Ranking drukarek laserowych WiFi. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek laserowych WiFi


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek laserowych WiFi. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek laserowych WiFi,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek laserowych.

Jakie drukarki laserowe WiFi najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki laserowe WiFi, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek laserowych WiFi, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Hp inc. hp deskjet 3750 all-in- one printer t8x12b, T8X12B ☆

Hp inc. hp deskjet 3750 all-in- one printer t8x12b, T8X12B Najniższa Cena Online

☆ Hp inc. hp deskjet 3750 all-in- one printer t8x12b, T8X12B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp inc. hp deskjet 3750 all-in- one printer t8x12b, T8X12B
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3750 T8X12B szerokie możliwości HP DeskJet 3750 T8X12B to małe urządzenie wielofunkcyjne oferujące obszerne możliwości. Zyskaj więcej przestrzeni i niezbędną sprawność dzięki najmniejszemu urządzeniu wielofunkcyjnemu na świecie.

  prędkie drukowanie bezpośrednio z urządzenia mobilnego Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3750 T8X12B zagwarantuje najłatwiejszy sposób na drukowanie dokumentów, fotografii i innych materiałów przy pomocy urządzeń z systemem Windows lub Android i maszyn producenta Apple dopasowane do Twojego budżetu i Twoich potrzeb prędkie i łatwe bezprzewodowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie dowolnych tworzyw za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego HP DeskJet 3750 T8X12B w dobrej cenie.

  Zyskaj niezwykłą efektywność druku w minimalnej konstrukcji, a także niezależność zapewnianą przez bezprzewodowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie niemal z każdego urządzenia przenośnego. Zmieści się w każdej przestrzeni, a także zostało dostosowane do usługi Instant Ink.

  Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być proste. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w nad wyraz prędkim tempie.

  Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3750 T8X12B spełniające oczekiwania usługi HP Instant Ink.Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie wykorzystać plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę.

  Zapomnij o wyczerpanym tuszu lub tonerze. Komfortowa wysyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%. Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań.

  W dowolnym momencie możesz bezpłatnie zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a choćby z niej z zrezygnować. Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję albo z niej zrezygnować.


☆ drukarka b235v_dni 34ppm usb/10/100/wifi marki Xerox ☆

drukarka b235v_dni 34ppm usb/10/100/wifi marki Xerox Najniższa Cena Online

☆ drukarka b235v_dni 34ppm usb/10/100/wifi marki Xerox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: drukarka b235v_dni 34ppm usb/10/100/wifi marki Xerox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Xerox Drukarka B235V_DNI 34ppm USB/10/100/wifi

☆ Drukarka HP LaserJet M209DWE ☆

Drukarka HP LaserJet M209DWE Najniższa Cena Online

☆ Drukarka HP LaserJet M209DWE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Drukarka HP LaserJet M209DWE
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  marka HP Nazwa rodzaju Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa HP LaserJet LaserJet M209DWe (6GW62E) cechy M209DWe;laser.mono. Rodzina LaserJet Podstawowe funkcje drukarka rodzaj drukarki Laserowa monochromatyczna Maksymalny wymiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 7.5 s Duplex Tak technika druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 600 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 600 dpi szybkość drukowania mono (max) 29.0 stron/min cykl pracy (miesięcznie, maks.) 20000 Maksymalna gramatura papieru 163 g/m2 liczba podajników papieru 1 szt objętość zamontowanych podajników 150 arkuszy Maksymalna pojemność podajników 150 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Tak samoczynny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Nie Czytnik kart Nie ekran LCD Nie Pamięć zainstalowana (MB) 64.00 Pamięć maksymalna (MB) 64 Telefon Nie Fax Nie Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny WiFi 802.11b/g/n Interfejs sieciowy Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie Materiały eksploatacyjne oryginalne W1350X typowe języki drukarki URF, PWG, PCLmS Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 JIS Obsługiwane formaty druku Koperta Maksymalne zużycie energii 420 W Waga (kg) 5.600 wymiary: Szerokość (mm) 355 rozmiary: Wysokość (mm) 205 rozmiary: Głębokość (mm) 280 Poziom hałasu 54.0 dB(A) Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 lub nowsze Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Linux (niektóre wersje) dołączone oprogramowanie dane dodatkowe prędkość procesora: 500 MHz informacje dopełniające Marginesy: górny 6 mm, dolny 6 mm, lewy 5 mm, prawy 5 mm informacje dopełniające Drukowanie z maszyn mobilnych: tak (Apple AirPrint, Aplikacja HP Smart informacje dopełniające certyfikat Mopria) dane dopełniające Energy Star Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\monochromatyczne


☆ drukarka phaser 3020v_bi mono/a4/20ppm/gdi/wifi marki Xerox ☆

drukarka phaser 3020v_bi mono/a4/20ppm/gdi/wifi marki Xerox Najniższa Cena Online

☆ drukarka phaser 3020v_bi mono/a4/20ppm/gdi/wifi marki Xerox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: drukarka phaser 3020v_bi mono/a4/20ppm/gdi/wifi marki Xerox
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukowanie wyłącznie w czerni
  Monochromatyczne drukarki laserowe zezwalają na drukowanie jedynie w czerni, dlatego są genialnym wyborem dla użytkowników poszukujących optymalnej jakości i skuteczności. Zapewniają wysoką szybkość druku, nadzwyczajną ostrość tekstu, a także odporność dokumentów. Monochromatyczne drukarki laserowe idealnie sprawdzą się w niedużych przedsiębiorstwach, ułatwiając prace biurowe.
  Format A4
  Format A4 jest najczęściej używanym formatem druku - zarówno w środowisku biurowym jak i domowym, dlatego również jest standardowym wymiarem kartki do drukarki. Przeważnie wykorzystuje się go podczas drukowania dokumentów, wypracowań, oficjalnych pism, faktur, fotografii, katalogów i ulotek reklamowych. Wymiary formatu A4 to 210 x 297 milimetrów.
  Rozdzielczość druku w czerni wynosząca 600 x 600 dpi
  Rozdzielczość druku jest jednym z najważniejszych parametrów informującym o szczegółowości wydruków. Określana jest w jednostkach dpi, czyli w liczbie punktów obrazu przypadających na cal. Szczegółowość rośnie wraz w pokaźniejszą liczbą dpi. Przykładowo do drukowania dokumentów wystarczająca jest rozdzielczość 600 x 600 dpi, natomiast do drukowania zdjęć minimalna rozdzielczość wynosi 1200 x 1200 dpi.
  wygodne drukowanie bezprzewodowe
  Łączność Wi-Fi zezwala na wygodne drukowanie bezprzewodowe, umożliwiając połączenie drukarki z lokalną siecią bezprzewodową albo urządzeniami przenośnymi. Jest to rozwiązanie, które nieprzeciętnie sprawdzi się w domu, a także w biurze, ponieważ łączność Wi-Fi nie wymaga zbędnych kabli. Wielką zaletą łączności bezprzewodowej jest oszczędność miejsca, ponieważ nie ma zapotrzebowania ustawiania urządzenia wielofunkcyjnego w pobliżu komputera oraz routera.
  Drukarka Xerox Phaser 3020
  choćby drobna firma może posiadać wielkie potrzeby. Ultrakompaktowa drukarka Phaser 3020 została wykonana z myślą o potrzebach pojedynczych użytkowników.
  Bezpośredni dostęp z dowolnego miejsca
  • nadzwyczajne rozmiary. Kompaktowe urządzenie Phaser 3020 sprawdza się nieprzeciętnie w niewielkich przestrzeniach.
  • To proste. Dzięki obsłudze łączności Wi-Fi w standardzie drukarkę albo urządzenie wielofunkcyjne można umieścić w dowolnym, najwygodniejszym miejscu.
  • Poza zasięgiem wzroku, ale pod kontrolą. Usługa Xerox CentreWare IS zapewnia stały wgląd w postęp zadań drukowania, możliwość sprawdzenia poziomu tonera, a także prędki dostęp do internetowej pomocy technicznej bezpośrednio z komputera.
  • instynktowny interfejs. Przyjazny panel sterowania urządzenia usprawnia wykonywanie rutynowych zadań.
  • Bez dodatkowych części. W drukarce zaimplementowano pojedynczą kasetę rodzaju „wszystko w jednym, której wymiana nie nastręcza żadnych trudności, co upraszcza zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi i minimalizuje czas poświęcany na wymiany.

  bezusterkowa produktywność
  • Przodownicy pracy. Urządzenie Phaser 3020 bez trudu radzi sobie z wielkimi, wymagającymi zadaniami.
  • Mniej czekania. Drukowanie z prędkością 20 stron na minutę skraca oczekiwanie na wydruki, dzięki czemu można poświęcić więcej czasu klientom.

  Najnowocześniejsza technologia
  • Wi-Fi Direct. Telefony komórkowe, tablety i laptopy mogą się integrować bezpośrednio z drukarką lub urządzeniem wielofunkcyjnym, choćby w sytuacji braku sieci bezprzewodowej.
  • Imponujące wydruki. Tekst i grafika drukowane w rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi w trybie udoskonalonej jakości obrazu sprawiają, że ważne wydruki zyskują siłę przebicia.
  • obszerniejsza moc. Efektywny procesor 600 MHz i 128 MB pamięci zezwalają na szybką i efektywną realizację każdego wymagającego projektu. Bez zbędnego czekania.

  Specyfikacja:
  • Producent: Xerox
  • Kod producenta: 3020V_BI Phaser 3020
  • wariant: Monochromatyczne
  • Maksymalny format druku: A4
  • Rozdzielczość druku - czerń: 600 x 600 dpi
  • prędkość druku - czerń: 20 str\min
  • prędkość druku - kolor: Nie dotyczy
  • Rozdzielczość druku - kolor: Nie dotyczy
  • Czas wydruku pierwszej strony - czerń: 8.5 s
  • Czas wydruku pierwszej strony - kolor: Nie dotyczy
  • Obciążenie: 15000 str\mies
  • samoczynny druk dwustronny: Nie
  • objętość odbiornika: 100 arkuszy
  • pojemność podajnika: 150 arkuszy
  • wyświetlacz: Nie
  • Pamięć: 128 MB
  • Praca w sieci przewodowej: Nie
  • Interfejs: USB
  • Wi-Fi: Tak
  • Bluetooth: Nie
  • Wysokość [cm]: 18.8
  • Szerokość [cm]: 33.1
  • Głębokość [cm]: 21.5
  • Waga [kg]: 4.1
  • Kolor: Biało-granatowy

☆ Xerox Drukarka B230V_DNI 34ppm duplex/usb/wifi/ethernet, B230V_DNI ☆

Xerox Drukarka B230V_DNI 34ppm duplex/usb/wifi/ethernet, B230V_DNI Najniższa Cena Online

☆ Xerox Drukarka B230V_DNI 34ppm duplex/usb/wifi/ethernet, B230V_DNI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Xerox Drukarka B230V_DNI 34ppm duplex/usb/wifi/ethernet, B230V_DNI
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  firma XEROX Nazwa rodzaju Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa Xerox B230V (B230V_DNI) cechy B230V_DNI;laser.mono. Podstawowe funkcje drukarka wariant drukarki Laserowa monochromatyczna Maksymalny wymiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 6.8 s Duplex Tak technologia druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 600 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 600 dpi szybkość drukowania mono (max) 34.0 stron/min cykl pracy (miesięcznie, maks.) 30000 niepokaźna gramatura papieru 105 g/m2 Maksymalna gramatura papieru 200 g/m2 ilość podajników papieru 2 szt objętość zamontowanych podajników 251 arkuszy Maksymalna pojemność podajników 251 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Tak automatyczny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Nie Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie wyświetlacz LCD Tak Pamięć zainstalowana (MB) 256.00 Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny Fast Ethernet (RJ45) Interfejs komunikacyjny WiFi 802.11b/g/n Interfejs komunikacyjny WiFi Direct Interfejs sieciowy Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie standardowe języki drukarki PCL 5, PCL 6, PostScript 3 Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku Letter Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 Obsługiwane formaty druku Officio Obsługiwane formaty druku Statement Obsługiwane formaty druku Executive Obsługiwane formaty druku Folio Obsługiwane formaty druku Legal Obsługiwane formaty druku Hagaki Obsługiwane formaty druku Koperta DL Obsługiwane formaty druku Koperta B5 Obsługiwane formaty druku Koperta C5 Waga (kg) 6.800 wymiary: Szerokość (mm) 355 rozmiary: Wysokość (mm) 215 rozmiary: Głębokość (mm) 333 Poziom hałasu 53.0 dB(A) Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 8.1 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 10 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2008 R2 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2012 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2012 R2 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows Server 2019 Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 11 dane dopełniające Zgodność z normą ENERGY STAR® dane dodatkowe Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\monochromatyczne


☆ HP Color Laser 150nw (4ZB95A), 4ZB95A ☆

HP Color Laser 150nw (4ZB95A), 4ZB95A Najniższa Cena Online

☆ HP Color Laser 150nw (4ZB95A), 4ZB95A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Color Laser 150nw (4ZB95A), 4ZB95A
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  firma HP Nazwa rodzaju Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa HP Color Laser 150nw cechy 150nw;laser.kolor. Rodzina Color Laser Podstawowe funkcje drukarka rodzaj drukarki Laserowa kolorowa Maksymalny wymiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 26.0 s Duplex Nie technologia druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 600 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 600 dpi szybkość drukowania mono (max) 18.0 stron/min szybkość drukowania odcień (max) 4.0 stron/min proces pracy (miesięcznie, maks.) 20000 niewiele znacząca gramatura papieru 60 g/m2 Maksymalna gramatura papieru 220 g/m2 ilość podajników papieru 1 szt pojemność zamontowanych podajników 150 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Nie samoczynny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Nie Praca w DOS Nie Czytnik kart Nie wyświetlacz LCD Tak Pamięć zainstalowana (MB) 64.00 Pamięć maksymalna (MB) 2048 Telefon Nie Fax Nie Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny Fast Ethernet (RJ45) Interfejs komunikacyjny WiFi 802.11b/g/n Interfejs sieciowy WiFi Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie Materiały eksploatacyjne oryginalne W1120A Materiały eksploatacyjne oryginalne W2070A Materiały eksploatacyjne oryginalne W2071A Materiały eksploatacyjne oryginalne W2072A Materiały eksploatacyjne oryginalne W2073A charakterystyczne języki drukarki SPL Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 JIS Obsługiwane formaty druku Officio Maksymalne zużycie energii 282 W Waga (kg) 10.040 rozmiary: Szerokość (mm) 382 wymiary: Wysokość (mm) 212 wymiary: Głębokość (mm) 309 Obsługiwane systemy operacyjne Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ dołączone oprogramowanie dołączone oprogramowanie załączone oprogramowanie OCR Nie dane dodatkowe kabel USB należy zakupić osobno dane dopełniające szybkość procesora: 400 MHz Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\kolorowe


☆ Canon Colour laser printer||i-sensys lbp673cdw|wifi|eth|duplex|5456c007 ☆

Canon Colour laser printer||i-sensys lbp673cdw|wifi|eth|duplex|5456c007 Najniższa Cena Online

☆ Canon Colour laser printer||i-sensys lbp673cdw|wifi|eth|duplex|5456c007 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Canon Colour laser printer||i-sensys lbp673cdw|wifi|eth|duplex|5456c007
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Czcionki drukarki

  PostScript, PCL

  Języki opisu strony

  PCL 6, UFRII, PostScript, PCL 5c

  cykl pracy (zalecany)

  750 - 4000 stron/mies.

  ilość wkładów drukujących

  4

  Pozycjonowanie na rynku

  Dom i biuro

  typ kontroli

  Przyciski

  typ ekranu

  LCD

  zastosowany ekran

  Tak

  Kolor produktu

  Czarny

  Średnie zużycie energii podczas drukowania

  700 W

  typowe zużycie energii (TEC) Energy Star

  0,31 kWh/tydz.

  pobór mocy w trybie czuwania

  24 W

  zużycie mocy (max)

  1380 W

  Napięcie wejściowe AC

  220 - 240 V

  Częstotliwość wejściowa AC

  50/60 Hz

  Wysokość artykułu

  300 mm

  Szerokość produktu

  425 mm

  Głębokość towaru

  427 mm

  Waga produktu

  17,1 kg

  Zakres wilgotności względnej

  20 - 80%

  Zakres temperatur (eksploatacja)

  10 - 30 °C

  Protokoły zarządzające

  SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6)

  Standardy Wi- Fi

  802.11g, 802.11n, 802.11b

  Wi-Fi

  Tak

  Przewodowa sieć LAN

  Tak

  technologia okablowania

  10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T

  Szyfrowanie / bezpieczeństwo

  64-bit WEP, WPA2-PSK, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-EAP

  dobrany do pracy w sieci

  Tak

  Obsługiwane systemy operacyjne Mac

  Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.13 High Sierra

  Obsługiwane systemy operacyjne Windows

  Windows 8.1, Windows 11, Windows 10

  Obsługiwane systemy operacyjne serwera

  Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2016

  Obsługiwany systemy operacyjne Linux

  Tak

  Poziom mocy akustycznej (czuwanie)

  25 dB

  Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie)

  51 dB

  Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie dwustronne)

  51 dB

  pojemność pamięci wewnętrznej

  1 GB

  Port USB

  Tak

  Bezpośrednie drukowanie

  Nie

  liczba portów USB 2.0

  1

  Maksymalna rozdzielczość

  1200 x 1200 DPI

  Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni)

  7,1 s

  Czas rozgrzewania

  19,4 s

  Czas wydruku pierwszej strony (w odcieniu)

  7,1 s

  Podwójne drukowanie

  Tak

  szybkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal)

  33 stron/min

  technika druku

  Laser

  Kolor

  Tak

  pełna pojemność wejściowa

  250 ark.

  Maksymalna objętość podajnika (arkusze)

  850 ark.

  Podajnik uniwersalny

  Tak

  objętość tacki wielozadaniowej

  50 ark.

  kompletna ilość podajników

  1

  kompletna pojemność wyjściowa

  150 ark.

  Typy nośników podajnika papieru

  Papier powlekany, Pocztówka, Papier makulaturowy, czysty papier, Zwykły, Etykieta/metka, Gruby papier, Cienki papier

  wymiary nośników non-ISO

  Prawny, Listowy

  wymiary kopert

  Monarch, Com-10, DL, C5

  Maksymalny wymiar papieru ISO (kolekcja A)

  A4

  wymiary seri A ISO (A0 A9)

  A5, A4, A6

  wymiary seri B ISO (B0 B9)

  B5

  pkwiu

  26.20.16.0


☆ laser 107w marki Hp ☆

laser 107w marki Hp Najniższa Cena Online

☆ laser 107w marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: laser 107w marki Hp
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka HP Laser 107w

  Uzyskaj wysoką produktywność druku w przystępnej cenie. Świetnej jakości wyniki, a także drukowanie i skanowanie z telefonu. Postaw na efektywność swej pracy i miej niesamowitego partnera do swoich powszednich zadań. To wszystko osiągalne z HP Laser 107w.

  Kluczowe atrybuty:

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Mopria, Wi-Fi Direct

  szybkie drukowanie do 21 stron na minutę

  Podajnik papieru na 150 arkuszy

  niewiele znaczące wymiary i niska waga

  Wysokiej jakości druk

  Ta szczególnie nieznaczna drukarka laserowa zapewnia wyjątkową jakość każdego wydruku. Wyrazisty tekst, głęboka czerń i ostre obrazy. To jest wyśmienite rozwiązanie, jeżeli potrzebujesz skutecznej drukarki w dostępnej cenie.

  Moduł Wi-Fi

  Jeżeli stawiasz na dynamiczną pracę, to wybór drukarki z modułem Wi-Fi z całą pewnością usprawni Twoje codzienne zadania. Drukowanie ze smartfona lub z tabletu będzie niezwykle proste, jedyne co musisz zrobić to pobrać aplikację HP Smart i zawsze, gdy masz spotkanie możesz momentalnie wydrukować swoją prezentację z telefonu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i drobnego biura
  • technika druku: Laserowa, monochromatyczna
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier gruby, Papier fotograficzny, Etykiety, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A5, A4, B5, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • typy podajników papieru: Tacka
  • Odbiornik papieru: 100 arkuszy
  • prędkość druku w mono: do 21 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 1200 x 1200 dpi
  • Miesięczne obciążenie: 10000 str./miesiąc
  • Maksymalna gramatura papieru: 163 g/m²
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Drukowanie dokumentów prywatnych: Nie
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi
  • ekran: wbudowany
  • dołączone akcesoria: kabel zasilający, kabel USB, Toner startowy
  • Kolor: Biały
  • Szerokość: 331 mm
  • Wysokość: 248 mm
  • Głębokość: 350 mm
  • Waga: 4,2 kg

☆ Laserjet m110we drukarka laserowa marki Hp ☆

Laserjet m110we drukarka laserowa marki Hp Najniższa Cena Online

☆ Laserjet m110we drukarka laserowa marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Laserjet m110we drukarka laserowa marki Hp
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka laserowa HP LaserJet M110we 7MD66E Biała Drukarka laserowa - monochromatyczna Drukarka laserowa HP LaserJet M110we 7MD66E świetnie spełni oczekiwania w domu albo w niewielkim biurze. Urządzenie posiada następujące interfejsy: Bluetooth, USB 2.0, Wi-Fi.

  Maksymalna rozdzielczość druku wynosi 600 x 600 dpi i wyśmienicie wytrzymuje obciążenie do 8000 str./mies. Inteligentne drukowanie HP+ już tu jest Drukarka HP LaserJet M110we 7MD66E posiada inteligentny system drukowania HP+, dzięki czemu jest bezpieczniejszy, skuteczniejszy, bardziej zrównoważony i gotowy do pracy.

  Ta drukarka HP+ działa tylko z oryginalnym tonerem HP i wymaga konta HP oraz połączenia internetowego. Drukuj i skanuj z rąk. Korzystaj z innowacyjnych funkcji skuteczności poprzez 2 lata dzięki HP+.

  Opcja subskrypcji i oszczędzania na oryginalnym tonerze HP. Pierwsze 6 miesięcy Instant Ink dołączone do HP+. Najmniejsze w swej klasie laserowe urządzenie od HP Najmniejsze w swej klasie urządzenie laserowe od HP zaprojektowane do sprawnej pracy.

  Koniec z oczekiwaniem na dostępność drukarki. Zmaksymalizuj swoją sprawność z szybkością druku do 21/20 stron na minutę. Postaw na bezusterkową łączność bezprzewodową w drukarce laserowej HP LaserJet M110we 7MD66E z funkcją automatycznego resetowania!

  Zachowaj wydajność z dowolnego miejsca Zyskaj możliwość wysokiej jakości skanowania i udostępniaj dokumenty do Dropbox, Dysku Google, poczty e-mail – praktycznie z dowolnego miejsca. Drukuj dokumenty i obrazy przy pomocy drukarki laserowej HP LaserJet M110we 7MD66E bezpośrednio z Dropbox i Google Drive dzięki aplikacji HP Smart.

  Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysyłania zabezpieczonych faksów ze smartfona, tabletu lub komputera PC dzięki aplikacji HP Smart. Subskrypcja Instant Ink. Szybkie i oszczędne drukowanie. Żyjemy w coraz szybszym tempie.

  Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być nieskomplikowane. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w szczególnie prędkim tempie.Odpowiedzialny recykling.

  Pomóż nam ponownie zastosować plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę.Zapomnij o wyczerpanym tuszu lub tonerze. Wygodna przesyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%. Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie.

  Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz darmowo zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a nawet z niej z zrezygnować. Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz.

  3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję albo z niej zrezygnować.


☆ Drukarka laserowa laserjet pro m203dw marki Hp ☆

Drukarka laserowa laserjet pro m203dw marki Hp Najniższa Cena Online

☆ Drukarka laserowa laserjet pro m203dw marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Drukarka laserowa laserjet pro m203dw marki Hp
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Bądź o krok do przodu

  Uzyskaj więcej drukowanych stron, obszerniejszą skuteczność i udoskonaloną ochronę dzięki bezprzewodowemu urządzeniu HP LaserJet Pro z wkładami z tonerem JetIntelligence. Zapewnij szybszą działalność swej producenta: drukuj od razu dwustronne dokumenty i łatwo zarządzaj nimi, by zmaksymalizować wydajność pracy.

  szybkie drukowanie, niskie zużycie energii

  ● Drukowanie w tempie pracy w firmie - ta drukarka jest zaopatrzona w funkcję szybkiego druku dwustronnego.
  ● wystarczy zabrać wymagane dokumenty i gotowe. Wydruk pierwszej strony w zaledwie 7 sekund.
  ● technologia HP Auto-On/Auto-Off gwarantuje oszczędność energii.

  Łatwiejsze drukowanie mobilne

  ● Drukowanie z iPhone'a® i iPada® z aplikacją AirPrint®, która automatycznie skaluje wydruki do stosownego formatu papieru.
  ● Drukowanie bezpośrednio z urządzeń przenośnych na drukarce Wi-Fi Direct® - bez konieczności łączenia się z siecią firmową.
  ● łatwy druk w oparciu o wiadomości poczty elektronicznej wysyłane ze smartfona, tabletu lub komputera mobilnego z wykorzystaniem usługi HP ePrint.
  ● Wysyłanie zadań druku ze smartfona, tabletu lub komputera do każdej drukarki w firmie przy pomocy aplikacji Google Cloud Print™ 2.0.

  Zarządzanie drukowaniem w całej firmie z poczuciem bezpieczeństwa

  ● Centralna kontrola środowiska druku dzięki rozwiązaniu HP Web Jetadmin oraz wsparcie dla sprawniejszej działalności marki.
  ● Identyfikacja nowych urządzeń i wgląd w drukowanie dzięki funkcji zdalnego wykrywania i monitorowania HP Web Jetadmin.
  ● Korzystaj z zabezpieczeń dla całej floty sprzętów opartych na ustalonych założeniach z opcjonalnym rozwiązaniem HP JetAdvantage Security Manager.

  Jakość HP - na każdym wydruku

  ● dokładna technika czarnego tonera zapewnia wyrazistość tekstu, głęboką czerń i ostrość grafiki.
  ● Nie daj się zwieść alternatywom, które naśladują oryginalne materiały HP. Gwarancja jakości, za którą użytkownik zapłacił.
  ● Drukowanie ponad 2 razy więcej stron w porównaniu ze standardowymi wkładami dzięki opcjonalnym oryginalnym wkładom HP z tonerem o obszernej obszerności.
  ● Użytkownik może drukować więcej stron niżeli kiedykolwiek przedtem1i monitorować pozostałą liczbę stron,posiadać pewność, że dostaje to, za co zapłacił.Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki laserowe WiFi – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki laserowe WiFi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek laserowych WiFi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hp inc. hp deskjet 3750 all-in- one printer t8x12b, T8X12B ☆

Hp inc. hp deskjet 3750 all-in- one printer t8x12b, T8X12B Najniższa Cena Online

☆ Hp inc. hp deskjet 3750 all-in- one printer t8x12b, T8X12B - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp inc. hp deskjet 3750 all-in- one printer t8x12b, T8X12B
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3750 T8X12B duże możliwości HP DeskJet 3750 T8X12B to nieznaczne urządzenie wielofunkcyjne proponujące spore możliwości. Zyskaj więcej przestrzeni i konieczną skuteczność dzięki najmniejszemu urządzeniu wielofunkcyjnemu na świecie.

  prędkie drukowanie bezpośrednio z urządzenia przenośnego Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3750 T8X12B zapewnia najłatwiejszy sposób na drukowanie dokumentów, fotografii i innych tworzyw za pomocą maszyn z systemem Windows lub Android i maszyn marki Apple przypasowane do Twojego budżetu i Twoich potrzeb szybkie i nietrudne bezprzewodowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie dowolnych materiałów za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego HP DeskJet 3750 T8X12B w korzystnej cenie.

  Zyskaj niezwykłą skuteczność druku w niepokaźnej konstrukcji oraz niezależność zapewnianą poprzez bezprzewodowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie niemal z każdego urządzenia przenośnego. Zmieści się w każdej przestrzeni, a także zostało przypasowane do usługi Instant Ink.

  Subskrypcja Instant Ink. Szybkie i oszczędne drukowanie Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być nieskomplikowane. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w wyjątkowo szybkim tempie.

  Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3750 T8X12B spełniające oczekiwania usługi HP Instant Ink.Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie zastosować plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę.

  Zapomnij o wyczerpanym tuszu lub tonerze. Komfortowa wysyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%. Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań.

  W dowolnym momencie możesz gratisowo zmienić lub wstrzymać subskrypcję, a choćby z niej z zrezygnować. Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję lub z niej zrezygnować.


☆ drukarka phaser 3020v_bi mono/a4/20ppm/gdi/wifi marki Xerox ☆

drukarka phaser 3020v_bi mono/a4/20ppm/gdi/wifi marki Xerox Najniższa Cena Online

☆ drukarka phaser 3020v_bi mono/a4/20ppm/gdi/wifi marki Xerox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: drukarka phaser 3020v_bi mono/a4/20ppm/gdi/wifi marki Xerox
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukowanie wyłącznie w czerni
  Monochromatyczne drukarki laserowe umożliwiają drukowanie jedynie w czerni, dlatego są wyśmienitym wyborem dla użytkowników poszukujących stosownej jakości i skuteczności. Gwarantują wysoką prędkość druku, idealną ostrość tekstu i wytrzymałość dokumentów. Monochromatyczne drukarki laserowe nieprzeciętnie sprawdzą się w śladowych przedsiębiorstwach, ułatwiając prace biurowe.
  Format A4
  Format A4 jest przeważnie używanym formatem druku - jednocześnie w środowisku biurowym jak i domowym, dlatego też jest standardowym rozmiarem kartki do drukarki. Na ogół wykorzystuje się go podczas drukowania dokumentów, wypracowań, oficjalnych pism, faktur, zdjęć, katalogów, a także ulotek reklamowych. Rozmiary formatu A4 to 210 x 297 milimetrów.
  Rozdzielczość druku w czerni wynosząca 600 x 600 dpi
  Rozdzielczość druku jest jednym z najważniejszych parametrów informującym o szczegółowości wydruków. Określana jest w jednostkach dpi, czyli w liczbie punktów obrazu przypadających na cal. Szczegółowość rośnie wraz w większą liczbą dpi. Przykładowo do drukowania dokumentów wystarczająca jest rozdzielczość 600 x 600 dpi, natomiast do drukowania fotografii niepokaźna rozdzielczość wynosi 1200 x 1200 dpi.
  wygodne drukowanie bezprzewodowe
  Łączność Wi-Fi umożliwia komfortowe drukowanie bezprzewodowe, umożliwiając połączenie drukarki z lokalną siecią bezprzewodową albo urządzeniami mobilnymi. Jest to rozwiązanie, które genialnie stanie na wysokości zadania w domu, a także w biurze, ponieważ łączność Wi-Fi nie wymaga zbędnych kabli. Wielką zaletą łączności bezprzewodowej jest oszczędność miejsca, ponieważ nie ma zapotrzebowania ustawiania urządzenia wielofunkcyjnego w pobliżu komputera, a także routera.
  Drukarka Xerox Phaser 3020
  nawet nieduża producent może mieć obfite potrzeby. Ultrakompaktowa drukarka Phaser 3020 została wyprodukowana z myślą o potrzebach pojedynczych użytkowników.
  Bezpośredni dostęp z dowolnego miejsca
  • idealne rozmiary. Kompaktowe urządzenie Phaser 3020 sprawdza się wyśmienicie w niewielkich przestrzeniach.
  • To proste. Dzięki obsłudze łączności Wi-Fi w standardzie drukarkę albo urządzenie wielofunkcyjne można umieścić w dowolnym, najwygodniejszym miejscu.
  • Poza zasięgiem wzroku, lecz pod kontrolą. Usługa Xerox CentreWare IS zagwarantuje stały wgląd w postęp zadań drukowania, możliwość sprawdzenia poziomu tonera i szybki dostęp do internetowej pomocy technologicznej bezpośrednio z komputera.
  • intuicyjny interfejs. Przyjazny panel sterowania urządzenia usprawnia realizowanie powszednich zadań.
  • Bez dodatkowych części. W drukarce zaimplementowano pojedynczą kasetę rodzaju „wszystko w jednym, której zamiana nie nastręcza żadnych trudności, co upraszcza zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi i minimalizuje czas poświęcany na zamiany.

  niezawodna sprawność
  • Przodownicy pracy. Urządzenie Phaser 3020 bez trudu radzi sobie z wielkimi, wymagającymi zadaniami.
  • Mniej czekania. Drukowanie z prędkością 20 stron na minutę skraca oczekiwanie na wydruki, dzięki temu można poświęcić więcej czasu klientom.

  Najnowocześniejsza technika
  • Wi-Fi Direct. Telefony komórkowe, tablety i notebooky mogą się konsolidować bezpośrednio z drukarką albo urządzeniem wielofunkcyjnym, nawet w przypadku braku sieci bezprzewodowej.
  • Imponujące wydruki. Tekst i grafika drukowane w rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi w trybie lepszej jakości obrazu sprawiają, że ważne wydruki zyskują siłę przebicia.
  • obszerniejsza moc. Skuteczny procesor 600 MHz i 128 MB pamięci umożliwiają szybką i skuteczną realizację każdego wymagającego projektu. Bez zbędnego czekania.

  Specyfikacja:
  • Producent: Xerox
  • Kod producenta: 3020V_BI Phaser 3020
  • wariant: Monochromatyczne
  • Maksymalny format druku: A4
  • Rozdzielczość druku - czerń: 600 x 600 dpi
  • szybkość druku - czerń: 20 str\min
  • prędkość druku - kolor: Nie dotyczy
  • Rozdzielczość druku - kolor: Nie dotyczy
  • Czas wydruku pierwszej strony - czerń: 8.5 s
  • Czas wydruku pierwszej strony - kolor: Nie dotyczy
  • Obciążenie: 15000 str\mies
  • automatyczny druk dwustronny: Nie
  • objętość odbiornika: 100 arkuszy
  • objętość podajnika: 150 arkuszy
  • ekran: Nie
  • Pamięć: 128 MB
  • Praca w sieci przewodowej: Nie
  • Interfejs: USB
  • Wi-Fi: Tak
  • Bluetooth: Nie
  • Wysokość [cm]: 18.8
  • Szerokość [cm]: 33.1
  • Głębokość [cm]: 21.5
  • Waga [kg]: 4.1
  • Kolor: Biało-granatowy

☆ Laserjet m110we drukarka laserowa marki Hp ☆

Laserjet m110we drukarka laserowa marki Hp Najniższa Cena Online

☆ Laserjet m110we drukarka laserowa marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Laserjet m110we drukarka laserowa marki Hp
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka laserowa HP LaserJet M110we 7MD66E Biała Drukarka laserowa - monochromatyczna Drukarka laserowa HP LaserJet M110we 7MD66E rewelacyjnie spełni oczekiwania w domu albo w drobnym biurze. Urządzenie posiada następujące interfejsy: Bluetooth, USB 2.0, Wi-Fi.

  Maksymalna rozdzielczość druku wynosi 600 x 600 dpi i wyśmienicie wytrzymuje obciążenie do 8000 str./mies. Inteligentne drukowanie HP+ już tu jest Drukarka HP LaserJet M110we 7MD66E gromadzi inteligentny system drukowania HP+, dzięki czemu jest bezpieczniejszy, produktywniejszy, bardziej stabilny i gotowy do pracy.

  Ta drukarka HP+ działa tylko z oryginalnym tonerem HP i wymaga konta HP oraz połączenia internetowego. Drukuj i skanuj z dłoni. Korzystaj z nowoczesnych funkcji wydajności poprzez 2 lata dzięki HP+.

  Opcja subskrypcji i oszczędzania na oryginalnym tonerze HP. Pierwsze 6 miesięcy Instant Ink załączone do HP+. Najmniejsze w swej klasie laserowe urządzenie od HP Najmniejsze w swej klasie urządzenie laserowe od HP zaprojektowane do produktywnej pracy.

  Koniec z oczekiwaniem na przystępność drukarki. Zmaksymalizuj swoją wydajność z szybkością druku do 21/20 stron na minutę. Postaw na bezusterkową łączność bezprzewodową w drukarce laserowej HP LaserJet M110we 7MD66E z funkcją automatycznego resetowania!

  Zachowaj produktywność z dowolnego miejsca Zyskaj możliwość wysokiej jakości skanowania, a także udostępniaj dokumenty do Dropbox, Dysku Google, poczty e-mail – praktycznie z dowolnego miejsca. Drukuj dokumenty i obrazy przy pomocy drukarki laserowej HP LaserJet M110we 7MD66E bezpośrednio z Dropbox i Google Drive dzięki aplikacji HP Smart.

  Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysyłania zabezpieczonych faksów ze smartfona, tabletu lub komputera PC dzięki aplikacji HP Smart. Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie. Żyjemy w coraz szybszym tempie.

  Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być łatwe. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w niezwykle prędkim tempie.Odpowiedzialny recykling.

  Pomóż nam ponownie zastosować plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę.Zapomnij o wyczerpanym tuszu albo tonerze. Komfortowa wysyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%. Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie.

  Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz gratisowo zmienić lub wstrzymać subskrypcję, a choćby z niej z zrezygnować. Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz.

  3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję albo z niej zrezygnować.


☆ Hp Drukarka laserjet m110w (0194850676970) ☆

Hp Drukarka laserjet m110w (0194850676970) Najniższa Cena Online

☆ Hp Drukarka laserjet m110w (0194850676970) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp Drukarka laserjet m110w (0194850676970)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka HP LaserJet M110we
  Do drukowania dokumentów, plików tekstowych albo choćby grafiki – HP LaserJet M110we wyśmienicie spełni oczekiwania jednocześnie w domu, jak i w niewielkiej firmie. Wysoka energooszczędność oraz ekonomia pracy pozwolą zredukować koszty utrzymania. Dodatkowym atutem jest pojemny podajnik papieru nietrudna podmiana komponentów eksploatacyjnych.
  Kluczowe cechy:

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS)

  Podajnik papieru na 150 arkuszy

  nieznaczne wymiary i niska waga

  ❌ Nie ma skanera (Skaner ma wyższy model HP LaserJet M140we )

  Wysoka efektywność w niewiele znaczącej obudowie

  Drukarka HP LaserJet M110we została zaprojektowana w inteligentny i wytworny sposób, dzięki czemu jej używanie jest proste i instynktowne. Jest to najmniejsze w swojej klasie urządzenie laserowe od HP zaprojektowane do skutecznej pracy. Dzięki niemu możesz zmaksymalizować swoją pracę i drukować z prędkością nawet 20 str./min.

  wygodne działanie z aplikacją HP Smart

  Postaw na bezawaryjną łączność bezprzewodową z funkcją samoczynnego resetowania i drukuj z telefonu niemal z każdego miejsca. Organizuj swoje dokumenty o 50% szybciej, dzięki Skrótom w rozwiązaniu HP Smart, czyli najlepszej w swojej klasie aplikacji do druku. Dzięki niej możesz ponadto zastosować prędki dostęp i funkcje drukowania dokumentów ze smartfona, a także usług Dropbox i Google Drive.

  ekologiczne drukowanie potwierdzone jakością HP

  Urządzenie HP LaserJet M110we spełnia wymogi oznakowań naturalnych, w tym ENERGY STAR® i BLUE ANGEL. Pomaga także bronić zasoby naturalne bez poświęcania sprawności, dzięki technologii HP Auto-On/Auto-Off. Funkcja ta włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz.

  Ta drukarka jest asygnowana do wykorzystania wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub użytkowany układ marki HP. Wykorzystuje ona także dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z nieoryginalnym układem. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą Ci utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń i zablokują wcześniej działające wkłady.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i małego biura
  • technologia druku: Laserowa, monochromatyczna
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Etykiety, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A6, A5, A4, Formaty niestandardowe
  • Podajnik papieru: 150 arkuszy
  • warianty podajników papieru: Tacka
  • Odbiornik papieru: 100 arkuszy
  • szybkość druku w mono: do 20 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 600 x 600 dpi
  • Miesięczne obciążenie: 8000 str./miesiąc
  • Maksymalna gramatura papieru: 120 g/m²
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, AirPrint
  • ekran: wbudowany
  • ilość wkładów drukujących: 1
  • załączone akcesoria: przewód zasilający, Toner startowy
  • Kolor: Biały
  • Szerokość: 346 mm
  • Wysokość: 159 mm
  • Głębokość: 189 mm
  • Waga: 3,8 kg

  marka nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowym tonerem


☆ Drukarka HP LaserJet M209DWE ☆

Drukarka HP LaserJet M209DWE Najniższa Cena Online

☆ Drukarka HP LaserJet M209DWE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Drukarka HP LaserJet M209DWE
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  producent HP Nazwa typu Urządzenia drukujące Opis ogólny Drukarka laserowa HP LaserJet LaserJet M209DWe (6GW62E) właściwości M209DWe;laser.mono. Rodzina LaserJet Podstawowe funkcje drukarka rodzaj drukarki Laserowa monochromatyczna Maksymalny wymiar papieru A4 Czas wydruku pierwszej strony 7.5 s Duplex Tak technologia druku Laserowa Rozdzielczość druku - główna 600 dpi Rozdzielczość druku - dodatkowa 600 dpi prędkość drukowania mono (max) 29.0 stron/min cykl pracy (miesięcznie, maks.) 20000 Maksymalna gramatura papieru 163 g/m2 ilość podajników papieru 1 szt objętość zamontowanych podajników 150 arkuszy Maksymalna pojemność podajników 150 arkuszy Praca w sieci bezprzewodowej Tak automatyczny podajnik dokumentów Nie Nadruk na CD/DVD Nie Druk bez marginesów Nie Czytnik kart Nie wyświetlacz LCD Nie Pamięć zainstalowana (MB) 64.00 Pamięć maksymalna (MB) 64 Telefon Nie Fax Nie Interfejs komunikacyjny USB 2.0 Interfejs komunikacyjny WiFi 802.11b/g/n Interfejs sieciowy Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 Złącze LPT Nie Gniazdo EIO Nie IRDA Nie Pictbridge Nie Materiały eksploatacyjne oryginalne W1350X typowe języki drukarki URF, PWG, PCLmS Obsługiwane formaty druku A4 Obsługiwane formaty druku A5 Obsługiwane formaty druku A6 Obsługiwane formaty druku B5 JIS Obsługiwane formaty druku Koperta Maksymalne zużycie energii 420 W Waga (kg) 5.600 wymiary: Szerokość (mm) 355 wymiary: Wysokość (mm) 205 rozmiary: Głębokość (mm) 280 Poziom hałasu 54.0 dB(A) Obsługiwane systemy operacyjne Microsoft Windows 7 lub nowsze Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS (niektóre wersje) Obsługiwane systemy operacyjne Linux (niektóre wersje) dołączone oprogramowanie dane uzupełniające szybkość procesora: 500 MHz dane dopełniające Marginesy: górny 6 mm, dolny 6 mm, lewy 5 mm, prawy 5 mm dane dopełniające Drukowanie z maszyn przenośnych: tak (Apple AirPrint, Aplikacja HP Smart informacje dodatkowe dokument Mopria) dane dopełniające Energy Star Baza SCIP Nie Grupa towarowa Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne\Drukarki Laserowe\monochromatycznePodsumowanie, czyli jaka drukarka laserowa WiFi najlepsza?


Najlepsza drukarka laserowa WiFi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka laserowa WiFi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki laserowe – Ranking na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek laserowych WiFi nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych drukarek laserowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka laserowa WiFi opinie,
 • dobra drukarka laserowa WiFi cena,
 • drukarka laserowa WiFi ranking,
 • drukarka laserowa WiFi jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...