Ranking drukarek termicznych do etykiet Qoltec. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek termicznych do etykiet Qoltec


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek termicznych do etykiet Qoltec. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek termicznych do etykiet Qoltec,
 • TOP5 często wybieranych drukarek etykiet.

Jakie drukarki termiczne do etykiet Qoltec najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki termiczne do etykiet Qoltec, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek termicznych do etykiet Qoltec, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ drukarka etykiet | termiczna marki Qoltec ☆

drukarka etykiet | termiczna marki Qoltec Najniższa Cena Online

☆ drukarka etykiet | termiczna marki Qoltec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: drukarka etykiet | termiczna marki Qoltec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  mistrzowskie rozwiązanie dla Twojej producenta Drukarki cieplne konieczne są w punktach detalicznych, aptekach, hurtowaniach, centrach logistycznych, przy wydrukach listów przewozowych – wszędzie tam, gdzie wymaga się skutecznego działania. Jeśli w Twojej pracy czas ma kluczowe znaczenie, a terminy gonią Cię nieubłaganie, to znak,Ci trzeba bezawaryjnego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci stanowczo podnieść produktywność pracy niezależnie od tego, czy zajmujesz się dystrybucją towarów, realizacją dostaw, czy też świadczysz usługi konsumenckie. Dzięki wykonaniu z najwyższej klasy tworzyw są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach. Postaw na jakość Drukarka termiczna do etykiet Qoltec to perfekcyjne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja wydruku etykiet. Dodatkowo nasz produkt proponuje: - maksymalną szybkość wydruku 127 mm/s, - prędki montaż rolki papieru na dwa sposoby – we wnętrzu lub na zewnątrz korzystając z podajnika, - sygnalizację statusu pracy – dzięki zaimplementowanej diodzie LED, - niskie koszty eksploatacyjne – taśma do druku jest tania iprzystępna Wydruk cieplny Dzięki zastosowaniu metody druku bezpośredniego, charakteryzującego się stanowczą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki realizowane są natychmiast przez nagrzanie etykiet umieszczonych w środku drukarki lub w podajniku zewnętrznym. Zaufanie potwierdzone gwarancją Zależy ci na jakości kupowanego produktu, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich pragnień. Każda oferowanych poprzez nas drukarek termicznych objęta jest gwarancją przez 24 miesiące od dnia zakupu.

☆ Qoltec Termiczna drukarka etykiet usb ☆

Qoltec Termiczna drukarka etykiet usb Najniższa Cena Online

☆ Qoltec Termiczna drukarka etykiet usb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Qoltec Termiczna drukarka etykiet usb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  fachowe rozwiązanie dla Twojej producenta

  Drukarki cieplne potrzebne są w punktach detalicznych, aptekach, hurtowaniach, centrach logistycznych, przy wydrukach listów przewozowych - wszędzie tam, gdzie wymaga się efektywnego działania. Jeśli w Twojej pracy czas ma kluczowe znaczenie, a terminy gonią Cię nieubłaganie, to znak,Ci potrzeba niezawodnego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci znacząco podnieść skuteczność pracy niezależnie od tego, czy zajmujesz się dystrybucją towarów, realizacją dostaw, czy też świadczysz usługi konsumenckie. Dzięki wykonaniu z najwyższej klasy materiałów są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.


  Postaw na jakość
  Your browser does not support HTML5 video.
  Drukarka cieplna do etykiet Qoltec to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja wydruku etykiet. W dodatku nasz artykuł proponuje:
  - maksymalną prędkość wydruku 127 mm/s,
  - szybki montaż rolki papieru na dwa sposoby: wewnątrz lub na zewnątrz korzystając z podajnika,
  - sygnalizację statusu pracy dzięki wbudowanej diodzie LED,
  - niskie koszty eksploatacyjne: taśma do druku jest tania idostępna
  Wydruk termiczny
  Dzięki zastosowaniu metody druku bezpośredniego, cechującego się stanowczą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki wykonywane są natychmiast poprzez nagrzanie etykiet umieszczonych wewnątrz drukarki albo w podajniku zewnętrznym.
  Zaufanie potwierdzone gwarancją

  Zależy ci na jakości kupowanego towaru, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich oczekiwań. Każda oferowanych przez nas drukarek cieplnych objęta jest gwarancją przez 24 miesiące od dnia zakupu.


☆ Drukarka paragonowa bonowa termiczna USB LAN Qoltec (5901878502557) ☆

Drukarka paragonowa bonowa termiczna USB LAN Qoltec (5901878502557) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka paragonowa bonowa termiczna USB LAN Qoltec (5901878502557) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Drukarka paragonowa bonowa termiczna USB LAN Qoltec (5901878502557)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  fachowe rozwiązanie dla Twojej marki

  Drukarki paragonowe/bonowe konieczne są w domach handlowych, sklepach spożywczych, restauracjach, supermarketach i we wszystkich innych miejscach, w których niezbędne jest drukowanie paragonu. Jeśli w Twojej pracy jakość ma kluczowe znaczenie, to znak,Ci trzeba niezawodnego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci znacząco podnieść wydajność pracy niezależnie od tego, czy świadczysz usługi konsumenckie w pokaźnym centrum handlowym, czy też prowadzisz minimalny salon fryzjerski. Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej klasy tworzyw są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.


  Postaw na jakość

  Drukarka paragonowa Qoltec to rewelacyjne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja wydruku obfitej ilości paragonów. Na dodatek nasz artykuł proponuje:
  - maksymalną prędkość wydruku 250 mm/s,
  - sygnalizację statusu pracy - dzięki wbudowanej diodzie LED,
  - złącze RJ-11, które umożliwi podłączenie szuflady do kasy fiskalnej
  - niskie koszty eksploatacyjne - taśma do druku jest tania iprzystępna
  - zastosowana gilotyna - obustronne nacięcie paragonu zapewnia bezproblemowe oderwanie papieru nie uszkadzając wydruku


  Wydruk cieplny

  Dzięki zaimplementowaniu metody druku bezpośredniego, cechującego się znaczącą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki wykonywane są natychmiast przez nagrzanie papieru umieszczonego we wnętrzu drukarki.


  Zaufanie potwierdzone gwarancją

  Zależy ci na jakości kupowanego towaru, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich oczekiwań. Każda oferowanych poprzez nas drukarek termicznych objęta jest gwarancją poprzez 24 miesiące od dnia zakupu.


☆ Drukarka etykiet 50243 (druk termiczny; lan, usb; 203 dpi) marki Qoltec ☆

Drukarka etykiet 50243 (druk termiczny; lan, usb; 203 dpi) marki Qoltec Najniższa Cena Online

☆ Drukarka etykiet 50243 (druk termiczny; lan, usb; 203 dpi) marki Qoltec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Drukarka etykiet 50243 (druk termiczny; lan, usb; 203 dpi) marki Qoltec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  mistrzowskie rozwiązanie dla Twojej producentaDrukarki termiczne niezbędne są w punktach detalicznych, aptekach, hurtowaniach, centrach logistycznych, przy wydrukach listów przewozowych wszędzie tam, gdzie wymaga się sprawnego działania.

  Jeśli w Twojej pracy czas ma kluczowe znaczenie, a terminy gonią Cię nieubłaganie, to znak,potrzebujesz niezawodnego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci znacząco podnieść produktywność pracy niezależnie od tego, czy zajmujesz się dystrybucją towarów, realizacją dostaw, czy również świadczysz usługi konsumenckie.

  Dzięki wykonaniu z najwyższej klasy materiałów są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.Postaw na jakośćDrukarka termiczna do etykiet Qoltec to wyśmienite rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja wydruku etykiet.

  w dodatku nasz produkt oferuje:- maksymalną szybkość wydruku 127 mm/s,- szybki montaż rolki papieru na dwa sposoby w środku albo na zewnątrz korzystając z podajnika,- sygnalizację statusu pracy dzięki wbudowanej diodzie LED,- niskie koszty eksploatacyjne taśma do druku jest tania iprzystępnaWydruk termicznyDzięki zastosowaniu metody druku bezpośredniego, charakteryzującego się znaczącą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera.

  Wydruki realizowane są natychmiast przez nagrzanie etykiet umieszczonych w środku drukarki.Model: Akcesoria w zestawie: Drukarka kabel USB Zasilacz przewód zasilający przewód danych Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe właściwości: zastosowanie: Przemysł oraz handel, drukowanie potwierdzeń i informacji, paragonów, rachunków, recept, faktur czy biletów.

  wariant papieru: Etykiety, papier jednorodny, papier z czarnymi wyraźnikami Wsparcie sterowników: XP/Win 7/ Win 8/Win 10 Żywotność drukowania: 50 km Temperatura użytkowania: 0°C do +50°C Temperatura przechowywania: -10°C do +60°C Wilgotność: 10% - 90% (bez kondensacji)...


☆ Drukarka paragonowa bonowa termiczna usb marki Qoltec ☆

Drukarka paragonowa bonowa termiczna usb marki Qoltec Najniższa Cena Online

☆ Drukarka paragonowa bonowa termiczna usb marki Qoltec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Drukarka paragonowa bonowa termiczna usb marki Qoltec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  fachowe rozwiązanie dla Twojej firmy

  Drukarki paragonowe/bonowe konieczne są w domach handlowych, sklepach spożywczych, restauracjach, supermarketach i we wszelkich innych miejscach, w których potrzebne jest drukowanie paragonu. Jeśli w Twojej pracy jakość ma kluczowe znaczenie, to znak,Ci potrzeba bezusterkowego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci stanowczo podnieść efektywność pracy niezależnie od tego, czy świadczysz usługi konsumenckie w dużym centrum handlowym, czy też prowadzisz minimalny salon fryzjerski. Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej klasy materiałów są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.


  Postaw na jakość

  Drukarka paragonowa Qoltec to nadzwyczajne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się prędkość i precyzja wydruku dużej ilości paragonów. Dodatkowo nasz artykuł oferuje:
  - maksymalną szybkość wydruku 250 mm/s,
  - sygnalizację statusu pracy - dzięki zastosowanej diodzie LED,
  - złącze RJ-11, które umożliwi podłączenie szuflady do kasy fiskalnej
  - niskie koszty eksploatacyjne - taśma do druku jest tania idostępna
  - gilotyna - obustronne nacięcie paragonu zapewnia bezproblemowe oderwanie papieru nie uszkadzając wydruku


  Wydruk cieplny

  Dzięki zaimplementowaniu metody druku bezpośredniego, charakteryzującego się zasadniczą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki wykonywane są natychmiast poprzez nagrzanie papieru umieszczonego wewnątrz drukarki.


  Zaufanie potwierdzone gwarancją

  Zależy ci na jakości kupowanego towaru, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich oczekiwań. Każda oferowanych przez nas drukarek cieplnych objęta jest gwarancją przez 24 miesiące od dnia zakupu.Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki termiczne do etykiet Qoltec – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki termiczne do etykiet Qoltec, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek termicznych do etykiet Qoltec jest aktualizowany na bieżąco.

☆ drukarka etykiet | termiczna marki Qoltec ☆

drukarka etykiet | termiczna marki Qoltec Najniższa Cena Online

☆ drukarka etykiet | termiczna marki Qoltec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: drukarka etykiet | termiczna marki Qoltec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  profesjonalne rozwiązanie dla Twojej marki Drukarki termiczne niezbędne są w punktach detalicznych, aptekach, hurtowaniach, centrach logistycznych, przy wydrukach listów przewozowych – wszędzie tam, gdzie wymaga się efektywnego działania. Jeśli w Twojej pracy czas ma kluczowe znaczenie, a terminy gonią Cię nieubłaganie, to znak,potrzebujesz bezawaryjnego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci zasadniczo podnieść skuteczność pracy niezależnie od tego, czy zajmujesz się dystrybucją towarów, realizacją dostaw, czy też świadczysz usługi konsumenckie. Dzięki wykonaniu z najwyższej klasy tworzyw są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach. Postaw na jakość Drukarka termiczna do etykiet Qoltec to wyśmienite rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się prędkość i precyzja wydruku etykiet. W dodatku nasz produkt oferuje: - maksymalną prędkość wydruku 127 mm/s, - szybki montaż rolki papieru na dwa sposoby – wewnątrz albo na zewnątrz korzystając z podajnika, - sygnalizację statusu pracy – dzięki zaimplementowanej diodzie LED, - niskie koszty eksploatacyjne – taśma do druku jest tania iprzystępna Wydruk termiczny Dzięki zaimplementowaniu metody druku bezpośredniego, znamionującego się zasadniczą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki realizowane są natychmiast przez nagrzanie etykiet umieszczonych w środku drukarki lub w podajniku zewnętrznym. Zaufanie potwierdzone gwarancją Zależy ci na jakości kupowanego produktu, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich oczekiwań. Każda oferowanych przez nas drukarek cieplnych objęta jest gwarancją poprzez 24 miesiące od dnia zakupu.

☆ Drukarka paragonowa bonowa termiczna usb marki Qoltec ☆

Drukarka paragonowa bonowa termiczna usb marki Qoltec Najniższa Cena Online

☆ Drukarka paragonowa bonowa termiczna usb marki Qoltec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Drukarka paragonowa bonowa termiczna usb marki Qoltec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  mistrzowskie rozwiązanie dla Twojej marki

  Drukarki paragonowe/bonowe potrzebne są w domach handlowych, sklepach spożywczych, restauracjach, supermarketach i we wszelkich innych miejscach, w których potrzebne jest drukowanie paragonu. Jeśli w Twojej pracy jakość ma kluczowe znaczenie, to znak,Ci potrzeba bezusterkowego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci zasadniczo podnieść sprawność pracy niezależnie od tego, czy świadczysz usługi konsumenckie w pokaźnym centrum handlowym, czy też prowadzisz mały salon fryzjerski. Dzięki wykorzystaniu tworzyw najwyższej klasy materiałów są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.


  Postaw na jakość

  Drukarka paragonowa Qoltec to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja wydruku pokaźnej ilości paragonów. W dodatku nasz produkt proponuje:
  - maksymalną prędkość wydruku 250 mm/s,
  - sygnalizację statusu pracy - dzięki wbudowanej diodzie LED,
  - złącze RJ-11, które umożliwi podłączenie szuflady do kasy fiskalnej
  - niskie koszty eksploatacyjne - taśma do druku jest tania iprzystępna
  - gilotyna - obustronne nacięcie paragonu zapewnia bezproblemowe oderwanie papieru nie uszkadzając wydruku


  Wydruk termiczny

  Dzięki zaimplementowaniu metody druku bezpośredniego, cechującego się znaczącą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki wykonywane są natychmiast przez nagrzanie papieru umieszczonego wewnątrz drukarki.


  Zaufanie potwierdzone gwarancją

  Zależy ci na jakości kupowanego produktu, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich oczekiwań. Każda oferowanych poprzez nas drukarek termicznych objęta jest gwarancją poprzez 24 miesiące od dnia zakupu.


☆ Qoltec Termiczna drukarka etykiet usb ☆

Qoltec Termiczna drukarka etykiet usb Najniższa Cena Online

☆ Qoltec Termiczna drukarka etykiet usb - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Qoltec Termiczna drukarka etykiet usb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  profesjonalne rozwiązanie dla Twojej producenta

  Drukarki termiczne niezbędne są w punktach detalicznych, aptekach, hurtowaniach, centrach logistycznych, przy wydrukach listów przewozowych - wszędzie tam, gdzie wymaga się efektywnego działania. Jeśli w Twojej pracy czas ma kluczowe znaczenie, a terminy gonią Cię nieubłaganie, to znak,Ci potrzeba bezusterkowego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci stanowczo podnieść produktywność pracy niezależnie od tego, czy zajmujesz się dystrybucją towarów, realizacją dostaw, czy też świadczysz usługi konsumenckie. Dzięki wykonaniu z najwyższej klasy materiałów są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.


  Postaw na jakość
  Your browser does not support HTML5 video.
  Drukarka cieplna do etykiet Qoltec to wspaniałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się prędkość i precyzja wydruku etykiet. Na dodatek nasz towar proponuje:
  - maksymalną prędkość wydruku 127 mm/s,
  - szybki montaż rolki papieru na dwa sposoby: wewnątrz albo na zewnątrz korzystając z podajnika,
  - sygnalizację statusu pracy dzięki wbudowanej diodzie LED,
  - niskie koszty eksploatacyjne: taśma do druku jest tania idostępna
  Wydruk termiczny
  Dzięki zaimplementowaniu metody druku bezpośredniego, znamionującego się znaczącą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki realizowane są natychmiast poprzez nagrzanie etykiet umieszczonych wewnątrz drukarki albo w podajniku zewnętrznym.
  Zaufanie potwierdzone gwarancją

  Zależy ci na jakości kupowanego artykułu, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich pragnień. Każda oferowanych przez nas drukarek termicznych objęta jest gwarancją przez 24 miesiące od dnia zakupu.


☆ Drukarka etykiet 50243 (druk termiczny; lan, usb; 203 dpi) marki Qoltec ☆

Drukarka etykiet 50243 (druk termiczny; lan, usb; 203 dpi) marki Qoltec Najniższa Cena Online

☆ Drukarka etykiet 50243 (druk termiczny; lan, usb; 203 dpi) marki Qoltec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Drukarka etykiet 50243 (druk termiczny; lan, usb; 203 dpi) marki Qoltec
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  fachowe rozwiązanie dla Twojej markiDrukarki termiczne konieczne są w punktach detalicznych, aptekach, hurtowaniach, centrach logistycznych, przy wydrukach listów przewozowych wszędzie tam, gdzie wymaga się wydajnego działania.

  Jeśli w Twojej pracy czas ma kluczowe znaczenie, a terminy gonią Cię nieubłaganie, to znak,Ci trzeba bezusterkowego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci stanowczo podnieść efektywność pracy niezależnie od tego, czy zajmujesz się dystrybucją towarów, realizacją dostaw, czy również świadczysz usługi konsumenckie.

  Dzięki wykonaniu z najwyższej klasy materiałów są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.Postaw na jakośćDrukarka termiczna do etykiet Qoltec to nieprzeciętne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja wydruku etykiet.

  ponadto nasz towar oferuje:- maksymalną szybkość wydruku 127 mm/s,- prędki montaż rolki papieru na dwa sposoby w środku lub na zewnątrz korzystając z podajnika,- sygnalizację statusu pracy dzięki zastosowanej diodzie LED,- niskie koszty eksploatacyjne taśma do druku jest tania idostępnaWydruk termicznyDzięki zaimplementowaniu metody druku bezpośredniego, cechującego się stanowczą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera.

  Wydruki wykonywane są natychmiast poprzez nagrzanie etykiet umieszczonych w środku drukarki.Model: Akcesoria w pakiecie: Drukarka kabel USB Zasilacz przewód zasilający kabel danych Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe parametry: zastosowanie: Przemysł oraz handel, drukowanie potwierdzeń i informacji, paragonów, rachunków, recept, faktur czy biletów.

  typ papieru: Etykiety, papier jednorodny, papier z czarnymi widocznikami Wsparcie sterowników: XP/Win 7/ Win 8/Win 10 Żywotność drukowania: 50 km Temperatura stosowania: 0°C do +50°C Temperatura przechowywania: -10°C do +60°C Wilgotność: 10% - 90% (bez kondensacji)...


☆ Drukarka paragonowa bonowa termiczna USB LAN Qoltec (5901878502557) ☆

Drukarka paragonowa bonowa termiczna USB LAN Qoltec (5901878502557) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka paragonowa bonowa termiczna USB LAN Qoltec (5901878502557) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Drukarka paragonowa bonowa termiczna USB LAN Qoltec (5901878502557)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  fachowe rozwiązanie dla Twojej marki

  Drukarki paragonowe/bonowe potrzebne są w domach handlowych, sklepach spożywczych, restauracjach, supermarketach i we wszystkich innych miejscach, w których konieczne jest drukowanie paragonu. Jeśli w Twojej pracy jakość ma kluczowe znaczenie, to znak,potrzebujesz bezusterkowego urządzenia. Drukarki Qoltec pomogą Ci znacząco podnieść produktywność pracy niezależnie od tego, czy świadczysz usługi konsumenckie w wielkim centrum handlowym, czy także prowadzisz niewielki salon fryzjerski. Dzięki wykorzystaniu tworzyw najwyższej klasy materiałów są wytrzymałe i gotowe na pracę w każdych warunkach.


  Postaw na jakość

  Drukarka paragonowa Qoltec to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja wydruku szerokiej ilości paragonów. Na dodatek nasz artykuł proponuje:
  - maksymalną prędkość wydruku 250 mm/s,
  - sygnalizację statusu pracy - dzięki zastosowanej diodzie LED,
  - złącze RJ-11, które umożliwi podłączenie szuflady do kasy fiskalnej
  - niskie koszty eksploatacyjne - taśma do druku jest tania iprzystępna
  - wbudowana gilotyna - obustronne nacięcie paragonu gwarantuje bezproblemowe oderwanie papieru nie uszkadzając wydruku


  Wydruk cieplny

  Dzięki zaimplementowaniu metody druku bezpośredniego, charakteryzującego się znaczącą czułością na temperaturę urządzenie nie wymaga atramentu ani tonera. Wydruki wykonywane są natychmiast przez nagrzanie papieru umieszczonego we wnętrzu drukarki.


  Zaufanie potwierdzone gwarancją

  Zależy ci na jakości kupowanego towaru, dlatego nasze projekty i rozwiązania nastawione są na spełnienie Twoich oczekiwań. Każda oferowanych przez nas drukarek cieplnych objęta jest gwarancją poprzez 24 miesiące od dnia zakupu.Podsumowanie, czyli jaka drukarka termiczna do etykiet Qoltec najlepsza?


Najlepsza drukarka termiczna do etykiet Qoltec w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka termiczna do etykiet Qoltec w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki etykiet – TOP5 na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych drukarek termicznych do etykiet Qoltec nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drukarek etykiet.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka termiczna do etykiet Qoltec opinie,
 • dobra drukarka termiczna do etykiet Qoltec cena,
 • drukarka termiczna do etykiet Qoltec ranking,
 • drukarka termiczna do etykiet Qoltec jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...