Ranking foteli biurowych Entelo. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Fotele biurowe / Ranking foteli biurowych Entelo


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych foteli biurowych Entelo. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych foteli biurowych Entelo,
 • TOP5 często wybieranych ergonomicznych foteli biurowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie fotele biurowe Entelo najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane fotele biurowe Entelo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking foteli biurowych Entelo, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Krzesło do biurka, Entelo, Duo Visto 1, kolor biało-czarny, rozmiar 5, EO-0043 ☆

Krzesło do biurka, Entelo, Duo Visto 1, kolor biało-czarny, rozmiar 5, EO-0043 Najniższa Cena Online

☆ Krzesło do biurka, Entelo, Duo Visto 1, kolor biało-czarny, rozmiar 5, EO-0043 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Krzesło do biurka, Entelo, Duo Visto 1, kolor biało-czarny, rozmiar 5, EO-0043
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel biurowy, dziecięcy Duo Visto to młodzieżowa propozycja fotela tak do pokoju dziecięcego jak i pracowni szkolnych. Fotel pokryty został tapicerką w modnych kolorach do wyboru oraz posiada obrotową podstawę.

  wygodne i praktyczne siedzisko tapicerowane jest wytrzymałą dzianiną i dzięki gazowemu podnośnikowi pozwala płynnie ustawić odpowiednią dla dziecka pozycję przed biurkiem. Profilowane oparcie jest miękkie,jednocześnie wymusza odpowiednią pozycję pleców, dzięki temu pozwala ograniczyć ryzyko powstawania wad postawy.

  Podstawa jezdna wytworzona z wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa ma miękkie kółka pozwalające użytkować krzesło tak na miękkich dywanach, jak twardych parkietach. Regulowane podłokietniki podniosą komfort wykorzystywania do maksimum.

  Fotel w rozmiarze 5 dobrane jest do osób o wzroście 146-176,5 cm, jest to o tyle znaczne, iż kręgosłup dzieci w okresie dojrzewania wymaga podparcia na trafnej wysokości, aby móc się poprawnie i bez wad rozwijać - zadbaj o stosowne krzesło dla swego dziecka by uniknąć ryzyka późniejszych problemów z jego zdrowiem!

  Fotel zaprojektowany i wyprodukowany został w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Czym znamionuje się Fotel Duo Visto: - użyteczne oparcie z oddzielnym profilowaniem dla odcinków krzyżowego, lędźwiowego oraz piersiowego gwarantuje utrzymanie stosownej postawy dziecka- rozmiar fotela 5 zezwala na komfortowe użytkowanie przez osoby o wzroście 146-176,5 cm- Kolorowa tapicerka spodoba się młodszym użytkownikom i zachęci do korzystania z fotela zamiast np.

  siedzenia na podłodze w niezdrowej dla kręgosłupa pozycji atrybuty techniczne: - wymiar 5 - dopasowany do wzrostu użytkownika 146-176,5 cm i wysokości biurka około 71 cm- Tapicerowane siedzisko posiada regulację wysokości przy pomocy stalowej dźwigni- regulowane podłokietniki wytwarzane z tworzywa w odcieniu białym- Pięcioramienna podstawa jezdna wyprodukowana z wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa- Miękkie, wymienne kółka o średnicy 50mm oraz trzpieniu fi 11- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1335-1:2004 dotyczący trafnych wymiarów krzeseł i foteli dziecięcych- atest Zgodności z Normą PN-EN 1335-2:2009 dotyczący bezpieczeństwa krzeseł i foteli dziecięcych- 2 lata gwarancji rozmiary: - Wysokość: 83-100 cm- Szerokość: 64 cm- Głębokość: 64 cm- Szerokość siedziska: 40 cm- Głębokość siedziska: 40 cm- Wysokość siedziska: 48-61 cm Kolor: - Podstawa jezdna: biała- Siedzisko i oparcie tapicerowane wzorami do wyboru: Czarny, Szary, Zielony, Niebieski, Bordo, Różowy, Czerwony, Beżowy


☆ Krzesło ENTELO Norm Falcone 34, pomarańczowo-czarne ☆

Krzesło ENTELO Norm Falcone 34, pomarańczowo-czarne Najniższa Cena Online

☆ Krzesło ENTELO Norm Falcone 34, pomarańczowo-czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Krzesło ENTELO Norm Falcone 34, pomarańczowo-czarne
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel biurowy, Entelo, Norm Falcone 34, odcień pomarańczowo-czarny, rozmiar 6


☆ Entelo Krzesło do biurka z podnóżkiem, , petit visto 6 wk+p, kolor granatowo-czarny, rozmiar 4 ☆

Entelo Krzesło do biurka z podnóżkiem, , petit visto 6 wk+p, kolor granatowo-czarny, rozmiar 4 Najniższa Cena Online

☆ Entelo Krzesło do biurka z podnóżkiem, , petit visto 6 wk+p, kolor granatowo-czarny, rozmiar 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Krzesło do biurka z podnóżkiem, , petit visto 6 wk+p, kolor granatowo-czarny, rozmiar 4
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Krzesło do biurka z podnóżkiem, Entelo, Petit Visto 6 WK+P, odcień granatowo-czarny, wymiar 4

☆ Entelo Krzesło do biurka, , petit storia 28, czarne, rozmiar 3 (5902490218123) ☆

Entelo Krzesło do biurka, , petit storia 28, czarne, rozmiar 3 (5902490218123) Najniższa Cena Online

☆ Entelo Krzesło do biurka, , petit storia 28, czarne, rozmiar 3 (5902490218123) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Krzesło do biurka, , petit storia 28, czarne, rozmiar 3 (5902490218123)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel biurowy, dziecięcy Petit Storia to młodzieżowa sugestia fotela tak do pokoju dziecięcego jak i pracowni szkolnych, zaopatrzona we wzorzystą tapicerkę odpowiednią dla młodszych dzieci, a także obrotową podstawę.

  wygodne i użyteczne siedzisko tapicerowane jest wytrzymałą tkaniną i dzięki gazowemu podnośnikowi pozwala płynnie ustawić odpowiednią dla dziecka pozycję przed biurkiem. Profilowane oparcie jest miękkie,jednocześnie wymusza odpowiednią pozycję pleców, dzięki czemu pozwala zmniejszyć ryzyko powstawania wad postawy.

  Podstawa jezdna wytworzona z wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa posiada miękkie kółka pozwalające użytkować krzesło tak na miękkich dywanach, jak twardych parkietach. Fotel w wymiarze 3 dobrane jest do osób o wzroście 119-142cm, jest to o tyle pokaźne, że kręgosłup dzieci w okresie dojrzewania wymaga podparcia na optymalnej wysokości, aby móc się korzystnie i bez wad rozwijać - zadbaj o trafne krzesło dla swojego dziecka by uniknąć ryzyka późniejszych problemów z jego zdrowiem!

  Fotel zaprojektowany i wytworzony został w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Czym znamionuje się Fotel Petit Storia: - użyteczne oparcie z oddzielnym profilowaniem dla odcinków krzyżowego, lędźwiowego i piersiowego zapewnia utrzymanie adekwatnej postawy dziecka- rozmiar fotela 3 zezwala na komfortowe używanie przez osoby o wzroście 119-142 cm- Wzorzysta tapicerka spodoba się młodszym użytkownikom i zachęci do korzystania z fotela zamiast np siedzenia na podłodze w niezdrowej dla kręgosłupa pozycji właściwości techniczne: - wymiar 3 - dopasowany do wzrostu użytkownika 119-142 cm, a także wysokości biurka około 59 cm- Tapicerowane siedzisko ma regulację wysokości za pomocą stalowej dźwigni- Pięcioramienna podstawa jezdna produkowana z wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa- Miękkie, wymienne kółka o średnicy 50mm oraz trzpieniu fi 11- certyfikat Zgodności z Normą PN-EN 1335-1:2004 dotyczący stosownych rozmiarów krzeseł i foteli dziecięcych- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1335-2:2009 dotyczący bezpieczeństwa krzeseł i foteli dziecięcych- 2 lata gwarancji rozmiary: - Wysokość: 71-77 cm- Szerokość: 55 cm- Głębokość: 55 cm- Szerokość siedziska: 33 cm- Głębokość siedziska: 30 cm- Wysokość siedziska: 39-45 cm Kolor: - Podstawa jezdna: czarna- Siedzisko i oparcie tapicerowane wzorami do wyboru: piłki, zwierzaki, dinozaury, motylki, sowy i moro


☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem perto b vero lux (5902490221376) ☆

Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem perto b vero lux (5902490221376) Najniższa Cena Online

☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem perto b vero lux (5902490221376) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem perto b vero lux (5902490221376)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Fotel biurowy Perto B Vero Lux to szykowna sugestia fotela tak do biura jak i gabinetu, zaopatrzona w tapicerkę w stonowanych kolorach oraz obrotową podstawę i dostosowywane podłokietniki z miękką, przesuwną nakładką. Wygodne i ergonomiczne siedzisko tapicerowane jest wytrzymałą tkaniną i dzięki gazowemu podnośnikowi pozwala płynnie ustawić odpowiednią dla użytkownika pozycję przed biurkiem. Profilowane oparcie jest miękkie,równocześnie wymusza odpowiednią pozycję pleców, dzięki temu pozwala zmniejszyć ryzyko powstawania wad postawy. Podstawa jezdna wytwarzana z tworzywa nienaturalnego posiada miękkie kółka zezwalające użytkować krzesło tak na miękkich dywanach, jak twardych parkietach.Fotel zaprojektowany i tworzony został w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Czym cechuje się Fotel Perto B Vero Lux: - poręczne oparcie z oddzielnym profilowaniem dla odcinków krzyżowego, lędźwiowego oraz piersiowego zapewnia utrzymanie odpowiedniej postawy- rozmiar fotela 6 zezwala na komfortowe używanie poprzez osoby o wzroście 159-188 cm- Stonowana tapicerka spodoba się tak młodszym jak i starszym użytkownikom i zachęci do korzystania z fotela zamiast np. Siedzenia na podłodze w niezdrowej dla kręgosłupa pozycji cechy techniczne: - rozmiar 6 - dobrany do wzrostu użytkownika 159-188 cm oraz wysokości biurka około 71 cm- Tapicerowane siedzisko posiada regulację wysokości za pomocą stalowej dźwigni- Podnośnik gazowy stworzony ze stali i tworzywa nienaturalnego- Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy z tworzywa sztucznego- regulowane podłokietniki 2D tworzone ze stali i tworzywa z miękką przesuwną nakładką przód-tył- Pięcioramienna podstawa jezdna tworzona z tworzywa sztucznego- Miękkie, wymienne kółka o średnicy 60 mm oraz trzpieniu fi 11- Mechanizm Multiblock z możliwością blokady w 5 pozycjach wykonany ze stali- certyfikat Zgodności z Normą PN-EN 1335-1:2004 dotyczący trafnych rozmiarów krzeseł i foteli- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1335-2:2009 dotyczący bezpieczeństwa krzeseł i foteli- 2 lata gwarancji rozmiary: - Wysokość: 90-100 cm- Szerokość: 64 cm- Głębokość: 64 cm- Szerokość siedziska: 42,5 cm- Głębokość siedziska: 40 cm- Wysokość siedziska: 47,5-57,5 cm Kolor: - Podstawa jezdna: czarna- Siedzisko i oparcie tapicerowane do wyboru: Czarny, Szary, Beżowy

☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo w vero lux (5902490244139) ☆

Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo w vero lux (5902490244139) Najniższa Cena Online

☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo w vero lux (5902490244139) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo w vero lux (5902490244139)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Fotel biurowy Duo Vero Lux to elegancka propozycja fotela tak do biura jak i gabinetu, wyposażona w tapicerkę w stonowanych kolorach i obrotową podstawę i twarde, dostosowywane podłokietniki. Komfortowe i praktyczne siedzisko tapicerowane jest wytrzymałą dzianiną i dzięki gazowemu podnośnikowi pozwala płynnie ustawić odpowiednią dla użytkownika pozycję przed biurkiem. Profilowane oparcie jest miękkie,równocześnie wymusza odpowiednią pozycję pleców, dzięki czemu pozwala zmniejszyć ryzyko powstawania wad postawy. Podstawa jezdna produkowana z tworzywa nienaturalnego posiada miękkie kółka pozwalające użytkować krzesło tak na miękkich dywanach, jak twardych parkietach.Fotel zaprojektowany i produkowany został w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Czym znamionuje się Fotel Duo Vero Lux: - poręczne oparcie z oddzielnym profilowaniem dla odcinków krzyżowego, lędźwiowego oraz piersiowego zagwarantuje utrzymanie stosownej postawy- rozmiar fotela 6 pozwala na wygodne wykorzystywanie poprzez osoby o wzroście 159-188 cm- Stonowana tapicerka spodoba się tak młodszym jak i starszym użytkownikom i zachęci do korzystania z fotela zamiast np. Siedzenia na podłodze w niezdrowej dla kręgosłupa pozycji parametry techniczne: - wymiar 6 - dopasowany do wzrostu użytkownika 159-188 cm oraz wysokości biurka około 71 cm- Tapicerowane siedzisko ma regulację wysokości za pomocą stalowej dźwigni- Podnośnik gazowy tworzony ze stali i tworzywa nienaturalnego- Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy z tworzywa sztucznego- regulowane podłokietniki wyprodukowane z tworzywa w kolorze białym- Pięcioramienna podstawa jezdna produkowana z tworzywa sztucznego- Miękkie, wymienne kółka o średnicy 50 mm, a także trzpieniu fi 11- atest Zgodności z Normą PN-EN 1335-1:2004 dotyczący odpowiednich wymiarów krzeseł i foteli- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1335-2:2009 dotyczący bezpieczeństwa krzeseł i foteli- 2 lata gwarancji rozmiary: - Wysokość: 91,5-104,5 cm- Szerokość: 64 cm- Głębokość: 64 cm- Szerokość siedziska: 42,5 cm- Głębokość siedziska: 40 cm- Wysokość siedziska: 49-62 cm Kolor: - Podstawa jezdna: biała- Siedzisko i oparcie tapicerowane do wyboru: Czarny, Szary, Beżowy

☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem norm vero lux (5902490243477) ☆

Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem norm vero lux (5902490243477) Najniższa Cena Online

☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem norm vero lux (5902490243477) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem norm vero lux (5902490243477)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Fotel biurowy Norm Vero Lux to stylowa propozycja fotela tak do biura jak i gabinetu, wyposażona w tapicerkę w stonowanych kolorach, a także obrotową podstawę i stabilne podłokietniki. Wygodne i ergonomiczne siedzisko tapicerowane jest wytrzymałą tkaniną i dzięki gazowemu podnośnikowi pozwala płynnie ustawić odpowiednią dla użytkownika pozycję przed biurkiem. Profilowane oparcie jest miękkie,jednocześnie wymusza odpowiednią pozycję pleców, dzięki temu pozwala zmniejszyć ryzyko powstawania wad postawy. Podstawa jezdna tworzona z usztywnionego włóknem szklanym tworzywa posiada miękkie kółka pozwalające użytkować krzesło tak na miękkich dywanach, jak twardych parkietach.Fotel zaprojektowany i produkowany został w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Czym znamionuje się Fotel Norm Vero Lux: - ergonomiczne oparcie z oddzielnym profilowaniem dla odcinków krzyżowego, lędźwiowego i piersiowego gwarantuje utrzymanie optymalnej postawy- wymiar fotela 6 zezwala na wygodne użytkowanie poprzez osoby o wzroście 159-188 cm- Stonowana tapicerka spodoba się tak młodszym jak i starszym użytkownikom i zachęci do korzystania z fotela zamiast np. Siedzenia na podłodze w niezdrowej dla kręgosłupa pozycji cechy techniczne: - rozmiar 6 - przypasowany do wzrostu użytkownika 159-188 cm, a także wysokości biurka około 71 cm- Tapicerowane siedzisko posiada regulację wysokości za pomocą stalowej dźwigni- jednostajne podłokietniki produkowane z tworzywa w odcieniu czarnym- Pięcioramienna podstawa jezdna tworzona z usztywnionego włóknem szklanym tworzywa- Miękkie, wymienne kółka o średnicy 50 mm oraz trzpieniu fi 11- certyfikat Zgodności z Normą PN-EN 1335-1:2004 dotyczący adekwatnych rozmiarów krzeseł i foteli- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1335-2:2009 dotyczący bezpieczeństwa krzeseł i foteli- 2 lata gwarancji wymiary: - Wysokość: 91,5-104,5 cm- Szerokość: 60,5 cm- Głębokość: 60,5 cm- Szerokość siedziska: 42,5 cm- Głębokość siedziska: 40 cm- Wysokość siedziska: 49-62 cm Kolor: - Podstawa jezdna: czarna- Siedzisko i oparcie tapicerowane do wyboru: Czarny, Szary, Beżowy

☆ Fotel biurowy Duo G Storia młodzieżowy wzrost 146-176 cm (5902490243903) ☆

Fotel biurowy Duo G Storia młodzieżowy wzrost 146-176 cm (5902490243903) Najniższa Cena Online

☆ Fotel biurowy Duo G Storia młodzieżowy wzrost 146-176 cm (5902490243903) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Fotel biurowy Duo G Storia młodzieżowy wzrost 146-176 cm (5902490243903)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  tworzymy tylko zdrowe krzesła!

  Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

  korzystne Krzesła przypasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajadekwatnie zjednoczyć wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

  Czym są dobre Krzesła?

  dobre Krzesła to linia produktów praktycznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu korzystnej pozycji siedzącej, a w wyniku czego wspomagają dobry rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują poprawną pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

  korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

  Krzesło młodzieżowe Duo

  To linia dobrych Krzeseł mająca cechy praktyczne, które odpowiadają za zachowanie dobrej postawy siedzącej. Duo występuje w sześciu rodzajach tkanin i trzech kolorach elementów – czarnym, białym, a także szarym. Wykończenie krzesła, a także spory dobór koloru tapicerki powoduje, że model pasuje do każdego wnętrza. Duo przystępne w wymiarze 5 i 6 dostosowywane podłokietniki umożliwiające wsunięcie krzesła pod blat biurka. Podstawę krzesła stworzono z tworzywa sztucznego oraz włókna szklanego. W zestawie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Produkt zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

  Specyfikacja dzianiny Storia
  • Motywy: zwierzaki, piłki, dinozaury, motylki, sówki, moro

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 90 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 25 000 cykli

  Jak dobrać stosowny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

  Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to szczególnie ważne, by krzesło było trafnie dostosowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

  rozmiary korzystnych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

  dokumenty i atesty

  Tworzenie postępowych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu potrzebne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

  towar atest zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 i PN-EN 1335-2:2009.

  • poręczne siedzisko wytworzone z tworzywa nienaturalnego

  Podłokietniki
  • Podłokietniki regulowane wytworzone z tworzywa sztucznego, twarde

  Mechanizm
  • Blacha siedziska z dźwignią prostą wytwarzana ze stali

  Kolumna
  • Podnośnik gazowy wytworzony ze stali i tworzywa nienaturalnego

  • Zgodność z normą EN 1335

  Osłonka
  • Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy wytworzona z tworzywa nienaturalnego

  Baza
  • Podstawa pięcioramienna wytwarzana z tworzywa sztucznego i włókna szklanego

  Kółka
  • Kółka miękkie wyprodukowane z tworzywa nienaturalnego, średnica 50 mm, średnica trzpienia fi 11


☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo b twist (5902490220829) ☆

Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo b twist (5902490220829) Najniższa Cena Online

☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo b twist (5902490220829) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo b twist (5902490220829)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Fotel biurowy Duo Twist to wysmakowana sugestia fotela tak do biura jak i gabinetu, wyekwipowana w tapicerkę w stonowanych kolorach oraz obrotową podstawę i twarde, regulowane podłokietniki. Wygodne i poręczne siedzisko tapicerowane jest wytrzymałą dzianiną i dzięki gazowemu podnośnikowi pozwala płynnie ustawić odpowiednią dla użytkownika pozycję przed biurkiem. Profilowane oparcie jest miękkie,równocześnie wymusza odpowiednią pozycję pleców, dzięki temu pozwala zniżyć ryzyko powstawania wad postawy. Podstawa jezdna stworzona z tworzywa sztucznego posiada miękkie kółka pozwalające użytkować krzesło tak na miękkich dywanach, jak twardych parkietach.Fotel zaprojektowany i wytworzony został w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Czym znamionuje się Fotel Duo Twist: - ergonomiczne oparcie z oddzielnym profilowaniem dla odcinków krzyżowego, lędźwiowego oraz piersiowego zagwarantuje utrzymanie trafnej postawy- rozmiar fotela 6 umożliwia wygodne użytkowanie poprzez osoby o wzroście 159-188 cm- Stonowana tapicerka spodoba się tak młodszym jak i starszym użytkownikom i zachęci do korzystania z fotela zamiast np. Siedzenia na podłodze w niezdrowej dla kręgosłupa pozycji atrybuty techniczne: - wymiar 6 - dopasowany do wzrostu użytkownika 159-188 cm, a także wysokości biurka około 71 cm- Tapicerowane siedzisko posiada regulację wysokości za pomocą stalowej dźwigni- Podnośnik gazowy tworzony ze stali i tworzywa sztucznego- Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy z tworzywa sztucznego- regulowane podłokietniki wyprodukowane z tworzywa w kolorze czarnym- Pięcioramienna podstawa jezdna wykonana z tworzywa nienaturalnego- Miękkie, wymienne kółka o średnicy 50 mm oraz trzpieniu fi 11- atest Zgodności z Normą PN-EN 1335-1:2004 dotyczący adekwatnych rozmiarów krzeseł i foteli- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1335-2:2009 dotyczący bezpieczeństwa krzeseł i foteli- 2 lata gwarancji wymiary: - Wysokość: 91,5-104,5 cm- Szerokość: 64 cm- Głębokość: 64 cm- Szerokość siedziska: 42,5 cm- Głębokość siedziska: 40 cm- Wysokość siedziska: 49-62 cm Kolor: - Podstawa jezdna: czarna- Siedzisko i oparcie tapicerowane do wyboru: Szary, Antracyt, Granatowy, Ciemny Szary

☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo b alta (5902490220485) ☆

Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo b alta (5902490220485) Najniższa Cena Online

☆ Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo b alta (5902490220485) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Fotel biurowy z podłokietnikiem duo b alta (5902490220485)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Fotel biurowy Duo Alta to wykwintna propozycja fotela tak do biura jak i gabinetu, zaopatrzona w tapicerkę w stonowanych kolorach, a także obrotową podstawę i twarde, regulowane podłokietniki. Wygodne i ergonomiczne siedzisko tapicerowane jest wytrzymałą tkaniną i dzięki gazowemu podnośnikowi pozwala płynnie ustawić odpowiednią dla użytkownika pozycję przed biurkiem. Profilowane oparcie jest miękkie,jednocześnie wymusza odpowiednią pozycję pleców, dzięki temu pozwala zmniejszyć ryzyko powstawania wad postawy. Podstawa jezdna wykonana z tworzywa sztucznego ma miękkie kółka pozwalające użytkować krzesło tak na miękkich dywanach, jak twardych parkietach.Fotel zaprojektowany i stworzony został w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Czym cechuje się Fotel Duo Alta: - funkcjonalne oparcie z oddzielnym profilowaniem dla odcinków krzyżowego, lędźwiowego i piersiowego gwarantuje utrzymanie stosownej postawy- wymiar fotela 6 zezwala na wygodne używanie przez osoby o wzroście 159-188 cm- Stonowana tapicerka spodoba się tak młodszym jak i starszym użytkownikom i zachęci do korzystania z fotela zamiast np. Siedzenia na podłodze w niezdrowej dla kręgosłupa pozycji właściwości technologiczne: - wymiar 6 - dopasowany do wzrostu użytkownika 159-188 cm, a także wysokości biurka około 71 cm- Tapicerowane siedzisko ma regulację wysokości za pomocą stalowej dźwigni- Podnośnik gazowy wyprodukowany ze stali i tworzywa sztucznego- Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy z tworzywa sztucznego- dostosowywane podłokietniki wyprodukowane z tworzywa w odcieniu czarnym- Pięcioramienna podstawa jezdna produkowana z tworzywa sztucznego- Miękkie, wymienne kółka o średnicy 50 mm, a także trzpieniu fi 11- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1335-1:2004 dotyczący optymalnych rozmiarów krzeseł i foteli- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1335-2:2009 dotyczący bezpieczeństwa krzeseł i foteli- 2 lata gwarancji rozmiary: - Wysokość: 91,5-104,5 cm- Szerokość: 64 cm- Głębokość: 64 cm- Szerokość siedziska: 42,5 cm- Głębokość siedziska: 40 cm- Wysokość siedziska: 49-62 cm Kolor: - Podstawa jezdna: czarna- Siedzisko i oparcie tapicerowane do wyboru: Czarny, Szary, Grafitowy, Ciemny Szary


Podobne zestawienia:


Najtańsze fotele biurowe Entelo – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze fotele biurowe Entelo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich foteli biurowych Entelo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Krzesło do biurka, Entelo, Solo Jasmine 1, kolor szary, rozmiar 4, EO-0059 ☆

Krzesło do biurka, Entelo, Solo Jasmine 1, kolor szary, rozmiar 4, EO-0059 Najniższa Cena Online

☆ Krzesło do biurka, Entelo, Solo Jasmine 1, kolor szary, rozmiar 4, EO-0059 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Krzesło do biurka, Entelo, Solo Jasmine 1, kolor szary, rozmiar 4, EO-0059
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Krzesło biurowe, dziecięce Solo Jasmine to młodzieżowa sugestia krzesła tak do pokoju dziecięcego jak i pracowni szkolnych. Wygodne i funkcjonalne siedzisko tapicerowane jest wytrzymałą dzianiną. Profilowane oparcie jest miękkie,równocześnie wymusza odpowiednią pozycję pleców, dzięki temu pozwala zmniejszyć ryzyko powstawania wad postawy.

  Stelaż wykonany z popielatej stali o średnicy 22 mm. Krzesło wyposażone zostało także w antypoślizgowe stopki. To rozwiązanie zagwarantuje nie tylko zachowanie równowagi, lecz także chroni powierzchnię podłogi przed zarysowaniem lub uszkodzeniem.

  Krzesło w rozmiarze 4 dostosowane jest do osób o wzroście 133-159cm, jest to o tyle widoczne, iż kręgosłup dzieci w okresie dojrzewania wymaga podparcia na trafnej wysokości, aby móc się dobrze i bez wad rozwijać - zadbaj o odpowiednie krzesło dla swego dziecka aby uniknąć ryzyka późniejszych problemów z jego zdrowiem!

  Krzesło zaprojektowane i stworzone zostało w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Czym charakteryzuje się Krzesło Solo Jasmine: - poręczne oparcie z oddzielnym profilowaniem dla odcinków krzyżowego, lędźwiowego i piersiowego gwarantuje utrzymanie optymalnej postawy dziecka- wymiar fotela 4 umożliwia wygodne stosowanie poprzez osoby o wzroście 133-159 cm- Kolorowa tapicerka spodoba się tak młodszym jak starszym użytkownikom i zachęci do korzystania z fotela zamiast np.

  siedzenia na podłodze w niezdrowej dla kręgosłupa pozycji cechy technologiczne: - rozmiar 4 - dostosowany do wzrostu użytkownika 133-159 cm i wysokości biurka około 64 cm- Miękkie siedzisko wraz z oparciem tapicerowane wytrzymałą kolorową dzianiną- Stelaż został wytwarzany ze stali w odcieniu popielatym o średnicy 22 mm- Stopki antypoślizgowe stworzone zostały z tworzywa sztucznego- atest Zgodności z Normą PN-EN 1729-1:2016-02 dotyczący optymalnych rozmiarów krzeseł i foteli dziecięcych- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1729-2+A1:2016-02 dotyczący bezpieczeństwa krzeseł i foteli dziecięcych- 2 lata gwarancji wymiary: - Wysokość: 77,5 cm- Szerokość: 37 cm- Głębokość: 37 cm- Szerokość siedziska: 37 cm- Głębokość siedziska: 34 cm- Wysokość siedziska: 38 cm Kolor: - Stelaż: stalowy (aluminium)- Siedzisko i oparcie tapicerowane wzorami do wyboru: Czarny, Szary, Jasny Szary, Niebiesko szary, Pudrowy Róż


☆ Entelo Krzesło do biurka, , petit storia 28, czarne, rozmiar 3 (5902490218123) ☆

Entelo Krzesło do biurka, , petit storia 28, czarne, rozmiar 3 (5902490218123) Najniższa Cena Online

☆ Entelo Krzesło do biurka, , petit storia 28, czarne, rozmiar 3 (5902490218123) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Krzesło do biurka, , petit storia 28, czarne, rozmiar 3 (5902490218123)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel biurowy, dziecięcy Petit Storia to młodzieżowa propozycja fotela tak do pokoju dziecięcego jak i pracowni szkolnych, wyposażona we wzorzystą tapicerkę odpowiednią dla młodszych dzieci oraz obrotową podstawę.

  wygodne i poręczne siedzisko tapicerowane jest wytrzymałą tkaniną i dzięki gazowemu podnośnikowi pozwala płynnie ustawić odpowiednią dla dziecka pozycję przed biurkiem. Profilowane oparcie jest miękkie,jednocześnie wymusza odpowiednią pozycję pleców, dzięki temu pozwala obniżyć ryzyko powstawania wad postawy.

  Podstawa jezdna wykonana z umocnionego włóknem szklanym tworzywa posiada miękkie kółka pozwalające użytkować krzesło tak na miękkich dywanach, jak twardych parkietach. Fotel w wymiarze 3 dopasowane jest do osób o wzroście 119-142cm, jest to o tyle wyraźne, iż kręgosłup dzieci w okresie dojrzewania wymaga podparcia na trafnej wysokości, żeby móc się prawidłowo i bez wad rozwijać - zadbaj o optymalne krzesło dla swego dziecka by uniknąć ryzyka późniejszych problemów z jego zdrowiem!

  Fotel zaprojektowany i produkowany został w Polsce co jest gwarancją jakości - Wspieraj Biznes. Czym cechuje się Fotel Petit Storia: - poręczne oparcie z oddzielnym profilowaniem dla odcinków krzyżowego, lędźwiowego, a także piersiowego zagwarantuje utrzymanie optymalnej postawy dziecka- rozmiar fotela 3 umożliwia komfortowe użytkowanie poprzez osoby o wzroście 119-142 cm- Wzorzysta tapicerka spodoba się młodszym użytkownikom i zachęci do korzystania z fotela zamiast np siedzenia na podłodze w niezdrowej dla kręgosłupa pozycji atrybuty technologiczne: - wymiar 3 - dopasowany do wzrostu użytkownika 119-142 cm i wysokości biurka około 59 cm- Tapicerowane siedzisko posiada regulację wysokości za pomocą stalowej dźwigni- Pięcioramienna podstawa jezdna wyprodukowana z umocnionego włóknem szklanym tworzywa- Miękkie, wymienne kółka o średnicy 50mm oraz trzpieniu fi 11- dokument Zgodności z Normą PN-EN 1335-1:2004 dotyczący trafnych wymiarów krzeseł i foteli dziecięcych- atest Zgodności z Normą PN-EN 1335-2:2009 dotyczący bezpieczeństwa krzeseł i foteli dziecięcych- 2 lata gwarancji wymiary: - Wysokość: 71-77 cm- Szerokość: 55 cm- Głębokość: 55 cm- Szerokość siedziska: 33 cm- Głębokość siedziska: 30 cm- Wysokość siedziska: 39-45 cm Kolor: - Podstawa jezdna: czarna- Siedzisko i oparcie tapicerowane wzorami do wyboru: piłki, zwierzaki, dinozaury, motylki, sowy oraz moro


☆ Entelo Fotel biurowy petit b jasmine dziecięcy wzrost 119-142 cm (5902490241923) ☆

Entelo Fotel biurowy petit b jasmine dziecięcy wzrost 119-142 cm (5902490241923) Najniższa Cena Online

☆ Entelo Fotel biurowy petit b jasmine dziecięcy wzrost 119-142 cm (5902490241923) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Fotel biurowy petit b jasmine dziecięcy wzrost 119-142 cm (5902490241923)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  kreujemy tylko zdrowe krzesła!

  Liczne badania potwierdzają, iż około 70% dzieci w wieku szkolnym posiada błędy lub wady postawy.

  korzystne Krzesła dostosowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 wymiarach. Pamiętajoptymalnie zintegrować wymiar krzesła do wzrostu dziecka.

  Czym są korzystne Krzesła?

  korzystne Krzesła to linia produktów poręcznych, które dzięki posiadanym parametrom, a także najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu poprawnej pozycji siedzącej, a w rezultacie wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

  korzystne Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki czemu mają rozmiary przeznaczone do wzrostu użytkownika. powoduje to,w sytuacji najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

  Krzesło dziecięce Petit

  Petit to kolekcja krzeseł dziecięcych o użytecznym kształcie siedziska dopasowanym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach tkanin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model przystępny w dwóch rozmiarach i w trzech kolorach komponentów – czarnym, białym, a także szarym. Podstawę krzesła wytworzono z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego. W zestawie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła jednocześnie po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Produkt zaprojektowany i wytworzony w Polsce.

  Specyfikacja dzianiny Chester
  • Kolorystyka: zielony, niebieski, fioletowy, różowy

  • Kolor przeszyć: biały

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 460 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 45 000 cykli

  Jak dobrać trafny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

  Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Posiadając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w chwili kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to niezwykle ważne, żeby krzesło było stosownie dostosowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

  wymiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup przez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

  certyfikaty i atesty

  Tworzenie nowoczesnych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu konieczne jest zastosowanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

  artykuł dokument zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004, a także PN-EN 1729-1:2007.

  detale Siedzisko
  • użyteczne siedzisko stworzone z tworzywa nienaturalnego

  Mechanizm
  • Blacha siedziska z dźwignią prostą wyprodukowana ze stali

  Kolumna
  • Podnośnik gazowy produkowany ze stali i tworzywa sztucznego

  • Zgodność z normą DIN 4550

  Osłonka
  • Teleskopowa osłonka na podnośnik gazowy tworzona z tworzywa nienaturalnego

  Baza
  • Podstawa pięcioramienna wyprodukowana z tworzywa sztucznego i włókna szklanego

  Kółka
  • Kółka miękkie stworzone z tworzywa sztucznego, średnica 50 mm, średnica trzpienia fi 11


☆ Krzesło do biurka, Entelo, Petit Jasmine 3, kolor biały, rozmiar 4 (5902490242227) ☆

Krzesło do biurka, Entelo, Petit Jasmine 3, kolor biały, rozmiar 4 (5902490242227) Najniższa Cena Online

☆ Krzesło do biurka, Entelo, Petit Jasmine 3, kolor biały, rozmiar 4 (5902490242227) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Krzesło do biurka, Entelo, Petit Jasmine 3, kolor biały, rozmiar 4 (5902490242227)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  Krzesło do biurka, Entelo, Petit Jasmine 3, kolor biały, wymiar 4

☆ Entelo Fotel biurowy z podnóżkiem petit b visto dziecięcy wzrost 119-142 cm (5902490218772) ☆

Entelo Fotel biurowy z podnóżkiem petit b visto dziecięcy wzrost 119-142 cm (5902490218772) Najniższa Cena Online

☆ Entelo Fotel biurowy z podnóżkiem petit b visto dziecięcy wzrost 119-142 cm (5902490218772) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Entelo
 • Nazwa produktu: Entelo Fotel biurowy z podnóżkiem petit b visto dziecięcy wzrost 119-142 cm (5902490218772)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:
  wytwarzamy tylko zdrowe krzesła!

  Liczne badania potwierdzają, że około 70% dzieci w wieku szkolnym ma błędy albo wady postawy.

  korzystne Krzesła dopasowane są do wzrostu użytkownika i występują w 4 rozmiarach. Pamiętajstosownie związać rozmiar krzesła do wzrostu dziecka.

  Czym są dobre Krzesła?

  korzystne Krzesła to linia produktów użytecznych, które dzięki posiadanym parametrom, a także najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu korzystnej pozycji siedzącej, a na skutek czego wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa. Krzesła poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

  prawidłowe Krzesła zostały zaprojektowane zgodnie z normą PN-EN 1729 dzięki temu mają rozmiary asygnowane do wzrostu użytkownika. sprawia to,w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” razem z nimi.

  Krzesło dziecięce Petit czarny WK+P

  Petit to kolekcja krzeseł dziecięcych o ergonomicznym kształcie siedziska dobranym do wzrostu użytkownika. Petit występuje w sześciu rodzajach tkanin, do których został przypisany określony sposób wykończenia krzesła. Model przystępny w dwóch rozmiarach i w dwóch kolorach części – czarnym lub białym. Przy wyborze modelu Petit WK+P towar posiada wydłużoną kolumnę, podnóżek i stopki jako rozwiązanie dla wysoko umieszczonego blatu biurka. Podstawę krzesła wyprodukowano z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. Artykuł zaprojektowany i produkowany w Polsce.

  Specyfikacja tkaniny Visto
  • Kolorystyka: czarny, szary, zielony, niebieski, fioletowy, różowy, czerwony, beżowy

  • Kolor przeszyć: biały

  • Kolor lamówki: biały

  • Gramatura: 255 g/m2

  • Skład: 100% poliester

  • Ścieralność: 45 000 cykli

  Jak dobrać optymalny wymiar krzesła do wzrostu dziecka?

  Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia w okresie dojrzewania, kiedy rośniemy i się rozwijamy. Mając 130 cm wzrostu poszczególne odcinki kręgosłupa znajdują się na innej wysokości w momencie kiedy osiągniemy 170 cm wzrostu. Z punktu ergonomii jest to szczególnie ważne, żeby krzesło było odpowiednio dopasowane do wzrostu dziecka czy dorosłego.

  wymiary dobrych Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, aby na każdym etapie rozwoju wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn i uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

  dokumenty i atesty

  Tworzenie postępowych przestrzeni i wnętrz to tworzenie przestrzeni bezpiecznych. W tym celu potrzebne jest wykorzystanie wyposażenia, które nie tylko nie zagraża zdrowiu użytkowników, ale aktywnie bądź pasywnie wspomaga funkcje ochronne. Produkty przedstawione w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z powyższą ideą.

  produkt certyfikat zgodności z normą PN-EN 1335-1:2004 oraz PN-EN 1729-1:2007.

  szczegóły Siedzisko
  • ergonomiczne siedzisko tworzone z tworzywa sztucznego.

  Mechanizm
  • Blacha siedziska z dźwignią prostą wykonana ze stali.

  Kolumna
  • Podnośnik gazowy tworzony ze stali i tworzywa sztucznego.

  • Zgodność z normą EN1335.

  Podnóżek
  • Podnóżek z dostosowywaną wysokością tworzony z tworzywa nienaturalnego.

  Baza
  • Podstawa pięcioramienna wyprodukowana z tworzywa nienaturalnego i włókna szklanego.

  Stopki
  • Stopki tworzone z tworzywa nienaturalnego, średnica trzpienia fi 11.Podsumowanie, czyli jaki fotel biurowy Entelo najlepszy?


Najlepszy fotel biurowy Entelo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy fotel biurowy Entelo w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wygodne fotele biurowe – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji foteli biurowych Entelo nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych ergonomicznych foteli biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki fotel biurowy Entelo opinie,
 • dobry fotel biurowy Entelo cena,
 • fotel biurowy Entelo ranking,
 • fotel biurowy Entelo jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...