Ranking drukarek bezprzewodowych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek bezprzewodowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek bezprzewodowych. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek bezprzewodowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek przenośnych.

Jakie drukarki bezprzewodowe najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki bezprzewodowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek bezprzewodowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Promiler Alkomat alp-1 + drukarka bezprzewodowa ☆

Promiler Alkomat alp-1 + drukarka bezprzewodowa Najniższa Cena Online

☆ Promiler Alkomat alp-1 + drukarka bezprzewodowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Promiler
 • Nazwa produktu: Promiler Alkomat alp-1 + drukarka bezprzewodowa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Alkomat ALP-1 + drukarka bezprzewodowa


  zestaw składający się z alkomatu Sentech ALP-1 i drukarki bezprzewodowej, która daje możliwość wydruku wyników pomiarów. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości podzespołów jest to jedno z najkorzystniejszych maszyn w swej klasie. Urządzenie to pozostało wyposażone bardzo skrupulatny czujka elektrochemiczny. Dzięki zastosowaniu prekursorskiego oprogramowania urządzenie potrafi sprawdzić poprawność działania sensora oraz stan naładowania baterii. Dla zapewnienia precyzji pomiarów urządzenie pozostało wyposażone w detektor przepływu powietrza, aby kontrolować objętość badanej próbki.

  Alkomat ALP-1 to to fachowe urządzenie o ogromnych możliwościach technicznych na przykład można nim wykonać badania w trzech trybach:
  - samoczynny z ustnikiem rurkowym - alkomat samodzielnie rozpoznaje wydech i oczekuje, aż zostanie wdmuchnięte 1,2l powietrza (ustawienie to można modyfikować).
  - ręczny z ustnikiem rurkowym - pobranie próbki powietrza następuje w momencie naciśnięcia przycisku poprzez operatora alkomatu w dowolnej chwili od rozpoznania wydechu przez urządzenie (funkcja wykorzystywana z reguły w sytuacji, gdy dana osoba nie chce albo nie potrafi poddać się padaniu ze względu na brak sił żeby wdmuchnąć odpowiednią próbkę w alkomat).
  - pasywny automatyczny z ustnikiem bezkontaktowym - wydech rozpoznawany jest samoczynnie(czas wdmuchiwania około 2 sekund).
  - pasywny ręczny z ustnikiem bezkontaktowym - pozwala pobrać próbkę choćby, gdy spada ciśnienie wydychanego powietrza. Tryb ten pozwala także na pobranie próbki z płynów.  Alkomat pozwala też na zapisanie wyników w swej pamięci i na przekopiowanie ich na kartę pamięci w formacie MS Excel.

  Alkomat można zakupić w kilku opcjach:
  ALP-1 w wersji podstawowej.
  ALP-1 Kit zaopatrzony w drukarkę przewodową.
  ALP-1 BT z funkcja bluetooth.
  ALP1-BT Kit zaopatrzony w funkcję bluetooth wraz z drukarką bezprzewodową (prezentowany model)


  Alkomat ALP-1

☆ Niimbot Drukarka D110 Termiczna Bezprzewodowa Pl ☆

Niimbot Drukarka D110 Termiczna Bezprzewodowa Pl Najniższa Cena Online

☆ Niimbot Drukarka D110 Termiczna Bezprzewodowa Pl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NIIMBOT
 • Nazwa produktu: Niimbot Drukarka D110 Termiczna Bezprzewodowa Pl
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Niimbot Drukarka D110 cieplna Bezprzewodowa Pl NIIMBOT_D110 NIIMBOT wspaniała kompaktowa Drukarka cieplna Bezprzewodowa - Drukarka gromadzi się w kieszeni spodni, drukujesz bez tuszu! - Oryginalna drukarka NIIMBOT D110, głowica japońska najwyższej jakości, według producenta bez problemu wydrukuje setki kilometrów etykiet - Na tej aukcji sprzedawany jest kolor: BIAŁY Drukarki pochodzą z Polski, od naszego największego dystrybutora firmy NIIMBOT w Polsce - Drukarka jest wyjątkowo szybka, drukuje kilka etykiet na sekundę, drukarka jest cieplna więc tusz nigdy Ci się nie skończy - Drukarkę charakteryzuje szczególnie wysoka wydajność pracy, wbudowany akumulator 1200mAh, dlatego zezwala na bezprzewodowy wydruk naklejek w dowolnym miejscu na świecie. - wystarczy zainstalować aplikację PL na telefonie, połączyć się z drukarką przez Bluetooth i drukarka jest gotowa do drukowania Banalnie prosta darmowa aplikacja PL na iOS i Android, z którą prosto stworzysz naklejki z dowolnymi elementami takimi jak: - Dowolna czcionka, tekst oraz liczba treści - przeróżne kod kreskowy np. EAN-13 albo własny kod artykułu - Kod QR i inne kody, które wygenerują się same - Obrazek, Scan - Wydruk seryjny 01,02,03 - Tabele excel - Aktualny czas, datę, datę przydatności - Emotikony i sporo gotowych logotypów - Linię i inne figury, grafiki - Obrazy z aparatu - Dowolność projektów jest nieograniczona - Aplikacja do obsługi drukarek NIIMBOT dzisiaj jest przystępna w polskiej wersji językowej (beta) zestaw gromadzi: - Drukarkę Niimbot D110 - Rolkę startową z etykietami 12x30 mm - Pudełko z kablem do ładowania drukarki - Instrukcję obsługi w języku polskim w formie elektronicznej Rolki posiadamy w ciągłej sprzedaży. Drukarka obsługuje rolki do wymiaru 15x50 mm. - UWAGA - Naklejki w naszej ofercie są wodoodporne i nie pozostawiają kleju, są oryginalne, produkowane przez producenta NIIMBOT Drukarki rekomendowane do: - Do wydruku dat przydatności w niewielkich sklepach, cen, - Dla nauczycieli, uczniów, do oklejania np. Zeszytów - Do domu - możesz okleić przyprawy albo dużo innych przedmiotów - Do oznaczenia produktów kodami EAN - podaj kod, a aplikacja sama wygeneruje pasek z kodem - Do tworzenia kodów QR na produktach i innych przedmiotach - starczy podać wartość, a aplikacja sama stworzy obraz z kodem - Do pozostawiania informacji domownikom - Dla informatyków, kolekcjonerów, do oznaczania podzespołów - Np, jako nadzwyczajny upominek - każdy odszuka wykorzystanie tej drukarki w firmie oraz życiu powszednim - Dla lekarzy i prywatnych gabinetów dane technologiczne: - Materiał: ABS - tworzywo nienaturalne - spora pojemność baterii: 1200mAh - wielka Rozdzielczość: 203dpi - rozmiar drukarki: 108x76x30mm - nieznaczna Waga drukarki z baterią: 137 gram - Etykiety są wodoszczelne i bardz

☆ Niimbot mobilna drukarka termiczna do etykiet d110 biała ☆

Niimbot mobilna drukarka termiczna do etykiet d110 biała Najniższa Cena Online

☆ Niimbot mobilna drukarka termiczna do etykiet d110 biała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: niimbot
 • Nazwa produktu: Niimbot mobilna drukarka termiczna do etykiet d110 biała
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  przenośna drukarka etykiet Niimbot D110 (biała)

  przenośna drukarka etykiet Niimbot D110 znajdzie swoje wykorzystanie na przykład w domu lub w sklepie. Uwydatnia się wydajną pracą i nie wymaga tuszu. Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji nie zajmie sporo miejsca, a jej obsługa nie sprawi Ci problemu. Co więcej, współpracuje z systemami operacyjnymi iOS i Android, łączy się z urządzeniem poprzez Bluetooth – wystarczy, iż pobierzesz aplikację Niimbot.

  przeróżne zastosowania

  Niimbot D110 wykorzystasz w domu do oklejania na przykład pojemników z żywnością, zabawkami albo na przyprawy. Natomiast w pracy pozwoli zachować porządek – oznaczysz nimi segregatory z ważnymi dokumentami. Oprócz tego wynajdzie swoje użycie w sklepach z odzieżą, biżuterią, żywnością czy w piekarni.

  sprawne i wygodne drukowanie

  Niimbot D110 drukuje z prędkością 15-20 mm/s, dzięki temu nie musisz czekać zbyt długo na etykiety. Co więcej, jej rozdzielczość wynosi 203 DPI. Nie wymaga również tuszu i pozwala drukować etykiety o szerokości 12 mm. Na dodatek jest kompatybilna z systemami operacyjnymi iOS i Android.

  dedykowana aplikacja

  Obsługę urządzenia usprawnia aplikacja Niimbot. Dzięki niej wydrukujesz dowolny tekst, kody kreskowe produktów, QR, obrazki, tabelę w excel, emotikony lub czas i datę. Możesz również stworzyć druk seryjny, termin przydatności produktów itp.

  Przemyślana konstrukcja

  Drukarka akcentuje się mobilną konstrukcją – jej wymiary to 108 x 76 x 30 mm, a waga nie przekracza 137 g. Z powodzeniem przechowasz ją na przykład w szufladzie biurka. Co więcej, pracuje bezprzewodowo – została wyposażona w akumulator o pojemności 1200 mAh, a dołączony do zestawu kabel USB-C ułatwi ładowanie. Dodatkowo jej wykorzystywanie jest proste i bezpieczne.

  W komplecie
  • drukarka
  • kabel USB-A do USB-C
  • rolka z etykietami 12 x 40 mm
  • instrukcja obsługi

☆ Drukarka NIIMBOT D11 ☆

Drukarka NIIMBOT D11 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka NIIMBOT D11 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NIIMBOT
 • Nazwa produktu: Drukarka NIIMBOT D11
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  przenośna drukarka etykiet Niimbot D11 (niebieska)

  Niimbot D11 pozwala drukować etykiety bez wykorzystania tuszu. Pracuje bezprzewodowo i uwydatnia się kompaktową konstrukcją. Jej rozdzielczość wynosi 203 dpi. Łączy się z kompatybilnym urządzeniem przez Bluetooth, a obsługę upraszcza przeznaczona aplikacja. Co więcej, w pakiecie odnajdziesz przewód ładowania i jedną rolkę, która wystarcza na 160 sztuk etykiet.

  Przydatna na co dzień

  przenośna drukarka Niimbot D11 ułatwi organizację jednocześnie w pracy, jak i w domu. Etykiety wykorzystasz do oznaczenia teczek z dokumentami, kabli, pojemników z żywnością czy kosmetykami. Pozwoli też drukować ceny produktów, oznaczać je kodami EAN i terminami przydatności. Co więcej, etykiety są wolne od szkodliwego BPA.

  przeznaczona aplikacja

  Obsługę drukarki upraszcza aplikacja Niimbot, która współpracuje z systemami operacyjnymi Android i iOS. Z jej poziomu wydrukujesz treści etykiet z wybranym stylem czcionki i rozmiarem, dodasz emotikony, kody kreskowe produktów, kody QR i tabele. Możesz również stworzyć druk seryjny, termin przydatności produktów itp. Ciesz się swobodą wykorzystywania dzięki D11.

  Lekka i kompaktowa

  Drukarka wyróżnia się przenośną konstrukcją – jej wymiary to 132 x 79 x 29 mm, a waga nie przekracza 182 g. Z powodzeniem przechowasz ją na przykład w szufladzie biurka. Co więcej, pracuje bezprzewodowo – została wyekwipowana w akumulator o obszerności 1500 mAh, a dołączony do zestawu przewód micro USB ułatwi ładowanie. Co więcej, została zaopatrzona w funkcjonalną smycz, która usprawnia transport towaru.

  W zestawie
  • drukarka
  • kabel USB-A do micro USB
  • rolka z etykietami (wystarcza na 160 szt.)
  • instrukcja obsługi

☆ Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk ☆

Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk Najniższa Cena Online

☆ Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk

☆ Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka ☆

Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka Najniższa Cena Online

☆ Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 green (4110c002) marki Canon ☆

drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 green (4110c002) marki Canon Najniższa Cena Online

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 green (4110c002) marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 green (4110c002) marki Canon
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukuj cenne wspomnienia dzięki kompaktowej, praktycznej drukarce o wysokiej jakości SELPHY SQUARE QX10, którą zaprojektowano tak, by pasowała do stylu użytkownika oraz działała bez problemu i bez użycia przewodów. Drukowanie ma być czystą przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana ramka pozwala na dodawanie do zdjęcia opisów lub notatek. Dzięki urządzeniu SELPHY SQUARE QX10 możesz kreować ładne wydruki wyjątkowych wspomnień za pomocą darmowej aplikacji SELPHY Photo Layout firmy Canon, która pozwala na dodawanie twórczych komponentów, takie jak pieczątki, filtry, obramowanie, tekst, nakładki i układy. Przystępna w czterech interesujących kolorach. Wybierz kolor, który najszczególniej Ci odpowiada, i zabierz drukarkę SELPHY SQUARE QX10 ze sobą, aby drukować poza domem.

  Korzyści:

  • Kolorowe, dynamiczne obrazy o jakości archiwalnej, które można przechowywać nawet poprzez 100 lat.
  • Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i możliwości drukowania do 20 odbitek po jednym naładowaniu urządzenie jest gotowe do pracy w każdej chwili i w każdym miejscu.
  • pozwala na drukowanie kwadratowych odbitek (68 mm), które nieprzeciętnie nadają się dla użytkowników mediów społecznościowych. Posiadają szersze krawędzie do pisania, więc perfekcyjnie sprawdzą się w sytuacji albumów z wycinkami.
  • całkowicie bezprzewodowa łączność powoduje, że można prędko i komfortowo podłączyć urządzenie przy pomocy aplikacji SELPHY Photo Layout.

☆ Drukarka etykiet bezprzewodowa Niimbot B18 biała (6972842746863) ☆

Drukarka etykiet bezprzewodowa Niimbot B18 biała (6972842746863) Najniższa Cena Online

☆ Drukarka etykiet bezprzewodowa Niimbot B18 biała (6972842746863) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NIIMBOT
 • Nazwa produktu: Drukarka etykiet bezprzewodowa Niimbot B18 biała (6972842746863)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  NIIMBOT B18

  Kolorowa drukarka etykiet termotransfer dla użytkowników domowych, biurowych i małych przedsiębiorstw

  W pakiecie NIIMBOT B18 znajduje się drukarka, rolka startowa z naklejkami 14x50mm, taśma startowa w odcieniu czarnym, pudełko z przewodem do ładowania oraz instrukcja obsługi w języku polskim w formie elektronicznej. Rolki do drukarki B18 są przystępne w ciągłej sprzedaży i pasują tylko do tego modelu ze względu na zastosowaną technikę termotransferową. Naklejki oferowane w pakiecie są wodoodporne i nie pozostawiają kleju, a etykiety są oporne na wodę, olej, a także ekstremalny mróz.

  Model B18 oferuje możliwość drukowania w, a także tworzenia hologramów oraz naklejek do kabli. Wydruki z B18 są bardziej trwałe (do 10 lat) i oporne na działanie chemikaliów i warunki atmosferyczne niżeli modele zwykłego wydruku cieplnego (do 5 lat). Warto pamiętać, że etykiety od B18 pasują tylko do tego modelu drukarki.

  • Drukowanie etykiet jest proste i możliwe wszędzie!
  • Bezprzewodowe połączenie - zasięg do 10 metrów
  • Działa dzięki inteligentnej technologii laserowej, bez zapotrzebowania atramentu czy tonera
  • możliwe jest drukowanie praktycznie wszystkiego: cen, dat, rozmiarów, wag, nazw itp.
  • 1500 mAh pojemność baterii gwarantuje długi czas pracy
  • Rolki do drukowania są wodoodporne
  • gratisowa aplikacja (Apple i Android)

  komplet gromadzi 1 rolkę etykiet i 1 taśmę transferową w kolorze czarnym!

  dodatkowe rolki etykietowe i transparentne rolki etykietowe przystępne są osobno.

  Oto lista funkcji dostępnych w aplikacji:

  • Tworzenie naklejek z wieloma elementami, takimi jak: obrazy z aparatu, kody QR i inne, które generują się samoczynnie, linie i inne kształty, emotikony i gotowe logotypy i z aktualnym czasem i datą.
  • Wprowadzanie tekstu w wybranej czcionce, wymiarze i ilości linii.
  • Dodawanie tabeli z programu Excel i obrazków.
  • Generowanie kodów kreskowych, np. EAN-13 albo własnego kodu produktu.
  • Drukowanie etykiet z numeracjąseryjną.
  • Skanowanie kodów i drukowanie ich.


  EAN: 6972842746863
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: Label Printer Niimbot B18 WHITE
  Rozdzielczość: 203 dpi
  Min. Szerokość etykiet: 10 mm
  Max. Szerokość etykiety: 14 mm
  Kody kreskowe: EAN 13
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Zasilanie: Akumulator
  Wysokość: 170 mm
  Szerokość: 125 mm
  Głębokość: 57 mm

☆ Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital ☆

Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital Najniższa Cena Online

☆ Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alcodigital
 • Nazwa produktu: Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  WZORCOWANIE: Alkomat AlcoDigital P100 na życzenie klienta może mieć Świadectwo Wzorcowania wydawane przez Akredytowane Labolatorium Wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Więcej danych uzyskają Państwo po kontakcie z naszym personelem.

  AlcoDigital P100 z drukarką jest . Ego wyłączania zasilania po teście definiowalne poprzez użytkownika w minutach

 • Temperatura pracy -10°C ~ 50°C
 • Temperatura przechowywania -20°C ~ 70°C
 • wymiary 145x63x33mm
 • Waga 165g (bez baterii)
 • Gwarancja 24 miesiące

pakiet zawiera:

 • Alkomat AlcoDigital P100
 • Drukarka bezprzewodowa bluetooth
 • Ustniki 5szt. Pakowane indywidualnie
 • Akumulator LiIon 1800mAh
 • Ładowarka do akumulatora
 • Zasilacz samochodowy 12V
 • Papier cieplny do drukarki 2 rolki
 • Pokrowiec (etui)
 • Walizka z tworzywa nienaturalnego
 • Instrukcja po polsku
 • Karta gwarancyjna
 • Gwarancja 24 miesięczna z certyfikatem kalibracji

☆ Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003) ☆

Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003) Najniższa Cena Online

☆ Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukuj cenne wspomnienia przy pomocy kompaktowej, poręcznej drukarce o wysokiej jakości SELPHY SQUARE QX10, którą zaprojektowano tak, aby pasowała do stylu użytkownika i działała bezproblemowo i bez wykorzystania przewodów.

  Drukowanie ma być czystą przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana ramka pozwala na dodawanie do zdjęcia opisów albo notatek. Dzięki urządzeniu SELPHY SQUARE QX10 możesz kreować atrakcyjne wydruki unikatowych wspomnień przy pomocy gratisowej aplikacji SELPHY Photo Layout marki Canon, która zezwala na dodawanie twórczych części, takie jak pieczątki, filtry, obramowanie, tekst, nakładki i układy.

  przystępne wersje w czterech interesujących kolorach. Wybierz kolor, który najmocniej Ci odpowiada, i zabierz drukarkę SELPHY SQUARE QX10 ze sobą, aby drukować poza domem. Kolorowe, dynamiczne obrazy o jakości archiwalnej, które można przechowywać choćby poprzez 100 lat.

  Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i możliwości drukowania do 20 odbitek po jednym naładowaniu urządzenie jest gotowe do pracy w każdej chwili i w każdym miejscu. Zezwala na drukowanie kwadratowych odbitek (68 mm), które nieprzeciętnie nadają się dla użytkowników mediów społecznościowych.

  mają szersze krawędzie do pisania, więc nieprzeciętnie sprawdzą się w przypadku albumów z wycinkami. Kompletnie bezprzewodowa łączność powoduje, że można prędko i komfortowo podłączyć urządzenie za pomocą aplikacji SELPHY Photo Layout....Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki bezprzewodowe – Ranking na maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki bezprzewodowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek bezprzewodowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk ☆

Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk Najniższa Cena Online

☆ Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Drukarka etykiet Niimbot D110 bezprzewodowa biała etykiety 15x30 210sztuk

☆ Niimbot mobilna drukarka termiczna do etykiet d110 biała ☆

Niimbot mobilna drukarka termiczna do etykiet d110 biała Najniższa Cena Online

☆ Niimbot mobilna drukarka termiczna do etykiet d110 biała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: niimbot
 • Nazwa produktu: Niimbot mobilna drukarka termiczna do etykiet d110 biała
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  mobilna drukarka etykiet Niimbot D110 (biała)

  przenośna drukarka etykiet Niimbot D110 odszuka swoje wykorzystanie na przykład w domu albo w sklepie. Wyróżnia się sprawną pracą i nie wymaga tuszu. Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji nie zajmie sporo miejsca, a jej obsługa nie sprawi Ci problemu. Co więcej, współpracuje z systemami operacyjnymi iOS i Android, łączy się z urządzeniem poprzez Bluetooth – wystarczy, iż pobierzesz aplikację Niimbot.

  przeróżne użycia

  Niimbot D110 wykorzystasz w domu do oklejania na przykład pojemników z żywnością, zabawkami lub na przyprawy. Natomiast w pracy pozwoli zachować porządek – oznaczysz nimi segregatory z ważnymi dokumentami. Oprócz tego odnajdzie swoje wykorzystanie w sklepach z odzieżą, biżuterią, żywnością czy w piekarni.

  produktywne i wygodne drukowanie

  Niimbot D110 drukuje z prędkością 15-20 mm/s, dzięki temu nie musisz czekać zbyt długo na etykiety. Co więcej, jej rozdzielczość wynosi 203 DPI. Nie wymaga dodatkowo tuszu i pozwala drukować etykiety o szerokości 12 mm. Dodatkowo jest kompatybilna z systemami operacyjnymi iOS i Android.

  przeznaczona aplikacja

  Obsługę urządzenia usprawnia aplikacja Niimbot. Dzięki niej wydrukujesz dowolny tekst, kody kreskowe produktów, QR, obrazki, tabelę w excel, emotikony albo czas i datę. Możesz także stworzyć druk seryjny, termin przydatności produktów itp.

  Przemyślana budowa

  Drukarka podkreśla się mobilną konstrukcją – jej rozmiary to 108 x 76 x 30 mm, a waga nie przekracza 137 g. Z powodzeniem przechowasz ją na przykład w szufladzie biurka. Co więcej, pracuje bezprzewodowo – została zaopatrzona w akumulator o pojemności 1200 mAh, a dołączony do zestawu kabel USB-C ułatwi ładowanie. W dodatku jej wykorzystywanie jest proste i bezpieczne.

  W zestawie
  • drukarka
  • przewód USB-A do USB-C
  • rolka z etykietami 12 x 40 mm
  • instrukcja obsługi

☆ Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka ☆

Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka Najniższa Cena Online

☆ Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Niimbot D11 bezprzewodowa drukarka etykiet +rolka

☆ Drukarka NIIMBOT D11 ☆

Drukarka NIIMBOT D11 Najniższa Cena Online

☆ Drukarka NIIMBOT D11 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NIIMBOT
 • Nazwa produktu: Drukarka NIIMBOT D11
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  przenośna drukarka etykiet Niimbot D11 (niebieska)

  Niimbot D11 pozwala drukować etykiety bez zastosowania tuszu. Pracuje bezprzewodowo i podkreśla się kompaktową konstrukcją. Jej rozdzielczość wynosi 203 dpi. Łączy się z kompatybilnym urządzeniem poprzez Bluetooth, a obsługę upraszcza asygnowana aplikacja. Co więcej, w komplecie wynajdziesz kabel ładowania i jedną rolkę, która wystarcza na 160 sztuk etykiet.

  Przydatna na co dzień

  mobilna drukarka Niimbot D11 ułatwi organizację równocześnie w pracy, jak i w domu. Etykiety wykorzystasz do oznaczenia teczek z dokumentami, kabli, pojemników z żywnością czy kosmetykami. Pozwoli też drukować ceny produktów, oznaczać je kodami EAN i terminami przydatności. Co więcej, etykiety są wolne od zgubnego BPA.

  asygnowana aplikacja

  Obsługę drukarki upraszcza aplikacja Niimbot, która współpracuje z systemami operacyjnymi Android i iOS. Z jej poziomu wydrukujesz treści etykiet z wybranym stylem czcionki i rozmiarem, dodasz emotikony, kody kreskowe produktów, kody QR i tabele. Możesz także stworzyć druk seryjny, termin przydatności produktów itp. Ciesz się swobodą używania dzięki D11.

  Lekka i kompaktowa

  Drukarka eksponuje się mobilną konstrukcją – jej rozmiary to 132 x 79 x 29 mm, a waga nie przekracza 182 g. Z powodzeniem przechowasz ją na przykład w szufladzie biurka. Co więcej, pracuje bezprzewodowo – została wyekwipowana w akumulator o pojemności 1500 mAh, a dołączony do zestawu kabel micro USB ułatwi ładowanie. Co więcej, została zaopatrzona w ergonomiczną smycz, która upraszcza transport artykułu.

  W pakiecie
  • drukarka
  • przewód USB-A do micro USB
  • rolka z etykietami (wystarcza na 160 szt.)
  • instrukcja obsługi

☆ Niimbot Drukarka D110 Termiczna Bezprzewodowa Pl ☆

Niimbot Drukarka D110 Termiczna Bezprzewodowa Pl Najniższa Cena Online

☆ Niimbot Drukarka D110 Termiczna Bezprzewodowa Pl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NIIMBOT
 • Nazwa produktu: Niimbot Drukarka D110 Termiczna Bezprzewodowa Pl
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Niimbot Drukarka D110 termiczna Bezprzewodowa Pl NIIMBOT_D110 NIIMBOT nieprzeciętna kompaktowa Drukarka termiczna Bezprzewodowa - Drukarka zawiera się w kieszeni spodni, drukujesz bez tuszu! - Oryginalna drukarka NIIMBOT D110, głowica japońska najwyższej jakości, według producenta bez problemu wydrukuje setki kilometrów etykiet - Na tej aukcji sprzedawany jest kolor: BIAŁY Drukarki pochodzą z Polski, od naszego największego dystrybutora marki NIIMBOT w Polsce - Drukarka jest niezwykle szybka, drukuje kilka etykiet na sekundę, drukarka jest cieplna więc tusz nigdy Ci się nie skończy - Drukarkę znamionuje bardzo wysoka efektywność pracy, zastosowany akumulator 1200mAh, dlatego pozwala na bezprzewodowy wydruk naklejek w dowolnym miejscu na świecie. - starczy zainstalować aplikację PL na telefonie, zintegrować się z drukarką poprzez Bluetooth i drukarka jest gotowa do drukowania Banalnie prosta darmowa aplikacja PL na iOS, a także Android, z którą prosto stworzysz naklejki z dowolnymi elementami takimi jak: - Dowolna czcionka, tekst , a także liczba treści - przeróżne kod kreskowy np. EAN-13 albo własny kod artykułu - Kod QR i inne kody, które wygenerują się same - Obrazek, Scan - Wydruk seryjny 01,02,03 - Tabele excel - Aktualny czas, datę, datę przydatności - Emotikony oraz dużo gotowych logotypów - Linię i inne figury, grafiki - Obrazy z aparatu - Dowolność projektów jest nieograniczona - Aplikacja do obsługi drukarek NIIMBOT teraz jest przystępna w polskiej wersji językowej (beta) komplet posiada: - Drukarkę Niimbot D110 - Rolkę startową z etykietami 12x30 mm - Pudełko z przewodem do ładowania drukarki - Instrukcję obsługi w języku polskim w formie elektronicznej Rolki posiadamy w ciągłej sprzedaży. Drukarka obsługuje rolki do wymiaru 15x50 mm. - UWAGA - Naklejki w naszej ofercie są wodoodporne i nie pozostawiają kleju, są oryginalne, stworzone przez producenta NIIMBOT Drukarki polecane do: - Do wydruku dat przydatności w niewielkich sklepach, cen, - Dla nauczycieli, uczniów, do oklejania np. Zeszytów - Do domu - możesz okleić przyprawy albo mnóstwo innych przedmiotów - Do oznaczenia produktów kodami EAN - podaj kod, a aplikacja sama wygeneruje pasek z kodem - Do tworzenia kodów QR na produktach i innych przedmiotach - starczy podać wartość, a aplikacja sama stworzy obraz z kodem - Do pozostawiania danych domownikom - Dla informatyków, kolekcjonerów, do oznaczania podzespołów - Np, jako świetny upominek - każdy wyszuka zastosowanie tej drukarki w firmie, a także życiu codziennym - Dla lekarzy i prywatnych gabinetów dane technologiczne: - Materiał: ABS - tworzywo nienaturalne - pokaźna objętość baterii: 1200mAh - znaczna Rozdzielczość: 203dpi - wymiar drukarki: 108x76x30mm - minimalna Waga drukarki z baterią: 137 gram - Etykiety są wodoszczelne i bardz


Podsumowanie, czyli jaka drukarka bezprzewodowa najlepsza?


Najlepsza drukarka bezprzewodowa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka bezprzewodowa w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki przenośne – TOP5 na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych drukarek bezprzewodowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych drukarek przenośnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka bezprzewodowa opinie,
 • dobra drukarka bezprzewodowa cena,
 • drukarka bezprzewodowa ranking,
 • drukarka bezprzewodowa jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...