Ranking drukarek biurowych Lexmark. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek biurowych Lexmark


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek biurowych Lexmark. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek biurowych Lexmark,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek biurowych.

Jakie drukarki biurowe Lexmark najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki biurowe Lexmark, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek biurowych Lexmark, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lexmark MX521de Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny - Laser ☆

Lexmark MX521de Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny - Laser Najniższa Cena Online

☆ Lexmark MX521de Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny - Laser - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lexmark
 • Nazwa produktu: Lexmark MX521de Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny - Laser
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  MX521de

  Moc dwóch rdzeni
  Dwurdzeniowy procesor 1 GHz z 1 GB typowej pamięci pozwalają na faksowanie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie z maksymalną efektywnością. Już zawsze będziesz posiadać pewność,nieprzystępne pliki z obrazami, wykresami i małym drukiem będą wyglądać tak, jak powinny.

  Definicja czytelnego tekstu
  Niektóre drukarki laserowe posiadają problemy z drukowaniem czytelnego tekstu w odcieniu szarym. Urządzenia kolekcji MX520 do nich nie należą. Nowoczesna technologia obramowywania czcionek powoduje,choćby najmniejszy szary tekst jest wyraźny i czytelny.

  Zrobisz więcej
  Gdy efektywność idzie w parze z prostotą, możesz zrobić więcej. 4-calowy barwny ekran dotykowy przypominający intuicyjny ekran tabletu usprawnia wykonywanie zadań i zezwala na korzystanie z zaimplementowanych aplikacji optymalizujących produktywność, które pozwalają zaoszczędzić czas i rozszerzyć produktywność. Wszystkie zadania wykonasz w mgnieniu oka dzięki szybkości drukowania do 44 stron na minutę i profesjonalnemu skanerowi, który skrupulatnie skanuje aż do 42 obrazów na minutę nawet gdy oryginały mają rozmaite formaty.

  Całkowite bezpieczeństwo
  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku cyklu projektowania całej oferty naszych urządzeń. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje dane w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie między nimi. Z tego powodu organizacja Keypoint Intelligence Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów***. Ten towar Lexmarka gwarantuje na dodatek zgodność z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (GDPR).

  za każdym razem gotowe
  Wytrzymałe i bezusterkowe produkty wielofunkcyjne Lexmarka i mogą pracować wszędzie, tak na sali sprzedaży jak i w magazynie, praktycznie bezobsługowo. Podzespoły o długiej żywotności, tonery handlowe o efektywności do 25 000 stron**, a także maksymalna pojemność podajników wynosząca 2000 stron zapewniają długą pracę urządzenia.

  Energooszczędność
  Nie zmarnuj ani jednego wata funkcje zarządzania zasilaniem zmniejszają zużycie energii przez drukarkę równocześnie w trakcie działania, jak i w trybie snu. Niższa temperatura utrwalania i automatyczne zarządzanie rdzeniami procesora w zależności od wielkości zadania umożliwiają spełnienie rygorystycznych wymogów standardu ENERGY STAR 2.0. To oznacza zysk dla naszej planety i dla Twojego budżetu.

  * szybkości drukowania i kopiowania zmierzone optymalnie zgodnie z normami ISO/IEC 24734, a także ISO/IEC 24735 (ESAT). Więcej informacji na: www.lexmark.com/pl_pl/products/supplies-and-accessories/iso-page-speeds.html ** średnia wartość sprawności w stronach wzorcowych podana zgodnie z normą ISO/IEC 19752. *** Nagroda przyznana na podstawie danych z Ameryki Północnej i/lub Europy Zachodniej

  "Zalecana miesięczna ilość stron" to zakres stron, które pomagają klientom ocenić ofertę produktów Lexmarka na podstawie średniej liczby stron, które klienci zamierzają drukować na urządzeniu co miesiąc. Firma Lexmark zaleca,ilość stron w miesiącu mieściła się w podanym zakresie, aby uzyskać stosowną sprawność urządzenia, w oparciu o takie czynniki, jak: częstotliwość zamiany tworzyw eksploatacyjnych, interwały ładowania papieru, szybkość i typowe stosowanie klienta.

  Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


  właściwości skanowania
  typ skanera: Flatbed scanner with ADF Skanowanie z podajnika samoczynnego:: Skanowanie dwustronne rewersyjne Maksymalny obszar skanowania: 215.9 x 355.6 mm (mm) szybkość skanowania jednostronnego A4:mono: 42 / 45 str./min.; kolor: 20 / 22 str./min. Prędkość skanowania dwustronnego A4: mono: 20 / 20 str./min.; kolor: 10.5 / 10.5 str./min. Technika skanowania: CIS Rozdzielczość skanowania: up to 600 X 600 ppi (color) Formaty zeskanowanych plików do wysłania: XPS, TIFF, Archival PDF (A-1a, A-1b), Secure PDF, PDF, JPEG, JPG Miejsca docelowe skanu: e-mail, Lexmark Document Solutions Suite (LDSS), USB or Network connected computer, USB Flash drive, FTP samoczynny podajnik dokumentów na 50 arkuszy pojemność podajnika dokumentów / objętość odbiornika dla kopiowania/skanowania: 50 arkuszy
  Materiały eksploatacyjne oryginalne
  Lexmark 56F2U00 Black Ultra High Yield Return Program Toner Cartridge Lexmark 56F2U0E Black Ultra High Yield Corporate Toner Cartridge Lexmark 56F2X00 Black Extra High Yield Return Program Toner Cartridge Lexmark 56F2X0E Black Extra High Yield Corporate Toner Cartridge Lexmark 56F2H00 Black High Yield Return Program Toner Cartridge Lexmark 56F2H0E Black High Yield Corporate Toner Cartridge Lexmark 56F2000 Black Return Program Toner Cartridge
  produktywność mat. Eksploatacyjnych
  Lexmark 56F2U00 Black Ultra High Yield Return Program Toner Cartridge: 25 000 stron Lexmark 56F2U0E Black Ultra High Yield Corporate Toner Cartridge: 25 000 stron Lexmark 56F2X00 Black Extra High Yield Return Program Toner Cartridge: 20 000 stron Lexmark 56F2X0E Black Extra High Yield Corporate Toner Cartridge: 20 000 stron Lexmark 56F2H00 Black High Yield Return Program Toner Cartridge: 15 000 stron Lexmark 56F2H0E Black High Yield Corporate Toner Cartridge: 15 000 stron Lexmark 56F2000 Black Return Program Toner Cartridge: 6000 stron


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki biurowe Lexmark – Ranking na marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki biurowe Lexmark, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek biurowych Lexmark jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lexmark MX521de Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny - Laser ☆

Lexmark MX521de Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny - Laser Najniższa Cena Online

☆ Lexmark MX521de Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny - Laser - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lexmark
 • Nazwa produktu: Lexmark MX521de Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny - Laser
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  MX521de

  Moc dwóch rdzeni
  Dwurdzeniowy procesor 1 GHz z 1 GB typowej pamięci zezwalają na faksowanie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie z maksymalną wydajnością. Już zawsze będziesz mieć pewność,niełatwe pliki z obrazami, wykresami i nieznacznym drukiem będą wyglądać tak, jak powinny.

  Definicja czytelnego tekstu
  Niektóre drukarki laserowe mają problemy z drukowaniem czytelnego tekstu w odcieniu szarym. Urządzenia kolekcji MX520 do nich nie należą. Postępowa technika obramowywania czcionek powoduje,choćby najmniejszy szary tekst jest wyraźny i czytelny.

  Zrobisz więcej
  Gdy produktywność idzie w parze z prostotą, możesz zrobić więcej. 4-calowy kolorowy ekran dotykowy przypominający intuicyjny wyświetlacz tabletu ułatwia realizowanie zadań i pozwala na korzystanie z wbudowanych aplikacji optymalizujących skuteczność, które pozwalają zaoszczędzić czas i powiększyć produktywność. Wszystkie zadania wykonasz w mgnieniu oka dzięki prędkości drukowania do 44 stron na minutę i profesjonalnemu skanerowi, który starannie skanuje aż do 42 obrazów na minutę nawet gdy oryginały mają przeróżne formaty.

  Całkowite bezpieczeństwo
  Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów jest bezwzględnym nakazem na każdym kroku procesu projektowania całej oferty naszych sprzętów. Nasza architektura bezpieczeństwa zabezpiecza Twoje informacje w dokumentach, na urządzeniu, w sieci i w każdym punkcie pomiędzy nimi. Z tego powodu organizacja Keypoint Intelligence Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów***. Ten towar Lexmarka zapewnia też zgodność z ogólnym rozporządzeniem o ochronie informacji (GDPR).

  za każdym razem gotowe
  Wytrzymałe i bezusterkowe produkty wielofunkcyjne Lexmarka i mogą pracować wszędzie, tak na sali sprzedaży jak i w magazynie, praktycznie bezobsługowo. Podzespoły o długiej żywotności, tonery handlowe o sprawności do 25 000 stron** oraz maksymalna pojemność podajników wynosząca 2000 stron zapewniają długą pracę urządzenia.

  Energooszczędność
  Nie zmarnuj ani jednego wata funkcje zarządzania zasilaniem ograniczają zużycie energii poprzez drukarkę zarówno podczas działania, jak i w trybie snu. Niższa temperatura utrwalania i samoczynne zarządzanie rdzeniami procesora w zależności od wielkości zadania zezwalają na spełnienie rygorystycznych wymogów standardu ENERGY STAR 2.0. To oznacza zysk dla naszej planety i dla Twojego budżetu.

  * prędkości drukowania i kopiowania zmierzone optymalnie zgodnie z normami ISO/IEC 24734 i ISO/IEC 24735 (ESAT). Więcej informacji na: www.lexmark.com/pl_pl/products/supplies-and-accessories/iso-page-speeds.html ** przeciętna wartość wydajności w stronach wzorcowych przekazana zgodnie z normą ISO/IEC 19752. *** Nagroda przyznana na podstawie informacji z Ameryki Północnej i/albo Europy Zachodniej

  "Zalecana miesięczna ilość stron" to zakres stron, które pomagają klientom ocenić ofertę produktów Lexmarka na podstawie przeciętnej liczby stron, które konsumenci zamierzają drukować na urządzeniu co miesiąc. Marka Lexmark zaleca,liczba stron w miesiącu mieściła się w podanym zakresie, żeby uzyskać słuszną wydajność urządzenia, w oparciu o takie czynniki, jak: częstotliwość podmiany tworzyw eksploatacyjnych, interwały ładowania papieru, prędkość i typowe używanie klienta.

  Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


  cechy skanowania
  rodzaj skanera: Flatbed scanner with ADF Skanowanie z podajnika automatycznego:: Skanowanie dwustronne rewersyjne Maksymalny obszar skanowania: 215.9 x 355.6 mm (mm) prędkość skanowania jednostronnego A4:mono: 42 / 45 str./min.; kolor: 20 / 22 str./min. Prędkość skanowania dwustronnego A4: mono: 20 / 20 str./min.; kolor: 10.5 / 10.5 str./min. Technologia skanowania: CIS Rozdzielczość skanowania: up to 600 X 600 ppi (color) Formaty zeskanowanych plików do wysłania: XPS, TIFF, Archival PDF (A-1a, A-1b), Secure PDF, PDF, JPEG, JPG Miejsca docelowe skanu: e-mail, Lexmark Document Solutions Suite (LDSS), USB or Network connected computer, USB Flash drive, FTP automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy pojemność podajnika dokumentów / objętość odbiornika dla kopiowania/skanowania: 50 arkuszy
  Materiały eksploatacyjne oryginalne
  Lexmark 56F2U00 Black Ultra High Yield Return Program Toner Cartridge Lexmark 56F2U0E Black Ultra High Yield Corporate Toner Cartridge Lexmark 56F2X00 Black Extra High Yield Return Program Toner Cartridge Lexmark 56F2X0E Black Extra High Yield Corporate Toner Cartridge Lexmark 56F2H00 Black High Yield Return Program Toner Cartridge Lexmark 56F2H0E Black High Yield Corporate Toner Cartridge Lexmark 56F2000 Black Return Program Toner Cartridge
  sprawność mat. Eksploatacyjnych
  Lexmark 56F2U00 Black Ultra High Yield Return Program Toner Cartridge: 25 000 stron Lexmark 56F2U0E Black Ultra High Yield Corporate Toner Cartridge: 25 000 stron Lexmark 56F2X00 Black Extra High Yield Return Program Toner Cartridge: 20 000 stron Lexmark 56F2X0E Black Extra High Yield Corporate Toner Cartridge: 20 000 stron Lexmark 56F2H00 Black High Yield Return Program Toner Cartridge: 15 000 stron Lexmark 56F2H0E Black High Yield Corporate Toner Cartridge: 15 000 stron Lexmark 56F2000 Black Return Program Toner Cartridge: 6000 stron


Podsumowanie, czyli jaka drukarka biurowa Lexmark najlepsza?


Najlepsza drukarka biurowa Lexmark w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka biurowa Lexmark w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drukarki biurowe – TOP5 na marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek biurowych Lexmark nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drukarek biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka biurowa Lexmark opinie,
 • dobra drukarka biurowa Lexmark cena,
 • drukarka biurowa Lexmark ranking,
 • drukarka biurowa Lexmark jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...