Ranking czajników na gaz do 400 zł. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników na gaz do 400 zł


Pomagamy w wyborze dobrych czajników na gaz do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników na gaz do 400 zł,
 • TOP5 często wybieranych czajników na gaz do biura oraz kuchni.

Jakie czajniki na gaz do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki na gaz do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking czajników na gaz do 400 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Zwilling plus czajnik 1,6l ☆

Zwilling plus czajnik 1,6l Najniższa Cena Online

☆ Zwilling plus czajnik 1,6l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling plus czajnik 1,6l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Jeśli uwielbiasz pić czarną albo zieloną herbatę, mieszanki ziołowe lub owocowe, Twoja przyjemność powinna zacząć się od czajnika ZWILLING Plus. W tym wysokiej jakości czajniku możesz podgrzać do 1,6 litra wody, oszczędzając czas i energię.

  Dno stworzone w technice SIGMA® Classic posiada aluminiowy rdzeń, który optymalnie rozprowadza i magazynuje ciepło. Znakiem najwyższej jakości jest dodatkowo zewnętrzna warstwa magnetycznej stali nierdzewnej: dzięki niej czajnik z gwizdkiem ZWILLING® Plus wspaniale nadaje się do wszelkich typów kuchenek - a zatem także do indukcji.

  Kolejnym plusem jest przemyślana pokrywa: szczelne zamknięcie sprawia, że gotujesz w sposób energooszczędny.Gotowanie wody to podstawa przygotowania doskonałej herbaty. Ale kiedy zostaje osiągnięta optymalna temperatura? Jak tylko rozlegnie się gwizdek!

  Czajnik ze stali nierdzewnej o polerowanej powierzchni niesamowicie przedstawia się w każdej kuchni. Za postępowy design odpowiada znane studio Thun-Rodriguez.parametry SZCZEGÓLNEZaprojektowany poprzez znanych włoskich projektantów Matteo Thuna i Antonio RodriguezaHermetyczna technika dna Sigma Classic gwarantująca szybką i równomierną dystrybucję ciepłaStal nierdzewna 18/10 z połyskującym, polerowanym wykończeniemSzczelnie przypasowana pokrywa uniemożliwia wydobywaniu się paryErgonomiczna, chłodna rękojeść gwarantująca idealną obsługęOpcjonalny zdejmowany gwizdek zawiadamiający zagotowanie wodyNadaje się do wszelkich płyt kuchennych, w tym indukcyjnychWYMIARYŚrednica:18 cmŚrednica dna:14.5 cmWysokość:22.6 cmSzerokość:18.1 cmPojemność:1.6 ltrGrubość dna:0.5 cmMasa:1 kg


☆ Czajnik stagg matte white' marki Fellow ☆

Czajnik stagg matte white' marki Fellow Najniższa Cena Online

☆ Czajnik stagg matte white' marki Fellow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik stagg matte white' marki Fellow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  ładny, użyteczny design tego czajnika Stagg niewątpliwie podniesie jakość Twojego parzenia. Ciesz się intuicyjnym, równomiernym nalewaniem dzięki skrupulatnej wylewce. Kontroluj temperaturę dzięki zastosowanemu termometrowi zakresu parzenia. Nalewaj w równym, wolnym tempie dzięki uchwytowi z przeciwwagą, który przesuwa środek cięzkości w kierunku rąk.TERMOMETR ZAKRESU ZAPARZANIACzerwony zakres wskazuje adekwatną temperaturę parzenia - od 90 do 96°C.skrupulatnA WYLEWKAPowolne i równomierne nalewanie wygrywa wyścig! Wylewka Stagg została zaprojektowana tak, aby zapewnić trafną prędkość nalewania.UCHWYT Z PRZECIWWAGĄCofnij ciężar w górę! Obciążony uchwyt tego czajnika przesuwa środek ciężkości bliżej dłoni, usprawniając nalewanie.Materiał: 301 stal nierdzewna 18/8Pojemność: 1,0 lKompatybilność: bezpieczny dla elektryczności i gazu (NIE JEST KOMPATYBILNY Z ZESTAWAMI INDUKCYJNYMI). Należy pamiętać, że umieszczanie produktu na szorstkich albo nieczystych powierzchniach, jak dodatkowo codzienne wykorzystywanie czajnika spowoduje małe zniszczenie wykończenia na spodzie czajnika. Jest to normalne zużycie i nie ma wpływu na funkcjonalność. Wykorzystywanie czajnika na kuchence elektrycznej lub gazowej może spowodować niewielkie odbarwienia na dolnej części towaru.Czyszczenie: nie pasuje do mycia w zmywarce. Myć ciepłą wodą z mydłem. Nie używać mydeł ściernych, środków czyszczących ani szorujących.

☆ Czajnik stagg matte black marki Fellow ☆

Czajnik stagg matte black marki Fellow Najniższa Cena Online

☆ Czajnik stagg matte black marki Fellow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik stagg matte black marki Fellow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  ładny, poręczny design tego czajnika Stagg z pewnością podniesie jakość Twojego parzenia. Ciesz się intuicyjnym, równomiernym nalewaniem dzięki precyzyjnej wylewce. Kontroluj temperaturę dzięki zastosowanemu termometrowi zakresu parzenia. Nalewaj w równym, wolnym tempie dzięki uchwytowi z przeciwwagą, który przesuwa środek cięzkości w kierunku dłoni.TERMOMETR ZAKRESU ZAPARZANIACzerwony zakres wskazuje słuszną temperaturę parzenia - od 90 do 96°C.starannA WYLEWKAPowolne i równomierne nalewanie wygrywa wyścig! Wylewka Stagg została zaprojektowana tak, aby zapewnić słuszną prędkość nalewania.UCHWYT Z PRZECIWWAGĄCofnij ciężar w górę! Obciążony uchwyt tego czajnika przesuwa środek ciężkości bliżej dłoni, upraszczając nalewanie.Materiał: 301 stal nierdzewna 18/8Pojemność: 1,0 lKompatybilność: bezpieczny dla elektryczności i gazu (NIE JEST KOMPATYBILNY Z ZESTAWAMI INDUKCYJNYMI). Należy pamiętać, iż umieszczanie produktu na szorstkich albo nieczystych powierzchniach, jak także codzienne stosowanie czajnika spowoduje śladowe uszkodzenie wykończenia na spodzie czajnika. Jest to normalne zużycie i nie ma wpływu na funkcjonalność. Stosowanie czajnika na kuchence elektrycznej albo gazowej może spowodować znikome odbarwienia na dolnej części produktu.Czyszczenie: nie nadaje się do mycia w zmywarce. Myć ciepłą wodą z mydłem. Nie używać mydeł ściernych, środków czyszczących ani szorujących.

☆ Czajnik stagg polished steel' marki Fellow ☆

Czajnik stagg polished steel' marki Fellow Najniższa Cena Online

☆ Czajnik stagg polished steel' marki Fellow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik stagg polished steel' marki Fellow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  ładny, poręczny design tego czajnika Stagg z pewnością podniesie jakość Twojego parzenia. Ciesz się instynktownym, równomiernym nalewaniem dzięki dokładnej wylewce. Kontroluj temperaturę dzięki zastosowanemu termometrowi zakresu parzenia. Nalewaj w równym, wolnym tempie dzięki uchwytowi z przeciwwagą, który przesuwa środek cięzkości w kierunku rąk.TERMOMETR ZAKRESU ZAPARZANIACzerwony zakres wskazuje optymalną temperaturę parzenia - od 90 do 96°C.dokładnA WYLEWKAPowolne i równomierne nalewanie wygrywa wyścig! Wylewka Stagg została zaprojektowana tak, aby zapewnić optymalną prędkość nalewania.UCHWYT Z PRZECIWWAGĄCofnij ciężar w górę! Obciążony uchwyt tego czajnika przesuwa środek ciężkości bliżej rąk, upraszczając nalewanie.Materiał: 301 stal nierdzewna 18/8Pojemność: 1,0 lKompatybilność: bezpieczny dla elektryczności i gazu (NIE JEST KOMPATYBILNY Z ZESTAWAMI INDUKCYJNYMI). Należy pamiętać, iż umieszczanie towaru na szorstkich albo nieczystych powierzchniach, jak także codzienne używanie czajnika spowoduje drobne uszkodzenie wykończenia na spodzie czajnika. Jest to normalne zużycie i nie ma wpływu na funkcjonalność. Wykorzystywanie czajnika na kuchence elektrycznej albo gazowej może spowodować drobne odbarwienia na dolnej części towaru.Czyszczenie: nie nadaje się do mycia w zmywarce. Myć ciepłą wodą z mydłem. Nie używać mydeł ściernych, środków czyszczących ani szorujących.


Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki na gaz do 400 zł – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze czajniki na gaz do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników na gaz do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zwilling plus czajnik 1,6l ☆

Zwilling plus czajnik 1,6l Najniższa Cena Online

☆ Zwilling plus czajnik 1,6l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling plus czajnik 1,6l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Jeśli lubisz pić czarną albo zieloną herbatę, mieszanki ziołowe lub owocowe, Twoja przyjemność powinna zacząć się od czajnika ZWILLING Plus. W tym wysokiej jakości czajniku możesz podgrzać do 1,6 litra wody, oszczędzając czas i energię.

  Dno wytwarzane w technologii SIGMA® Classic zawiera aluminiowy rdzeń, który odpowiednio rozprowadza i magazynuje ciepło. Znakiem najwyższej jakości jest również zewnętrzna powłoka magnetycznej stali rdzoodpornej: dzięki niej czajnik z gwizdkiem ZWILLING® Plus idealnie nadaje się do wszelkich typów kuchni - a zatem także do indukcji.

  Kolejnym plusem jest przemyślana pokrywa: szczelne zamknięcie powoduje, że gotujesz w sposób energooszczędny.Gotowanie wody to podstawa przygotowania nieprzeciętnej herbaty. Lecz kiedy zostaje osiągnięta optymalna temperatura? Jak tylko rozlegnie się gwizdek!

  Czajnik ze stali rdzoodpornej o polerowanej powierzchni niesamowicie demonstruje się w każdej kuchni. Za nowoczesny design odpowiada znane studio Thun-Rodriguez.właściwości SZCZEGÓLNEZaprojektowany przez znanych włoskich projektantów Matteo Thuna i Antonio RodriguezaHermetyczna technologia dna Sigma Classic zapewniająca szybką i równomierną dystrybucję ciepłaStal nierdzewna 18/10 z połyskującym, polerowanym wykończeniemSzczelnie dopasowana pokrywa uniemożliwia wydobywaniu się paryErgonomiczna, chłodna rękojeść zapewniająca nadzwyczajną obsługęOpcjonalny zdejmowany gwizdek informujący zagotowanie wodyNadaje się do wszystkich płyt kuchennych, w tym indukcyjnychWYMIARYŚrednica:18 cmŚrednica dna:14.5 cmWysokość:22.6 cmSzerokość:18.1 cmPojemność:1.6 ltrGrubość dna:0.5 cmMasa:1 kg


☆ Czajnik stagg polished steel' marki Fellow ☆

Czajnik stagg polished steel' marki Fellow Najniższa Cena Online

☆ Czajnik stagg polished steel' marki Fellow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik stagg polished steel' marki Fellow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  atrakcyjny, użyteczny design tego czajnika Stagg na pewno podniesie jakość Twojego parzenia. Ciesz się instynktownym, równomiernym nalewaniem dzięki dokładnej wylewce. Kontroluj temperaturę dzięki zaimplementowanemu termometrowi zakresu parzenia. Nalewaj w równym, wolnym tempie dzięki uchwytowi z przeciwwagą, który przesuwa środek cięzkości w kierunku rąk.TERMOMETR ZAKRESU ZAPARZANIACzerwony zakres wskazuje adekwatną temperaturę parzenia - od 90 do 96°C.starannA WYLEWKAPowolne i równomierne nalewanie wygrywa wyścig! Wylewka Stagg została zaprojektowana tak, żeby zapewnić stosowną prędkość nalewania.UCHWYT Z PRZECIWWAGĄCofnij ciężar w górę! Obciążony uchwyt tego czajnika przesuwa środek ciężkości bliżej rąk, ułatwiając nalewanie.Materiał: 301 stal nierdzewna 18/8Pojemność: 1,0 lKompatybilność: bezpieczny dla elektryczności i gazu (NIE JEST KOMPATYBILNY Z ZESTAWAMI INDUKCYJNYMI). Należy pamiętać, iż umieszczanie artykułu na szorstkich albo nieczystych powierzchniach, jak na dodatek codzienne wykorzystywanie czajnika spowoduje minimalne uszkodzenie wykończenia na spodzie czajnika. Jest to normalne zużycie i nie ma wpływu na funkcjonalność. Wykorzystywanie czajnika na kuchence elektrycznej albo gazowej może spowodować znikome odbarwienia na dolnej części produktu.Czyszczenie: nie nadaje się do mycia w zmywarce. Myć ciepłą wodą z mydłem. Nie używać mydeł ściernych, środków czyszczących ani szorujących.

☆ Czajnik stagg matte white' marki Fellow ☆

Czajnik stagg matte white' marki Fellow Najniższa Cena Online

☆ Czajnik stagg matte white' marki Fellow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik stagg matte white' marki Fellow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  błyskotliwy, funkcjonalny design tego czajnika Stagg na pewno podniesie jakość Twojego parzenia. Ciesz się instynktownym, równomiernym nalewaniem dzięki dokładnej wylewce. Kontroluj temperaturę dzięki zaimplementowanemu termometrowi zakresu parzenia. Nalewaj w równym, wolnym tempie dzięki uchwytowi z przeciwwagą, który przesuwa środek cięzkości w kierunku rąk.TERMOMETR ZAKRESU ZAPARZANIACzerwony zakres wskazuje optymalną temperaturę parzenia - od 90 do 96°C.starannA WYLEWKAPowolne i równomierne nalewanie wygrywa wyścig! Wylewka Stagg została zaprojektowana tak, żeby zapewnić trafną prędkość nalewania.UCHWYT Z PRZECIWWAGĄCofnij ciężar w górę! Obciążony uchwyt tego czajnika przesuwa środek ciężkości bliżej dłoni, upraszczając nalewanie.Materiał: 301 stal nierdzewna 18/8Pojemność: 1,0 lKompatybilność: bezpieczny dla elektryczności i gazu (NIE JEST KOMPATYBILNY Z ZESTAWAMI INDUKCYJNYMI). Należy pamiętać, iż umieszczanie artykułu na szorstkich lub nieczystych powierzchniach, jak w dodatku codzienne wykorzystywanie czajnika spowoduje niepokaźne uszkodzenie wykończenia na spodzie czajnika. Jest to normalne zużycie i nie ma wpływu na funkcjonalność. Wykorzystywanie czajnika na kuchence elektrycznej lub gazowej może spowodować małe odbarwienia na dolnej części produktu.Czyszczenie: nie nadaje się do mycia w zmywarce. Myć ciepłą wodą z mydłem. Nie używać mydeł ściernych, środków czyszczących ani szorujących.

☆ Czajnik stagg matte black marki Fellow ☆

Czajnik stagg matte black marki Fellow Najniższa Cena Online

☆ Czajnik stagg matte black marki Fellow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik stagg matte black marki Fellow
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  błyskotliwy, funkcjonalny design tego czajnika Stagg bez wątpienia podniesie jakość Twojego parzenia. Ciesz się instynktownym, równomiernym nalewaniem dzięki precyzyjnej wylewce. Kontroluj temperaturę dzięki zastosowanemu termometrowi zakresu parzenia. Nalewaj w równym, wolnym tempie dzięki uchwytowi z przeciwwagą, który przesuwa środek cięzkości w kierunku dłoni.TERMOMETR ZAKRESU ZAPARZANIACzerwony zakres wskazuje trafną temperaturę parzenia - od 90 do 96°C.skrupulatnA WYLEWKAPowolne i równomierne nalewanie wygrywa wyścig! Wylewka Stagg została zaprojektowana tak, żeby zapewnić słuszną prędkość nalewania.UCHWYT Z PRZECIWWAGĄCofnij ciężar w górę! Obciążony uchwyt tego czajnika przesuwa środek ciężkości bliżej dłoni, usprawniając nalewanie.Materiał: 301 stal nierdzewna 18/8Pojemność: 1,0 lKompatybilność: bezpieczny dla elektryczności i gazu (NIE JEST KOMPATYBILNY Z ZESTAWAMI INDUKCYJNYMI). Należy pamiętać, że umieszczanie artykułu na szorstkich albo nieczystych powierzchniach, jak ponadto codzienne wykorzystywanie czajnika spowoduje nieznaczne uszkodzenie wykończenia na spodzie czajnika. Jest to normalne zużycie i nie ma wpływu na funkcjonalność. Wykorzystywanie czajnika na kuchence elektrycznej lub gazowej może spowodować niepokaźne odbarwienia na dolnej części artykułu.Czyszczenie: nie nadaje się do mycia w zmywarce. Myć ciepłą wodą z mydłem. Nie używać mydeł ściernych, środków czyszczących ani szorujących.


Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik na gaz do 400 zł najlepszy?


Najlepszy czajnik na gaz do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik na gaz do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane czajniki na gaz – Zestawienie na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych czajników na gaz do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych czajników na gaz do biura oraz kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik na gaz do 400 zł opinie,
 • dobry czajnik na gaz do 400 zł cena,
 • czajnik na gaz do 400 zł ranking,
 • czajnik na gaz do 400 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...