Ranking foteli biurowych rehabilitacyjnych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Fotele biurowe / Ranking foteli biurowych rehabilitacyjnych


Pomagamy w wyborze dobrych foteli biurowych rehabilitacyjnych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych foteli biurowych rehabilitacyjnych,
 • TOP5 często wybieranych ergonomicznych foteli biurowych.

Jakie fotele biurowe rehabilitacyjne najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane fotele biurowe rehabilitacyjne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking foteli biurowych rehabilitacyjnych, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Irest Fotel masujący maesthron (a801) czarno-brązowy (5903641991421) ☆

Irest Fotel masujący maesthron (a801) czarno-brązowy (5903641991421) Najniższa Cena Online

☆ Irest Fotel masujący maesthron (a801) czarno-brązowy (5903641991421) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: iRest
 • Nazwa produktu: Irest Fotel masujący maesthron (a801) czarno-brązowy (5903641991421)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  iRest Maesthron (A801) Oryginalny, flagowy model Maesthron (A801). Dwa niezależne mechanizmy masujące, udoskonalony Health Detection, nowe metody ogrzewania, w tym z wykorzystaniem grafenu i nefrytu, fenomenalna prowadnica iOpen czy szereg programów masażu, to preludium do wszelkich funkcji, które razem zagrają na rzecz korzystnego samopoczucia.

  Fotel masujący zagwarantuje: - 20 programów automatycznych - 17 technik masażu - 5 stopni siły masażu poduszkami powietrznymi - 5 stopni/stopnie szerokości masażu ramionami masującymi - 5 poziomów prędkości masażu ramionami masującymi innowacyjne technologie: - 4D i 2D – dwa, niezależne mechanizmy masujące - AI Health Detection – 2 czujniki wyłapujące wskaźniki zdrowia; technologia odbierająca masaż do poziomu zmęczenia - Ogrzewanie – pleców i klatki piersiowej matą grafenową oraz od szyi po pośladki, nefrytowymi kamieniami zaimplementowanymi w mechanizmy masujące - iOpen i rozciąganie – dzielona prowadnica umożliwiająca pozycję asygnowaną rozciąganiu (Flat) i odciążającą pozycję (Zero Gravity) - Masaż piano przedramion – jedyny w swoim typu, mechaniczny, rozluźniający masaż przedramion - Mechaniczny masaż łydek – łagodzi napięcie mięśni i obniża uczucie zmęczenia łydek - Masaż nóg – 3 rolki masujące i rollery na łydki, elektrycznie dostosowywany podnóżek - Sterowanie i programy – 20 programów samoczynnych, 17 technik masażu, 5 poziomów regulacji prędkości, sterowanie panelem dotykowym, za pomocą aplikacji na smartphone'a, panelem podręcznym albo głosowe - Masaż poduszkami powietrznymi – 36 poduszek o 5 poziomach intensywności, pracujących w trybie uciskowym i pulsacyjnym - Jonizator – likwidujący zbędne alergeny z powietrza - SL-shape – masażem można objąć aż 153 cm ciała, system odwzorowuje naturalny kształt kręgosłupa - Zero Wall – pozwalająca zaoszczędzić cenną przestrzeń - Głośniki Bluetooth – umożliwiające masaż przy dźwiękach ulubionej muzyki, dzięki ładowarce indukcyjnej lub USB sesja masażu może trwać, nawet gdy urządzenie ma niedużo energii iRest to światowa marka giganta produkcji ultranowoczesnych foteli masujących z szeregiem relaksacyjnych funkcji.

  Liczne prace badawczo-rozwojowe i współpraca z ośrodkami naukowymi to fundamenty, na których opiera się filozofia producenta. Misja: fotele masujące jako naturalny, stały element wyposażenia progresywnego domu.


☆ Fotel masujący iRest QL (A185) Beżowy, kolor beżowy ☆

Fotel masujący iRest QL (A185) Beżowy, kolor beżowy Najniższa Cena Online

☆ Fotel masujący iRest QL (A185) Beżowy, kolor beżowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: iRest
 • Nazwa produktu: Fotel masujący iRest QL (A185) Beżowy, kolor beżowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  iRest QL to fotel masujący, który jednocześnie może pełnić funkcję designerskiego mebla. Ten model pod powierzchnią skrywa technologię, której celem jest dostarczenie dogłębnego relaksu. Wyekwipowany w funkcję masażu i dostosowywany podnóżek… to remedium na zmęczone ciało po intensywnym dniu. Fotel masujący gwarantuje: - 5 programów samoczynnych - 5 technik masażu - 2 stopnie siły masażu poduszkami powietrznymi - 3 stopnie szerokości masażu ramionami masującymi - 3 poziomy szybkości masażu ramionami masującymi progresywne technologie: - Fotel 360° z komfortowym podnóżkiem – możliwość obrotu fotela o 360°, komfortowy podnóżek z regulacją wysokości - Masaż 2D – ruch masażera odbywa się na dwóch płaszczyznach – w górę i w dół oraz na prawo i lewo - SL-shape – ruchome ramiona masujące podążają skrupulatnie po prowadnicy w formie litery S - Sterowanie i programy – 5 programów samoczynnych, 5 technik masażu, 3 poziomy regulacji prędkości, sterowanie przy pomocy konwencjonalnego pilota - Ogrzewanie – pleców, matą grafenową - Poduszki powietrzne – zainstalowane w okolicy bioder, z 2-stopniową regulacją - Głośniki Bluetooth – zezwalają na podłączenie, np. Telefonu lub tableta oraz dobór ulubionej muzyki - Ładowarka USB – sesja przy relaksujących dźwiękach może trwać nawet, gdy smartfon ma niewiele energii. IRest to światowa marka giganta produkcji ultranowoczesnych foteli masujących z szeregiem relaksacyjnych funkcji. Liczne prace badawczo-rozwojowe i współpraca z ośrodkami naukowymi to fundamenty, na których jest oparte filozofia firmy. Misja: fotele masujące jako naturalny, stały element wyposażenia postępowego domu.

☆ Irest Fotel masujący brillactiq (a665) grafitowo-czarny ☆

Irest Fotel masujący brillactiq (a665) grafitowo-czarny Najniższa Cena Online

☆ Irest Fotel masujący brillactiq (a665) grafitowo-czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: iRest
 • Nazwa produktu: Irest Fotel masujący brillactiq (a665) grafitowo-czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel masujący iRest Brillactiq (A665) to ultranowoczesny model z szeregiem innowacyjnych funkcji, które zapewnią masaż dostosowany do indywidualnych potrzeb. Fotel masujący iRest Brillactiq (A665) oddaje do dyspozycji aż: - 20 programów automatycznych: - 11 technik masażu - 5 prędkości masażu - 5 szerokości masażu progresywne technologie: - System 4D - Ramiona masujące poruszają się w trzech płaszczyznach, równocześnie dostosowują szybkość i pozwalają na regulację intensywności, aby masaż był jeszcze bardziej precyzyjny i jeszcze lepiej naśladował ruchy dłoni.

  - Rozciąganie z iOpen - dzielona prowadnica iOpen pozwala na ułożenie ciała prawie płasko, co pozwala na wykorzystanie zalet pozycji Flat i dogłębne rozciąganie całego ciała. - SL-shape - Masaż na odcinku 135 cm od szyi aż do ud zagwarantuje technika SL-shape.

  Wyprofilowana prowadnica na plecach w literę "S" pozwala na jeszcze precyzyjniejsze dobranie i precyzyjny masaż. - Zero Wall - Funkcja Zero Wall pozwala na ustawienie fotela bardzo blisko ściany.

  W czasie rozkładania fotel automatycznie się od niej odsunie. - Ogrzewanie - W zależności od potrzeb skieruj ogrzewanie na plecy i talię lub przy wykorzystaniu nakładki ogrzej mięśnie brzucha i klatki piersiowej.

  - Zero Gravity (2 poziomy) - Ta uważana za najwygodniejszą pozycja do masażu odpowiada za odciążenie mięśni przy kręgosłupie i ich łagodne rozluźnienie. - Health Detection System - przy pomocy progresywnego systemu wykrywania stanu zdrowia fotel mierzy puls, mikrokrążenie i poziom tlenu we krwi.

  Uwzględniając wyniki, dobiera słuszny program automatyczny, który pousuwa zmęczenie i zapewni nieszablonowy poziom odprężenia. - Masaż nóg - Połączenie rolkowego masażu stóp i mechanicznego masażu łydek pozwala już w kilka minut polikwidować napięcia i złagodzić dolegliwości bólowe pojawiające się w nogach po całym dniu.

  - Masaż poduszkami powietrznymi - Masaż poduszkami powietrznymi koncentruje się w tym modelu w okolicach stóp, łydek, ramion, przedramion i dłoni. Działanie poduszek powietrznych, dostosowywane w 5 poziomach, pobudza krążenie krwi i limfy i przynosi błogą ulgę.

  - Głośniki z funkcją Bluetooth - Podłącz do fotela własne urządzenie i połącz masaż z ulubioną relaksacyjną muzyką. Port USB lub ładowarka indukcyjna pomogą Ci, kiedy bateria telefonu będzie już na wyczerpaniu.

  - intuicyjne sterowanie - duży, czytelny i dotykowy ekran umożliwia wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami fotela masującego. A dla jeszcze większej wygody i szybszej zmiany funkcji - do dyspozycji masz podręczny panel sterowania i sterowanie głosowe w języku angielskim.

  - Magnetoterapia - Pole magnetyczne działające w okolicy kręgosłupa wspiera odbudowę komórek i utrzymuje plecy w prawidłowej kondycji. - Jakość - Dbałość o najdrobniejszy detal widoczna jest w każdym elemencie błyskotliwego designu.

  Najwyższej jakości materiały są świetnym uzupełnieniem innowacyjnych funkcji. Podsumowując, iRest A665 Brillactiq to rewelacyjny wybór dla tych, którzy poszukują masażu z najwyższej półki. Fenomenalny masaż i spektakularny design będą w stanie zaspokoić potrzeby nawet najmocniej wymagających Klientów.


☆ Fujiiryoki Fotel masujący jp3000 biały ☆

Fujiiryoki Fotel masujący jp3000 biały Najniższa Cena Online

☆ Fujiiryoki Fotel masujący jp3000 biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fujiiryoki
 • Nazwa produktu: Fujiiryoki Fotel masujący jp3000 biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Zdrowie i witalność na co dzień Inteligentny, masujący Inteligentny fotel masujący z japońskim dokumentem sprzętu medycznego – zdrowie i witalność na co dzień. Fotel masujący Fujiiryoki JP3000 to następca wersji JP2000, który jako pierwszy spomiędzy wszystkich dostępnych na świecie foteli masujących wyróżniał się użyciem algorytmu nienaturalnej inteligencji dla jeszcze lepszego odwzorowania ruchu ludzkiej ręki, a tym samym wydajniejszego i bardziej relaksującego masażu.

  Fotel masujący Fujiiryoki JP3000 oddaje do dyspozycji aż 38 programów automatycznych. W czasie masażu w fotelu użyć można jedną z 53 technik masażu. Ramiona masujące w każdej z technik mogą pracować: całościowo, punktowo albo w wybranym zakresie.

  Co więcej, dla niektórych technik istnieje możliwość regulacji szerokości masażu w 3 poziomach. Japoński certyfikat Sprzętu Medycznego wyjątkowy fotel masujący z kolebki światowego masażu. Jego pozytywny wpływ na ludzki organizm został potwierdzony japońskim atestem sprzętu medycznego.

  5D AI+ ulepszony algorytm nienaturalnej inteligencji wyjątkowy mechanizm masujący z dwiema kulami jest upraszczany przez Fujiiryoki od ponad 20 lat. Jego obecna wersja realizuje efektywny i skuteczny masaż za pomocą algorytmu sztucznej inteligencji.

  Model JP30000 znamionuje mistrzowska precyzja, która zezwala na rozpoznanie, kształtu ciała i kondycji mięśni użytkownika. W tym fotelu masującym algorytm w czasie rzeczywistym dobiera intensywność, technikę i płynność masażu do aktualnych potrzeb.

  Masaż jest nad wyraz staranny i skuteczny – do złudzenia przypomina spotkanie z dłońmi fachowego masażysty. Podwójne skanowanie Fotel masujący samoczynnie wyłapuje pozycję ramion, skanuje linię kręgosłupa i następnie rejestruje aż 8 kluczowych dla masażu punktów.

  Mechanizm masujący starannie trafia jednocześnie do mięśni powierzchniowych, jak i głębokich. Pozycja totalnego relaksu Poziom relaksu powiększa komfortowa pozycja leżąca, świetna na dodatek do optymalizacji efektów rozciągania.

  trafny kąt nachylenia oparcia i podnóżka i poduszki powietrzne zezwalają na poczucie dogłębnego rozciągania całego ciała. Specjalny program dla ukojenia stanu umysłu. Oparty na koncepcji „medytacji", 30-minutowy masaż wykonywany wyłącznie przy pomocy poduszek powietrznych.

  Rozciąganie wyjątkowe rozciąganie w jednym z pięciu dedykowanych programów – od subtelnego do arcytrudnego, zezwala na utrzymanie całego ciała w genialnej kondycji. Fotel masujący oferuje także rozciąganie skupione na mocnej partii (szyja, ramiona, plecy, talia, kolana czy nogi).

  Uwagę przykuwa podwójne rozciąganie nóg i kolan. W trakcie sesji masującej, gdy miednica i nogi, dzięki poduszkom powietrznym są utrzymywane na miejscu, mechanizm kieruje nogi najpierw do przodu, a potem w dół, rozciągając ciało i zniżając sztywność mięśni.

  Rolkowy masaż stóp z masażem Shiatsu w trakcie masażu stóp, poduszki powietrzne utrzymują kostkę i podbicie w miejscu. Specjalna rolka masując...


☆ Massaggio Fotel masujący piccolo ☆

Massaggio Fotel masujący piccolo Najniższa Cena Online

☆ Massaggio Fotel masujący piccolo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Massaggio
 • Nazwa produktu: Massaggio Fotel masujący piccolo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

   Rest Lords - fotele masujące Na rynku działamy już od 2009 roku i jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem foteli Fujiiryoki, Keyton i naszej własnej marki - Massaggio. Wierzymy, iż specjalnie wyselekcjonowana oferta, poparta ekspercką wiedzą, pełnym zaangażowaniem i rzetelnymi informacjami oraz troska o Twój komfort na każdym etapie decyzji, ułatwi dokonanie świadomego wyboru.

  A do tego niezwłoczna przesyłka kurierem na terenie całego kraju, pełna obsługa pozakupowa i własny serwis z dojazdem do Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Massaggio Piccolo niewielki fotel masujący, który zaskakuje swoimi możliwościami!

  Massaggio Piccolo to fotel, który, choć niewielkich rozmiarów, zagwarantuje przyjemny i odprężający masaż. Nowoczesny design połączony z kompaktowymi rozmiarami perfekcyjnie sprawdzi się choćby w niewielkich pomieszczeniach.

  niewątpliwie zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Standard Rest Lords Fotel ma funkcje, podnoszące jakość i komfort użytkowania, które wśród produktów oferowanych w Rest Lords - są standardem - a mianowicie: Masaż wykonywany jest wzdłuż linii kręgosłupa przy pomocy ramion masujących imitujących ruchy rąk Przed uruchomieniem masażu sensor skanuje linię kręgosłupa i dostosowuje się do wzrostu Pracuje w pełni samoczynnie przy użyciu pilota...

  i niemało więcej... W trakcie sesji masażu możesz korzystać z 3 programów samoczynnych. Każdy z nich zapewni Ci 20 minut przyjemnego relaksu. Whole body - masaż skierowany na całe ciało Upper body - masaż skierowany na górne partie ciała Lower body - masaż skierowany na dolne partie ciała Ramiona masujące doskonale imitują ruchy dłoni masażysty, wykorzystując 3 techniki masażu: Ugniatanie Oklepywanie Ugniatanie z oklepywaniem Masaż ud poduszkami powietrznymi W siedzisku umieszczone zostały 4 poduszki powietrzne, które z wyczuciem otulają uda.

  Są niezastąpione, jeśli chodzi o eliminowanie napięcia czy pobudzenie krążenia. Po takim masażu Twoje nogi staną się lekkie i rozluźnione. SL-Shape W technologii SL-Shape ramiona masujące wykonują masaż od szyi aż po pośladki i uda.

  Co więcej, kształt prowadnicy przypomina literę "S", dzięki czemu masaż jest jeszcze dokładniejszy i bardziej precyzyjny. Odtwarzacz Bluetooth W Massaggio Piccolo zainstalowany został moduł Bluetooth.

  Jeśli podłączysz do niego własne urządzenie, możesz słuchać muzyki wprost z zamontowanych głośników. Rozmiary Massaggio Piccolo Zastanawiasz się, czy upatrzony fotel masujący zmieści się w wybranym przez Ciebie miejscu? Zaprezentowana grafika powinna sporo wyjaśnić.

  Massaggio Piccolo jest bardzo lekki i nadzwyczajnie pasuje na prezent. Specyfikacja Programy samoczynne: 3 programy samoczynne Techniki masażu i zakres działania: 3 techniki masażu, masaż punktowy Regulacja: 3 stopnie siły masażu powietrznego Zakres masażu ramio...


☆ Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 PRO (beżowy), FMEccellente2Pro-BE ☆

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 PRO (beżowy), FMEccellente2Pro-BE Najniższa Cena Online

☆ Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 PRO (beżowy), FMEccellente2Pro-BE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Massaggio
 • Nazwa produktu: Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 PRO (beżowy), FMEccellente2Pro-BE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Massaggio Eccellente 2 PRO Masaż, design, jakość - to, co trzeba do relaksu Massaggio Eccellente 2 to fotel, który w efektownej, delikatnej formie zamyka wszystkie najpotrzebniejsze, zaawansowane funkcje masażu.

  To wyjątkowy design i spore możliwości na wyciągnięcie ręki. Standard Rest Lords Fotel ma funkcje, podnoszące jakość i komfort używania, które wśród produktów oferowanych w Rest Lords - są standardem - a mianowicie: Masaż realizowany jest wzdłuż linii kręgosłupa przy pomocy ramion masujących imitujących ruchy rąk Przed uruchomieniem masażu czujnik skanuje linię kręgosłupa i dostosowuje się do wzrostu Rozkłada się w pełni automatycznie przy użyciu pilota...

  i mnóstwo więcej… Massaggio Eccellente 2 PRO proponuje masaż w jednym z 6 programów samoczynnych. Wybierz jeden z nich i ciesz się masażem nie tylko po ciężkim dniu w pracy. Comfort - spokojny masaż całego ciała rozluźniający mięśnie Relax - wyjątkowo odprężający masaż, usuwa napięcie z całego ciała Full Body - kompleksowy masaż na całe ciało Neck&Shoulder - masaż skupiony na okolicach szyi i ramion Back&Waist Massage - masaż skierowany na okolice lędźwi i pośladków Stretch - program rozciągający nogi, rewelacyjnie eliminuje zmęczenie i regeneruje siły W czasie masażu możesz skorzystać z jednej z 5 technik manualnych: Ugniatanie Oklepywanie Ugniatanie z oklepywaniem Rozbijanie Shiatsu Działanie każdej z technik możesz w dodatku skierować: Punktowo Częściowo W pełnym zakresie W górnych odcinkach kręgosłupa W dolnych odcinkach kręgosłupa i przy pośladkach A poza tym masz możliwość dostosowywania szybkości i szerokości masażu w 3 stopniach.

  SL-shape Zakres masażu w Massaggio Eccellente 2 PRO sięga dalej aniżeli lędźwie. Ramiona masujące prowadzą masaż od szyi, przez całą długość kręgosłupa aż do pośladków. Dodatkowo masażer typu SL dopasowuje się do linii kręgosłupa, zapewniając trafne dobranie.

  komfortowe funkcje Pozycja Zero Gravity uważana jest za najwygodniejszą pozycję do masażu, która doskonale rozluźni mięśnie i odciąży kręgosłup. W dodatku ogrzewanie IR przyjemnie ogrzeje ciało i efektywniej rozmasuje skatalogowane napięcia.

  System masażu poduszkami powietrznymi Funkcja masażu powietrznego przyjemnie i efektywnie zdejmuje napięcie z całego ciała, nóg, ramion i przedramion. Znakomicie pobudza w nich krążenie krwi i rozluźnia mięśnie.

  Masaż nóg Stopy masowane są poduszkami powietrznymi, które znakomicie usuwają napięcie i rolkami masującymi gwarantującymi przyjemne uczucie ulgi i odprężenia. Regulacja wysunięcia podnóżka pozwala na komfortowe ułożenie nóg każdemu, bez względu na wzrost.

  Podsumowując, Massaggio Eccellente 2 PRO to propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego technologicznie masażu zamkniętego w postępowej, pieknej formie.


☆ Massaggio Fotel masujący bello 2 (czarny) (5903641991049) ☆

Massaggio Fotel masujący bello 2 (czarny) (5903641991049) Najniższa Cena Online

☆ Massaggio Fotel masujący bello 2 (czarny) (5903641991049) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Massaggio
 • Nazwa produktu: Massaggio Fotel masujący bello 2 (czarny) (5903641991049)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Massaggio Bello 2 to pierwszy fotel masujący, który w swojej klasie na rynku, proponuje odprężający masaż z wykorzystaniem progresywnych technice, takich jak L-shape czy Zero Gravity. W dodatku, dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością wkomponowuje się w różnorodne wnętrza - mieszkań czy również relax roomów.

  liczba możliwości: - 3 programy automatyczne masujące całe ciało, okolice szyi i ramion bądź dolne partie ciała - 6 technik masażu - ugniatanie, oklepywanie, shiatsu, rozbijanie, ugniatanie z oklepywaniem Funkcje: - SL Shape umożliwia masaż od szyi aż po pośladki.

  - Zero Gravity istotnie wygodna pozycja ułożenia ciała, która niweluje napięcia i uprzyjemnia masaż. - Masaż poduszkami powietrznymi poprawia cyrkulację krwi i wspaniale rozmasowuje mięśnie łydek, ud i bioder.

  - Głośniki Bluetooth zezwala na odtwarzanie muzyki wprost z głośników fotela przez bezprzewodowe połączenie. Dodatkowo regulacja w: - 3 poziomach szybkości masażu mechanicznego - 3 poziomach szerokości masażu mechanicznego - 2 poziomach intensywności masażu powietrznego Podsumowując, fotel masujący Massaggio Bello 2 to idealny dobór dla osób, które szukają mistrzowskiego i odprężającego masażu ulepszonego o świeże technologie, wkomponowanego w innowacyjny design i stosunkowo znikome wymiary.

  Programy manualne / techniki masażu Fotel masujący Massaggio Bello wykonuje masaż za pomocą ramion masujących, które naśladują ruchy dłoni masażysty. W czasie masażu możesz wybrać jedną z 6 technik: Ugniatanie Dwie techniki oklepywania Shiatsu Rozbijanie Ugniatanie z oklepywaniem


☆ Fotel masujący easyq (a166) grafitowo-czarny marki Irest ☆

Fotel masujący easyq (a166) grafitowo-czarny marki Irest Najniższa Cena Online

☆ Fotel masujący easyq (a166) grafitowo-czarny marki Irest - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: iRest
 • Nazwa produktu: Fotel masujący easyq (a166) grafitowo-czarny marki Irest
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  iRest A166 Easyq to kompaktowy model, który w niewielkich wymiarach proponuje najważniejsze funkcje zapewniające przyjemny masaż. Nadzwyczajny relaks choćby w niewielkich pomieszczeniach. IRest A166 Easyq proponuje: - 8 programów samoczynnych - 5 technik masażu - 5 zakresów pracy ramion masujących - 3 poziomy prędkości i szerokości masażu innowacyjne technologie: - SL-shape - Zakres masażu w iRest A166 Easyq obejmuje odcinek od szyi, przez całą długość pleców aż do bioder. Wykrzywiona prowadnica rodzaju SL, po której poruszają się ramiona masujące, zapewnia trafne dopasowanie do linii kręgosłupa. - Zero Gravity - Uważana za najwygodniejszą pozycję do masażu, Zero Gravity zadba o adekwatne odciążenie kręgosłupa i jeszcze lepsze rozluźnienie mięśni. - Powietrzny masaż - Poduszki powietrzne działające na mięśnie ud, łydek i stóp efektywnie zdejmują z nich napięcie i pobudzają cyrkulację krwi. - Rolkowy masaż stóp - Po raz pierwszy w tej klasie foteli pojawiają się rolki masujące stopy. Ten wyjątkowo odprężający masaż gwarantuje zmęczonym stopom kojącą ulgę. - Ogrzewanie pleców - Funkcja ogrzewania IR pomoże w rozmasowaniu napięć i powiększy przyjemność z masażu. - Bluetooth - Połączenie własnego urządzenia z fotelem przy pomocy funkcji Bluetooth zezwala na masaż przy relaksujących dźwiękach ulubionej muzyki. - Jakość wykonania - minimalistyczny design wykończony z dbałością o każdy detal stanowi nieprzeciętne uzupełnienie każdego wnętrza. Podsumowując, iRest A166 Easyq to propozycja dla osób, które szukają przyjemnego i wydajnego masażu w kompaktowej oprawie.

☆ Keyton Fotel masujący h10 (domo) ☆

Keyton Fotel masujący h10 (domo) Najniższa Cena Online

☆ Keyton Fotel masujący h10 (domo) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keyton
 • Nazwa produktu: Keyton Fotel masujący h10 (domo)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Twoje wnętrze pokocha ten fotel. Keyton H10 to fotel z masażem, który nadaje się do Ciebie i Twojego stylu życia. Dzięki dokładnemu skanowaniu pleców możesz cieszyć się całkowicie dostosowanym masażem. Zainspiruj się i w pełni zdecyduj o designie swego modelu.

  Pełna personalizacja: - Design - Pierwszy fotel masujący na polskim rynku dający możliwość wyboru wyglądu (Vintage, Domo, Royal, Deco, Retro), rodzaju tapicerki i koloru fotela masującego. - 2w1 - Keyton H10 może służyć jako klasyczny fotel do wypoczynku lub jako fachowy fotel masujący, starczy zdjąć poduszkę wypoczynkową.

  Funkcje Keyton H10: - 7 programów automatycznych - 3 programy masażu nóg - 4 poziomy szybkości masażu Możliwość regulacji prowadzonego masażu: - 5 poziomów wysokości masażu - 3 stopnie szerokości masażu - 4 poziomy intensywności technik masażu - 3 poziomy intensywności masażu łydek - 3 poziomy intensywności masażu ud Najważniejsze rozwiązania technologiczne: - Sterowanie bezprzewodowe - fotel masujący użytkowaniajemy za pomocą pilota na baterie, bez kabli - Odtwarzanie ostatniej sesji - dzięki tej funkcji możemy następnego dnia radować się naszą ostatnio ustawioną sesją masażu - Funkcja "Intelligent" - zapamiętywanie naszych preferencji odnośnie intensywności masażu - automatyczne rozkładanie - fotel automatycznie po włączeniu wybranego programu przejdzie do najszczególniej wygodnej pozycji - Masaż nóg 3D - trójwymiarowy masaż nóg działa na wszystkie mięśnie łydek - Inteligentne skanowanie linii kręgosłupa - dzięki funkcji TEST fotel masujący zaznaczy na naszych plecach 128 punktów, tak, żeby masaż był jak najbardziej dostosowany do naszego ciała i skuteczny - Masaż punktowy - sam decyduj, na jakiej wysokości będzie prowadzony masaż wybraną techniką masażu


☆ Fotel masujący Keyton H10 (Royal) ☆

Fotel masujący Keyton H10 (Royal) Najniższa Cena Online

☆ Fotel masujący Keyton H10 (Royal) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keyton
 • Nazwa produktu: Fotel masujący Keyton H10 (Royal)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Twoje wnętrze pokocha ten fotel. Keyton H10 to fotel z masażem, który pasuje do Ciebie i Twojego stylu życia. Dzięki skrupulatnemu skanowaniu pleców możesz radować się w pełni dostosowanym masażem. Zainspiruj się i w pełni zdecyduj o designie swego modelu.

  Pełna personalizacja: - Design - Pierwszy fotel masujący na polskim rynku dający możliwość wyboru wyglądu (Vintage, Domo, Royal, Deco, Retro), typu tapicerki i koloru fotela masującego. - 2w1 - Keyton H10 może służyć jako klasyczny fotel do wypoczynku lub jako fachowy fotel masujący, wystarczy zdjąć poduszkę wypoczynkową.

  Funkcje Keyton H10: - 7 programów samoczynnych - 3 programy masażu nóg - 4 stopnie prędkości masażu Możliwość regulacji prowadzonego masażu: - 5 poziomów wysokości masażu - 3 stopnie szerokości masażu - 4 poziomy intensywności technik masażu - 3 poziomy intensywności masażu łydek - 3 stopnie intensywności masażu ud Najważniejsze rozwiązania technologiczne: - Sterowanie bezprzewodowe - fotel masujący wykorzystywaniajemy przy pomocy pilota na baterie, bez kabli - Odtwarzanie ostatniej sesji - dzięki tej funkcji możemy następnego dnia radować się naszą ostatnio ustawioną sesją masażu - Funkcja "Intelligent" - zapamiętywanie naszych preferencji odnośnie intensywności masażu - samoczynne rozkładanie - fotel samoczynnie po włączeniu wybranego programu przejdzie do najmocniej komfortowej pozycji - Masaż nóg 3D - trójwymiarowy masaż nóg działa na wszystkie mięśnie łydek - Inteligentne skanowanie linii kręgosłupa - dzięki funkcji TEST fotel masujący zaznaczy na naszych plecach 128 punktów, tak, żeby masaż był jak najbardziej dostosowany do naszego ciała i produktywny - Masaż punktowy - sam decyduj, na jakiej wysokości będzie prowadzony masaż wybraną techniką masażuPodobne zestawienia:


Najtańsze fotele biurowe rehabilitacyjne – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze fotele biurowe rehabilitacyjne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich foteli biurowych rehabilitacyjnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Medisana nakładka masująca mch (4015588889356) ☆

Medisana nakładka masująca mch (4015588889356) Najniższa Cena Online

☆ Medisana nakładka masująca mch (4015588889356) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Medisana
 • Nazwa produktu: Medisana nakładka masująca mch (4015588889356)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


☆ Mata Masująca-nowa Mocna 9 Silników Z Grzaniem ☆

Mata Masująca-nowa Mocna 9 Silników Z Grzaniem Najniższa Cena Online

☆ Mata Masująca-nowa Mocna 9 Silników Z Grzaniem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mata Masująca-nowa Mocna 9 Silników Z Grzaniem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Mata masująca wibracyjna do masażu z grzaniem mocna Masażer na fotel 9 siln


☆ Czarne rozkładane krzesło biurowe z podnóżkiem masujące - salve marki Elior ☆

Czarne rozkładane krzesło biurowe z podnóżkiem masujące - salve marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Czarne rozkładane krzesło biurowe z podnóżkiem masujące - salve marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Czarne rozkładane krzesło biurowe z podnóżkiem masujące - salve marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Krzesło obrotowe Salve producenta Elior to synonim elegancji i innowacyjnej funkcjonalności, które wprowadzi luksus do każdego biura czy domowego gabinetu. tworzone z ekoskóry, krzesło Salva uwydatnia się nie tylko szykownym wyglądem, ale także unikatowym komfortem użytkowania. Dzięki dostosowywanej wysokości i oparciu, które można rozłożyć, krzesło rewelacyjnie dopasowuje się do Twoich potrzeb, zapewniając poręczną pozycję podczas pracy. Dodatkowy podnóżek i podłokietniki powiększają wygodę, a funkcja masażu powoduje, że każda chwila spędzona na krześle Salva staje się prawdziwą przyjemnością.

  Elegancja i postępowy komfort:
  • Podnóżek, który można wysunąć dla obszerniejszego komfortu, a schować, gdy nie jest niezbędny.
  • regulowane oparcie, które można rozłożyć, zapewniając stosowne wsparcie dla pleców.
  • Podłokietniki, które powiększają komfort i redukują napięcie w ramionach.
  • Funkcja masażu, która przynosi ulgę i relaks podczas długich godzin pracy.
  • dostosowywana wysokość, pozwalająca na wyśmienite dobranie krzesła do Twojej sylwetki i biurka.
  • Kółka, umożliwiające swobodne przemieszczanie się po pomieszczeniu
  • Obrót o 360 poziomów.

  Materiały najwyższej jakości:
  • Tapicerka pokryta została najwyższej jakości ekoskórą, łatwą do utrzymania w czystości. Ekoskóra wykorzystywana przy produkcji mebli firmy Elior jest niepodatna na słońce oraz substancje płynne, co pozwala na długie i bezpieczne stosowanie.
  • jednostajna rama wyprodukowana jest z najwyższej jakości metalu o wysokiej zawartości stali rdzoodpornej, co zapewnia mu niezwykły efekt wizualny, posiadając przy tym ponadprzeciętne właściwości antykorozyjne i dużo udoskonaloną niepodatność na uszkodzenia mechaniczne od podobnych produktów konkurencji.
  • Materiał wypełniający to pianka o wysokiej rozciągliwości i sprężystości. Ten wariant pianki ma takie atuty jak: niebywały komfort, wytrzymałość na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto tworzywo wykorzystane do produkcji krzesła nie zaskoczy Cię rozciągnięciem i zdeformowaniem, nawet po długim okresie stosowania.

☆ Fotel Masujący Do Gier Ml-Design Czarny/Zielony Ze Skóry Pu Ml-Design (4064649148062) ☆

Fotel Masujący Do Gier Ml-Design Czarny/Zielony Ze Skóry Pu Ml-Design (4064649148062) Najniższa Cena Online

☆ Fotel Masujący Do Gier Ml-Design Czarny/Zielony Ze Skóry Pu Ml-Design (4064649148062) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ML-DESIGN
 • Nazwa produktu: Fotel Masujący Do Gier Ml-Design Czarny/Zielony Ze Skóry Pu Ml-Design (4064649148062)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Opis towaru: Doświadcz gamingowego komfortu na zupełnie nowym poziomie dzięki naszemu fotelowi gamingowemu! Zanurz się w świecie absolutnego komfortu i naj...


☆ Szary masujący fotel biurowy z podnóżkiem - salve marki Elior ☆

Szary masujący fotel biurowy z podnóżkiem - salve marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Szary masujący fotel biurowy z podnóżkiem - salve marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Szary masujący fotel biurowy z podnóżkiem - salve marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Krzesło obrotowe Salve marki Elior to synonim elegancji i progresywnej funkcjonalności, które wprowadzi luksus do każdego biura czy domowego gabinetu. tworzone z ekoskóry, krzesło Salva uwydatnia się nie tylko wykwintnym wyglądem, ale także nieszablonowym komfortem stosowania. Dzięki regulowanej wysokości i oparciu, które można rozłożyć, krzesło doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb, gwarantując praktyczną pozycję w trakcie pracy. Dodatkowy podnóżek i podłokietniki powiększają wygodę, a funkcja masażu sprawia, iż każda chwila spędzona na krześle Salva staje się prawdziwą przyjemnością.

  Elegancja i progresywny komfort:
  • Podnóżek, który można wysunąć dla większego komfortu, a schować, gdy nie jest niezbędny.
  • dostosowywane oparcie, które można rozłożyć, zapewniając trafne wsparcie dla pleców.
  • Podłokietniki, które powiększają komfort i redukują napięcie w ramionach.
  • Funkcja masażu, która przynosi ulgę i relaks podczas długich godzin pracy.
  • dostosowywana wysokość, zezwalająca na rewelacyjne dostosowanie krzesła do Twojej sylwetki i biurka.
  • Kółka, umożliwiające swobodne przemieszczanie się po pomieszczeniu
  • Obrót o 360 stopni.

  Materiały najwyższej jakości:
  • Tapicerka pokryta została najwyższej jakości ekoskórą, łatwą do utrzymania w czystości. Ekoskóra wykorzystywana przy produkcji mebli marki Elior jest wytrzymała na słońce i substancje płynne, co zezwala na długie i bezpieczne stosowanie.
  • jednostajna rama wytwarzana jest z najwyższej jakości metalu o wysokiej zawartości stali nierdzewnej, co zagwarantuje mu niezwykły efekt wizualny, posiadając przy tym ponadprzeciętne atrybuty antykorozyjne, a także dużo lepszą niepodatność na uszkodzenia mechaniczne od podobnych produktów konkurencji.
  • Materiał wypełniający to pianka o wysokiej rozciągliwości i rozciągliwości. Ten wariant pianki ma takie atuty jak: niebywały komfort, wytrzymałość na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo tworzywo wykorzystane do produkcji krzesła nie zaskoczy Cię rozciągnięciem i zdeformowaniem, choćby po długim okresie wykorzystywania.


Podsumowanie, czyli jaki fotel biurowy rehabilitacyjny najlepszy?


Najlepszy fotel biurowy rehabilitacyjny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy fotel biurowy rehabilitacyjny w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wygodne fotele biurowe – Zestawienie na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji foteli biurowych rehabilitacyjnych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych ergonomicznych foteli biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki fotel biurowy rehabilitacyjny opinie,
 • dobry fotel biurowy rehabilitacyjny cena,
 • fotel biurowy rehabilitacyjny ranking,
 • fotel biurowy rehabilitacyjny jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...