Ranking drukarek biurowych do 500 zł. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek biurowych do 500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych drukarek biurowych do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek biurowych do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek biurowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie drukarki biurowe do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki biurowe do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drukarek biurowych do 500 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kyocera p2040dn - negocjuj cenę! autoryzowany dealer! polskie menu i gwarancja! dostawa 0zł ☆

Kyocera p2040dn - negocjuj cenę! autoryzowany dealer! polskie menu i gwarancja! dostawa 0zł Najniższa Cena Online

☆ Kyocera p2040dn - negocjuj cenę! autoryzowany dealer! polskie menu i gwarancja! dostawa 0zł - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kyocera
 • Nazwa produktu: Kyocera p2040dn - negocjuj cenę! autoryzowany dealer! polskie menu i gwarancja! dostawa 0zł
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  produkt:Drukarka laserowa,zastosowanie:dommałe biuro,wyświetlacz:Tak,Czytnik kart pamięci:+ SDHC,Częstotliwość procesora:800 MHz,pojemność zainstalowanej pamięci:256 MB,Możliwość powiększenia pamięci do:Nie dotyczy,Języki drukarki:PDFPostScript3Prescribe IleXPS,znikome wymagania systemowe:Windows Wszystkie aktualne wersje Windows Mac OSMAC OS X wersja 10,5 albo wyższa UNIX Linux Unix,cechy dopełniające:ekran LCD,Czarny:TK-1160,Cyan:Nie dotyczy,Magenta:Nie dotyczy,Yellow:Nie dotyczy,Trójkolorowy:Nie dotyczy,Interfejsy:RJ-45USB Hi-Speed 2.0USB Host,Wi-Fi:Nie,Obsługiwane standardy Wi-Fi:Nie dotyczy,Drukowanie w sieci LAN:Tak,Drukowanie w sieci Wi-Fi:Nie,technologia wydruku:laserowa mono,Druk dwustronny:automatyczny,Czas wydruku pierwszej strony (mono):6,4 s,Czas wydruku pierwszej strony (kolor):Nie dotyczy,prędkość druku (mono):40 str/min,szybkość druku (kolor):Nie dotyczy,Rozdzielczość druku (mono):1200x1200 dpi,Rozdzielczość druku (kolor):Nie dotyczy,liczba wydruków na miesiąc:50000 str.,Czas nagrzewania:15 s,Akceptowane rodzaje nośników:papier zwykły,Akceptowane formaty nośników:A4A5A6B5B6LegalLetterniestandardowe rozmiary nośników,liczba podajników papieru (kanon):2,ilość arkuszy (kanon):350 szt.,Maksymalna ilość arkuszy po rozbudowie:850 szt.,Maksymalna gramatura:220 g/m2,Sposób zasilania:sieciowe,Napięcie zasilania:220-240 V,zużycie mocy (praca):620 W,atesty:Energy Star,Kolor:biały,Głośność maksymalna:48,8 dB,wymiary:375x393x272 mm,Waga:14 kg,Strona www produktu:https://www.kyoceradocumentsolutions.eu/index/products/product/ecosysp2040dn.html

☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 ☆

EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 Najniższa Cena Online

☆ EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: EcoTank L3251 Urządzenie wielofunkcyjne EPSON, C11CJ67406
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  ODBIERZ znakomitE SŁUCHAWKI Creative Outlier Air V2

  przedstawiamy zupełnie nowy Creative Outlier Air V2 - dzisiaj udoskonalony o intuicyjne sterowanie dotykowe, zaimplementowany mikrofon z technologią Qualcomm® cVc ™ 8.0 zapewniającą udoskonaloną jakość połączeń i Super X-Fi® READY gwarantujące najwyższą jakość odsłuchu bez zbędnych kabli!

  Outlier Air V2 proponuje całkowity czas odtwarzania do 34 godzin, przetworniki grafenowe o rewelacyjnej jakości 5,6 mm, a także Bluetooth® 5.0 z kodekami audio aptX ™ i AAC, dzięki czemu możesz radować się wciągającym dźwiękiem poprzez cały dzień. Atest wodoodporności IPX5 gwarantujący idealne dopasowanie i komfort dla wszelkich mieszczuchów z aktywnym stylem życia.

  szczegóły promocji: https://www.promonadrukarki.pl/

  Pożegnaj kartridże

  Ciesz się drukowaniem bezprzewodowym i wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą wielofunkcyjnej drukarki EcoTank bez kartridży, któ ra wspaniale sprawdza się we wspó łczesnych, zalatanych domach

  • Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%1
  • W zestawie atrament choćby na 3 lata3: Obejmuje 8100 stron w czerni, a także 6500 stron w kolorze3
  • Zamienne butelki z atramentem o pokaźnej produktywności: Jeden pakiet butelek z atramentem to ró wnowartość 66 kartridży1
  • Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: uzupełnianie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom
  • Aplikacja Epson Smart Panel: Bezprzewodowa konfiguracja, monitorowanie i drukowanie przy pomocy urządzenia inteligentnego4

  Oszczędzaj do 90% na kosztach druku1 dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Wbudowane pojemniki na atrament są nietrudne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce sprawnym butelkom z atramentem. Ze względu na brak kartridży do zamiany i ró żnorodne opcje łączności jest to wspaniała drukarka dla wszelkich osó b wymagających wysokiej jakości druku przy ponadprzeciętnie niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridże

  Bezproblemowe drukowanie w domu – pojemniki na atrament o znacznej obszerności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieprzerwane oszczędzanie

  Drukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku1 i mieści w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata2. Załączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniu3. Zamienne butelki z atramentem stanowią ró wnowartość 66 kartridży1.

  postępowa i wszechstronna

  Urządzenie można prosto skonsolidować z istniejącą infrastrukturą domową i drukować z telefonó w komó rkowych, tabletó w czy notebookó w4. Ponadto aplikacja Epson Smart panel pozwala sterować drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego4. Drukuj dokumenty i zdjęcia, konfiguruj, nadzoruj i rozwiązuj problemy z poziomu telefonu lub tabletu.

  Mnó stwo funkcji

  Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie fotografii bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i prędkość drukowania do 10 stron na minutę5 usprawniają realizowanie ró żnych zadań.

  1 Na podstawie obliczeń firmy Epson, średnia oszczędność na koszcie wydruku strony średnia ilość kartridży wymaganych do wydrukowania takiej samej liczby stron jak przy pomocy butelek z atramentem EcoTank „ 101” i „ 103”. Poró wnanie średniej sprawności (wydruki A4 ISO/IEC 24711) butelek EcoTank „ 101” i „ 103” oraz oryginalnych materiałó w eksploatacyjnych (raport IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.) używanych w 25 najlepiej sprzedających się konsumenckich drukarkach A4 z kartridżami atramentowymi poniżej 100 euro (z wył. Podatku) w Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Turcji (raport IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, wysyłki w 2020 r., opublikowany w 1 kw. 2021 r.). Koszt wydruku strony obliczony przez podzielenie stosownych przychodó w ze sprzedaży butelek/kartridży i całkowitej skuteczności przez sprzedaż jednostkową.

  2. Na podstawie liczby wydrukowanych stron A4 wynoszącej 100 na miesiąc i najniższej produktywności uzyskanej z dołączonego zestawu atramentó w.


  3. Przekazane sprawności wyliczono przy pomocy oryginalnej metodologii producenta Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych, zgodnie z normą ISO/IEC 24712 albo 29103. Podane efektywności NIE są oparte na normie ISO/IEC 24711 albo 29102. Podane sprawności mogą ró żnić się w zależności od drukowanych obrazó w, rodzaju stosowanego papieru, częstotliwości drukowania i warunkó w pracy, np. Temperatury. W trakcie wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu skuteczność początkowego zestawu jest niższa.

  4. Do korzystania z aplikacji Epson Smart Panel i Epson Creative Print niezbędne jest połączenie bezprzewodowe. Do korzystania z aplikacji Epson Email Print i Epson Remote Print Driver niezbędne jest połączenie z Internetem. Więcej danych o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect.

  5. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testó w kategorii biznesowej dla druku jednostronnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta Epson

  Specyfikacja:☆ Drukarka BROTHER HL-1222WE ☆

Drukarka BROTHER HL-1222WE Najniższa Cena Online

☆ Drukarka BROTHER HL-1222WE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Drukarka BROTHER HL-1222WE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:


  Brother HL-1222 WE
  Drukarka laserowa monochromatyczna

  Drukarka mono / WIFI

  HL-1222WE to drukarka, która uwydatnia się niskimi kosztami druku. Model obsługuje produktywne tonery Brother, które dostępne są w przystępnej cenie. Cechuje się kompaktowymi wymiarami, komfortową obsługą, szykownym designem i wbudowaną siecią bezprzewodową.

  Urządzenia laserowe Brother skierowane jest do użytkowników domowych i niedużych przedsiębiorstw. HL-1222WE jest drukarką jednofunkcyjną drukującą do 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk gotowy jest w czasie 10 sekund.

  zarówno toner startowy jak i typowy umożliwiają wydrukowanie do 1500 stron. Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwala na zachowanie niskich kosztów druku. Urządzenie charakteryzuje się łatwą instalacją i instynktowną obsługą – jest zaopatrzone w panel kontrolny LED, a także technikę zapobiegającą zacięciom arkuszy. Model jest wyekwipowany w podajnik papieru o objętości 150 arkuszy. Urządzenie działa w sieciach bezprzewodowych 802.11b/g/n i oferuje 32 MB zastosowanej pamięci, a także szybki interfejs USB 2.0.

  HL-1222WE obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która pozwala na bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad i tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone.

  Laserowe urządzenie Brother HL-1222WE jest kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Model ma 3-letnią gwarancję po rejestracji na www.brother.pl

  parametry ogólne
  rodzaj drukarki: Mono
  Funkcje: Drukowanie
  Maksymalny rozmiar papieru: A4
  Pamięć: 32MB
  Procesor: 200MHz
  technika: Laserowa
  Klasyfikacja lasera: Klasa 1 (IEC60825 - 1:2007)

  Połączenie
  Połączenie: Sieć bezprzewodowa, USB
  Lokalny interfejs: Hi-Speed USB 2.0
  Interfejs sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11b/g/n

  Połączenia przenośne
  Obsługiwane: iPrint&Scan

  rozmiary i ciężar
  Z opakowaniem kartonowym: 415 x 303 x 324 mm (szer. X gł. X wys.)
  Z opakowaniem kartonowym: 5.5 kg
  Bez kartonu: 340 x 238 x 189 mm (szer. X gł. X wys.)
  Waga: 4.6 kg

  Środowisko
  certyfikat Blue Angel: Tak
  Certyfikacja Energy Star: Tak
  Moc dźwięku: 6.6BA podczas drukowania, niesłyszalne w trybie gotowości
  Poziom hałasu: 51dBA w trakcie drukowania, niesłyszalne w trybie gotowości
  standardowe zużycie energii: 0.7kWh / tydzień

  W opakowaniu:
  - przewód zasilający
  - Przewodnik bezpieczeństwa produktu
  - Dysk z oprogramowaniem
  - Karta gwarancyjna
  - Podręcznik prędkiej obsługi

  Specyfikacje nośników
  wymiary: 65 - 105 g/m2
  Typy i gramatury: Podajnik standardowy - A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5(długa krawędź), B5, Executive, Szerokość: 148 do 216 mm Długość: 148 do 355.6 mm

  Sieć
  Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WEP 64/128, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES), SMTP-AUTH
  Pomoc przy konfiguracji sieci bezprzewodowej: Tak
  Sieć bezprzewodowa: IEEE 802.11b/g/n (Tryb Infrastruktury / Ad-hoc)

  Systemy operacyjne i oprogramowanie
  Windows® 8, Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP Professional, Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2012R2, Windows® Server 2012, Windows® Server 2008R2, Windows® Server 2008, Windows® Server 2003. OS X 10.7.5, 10.8.x, 10.9.x, 10.10.x albo nowszy. Linux CUPS, LPD/LPRng.

  Obsługa papieru
  Wejście papieru: 150 arkuszy
  Wyjście papieru: 50 arkuszy

  Drukowanie
  standardowa prędkość drukowania A4: Do 20 stron na minutę
  Czas wykonania pierwszego wydruku: Mniej niżeli 10 sekund
  Rozdzielczość: Do 2400 x 600 dpi (HQ1200)

  Materiały eksploatacyjne i akcesoria
  Eksploatacja w pakiecie: o skuteczności do 1.500 stron
  standardowy toner: (TN-1090) o efektywności do 1.500 stron.
  Materiały eksploatacyjne: Bęben (DR-1090) - 10,000 stron

  *wydajność kasety obliczana jest zgodnie z normą ISO / IEC 19752


☆ EcoTank L1210 Drukarka atramentowa EPSON (8715946684376) ☆

EcoTank L1210 Drukarka atramentowa EPSON (8715946684376) Najniższa Cena Online

☆ EcoTank L1210 Drukarka atramentowa EPSON (8715946684376) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EPSON
 • Nazwa produktu: EcoTank L1210 Drukarka atramentowa EPSON (8715946684376)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka Epson L1210

  Pożegnaj kartridże
  Ciesz się wyjątkowo niskim kosztem wydruku strony za sprawą drukarki EcoTank bez kartridży, która znakomicie sprawdza się we współczesnych, zaganianych domach.

  Oszczędzaj do 90% na kosztach druku dzięki drukarkom EcoTank bez kartridży firmy Epson. Zaimplementowane pojemniki na atrament są nietrudne do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym, wysoce produktywnym butelkom z atramentem. Ponieważ nie ma w niej kartridży do wymiany, jest to rewelacyjna drukarka dla wszystkich osób wymagających wysokiej jakości druku przy ponadprzeciętnie niskim koszcie wydruku strony.

  Pożegnaj kartridże
  Drukarki EcoTank gwarantują bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o obszernej obszerności można uzupełniać bez bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieustanne oszczędzanie
  Ta ekonomiczna drukarka pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i mieści w komplecie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Załączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w odcieniu. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.

  dużo funkcji
  Tylny podajnik papieru na 100 arkuszy, drukowanie fotografii bez obramowania (do formatu 10 x 15 cm) i szybkość drukowania do 10 stron na minutę usprawniają wykonywanie zróżnicowanych zadań.

  technologia niewymagająca zastosowania ciepła
  technologia Micro Piezo niewymagająca użycia ciepła zagwarantuje mniejsze zużycie energii. Głowica jest fabrycznie zainstalowana, więc konfiguracja drukarki jest bezproblemowa.

  Kluczowe parametry:

  • Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90%
  • W pakiecie atrament choćby na trzy lata: Obejmuje 8100 stron w czerni oraz 6500 stron w odcieniu
  • Zamienne butelki z atramentem o wielkiej efektywności: Jeden zestaw butelek z atramentem to równowartość 66 kartridży
  • Bezproblemowy system stałego zasilania w atrament: dopełnianie atramentu bez bałaganu dzięki butelkom z blokadą i umieszczonym z przodu zbiornikom
  • niezawodność: technika Micro Piezo niewymagająca wykorzystania ciepła i oryginalny atrament firmy Epson


  EAN: 8715946684376
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: C11CJ70401
  Model: L1210
  Obszar zastosowań: Dom
  Funkcje urządzenia: Drukarka
  Format: A5
  Rozdzielczość druku: 5760 x 1440 dpi
  Maks. Prędkość druku w czerni: 33 str/min
  Maks. Prędkość druku w kolorze: 15 str/min
  Druk Photo: Tak
  Druk dwustronny: Ręczny
  Język drukarki: ESC/P-R
  Podajnik papieru: 100 arkuszy
  wariant nośnika: Papier fotograficzny
  Gramatura papieru (min.): 64 g/m²
  Gramatura papieru (maks.): 300 g/m²
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: 103 ECOTANK BLACK Butelka z atramentem C13T00S14A 103 ECOTANK CYAN Butelka z atramentem C13T00S24A 103 ECOTANK MAGENTA Butelka z atramentem C13T00S34A 103 ECOTANK YELLOW Butelka z atramentem C13T00S44A
  efektywność mat. Eksploatacyjnych: 103 ECOTANK BLACK Butelka z atramentem C13T00S14A - ilość stron: 4.500 103 ECOTANK CYAN Butelka z atramentem C13T00S24A - ilość stron: 7.500 103 ECOTANK MAGENTA Butelka z atramentem C13T00S34A - liczba stron: 7.500 103 ECOTANK YELLOW Butelka z atramentem C13T00S44A - ilość stron: 7.500
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Server 2016
  Ethernet: Nie
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 1 x USB
  Akcesoria w pakiecie: 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta), a także 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem Sterowniki i programy pomocnicze (CD) Urządzenie podstawowe przewód zasilający Instrukcja montażu Karta gwarancyjna
  informacje o gwarancji: 12 miesięcy Klient zanosi do serwisu, 30.000 stron
  Wysokość: 169 mm
  Szerokość: 375 mm
  Głębokość: 347 mm
  Waga: 2.8 kg

☆ Drukarka laserowa ecosys p3145dn | kyocerasklep.pl marki Kyocera ☆

Drukarka laserowa ecosys p3145dn | kyocerasklep.pl marki Kyocera Najniższa Cena Online

☆ Drukarka laserowa ecosys p3145dn | kyocerasklep.pl marki Kyocera - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kyocera
 • Nazwa produktu: Drukarka laserowa ecosys p3145dn | kyocerasklep.pl marki Kyocera
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukarka wspaniała dla grup roboczych średniej wielkości. Bęben ceramiczny o wytrzymałości 300 000 wydruków. Gwarancja 2 lata. Duplex. Prędkość 45 str. A4 / min


☆ Epson Drukarka MFP ITS L14150 A4/drA3+/(W)LAN/3.3pl/38ppm/ADF35 ☆

Epson Drukarka MFP ITS L14150 A4/drA3+/(W)LAN/3.3pl/38ppm/ADF35 Najniższa Cena Online

☆ Epson Drukarka MFP ITS L14150 A4/drA3+/(W)LAN/3.3pl/38ppm/ADF35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Drukarka MFP ITS L14150 A4/drA3+/(W)LAN/3.3pl/38ppm/ADF35
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Wydruki A3 z kompaktowego modelu
  Kompaktowe urządzenie L14150 EcoTank pozwala drukować, skanować, kopiować i wysyłać faksy w rozmiarze A4 oraz drukować w formacie A3+ z tylnego podajnika. Oprócz tego jego wyświetlacz LCD ułatwia drukowanie bez komputera.

  Wyjątkowo niski koszt
  postępowa koncepcja urządzenia EcoTank może przyczynić się do obniżenia kosztów atramentu średnio o 90%1. Spore pojemniki na atrament kompletnie eliminują konieczność korzystania z kartridży.

  wykonywanie większej liczby zadań
  Dzięki faksowi, podajnikowi na 250 arkuszy, szybkości druku wynoszącej 17 str./min2, dwustronnemu drukowaniu i samoczynnemu podajnikowi dokumentów (ADF) na 35 arkuszy możesz z łatwością realizować mnóstwo zadań w prędkim tempie. Drukarka jest wyposażona w nie wymagającą wykorzystania ciepła głowicę drukującą PrecisionCore, która słynie z szybkości, jakości, bezusterkowości i efektywności i trwałości poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

  Drukowanie niemal z dowolnego miejsca
  EcoTank pozwala na proste drukowanie z telefonów, tabletów i notebooków. Dzięki obsłudze Wi-Fi i Wi-Fi Direct możesz przesyłać dokumenty do wydrukowania z maszyn inteligentnych, używając aplikacji Epson iPrint3.

  Łatwa obsługa dzięki specjalnej konstrukcji
  Drukarka EcoTank jest jeszcze bardziej kompaktowa i łatwiejsza w obsłudze aniżeli dotychczas. Pojemniki znajdują się z przodu, dzięki temu ich napełnianie nie jest kłopotliwe, a butelki zostały zaprojektowane tak, żeby dany odcień dało się włożyć tylko w przeznaczone dla niego miejsce. Na wyświetlaczu z przodu widoczny jest również poziom atramentu, można więc prosto sprawdzić, kiedy należy go uzupełnić.  EAN: 8715946672670
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
  Kod dostawcy: C11CH96402
  Obszar zastosowań: Biuro
  Funkcje urządzenia: Faks
  Format: C4 229 x 324 mm
  właściwości skanowania: Rozdzielczość skanowania: 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo) Formaty edycji: BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skanowanie do multi-TIFF, PDF, PNG rodzaj skanera: czujka kontaktowy obrazu (CIS)
  cechy faksowania: wariant faksu: Wysłanie faksów czarno-białych i barwnych z poziomu urządzenia prędkość transmisji faksów: do 33,6 kb na s/ok. 3 s na stronę szybkie wybieranie numerów faksu (maks): 100 numery i nazwy Pamięć stron: do 100 stron (tablica nr 1 ITU-T) Funkcje faksu: Faksowanie przy pomocy komputera, samoczynne ponowne wybieranie, Książka adresowa, Faks do wielu odbiorców, Fax Preview
  Rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  Maks. Prędkość druku w czerni: 38 str/min
  Maks. Szybkość druku w kolorze: 24 str/min
  Druk Photo: Nie
  Druk dwustronny: Ręczny
  Podajnik papieru: 250 Arkusze w standardzie
  wariant nośnika: Papier
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: 103 EcoTank Black ink bottle C13T03V14A 103 EcoTank Cyan ink bottle C13T03V24A 103 EcoTank Magenta ink bottle C13T03V34A 103 EcoTank Yellow ink bottle C13T03V44A
  produktywność mat. Eksploatacyjnych: 103 EcoTank Black ink bottle C13T03V14A 7500 stron 103 EcoTank Cyan ink bottle C13T03V24A 6000 stron 103 EcoTank Magenta ink bottle C13T03V34A 6000 stron 103 EcoTank Yellow ink bottle C13T03V44A 6000 stron
  Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Server 2003
  Pictbridge: Nie
  Ethernet: 10/100 Mb/s
  Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Akcesoria w komplecie: 1 pełny zestaw atramentów (Bk 127 ml, CMY 70 ml) kabel zasilający, Instrukcja konstrukcji, Oprogramowanie (CD), Karta gwarancyjna
  dane o gwarancji: 12 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, 50.000 Strony
  Wysokość: 245 mm
  Szerokość: 498 mm
  Głębokość: 358 mm
  Waga: 9.7 kg

☆ Drukarka laserowa ecosys p3155dn | kyocerasklep.pl - autoryzowany sklep i serwis kyocera marki Kyocera ☆

Drukarka laserowa ecosys p3155dn | kyocerasklep.pl - autoryzowany sklep i serwis kyocera marki Kyocera Najniższa Cena Online

☆ Drukarka laserowa ecosys p3155dn | kyocerasklep.pl - autoryzowany sklep i serwis kyocera marki Kyocera - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kyocera
 • Nazwa produktu: Drukarka laserowa ecosys p3155dn | kyocerasklep.pl - autoryzowany sklep i serwis kyocera marki Kyocera
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Wysokiej klasy drukarka A4. Bęben ceramiczny o wytrzymałości aż na 500 000 wydruków! Gwarancja 2 lata dla wszelkich. Duplex. Szybkość 55 str. A4 / min


☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307) ☆

Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307) Najniższa Cena Online

☆ Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Epson
 • Nazwa produktu: Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3211 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/niebieski panel (8715946684307)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3211

  Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3211 pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zredukować koszty zarówno w domu, jak i śladowej firmie. Wysoka ekonomia pracy i energooszczędność idą w parze jakością i szybkością jednocześnie kopiowania, skanowania, jak i wydruku. Co więcej, dzięki pojemnemu podajnikowi papieru jest zawsze gotowa do pracy, a zamiana i serwis eksploatacyjny są bajecznie proste.

  Kluczowe cechy:

  Wysoka jakość wydruków i skanów

  ✅ Druk na papierze fotograficznym nawet 300 g/m²

  Rozdzielczość druku 5760 x 1440 dpi

  W pakiecie czarny tusz na 8100 stron i kolorowy na 6500 stron

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Epson )

  ❌ Nie obsługuje WiFi (tę funkcję ma wyższy model Epson EcoTank L3251 )

  Pożegnaj kartridże

  Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L3211 gwarantuje bezproblemowe drukowanie w domu. Pojemniki na atrament o obfitej pojemności możesz uzupełniać bez bałaganu. Co więcej, butelki z blokadą zaprojektowano tak, żeby dany odcień atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.

  nieprzerwane oszczędzanie

  To ekonomiczne urządzenie pozwoli Ci zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i gromadzi w komplecie atrament wystarczający choćby na 3 lata. Załączony atrament umożliwia wydrukowanie choćby do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.

  technologia niewymagająca zastosowania ciepła

  technologia Micro Piezo wykorzystuje kryształy piezo, które pulsują, gdy docierają do nich wysyłane przez drukarkę sygnały elektryczne. Buduje niesłychanie jednolite krople, jednocześnie pod względem kształtu, jak i rozmiaru, żeby wydruki były wyraźne i ostre. Drukarki cieplne wykorzystują składnik podgrzewający do gotowania atramentu. W ten sposób powstaje bańka powietrzna, która wypycha atrament przez dyszę. W rezultacie wydruki mogą być mniej staranne.

  W pakiecie
  • 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta)
  • 1 dodatkowa butelka z czarnym atramentem
  • sterowniki i programy pomocnicze (CD)
  • kabel zasilający
  • instrukcja montażu
  • karta gwarancyjna
  Gwarancja 36 miesięcy po rejestracji

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Epson jest osiągalna po rejestracji TUTAJ w ciągu 30 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja technologiczna:
  • Przeznaczenie towaru: Do domu i niewielkiego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Maksymalna gramatura papieru: 300 g/m²
  • Obsługiwany rodzaj nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Koperty
  • Obsługiwane formaty nośników: A4, A5, A6, B5, DL, Letter, Formaty niestandardowe, C6, 13 x 18 cm, 10 x 15 cm
  • rodzaje podajników papieru: Szczelinowy
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • liczba podajników papieru: 1
  • prędkość druku w kolorze: do 5 str./min
  • prędkość druku w mono: do 10 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 5760 x 1440 dpi
  • Drukowanie bez marginesów: Tak
  • Drukowanie dokumentów prywatnych: Nie
  • Drukowanie z nośników USB: Nie
  • liczba wkładów drukujących: 4
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Funkcja faksu: Nie
  • Skaner: Tak
  • Maksymalna rozdzielczość skanowania: 1200 x 600 dpi
  • szybkość skanowania: do 32 s
  • Podajnik dokumentów skanera: Nie
  • Skanowanie bezpośrednio do e-mail: Nie
  • Skanowanie do chmury: Nie
  • ekran: Brak
  • Interfejsy: USB
  • Wersja z WiFi: Nie
  • załączone akcesoria: przewód zasilający, Dodatkowy czarny tusz - 1 szt., Dodatkowy komplet tuszów (4 szt.)
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 375 mm
  • Wysokość: 179 mm
  • Głębokość: 347 mm
  • Waga: 3,9 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta)
  produktywnOŚĆ TUSZÓW
  • produktywność czarnego atramentu: 8.100 Strony
  • skuteczność kolorowego atramentu: 6.500 Strony

  firma nie dołącza do drukarki kabla USB
  Masz możliwość dokupienia kabla poniżej wraz z dodatkowymi tuszami


☆ Kyocera ECOSYS P2235dw - Negocjuj cenę! Autoryzowany Dealer! Polskie menu i gwarancja! Dostawa 0zł (0632983040232) ☆

Kyocera ECOSYS P2235dw - Negocjuj cenę! Autoryzowany Dealer! Polskie menu i gwarancja! Dostawa 0zł (0632983040232) Najniższa Cena Online

☆ Kyocera ECOSYS P2235dw - Negocjuj cenę! Autoryzowany Dealer! Polskie menu i gwarancja! Dostawa 0zł (0632983040232) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kyocera
 • Nazwa produktu: Kyocera ECOSYS P2235dw - Negocjuj cenę! Autoryzowany Dealer! Polskie menu i gwarancja! Dostawa 0zł (0632983040232)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  • Akceptowane formaty nośników: A4A5A6B5niestandardowe wymiary nośnikówB6LetterLegal
  • Akceptowane formaty nośników: A4A5A6B5B6LegalLetterniestandardowe rozmiary nośników
  • Akceptowane rodzaje nośników: papier zwykły
  • certyfikaty: Energy Star
  • Cyan: Nie dotyczy
  • Czarny: TK-1150
  • Czas nagrzewania: 15 s
  • Czas wydruku pierwszej strony (kolor): Nie dotyczy
  • Czas wydruku pierwszej strony (mono): 6,8 s
  • Czas wydruku pierwszej strony:: 6.8 s
  • Częstotliwość procesora: 800 MHz
  • Czytnik kart pamięci: + SDHC
  • Drukowanie w sieci LAN: true
  • Drukowanie w sieci Wi-Fi: true
  • Głośność maksymalna: 47,9 dB
  • liczba arkuszy (kanon): 350 szt.
  • liczba podajników papieru (kanon): 2
  • liczba wydruków na miesiąc: 20000 str.
  • Interfejsy: RJ-45USB Hi-Speed 2.0USB
  • Interfejsy: RJ-45USBUSB Hi-Speed 2.0
  • Interfejsy: USB 2.0
  • Języki drukarki: PCLPDFPostScript3Prescribe IleXPS
  • Języki drukarki: Prescribe IlePostScript3XPSPDFPCL
  • Kod producenta: 1102RW3NL0
  • Kolor: biały
  • Kolor główny: Biały
  • Komunikacja: LAN (RJ-45)WiFi
  • Magenta: Nie dotyczy
  • Maks. Prędkość druku mono:: 35 str/min
  • Maksymalna gramatura: 220 g/m2
  • Maksymalna liczba arkuszy po rozbudowie: 850 szt.
  • Maksymalny format druku: A4
  • nieznaczne oczekiwania systemowe: Windows:Wszystkie aktualne wersje Windows; Mac OSMAC OS X wersja 10,5 albo wyższa; UNIX:Linux, Unix
  • Możliwość rozszerzenia pamięci do: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • zużycie mocy (praca): 620 W
  • Podajnik charakterystyczny (objętość):: 100 arkuszy
  • objętość zainstalowanej pamięci: 256 MB
  • artykuł: Drukarka laserowa
  • Rozdzielczość druku (kolor): Nie dotyczy
  • Rozdzielczość druku (mono): 1200x1200 dpi
  • Rozdzielczość wydruku mono:: 1200 x 1200
  • Sposób zasilania: sieciowe
  • typowa taca odbiorcza (pojemność):: 250 arkuszy
  • szybkość druku (kolor): Nie dotyczy
  • prędkość druku (mono): 35 str/min
  • technika druku: Laserowa - mono
  • technologia wydruku: laserowa mono
  • Trójkolorowy: Nie dotyczy
  • Waga: 14 kg
  • Waga: 14 kg
  • rozmiary: 393 x 375 x 272 mm
  • rozmiary: 375x272x393 mm
  • Wyposażenie: Drukarka monochromatyczna P2235DW, toner startowy o wydajności: 1000 stron.
  • Wyposażenie/funkcje: Duplex - automatyczny
  • wyświetlacz drukarki: Brak
  • Yellow: Nie dotyczy
  • użycie: dommałe biuro
  • Gwarancja: Gwarancja fabryczna 3 miesiące

☆ Drukarka PIXMA G640 4620C009 ☆

Drukarka PIXMA G640 4620C009 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka PIXMA G640 4620C009 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Drukarka PIXMA G640 4620C009
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G640

  Drukuj, skanuj, kopiuj. Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G640 gwarantuje wszechstronność w domu, jak dodatkowo w drobnym biurze. Zapewnia nieprzeciętnej jakości wydruki, wyraźne kopie, a także staranne skany. Canon PIXMA G640 jest łatwe w obsłudze i ma intuicyjny wyświetlacz. Co więcej, postępowy system stałego zasilania tuszem ułatwia zamianę materiałów eksploatacyjnych, oszczędzając Twój czas i zapewniając porządek.

  Kluczowe parametry:

  Wysoka jakość kolorowych wydruków i zdjęć

  Bezprzewodowe drukowanie i skanowanie po sieci WiFi

  Drukowanie na Smartfonach (Android i iOS), AirPrint, Canon PRINT

  Drukowanie fotografii bez ramki - drukowanie fotografii do formatu A4

  Dwuwierszowy ekran LCD - szybkie uzyskiwanie informacji i dostosowywanie ustawień

  W zestawie butelki wystarczające na wydruk nawet 3800 zdjęć

  36 miesięcy gwarancji (po rejestracji na stronie Canon )

  Zaprojektowana z myślą o prostocie

  dostępne z przodu urządzenia zbiorniki ułatwią Ci monitorowanie poziomu atramentu. Niewymagające ściskania butelki z atramentem i dysze o specjalnym układzie sprawiają, że zbiorniki napełnisz bez problemu. Z kolei dwuwierszowy ekran LCD ułatwi Ci obsługę.

  Z PIXMA G640 masz możliwość samodzielnej podmiany głowicy drukującej i kasety konserwacyjnej. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Natomiast funkcja automatycznego włączania i wyłączania zniży zużycie energii.

  6 atramentów, więcej wydruków

  Sześć atramentów barwnikowych zapewni Ci ulepszoną jakość drukowanych fotografii. Dodanie czerwonego i szarego atramentu rozszerza jaskrawość i kontrast barw. W konsekwencji przekłada się na spójność kolorów w sytuacji każdego nośnika fotograficznego.

  Zbiorniki z atramentem o znacznej obszerności zapewnią Ci niewiarygodnie wysoką produktywność drukowania. Jeden pakiet butelek pozwala wydrukować około 3800 odbitek fotograficznych w formacie 10 × 15 cm, dzięki temu rzadziej trzeba uzupełniać zbiorniki.

  niezawodna łączność Wi-Fi

  Canon PIXMA G640 umożliwi Ci drukowanie z telefonu albo tabletu przy użyciu aplikacji Canon PRINT. Możesz ponadto korzystać z usług Mopria i AirPrint. Używaj sieci Wi-Fi także do łączenia się z komputerem, laptopem lub aparatem Canon z funkcją Wi-Fi.

  W pakiecie
  • 6 butelek z atramentem o obszernej wydajności (1 × Bk/C/M/Y/R/GY)
  • przewód zasilający
  • instalacyjna płyta CD-ROM
  • instrukcje obsługi i inne dokumenty
  Gwarancja 36 miesięcy po rejestracji

  Przedłuż gwarancję na zakupione urządzenie do 36 miesięcy! Przedłużona gwarancja na urządzenia Canon jest realna po rejestracji TUTAJ w ciągu 30 dni od daty zakupu.

  Specyfikacja techniczna:
  • Przeznaczenie artykułu: Do domu i znikomego biura
  • technika druku: Atramentowa, kolorowa
  • Obsługiwany wariant nośnika: Papier zwykły, Papier fotograficzny, Etykiety, Koperty, Materiał do wprasowania na koszulki
  • Obsługiwane formaty nośników: A6, A5, A4, B5, Legal, Letter, Formaty niestandardowe
  • System stałego zasilania atramentem (CISS): Tak
  • Podajnik papieru: 100 arkuszy
  • typy podajników papieru: Tacka
  • prędkość druku w kolorze: do 3,9 str./min
  • prędkość druku w mono: do 3,9 str./min
  • Maksymalna rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  • Maksymalna gramatura papieru: 105 g/m²
  • Druk dwustronny (dupleks): Brak
  • Drukowanie dokumentów tajnych: Nie
  • Wersja z WiFi: Tak
  • Interfejsy: USB, Wi-Fi, PictBridge, AirPrint
  • ekran: zaimplementowany
  • liczba wkładów drukujących: 6
  • uzupełniające dane: Drukowanie bez marginesów
  • dołączone akcesoria: przewód zasilający, Tusze startowe
  • Kolor: Czarny
  • Szerokość: 445 mm
  • Wysokość: 167 mm
  • Głębokość: 340 mm
  • Waga: 6,6 kg
  • Gwarancja: 36 miesięcy (po rejestracji na stronie producenta)


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki biurowe do 500 zł – Ranking na wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drukarki biurowe do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek biurowych do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Canon Pixma TS5150 ☆

Canon Pixma TS5150 Najniższa Cena Online

☆ Canon Pixma TS5150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon Pixma TS5150
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Proste i niedrogie drukowanie w domu dzięki obsłudze progresywnej łączności
  To niepokaźne, szykowne, proste i przyjemne w obsłudze, przystępne cenowo, urządzenie wielofunkcyjne umożliwia nad wyraz proste drukowanie, skanowanie i kopiowanie ciekawych obrazów i wyraźnych dokumentów w domu, a w dodatku zapewnia progresywną łączność bezprzewodową z innymi urządzeniami i usługami w chmurze.

  Inteligentna łączność

  wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT,z łatwością drukować i skanować bezprzewodowo przy pomocy maszyn inteligentnych (z systemem iOS albo Android). Można korzystać z wielu opcji połączeń, w tym z technice Bluetooth*.

  Wolność dzięki chmurze
  Usługa PIXMA Cloud Link, dostępna w aplikacji Canon PRINT, zapewnia swobodę drukowania z serwisów społecznościowych i skanowania do usług pamięci masowej w chmurze**.

  Wszechstronność i oszczędność

  Ekonomiczne, opcjonalne pojemniki XL umożliwiają drukowanie większej liczby stron za te same pieniądze, a funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala oszczędzać papier. Podwójne podajniki zezwalają na jednoczesne korzystanie ze zwykłego papieru i nośników fotograficznych.

  Łatwa obsługa

  Łatwo dostępne przyciski, ręcznie odchylany panel z barwnym ekranem dotykowym o przekątnej 6,2 cm i uproszczony interfejs o układzie powielonym z aplikacji Canon PRINT ułatwiają sterowanie urządzeniem, oglądanie zasobów i nawiązywanie połączeń.

  Dobra jakość za przystępną cenę

  To nieznaczne, stylowe i dostępne cenowo kolorowe urządzenie wielofunkcyjne zaopatrzono w system kaset FINE, który zagwarantuje trwałość i jakość i zezwala na szybką wymianę. Idealne rozwiązanie do łatwej i szybkiej eksploatacji w domu.

  * Urządzenie wyposażone w niskoenergetyczną technologię Bluetooth (drukowanie i skanowanie przez Bluetooth jest przystępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji dostępnych przy pomocy łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszystkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich poprzez producenta Canon Inc. Odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością optymalnych firm.
  ** Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów marki Canon.  EAN: 4549292090741
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 2228C006AA
  Model: Pixma TS5150
  Obszar zastosowań: Dom
  Funkcje urządzenia: Kopiarka
  typ druku: Atramentowy
  Format: A4
  Druk w kolorze: Tak
  atrybuty skanowania: - typ skanera: Skaner płaski CIS do zdjęć i dokumentów- Rozdzielczość skanera (optyczna): 1200 × 2400 dpi- szybkość skanowania arkuszy A4: około 14 s- Głębia barw przy skanowaniu (wejście / wyjście): kolory: RGB (każdy kanał 16/8 bitów), Skala szarości: 16/8 bitów- Maksymalny format dokumentu: 216 × 297 mm
  właściwości kopiowania: - prędkość kopiowania: sFCOT: około 20 s, sESAT: około 4 obr./min- Kopiowanie wielokrotne: 99 kopii (maks.)- Funkcje kopiowania: Kopiowanie dokumentów, kopiowanie zdjęć, kopiowanie bez marginesów, kopiowanie dwustronne, kopiowanie 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z likwidowaniem ramki, kopiowanie dokumentów identyfikacyjnych- Kopiowanie ze zmianą wymiaru: 25400% (co 1%)- dobranie do strony: A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 oraz A4 na B5
  Rozdzielczość druku: 4800 x 1200 dpi
  Maks. Szybkość druku w czerni: 13 str/min
  Maks. Prędkość druku w kolorze: 6 str/min
  Druk Photo: Tak
  Druk dwustronny: samoczynny
  rodzaj nośnika: Koperty
  Gramatura papieru (min.): 64 g/m²
  Gramatura papieru (maks.): 300 g/m²
  Materiały eksploatacyjne oryginalne: - PG-540 (czarny)- CL-541 (kolorowy)
  skuteczność mat. Eksploatacyjnych: Drukowanie barwnych dokumentów A4- Czarny: 180 stron- Czarny XL: 600 stron- kolorowy: 180 stron- barwny XL: 400 stron
  Obsługiwane systemy operacyjne: Android
  oczekiwania sprzętowe: - Windows: 3,1 GB miejsca na dysku twardym, Internet Explorer 8- Mac: połączenie z Internetem, 1,5 GB miejsca na dysku twardym, Safari 5- wyświetlacz: XGA, 1024 × 768 pikseli
  Pictbridge: Tak
  Ethernet: Nie
  Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Akcesoria w komplecie: - Drukarka wielofunkcyjna linia PIXMA TS5150- Kasety FINE- kabel zasilający- Instalacyjna płyta CD-ROM- Instrukcje
  Kolor: Czarny
  Wysokość: 315 mm
  Szerokość: 425 mm
  Głębokość: 147 mm
  Waga: 6.5 kg
  Pozostałe cechy: - Poziomu Akustycznego Hałasu: około 43,5(A)- Zalecane środowisko pracy: Temperatura: 1530°C, Wilgotność: 1080% wilgotności względnej (bez kondensacji)- Źródło zasilania: Napięcie przemienne 100240 V, 50/60 HzPobór mocy:- Wyłączone: około 0,2 W- Tryb gotowości (połączenie z komputerem przez USB): około 0,7 W (wyłączona lampa skanera)- Tryb gotowości (wszystkie porty podłączone): około 1,5 W (wyłączona lampa skanera) - Czas przejścia w tryb gotowości: 11 min- Kopiowanie: około 14 W

☆ Hp Urządzenie wielofunkcyjne z kolorową drukarką atramentową deskjet ink advantage 3788 czerwony t8w49c (0191628439973) ☆

Hp Urządzenie wielofunkcyjne z kolorową drukarką atramentową deskjet ink advantage 3788 czerwony t8w49c (0191628439973) Najniższa Cena Online

☆ Hp Urządzenie wielofunkcyjne z kolorową drukarką atramentową deskjet ink advantage 3788 czerwony t8w49c (0191628439973) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Hp Urządzenie wielofunkcyjne z kolorową drukarką atramentową deskjet ink advantage 3788 czerwony t8w49c (0191628439973)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 3788 T8W49C Oszczędność miejsca Oszczędź miejsce i uzyskaj moc, której Ci trzeba, dzięki temu śladowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu, które pasuje prawie wszędzie.

  Dodaj odrobinę koloru do swego obszaru i pokaż swój fason dzięki wyborowi żywych odcieni. Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 3788 T8W49C zezwala na szybkie skanowanie rozmaitych nośników papierowych.

  Łatwa konfiguracja, prędkie drukowanie Uzyskaj najnowsze informacje na temat drukowania bezprzewodowego. Prędkie rozpoczęcie drukowania dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu HP DeskJet Ink Advantage 3788 T8W49C prostej konfiguracji zaraz po wyjęciu z pudełka.

  Wysyłaj dokumenty do wydrukowania bezpośrednio ze smartfona albo tabletu. Drukowanie z urządzenia przenośnego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, w domu albo w podróży. Wygląd połączony z sprawnością znakomity styl urządzenia wielofunkcyjnego HP DeskJet Ink Advantage 3788 T8W49C i potężna efektywność nie muszą rozbijać banku.

  Te niedrogie, uniwersalne i niedrogie oryginalne wkłady atramentowe HP upraszczają drukowanie, skanowanie i kopiowanie w dobrej cenie.


☆ Brother Drukarka hl-1112e ☆

Brother Drukarka hl-1112e Najniższa Cena Online

☆ Brother Drukarka hl-1112e - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Brother Drukarka hl-1112e
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  • Czas wydruku pierwszej strony (druk czarno-biały): 10 s
  • Czas wydruku pierwszej strony:: < 10 s
  • dopełniające informacje: Oszczędzaj czas drukująć z prędkością do 20ppm (stron na minutę) Pierwsza strona w mniej niż 10 sekund Podajnik papieru o obszerności 250 arkuszy Kartridż z tonerem i jednostka bębna jako oddzielne części. 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) Dodaj do porównania Znajdź lokalny punkt sprzedaży Materiały eksploatacyjne Opis
  • dołączone akcesoria: Tusze startowe, instrukcja obsługi
  • Druk dwustronny: Ręczny
  • Formaty papieru: A4LetterLegalFolio
  • ilość arkuszy (kanon): 150 szt.
  • ilość gniazd pamięci: Brak
  • liczba podajników papieru (standard): 1
  • Interfejsy: USB 2.0
  • Kod producenta: HL1112EYJ1
  • Kod Producenta: HL1112EYJ1
  • Kolor główny: Czarny
  • Maks. Szybkość druku mono:: 20 str./min.
  • Maksymalna gramatura: 105 g/m2
  • Maksymalna gramatura: 105 g/m2
  • Maksymalny format druku: A4
  • Materiały eksploatacyjne:: Jednostka bębna DR-1030 - 10,000 stron*produktywność obliczana jest zgodnie z normą ISO / IEC 19752
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • Obsługa sieci bezprzewodowej: false
  • Orientacyjna waga brutto: 5420 g
  • Pamięć: 1Mb
  • Podajnik charakterystyczny (objętość):: 150 arkuszy
  • Poziom głośności: -51 dB
  • Procesor: 200 MHz
  • Rozdzielczość druku: 600x600 dpi
  • Rozdzielczość wydruku mono:: 600 x 600 dpi
  • Strona producenta: www.brother.pl/printers/laser/hl-1112e
  • szybkość druku (monochromatyczny): 20 str/min
  • technologia druku: Laserowa - mono
  • Toner startowy czarny (sprawność):: 1000 arkuszy
  • wariant: Drukarka laserowa
  • Waga: 4,5 kg
  • Waga: 4.5 kg
  • produktywność stron/miesiąc: 9000 stron
  • rozmiary: 340x238x189 mm
  • rozmiary: 340 x 238 x 189 mm
  • ekran drukarki: Brak
  • Złącze karty pamięci: Brak
  • Zużycie energii (drukowanie): 380 W
  • Zużycie energii (gotowość): 40 W
  • Zużycie energii (tryb uśpienia): 0,5 W
  • Zużycie energii (wyłączona): 0,28 W
  • Gwarancja: Gwarancja fabryczna 12 miesiecy

☆ Drukarka BROTHER HL-1222WE ☆

Drukarka BROTHER HL-1222WE Najniższa Cena Online

☆ Drukarka BROTHER HL-1222WE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Brother
 • Nazwa produktu: Drukarka BROTHER HL-1222WE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:


  Brother HL-1222 WE
  Drukarka laserowa monochromatyczna

  Drukarka mono / WIFI

  HL-1222WE to drukarka, która uwydatnia się niskimi kosztami druku. Model obsługuje produktywne tonery Brother, które przystępne są w dostępnej cenie. Znamionuje się kompaktowymi rozmiarami, komfortową obsługą, wytwornym designem i zaimplementowaną siecią bezprzewodową.

  Urządzenia laserowe Brother skierowane jest do użytkowników domowych i śladowych przedsiębiorstw. HL-1222WE jest drukarką jednofunkcyjną drukującą do 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk gotowy jest w czasie 10 sekund.

  jednocześnie toner startowy jak i standardowy zezwalają na wydrukowanie do 1500 stron. Wykorzystanie tego typu rozwiązania pozwala na zachowanie niskich kosztów druku. Urządzenie charakteryzuje się łatwą instalacją i instynktowną obsługą – jest zaopatrzone w panel kontrolny LED oraz technikę uniemożliwiającą zacięciom arkuszy. Model jest wyposażony w podajnik papieru o obszerności 150 arkuszy. Urządzenie działa w sieciach bezprzewodowych 802.11b/g/n i proponuje 32 MB wbudowanej pamięci oraz szybki interfejs USB 2.0.

  HL-1222WE obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która zezwala na bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z maszyn przenośnych, takich jak iPhone, iPad, a także tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone.

  Laserowe urządzenie Brother HL-1222WE jest kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Model posiada 3-letnią gwarancję po rejestracji na www.brother.pl

  parametry ogólne
  wariant drukarki: Mono
  Funkcje: Drukowanie
  Maksymalny rozmiar papieru: A4
  Pamięć: 32MB
  Procesor: 200MHz
  technika: Laserowa
  Klasyfikacja lasera: Klasa 1 (IEC60825 - 1:2007)

  Połączenie
  Połączenie: Sieć bezprzewodowa, USB
  Lokalny interfejs: Hi-Speed USB 2.0
  Interfejs sieci bezprzewodowej: IEEE 802.11b/g/n

  Połączenia mobilne
  Obsługiwane: iPrint&Scan

  wymiary i ciężar
  Z opakowaniem kartonowym: 415 x 303 x 324 mm (szer. X gł. X wys.)
  Z opakowaniem kartonowym: 5.5 kg
  Bez kartonu: 340 x 238 x 189 mm (szer. X gł. X wys.)
  Waga: 4.6 kg

  Środowisko
  certyfikat Blue Angel: Tak
  Certyfikacja Energy Star: Tak
  Moc dźwięku: 6.6BA podczas drukowania, niesłyszalne w trybie gotowości
  Poziom hałasu: 51dBA w trakcie drukowania, niesłyszalne w trybie gotowości
  standardowe zużycie energii: 0.7kWh / tydzień

  W opakowaniu:
  - przewód zasilający
  - Przewodnik bezpieczeństwa towaru
  - Dysk z oprogramowaniem
  - Karta gwarancyjna
  - Podręcznik prędkiej obsługi

  Specyfikacje nośników
  rozmiary: 65 - 105 g/m2
  Typy i gramatury: Podajnik standardowy - A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5(długa krawędź), B5, Executive, Szerokość: 148 do 216 mm Długość: 148 do 355.6 mm

  Sieć
  Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WEP 64/128, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES), SMTP-AUTH
  Pomoc przy konfiguracji sieci bezprzewodowej: Tak
  Sieć bezprzewodowa: IEEE 802.11b/g/n (Tryb Infrastruktury / Ad-hoc)

  Systemy operacyjne i oprogramowanie
  Windows® 8, Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP Professional, Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2012R2, Windows® Server 2012, Windows® Server 2008R2, Windows® Server 2008, Windows® Server 2003. OS X 10.7.5, 10.8.x, 10.9.x, 10.10.x albo nowszy. Linux CUPS, LPD/LPRng.

  Obsługa papieru
  Wejście papieru: 150 arkuszy
  Wyjście papieru: 50 arkuszy

  Drukowanie
  charakterystyczna szybkość drukowania A4: Do 20 stron na minutę
  Czas wykonania pierwszego wydruku: Mniej aniżeli 10 sekund
  Rozdzielczość: Do 2400 x 600 dpi (HQ1200)

  Materiały eksploatacyjne i akcesoria
  Eksploatacja w komplecie: o efektywności do 1.500 stron
  typowy toner: (TN-1090) o produktywności do 1.500 stron.
  Materiały eksploatacyjne: Bęben (DR-1090) - 10,000 stron

  *skuteczność kasety obliczana jest zgodnie z normą ISO / IEC 19752


☆ Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254) ☆

Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Drukarka wielofunkcyjna Canon MAXIFY MB2150 (0959C009) (4549292051254)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  kolekcja MAXIFY MB2150Bardzo dobre kolorowe urządzenie wielofunkcyjne – drukarka, skaner, kopiarka i faks z obsługą drukowania z i skanowania do sprzętów przenośnych i usług w chmurze, możliwością drukowania 19 obr./min w trybie monochromatycznym i całą gamą funkcji sieciowych.Wysoka sprawność, wysoka jakośćWszechstronna drukarka, skaner, kopiarka i faks do domowych biur, w których liczy się wysokiej jakości druk w trybie monochromatycznym i barwnym, znamionujący się niskim kosztem w przeliczeniu na stronę.

  Dzięki obszernej kasecie na 250 arkuszy i automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy urządzenia Canon linii MAXIFY MB2150 wykonują imponujące wydruki z żywymi kolorami i wyraźnym tekstem przy użyciu niepodatnych na markery i tarcie atramentów DRHD.

  Urządzenie Canon serii MAXIFY MB2150 drukuje w formacie A4 z dużą prędkością (19 obr./min w trybie monochromatycznym i 13 obr./min w trybie barwnym), a czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynosi zaledwie 6 sekund.Ekonomiczna eksploatacjaOszczędność jest priorytetem – od niskiego zużycia energii na poziomie zaledwie 0,2 kWh (wskaźnik TEC) po wydajne, wymieniane pojedynczo zbiorniki z kolorowym atramentem.

  Czarne wkłady sprawność na poziomie 1200 stron, a kolorowe wkłady – na poziomie 900 stron (wg normy ISO), co skraca czas przerw w pracy. Opcjonalny 4-barwny wielopak zezwala na jeszcze bardziej ekonomiczne drukowanie.sprawność i łatwa obsługaFunkcja drukowania dwustronnego i obsługa najróżniejszych rozmiarów i typów papieru – od papieru zwykłego A4 poprzez etykiety, koperty i papier fotograficzny po dwustronne kopiowanie dokumentów tożsamości – usprawnia realizowanie typowych zadań drukowania w biurze.

  Ta produkowana z myślą o wydajności drukarka jest szybka i łatwa w korzystania. Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i obsługa faksów sądostępne dzięki kolorowemu ekranowi TFT o przekątnej 6,2 cm (2,5 cala) w urządzeniu Canon serii MAXIFY MB2150.Drukowanie ze smartfonów oraz z tabletów i usług w chmurzeObsługiwane są aplikacje Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria i Canon PRINT, drukowanie z chmury, a nawet skanowanie i zapisywanie dokumentów w modnych usługach w chmurze, w tym Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur.

  Tryb punktu dostępu sprawia, iż urządzenia mobilne mogą się zespalać z drukarkami, choćby bez zastosowania sieci Wi-Fi.Funkcje monitoringu i konserwacjiFiltrowanie adresów IP zagwarantuje prawa dostępu wyłącznie wybranej liczbie użytkowników, a protokół SMTP umożliwia bezpieczne skanowanie do wiadomości e-mail w sieci biurowej.

  Administratorzy systemów mogą ekspresowo i łatwo skonfigurować drukarkę i zablokować niektóre operacje, takie jak skanowanie do pamięci USB.Prosta integracja z sieciąAdministratorzy systemów docenią zgodność sprzętów linii MAXIFY MB2150 z protokołem SNMP (Simple Network Management Protocol).

  Jest to standard zarządzania urządzeniami, który upraszcza integrowanie drukarek z istniejącymi sieciami biurowymi. Protokół SNMP obsługuje całą gamę funkcji konserwacji i monitorowania, w tym odczyt poziomu atramentu, stanów błędów i liczników stron.właściwości skanowania: - wariant skanera: Płaski, podajnik ADF- technologia skanera: Skaner barwny CIS- Rozdzielczość skanera (optyczna): Maks.

  1200 × 1200 dpi- Maksymalny format dokumentu: Szyba skanera: A4, LTR (216 x 297 mm)- Podajnik ADF: A4, LTR, LGL- Głębia odcieni przy skanowaniu (wejście / wyjście): 48 bitów / 24 bity, 16 bitów / 8 bitów- Funkcje skanowania: Skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do folderu sieciowego, skanowanie do chmury, skanowanie do pamięci USBParametry kopiowania: - szybkość kopiowania (przybliżona): Podajnik ADF (kolorowe): 10 obr./min- Podajnik ADF (monochromatyczne): 18 obr./min- Kopiowanie wielokrotne: Do 99 arkuszy- Pomniejszanie/powiększanie: 25–400%, przypasowanie do strony- Ustawienia jakości kopiowania: typowa, wysoka- Funkcje kopiowania: likwidowanie ramki, sortowanie, 2 strony na arkuszu, 4 strony na arkuszuParametry faksowania: - rodzaj faksu: Super G3 / barwny- Rozdzielczość faksowania: Tryb monochromatyczny: maks.

  300 x 300 dpi, Tryb barwny: 200 x 200 dpi- szybkość faksu: Tryb monochromatyczny: około 3 s (33,6 kb/s), Tryb kolorowy: około 1 min (33,6 kb/s)- Pamięć faksu: Maks. 250 stron- prędkie wybieranie kodowe: Maks.

  100 lokalizacji- Wybieranie grupowe: Maks. 99 lokalizacjiProcesor drukarki: Podajnik papieru: automatyczny podajnik dokumentów: Do 50 arkuszyOdbiornik papieru: Materiały eksploatacyjne oryginalne: - PGI-1500XL BK- PGI-1500XL C - PGI-1500XL M - PGI-1500XL YWydajność mat.

  eksploatacyjnych: wymogi sprzętowe: - Windows: Internet Explorer 8, połączenie internetowe albo płyta CD-ROM- Mac: Safari 5 i połączenie internetowe- ekran: rozdzielczość 1024 × 768 albo wyższaAkcesoria w pakiecie: - kolekcja MAXIFY MB2150- przewód zasilający- Instalacyjne zbiorniki z atramentem- Konfiguracyjna płyta CD dla systemu Windows (sterowniki dla systemu Mac przystępne w Internecie)- Instrukcje obsługi- kabel faksu/telefonuOpcje rozbudowy: dane o gwarancji: rozszerzenia gwarancji: Pozostałe właściwości: Zasilanie:- Napięcie przemienne 100–240 V, 50/60 HzPobór mocy:- Tryb gotowości (wyłączona lampa skanera)- Połączenie z komputerem poprzez USB: około 0,9 W- Wył.: około 0,2 W- Kopiowanie (połączenie z komputerem poprzez USB): około 27 WTyp i wymiary:- Wyświetlacza:barwny ekran o przekątnej 6,2 cm...Podsumowanie, czyli jaka drukarka biurowa do 500 zł najlepsza?


Najlepsza drukarka biurowa do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka biurowa do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki biurowe – TOP5 na wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek biurowych do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych drukarek biurowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka biurowa do 500 zł opinie,
 • dobra drukarka biurowa do 500 zł cena,
 • drukarka biurowa do 500 zł ranking,
 • drukarka biurowa do 500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...