortowy fotel z dużym oparciem, który przeniesie Cię do krainy relaksu, gwarantując nieprawdopodobny komfort. Wysokie oparcie zakończone wygiętymi podłokietnikami zapewni niesamowitą wygodę i komfort wypoczynku.

  kształt fotela oraz motyw jest jego największą ozdobą. Czy oprzesz się niesamowitej wygodzie? Informację uzupełniające: rama drewno, płyta wiórowa, tektura tapicerska tkanina poliesterwypełnienie piankawybarwienie nóg ciemny brąz fotel szerokość 78 cm, wysokość 95 cm, głębokość 78 cm, głębokość siedziska bez poduszki 50 cmpufa szerokość 48 cm, głębokość 48 cm, wysokość 46 cm produkt nieprefabrykowany - wykonywany na jednostkowe zamówienie, nie podlega zwrotowi!


☆ Scandinavian style design Fotel tapicerowany gryf, fioletowy ☆

Scandinavian style design Fotel tapicerowany gryf, fioletowy Najniższa Cena Online

☆ Scandinavian style design Fotel tapicerowany gryf, fioletowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scandinavian style design
 • Nazwa produktu: Scandinavian style design Fotel tapicerowany gryf, fioletowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel tapicerowany Gryf, dzianina Malta Amethyst - welur, miękki i delikatny Fotel Gryf to mebel obok, którego nie można przejść obojętnie, ponieważ już przy pierwszym spotkaniu fotel urzeka swoją intrygującą formą i ponadczasowym designem.

  tradycyjne formy mają to do siebie, że cieszą się powodzeniem ze względu na fakt,perfekcyjnie sprawdzają się nie tylko we wnętrzach tradycyjnych,na dodatek nowoczesnych. Gryf oczaruję Twoję wnętrze! Fotel zaprojektowany tak łączyć oczekiwania co do komfortu, wygody, jak i estetyki.

  zarys mebla jest jego największą ozdobą, który znamionuję się atrakcyjnym zaobleniem. Całość dopełnia aksamitna dzianina, która nadaję szlachetnego przepychy. Ekskluzywny materiał zapewni dodatkowy komfort wykorzystywania.

  Na zaciekawienie zasługuje wykwintna, wysmakowana aparycja, ponieważ w serii Gryf zadbano o każdy szczegół. Informację uzupełniające: rama drewno, płyta wiórowa, tektura tapicerskatkanina Malta Amethyst 03 - welur, miękki i delikatny w dotyku z meszkiem wypełnienie piankanogi lite drewnowybarwienie nóg czarne towar nieprefabrykowany - wykonywany na indywidualne zamówienie, nie podlega zwrotowi!


☆ Fotel tapicerowany gryf marki Scandinavian style design ☆

Fotel tapicerowany gryf marki Scandinavian style design Najniższa Cena Online

☆ Fotel tapicerowany gryf marki Scandinavian style design - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scandinavian style design
 • Nazwa produktu: Fotel tapicerowany gryf marki Scandinavian style design
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel tapicerowany Gryf, tkanina Kronos - welur, miękki i delikatny Fotel Gryf to mebel obok, którego nie można przejść obojętnie, ponieważ już przy pierwszym spotkaniu fotel urzeka swoją intrygującą formą i nieśmiertelnym designem.

  konwencjonalne formy mają to do siebie, że cieszą się powodzeniem ze względu na fakt,nieprzeciętnie sprawdzają się nie tylko we wnętrzach konwencjonalnych,również postępowych. Gryf oczaruję Twoję wnętrze! Fotel zaprojektowany tak łączyć kryteria co do komfortu, wygody, jak i estetyki.

  kształt mebla jest jego największą ozdobą, który cechuję się przepięknym zaobleniem. Całość dopełnia aksamitna dzianina, która nadaję szlachetnego przepychy. Luksusowy materiał zapewni dodatkowy komfort używania.

  Na zaciekawienie zasługuje elegancka, wytworna aparycja, ponieważ w linii Gryf zadbano o każdy szczegół. Informację uzupełniające: rama drewno, płyta wiórowa, tektura tapicerskatkanina Kronos 4 - welur, miękki i delikatny w dotyku z meszkiem wypełnienie piankanogi lite drewnowybarwienie nóg czarne produkt nieprefabrykowany - realizowany na jednostkowe zamówienie, nie podlega zwrotowi!


☆ Fotel tapicerowany tana marki Scandinavian style design ☆

Fotel tapicerowany tana marki Scandinavian style design Najniższa Cena Online

☆ Fotel tapicerowany tana marki Scandinavian style design - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scandinavian style design
 • Nazwa produktu: Fotel tapicerowany tana marki Scandinavian style design
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  dane szczegółowe Kod produktu 18820 Materiał rama: drewno, sklejka, tektura tapicerska tkanina: PORT 37 - struktura plecionki wypełnienie: pianka (oparcie T25, T30, poduszki HR 30 ) nogi proste: lite drewno: ciemny brąz odcień ciemny zielony rozmiary szerokość: 86 cm wysokość: 76 cmgłębokość: 72 cm wysokość siedziska: 43 cm głębokość siedziska: 56 cm wysokość nogi: 22 cm Stan produktu częściowo zmontowany towar nieprefabrykowany - realizowany na indywidualne zamówienie, nie podlega zwrotowi!

  właściwości typowe: elegancki projekt wyjątkowa funkcjonalność i uniwersalność sprawdza się w pomieszczeniach urządzonych w zróżnicowanym stylu zapewnia stosowny poziom komfortu cechuje go wysmakowana prezencja i staranność wykonania możliwość skompletowania z sofą Sposób czyszczenia: wilgotna szmatka nasączona czystą letnią wodą Montaż: nogi do samodzielnego wkręcenia ( gwint ) Gwarancja: 2 lata


☆ Scandinavian style design Fotel tapicerowany tana ☆

Scandinavian style design Fotel tapicerowany tana Najniższa Cena Online

☆ Scandinavian style design Fotel tapicerowany tana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scandinavian style design
 • Nazwa produktu: Scandinavian style design Fotel tapicerowany tana
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  informacje szczegółowe Kod artykułu 19118 Materiał rama: drewno, sklejka, tektura tapicerska dzianina: PORT 95 - struktura plecionki wypełnienie: pianka (oparcie T25, T30, poduszki HR 30 ) nogi proste: lite drewno: ciemny brąz odcień grafitowy wymiary szerokość: 86 cm wysokość: 76 cmgłębokość: 72 cm wysokość siedziska: 43 cm głębokość siedziska: 56 cm wysokość nogi: 22 cm Stan towaru częściowo zmontowany produkt nieprefabrykowany - realizowany na jednostkowe zamówienie, nie podlega zwrotowi!

  cechy specyficzne: wysmakowany projekt wyjątkowa funkcjonalność i uniwersalność sprawdza się w pomieszczeniach urządzonych w zróżnicowanym stylu gwarantuje stosowny poziom komfortu charakteryzuje go wytworna prezencja i precyzyjność wykonania możliwość skompletowania z sofą Sposób czyszczenia: wilgotna szmatka nasączona czystą letnią wodą Montaż: nogi do samodzielnego wkręcenia ( gwint ) Gwarancja: 2 lata


☆ Fotel tapicerowany z pufą west marki Scandinavian style design ☆

Fotel tapicerowany z pufą west marki Scandinavian style design Najniższa Cena Online

☆ Fotel tapicerowany z pufą west marki Scandinavian style design - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scandinavian style design
 • Nazwa produktu: Fotel tapicerowany z pufą west marki Scandinavian style design
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel tapicerowany "uszak" z pufą West, dzianina Turin pink - struktura plecionki Fotel West to unikalny i gustowny model, który z pewnością stanie się dekoracją każdego wnętrza, w którym zagości.

  Romantyczny fotel wprowadza niezwykłą przytulność i nutę romantyzmu do wnętrza. West to mebel obok, którego nikt nie przyjdzie obojętnie, ponieważ już przy pierwszym spotkaniu fotel oczaruję swoją intrygującą formą, a także nieprzemijalnym designem.

  konwencjonalne formy posiadają to do siebie, że cieszą się powodzeniem ze względu na fakt,nadzwyczajnie sprawdzają się nie tylko we wnętrzach klasycznych,na dodatek progresywnych. Fotel zaprojektowany tak zespajać oczekiwania co do komfortu, wygody, jak i estetyki.

  duży, wygodny fotel z dużym oparciem, który przeniesie Cię do krainy relaksu, gwarantując nieprawdopodobny komfort. Wysokie oparcie zakończone wygiętymi podłokietnikami zapewni niesamowitą wygodę oraz komfort wypoczynku.

  kształt fotela jest jego największą ozdobą. Czy oprzesz się niesamowitej wygodzie? Informację dodatkowe: rama drewno, płyta wiórowa, tektura tapicerska dzianina Turin - delikatna struktura plecionkiwypełnienie piankawybarwienie nóg ciemny brąz fotel szerokość 78 cm, wysokość 95 cm, głębokość 78 cm, głębokość siedziska bez poduszki 50 cmpufa szerokość 48 cm, głębokość 48 cm, wysokość 46 cm produkt nieprefabrykowany - realizowany na jednostkowe zamówienie, nie podlega zwrotowi!Podobne zestawienia:


Najtańsze fotele biurowe tapicerowane – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze fotele biurowe tapicerowane, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich foteli biurowych tapicerowanych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Nowoczesne krzesło tapicerowane Malika - jasny popiel, V-CH-K/357-KR-J.POPIEL ☆

Nowoczesne krzesło tapicerowane Malika - jasny popiel, V-CH-K/357-KR-J.POPIEL Najniższa Cena Online

☆ Nowoczesne krzesło tapicerowane Malika - jasny popiel, V-CH-K/357-KR-J.POPIEL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Nowoczesne krzesło tapicerowane Malika - jasny popiel, V-CH-K/357-KR-J.POPIEL
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Marzysz o krześle tak wygodnym i wygodnym, że nie będziesz chciał z niego wstawać? O takim, które wprowadzi zupełnie nową jakość i elegancję do Twojego wnętrza? Jeśli tak, to mamy wyśmienitą propozycję właśnie dla Ciebie! przedstawiamy Ci postępowe, elitarne, jedyne w swoim typu krzesło Malika producenta Elior w odcieniu jasny popiel.
  najlepsza jakość w stylowej oprawie
  unikatowe krzesło Malika marki Elior wyróżnia się nie tylko swoim stylowym i stylowym wyglądem, ale także użyciem tworzyw najwyższej jakości. Designerska tapicerka mebla w kolorze jasny popiel produkowana została z wysokiej jakości dzianiny Alcantar Pro, znamionującej się dużą wytrzymałością na ścieranie i zabrudzenie i niezwykłą miękkością w dotyku (dzięki warstwie poliuretanu). dzianina Alcantar Pro marki Elior, która jako jedyna na rynku wytworzona jest z precyzyjnie wyselekcjonowanych ultramikrowłókien o pojemności aż 24-razy drobniejszej od ludzkiego włosa, charakteryzuje się wyjątkową żywotnością, opornością i niezwykłą łatwością w utrzymaniu. Posiada ponadprzeciętne atrybuty wytrzymałościowe, dzięki czemu unikniesz co sezonowej wymiany tapicerki. Dzianina Alcantar jest także szczególnie ergonomiczna i można ją czyścić na mokro, co jest szczególnie istotne w przypadku mebli wykorzystywanych w trakcie posiłków. budowa mebla w kolorze czarnym wytwarzana została ze stali rdzoodpornej, pomalowanej proszkowo fachowym barwnikiem Wixer 7XT niepodatnym na zarysowania i zadrapania. Najwyższa jakość techniki natrysku proszkowego pozwoliła zaoferować firmie Elior aż 10 lat gwarancji na swoje produkty. Technologia malowania proszkowego cechuje się dużą trwałością, odpornością na korozje, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu istotnie podwyższa walory użytkowe i estetyczne mebla. Krzesło Malika antypoślizgowe stopki, dzięki którym unikniesz porysowanej podłogi. Zdrowo wyprofilowane oparcie zapewni Ci niesamowity komfort w stosowaniu. Przekonaj się sam - sprawdź zupełnie nową jakość i rozkoszuj się efektownem w innowacyjnym wydaniu!

  ascetyczne krzesło - mnóstwo zastosowań i radość z życia

☆ Tapicerowane krzesło z podłokietnikami odeon - beżowe marki Elior ☆

Tapicerowane krzesło z podłokietnikami odeon - beżowe marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Tapicerowane krzesło z podłokietnikami odeon - beżowe marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Tapicerowane krzesło z podłokietnikami odeon - beżowe marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Chcesz zwyczajnie siedzieć czy może pragniesz odkryć prawdziwy relaks dla ciała i urok dla Twojego oka? Możesz po prostu siedzieć... Możesz też jednak wejść w inny rozmiar i sprawdzić znaczenie słowa "wypoczywanie" na najnowszym krześle Odeon producenta Elior!

  Krzesło drewniane Odeon to najnowsze dzieło nagradzanych projektantów marki Elior. Genialnie sprawdza się w każdym urządzonym z pasją pomieszczeniu. Niesamowity design, odporna na zabrudzenia tapicerka, a także mocna i jednostajna budowa to tylko niektóre z jego licznych zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do poznania się z opisem tego fascynującego mebla!

  Oryginalne i komfortowe krzesło Odeon akcentuje się nie tylko swoją niepowtarzalną formą, lecz także użyciem materiałów najkorzystniejszej jakości. Designerska tapicerka w odcieniu beżowym wyprodukowana została z wysokiej jakości tkaniny Alcantar Pro, cechującej się dużą niepodatnością na ścieranie i zabrudzenie i niezwykłą miękkością w dotyku (dzięki warstwie poliuretanu). Tkanina Alcantar Pro producenta Elior, która jako jedyna na rynku wyprodukowana jest z precyzyjnie wyselekcjonowanych ultramikrowłókien o pojemności aż 24-razy drobniejszej od ludzkiego włosa, znamionuje się unikatową żywotnością, opornością oraz niezwykłą łatwością w utrzymaniu. Ma ponadprzeciętne parametry wytrzymałościowe, dzięki temu unikniesz co sezonowej wymiany tapicerki. tkanina Alcantar jest także wyjątkowo ergonomiczna i można ją czyścić na mokro, co jest szczególnie znaczne w przypadku mebli stosowanych w trakcie posiłków. Profil mebla stworzony został z naturalnego drewna wolnego od alergenów, a następnie zabezpieczonego hipoalergiczną emulsją wodną. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, iż krzesło wyśmienicie odnajduje się we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych urządzonych w stylu skandynawskim, jaksurowym czy nowoczesnym. Odeon z powodzeniem sprawdza się także jako wygodny fotel do biurka. Krzesło marki Elior zagwarantuje Ci niezapomniane chwile przy stole w gronie przyjaciół i rodziny. Wnieś do swego wnętrza nastrojowy klimat, harmonizując go z ciepłem jasnych, pastelowych barw!

  W ofercie posiadamy także krzesło Odeon w kolorach popielatym oraz niebieskim. Jeżeli jesteś


☆ Szare krzesło tapicerowane - Ebris 2X, V-CH-K/344-KR ☆

Szare krzesło tapicerowane - Ebris 2X, V-CH-K/344-KR Najniższa Cena Online

☆ Szare krzesło tapicerowane - Ebris 2X, V-CH-K/344-KR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Szare krzesło tapicerowane - Ebris 2X, V-CH-K/344-KR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Poszukujesz starannie stworzonych krzeseł, które oprócz spełniania swojej funkcji użytkowej, będą w dodatku efektowną ozdobą Twojego wnętrza? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – oryginalnie zaprojektowane krzesło Ebris 2X firmy Elior w lubianym odcieniu spokojnej, nieodgadnionej szarości!

  Dlaczego powinieneś wybrać właśnie krzesło Ebris 2X? Produkty marki Elior cechują się wyrazistym designem i dbałością o każdy detal mebla, a trwałe, skrupulatnie dobrane materiały, atrakcyjna, współczesna forma, a także niezrównany komfort używania – to atrybuty najnowszego krzesła producenta Elior. Dzięki niemu towarzyskie spotkania przy wspólnym stole będą przebiegały bardzo rodzinnie, ciepło i nastrojowo.

  atrakcyjnie zaprojektowane krzesło Ebris 2X zostało pokryte najwyższej jakości tapicerką Alcantar Pro. Jest ona trwała, łatwo się czyści i elegancko pokazuje. Dodatkowo cechuje się dużą opornością na ścieranie i zabrudzenia, a także niezwykłą miękkością w dotyku (dzięki warstwie poliuretanu). tkanina Alcantar Pro firmy Elior, która jako jedyna na rynku tworzona jest z precyzyjnie wyselekcjonowanych ultramikrowłókien o pojemności aż 24-razy drobniejszej od ludzkiego włosa, znamionuje się unikatową żywotnością, opornością i niezwykłą łatwością w utrzymaniu. Posiada ponadprzeciętne parametry wytrzymałościowe, dzięki czemu unikniesz co sezonowej zamiany tapicerki. Profil krzesła w odcieniu dąb miodowy stworzono z najwyższej jakości nierdzewnej stali malowanej profesjonalnym barwnikiem Wixer 7XT niepodatnym na zarysowania i zadrapania. Najwyższa jakość techniki polimeryzacji pozwoliła zaoferować firmie Elior aż 10 lat gwar. Na swoje produkty. Już nie musisz się martwić, że po kilku latach część farby odpryśnie od mebla tak jak u produktów konkurencji. Najmodniejsza kolorystyka, a także unikatowa, współczesna forma sprawiają, że krzesła Ebris 2X idealnie wynajdują się we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych urządzonych równocześnie w stylu innowacyjnym i skandynawskim, jak też loftowym, industrialnym czy bezkompromisowym. Krzesło producenta Elior gwarantuje Ci niezapomniane chwile w czasie spotkań w gronie przyjaciół i rodziny. Przejrzyj już dzisiaj, jak niesamowicie mebel ukazuje się na żywo!

  Najważniejsze dane:


☆ SELSEY Krzesło tapicerowane obrotowe Hongor ciemnozielone (5903025668253) ☆

SELSEY Krzesło tapicerowane obrotowe Hongor ciemnozielone (5903025668253) Najniższa Cena Online

☆ SELSEY Krzesło tapicerowane obrotowe Hongor ciemnozielone (5903025668253) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: SELSEY Krzesło tapicerowane obrotowe Hongor ciemnozielone (5903025668253)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Chcesz uzupełnić wygląd domowego gabinetu o stylowe meble? Jednym z nich powinno zostać wysmakowane krzesło biurowe z serii Hongor! Krzesło z linii Hongor to mebel, który ładnie uzupełni wystrój Twojego gabinetu.

  towar sprawi, że codzienna praca przy komputerze stanie się dużo bardziej wygodna. Mebel zrównoważoną, metalową konstrukcję w postaci czterech nóżek w czarnym odcieniu. Całość pokryta została miękką w dotyku pianką poliuretanową obitą poliestrowym materiałem.

  dzianina ta jest niepodatna na zniszczenia mechaniczne oraz mechacenie. Dzięki stylowemu pikowaniu mebel rewelacyjnie ozdobi każdą przestrzeń. Maksymalną wygodę podczas pracy zapewni Ci także obrotowe siedzisko.

  Zintegrowane z oparciem podłokietniki stylowo dopełniają całą kompozycję. Krzesło pozwoli Ci wygodnie poddać się codziennej pracy, a także subtelnie udekoruje przestrzeń w Twoim domu. Szczegóły produktu: ma korpus z metalu malowanego proszkowo, który znamionuje się wysoką trwałością, zrównoważone,


☆ SELSEY Krzesło tapicerowane obrotowe Hongor brązowe ☆

SELSEY Krzesło tapicerowane obrotowe Hongor brązowe Najniższa Cena Online

☆ SELSEY Krzesło tapicerowane obrotowe Hongor brązowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: SELSEY Krzesło tapicerowane obrotowe Hongor brązowe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Chcesz uzupełnić aranżacja domowego gabinetu o stylowe meble? Jednym z nich powinno zostać wytworne krzesło biurowe z kolekcji Hongor! Domowy gabinet prezentuje się najlepiej w towarzystwie adekwatnie dopasowanych mebli.

  Takie jest stylowe krzesło z serii Hongor, które zachwyci Cię swoją szlachetną barwą, a także estetycznym, pikowanym wykończeniem. Cała budowa spoczywa na czterech metalowych nóżkach pięknie kontrastujących z korpusem wypełnionym miękką pianką poliuretanową.

  Materiał wierzchni znamionuje się niepodatnością na zniszczenia mechaniczne i mechacenie. W trakcie pracy przy biurku bez dwóch zdań docenisz możliwość obracania siedziska w dowolną stronę. Krzesło wyposażono także w podłokietniki zintegrowane z oparciem, które pozwolą Ci poczuć się maksymalnie komfortowo podczas wykonywania obowiązków służbowych przy komputerze.

  szczegóły artykułu: ma korpus z metalu malowanego proszkowo, który znamionuje się wysoką trwałością, zrównoważone, metalowe nóżki pozwolą Ci poczućPodsumowanie, czyli jaki fotel biurowy tapicerowany najlepszy?


Najlepszy fotel biurowy tapicerowany w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy fotel biurowy tapicerowany w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wygodne fotele biurowe – Ranking na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji foteli biurowych tapicerowanych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych ergonomicznych foteli biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki fotel biurowy tapicerowany opinie,
 • dobry fotel biurowy tapicerowany cena,
 • fotel biurowy tapicerowany ranking,
 • fotel biurowy tapicerowany jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • tapicerowanie foteli burowych

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...