Ranking foteli biurowych do 4500 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Fotele biurowe / Ranking foteli biurowych do 4500 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych foteli biurowych do 4500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych foteli biurowych do 4500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych ergonomicznych foteli biurowych.

Jakie fotele biurowe do 4500 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane fotele biurowe do 4500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking foteli biurowych do 4500 zł, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Biały fotel biurowy skórzany - Salemo ☆

Biały fotel biurowy skórzany - Salemo Najniższa Cena Online

☆ Biały fotel biurowy skórzany - Salemo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biały fotel biurowy skórzany - Salemo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Nadszedł czas, żeby zainwestować w komfortowy, profesjonalny fotel do pracy? Poszukujesz takiego modelu, który łączy w sobie oryginalną stylistykę z poręcznym wykonaniem? Jeśli tak, to co powiesz na kapitalny fotel pracowniczy Salemo?

  Lepszy rozmiar pracy zdalnej

  Luksus w domowym gabinecie? wygodna przestrzeń pracownicza w salonie? A może nowoczesne, funkcjonalne biuro? Z nieprzeciętnym, doskonale zaprojektowanym fotelem obrotowym Salemo to żaden problem! Trudno o bardziej komfortowy i szlachetnie pokazujący się fotel do pracy i nauki. Salemo zachwyca dokładnością wykonania, doborem mistrzowskich surowców, wygodą stosowania oraz modernistycznym, unikalnym designem. Salemo składa się z kilku nad wyraz miękkich poduszek obitych gatunkową skórą naturalną. Siedzisko osadzono na zrównoważonym i niezawodnym aluminium polerowanym. dzięki czemu powstał mebel nieśmiertelny, lecz i szczególnie designerski i atrakcyjny. Ze rewelacyjnym fotelem Salemo home office nabiera nowego znaczenia. Salemo zapewni Ci wygodę, jakiej Ci trzeba w każdym wnętrzu, równocześnie w domu, jak i w biurze! Praca z domu jeszcze nigdy nie była tak przyjemna i wygodna. Przekonaj się o tym jak najszybciej!

  Komfort to jego drugie imię!

  Komfort podczas pracy i nauki? Z Salemo to nic prostszego! Ten wyjątkowo praktyczny mebel posiada szereg wspaniałych funkcji, które widocznie powiększają komfort jego wykorzystywania. Z ostał zaopatrzony w postępowy, instynktowny system regulacji wysokości siedziska oraz w nieprzeciętny system kołyski. Zrównoważony, miękki zagłówek dba o optymalne bezpieczeństwo, podtrzymując szyjny odcinek kręgosłupa. Skrupulatnie, wygodnie zaprojektowane oparcie podtrzymuje we właściwy sposób piersiowy odcinek kręgosłupa. Wygodnie, także dostosowywane podłokietniki zezwalają na maksymalną swobodę ruchów. Te wszystkie rozsądnie wkomponowane w fotel funkcje pozwalają nie tylko na produktywną pracę,także na chwile odprężenia w ciągu każdego ciężkiego dnia. Bo skórzany fotel Salemo jest nie tylko meblem najczęściej pracowniczym. To ponadto kapitalny model mebla, zezwalający na komfortowe spędzanie czasu na przyjemnościach. Czytanie książki, przegląd prasy, moment na aromatyczną kawę czy herbatę a może ulubiony serial z lampką wina? Z niesamowicie ergonomicznym fotelem obrotowym Salemo każda chwila w biurze i gabinecie stanie się przyjemniejsza i pełna upragnionej swobody!


☆ Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, nude marki Aj produkty ☆

Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, nude marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, nude marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, nude marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel o sześciennej bryle z czterema spłaszczonymi nogami. Rama wytworzona z litego drewna. Poduszki z zimnej pianki wysokoleastycznej pokrytej powłoką włókna. Spraw, by strefa wejściowa w twojej firmie stała się odprężającą przestrzenią.

  Nasz fotel idealnie pasuje też do pokoju przerw, baru i biura! stylowy design gwarantuje wytworny wygląd pomieszczenia. Fotel jest także nad wyraz miękki i wygodny. Fotel niebanalnie demonstruje się równocześnie jako mebel wolnostojący, jak i w towarzystwie innych elementów wyposażenia.

  Fotel ma sześcienny oraz zintegrowane podłokietniki. Powoduje wyjątkowo komfortowe wrażenie. Wyekwipowany w trwałe, chromowowane nogi o spłaszczonym profilu. Rama fotela produkowana została z litego drewna.

  Pozostałe komponenty ze sklejki. Poduszki wytworzono z trwałej zimnej pianki wysokoelastycznej z warstwą włókna. Pianka wysokoelastyczna gwarantuje znakomite podparcie i sprawia, iż fotel się nie odkształca.


☆ Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, czerwony ☆

Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, czerwony Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel o sześciennej bryle z czterema spłaszczonymi nogami. Rama stworzona z litego drewna. Poduszki z zimnej pianki wysokoleastycznej pokrytej powłoką włókna. Spraw, by strefa wejściowa w twojej firmie stała się odprężającą przestrzenią.

  Nasz fotel genialnie pasuje jeszcze do pokoju przerw, baru i biura! elegancki design zagwarantuje wytworny wygląd wnętrza. Fotel jest także bardzo miękki i wygodny. Fotel atrakcyjnie prezentuje się równocześnie jako mebel wolnostojący, jak i w towarzystwie innych elementów wyposażenia.

  Fotel posiada sześcienny , a także zintegrowane podłokietniki. Sprawia istotnie komfortowe wrażenie. Wyekwipowany w trwałe, chromowowane nogi o spłaszczonym profilu. Rama fotela wyprodukowana została z litego drewna.

  Pozostałe komponenty ze sklejki. Poduszki stworzono z trwałej zimnej pianki wysokoelastycznej z warstwą włókna. Pianka wysokoelastyczna zagwarantuje idealne podparcie i powoduje, iż fotel się nie odkształca.


☆ Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, biały ☆

Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel o sześciennej bryle z czterema spłaszczonymi nogami. Rama tworzona z litego drewna. Poduszki z zimnej pianki wysokoleastycznej pokrytej warstwą włókna. Spraw, by strefa wejściowa w twojej firmie stała się odprężającą przestrzenią.

  Nasz fotel świetnie pasuje ponadto do pokoju przerw, baru i biura! wykwintny design zapewnia wytworny wygląd pomieszczenia. Fotel jest także bardzo miękki i komfortowy. Fotel ciekawie prezentuje się jednocześnie jako mebel wolnostojący, jak i w towarzystwie innych komponentów wyposażenia.

  Fotel ma sześcienny , a także zintegrowane podłokietniki. Powoduje niezwykle wygodne wrażenie. Zaopatrzony w trwałe, chromowowane nogi o spłaszczonym profilu. Rama fotela wyprodukowana została z litego drewna.

  Pozostałe elementy ze sklejki. Poduszki produkowano z trwałej zimnej pianki wysokoelastycznej z warstwą włókna. Pianka wysokoelastyczna zapewnia znakomite podparcie i sprawia, iż fotel się nie odkształca.


☆ Krzesło biurowe alford, zagłówek i podłokietniki, tkanina, czarny marki Aj produkty ☆

Krzesło biurowe alford, zagłówek i podłokietniki, tkanina, czarny marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Krzesło biurowe alford, zagłówek i podłokietniki, tkanina, czarny marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Krzesło biurowe alford, zagłówek i podłokietniki, tkanina, czarny marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  wytworne krzesło biurowe o tradycyjnym designie z trwałą wełnianą tapicerką i dostosowywanymi podłokietnikami. Krzesło zapewnia wygodną pozycję podzas siedzenia i zostało wytwarzane w duchu odpowiedzialności środowiskowej.

  nad wyraz wysoka jakość. Krzesło ALFORD to kompleksowe rozwiązanie z wieloma opcjami regulacji, które zapewniają łatwe osiągnięcie komfortowej pozycji roboczej. Krzesło dokument Möbelfakta, co potwierdza wysoką jakość i produkcję w duchu dbałości o środowisko i odpowiedzialności społecznej.

  Krzesło ALFORD zaopatrzono w mechanizm synchroniczny, który sprawia, że siedzisko i oparcie podążają za ruchami ciała, gwarantując zdrową, naturalną pozycję i polepszając krążenie. Krzesło podąża za naturalnymi ruchami użytkownika i proponuje korzystnie podparcie w pozycji odchylonej do tyłu i wychylonej do przodu.

  Regulacja wysokości siedziska w zakresie 450 - 580 mm. Krzesło jest tapicerowane szczególnie wytrzymałą i stylową tkaniną wełnianą i można je w dodatku wyposażyć w zagłówek i/albo podłokietniki.


☆ Fotel wypoczynkowy NEO, skóra naturalna, czarny ☆

Fotel wypoczynkowy NEO, skóra naturalna, czarny Najniższa Cena Online

☆ Fotel wypoczynkowy NEO, skóra naturalna, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Fotel wypoczynkowy NEO, skóra naturalna, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel o sześciennej bryle z czterema spłaszczonymi nogami. Rama wykonana z litego drewna. Poduszki z zimnej pianki wysokoleastycznej pokrytej warstwą włókna. Spraw, aby strefa wejściowa w twojej firmie stała się odprężającą przestrzenią.

  Nasz fotel rewelacyjnie nadaje się również do pokoju przerw, baru i biura! wytworny design zapewnia elitarny wygląd pomieszczenia. Fotel jest także bardzo miękki i komfortowy. Fotel interesująco przedstawia się zarówno jako mebel wolnostojący, jak i w towarzystwie innych składników wyposażenia.

  Fotel ma sześcienny i zintegrowane podłokietniki. Sprawia szczególnie wygodne wrażenie. Zaopatrzony w trwałe, chromowowane nogi o spłaszczonym profilu. Rama fotela produkowana została z litego drewna.

  Pozostałe komponenty ze sklejki. Poduszki wytwarzano z trwałej zimnej pianki wysokoelastycznej z warstwą włókna. Pianka wysokoelastyczna zapewnia nadzwyczajne podparcie i sprawia, iż fotel się nie odkształca.


☆ Unique Fotel level bt hd black (czarna) sr-06 beżowy (5908242400686) ☆

Unique Fotel level bt hd black (czarna) sr-06 beżowy (5908242400686) Najniższa Cena Online

☆ Unique Fotel level bt hd black (czarna) sr-06 beżowy (5908242400686) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Unique
 • Nazwa produktu: Unique Fotel level bt hd black (czarna) sr-06 beżowy (5908242400686)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  wymiary fotela:

  Szerokość fotela 53-65 cm

  Głębokość fotela 36-44 cm

  Wysuw podnóżka (wersja z podnóżkiem) 45 cm

  Wysokość fotela 111 -123 cm

  Wysokość siedziska 45-51 cm

  Waga fotela netto to 29 - 31 kg, zależnie od wersji.

  Obciążenie maksymalne fotela obrotowego wynosi 130 kg.

  Zdjęcie wymiarów fotela:

  Gwarancja:

  firma Unique przewidział 2 letnią gwarancję na fotel.

  Instrukcja montażu:

  Montaż fotela jest wyjątkowo prosty - trwa około 5 minut. Fotel jest praktycznie zmontowany, starczy zamocować kółka w podstawie i siłownik.

  _breakpoint

  Mistrz ergonomii - Ergothrone

  Ultra nowoczesny design, stworzony niezwykle należycie dopasowany do kształtu ciała ludzkiego wspiera poszczególne partie od karku po nogi - bardzo wersja z podnóżkiem.

  Wysokiej jakości fotel ergonomiczny od Unique. Najwyższa półka jakościowa.

  Fotel przedstawia się nowocześnie i oryginalnie - jego futurystyczna forma stylistyczna zwraca uwagę. Ergothrone to szczytowe osiągniecie projektantów oraz inżynierów producenta Unique.

  Posiadamy dwie wersje fotela praktycznego Ergothrone:

  • bez podnóżka
  • z wysuwanym podnóżkiem

  Dzięki wielu regulacjom i nastawom fotel Ergothrone można dopasować do użytkownika. Fotel z powodzeniem można użyć w profesjonalnym gamingu - podłokietniki mają mnóstwo regulacji w tym rozsuwane ramiona. Fotel posiada funkcję Anti-shock - po odblokowaniu oparcia nie uderzy ono w plecy użytkownika - dopiero po naciśnięciu wróci wraz z plecami do pozycji pionowej.

  Fotel jest wyjątkowo mocno wytworzony - jego waga to prawie 30 kg, wszystkie elementy są wysokiej jakości.

  Poniżej na fotografii wersja z podnóżkiem.

  realne regulacje:

  • wysokość fotela
  • wysokość oparcia
  • wysokość zagłówka
  • podłokietniki w 3 płaszczyznach + rozstawienie na boki
  • wysuw siedziska

  Zapraszamy na naszą prezentację video fotela Ergothrone! Wersja z podnóżkiem.

  Fotel posiada piękną czarną konstrukcję i podstawę jezdną wytwarzaną z wytrzymałego aluminium - jest lakierowane na odcień czarny. Tapicerka to przewiewna i wytrzymała siatka koloru czarnego - siatka jest wysokiej jakości.

  wykorzystanie wysokiej jakości mechanizmu samoważącego sprawia, iż fotel dostosowuje się do użytkownika samoczynnie.

  Zagłówek i oparcie:

  Ergothrone dostosowywany na wysokość, znaczny i wygodny zagłówek - zakres regulacji zagłówka wynosi 6 cm. Oparcie jest mocno profilowane - ma wyraźny profil lędźwiowy, który wyśmienicie wspiera lędźwie w czasie pracy - podpora poprzez regulację wysokości oparcia może być regulowana na wysokość. Dużą zaletą oparcia jest regulacja wysokości - można dopasować oparcie do wzrostu użytkownika. Oparcie fotela Ergothrone tapicerowane jest wytrzymałą i przewiewną siatką koloru czarnego. Tylna część oparcia ma estetyczną i mocną konstrukcję w odcieniu czarnym.

  Siedzisko:

  Siedzisko jest profilowane dla uzyskania jak największego komfortu wykorzystywania - 8 godzin w fotelu Ergothrone nie zmęczy użytkownika. Siedzisko ma szerokość 50 cm. Ma możliwość wysuwu co dobrze wpływa na dopasowanie do nóg użytkownika i pozytywnie wpływa na krążenie - brak ucisku na uda.

  Podłokietniki:

  W fotelu zastosowano dostosowywane podłokietniki 3D w aż trzech płaszczyznach: góra - dół, przód - tył, kąt nakładki, a także na szerokość - całe ramię podłokietnika. Dzięki tak wielu regulacjom fotel można przypasować do przedramion użytkownika a co za tym idzie utrzymywać przedramiona w zalecanej pozycji pod kątem 90 poziomów względem tułowia. Podłokietniki mają miękką i szeroką nakładkę.

  Podnóżek (opcjonalnie):

  Fotel w wersji z podnóżkiem gromadzi teleskopowy, wysuwany, a także chowany pod siedzisko podnóżek.

  Długość całkowita od krawędzi siedziska do końca podnóżka - około 100 cm, długość podnóżka 45 cm. Szerokość podnóżka - 35 cm. Podnóżek to bardzo komfortowy i wygodny składnik fotela. Trwałość 45 kg.

  Materiały:

  Siatka - niezwykle wytrzymała tkanina o wyraźnym wzorze siatki. Ma wyśmienite cechy cyrkulacji powietrza przez co jest wykorzystywana na oparciach foteli biurowych. Dodatkowym atutem siatki jest wysoka wytrzymałość mechaniczna, cieplna i właściwości dostosowania się do kształtu. Sprawia to, że siatka jest uznawana za materiał polepszający ergonomię foteli.

  Mechanizm i jego funkcje:

  SYNCHRON - samoważący. Wysokiej klasy mechanizm synchroniczny, który samoczynnie dopasowuje wagę użytkownika i dobiera siłę nacisku oparcia by plecy użytkownika. Mechanizm posiada możliwość luźnego bujania się - następuje synchroniczna praca siedziska względem oparcia. Oparcie można zablokować w wybranej przez siebie pozycji. Mechanizm pozwala także na obracanie fotela wokół własnej osi o 360 stopni.

  Podstawa jezdna:

  W modelu Ergothrone zastosowano wytrzymałą, pięcioramienna podstawę jezdną. Podstawa jest spójna kolorystycznie z konstrukcja fotela - jest czarna. Stworzona jest z aluminium - lakierowana na odcień czarny - matowy.

  Kółka:

  zaimplementowano kółka twarde do powierzchni miękkich, takich jak dywany, wykładziny.

  Istnieje możliwość zakupu kółek miękkich pokrytych kauczukiem - bezpiecznych dla podłóg twardych typu panele, drewno czy również gres. UWAGA, kółka miękkie nie są czarne i nie są spójne kolorystycznie z fotelem.

  Kółka zaimplementowane w tym modelu posiadają 60 mm średnicy.

  produkowano w Polsce

  Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

  Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.Podobne zestawienia:


Najtańsze fotele biurowe do 4500 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze fotele biurowe do 4500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich foteli biurowych do 4500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biały fotel biurowy skórzany - Salemo ☆

Biały fotel biurowy skórzany - Salemo Najniższa Cena Online

☆ Biały fotel biurowy skórzany - Salemo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biały fotel biurowy skórzany - Salemo
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Nadszedł czas, żeby zainwestować w wygodny, profesjonalny fotel do pracy? Poszukujesz takiego modelu, który łączy w sobie oryginalną stylistykę z praktycznym wykonaniem? Jeśli tak, to co powiesz na kapitalny fotel pracowniczy Salemo?

  Lepszy wymiar pracy zdalnej

  Luksus w domowym gabinecie? wygodna przestrzeń pracownicza w salonie? A może innowacyjne, użyteczne biuro? Z świetnym, wyśmienicie zaprojektowanym fotelem obrotowym Salemo to żaden problem! Trudno o bardziej komfortowy i szlachetnie prezentujący się fotel do pracy i nauki. Salemo olśniewa precyzyjnością wykonania, doborem profesjonalnych surowców, wygodą używania oraz modernistycznym, specyficznym designem. Salemo składa się z kilku stanowczo miękkich poduszek obitych wysokogatunkową skórą naturalną. Siedzisko osadzono na jednostajnym i niezawodnym aluminium polerowanym. dzięki temu powstał mebel nieprzemijalny, ale i nad wyraz designerski i interesujący. Ze wspaniałym fotelem Salemo home office nabiera nowego znaczenia. Salemo zapewni Ci wygodę, jakiej Ci potrzeba w każdym wnętrzu, jednocześnie w domu, jak i w biurze! Praca z domu jeszcze nigdy nie była tak przyjemna i komfortowa. Przekonaj się o tym jak najszybciej!

  Komfort to jego drugie imię!

  Komfort podczas pracy i nauki? Z Salemo to nic prostszego! Ten wyjątkowo poręczny mebel posiada szereg nadzwyczajnych funkcji, które widocznie zwiększają komfort jego wykorzystywania. Z ostał wyekwipowany w postępowy, instynktowny system regulacji wysokości siedziska i w wspaniały system kołyski. Jednostajny, miękki zagłówek dba o optymalne bezpieczeństwo, podtrzymując szyjny odcinek kręgosłupa. Dokładnie, wygodnie zaprojektowane oparcie podtrzymuje we właściwy sposób piersiowy odcinek kręgosłupa. Wygodnie, także regulowane podłokietniki zezwalają na maksymalną swobodę ruchów. Te wszystkie rozsądnie wkomponowane w fotel funkcje pozwalają nie tylko na efektywną pracę,dodatkowo na chwile odprężenia w ciągu każdego ciężkiego dnia. Bo skórzany fotel Salemo jest nie tylko meblem głównie pracowniczym. To także kapitalny model mebla, pozwalający na komfortowe spędzanie czasu na przyjemnościach. Czytanie książki, przegląd prasy, moment na aromatyczną kawę czy herbatę a może ulubiony serial z lampką wina? Z niesamowicie użytecznym fotelem obrotowym Salemo każda chwila w biurze i gabinecie stanie się przyjemniejsza i pełna upragnionej swobody!


☆ Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, nude marki Aj produkty ☆

Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, nude marki Aj produkty Najniższa Cena Online

☆ Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, nude marki Aj produkty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, nude marki Aj produkty
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel o sześciennej bryle z czterema spłaszczonymi nogami. Rama produkowana z litego drewna. Poduszki z zimnej pianki wysokoleastycznej pokrytej warstwą włókna. Spraw, by strefa wejściowa w twojej firmie stała się odprężającą przestrzenią.

  Nasz fotel perfekcyjnie pasuje też do pokoju przerw, baru i biura! gustowny design zagwarantuje luksusowy wygląd pomieszczenia. Fotel jest także bardzo miękki i komfortowy. Fotel niebanalnie demonstruje się jednocześnie jako mebel wolnostojący, jak i w towarzystwie innych składników wyposażenia.

  Fotel posiada sześcienny oraz zintegrowane podłokietniki. Powoduje szczególnie komfortowe wrażenie. Wyekwipowany w trwałe, chromowowane nogi o spłaszczonym profilu. Rama fotela stworzona pozostała z litego drewna.

  Pozostałe części ze sklejki. Poduszki wyprodukowano z trwałej zimnej pianki wysokoelastycznej z powłoką włókna. Pianka wysokoelastyczna gwarantuje perfekcyjne podparcie i powoduje, że fotel się nie odkształca.


☆ Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, czerwony ☆

Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, czerwony Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel o sześciennej bryle z czterema spłaszczonymi nogami. Rama tworzona z litego drewna. Poduszki z zimnej pianki wysokoleastycznej pokrytej powłoką włókna. Spraw, żeby strefa wejściowa w twojej firmie stała się odprężającą przestrzenią.

  Nasz fotel doskonale pasuje w dodatku do pokoju przerw, baru i biura! wytworny design zagwarantuje ekskluzywny wygląd pomieszczenia. Fotel jest także szczególnie miękki i komfortowy. Fotel niebanalnie prezentuje się jednocześnie jako mebel wolnostojący, jak i w towarzystwie innych składników wyposażenia.

  Fotel posiada sześcienny i zintegrowane podłokietniki. Powoduje wyjątkowo komfortowe wrażenie. Wyposażony w trwałe, chromowowane nogi o spłaszczonym profilu. Rama fotela stworzona została z litego drewna.

  Pozostałe elementy ze sklejki. Poduszki wytworzono z trwałej zimnej pianki wysokoelastycznej z powłoką włókna. Pianka wysokoelastyczna zapewnia perfekcyjne podparcie i sprawia, że fotel się nie odkształca.


☆ Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, biały ☆

Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, biały Najniższa Cena Online

☆ Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Aj produkty Fotel wypoczynkowy neo, skóra naturalna, biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel o sześciennej bryle z czterema spłaszczonymi nogami. Rama produkowana z litego drewna. Poduszki z zimnej pianki wysokoleastycznej pokrytej powłoką włókna. Spraw, by strefa wejściowa w twojej firmie stała się odprężającą przestrzenią.

  Nasz fotel nieprzeciętnie pasuje też do pokoju przerw, baru i biura! stylowy design zapewnia wytworny wygląd pomieszczenia. Fotel jest także niezwykle miękki i komfortowy. Fotel interesująco ukazuje się równocześnie jako mebel wolnostojący, jak i w towarzystwie innych składników wyposażenia.

  Fotel ma sześcienny , a także zintegrowane podłokietniki. Sprawia nad wyraz komfortowe wrażenie. Zaopatrzony w trwałe, chromowowane nogi o spłaszczonym profilu. Rama fotela wykonana pozostała z litego drewna.

  Pozostałe komponenty ze sklejki. Poduszki wykonano z trwałej zimnej pianki wysokoelastycznej z warstwą włókna. Pianka wysokoelastyczna gwarantuje nadzwyczajne podparcie i sprawia, iż fotel się nie odkształca.


☆ Fotel wypoczynkowy NEO, skóra naturalna, czarny ☆

Fotel wypoczynkowy NEO, skóra naturalna, czarny Najniższa Cena Online

☆ Fotel wypoczynkowy NEO, skóra naturalna, czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis fotela - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AJ Produkty
 • Nazwa produktu: Fotel wypoczynkowy NEO, skóra naturalna, czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Fotele biurowe i gabinetowe
 • Charakterystyka / Opis fotela:

  Fotel o sześciennej bryle z czterema spłaszczonymi nogami. Rama wytworzona z litego drewna. Poduszki z zimnej pianki wysokoleastycznej pokrytej warstwą włókna. Spraw, żeby strefa wejściowa w twojej firmie stała się odprężającą przestrzenią.

  Nasz fotel znakomicie pasuje też do pokoju przerw, baru i biura! wykwintny design zapewnia luksusowy wygląd wnętrza. Fotel jest także bardzo miękki i wygodny. Fotel ciekawie demonstruje się jednocześnie jako mebel wolnostojący, jak i w towarzystwie innych części wyposażenia.

  Fotel posiada sześcienny i zintegrowane podłokietniki. Sprawia nad wyraz komfortowe wrażenie. Zaopatrzony w trwałe, chromowowane nogi o spłaszczonym profilu. Rama fotela produkowana została z litego drewna.

  Pozostałe komponenty ze sklejki. Poduszki wytwarzano z trwałej zimnej pianki wysokoelastycznej z powłoką włókna. Pianka wysokoelastyczna zapewnia nadzwyczajne podparcie i sprawia, że fotel się nie odkształca.Podsumowanie, czyli jaki fotel biurowy do 4500 zł najlepszy?


Najlepszy fotel biurowy do 4500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy fotel biurowy do 4500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze wygodne fotele biurowe – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji foteli biurowych do 4500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych ergonomicznych foteli biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki fotel biurowy do 4500 zł opinie,
 • dobry fotel biurowy do 4500 zł cena,
 • fotel biurowy do 4500 zł ranking,
 • fotel biurowy do 4500 zł jaki najlepszy.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...