Ranking drukarek wielofunkcyjnych Xerox. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek wielofunkcyjnych Xerox


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek wielofunkcyjnych Xerox. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek wielofunkcyjnych Xerox,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek wielofunkcyjnych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie drukarki wielofunkcyjne Xerox najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki wielofunkcyjne Xerox, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek wielofunkcyjnych Xerox, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Urządzenie wielofunkcyjne XEROX AltaLink C8070 - 70 str./ min. w kolorze, C8070 ☆

Urządzenie wielofunkcyjne XEROX AltaLink C8070 - 70 str./ min. w kolorze, C8070 Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne XEROX AltaLink C8070 - 70 str./ min. w kolorze, C8070 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne XEROX AltaLink C8070 - 70 str./ min. w kolorze, C8070
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE Xerox AltaLink C8070

  Format SRA3

  barwny system wielofunkcyjny

  Urządzenie demonstracyjne, jak świeże!

  System wielofunkcyjny linii AltaLink C8000

  Jakość druku potrzebna do osiągnięcia sukcesu. Korzystając z systemu wielofunkcyjnego kolekcji Xerox AltaLink C8000 można uzyskać dokumenty kolorowe o sporej sile oddziaływania, które robią wrażenie na klientach i osiągają rezultaty – minimalizując koszty.

  Xerox zezwala na ci połączenie z dowolnego miejsca.

  Prawdziwy biznes nie jest ograniczony do miejsca pracy. Jeśli w twoim biurze są urządzenia Xerox, wolność nieograniczonej mobilności daje ci pewność, iż to co robisz jest najwyższej jakości, niezależnie od tego, dokąd twój prawdziwy biznes cię zaprowadzi.

  Swoboda w biurze i możliwość przemieszczania się

  Urządzenia AltaLink kolekcji C8000 daje twoim pracownikom biurowym komfort sterowania funkcjami urządzenia z dowolnego stanowiska roboczego. W dodatku, pracownicy przenośni mogą korzystać z narzędzi komunikacji, a także rozwiązań rozszerzających sprawność z dowolnej lokalizacji.

  • Opcjonalna łączność Wi-Fi. Administratorzy mogą zbratać urządzenia linii AltaLink C8000 w dowolnym miejscu, bez konieczności używania okablowania.

  • Druk mobilny Xerox® i nie tylko. Xerox posiada wszelkie konieczne opcje, aby umożliwiać bezpieczne, dokładne drukowanie z większości maszyn przenośnych na dowolnym systemie lub urządzeniu wielofunkcyjnym, niezależnie od jego firmy. W dodatku Xerox oferuje funkcje opcjonalne dostosowane do integracji

  z systemami informatycznymi, takie jak uzyskiwanie dostępu poprzez wprowadzenie kodu PIN i obsługa wielu systemów operacyjnych maszyn przenośnych.

  • Funkcja Xerox® PrintBack. Gdy pracujesz poza biurem, możesz wykorzystać funkcji PrintBack, która pozwala na drukowanie dokumentów z urządzeń iPhone, iPad innych maszyn mobilnych z systemem Android na znajdującym się w biurze urządzeniu AltaLink linii C8000.

  Panel zdalnego sterowania

  Zdalna obsługa panelu sterowania maszyn AltaLink serii C8000 z dowolnego komputera w biurze. Zdalny panel sterowania usprawnia i usprawnia szkolenie użytkowników i pozwala na pracownikom działu informatycznego wyświetlanie i monitorowanie interfejsu użytkownika. Ponadto podczas sesji zdalnej użytkownicy podchodzący do urządzenia są powiadamiani, iż w urządzeniu nie można wprowadzać jednoczesnych zmian systemowych. Ponadto, zaawansowane sterowniki druku, a także bezpłatne narzędzia zarządzania urządzeniem umożliwiają zdalne monitorowanie sprawności urządzenia i dostępności materiałów eksploatacyjnych w czasie rzeczywistym w celu zapewnienia dłuższego czasu sprawności.

  AltaLink C8055 proponuje więcej funkcji charakterystycznych:

  • Drukowanie z pamięci USB i zapisywanie na niej wyników skanowania
  • Nadpisywanie dysku twardego i szyfrowanie kluczem 256-bitowym
  • Skanowanie do wiadomości e-mail, skrzynki pocztowej i lokalizacji sieciowej
  • Ustawienia drukowania Earth Smart
  • Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) w urządzeniu i tworzenie plików PDF z możliwością wyszukiwania
  • Oryginalny Adobe® PostScript®, PCL® i XPS

  kompletnie nowy poziom koloru

  seria Xerox AltaLink C8000 z innowacyjną technologią Hi-Q LED ułatwia tworzenie profesjonalnie wyglądających dokumentów za dotknięciem przycisku.

  • Wysoka rozdzielczość druku, wydruki robiące obfite wrażenie. Dzięki rozdzielczości 1200 × 2400 dpi, możliwości druku obrazów kolorowych o jakości fotografii i wyraźnego tekstu wydruki zawsze robią ogromne wrażenie.

  • zawsze skrupulatne odwzorowanie obrazu. System wielofunkcyjny kolekcji AltaLink C8000 jest wyekwipowany w zaawansowane głowice drukujące z cyfrową kontrolą wyrównania obrazu, dzięki temu kolory są zawsze szczególnie dokładne ustawienie względem siebie.

  • Imponujące rezultaty. Drukowanie przyciągających uwagę obrazów na szeregu materiałów do formatu SRA3 o gramaturze do 300 g/m2, które można wykończyć do postaci złożonych albo zszytych grzbietowo broszur.

  • pokaźne możliwości Fiery. Wyposażenie urządzenia serii AltaLink C8000 w kontroler sieciowy EFI Fiery® zapewnia szereg korzyści, od łatwych w użyciu narzędzi do zarządzania kolorem, przez funkcje zapewniające wyższą wydajność

  i obszerniejszy poziom bezpieczeństwa, po rozciągliwe narzędzia do obsługi obiegu prac.

  Możliwość wykonania więcej w krótszym czasie

  seria AltaLink C8000 to nie tylko wysokiej jakości kolor, ale także perfekcyjna efektywność we wszelkich kategoriach.

  • prędkie rezultaty. Obszerna prędkość działania: drukowanie do 70 str./min w kolorze i 70 str./ min w trybie czarno-białym, czas wydruku pierwszej strony to zaledwie 4 sekundy.

  • choćby najmocniej pracowite zespoły nie stracą na wydajności. Efektywne przetwarzanie równoczesne i ogromna pamięć systemowa o pojemności 8 GB, a także pamięć 250 GB HDD. Dzięki temu urządzenia mogą prosto obsłużyć niemało trudnych prac.

  • Praca w sieci umożliwiająca udostępnianie. W standardzie obsługa gigabitowej sieci Ethernet. Z urządzeń linii AltaLink C8000 mogą skorzystać wszyscy, niezależnie od używanego środowiska: Microsoft Windows®, Apple Macintosh® czy Linux i Ubuntu

  • Drukowanie bez opóźnień. Technologia Smart RIP pozwala na rozpoczęcie drukowania pierwszej strony w trakcie przetwarzania kolejnych.

  • W trosce o skuteczność pracy. Pokaźna objętość papieru, którą można powiększyć do 5140 arkuszy i obsługa szerokiego wachlarza rozmiarów, typów i gramatur materiałów.

  • Mniejszy ruch w sieci. Szybszy dostęp do zeskanowanych dokumentów dzięki progresywnym technikom kompresji plików, które stanowczo ograniczają wymiar plików, redukują ilość potrzebnego miejsca w pamięci oraz ograniczają ruch w sieci.

  • Szybsze skanowanie. System wielofunkcyjny serii AltaLink C8000 skanuje dokumenty z szybkością do 139 obrazów na minutę.

  • technologia Xerox SMart Kit®. Nieskomplikowane do zamiany podstawowe komponenty urządzeń kolekcji AltaLink C8000 są stale monitorowane, by przewidzieć przestoje i zapobiec im.

  Usprawnij czynności dzięki potężnym funkcjom zwiększającym wygodę

  Naciskając przycisk, wszyscy użytkownicy mogą prosto drukować, skanować, kopiować i przesyłać dokumenty faksem.

  • Łatwość realizowania czynności przy maszynie. Drukuj z i skanuj do dowolnej pamięci USB, by szybciej dostarczać dokumenty, gdy nie jesteś przy komputerze.

  • Twoje zadanie – Twój priorytet. Funkcja drukowania z pominięciem pozwala przenieść zadanie przed zablokowane dokumenty w kolejce.

  • proste zarządzanie dokumentami. Indeksuj, archiwizuj i przywracaj skanowane dokumenty bezpośrednio z przedniego panelu.

  • nowoczesne faksowanie bez papieru. Użytkownicy mogą wysyłać i odbierać faksy bez odchodzenia od biurek. Faks LAN wysyła faksy bezpośrednio z aplikacji na pulpicie.

  A funkcja przekazywania faksów pozwala na przesyłanie przychodzących faksów na adres e-mail albo do repozytorium dokumentów jako zabezpieczone pliki PDF z możliwością wyszukiwania.

  rozszerz siłę przedsiębiorstwa. Wzbogać firmę o wszechstronne urządzenie sieciowe, możliwości zarządzania dokumentami, zamiany i dostępu do oraz prędkiego i bezpiecznego tworzenia wydruków z dowolnego miejsca.

  Wszechstronne zarządzanie dokumentami

  zapobiegaj nadwymiarowości i zachowuj efektywność sieci, dzięki nietrudnym w użyciu narzędziom do zarządzania siecią, które pozwalają na dostęp, zarządzanie i drukowanie dokumentów w dowolnej lokalizacji sieciowej.

  • Szereg funkcji skanowania: Po prostu zeskanuj papierowe dokumenty i otrzymaj cyfrowe pliki z możliwością wyszukiwania, które można samoczynnie udostępnić przy pomocy wiadomości e-mail, folderu sieciowego, zachować na urządzeniu lub w pamięci USB w celu uzyskania prawdziwej przenośności. Wszystko to dostępne jest w standardzie.

  • Usprawnij kierowanie dokumentów i współpracę. Dzięki platformie EIP o ogromnych możliwościach, można łatwo kreować spersonalizowane menu skanowania, odzyskiwać skanowane pliki i kierować dokumenty do określonych wcześniej lokalizacji za jednym naciśnięciem przycisku.

  Całkowite bezpieczeństwo – standardowo

  seria Xerox AltaLink C8000 pomaga w ochronie narażonych na ataki punktów dostępu i zachowaniu zgodności z najnowszymi normami dotyczącymi zabezpieczeń.

  • zapobieganie nieupoważnionego dostępu. Dzięki efektywnym funkcjom uwierzytelnień, takim jak uwierzytelnianie sieciowe, karty inteligentne i logowanie oparte o role i poziomy praktyczne, dostęp do urządzenia mają tylko upoważnieni użytkownicy.

  • Dokumenty są zawsze bezpieczne. Funkcja Bezpieczne drukowanie zapisuje prace w oddzielnej kolejce do czasu, gdy odpowiedni użytkownik wybierze je i zwolni do drukowania. Użytkownicy mogą wprowadzać swoje identyfikatory, wysyłając prace do sprzętów serii AltaLink C8000 za pośrednictwem funkcji Bezpieczne drukowanie, a następnie zwalniać je po uwierzytelnieniu przy urządzeniu.

  • integralność informacji. Szyfrowanie i nadpisywanie dysku twardego wykorzystuje standard FIPS 140-2, dzięki temu informacje są bezpieczne.

  • Sprawdzone zabezpieczenia dzięki reakcji w zamkniętej pętli. Zatwierdzenie zgodności całego systemu z normą EAL 3 CCC (certyfikat w trakcie przyznawania) zagwarantuje całościową ochronę. A nasz proaktywny system reakcji sprawia, iż urządzenia i dane są bezpieczne dzięki identyfikacji potencjalnie zagrożonych obszarów i szybkim udostępnianiu aktualizacji.

  Xerox AltaLink C8070, informacje techniczne:

  prędkość: Do 70 str./min w kolorze/ 70 w czerni

  efektywność miesięczna: Do 300 000 stron/miesiąc

  Dwustronny automatyczny podajnik dokumentów: 130 arkuszy; wymiar: 85 x 125 mm do 297 x 431,8 mm

  Taca boczna: 100 arkuszy; rozmiary niestandardowe: 89 x 98 mm do 320 x 483 mm

  Taca 1: 520 arkuszy; wymiary niestandardowe: 140 x 182 mm do 297 x 432 mm

  Taca 2 – 4: Konfiguracja z trzema tacami (łącznie 2180 arkuszy): Dodaje trzy tace na 520 arkuszy papieru; wymiar: 140 x 182 mm do SRA3

  Podwójna taca wyjściowa: 250 arkuszy w każdej,

  Taca wyjściowa (wydrukiem do góry): 100 arkuszy

  Drukowanie: Czas druku pierwszej strony 4 s w kolorze / 4,7 s w czerni

  Rozdzielczość (maks.) 1200 × 2400 dpi

  Kopiowanie: Czas druku pierwszej strony 5,7 s w kolorze / 4,9 s w czerni

  Rozdzielczość (maks.) 600 × 600 dpi

  Funkcje kopiowania: automatyczne dwustronne, automatyczne zmniejszanie/rozszerzanie, interfejs dotykowy z kolorowym ekranem, elektroniczne wstępne ułożenie, samoczynny wybór tacy, tworzenie zadań, obraz negatywowy/lustrzany, tworzenie broszur, mnóstwo obrazów obok siebie, wkładanie okładek i przekładek, zestaw próbny, kopiowanie książki, kasowanie krawędzi, pojedynczy kolor, powtarzanie obrazu, oryginały mieszanych wymiarów, przesunięcie obrazu, zachowywanie i odtwarzanie zadań, obsługa adnotacji, przerwanie sporych zadań, folie, stemple Bates, wstępnie określone ustawienia barw

  Druk:

  Rozdzielczość (maks.): do 1200 × 2400 dpi

  Procesor: Intel ATOM Quad Core 1,91 GHz

  Pamięć: 2 Mb Cache, 8 GB pamięci systemu. Dysk Twardy 250 GB

  Łączność: 10/100/1000 Base-T Ethernet, drukowanie bezpośrednio za pomocą złącza USB 2.0 High-Speed, bezprzewodowa sieć Ethernet 802.11b (przy pomocy Xerox UBS Wireless Adapter)

  Języki opisu strony: Adobe® PostScript® 3TM, PDF, XML Paper Specification (XPS), emulacje PCL® 5c/PCL 6, HP-GL2TM

  Funkcje druku: Drukowanie z USB, samoczynne drukowanie dwustronne, zabezpieczone drukowanie, drukowanie opóźnione, Earth Smart, identyfikacja zadań, komplet próbny, tworzenie broszur, wybór okładki, przekładki i strony nieszablonowe, wybór papieru wg atrybutu, sporo obrazów obok siebie, znaki wodne, arkusze przewodnie, dopasowanie do nowego wymiaru papieru, separatory przeźroczy, wybór tacy wyjściowej, jakość obrazu, tryb oszczędzania tonera, możliwość zachowywania i przywoływania zapisanych ustawień sterownika, obniżanie/powiększanie, obraz lustrzany, stan komunikacji dwukierunkowej, skalowanie, nakładki, drukowanie do faksu (wymaga opcjonalnego zestawu faksu), obracanie obrazu, monitorowanie zadań

  Druk mobilny: Apple AirPrint, Google Cloud Print Ready, Xerox Print Service Plug-in for Android, Moparia Print Service Plug-in for Android, NFC, Wi-Fi Direct Printing.

  Faks: Obsługa faksu internetowego i faksu serwera sieciowego, drukowanie faksu do rozmiaru A3, tworzenie zadań faksu

  Skanowanie:

  Skanowanie do lokalizacji sieciowej, skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do folderu, skanowanie do lokalizacji SMB albo FTP, format PDF z możliwością wyszukiwania tekstu, PDF/A, XPS, linearny PDF, JPEG, TIFF, skanowanie do pamięci USB

  Zliczanie:

  Xerox standard Accounting (kopiowanie, drukowanie, skanowanie, faksowanie, poczta e-mail), dostępne inne opcje zliczania sieciowego, zróżnicowane rozwiązania partnerów Xerox w zakresie innowacji biznesowych

  Zabezpieczenia:

  Zabezpieczony druk, uwierzytelnianie przy pomocy protokołu NDS/LDAP/Kerberos/SMB, nadpisywanie dysku twardego, pliki PDF chronione hasłem, szyfrowanie dysku twardego z kluczem 256-bitowym, szyfrowanie FIPS 140-2, szyfrowana poczta e-mail (tylko przy pomocy CAC), IPsec, 802.1x, SNMP v3.0, certyfikat Common Criteria*

  Systemy operacyjne:

  Microsoft Windows Server 2008 i R2 (32/64 bit), Windows Server 2012 i R2 (64 bit), Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10; Mac OS 10.8-10.9-10.10-10-11; Linux RedHat; Fedora Core 20-86; Ubuntu 14.04x64; openSUSE 13.1.x64

  wymiary Szer. X dł. X wys. (wersja podstawowa): 640 x 734 x 1143 mm

  Szczegółowe informacje dotyczące przystępnych sprzętów jest możliwe na zapytanie.

  • Urządzenie jest gotowe do pracy i wyekwipowane w materiały eksploatacyjne
  • Serwis technologiczny dostępny na terenie całego kraju
  • UPROSZCZONA PROCEDURA LEASINGU

  podana cena urządzenia Xerox AltaLink C8070 jest CENĄ BRUTTO, wartość zawiera 23% podatku VAT.


☆ Urządzenie wielofunkcyjne XEROX AltaLink C8035 - 35 str./min. w kolorze ☆

Urządzenie wielofunkcyjne XEROX AltaLink C8035 - 35 str./min. w kolorze Najniższa Cena Online

☆ Urządzenie wielofunkcyjne XEROX AltaLink C8035 - 35 str./min. w kolorze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Urządzenie wielofunkcyjne XEROX AltaLink C8035 - 35 str./min. w kolorze
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE Xerox AltaLink C8035

  Format SRA3

  barwny system wielofunkcyjny

  Urządzenie demonstracyjne, jak świeże!

  System wielofunkcyjny kolekcji AltaLink C8000

  Jakość druku konieczna do osiągnięcia sukcesu. Korzystając z systemu wielofunkcyjnego kolekcji Xerox AltaLink C8000 można uzyskać dokumenty kolorowe o wielkiej sile oddziaływania, które robią wrażenie na klientach i osiągają rezultaty – minimalizując koszty.

  Xerox zezwala na ci połączenie z dowolnego miejsca.

  Prawdziwy biznes nie jest ograniczony do miejsca pracy. Jeśli w twoim biurze są urządzenia Xerox, wolność nieograniczonej mobilności daje ci pewność, iż to co robisz jest najwyższej jakości, niezależnie od tego, dokąd twój prawdziwy biznes cię zaprowadzi.

  Swoboda w biurze i możliwość przemieszczania się

  Urządzenia AltaLink kolekcji C8000 daje twoim pracownikom biurowym komfort sterowania funkcjami urządzenia z dowolnego stanowiska roboczego. Na dodatek, pracownicy przenośni mogą korzystać z narzędzi komunikacji oraz rozwiązań rozszerzających skuteczność z dowolnej lokalizacji.

  • Opcjonalna łączność Wi-Fi. Administratorzy mogą scalić urządzenia kolekcji AltaLink C8000 w dowolnym miejscu, bez konieczności używania okablowania.

  • Druk przenośny Xerox® i nie tylko. Xerox ma wszelkie potrzebne opcje, aby umożliwiać bezpieczne, skrupulatne drukowanie z większości sprzętów mobilnych na dowolnym systemie albo urządzeniu wielofunkcyjnym, niezależnie od jego firmy. Na dodatek Xerox oferuje funkcje opcjonalne dopasowane do integracji

  z systemami informatycznymi, takie jak uzyskiwanie dostępu poprzez wprowadzenie kodu PIN i obsługa wielu systemów operacyjnych urządzeń mobilnych.

  • Funkcja Xerox® PrintBack. Gdy pracujesz poza biurem, możesz zastosować funkcji PrintBack, która zezwala na drukowanie dokumentów z urządzeń iPhone, iPad innych urządzeń przenośnych z systemem Android na znajdującym się w biurze urządzeniu AltaLink serii C8000.

  Panel zdalnego sterowania

  Zdalna obsługa panelu sterowania urządzeń AltaLink serii C8000 z dowolnego komputera w biurze. Zdalny panel sterowania upraszcza i usprawnia szkolenie użytkowników, a także zezwala na pracownikom działu informatycznego wyświetlanie i monitorowanie interfejsu użytkownika. Dodatkowo w trakcie sesji zdalnej użytkownicy podchodzący do urządzenia są powiadamiani, iż w urządzeniu nie można wprowadzać jednoczesnych zmian systemowych. W dodatku, zaawansowane sterowniki druku i gratisowe narzędzia zarządzania urządzeniem umożliwiają zdalne monitorowanie wydajności urządzenia, a także przystępności materiałów eksploatacyjnych w czasie rzeczywistym w celu zapewnienia dłuższego czasu sprawności.

  AltaLink C8035 oferuje więcej funkcji standardowych:

  • Drukowanie z pamięci USB i zapisywanie na niej wyników skanowania
  • Nadpisywanie dysku twardego i szyfrowanie kluczem 256-bitowym
  • Skanowanie do wiadomości e-mail, skrzynki pocztowej i lokalizacji sieciowej
  • Ustawienia drukowania Earth Smart
  • Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) w urządzeniu i tworzenie plików PDF z możliwością wyszukiwania
  • Oryginalny Adobe® PostScript®, PCL® i XPS

  całkowicie nowy poziom koloru

  kolekcja Xerox AltaLink C8000 z zaawansowaną technologią Hi-Q LED upraszcza tworzenie profesjonalnie wyglądających dokumentów za dotknięciem przycisku.

  • Wysoka rozdzielczość druku, wydruki robiące szerokie wrażenie. Dzięki rozdzielczości 1200 × 2400 dpi, możliwości druku obrazów barwnych o jakości fotografii i wyraźnego tekstu wydruki za każdym razem robią ogromne wrażenie.

  • zawsze staranne odwzorowanie obrazu. System wielofunkcyjny linii AltaLink C8000 jest wyposażony w nowoczesne głowice drukujące z cyfrową kontrolą wyrównania obrazu, dzięki temu odcienie są zawsze istotnie precyzyjne ustawienie względem siebie.

  • Imponujące rezultaty. Drukowanie przyciągających uwagę obrazów na szeregu tworzyw do formatu SRA3 o gramaturze do 300 g/m2, które można wykończyć do postaci złożonych lub zszytych grzbietowo broszur.

  • szerokie możliwości Fiery. Wyposażenie urządzenia kolekcji AltaLink C8035 w kontroler sieciowy EFI Fiery® zagwarantuje szereg korzyści, od łatwych w użyciu narzędzi do zarządzania kolorem, poprzez funkcje zapewniające wyższą produktywność

  i większy poziom bezpieczeństwa, po elastyczne narzędzia do obsługi obiegu prac.

  Możliwość wykonania więcej w krótszym czasie

  seria AltaLink C8000 to nie tylko wysokiej jakości kolor, ale także znakomita produktywność we wszystkich kategoriach.

  • prędkie rezultaty. Obfita prędkość działania: drukowanie do 35 str./min w odcieniu i 35 str./ min w trybie czarno-białym, czas wydruku pierwszej strony to zaledwie 5,8 sekundy.

  • nawet najmocniej pracowite zespoły nie stracą na efektywności. Wydajne przetwarzanie równoczesne i ogromna pamięć systemowa o obszerności 8 GB i pamięć 250 GB HDD. Dzięki temu urządzenia mogą z łatwością obsłużyć sporo trudnych prac.

  • Praca w sieci umożliwiająca udostępnianie. W standardzie obsługa gigabitowej sieci Ethernet. Z urządzeń serii AltaLink C8000 mogą skorzystać wszyscy, niezależnie od wykorzystywanego środowiska: Microsoft Windows®, Apple Macintosh® czy Linux i Ubuntu

  • Drukowanie bez opóźnień. Technologia Smart RIP zezwala na rozpoczęcie drukowania pierwszej strony w trakcie przetwarzania kolejnych.

  • W trosce o produktywność pracy. Wielka objętość papieru, którą można powiększyć do 5140 arkuszy oraz obsługa szerokiego wachlarza rozmiarów, typów i gramatur materiałów.

  • Mniejszy ruch w sieci. Szybszy dostęp do zeskanowanych dokumentów dzięki innowacyjnym technikom kompresji plików, które znacząco zmniejszają rozmiar plików, redukują liczba niezbędnego miejsca w pamięci oraz ograniczają ruch w sieci.

  • Szybsze skanowanie. System wielofunkcyjny linii AltaLink C8000 skanuje dokumenty z szybkością do 139 obrazów na minutę.

  • technologia Xerox SMart Kit®. Nieskomplikowane do zamiany podstawowe komponenty urządzeń linii AltaLink C8000 są stale monitorowane, by przewidzieć przestoje i zapobiec im.

  Usprawnij czynności dzięki potężnym funkcjom zwiększającym wygodę

  Naciskając przycisk, wszyscy użytkownicy mogą z łatwością drukować, skanować, kopiować i przesyłać dokumenty faksem.

  • Łatwość realizowania czynności przy maszynie. Drukuj z i skanuj do dowolnej pamięci USB, żeby szybciej dostarczać dokumenty, gdy nie jesteś przy komputerze.

  • Twoje zadanie – Twój priorytet. Funkcja drukowania z pominięciem pozwala przenieść zadanie przed zablokowane dokumenty w kolejce.

  • przystępne zarządzanie dokumentami. Indeksuj, archiwizuj i przywracaj skanowane dokumenty bezpośrednio z przedniego panelu.

  • progresywne faksowanie bez papieru. Użytkownicy mogą wysyłać i odbierać faksy bez odchodzenia od biurek. Faks LAN wysyła faksy bezpośrednio z aplikacji na pulpicie.

  A funkcja przekazywania faksów umożliwia przesyłanie przychodzących faksów na adres e-mail lub do repozytorium dokumentów jako zabezpieczone pliki PDF z możliwością wyszukiwania.

  rozszerz siłę przedsiębiorstwa. Wzbogać producenta o wszechstronne urządzenie sieciowe, możliwości zarządzania dokumentami, zamiany i dostępu do oraz szybkiego i bezpiecznego tworzenia wydruków z dowolnego miejsca.

  Wszechstronne zarządzanie dokumentami

  uniemożliwiaj nadwymiarowości i zachowuj skuteczność sieci, dzięki prostym w użyciu narzędziom do zarządzania siecią, które pozwalają na dostęp, zarządzanie i drukowanie dokumentów w dowolnej lokalizacji sieciowej.

  • Szereg funkcji skanowania: Po prostu zeskanuj papierowe dokumenty i otrzymaj cyfrowe pliki z możliwością wyszukiwania, które można samoczynnie udostępnić przy pomocy wiadomości e-mail, folderu sieciowego, zachować na urządzeniu albo w pamięci USB w celu uzyskania prawdziwej mobilności. Wszystko to dostępne jest w standardzie.

  • Usprawnij kierowanie dokumentów i współpracę. Dzięki platformie EIP o ogromnych możliwościach, można z łatwością kreować spersonalizowane menu skanowania, odzyskiwać skanowane pliki i kierować dokumenty do określonych wcześniej lokalizacji za jednym naciśnięciem przycisku.

  Całkowite bezpieczeństwo – standardowo

  seria Xerox AltaLink C8000 pomaga w ochronie narażonych na ataki punktów dostępu i zachowaniu zgodności z najnowszymi normami dotyczącymi zabezpieczeń.

  • uniemożliwianie nieupoważnionego dostępu. Dzięki produktywnym funkcjom uwierzytelnień, takim jak uwierzytelnianie sieciowe, karty inteligentne i logowanie oparte o role i stopnie ergonomiczne, dostęp do urządzenia posiadają tylko upoważnieni użytkownicy.

  • Dokumenty są za każdym razem bezpieczne. Funkcja Bezpieczne drukowanie zapisuje prace w oddzielnej kolejce do czasu, gdy odpowiedni użytkownik wybierze je i zwolni do drukowania. Użytkownicy mogą wprowadzać swoje identyfikatory, wysyłając prace do urządzeń linii AltaLink C8000 za pośrednictwem funkcji Bezpieczne drukowanie, a następnie zwalniać je po uwierzytelnieniu przy urządzeniu.

  • integralność informacji. Szyfrowanie i nadpisywanie dysku twardego wykorzystuje standard FIPS 140-2, dzięki temu informacje są bezpieczne.

  • Sprawdzone zabezpieczenia dzięki reakcji w zamkniętej pętli. Zatwierdzenie zgodności całego systemu z normą EAL 3 CCC (atest podczas przyznawania) zapewnia całościową ochronę. A nasz proaktywny system reakcji sprawia, że urządzenia i informacje są bezpieczne dzięki identyfikacji potencjalnie zagrożonych obszarów i prędkim udostępnianiu aktualizacji.

  Xerox AltaLink C8035, dane technologiczne:

  prędkość: Do 35 str./min w odcieniu/ 35 w czerni

  skuteczność miesięczna: Do 110 000 stron/miesiąc

  Dwustronny automatyczny podajnik dokumentów: 130 arkuszy; wymiar: 85 x 125 mm do 297 x 431,8 mm

  Taca boczna: 100 arkuszy; wymiary niestandardowe: 89 x 98 mm do 320 x 483 mm

  Taca 1: 520 arkuszy; wymiary niestandardowe: 140 x 182 mm do 297 x 432 mm

  Taca 2 – 4: Konfiguracja z trzema tacami (łącznie 2180 arkuszy): Dodaje trzy tace na 520 arkuszy papieru; wymiar: 140 x 182 mm do SRA3

  Podwójna taca wyjściowa: 250 arkuszy w każdej,

  Taca wyjściowa (wydrukiem do góry): 100 arkuszy

  Drukowanie: Czas druku pierwszej strony 6,4 s w odcieniu / 5,2 s w czerni

  Rozdzielczość (maks.) 1200 × 2400 dpi

  Kopiowanie: Czas druku pierwszej strony 8,1 s w kolorze / 6,7 s w czerni

  Rozdzielczość (maks.) 600 × 600 dpi

  Funkcje kopiowania: automatyczne dwustronne, samoczynne zniżanie/powiększanie, interfejs dotykowy z kolorowym ekranem, elektroniczne wstępne ułożenie, samoczynny dobór tacy, tworzenie zadań, obraz negatywowy/lustrzany, tworzenie broszur, dużo obrazów obok siebie, wkładanie okładek i przekładek, pakiet próbny, kopiowanie książki, kasowanie krawędzi, pojedynczy kolor, powtarzanie obrazu, oryginały mieszanych rozmiarów, przesunięcie obrazu, zachowywanie i odtwarzanie zadań, obsługa adnotacji, przerwanie obszernych zadań, folie, stemple Bates, wstępnie określone ustawienia kolorów

  Druk:

  Rozdzielczość (maks.): do 1200 × 2400 dpi

  Procesor: Intel ATOM Quad Core 1,91 GHz

  Pamięć: 2 Mb Cache, 8 GB pamięci systemu. Dysk Twardy 250 GB

  Łączność: 10/100/1000 Base-T Ethernet, drukowanie bezpośrednio przy pomocy złącza USB 2.0 High-Speed, bezprzewodowa sieć Ethernet 802.11b (za pomocą Xerox UBS Wireless Adapter)

  Języki opisu strony: Adobe® PostScript® 3TM, PDF, XML Paper Specification (XPS), emulacje PCL® 5c/PCL 6, HP-GL2TM

  Funkcje druku: Drukowanie z USB, automatyczne drukowanie dwustronne, zabezpieczone drukowanie, drukowanie opóźnione, Earth Smart, identyfikacja zadań, zestaw próbny, tworzenie broszur, dobór okładki, przekładki i strony unikatowe, wybór papieru wg atrybutu, mnóstwo obrazów obok siebie, znaki wodne, arkusze przewodnie, przypasowanie do nowego wymiaru papieru, separatory przeźroczy, wybór tacy wyjściowej, jakość obrazu, tryb oszczędzania tonera, możliwość zachowywania i przywoływania zapisanych ustawień sterownika, obniżanie/zwiększanie, obraz lustrzany, stan komunikacji dwukierunkowej, skalowanie, nakładki, drukowanie do faksu (wymaga opcjonalnego zestawu faksu), obracanie obrazu, monitorowanie zadań

  Druk mobilny: Apple AirPrint, Google Cloud Print Ready, Xerox Print Service Plug-in for Android, Moparia Print Service Plug-in for Android, NFC, Wi-Fi Direct Printing.

  Faks: Obsługa faksu internetowego i faksu serwera sieciowego, drukowanie faksu do wymiaru A3, tworzenie zadań faksu

  Skanowanie:

  Skanowanie do lokalizacji sieciowej, skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do folderu, skanowanie do lokalizacji SMB albo FTP, format PDF z możliwością wyszukiwania tekstu, PDF/A, XPS, linearny PDF, JPEG, TIFF, skanowanie do pamięci USB

  Zliczanie:

  Xerox standard Accounting (kopiowanie, drukowanie, skanowanie, faksowanie, poczta e-mail), przystępne inne opcje zliczania sieciowego, różne rozwiązania partnerów Xerox w zakresie innowacji biznesowych

  Zabezpieczenia:

  Zabezpieczony druk, uwierzytelnianie za pomocą protokołu NDS/LDAP/Kerberos/SMB, nadpisywanie dysku twardego, pliki PDF chronione hasłem, szyfrowanie dysku twardego z kluczem 256-bitowym, szyfrowanie FIPS 140-2, szyfrowana poczta e-mail (tylko za pomocą CAC), IPsec, 802.1x, SNMP v3.0, dokument Common Criteria*

  Systemy operacyjne:

  Microsoft Windows Server 2008 i R2 (32/64 bit), Windows Server 2012 i R2 (64 bit), Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10; Mac OS 10.8-10.9-10.10-10-11; Linux RedHat; Fedora Core 20-86; Ubuntu 14.04x64; openSUSE 13.1.x64

  wymiary Szer. X dł. X wys. (wersja podstawowa): 640 x 734 x 1143 mm

  Szczegółowe informacje dotyczące przystępnych urządzeń jest realne na zapytanie.

  • Urządzenie jest gotowe do pracy i wyekwipowane w materiały eksploatacyjne
  • Serwis technologiczny przystępny na terenie całego kraju
  • UPROSZCZONA PROCEDURA LEASINGU

  podana cena urządzenia Xerox AltaLink C8035 jest CENĄ BRUTTO, cena posiada 23% podatku VAT.


☆ Xerox Urządzenie wielofunkcyjne VersaLink B415 4w1 B415V_DN, B415V_DN ☆

Xerox Urządzenie wielofunkcyjne VersaLink B415 4w1 B415V_DN, B415V_DN Najniższa Cena Online

☆ Xerox Urządzenie wielofunkcyjne VersaLink B415 4w1 B415V_DN, B415V_DN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Xerox Urządzenie wielofunkcyjne VersaLink B415 4w1 B415V_DN, B415V_DN
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka wielofunkcyjna Xerox VersaLink B415Potrzebujesz urządzenia o zaawansowanych możliwościach, które możesz przypasować do swego elastycznego stylu pracy? Drukarki wielofunkcyjne VersaLink B415 efektywność, bezawaryjność i bezpieczeństwo w standardzie.

  To nowocześni asystenci biurowi wspierani technologią Xerox ConnectKey, którzy są gotowi realizować Twoje zapotrzebowania jednocześnie dziś, jak i w przyszłości.Ułatw sobie pracęVersaLink B415 to lekkie, kompaktowe urządzenia o progresywnych możliwościach.

  Ze względu na prosty proces konfiguracji drukarki VersaLink mogą pracować na Twoje wyniki od razu po wyjęciu z opakowania. Prosta zmiana ustawień i komfortowe kreatory instalacji sprawiają, iż konfiguracja jest wyjątkowo prosta, dlatego możesz rozpocząć realizować swoje zadania już w ciągu kilku minut.

  Oprogramowanie Xerox Smart Start automatyzuje instalację najnowszego oprogramowania urządzenia VersaLink, a wszystko to odbywa się bez pomocy działu IT. Konfiguracja, konserwacja i wszystkie inne czynności przebiega szybko i efektywnie, dzięki czemu możesz lepiej zastosować każdą minutę swego dnia pracy.trudne zadania stają się łatwiejszePersonalizacja sprawia, że środowisko pracy użytkownika jest skuteczne, a Ty możesz pracować tak, jak chcesz, poprzez co możesz osiągnąć więcej w mniejszej liczbie kroków.

  Aplikacje 1-Touch pomagają automatyzować i przypasowywać wieloetapowe przepływy pracy poszczególnych użytkowników i grup. Wystarczy jedno dotknięcie. Interfejs ekranu dotykowego zapewnia dostęp do stale powiększającej się galerii aplikacji Xerox App Gallery i proponuje szeroką gamę narzędzi Xerox ConnectKey, które poszerzają możliwości asystenta biurowego.

  Na przykład opcjonalna aplikacja Xerox Translate and Print App może momentalnie tłumaczyć zeskanowane dokumenty na kilka języków.Inteligentne, wielopoziomowe zabezpieczeniaPulpit zabezpieczeń upraszcza zarządzanie zabezpieczeniami drukarek VersaLink B415.

  zaimplementowane funkcje i kompleksowe usługi gwarantują bezpieczeństwo informacji i dokumentów i zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi, wykrywając podejrzane lub złośliwe zachowanie i wyprzedzając zagrożenia.wytworzone do nowoczesnej, przenośnej pracyWybierz czas, miejsce i sposób pracy, korzystając z rozwiązań Google Drive, Microsoft OneDrive i DropBox i dodatkowych opcji dostępnych za pośrednictwem galerii aplikacji Xerox App Gallery.

  Dzięki dodatkowi Xerox Print Services dla systemu Android, iBeacon dla Apple Airprint oraz opcjonalnym funkcjom Wi-Fi i Wi-Fi Direct możesz pracować efektywniej poza biurem.pokaźniejsza i bardziej inteligentna dbałość o środowiskoUrządzenia VersaLink B415 są w ponad 25% zbudowane z materiałów nienaturalnych pochodzących z recyklingu, a ten fakt nadaje nowe znaczenie pojęciu odpowiedzialności za środowisko.

  Te urządzenia spełniają lub przekraczają najmocniej rygorystycznena świecie standardy wydajności środowiskowej produktu, w tym EPEAT, Blue Angel i ENERGY STAR. W dodatku program Xerox Green World Alliance upraszcza zbieranie, ponowne użycie i recykling zużytych materiałów do drukowania.Jednoprzebiegowy samoczynny podajnik dokumentów do druku dwustronnego (DADF) oszczędza czas przez równoczesne skanowanie obu stron dokumentów dwustronnych z maksymalną prędkością 104/98 obr./min dla formatu Letter/A4 w modelach B415.

  Wysoka objętość powiększa efektywność, istotnie w sytuacji zadań wymagających przetwarzania sporych partii zeskanowanych albo skopiowanych dokumentów.najkorzystniejsze w branży środowisko pracy użytkownika zaczyna się od intuicyjnego, 7-calowego kolorowego ekranu dotykowego w formie tabletu, który zezwala na personalizację sposobu pracy.

  Możesz zrobić więcej przy mniejszej liczbie dotknięć przycisków.Taca boczna na 100 arkuszy posiada nośniki o rozmiarach od 3,8 x 5 cala do 8,5 x 14 cali/od 76 x 148 mm do 216 x 356 mm.Taca na 550 arkuszy gromadzi nośniki o rozmiarach od 3 x 5,8 cala do 8,5 x 14 cali/od 76 x 148 mm do 216 x 360 mm.właściwości skanowania: Docelowe miejsca skanowania: FTP, HTTP, HTTPS, SFTP, SMB, Skanowanie do sieci, Skanowanie do USB, Skanowanie do poczty e-mail Formaty plików skanowania: JPEG, PDF, PDF/A, TIFF Skanowanie mobilne: Skanowanie Mopria, Apple AirPrint Scan (macOS) właściwości kopiowania: Maksymalna rozdzielczość kopii: 600 x 600 dpi Czas wydrukowania pierwszej strony, kopiowanie: 5,3 str./min Funkcje kopiowania: Adnotacja, Uwierzytelnianie usług, samoczynny wybór papieru, samoczynne obniżanie/rozszerzanie, automatyczne przełączanie tac, automatyczny wydruk 2-stronny / tworzenie broszur w dupleksie, Numeratory, Tworzenie pracy, Układanie, Okładki, Podziałki, usuwanie brzegu, Pomoc dot.

  funkcji, Kopiowanie dowodów osobistych, Regulacja jakości obrazu, Przesunięcie obrazu, Odwracanie obrazu, Przerwanie sporych zadań, sporo stron, pakiet próbkowy, Zapisz ustawienia zadania, Bezobsługowe przyspieszanie procesów roboczych parametry faksowania: Funkcje faksu: Faks bezpośredni, Przekazywanie faksu na e-mail, Fax dialing, Faks LAN, Server fax, Sterownik TWAIN, jednolita książka adresowa Kompresja faksu: JBIG/SG3, MH/G3, MMR/SG3, MR/G3 Procesor drukarki: 1.2 GHz Quad CorePodajnik papieru: Jednoprzebiegowy samoczynny podajnik dokumentów do druku dwustronnego (DADF): Drukowanie jednostronne 52 str./min Drukowanie dwustronne 104 obr./min 100 arkuszy wymiary niestandardowe: 4,1 x 5,8 cala do 8,5 x 14 cali/105 x 148 mm do 216 x 356 mm Taca boczna: 100 arkuszy; rozmiary niestandardowe: 3 x 5,8 cala do 8,5 x 14 cali/ 76 x 148 mm do 216 × 360 mmTaca 1: 550 arkuszy; wymiary niestandardowe: 4,1 x 5,8 cala do 8,5 x 14 cali/ 105 x 148 mm do 216 x 356 mmOdbiornik papieru: 250 arkuszyMateriały eksploatacyjne oryginalne: Genuine Xerox Kaseta z czarnym tonerem o typowej obszerności, Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer (6000 stron) 006R04725 Genuine Xerox Kaseta z czarnym tonerem o dużej obszerności, Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer (14000 stron) 006R04726 Genuine Xerox Kaseta z czarnym tonerem o wyjątkowo sporej pojemności Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer (25000 stron) 006R04727 Genuine Xerox Czarny komplet do obrazowania, Xerox VersaLink B415 Multifunction Printer (75000 stron) 013R00702 Xerox Staple Cartridge (5000 stron) 008R13347 produktywność mat.

  eksploatacyjnych: wymagania sprzętowe: Akcesoria w zestawie: Opcje rozbudowy: informacje o gwarancji: powiększenia gwarancji: wymiary: Drukarka: 479 x 452 x 514 mm Taca na 550-stron: 389 x 373 x 108 mm Pozostałe cechy:...


☆ Xerox urządzenie wielofunkcyjne i versalink b405 dn multifunction (0095205842487) ☆

Xerox urządzenie wielofunkcyjne i versalink b405 dn multifunction (0095205842487) Najniższa Cena Online

☆ Xerox urządzenie wielofunkcyjne i versalink b405 dn multifunction (0095205842487) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Xerox urządzenie wielofunkcyjne i versalink b405 dn multifunction (0095205842487)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  zobacz detale promocji przedłużenia gwarancji do 5 lat. Klik. Drukarka Xerox VersaLink B400 i urządzenie wielofunkcyjne VersaLink B405 z technologią Xerox ConnectKey zagwarantuje nowy poziom wydajności zespołu - jednocześnie w konfiguracji samodzielnej, jak i w ramach floty urządzeń.

  Pracuj w sposób, jaki Ci odpowiada, za pomocą dowolnego urządzenia, korzystając z maksymalnego bezpieczeństwa i prostej łączności z chmurą i lokalizacjami w sieci. Przystępna, zoptymalizowana produktywność. Drukarki Xerox VersaLink B400 i urządzenia wielofunkcyjne VersaLink B405 bezpośrednio po wyjęciu z pudełka systematycznie i bezproblemowo wykonują zadania, dzięki którym marka działa efektywniej.

  Pracę można rozpocząć bez trudności, korzystając z kreatorów instalacji niewymagających ingerencji informatyka, a także konfiguracji,,krok po kroku". Sprawdzona technika ścieżki papieru gwarantuje wysoką bezawaryjność.

  Urządzenia VersaLink są wyposażone w funkcje i opracowane przez producenta Xerox technologie oszczędzające czas, które przyspieszają dystrybucję danych i rozszerzają wydajność procedur. Podgląd skanu i faksu1 zagwarantuje precyzyjność informacji, natomiast wbudowana funkcja optycznego rozpoznawania znaków (OCR)1 powiększa możliwości obróbki zeskanowanych dokumentów.

  Pełna gama funkcji zabezpieczeń urządzeń VersaLink, takich jak druk zabezpieczony i uwierzytelnianie kartą, umożliwia bezpieczne drukowanie. W całości nowy sposób pracy. Dostosowywany kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 5 cali pozwala na obsługę zadań i funkcji w sposób znany z telefonów komórkowych: przez dotykanie, przeciąganie i ściskanie palców.

  Fabryczne aplikacje Xerox ConnectKey pomagają w optymalizowaniu efektywnośći biurowej, natomiast dostęp do rozbudowanej galerii aplikacji Xerox rozszerza funkcjonalność - przykładowo aplikacja Xerox Easy Translator Service1 pozwala na szybkie tłumaczenie zeskanowanych dokumentów na zróżnicowane języki.

  typowe zadania można przyspieszyć poprzez zapisanie charakterystycznych ustawień do prostej konfiguracji pracy jednym dotknięciem. Dzięki funkcji Prosty identyfikator poszczególni użytkownicy i grupy wprowadzają identyfikator i hasło tylko jeden raz, aby następnie radować się szybkim, bezpiecznym i łatwym dostępem do ustawień zadań i użytkowanych aplikacji na zindywidualizowanym ekranie głównym.

  Mobilność zawodowa w każdym stylu pracy. Drukarki VersaLink B400 i urządzenia wielofunkcyjne VersaLink B405 gwarantują swobodę pracy w wybranym miejscu i czasie - z bezpośrednią łącznością z serwisami Google Drive, Microsoft OneDrive i DropBox oraz dostępem do dodatkowych opcji przy pomocy galerii aplikacji Xerox.

  Możliwość łączenia się i drukowania za pomocą wielu sprzętów ma obecnie podstawowe znaczenie dla pracowników. Urządzenia VersaLink spełniają te wymagania przy pomocy opcjonalnych rozwiązań Wi-Fi, a także Wi-Fi Direct, a także obsługi protokołu Apple AirPrint, Google Cloud Print, Xerox Print Service Plugin for Android, Near Field Communication (NFC) Tap-to-Pair i Mopria.

  Aby poznać więcej powodów, dla których Xerox to jedyny dobór dla współczesnych przenośnych profesjonalistów, odwiedź witrynę www.xerox.com/mobile


☆ workcentre 3025 (wifi, lan, adf, fax) marki Xerox ☆

workcentre 3025 (wifi, lan, adf, fax) marki Xerox Najniższa Cena Online

☆ workcentre 3025 (wifi, lan, adf, fax) marki Xerox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: workcentre 3025 (wifi, lan, adf, fax) marki Xerox
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  • technologia druku: Laserowa, monochromatyczna
  • Interfejsy: LAN (Ethernet), AirPrint, Wi-Fi, USB
  • szybkość druku: 20 str./min
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • automatyczny podajnik dokumentów (ADF)
  • 100 arkuszy

☆ Chip black 7120 006r01461 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) marki Xerox ☆

Chip black 7120 006r01461 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) marki Xerox Najniższa Cena Online

☆ Chip black 7120 006r01461 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) marki Xerox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Chip black 7120 006r01461 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) marki Xerox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX asygnowany do modeli: Xerox WorkCentre 7120, Xerox WorkCentre 7125, Xerox WorkCentre 7220, Xerox WorkCentre 7225
  EAN: 20111472
  Gwarancja: Chip posiada 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Black
  rodzaj: Kolorowa
  produktywność: 22000

☆ Chip Yellow Drum Xerox 7120 013R00658 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) ☆

Chip Yellow Drum Xerox 7120 013R00658 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) Najniższa Cena Online

☆ Chip Yellow Drum Xerox 7120 013R00658 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Chip Yellow Drum Xerox 7120 013R00658 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX dedykowany do modeli: Xerox WorkCentre 7120, WorkCentre 7125, WorkCentre 7220, WorkCentre 7225
  EAN: 20111076
  Gwarancja: Chip ma 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Yellow
  wariant: Kolorowa
  sprawność: 51000

☆ Chip Cyan Xerox 7120 006R01464 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) (20111489) ☆

Chip Cyan Xerox 7120 006R01464 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) (20111489) Najniższa Cena Online

☆ Chip Cyan Xerox 7120 006R01464 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) (20111489) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Chip Cyan Xerox 7120 006R01464 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) (20111489)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX dedykowany do modeli: Xerox WorkCentre 7120, Xerox WorkCentre 7125, Xerox WorkCentre 7220, Xerox WorkCentre 7225
  EAN: 20111489
  Gwarancja: Chip ma 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Cyan
  typ: Kolorowa
  efektywność: 15000

☆ Chip Yellow Xerox 7120 006R01462 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) ☆

Chip Yellow Xerox 7120 006R01462 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) Najniższa Cena Online

☆ Chip Yellow Xerox 7120 006R01462 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Chip Yellow Xerox 7120 006R01462 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX przeznaczony do modeli: Xerox WorkCentre 7120, Xerox WorkCentre 7125, Xerox WorkCentre 7220, Xerox WorkCentre 7225
  EAN: 20111502
  Gwarancja: Chip posiada 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Yellow
  rodzaj: Kolorowa
  skuteczność: 15000

☆ Chip Cyan Drum Xerox 7120 013R00660 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) ☆

Chip Cyan Drum Xerox 7120 013R00660 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) Najniższa Cena Online

☆ Chip Cyan Drum Xerox 7120 013R00660 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Chip Cyan Drum Xerox 7120 013R00660 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX dedykowany do modeli: Xerox WorkCentre 7120, WorkCentre 7125, WorkCentre 7220, WorkCentre 7225
  EAN: 20111052
  Gwarancja: Chip posiada 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Cyan
  wariant: Kolorowa
  skuteczność: 51000


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki wielofunkcyjne Xerox – Ranking na luty 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki wielofunkcyjne Xerox, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek wielofunkcyjnych Xerox jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Chip black 7120 006r01461 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) marki Xerox ☆

Chip black 7120 006r01461 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) marki Xerox Najniższa Cena Online

☆ Chip black 7120 006r01461 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) marki Xerox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Chip black 7120 006r01461 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) marki Xerox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX dedykowany do modeli: Xerox WorkCentre 7120, Xerox WorkCentre 7125, Xerox WorkCentre 7220, Xerox WorkCentre 7225
  EAN: 20111472
  Gwarancja: Chip posiada 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Black
  typ: Kolorowa
  skuteczność: 22000

☆ Chip Cyan Xerox 7120 006R01464 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) (20111489) ☆

Chip Cyan Xerox 7120 006R01464 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) (20111489) Najniższa Cena Online

☆ Chip Cyan Xerox 7120 006R01464 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) (20111489) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Chip Cyan Xerox 7120 006R01464 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) (20111489)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX asygnowany do modeli: Xerox WorkCentre 7120, Xerox WorkCentre 7125, Xerox WorkCentre 7220, Xerox WorkCentre 7225
  EAN: 20111489
  Gwarancja: Chip posiada 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Cyan
  wariant: Kolorowa
  efektywność: 15000

☆ Chip Yellow Xerox 7120 006R01462 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) ☆

Chip Yellow Xerox 7120 006R01462 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) Najniższa Cena Online

☆ Chip Yellow Xerox 7120 006R01462 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Chip Yellow Xerox 7120 006R01462 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX przeznaczony do modeli: Xerox WorkCentre 7120, Xerox WorkCentre 7125, Xerox WorkCentre 7220, Xerox WorkCentre 7225
  EAN: 20111502
  Gwarancja: Chip ma 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Yellow
  wariant: Kolorowa
  produktywność: 15000

☆ Xerox Chip magenta 7120 006r01463 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) ☆

Xerox Chip magenta 7120 006r01463 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) Najniższa Cena Online

☆ Xerox Chip magenta 7120 006r01463 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Xerox Chip magenta 7120 006r01463 (urządzenie nie wyświetla komunikatów xerox)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX dedykowany do modeli: Xerox WorkCentre 7120, Xerox WorkCentre 7125, Xerox WorkCentre 7220, Xerox WorkCentre 7225
  EAN: 20111496
  Gwarancja: Chip posiada 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Magenta
  wariant: Kolorowa
  wydajność: 15000

☆ Chip Yellow Drum Xerox 7120 013R00658 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) ☆

Chip Yellow Drum Xerox 7120 013R00658 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) Najniższa Cena Online

☆ Chip Yellow Drum Xerox 7120 013R00658 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Chip Yellow Drum Xerox 7120 013R00658 (urządzenie nie wyświetla komunikatów Xerox)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Chip XEROX asygnowany do modeli: Xerox WorkCentre 7120, WorkCentre 7125, WorkCentre 7220, WorkCentre 7225
  EAN: 20111076
  Gwarancja: Chip ma 6 miesięczną gwarancję producenta
  Kolor: Yellow
  rodzaj: Kolorowa
  sprawność: 51000


Podsumowanie, czyli jaka drukarka wielofunkcyjna Xerox najlepsza?


Najlepsza drukarka wielofunkcyjna Xerox w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka wielofunkcyjna Xerox w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki wielofunkcyjne – Ranking na luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych drukarek wielofunkcyjnych Xerox nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drukarek wielofunkcyjnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka wielofunkcyjna Xerox opinie,
 • dobra drukarka wielofunkcyjna Xerox cena,
 • drukarka wielofunkcyjna Xerox ranking,
 • drukarka wielofunkcyjna Xerox jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...