Ranking drukarek kolorowych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek kolorowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek kolorowych. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek kolorowych,
 • TOP5 często wybieranych drukarek kolorowych.

Jakie drukarki kolorowe najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki kolorowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek kolorowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Epson drukarka ecotank l3210 (c11cj68401) (8715946684291) ☆

Epson drukarka ecotank l3210 (c11cj68401) (8715946684291) Najniższa Cena Online

☆ Epson drukarka ecotank l3210 (c11cj68401) (8715946684291) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson drukarka ecotank l3210 (c11cj68401) (8715946684291)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka wielofunkcyjna Epson EcoTank L3210 3 w 1 Pożegnaj kartridże Ciesz się wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki Epson EcoTank L3210, która idealnie sprawdza się we współczesnych, zaganianych domach.

  Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Zastosowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce wydajnym butelkom z atramentem.

  nieustanne oszczędzanie Drukarka Epson EcoTank L3210 pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i posiada w zestawie atrament wystarczający choćby na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniu.

  Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży. Bezproblemowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie w domu Bezproblemowe drukowanie, skanowanie i kopiowanie Epson EcoTank L3210 w domu – pojemniki na atrament o sporej objętości można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, żeby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  niemało funkcji Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie zdjęć bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę usprawniają wykonywanie zróżnicowanych zadań. Ze względu na brak kartridży do wymiany i różne opcje łączności jest to wspaniała drukarka Epson EcoTank L3210 dla wszelkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy niebywale niskim koszcie wydruku strony.

  technologia niewymagająca zastosowania ciepła technologia Micro Piezo niewymagająca zastosowania ciepła gwarantuje mniejsze zużycie energii. Głowica jest fabrycznie zainstalowana, więc konfiguracja drukarki Epson EcoTank L3210 jest bezproblemowa.Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: uzupełnianie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom.


☆ Canon Imageprograf pro-1000 drukarka atramentowa ☆

Canon Imageprograf pro-1000 drukarka atramentowa Najniższa Cena Online

☆ Canon Imageprograf pro-1000 drukarka atramentowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Canon Imageprograf pro-1000 drukarka atramentowa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Żywe obrazy dzięki unikatowej drukarce nabiurkowej A2Drukuj w niebywałej jakości na drukarce nabiurkowej A2 imagePROGRAF PRO-1000, która zapewnia wysoką jakość koloru i dużą szczegółowość. Progresywny system 12 atramentów wiernie odwzorowuje obrazy.Magia atramentu na papierzePoniższe filmy prezentują niebywałe możliwości drukarki imagePROGRAF PRO-1000.

  Clive Booth, najwyższej klasy fotograf i uczestnik programu Canon Explorer, opowiada, jak atrakcyjne i atrakcyjne wydruki pozwalają ożywić jego prace. Clive Booth nazywa to magią atramentu na papierze.Niebywałe wyniki drukowaniaPrzejdź na wyższy poziom drukowania.

  Drukuj wysokiej jakości fotografie, które zachwycą każdego i sprawią,na pewno siebie będziesz upubliczniać i sprzedawać swoje prace.interesujący druk do formatu A2Korzystaj z możliwości drukowania olśniewających obrazów bez obramowania do formatu A2 bez kompromisów w zakresie jakości.

  Wykorzystaj szybkość drukowania i precyzję barw obsługa szerokiej gamy nośników, np. Papieru połyskującego, matowego, artystycznego i o płóciennej fakturze, zagwarantuje właściwy wygląd.Więcej szczegółów i lepsze koloryDzięki nowemu systemowi 12 atramentów LUCIA PRO obrazy będą wiernie odwzorowane na wydrukach.

  Nowo opracowane mikrokapsułki atramentu LUCIA PRO zapewniają udoskonalone barwy o szerszej gamie i obszerniejszą szczegółowość niżeli dotychczas. Wielki zakres dynamiczny kolorów i obszerniejsza szczegółowość obrazu w ciemniejszych partiach pozwalają ukazać wszystkie subtelne niuanse fotografii w formatach od 4 × 6 cali aż do A2.Lepszy połysk i ograniczony efekt brązowieniaTechnologia atramentów Chroma Optimizer producenta Canon upraszcza osiągnięcie równomiernego połysku w przypadku drukowania na papierze lśniącym.

  Atrament Chroma Optimizer jest stosowany na wydrukowanym obrazie, dzięki temu reguluje sposób odbijania światła przez powierzchnię i zapewnia naturalne odwzorowanie barw na gotowym wydruku. Dzięki temu zyskujemy obrazy o intensywnej czerni.

  zapobiega to także powstawaniu niepożądanych brązowych obszarów na zdjęciach.doskonałe czarno-białe wydrukiTworzenie fantastycznych czarno-białych wydruków o neutralnych odcieniach pozwalają na cztery specjalne atramenty monochromatyczne systemu atramentów LUCIA PRO: czarny fotograficzny, czarny matowy, szary i szary fotograficzny.Profesjonalna i poręczna budowaDrukarka imagePROGRAF PRO-1000 odziedziczyła czerwoną linię, czyli symbol wyjątkowej jakości, po linii EOS.

  Dzięki fachowej i poręcznej konstrukcji ten nabiurkowy model bez dwóch zdań zainspiruje mistrzowskich fotografów i amatorów. Jest wyposażony w potężną obudowę, która gwarantuje skrupulatne nanoszenie atramentu,, a także dodatkową tacę podawania ręcznego, która umożliwia pracę papierem o pokaźniejszej gramaturze.większa efektywność wysoka skutecznośćZbiorniki na atrament o sporej pojemności 80 ml obniżają częstotliwość podmiany atramentu, a łatwa do zamiany kaseta konserwacyjna zwiększa produktywność pracy użytkowników, którzy dużo drukują.

  Wszystk...


☆ Drukarka CANON Pixma G540 ☆

Drukarka CANON Pixma G540 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka CANON Pixma G540 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CANON
 • Nazwa produktu: Drukarka CANON Pixma G540
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka atramentowa Canon PIXMA G540

  Poznaj stylową drukarkę Canon PIXMA G540 – rewelacyjną równocześnie do domu, jak i małego biura. przystępne drukowanie grafik o żywych kolorach, wysokiej jakości tekstu, ale też kreatywne projekty – nawet za pośrednictwem maszyn mobilnych. Canon PIXMA G540 oferuje bezproblemowe drukowanie z dużą szybkością bez utraty jakości. Odkryj ekonomiczne drukowanie.

  Kluczowe właściwości:

  Wysoka jakość kolorowych wydruków i fotografii

  Bezprzewodowe drukowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Canon PRINT

  W komplecie butelki wystarczające na wydruk nawet 3800 fotografii

  ✅ 36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Canon )

  bezusterkowa łączność Wi-Fi

  Canon PIXMA G540 umożliwi Ci drukowanie z telefonu lub tabletu przy użyciu aplikacji Canon PRINT. Możesz również korzystać z usług Mopria i AirPrint. Używaj sieci Wi-Fi także do łączenia się z komputerem, laptopem albo aparatem Canon z funkcją Wi-Fi.

  6 atramentów, więcej wydruków

  Sześć atramentów barwnikowych zapewni Ci udoskonaloną jakość drukowanych fotografii. Dodanie czerwonego i szarego atramentu powiększa jaskrawość i kontrast barw. W wyniku czego przekłada się na spójność barw w przypadku każdego nośnika fotograficznego.

  Zbiorniki z atramentem o dużej obszerności zapewnią Ci niewiarygodnie wysoką sprawność drukowania. Jeden komplet butelek pozwala wydrukować około 3800 odbitek fotograficznych w formacie 10 × 15 cm, dzięki temu rzadziej trzeba uzupełniać zbiorniki.

  Zaprojektowana z myślą o prostocie

  dostępne z przodu urządzenia zbiorniki ułatwią Ci monitorowanie poziomu atramentu. Niewymagające ściskania butelki z atramentem i dysze o specjalnym układzie powodują, iż zbiorniki napełnisz bez problemu. Z kolei dwuwierszowy ekran LCD ułatwi Ci obsługę.

  Z PIXMA G540 masz możliwość samodzielnej wymiany głowicy drukującej i kasety konserwacyjnej. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Natomiast funkcja automatycznego włączania i wyłączania zniży zużycie energii.

  Gwarancja 36 miesięcy po rejestracji

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Canon jest osiągalna po rejestracji TUTAJ w ciągu 30 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i małego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Etykiety, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A6, A4, B6, Legal, Letter, Formaty niestandardowe
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • typy podajników papieru: Tacka
  • prędkość druku w kolorze: do 3,9 str./min
  • szybkość druku w mono: do 3,9 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Maksymalna gramatura papieru: 105 g/m²
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Drukowanie dokumentów prywatnych: Nie
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, PictBridge, AirPrint
  • wyświetlacz: zaimplementowany
  • liczba wkładów drukujących: 6
  • dodatkowe informacje: Drukowanie bez marginesów
  • załączone akcesoria: kabel zasilający, Tusze startowe
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 445 mm
  • Wysokość: 136 mm
  • Głębokość: 340 mm
  • Waga: 5,2 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta)

☆ Epson L1800 ☆

Epson L1800 Najniższa Cena Online

☆ Epson L1800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson L1800
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Wyjątkowo niski koszt drukowania
  wbudowany, wyjątkowo pojemny system zasilania w atrament powoduje, że L1800 genialnie pasuje do intensywnego użytkowania, gdy liczy się niski koszt wydruku pojedynczego zdjęcia albo pojedynczej kolorowej strony. W modelu L1800, który stanowi świetne rozwiązanie dla gospodarstw domowych i niewielkich biur oraz zakładów fotograficznych drukujących dużo zdjęć i dokumentów w odcieniu, zastosowano sześć butelek z atramentem o pojemności 70 ml.

  większa skuteczność
  Zintegrowany system zasilania w atrament w modelu L1800 umożliwia wydrukowanie do 1500 zdjęć2 albo 2600 czarno-białych i 4700 barwnych stron tekstu3 bez konieczności dobierania atramentu. Sam proces dobierania jest nad wyraz prosty i prędki dzięki technice prędkiego kompletowania atramentu, wyraźnemu oznakowaniu i zabezpieczeniu przed kapaniem.

  niezawodność
  W modelu L1800 zastosowano technologię Micro Piezo i oryginalny atrament firmy Epson, a także system stałego zasilania w atrament. Połączenie tych rozwiązań zagwarantuje staranność i niezmienną jakość zdjęć i dokumentów w rozmiarze do A3+, a także brak konieczności częstych zabiegów konserwacyjnych. Specjalnie skonstruowany, trwały pojemnik na atrament oznacza mniej przestojów i dobrą jakość choćby w sytuacji zastosowania nieoryginalnych systemów uzupełniania atramentu i pojemników z atramentem innych firm. W razie zapotrzebowania można liczyć na gwarancję na 12 miesięcy (lub 30 000 stron).

  szybkie wydruki biznesowe
  Model L1800 drukuje fotografie w około 191 sekund4, przy maksymalnej prędkości drukowania wynoszącej 15 stron na minutę w sytuacji wydruków czarno-białych i barwnych.

  Specyfikacja techniczna
  PN: C11CD82401 technologia - Metoda drukowania Drukowanie atramentowe na żądanie (piezoelektryczne) Konfiguracja dysz 90 dysz czarnych, 90 dysz nanieduża wielkość kropel 1,5 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkości technologia tuszów Dye Ink Rozdzielczość drukowania 5.760 x 1.440 DPI skuteczność Jedno stanowisko DRUKOWANIE - prędkość druku ISO/IEC 24734 2,6 Str./min. Monochromatyczny, 2,6 Str./min.szybkość druku 15 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 15 Str./min. Odcień (papier zwykły), 45 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper) odcienie Jasna magenta, Magenta, Żółty, Jasny cyjan, Cyjan, Czarny OBSŁUGA PAPIERU / NOŚNIKÓW - liczba przegródek do papieru 1 Formaty papieru A3+, A3, A4, A5, A6, B5, C4 (koperta), C6 (koperta), DL (koperta), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 0.6729166666666666, Legal Dwustronne Ręczna obsługa objętość podajnika papieru 50 Arkusze objętość podajnika papieru 100 Arkusze W standardzie, 30 Arkusze fotograficzne Przetwarzanie nośników wydruku Ręczny druk dwustronny informacje OGÓLNE - Napięcie zasilania AC 110 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz rozmiary artykułu 705 x 322 x 215 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) Waga produktu 12,5 kg Kompatybilne systemy operacyjne Mac OS 10.5.8 lub nowszy, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP Przyłącza USB Zasilanie 100 V, 110V, 220 V, 240V Zawartość zestawu 6 oddzielnych butelek (70 ml) z atramentem (czarny, błękitny, żółty, purpurowy, jasny błękitny, jasny purpurowy), Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe, przewód zasilający INNE FUNKCJE - Karty pamięci nie dot.
  #blackfriday

  #blackfriday


☆ HP Ink Tank 319 Z6Z13A ☆

HP Ink Tank 319 Z6Z13A Najniższa Cena Online

☆ HP Ink Tank 319 Z6Z13A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hewlett Packard
 • Nazwa produktu: HP Ink Tank 319 Z6Z13A
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka HP Ink Tank 319

  Zapewnij sobie komfort pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym HP Ink Tank 319. Asygnowane do zastosowań domowych, świetnie poradzi sobie także w niewielkim biurze. HP Ink Tank 319 proponuje konkretne możliwości i zezwala na realizowanie większości zadań na zróżnicowanych rodzajach papieru. Co więcej, wysoka rozdzielczość wydruku zagwarantuje nadzwyczajne rezultaty, a szykowny design scali się do każdego wnętrza.

  Kluczowe atrybuty:

  Wysoka jakość wydruków i skanów

  zaimplementowany ekran

  W zestawie czarny tusz na 15000 stron i barwny na 8000 stron

  Więcej za mniej

  Drukuj tysiące stron z produktywnym, oryginalnym atramentem HP i zapomnij o zamianie kartridżów, dzięki pojemnemu systemowi stałego zasilania tuszem. W komplecie znajdziesz butelki z barwnym atramentem, które pozwolą Ci wydrukować choćby 8000 stron oraz dwie butelki z czarnym atramentem o produktywności do 15 000 stron.

  Bez bałaganu, bez odpadów

  Urządzenie HP Ink Tank 319 zostało zaopatrzone w komfortowy system stałego zasilania tuszem, dzięki któremu zachowasz porządek przy stanowisku przy każdym dopełnianiu. Dzięki niemu możesz z łatwością kontrolować poziomy atramentów i wymieniać oryginalne wkłady atramentowe HP, kiedy tylko zechcesz. Dodatkowo przejrzyste zbiorniki atramentu zapewniają poczucie pewności.

  unikatowa jakość HP

  Ciesz się wysokiej jakości wydrukami. Ciemniejszy, ostrzejszy tekst bezusterkowo za każdym razem. Twórz broszury, ulotki, zdjęcia i inne dokumenty bez marginesów, które wyglądają genialnie – bezpośrednio w biurze lub w domu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i niewiele znaczącego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 90 g/m²
  • Obsługiwany typ nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A6, B5, DL
  • warianty podajników papieru: Kasetowy
  • Podajnik papieru: 60 arkuszy
  • szybkość druku w kolorze: do 5 str./min
  • szybkość druku w mono: do 8 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • liczba wkładów drukujących: 4
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Funkcja faksu: Nie
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • prędkość kopiowania: do 6,5 str./min
  • prędkość skanowania: do 21 s
  • Miesięczne obciążenie: 1000 str./miesiąc
  • wyświetlacz: Brak
  • Interfejsy: USB
  • załączone akcesoria: przewód zasilający, pakiet pełnych tuszów, Dodatkowy czarny tusz - 1 szt.
  • Szerokość: 553 mm
  • Wysokość: 257 mm
  • Głębokość: 526 mm
  • Waga: 4,7 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta)

  marka nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 7720, A4, 34 str/min ☆

Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 7720, A4, 34 str/min Najniższa Cena Online

☆ Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 7720, A4, 34 str/min - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 7720, A4, 34 str/min
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 7720, A4, 34 str/min

☆ HP Officejet Pro 9022e ☆

HP Officejet Pro 9022e Najniższa Cena Online

☆ HP Officejet Pro 9022e - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: HP Officejet Pro 9022e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  samoczynny podajnik dokumentów: tak
  atrybuty: WiFi,LAN/USB
  Czas wydruku pierwszej strony: 10.0 s
  Czytnik kart: nie
  załączone oprogramowanie OCR: nie
  Druk bez marginesów: tak
  Duplex: tak
  Fax: tak
  Gniazdo EIO: nie
  IRDA: nie
  ilość wkładów drukujących: 4 szt.
  informacje dodatkowe: Rozdzielczość optymalizowana do 4800 × 1200 dpi przy druku w kolorze na papierze HP Advanced Photo, rozdzielczość wejściowa 1200 × 1200 dpi Czerń: rzeczywista 1200 × 1200 dpi Podajnik na 250 arkuszy Podajnik uniwersalny na 250 arkuszy Podajnik ADF na 35 arkuszy typ skanera: komfortowa w użyciu szyba, samoczynny podajnik dokumentów z funkcją jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego Format pliku zawierającego zeskanowany obraz: JPG, BMP, TIFF, PDF, RTF, TX PNG Kodowanie koloru: 24-bitowa Format skanowania, maksymalny: 215,9 x 297 mm Maks. Format skanowania (automatyczny podajnik dokumentów) 215,9 x 355,6 m prędkość skanowania (tryb normalny, format A4): do 15 obrazów/min (200 ppi, w czerni) do 8 obrazów/min (200 ppi, w kolorze) pojemność automatycznego podajnika dokumentów: Standardowo, 35 arkuszy Rozdzielczość kopii (tekst w czerni): Do 600 dpi Rozdzielczość kopiowania (tekst i grafika w kolorze): Do 600 dpi Faksowanie: Tak,szybkość przesyłania faksu: 4 sekund na stronę Rozdzielczość faksu w czerni (najkorzystniejsza): Do 300 × 300 dpi drobne wymiary (szer. × gł. × wys.): 437 × 396,3 × 318,3 mm rozmiary maksymalne (szer. × gł. × wys.): 437 × 547 × 318,3 mm kabel USB i kabel telefoniczny należy zakupić osobno
  Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 WiFi 802.11b/g/n
  Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45
  Maksymalny rozmiar papieru: A4
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: 3JA26AE 3JA23AE 3JA24AE 3JA25AE 3JA30AE 3JA27AE 3JA28AE 3JA29AE 3JA31AE
  Nadruk na CD/DVD: nie
  Obsługiwane formaty druku: A4 A5 A6 B5 JIS 13 x 18 cm 10 x 15 cm Koperta A2 Koperta C5 Koperta C6 Koperta DL
  Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows 10 Microsoft Windows 8.1 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 7 Microsoft Windows Server 2008 Microsoft Windows Server 2012 Microsoft Windows Server 2016 Mac OS (niektóre wersje) Chrome OS™
  Opis ogólny: Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9022e 4w1
  Pamięć maksymalna (MB): 512
  Pamięć zainstalowana (MB): 512.00
  Pictbridge: nie
  Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax
  Poziom hałasu: 62.0 dB(A)
  Praca w DOS: nie
  Praca w sieci bezprzewodowej: tak
  prędkość drukowania kolor (max): 39.0 stron/min
  szybkość drukowania mono (max): 39.0 stron/min
  prędkość kopiowania odcień (max): 39.0 str/min
  szybkość kopiowania mono (max): 39.0 str/min
  Rodzina: OfficeJet
  Rozdzielczość druku - dodatkowa: 4800 dpi
  Rozdzielczość druku - główna: 1200 dpi
  Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa: 1200 dpi
  Rozdzielczość optyczna skanera - główna: 1200 dpi
  typowe języki drukarki: HP PCL 3 GUI
  technologia druku: termiczna
  Telefon: nie
  rodzaj drukarki: Wielofunkcyjna atramentowa
  Waga (kg): 11.660
  wyświetlacz LCD: tak
  Złącze LPT: nie

☆ Epson ecotank m1100 ☆

Epson ecotank m1100 Najniższa Cena Online

☆ Epson ecotank m1100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson ecotank m1100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka mono ze zbiornikiem tuszu

  Zmniejsz koszty drukowania dzięki niezawodnemu, oszczędzającemu energię i czas urządzeniu EcoTank. Korzystaj z podajnika mieszczącego 150 arkuszy i możliwości podłączenia poprzez USB.

  • Niższe koszty druku: Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością tuszu w zestawie
  • bezawaryjność i solidność: Gwarancja na 1 rok albo 100 000 stron
  • Oszczędność energii: Zmniejszenie zużycia energii choćby o 95%5
  • Uzupełnij i zapomnij: Drukuj tysiące stron za pomocą załączonego atramentu
  • szybkie drukowanie: szybkie drukowanie (15 str./min)2 i brak konieczności rozgrzewania

  Trwała, szybka i energooszczędna drukarka EcoTank z systemem stałego zasilania w atrament pozwala ograniczyć koszty druku. To ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w zestawie czarnego atramentu wydrukować choćby 5 000 stron1. Wydruki otrzymasz w mgnieniu oka dzięki czemu, iż drukarka nie musi się rozgrzać i prędkości drukowania 15 str./min2. Model M1100 łączy się z komputerem przez USB i wyposażony jest w podajnik papieru na 150 arkuszy.

  Niższe koszty druku

  Rozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat nawet 50% w poró wnaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi3. Zamiast tonera drukarka ma system stałego zasilania w atrament, któ ry uzupełniany jest z załączonych butelek. Już od początku zapewniamy wystarczająco dużo atramentu, żeby wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.

  Niedrogi atrament

  Brak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić nawet 90% kosztu wydrukowania jednej strony4. Pojemniki znajdują się z przodu, dzięki temu ich napełnianie nie jest kłopotliwe. Butelki wyposażone są w system przepływu powietrza, dzięki któ remu nie trzeba ich ściskać podczas kompletowania pojemnika. Z przodu urządzenia widoczny jest poziom atramentu, można więc z łatwością sprawdzić, kiedy należy go uzupełnić.

  bezawaryjność

  Każda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok lub 100 000 stron, co zagwarantuje bezproblemowe stosowanie.

  Oszczędność czasu

  Nie marnuj czasu na podmianę materiałó w eksploatacyjnych – system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum. Pracę przyspiesza ró wnież brak konieczności rozgrzewania i prędkość drukowania na poziomie 15 str./min2.

  1 przekazana wydajność została ustalona przy pomocy oryginalnej metodologii producenta Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712. Przekazana skuteczność NIE jest oparta na normie ISO/IEC 24711. Przekazana sprawność może ró żnić się w zależności od drukowanych fotografii, typu używanego papieru, częstotliwości drukowania, a także warunkó w pracy, np. Temperatury. W trakcie wstępnej konfiguracji drukarki pewna liczba atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu skuteczność początkowego zestawu może być niższa.

  2. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 na podstawie przeciętnej ESAT uzyskanej w testach kategorii biznesowej przy domyślnych ustawieniach druku jednostronnego. Więcej danych znajduje się na stronie www.epson.eu/testing

  3. Oszczędności osiągnięte w ciągu 3 lat przy wydruku 406 stron miesięcznie. Poró wnanie cen uwzględnia koszty sprzętu, dołączone w pakiecie butelki z tuszem albo tonery, a także koszty zamiennych butelek i toneró w. Przy poró wnaniu cen sprzętu uwzględniono ceny drukarek Epson M1100 w chwili wprowadzenia na rynek, a także średnią cenę 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (prędkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech oraz w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., przygotowanym przez IDC. Poró wnanie kosztó w druku jest oparte na cenach butelek z czarnym atramentem producenta Epson (linia 110) w momencie wprowadzenia na rynek i średnich cenach najpojemniejszych przystępnych wersji oryginalnych kaset z czarnym tonerem do 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Zgodnie z raportem IDC o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane na II połowę 2018 r.). Produktywność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych przekazana została na stronach internetowych ich producentó w.

  4. Koszt wydruku jednej strony jest obliczany poprzez podzielenie ceny wymiennej butelki z atramentem/kasety z tonerem poprzez sprawność. W poró wnaniu kosztó w na stronę wykorzystano ceny butelek z czarnym atramentem producenta Epson (kolekcja 110) w momencie wprowadzenia na rynek średnie ceny najpojemniejszych wersji oryginalnych wkładó w OEM z czarnym tonerem dostępnych dla 77% najlepiej sprzedających się jednofunkcyjnych monochromatycznych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania na poziomie poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z przygotowanymi przez IDC raportami Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., a także o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (informacje na II połowę 2018 r.). Produktywność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych przekazana została na stronach internetowych ich producentó w.

  5. W poró wnaniu poboru mocy uwzględniono druk na drukarkach M1120, M2170 oraz M3170 producenta Epson oraz średnią z 75% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech i w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r. Przygotowanym poprzez IDC. Wartości poboru mocy są zgodne z informacjami przekazanymi na stronach internetowych ich producentó w.

  Specyfikacja:☆ drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson ☆

drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson Najniższa Cena Online

☆ drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  dane technologiczne
  technologia
  Metoda drukowania Głowica drukująca Micro Piezo™ producenta Epson Konfiguracja dysz 180 dysz czarnych, 59 dysz naminimalna wielkość kropel 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkości technika tuszów Dye Ink Rozdzielczość drukowania 5.760 x 1.440 DPI produktywność Jedno stanowisko, Home Office Wielofunkcyjny Drukowanie
  Drukowanie
  prędkość druku ISO/IEC 24734 10 Str./min. Monochromatyczny, 5 Str./min. Colour, 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm szybkość druku 33 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 15 Str./min. Colour (papier zwykły), 27 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (lśniący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper) kolory Czarny, Cyjan, Żółty, Magenta
  Obsługa papieru / nośników
  liczba przegródek do papieru 1 Formaty papieru A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5 (17,6x25,7 cm), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Użytkownika, Legal Dwustronne Ręczna obsługa objętość podajnika papieru 30 Arkusze pojemność podajnika papieru 100 Arkusze W standardzie trafna gramatura papieru 64 g/m² - 300 g/m² Przetwarzanie nośników wydruku Borderless print (up to 10 x 15cm)
  dane ogólne
  Zużycie energii 3 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), 0,4 W (tryb uśpienia), 12 W (drukowanie), TEC 0,03 kWh/week Napięcie zasilania AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz rozmiary towaru 375 x 347 x 169 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) Waga towaru 2,8 kg Kompatybilne systemy operacyjne Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, spectextoptionoperatingsystemswin2003ii2 Przyłącza USB Zawartość zestawu 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta) i 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem, Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe, kabel zasilający, Instrukcja konstrukcji, Karta gwarancyjna kolor Czarny
  Inne funkcje
  Emulacje ESC/P-R
  Gwarancja
  Gwarancja 12 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, 30.000 pages
  efektywność dołączonego pojemnika
  sprawność czarnego atramentu 8.100 pages sprawność kolorowego atramentu 6.500 pages

☆ Canon drukarka Pixma G640 (4620C009), 4620C009 ☆

Canon drukarka Pixma G640 (4620C009), 4620C009 Najniższa Cena Online

☆ Canon drukarka Pixma G640 (4620C009), 4620C009 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon drukarka Pixma G640 (4620C009), 4620C009
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Canon PIXMA G640 świetnie pasuje do drukowania znacznej liczby fotografii bez obramowania w wysokiej jakości i do formatu A4 w studiu, w domu albo w biurze. Sześć uzupełnianych zbiorników na atrament przystępnych w tej drukarce do wysokonakładowego druku pozwala zmniejszyć całkowity koszt posiadania. Gdy nadchodzi czas na wymianę atramentu, cały cykl jest pozbawiony błędów i nie sprawia bałaganu wszystko dzięki niewymagającym ściskania butelkom z mechanicznym identyfikatorem. Kasetę konserwacyjną również można z łatwością wymienić w domu lub w studiu, co skraca czas przestojów w przypadku wielkiej ilości pracy. Możliwość drukowania z telefonu lub tabletu przy pomocy aplikacji Canon PRINT App, usług Mopria i AirPrint lub łączności Wi-Fi pozwala oszczędzać czas.

  Korzyści:

  • Dodatkowy czerwony i szary atrament powiększa gamę kolorów i minimalizuje ich niespójność, co pozwala na precyzyjne odwzorowywanie kolorów
  • fotografie bez obramowania w wysokiej jakości do formatu A4
  • Łatwe, bezprzewodowe drukowanie dzięki łączności Wi-Fi, aplikacji Canon PRINT, a także usługom Mopria i AirPrint
  • Zminimalizuj przestoje w aktywnym środowisku studyjnym lub biznesowym dzięki wymienianej poprzez użytkownika kasecie konserwacyjnej
  • Wydruk wielkiej liczby stron z jednego zestawu butelek z atramentem można wydrukować 3800 fotografii o wymiarach 10 × 15 cm z każdego zestawu
  • szybkie drukowanie fotografii bez zbędnego czekania wystarczy 47 sekund, żeby wydrukować zdjęcie o wymiarach 10 × 15 cm
  • Kreatywne drukowanie na przeróżnych nośnikach: drukarka obsługuje papier magnetyczny, naprasowanki, papier do wielokrotnego naklejania i papier matowy
  • Możliwość podawania z tyłu nawet 100 arkuszy równocześnieŁatwy w obsłudze 2-wierszowy ekran LCD gwarantuje użytkownikom bezproblemowy dostęp do danych i opcji ustawień, a automatyczne wyłączanie zasilania pozwala oszczędzać energię
  • Zgodność z systemami Windows, Chrome OS i Mac OS


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki kolorowe – Ranking na listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki kolorowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek kolorowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HP Ink Tank 319 Z6Z13A ☆

HP Ink Tank 319 Z6Z13A Najniższa Cena Online

☆ HP Ink Tank 319 Z6Z13A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hewlett Packard
 • Nazwa produktu: HP Ink Tank 319 Z6Z13A
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka HP Ink Tank 319

  Zapewnij sobie komfort pracy z urządzeniem wielofunkcyjnym HP Ink Tank 319. Przeznaczone do zastosowań domowych, idealnie poradzi sobie także w niewielkim biurze. HP Ink Tank 319 oferuje potężne możliwości i pozwala na realizowanie większości zadań na zróżnicowanych rodzajach papieru. Co więcej, wysoka rozdzielczość wydruku zagwarantuje wspaniałe rezultaty, a szykowny design zbrata się do każdego pomieszczenia.

  Kluczowe cechy:

  Wysoka jakość wydruków i skanów

  zaimplementowany wyświetlacz

  W komplecie czarny tusz na 15000 stron i barwny na 8000 stron

  Więcej za mniej

  Drukuj tysiące stron z produktywnym, oryginalnym atramentem HP i zapomnij o podmianie kartridżów, dzięki pojemnemu systemowi stałego zasilania tuszem. W komplecie wyszukasz butelki z barwnym atramentem, które pozwolą Ci wydrukować choćby 8000 stron i dwie butelki z czarnym atramentem o skuteczności do 15 000 stron.

  Bez bałaganu, bez odpadów

  Urządzenie HP Ink Tank 319 zostało wyekwipowane w komfortowy system stałego zasilania tuszem, dzięki któremu zachowasz porządek przy stanowisku przy każdym dobieraniu. Dzięki niemu możesz łatwo kontrolować stopnie atramentów i wymieniać oryginalne wkłady atramentowe HP, kiedy tylko zechcesz. W dodatku krystaliczne zbiorniki atramentu gwarantują poczucie pewności.

  nieszablonowa jakość HP

  Ciesz się wysokiej jakości wydrukami. Ciemniejszy, ostrzejszy tekst niezawodnie za każdym razem. Twórz broszury, ulotki, fotografie i inne dokumenty bez marginesów, które wyglądają perfekcyjnie – bezpośrednio w biurze albo w domu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie produktu: Do domu i minimalnego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 90 g/m²
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A6, B5, DL
  • rodzaje podajników papieru: Kasetowy
  • Podajnik papieru: 60 arkuszy
  • prędkość druku w kolorze: do 5 str./min
  • prędkość druku w mono: do 8 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • liczba wkładów drukujących: 4
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Funkcja faksu: Nie
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 dpi
  • Maksymalny format skanu: A4
  • szybkość kopiowania: do 6,5 str./min
  • szybkość skanowania: do 21 s
  • Miesięczne obciążenie: 1000 str./miesiąc
  • wyświetlacz: Brak
  • Interfejsy: USB
  • dołączone akcesoria: przewód zasilający, zestaw pełnych tuszów, Dodatkowy czarny tusz - 1 szt.
  • Szerokość: 553 mm
  • Wysokość: 257 mm
  • Głębokość: 526 mm
  • Waga: 4,7 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta)

  firma nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 8210 D9L63A, A4, 22 str/min ☆

Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 8210 D9L63A, A4, 22 str/min Najniższa Cena Online

☆ Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 8210 D9L63A, A4, 22 str/min - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 8210 D9L63A, A4, 22 str/min
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka atramentowa HP OfficeJet Pro 8210 D9L63A, A4, 22 str/min

☆ Epson ecotank l121 ☆

Epson ecotank l121 Najniższa Cena Online

☆ Epson ecotank l121 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson ecotank l121
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka atramentowa Epson EcoTank L121

  Epson EcoTank L121 to niedroga w eksploatacji drukarka, przeznaczona dla domu, a także nieznacznego biura. Urządzenie cechuje się wysoką rozdzielczością wydruku, realistycznymi kolorami i wyraźnym, czarnym tekstem. EcoTank L121 jest intuicyjna i łatwa w użytkowaniu, do tego obsługuje niemało formatów nośników.

  Kluczowe parametry:

  Wysoka jakość wydruków

  Podajnik papieru na 50 arkuszy

  niepokaźne wymiary i niska waga

  W pakiecie czarny tusz na 4500 stron i kolorowy na 7500 stron

  Wyjątkowo niskie koszty druku

  Model L121 proponuje ekonomiczne drukowanie i niski koszt pojedynczego wydruku. Każdy komplet butelek z atramentem umożliwia wydrukowanie do 4500 stron czarno-białych i 7500 stron w kolorze, co oznacza wyjątkowo niski koszt pojedynczej strony – równocześnie przy druku czarno-białym, jak i w odcieniu.

  bezusterkowość i łatwość wykorzystania

  Łatwa konfiguracja i niezawodne drukowanie pozwalają powiększyć efektywność i ograniczyć przestoje. Specjalnie skonstruowany pojemnik na atrament jest w pełni zintegrowany z drukarką, żeby umożliwiać komfortowe drukowanie w odcieniu bez problemów związanych z nieoryginalnymi wkładami i systemami stałego zasilania w atrament.

  Niekapiące butelki oryginalnego atramentu marki Epson usprawniają dopełnianie pojemników na atrament dzięki wyraźnemu oznakowaniu. Pojemniki na atrament o objętości 40 ml sprawiają, iż model L121 jest mniejszy i bardziej kompaktowy, dlatego prosto zmieści się w biurze w domu lub sypialni studenta. Drukarka jest objęta gwarancją na 12 miesięcy (lub 15 000 stron) – nie musisz się martwić, ponieważ w razie potrzeby zapewniamy konieczną pomoc.

  Druk wysokiej jakości firmy Epson

  Drukarka L121 wykorzystuje technologię Micro Piezo i oryginalny atrament firmy Epson, żeby zapewnić spójną jakość druku. Prędkość drukowania ISO, wynosząca 9 str./min w sytuacji drukowana czarno-białego i 4,8 str./min w sytuacji drukowania w kolorze, skraca czas kryteria na wydruki.

  W zestawie
  • 4 oddzielne butelki (70 ml) z atramentem (czarny, błękitny, żółty, purpurowy)
  • sterowniki i programy pomocnicze (CD)
  • przewód zasilający
  • instrukcja montażu
  • karta gwarancyjna
  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie towaru: Do domu i niepokaźnego biura
  • technologia druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, Legal, Letter, Formaty niestandardowe
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Nie
  • Podajnik papieru: 50 arkuszy
  • rodzaje podajników papieru: Tacka
  • prędkość druku w kolorze: do 4 str./min
  • prędkość druku w mono: do 9 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 720 x 720 dpi
  • Wersja z WiFi: Nie
  • Interfejsy: USB
  • wyświetlacz: Brak
  • ilość wkładów drukujących: 4
  • załączone akcesoria: przewód zasilający, kabel USB
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 461 mm
  • Wysokość: 215 mm
  • Głębokość: 130 mm
  • Waga: 2,4 kg

  firma nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson ☆

drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson Najniższa Cena Online

☆ drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: drukarka ecotank l1210 (c11cj70401) marki Epson
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  dane techniczne
  technika
  Metoda drukowania Głowica drukująca Micro Piezo™ marki Epson Konfiguracja dysz 180 dysz czarnych, 59 dysz nadrobna wielkość kropel 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkości technika tuszów Dye Ink Rozdzielczość drukowania 5.760 x 1.440 DPI skuteczność Jedno stanowisko, Home Office Wielofunkcyjny Drukowanie
  Drukowanie
  prędkość druku ISO/IEC 24734 10 Str./min. Monochromatyczny, 5 Str./min. Colour, 69 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm szybkość druku 33 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły), 15 Str./min. Colour (papier zwykły), 27 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper) barwy Czarny, Cyjan, Żółty, Magenta
  Obsługa papieru / nośników
  ilość przegródek do papieru 1 Formaty papieru A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5 (17,6x25,7 cm), C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Użytkownika, Legal Dwustronne Ręczna obsługa objętość podajnika papieru 30 Arkusze pojemność podajnika papieru 100 Arkusze W standardzie odpowiednia gramatura papieru 64 g/m² - 300 g/m² Przetwarzanie nośników wydruku Borderless print (up to 10 x 15cm)
  informacje ogólne
  Zużycie energii 3 W Gotowy, 0,2 W (wyłączyć), 0,4 W (tryb uśpienia), 12 W (drukowanie), TEC 0,03 kWh/week Napięcie zasilania AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz rozmiary towaru 375 x 347 x 169 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość) Waga produktu 2,8 kg Kompatybilne systemy operacyjne Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2008 (32/64-bitowy), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, spectextoptionoperatingsystemswin2003ii2 Przyłącza USB Zawartość zestawu 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta) oraz 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem, Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe, kabel zasilający, Instrukcja konstrukcji, Karta gwarancyjna odcień Czarny
  Inne funkcje
  Emulacje ESC/P-R
  Gwarancja
  Gwarancja 12 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, 30.000 pages
  sprawność załączonego pojemnika
  produktywność czarnego atramentu 8.100 pages produktywność kolorowego atramentu 6.500 pages

☆ EPSON ITS EcoTank L1250 ☆

EPSON ITS EcoTank L1250 Najniższa Cena Online

☆ EPSON ITS EcoTank L1250 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: EPSON ITS EcoTank L1250
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Oszczędzaj na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży producenta Epson. Zastosowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce efektywnym butelkom z atramentem. Ponieważ nie ma w niej kartridży do wymiany, jest to wspaniała drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy ponadprzeciętnie niskim koszcie wydruku strony.Podsumowanie, czyli jaka drukarka kolorowa najlepsza?


Najlepsza drukarka kolorowa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka kolorowa w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki kolorowe – Zestawienie na listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych drukarek kolorowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych drukarek kolorowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka kolorowa opinie,
 • dobra drukarka kolorowa cena,
 • drukarka kolorowa ranking,
 • drukarka kolorowa jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...