Ranking drukarek bezprzewodowych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Drukarki / Ranking drukarek bezprzewodowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drukarek bezprzewodowych. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drukarek bezprzewodowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych drukarek przenośnych.

Jakie drukarki bezprzewodowe najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drukarki bezprzewodowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drukarek bezprzewodowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Promiler Alkomat alp-1 + drukarka bezprzewodowa ☆

Promiler Alkomat alp-1 + drukarka bezprzewodowa Najniższa Cena Online

☆ Promiler Alkomat alp-1 + drukarka bezprzewodowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Promiler
 • Nazwa produktu: Promiler Alkomat alp-1 + drukarka bezprzewodowa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Alkomat ALP-1 + drukarka bezprzewodowa


  zestaw składający się z alkomatu Sentech ALP-1 i drukarki bezprzewodowej, która daje możliwość wydruku wyników pomiarów. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości podzespołów jest to jedno z najkorzystniejszych maszyn w swej klasie. Urządzenie to pozostało wyposażone bardzo skrupulatny czujka elektrochemiczny. Dzięki zastosowaniu prekursorskiego oprogramowania urządzenie potrafi sprawdzić poprawność działania sensora oraz stan naładowania baterii. Dla zapewnienia precyzji pomiarów urządzenie pozostało wyposażone w detektor przepływu powietrza, aby kontrolować objętość badanej próbki.

  Alkomat ALP-1 to to fachowe urządzenie o ogromnych możliwościach technicznych na przykład można nim wykonać badania w trzech trybach:
  - samoczynny z ustnikiem rurkowym - alkomat samodzielnie rozpoznaje wydech i oczekuje, aż zostanie wdmuchnięte 1,2l powietrza (ustawienie to można modyfikować).
  - ręczny z ustnikiem rurkowym - pobranie próbki powietrza następuje w momencie naciśnięcia przycisku poprzez operatora alkomatu w dowolnej chwili od rozpoznania wydechu przez urządzenie (funkcja wykorzystywana z reguły w sytuacji, gdy dana osoba nie chce albo nie potrafi poddać się padaniu ze względu na brak sił żeby wdmuchnąć odpowiednią próbkę w alkomat).
  - pasywny automatyczny z ustnikiem bezkontaktowym - wydech rozpoznawany jest samoczynnie(czas wdmuchiwania około 2 sekund).
  - pasywny ręczny z ustnikiem bezkontaktowym - pozwala pobrać próbkę choćby, gdy spada ciśnienie wydychanego powietrza. Tryb ten pozwala także na pobranie próbki z płynów.  Alkomat pozwala też na zapisanie wyników w swej pamięci i na przekopiowanie ich na kartę pamięci w formacie MS Excel.

  Alkomat można zakupić w kilku opcjach:
  ALP-1 w wersji podstawowej.
  ALP-1 Kit zaopatrzony w drukarkę przewodową.
  ALP-1 BT z funkcja bluetooth.
  ALP1-BT Kit zaopatrzony w funkcję bluetooth wraz z drukarką bezprzewodową (prezentowany model)


  Alkomat ALP-1

☆ Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003) ☆

Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003) Najniższa Cena Online

☆ Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukuj cenne wspomnienia przy pomocy kompaktowej, poręcznej drukarce o wysokiej jakości SELPHY SQUARE QX10, którą zaprojektowano tak, aby pasowała do stylu użytkownika i działała bezproblemowo i bez wykorzystania przewodów.

  Drukowanie ma być czystą przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana ramka pozwala na dodawanie do zdjęcia opisów albo notatek. Dzięki urządzeniu SELPHY SQUARE QX10 możesz kreować atrakcyjne wydruki unikatowych wspomnień przy pomocy gratisowej aplikacji SELPHY Photo Layout marki Canon, która zezwala na dodawanie twórczych części, takie jak pieczątki, filtry, obramowanie, tekst, nakładki i układy.

  przystępne wersje w czterech interesujących kolorach. Wybierz kolor, który najmocniej Ci odpowiada, i zabierz drukarkę SELPHY SQUARE QX10 ze sobą, aby drukować poza domem. Kolorowe, dynamiczne obrazy o jakości archiwalnej, które można przechowywać choćby poprzez 100 lat.

  Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i możliwości drukowania do 20 odbitek po jednym naładowaniu urządzenie jest gotowe do pracy w każdej chwili i w każdym miejscu. Zezwala na drukowanie kwadratowych odbitek (68 mm), które nieprzeciętnie nadają się dla użytkowników mediów społecznościowych.

  mają szersze krawędzie do pisania, więc nieprzeciętnie sprawdzą się w przypadku albumów z wycinkami. Kompletnie bezprzewodowa łączność powoduje, że można prędko i komfortowo podłączyć urządzenie za pomocą aplikacji SELPHY Photo Layout....


☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 black (4107c003) marki Canon ☆

drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 black (4107c003) marki Canon Najniższa Cena Online

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 black (4107c003) marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 black (4107c003) marki Canon
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukuj cenne wspomnienia dzięki kompaktowej, praktycznej drukarce o wysokiej jakości SELPHY SQUARE QX10, którą zaprojektowano tak, żeby pasowała do stylu użytkownika oraz działała bez problemu i bez zastosowania przewodów. Drukowanie ma być czystą przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana ramka zezwala na dodawanie do fotografie opisów albo notatek. Dzięki urządzeniu SELPHY SQUARE QX10 możesz tworzyć efektowne wydruki wyjątkowych wspomnień za pomocą darmowej aplikacji SELPHY Photo Layout firmy Canon, która pozwala na dodawanie twórczych elementów, takie jak pieczątki, filtry, obramowanie, tekst, nakładki i układy. Przystępna w czterech niebanalnych kolorach. Wybierz kolor, który najistotniej Ci odpowiada, i zabierz drukarkę SELPHY SQUARE QX10 ze sobą, aby drukować poza domem.

  Korzyści:

  • Kolorowe, dynamiczne obrazy o jakości archiwalnej, które można przechowywać nawet poprzez 100 lat.
  • Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i możliwości drukowania do 20 odbitek po jednym naładowaniu urządzenie jest gotowe do pracy w każdej chwili i w każdym miejscu.
  • pozwala na drukowanie kwadratowych odbitek (68 mm), które perfekcyjnie nadają się dla użytkowników mediów społecznościowych. Posiadają szersze krawędzie do pisania, więc genialnie sprawdzą się w przypadku albumów z wycinkami.
  • kompletnie bezprzewodowa łączność powoduje, że można prędko i wygodnie podłączyć urządzenie za pomocą aplikacji SELPHY Photo Layout.

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 green (4110c002) marki Canon ☆

drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 green (4110c002) marki Canon Najniższa Cena Online

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 green (4110c002) marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 green (4110c002) marki Canon
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukuj cenne wspomnienia dzięki kompaktowej, praktycznej drukarce o wysokiej jakości SELPHY SQUARE QX10, którą zaprojektowano tak, by pasowała do stylu użytkownika oraz działała bez problemu i bez użycia przewodów. Drukowanie ma być czystą przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana ramka pozwala na dodawanie do zdjęcia opisów lub notatek. Dzięki urządzeniu SELPHY SQUARE QX10 możesz kreować ładne wydruki wyjątkowych wspomnień za pomocą darmowej aplikacji SELPHY Photo Layout firmy Canon, która pozwala na dodawanie twórczych komponentów, takie jak pieczątki, filtry, obramowanie, tekst, nakładki i układy. Przystępna w czterech interesujących kolorach. Wybierz kolor, który najszczególniej Ci odpowiada, i zabierz drukarkę SELPHY SQUARE QX10 ze sobą, aby drukować poza domem.

  Korzyści:

  • Kolorowe, dynamiczne obrazy o jakości archiwalnej, które można przechowywać nawet poprzez 100 lat.
  • Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i możliwości drukowania do 20 odbitek po jednym naładowaniu urządzenie jest gotowe do pracy w każdej chwili i w każdym miejscu.
  • pozwala na drukowanie kwadratowych odbitek (68 mm), które nieprzeciętnie nadają się dla użytkowników mediów społecznościowych. Posiadają szersze krawędzie do pisania, więc perfekcyjnie sprawdzą się w sytuacji albumów z wycinkami.
  • całkowicie bezprzewodowa łączność powoduje, że można prędko i komfortowo podłączyć urządzenie przy pomocy aplikacji SELPHY Photo Layout.

☆ Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital ☆

Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital Najniższa Cena Online

☆ Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alcodigital
 • Nazwa produktu: Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  WZORCOWANIE: Alkomat AlcoDigital P100 na życzenie klienta może mieć Świadectwo Wzorcowania wydawane przez Akredytowane Labolatorium Wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Więcej danych uzyskają Państwo po kontakcie z naszym personelem.

  AlcoDigital P100 z drukarką jest . Ego wyłączania zasilania po teście definiowalne poprzez użytkownika w minutach

 • Temperatura pracy -10°C ~ 50°C
 • Temperatura przechowywania -20°C ~ 70°C
 • wymiary 145x63x33mm
 • Waga 165g (bez baterii)
 • Gwarancja 24 miesiące

pakiet zawiera:

 • Alkomat AlcoDigital P100
 • Drukarka bezprzewodowa bluetooth
 • Ustniki 5szt. Pakowane indywidualnie
 • Akumulator LiIon 1800mAh
 • Ładowarka do akumulatora
 • Zasilacz samochodowy 12V
 • Papier cieplny do drukarki 2 rolki
 • Pokrowiec (etui)
 • Walizka z tworzywa nienaturalnego
 • Instrukcja po polsku
 • Karta gwarancyjna
 • Gwarancja 24 miesięczna z certyfikatem kalibracji

☆ Xerox Adapter sieci bezprzewodowej 497k16750 ☆

Xerox Adapter sieci bezprzewodowej 497k16750 Najniższa Cena Online

☆ Xerox Adapter sieci bezprzewodowej 497k16750 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Xerox Adapter sieci bezprzewodowej 497k16750
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Adapter sieci bezprzewodowej XEROX 497K16750

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 white (4108c003) marki Canon ☆

drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 white (4108c003) marki Canon Najniższa Cena Online

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 white (4108c003) marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 white (4108c003) marki Canon
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukuj cenne wspomnienia dzięki kompaktowej, funkcjonalnej drukarce o wysokiej jakości SELPHY SQUARE QX10, którą zaprojektowano tak, by pasowała do stylu użytkownika i działała bezproblemowo i bez użycia przewodów. Drukowanie ma być czystą przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana ramka zezwala na dodawanie do fotografie opisów albo notatek. Dzięki urządzeniu SELPHY SQUARE QX10 możesz wytwarzać błyskotliwe wydruki nieszablonowych wspomnień przy pomocy bezpłatnej aplikacji SELPHY Photo Layout firmy Canon, która pozwala na dodawanie twórczych składników, takie jak pieczątki, filtry, obramowanie, tekst, nakładki i układy. Przystępna w czterech niebanalnych kolorach. Wybierz kolor, który najistotniej Ci odpowiada, i zabierz drukarkę SELPHY SQUARE QX10 ze sobą, by drukować poza domem.

  Korzyści:

  • Kolorowe, dynamiczne obrazy o jakości archiwalnej, które można przechowywać nawet poprzez 100 lat.
  • Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i możliwości drukowania do 20 odbitek po jednym naładowaniu urządzenie jest gotowe do pracy w każdej chwili i w każdym miejscu.
  • umożliwia drukowanie kwadratowych odbitek (68 mm), które idealnie nadają się dla użytkowników mediów społecznościowych. Mają szersze krawędzie do pisania, więc wspaniale sprawdzą się w sytuacji albumów z wycinkami.
  • w całości bezprzewodowa łączność sprawia, że można momentalnie i wygodnie podłączyć urządzenie przy pomocy aplikacji SELPHY Photo Layout.


Podobne zestawienia:


Najtańsze drukarki bezprzewodowe – Ranking na marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drukarki bezprzewodowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drukarek bezprzewodowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Xerox Adapter sieci bezprzewodowej 497k16750 ☆

Xerox Adapter sieci bezprzewodowej 497k16750 Najniższa Cena Online

☆ Xerox Adapter sieci bezprzewodowej 497k16750 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xerox
 • Nazwa produktu: Xerox Adapter sieci bezprzewodowej 497k16750
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:
  Adapter sieci bezprzewodowej XEROX 497K16750

☆ Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital ☆

Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital Najniższa Cena Online

☆ Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Alcodigital
 • Nazwa produktu: Alkomat p100 + drukarka bezprzewodowa marki Alcodigital
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  WZORCOWANIE: Alkomat AlcoDigital P100 na życzenie klienta może posiadać Świadectwo Wzorcowania wydawane przez Akredytowane Labolatorium Wzorcujące akredytowane poprzez Polskie Centrum Akredytacji. Więcej informacji uzyskają Państwo po kontakcie z naszym personelem.

  AlcoDigital P100 z drukarką jest . Ego wyłączania zasilania po teście definiowalne poprzez użytkownika w minutach

 • Temperatura pracy -10°C ~ 50°C
 • Temperatura przechowywania -20°C ~ 70°C
 • rozmiary 145x63x33mm
 • Waga 165g (bez baterii)
 • Gwarancja 24 miesiące

komplet zawiera:

 • Alkomat AlcoDigital P100
 • Drukarka bezprzewodowa bluetooth
 • Ustniki 5szt. Pakowane indywidualnie
 • Akumulator LiIon 1800mAh
 • Ładowarka do akumulatora
 • Zasilacz samochodowy 12V
 • Papier cieplny do drukarki 2 rolki
 • Pokrowiec (etui)
 • Walizka z tworzywa nienaturalnego
 • Instrukcja po polsku
 • Karta gwarancyjna
 • Gwarancja 24 miesięczna z certyfikatem kalibracji

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 white (4108c003) marki Canon ☆

drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 white (4108c003) marki Canon Najniższa Cena Online

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 white (4108c003) marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 white (4108c003) marki Canon
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukuj cenne wspomnienia dzięki kompaktowej, praktycznej drukarce o wysokiej jakości SELPHY SQUARE QX10, którą zaprojektowano tak, żeby pasowała do stylu użytkownika oraz działała bezproblemowo i bez użycia przewodów. Drukowanie ma być czystą przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana ramka zezwala na dodawanie do fotografie opisów lub notatek. Dzięki urządzeniu SELPHY SQUARE QX10 możesz kreować błyskotliwe wydruki wyjątkowych wspomnień przy pomocy bezpłatnej aplikacji SELPHY Photo Layout producenta Canon, która umożliwia dodawanie twórczych składników, takie jak pieczątki, filtry, obramowanie, tekst, nakładki i układy. Przystępna w czterech interesujących kolorach. Wybierz kolor, który najszczególniej Ci odpowiada, i zabierz drukarkę SELPHY SQUARE QX10 ze sobą, by drukować poza domem.

  Korzyści:

  • Kolorowe, dynamiczne obrazy o jakości archiwalnej, które można przechowywać choćby poprzez 100 lat.
  • Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i możliwości drukowania do 20 odbitek po jednym naładowaniu urządzenie jest gotowe do pracy w każdej chwili i w każdym miejscu.
  • umożliwia drukowanie kwadratowych odbitek (68 mm), które idealnie nadają się dla użytkowników mediów społecznościowych. Posiadają szersze krawędzie do pisania, więc doskonale sprawdzą się w sytuacji albumów z wycinkami.
  • całkowicie bezprzewodowa łączność powoduje, że można ekspresowo i wygodnie podłączyć urządzenie za pomocą aplikacji SELPHY Photo Layout.

☆ Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003) ☆

Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003) Najniższa Cena Online

☆ Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: Canon drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 pink (4109c003)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukuj cenne wspomnienia za pomocą kompaktowej, praktycznej drukarce o wysokiej jakości SELPHY SQUARE QX10, którą zaprojektowano tak, by pasowała do stylu użytkownika oraz działała bez problemu i bez wykorzystania przewodów.

  Drukowanie ma być czystą przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana ramka zezwala na dodawanie do zdjęcia opisów lub notatek. Dzięki urządzeniu SELPHY SQUARE QX10 możesz wytwarzać ładne wydruki wyjątkowych wspomnień przy pomocy bezpłatnej aplikacji SELPHY Photo Layout producenta Canon, która umożliwia dodawanie twórczych elementów, takie jak pieczątki, filtry, obramowanie, tekst, nakładki i układy.

  przystępne wersje w czterech interesujących kolorach. Wybierz kolor, który najistotniej Ci odpowiada, i zabierz drukarkę SELPHY SQUARE QX10 ze sobą, aby drukować poza domem. Kolorowe, dynamiczne obrazy o jakości archiwalnej, które można przechowywać nawet przez 100 lat.

  Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i możliwości drukowania do 20 odbitek po jednym naładowaniu urządzenie jest gotowe do pracy w każdej chwili i w każdym miejscu. Umożliwia drukowanie kwadratowych odbitek (68 mm), które genialnie nadają się dla użytkowników mediów społecznościowych.

  posiadają szersze krawędzie do pisania, więc rewelacyjnie sprawdzą się w sytuacji albumów z wycinkami. W pełni bezprzewodowa łączność powoduje, że można momentalnie i wygodnie podłączyć urządzenie za pomocą aplikacji SELPHY Photo Layout....


☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 black (4107c003) marki Canon ☆

drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 black (4107c003) marki Canon Najniższa Cena Online

☆ drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 black (4107c003) marki Canon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drukarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Canon
 • Nazwa produktu: drukarka bezprzewodowa selphy square qx10 black (4107c003) marki Canon
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Drukarki do zastosowań biurowych i domowych
 • Charakterystyka / Opis drukarki:

  Drukuj cenne wspomnienia dzięki kompaktowej, praktycznej drukarce o wysokiej jakości SELPHY SQUARE QX10, którą zaprojektowano tak, by pasowała do stylu użytkownika i działała bezproblemowo i bez zastosowania przewodów. Drukowanie ma być czystą przyjemnością. Specjalnie zaprojektowana ramka umożliwia dodawanie do zdjęcia opisów albo notatek. Dzięki urządzeniu SELPHY SQUARE QX10 możesz kreować piękne wydruki nieszablonowych wspomnień za pomocą darmowej aplikacji SELPHY Photo Layout producenta Canon, która pozwala na dodawanie twórczych składników, takie jak pieczątki, filtry, obramowanie, tekst, nakładki i układy. Dostępna w czterech ciekawych kolorach. Wybierz kolor, który najszczególniej Ci odpowiada, i zabierz drukarkę SELPHY SQUARE QX10 ze sobą, aby drukować poza domem.

  Korzyści:

  • Kolorowe, dynamiczne obrazy o jakości archiwalnej, które można przechowywać nawet poprzez 100 lat.
  • Dzięki wewnętrznemu akumulatorowi i możliwości drukowania do 20 odbitek po jednym naładowaniu urządzenie jest gotowe do pracy w każdej chwili i w każdym miejscu.
  • zezwala na drukowanie kwadratowych odbitek (68 mm), które nieprzeciętnie nadają się dla użytkowników mediów społecznościowych. Posiadają szersze krawędzie do pisania, więc nieprzeciętnie sprawdzą się w sytuacji albumów z wycinkami.
  • całkowicie bezprzewodowa łączność powoduje, iż można szybko i wygodnie podłączyć urządzenie przy pomocy aplikacji SELPHY Photo Layout.


Podsumowanie, czyli jaka drukarka bezprzewodowa najlepsza?


Najlepsza drukarka bezprzewodowa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drukarka bezprzewodowa w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drukarki przenośne – TOP5 na marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych drukarek bezprzewodowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych drukarek przenośnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drukarka bezprzewodowa opinie,
 • dobra drukarka bezprzewodowa cena,
 • drukarka bezprzewodowa ranking,
 • drukarka bezprzewodowa jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...