Ranking czajników elektrycznych Prime3. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych Prime3


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych czajników elektrycznych Prime3. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych Prime3,
 • TOP5 chętnie kupowanych czajników elektrycznych do biura i kuchni.

Jakie czajniki elektryczne Prime3 najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne Prime3, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking czajników elektrycznych Prime3, wraz ze składem, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Czajnik sek41 marki Prime3 ☆

Czajnik sek41 marki Prime3 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik sek41 marki Prime3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prime3
 • Nazwa produktu: Czajnik sek41 marki Prime3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Prime 3 SEK41 Inox 2200W 1,7l Czajnik to teraz podstawowe wyposażenie każdej kuchni, spotkać go można w każdym domu. To już nie tylko artykuł pierwszej potrzeby, w którym zagotujemy wodę na kawę czy herbatę, to także ważny składnik wyposażenia wnętrza.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty objętość: 1,7 l Moc: 1850-2200 W wykonany z wysokiej jakości stali rdzoodpornej Przycisk samoczynnie otwierający pokrywę automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody Zabezpieczenie przed przegrzaniem Filtr osadów wapiennych Obrotowa podstawa, płaskie dno wytworzone ze stali rdzoodpornej Funkcjonalność Wychodząc naprzeciw użytkownikom, którzy oczekują coraz wyższej funkcjonalności i estetyki sprzętów kuchennych, PRIME3 wprowadza do oferty nowy czajnik elektryczny SEK41 o mocy 2200 W i pojemności 1,7 l (min.

  0,5 l), dzięki temu momentalnie i bezproblemowo zagotujemy wodę na herbatę dla całej rodziny. Obrotowa podstawa, grzałka elektryczna ukryta w płaskim dnie ze stali rdzoodpornej, dobrze widoczny wskaźnik poziomu wody i samoczynny przycisk otwierający pokrywę powodują, iż SEK41 jest szczególnie wygodny w codziennym użytkowaniu.

  producent pomyślał w dodatku o użytkownikach, którzy w swoich kranach posiadają twardą wodę. Zaimplementowany filtr osadów wapiennych dba bowiem o to, by „kamień", który powstaje w czasie gotowania wody, nie dostał się do naszego kubka.

  Nie musimy się też obawiać o to, iż woda się wygotuje, a czajnik spali, gdyż zaopatrzono go w system automatycznego wyłączenia. Zaimplementowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, także gwarantuje bezpieczeństwo jego wykorzystywania.

  SPECYFIKACJA technologicznA pojemność 1,7 l, min. 0,5 l wytworzony z wysokiej jakości stali nierdzewnej Przycisk samoczynnie otwierający pokrywę automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody Zabezpieczenie przed przegrzaniem Filtr osadów wapiennych Obrotowa podstawa, płaskie dno wytworzone ze stali rdzoodpornej Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz Moc: 1850-2200 W rozmiary: 21,8 x 15,5 x 24,3 cm Waga: 0,81 kg


☆ Czajnik PRIME3 SEK81 + DARMOWY TRANSPORT! ☆

Czajnik PRIME3 SEK81 + DARMOWY TRANSPORT! Najniższa Cena Online

☆ Czajnik PRIME3 SEK81 + DARMOWY TRANSPORT! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prime3
 • Nazwa produktu: Czajnik PRIME3 SEK81 + DARMOWY TRANSPORT!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik SEK81 producenta PRIME3 o mocy 2200W i obszerności 1,7l (min. 0,5l) spełni oczekiwania wymagających użytkowników dbających zarówno o jakość urządzenia, jak i jego wygląd. Dzięki wygodnemu uchwytowi, obrotowej podstawce, grzałce ukrytej grzałce w wytworzonym ze stali rdzoodpornej dnie i przyciskowi automatycznie otwierającemu pokrywę, urządzenie to jest bardzo wygodne w codziennym wykorzystywaniu.

  Zapominalscy nie muszą obawiać się o to, że zapomną o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik automatycznie wyłączy się po zagotowaniu wody. W dodatku zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, w które został zaopatrzony czajnik, zapewnia bezpieczeństwo stosowania.

  Czajnik ekran LED wskazujący temperaturę wody i regulację w zakresie od 60°C do 100°C, a także możliwość podtrzymania wybranej temperatury, co potrzebne jest przy przygotowywaniu naparu np.

  z ziół. To udogodnienie docenią nad wyraz miłośnicy zielonej herbaty. Funkcjonalności dopełnia idealnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla, a także wskaźnik poziomu wody, który zezwala na użytkownikowi kontrolę nad ilością wody, a także specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla....


☆ Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45471 ☆

Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45471 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45471 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45471
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  DESIGN
  Stylowy i elegancki design czajników z serii Velvet odmieni wnętrze Twojej kuchni zapewniając równocześnie bezawaryjną jakość i funkcjonalność!

  efektywnOŚĆ
  Dzięki obszernej mocy do 2400 W czajnik skraca czas gotowania wody, co pomaga zaoszczędzić równocześnie Twój czas, jak i pieniądze. Wyższa moc czajnika zapewnia szybsze zagotowanie wody i mniejsze zużycie prądu.

  pojemnośĆ
  Pojemny czajnik jest świetny dla większej rodziny - dzięki obszerności 1,7 L bz problemu zagotuje wodę dla wszystkich członków rodziny równocześnie.

  WYGODA
  Komfort użytkowania urządzenia jest powiększony dzięki zaimplementowaniu obrotowej podstawy - możesz na niej postawić czajnik w dowolnym położeniu.

  KONTROLA
  Wskaźnik poziomu wody pomoże Ci w prędki sposób sprawdzić liczba wody w czajniku bez konieczności otwierania pokrywy.

  BEZPIECZEŃSTWO
  zastosowanie automatycznego wyłącznika pozwoli zakończyć gotowanie wody w momencie osiągnięcia poprzez nią trafnej temperatury, dzięi czamu nie musisz martwić się tym, iż woda wygotuje się, jeśli zapomnisz ręcznie wyłączyć czajnik.

  CZYSTOŚĆ
  Filtr antywapienny zapobiega przedostawaniu się kamienia do szklanki, co pozwoli Ci radować się naprawdę czystą wodą i klarownym naparem.

  właściwości:
  pojemność: 1,7 l
  Moc urządzenia: 50/60 Hz 2000-2400 W
  Napięcie: 220-240 V
  Materiał: korpus ze stali rdzoodpornej z białą warstwą i drewnianą rączką
  Podstawka: bezprzewodowa 360 st.
  wariant wtyczki: standardowa VDE
  Długość kabla: 75 cm

☆ Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45472 ☆

Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45472 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45472 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45472
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  DESIGN
  Stylowy i stylowy design czajników z linii Velvet odmieni wnętrze Twojej kuchni gwarantując jednocześnie niezawodną jakość i funkcjonalność!

  produktywnOŚĆ
  Dzięki pokaźnej mocy do 2400 W czajnik skraca czas gotowania wody, co pomaga zaoszczędzić zarówno Twój czas, jak i pieniądze. Wyższa moc czajnika zagwarantuje szybsze zagotowanie wody i mniejsze zużycie prądu.

  objętośĆ
  Pojemny czajnik jest nieprzeciętny dla obszerniejszej rodziny - dzięki pojemności 1,7 L bz problemu zagotuje wodę dla wszelkich członków rodziny równocześnie.

  WYGODA
  Komfort stosowania urządzenia jest powiększony dzięki zastosowaniu obrotowej podstawy - możesz na niej postawić czajnik w dowolnym położeniu.

  KONTROLA
  Wskaźnik poziomu wody pomoże Ci w szybki sposób sprawdzić liczba wody w czajniku bez konieczności otwierania pokrywy.

  BEZPIECZEŃSTWO
  użycie automatycznego wyłącznika pozwoli zakończyć gotowanie wody w chwili osiągnięcia poprzez nią optymalnej temperatury, dzięki temu nie musisz martwić się tym, że woda wygotuje się, jeśli zapomnisz ręcznie wyłączyć czajnik.

  CZYSTOŚĆ

  Filtr antywapienny uniemożliwia przedostawaniu się kamienia do szklanki, co pozwoli Ci radować się naprawdę czystą wodą i przejrzystym naparem.

  atrybuty:
  pojemność: 1,7 l
  Moc urządzenia: 50/60 Hz 2000-2400 W
  Napięcie: 220-240 V
  Materiał: korpus ze stali nierdzewnej z białą powłoką i drewnianą rączką
  Podstawka: bezprzewodowa 360 st.
  wariant wtyczki: charakterystyczna VDE
  Długość kabla: 75 cm

☆ Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514) ☆

Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prime3
 • Nazwa produktu: Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik SEK51RD marki PRIME3 o mocy 2200W i pojemności 1,5l (min. 0,5l) spełni oczekiwania wymagających użytkowników dbających równocześnie o jakość urządzenia, jak i jego wygląd. Dzięki wygodnemu uchwytowi, obrotowej podstawce i ukrytej w płaskim dnie grzałce, urządzenie to jest wyjątkowo komfortowe w codziennym użytkowaniu. Zapominalscy nie muszą obawiać się o to, iż zapomną o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik automatycznie wyłączy się po zagotowaniu wody. Dodatkowo wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, w które pozostał zaopatrzony czajnik, zagwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Czajnik, by być jeszcze bardziej praktycznym, genialnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla i wskaźnik poziomu wody, który zezwala na użytkownikowi kontrolę nad ilością wody, a także specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla....


Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne Prime3 – Ranking na październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne Prime3, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych Prime3 jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Czajnik sek41 marki Prime3 ☆

Czajnik sek41 marki Prime3 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik sek41 marki Prime3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prime3
 • Nazwa produktu: Czajnik sek41 marki Prime3
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Prime 3 SEK41 Inox 2200W 1,7l Czajnik to dzisiaj podstawowe wyposażenie każdej kuchni, spotkać go można w każdym domu. To już nie tylko produkt pierwszej potrzeby, w którym zagotujemy wodę na kawę czy herbatę, to także ważny komponent wyposażenia wnętrza.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty pojemność: 1,7 l Moc: 1850-2200 W tworzony z wysokiej jakości stali rdzoodpornej Przycisk automatycznie otwierający pokrywę samoczynne wyłączenie po zagotowaniu wody Zabezpieczenie przed przegrzaniem Filtr osadów wapiennych Obrotowa podstawa, płaskie dno produkowane ze stali rdzoodpornej Funkcjonalność Wychodząc naprzeciw użytkownikom, którzy oczekują coraz wyższej funkcjonalności i estetyki urządzeń kuchennych, PRIME3 wprowadza do oferty nowy czajnik elektryczny SEK41 o mocy 2200 W i objętości 1,7 l (min.

  0,5 l), dzięki temu momentalnie i bez problemu zagotujemy wodę na herbatę dla całej rodziny. Obrotowa podstawa, grzałka elektryczna ukryta w płaskim dnie ze stali nierdzewnej, należycie widoczny wskaźnik poziomu wody oraz samoczynny przycisk otwierający pokrywę sprawiają, że SEK41 jest szczególnie komfortowy w codziennym wykorzystywaniu.

  marka pomyślał na dodatek o użytkownikach, którzy w swoich kranach mają twardą wodę. Wbudowany filtr osadów wapiennych dba bowiem o to, by „kamień", który powstaje w czasie gotowania wody, nie dostał się do naszego kubka.

  Nie musimy się jeszcze obawiać o to, że woda się wygotuje, a czajnik spali, gdyż wyekwipowano go w system automatycznego wyłączenia. Wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, także zagwarantuje bezpieczeństwo jego używania.

  SPECYFIKACJA technicznA pojemność 1,7 l, min. 0,5 l wytwarzany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Przycisk samoczynnie otwierający pokrywę samoczynne wyłączenie po zagotowaniu wody Zabezpieczenie przed przegrzaniem Filtr osadów wapiennych Obrotowa podstawa, płaskie dno tworzone ze stali nierdzewnej Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz Moc: 1850-2200 W wymiary: 21,8 x 15,5 x 24,3 cm Waga: 0,81 kg


☆ Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514) ☆

Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prime3
 • Nazwa produktu: Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik SEK51RD firmy PRIME3 o mocy 2200W i objętości 1,5l (min. 0,5l) spełni oczekiwania wymagających użytkowników dbających jednocześnie o jakość urządzenia, jak i jego wygląd. Dzięki komfortowemu uchwytowi, obrotowej podstawce i ukrytej w płaskim dnie grzałce, urządzenie to jest szczególnie wygodne w codziennym stosowaniu. Zapominalscy nie muszą obawiać się o to, iż zapomną o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik automatycznie wyłączy się po zagotowaniu wody. W dodatku zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, w które pozostał wyekwipowany czajnik, gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Czajnik, by być jeszcze bardziej ergonomicznym, nieprzeciętnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla, a także wskaźnik poziomu wody, który umożliwia użytkownikowi kontrolę nad ilością wody, a także specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla....

☆ Czajnik PRIME3 SEK81 + DARMOWY TRANSPORT! ☆

Czajnik PRIME3 SEK81 + DARMOWY TRANSPORT! Najniższa Cena Online

☆ Czajnik PRIME3 SEK81 + DARMOWY TRANSPORT! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prime3
 • Nazwa produktu: Czajnik PRIME3 SEK81 + DARMOWY TRANSPORT!
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik SEK81 firmy PRIME3 o mocy 2200W i objętości 1,7l (min. 0,5l) spełni oczekiwania wymagających użytkowników dbających równocześnie o jakość urządzenia, jak i jego wygląd. Dzięki wygodnemu uchwytowi, obrotowej podstawce, grzałce ukrytej grzałce w produkowanym ze stali rdzoodpornej dnie oraz przyciskowi automatycznie otwierającemu pokrywę, urządzenie to jest bardzo wygodne w rutynowym wykorzystywaniu.

  Zapominalscy nie muszą obawiać się o to, iż zapomną o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik samoczynnie wyłączy się po zagotowaniu wody. Ponadto wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, w które pozostał wyekwipowany czajnik, zagwarantuje bezpieczeństwo wykorzystywania.

  Czajnik wyświetlacz LED wskazujący temperaturę wody, a także regulację w zakresie od 60°C do 100°C i możliwość podtrzymania wybranej temperatury, co konieczne jest przy przygotowywaniu naparu np.

  z ziół. To udogodnienie docenią wyjątkowo miłośnicy zielonej herbaty. Funkcjonalności dopełnia wspaniale wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu w trakcie nalewania wody nie rozleje się ani kropla i wskaźnik poziomu wody, który umożliwia użytkownikowi kontrolę nad ilością wody oraz specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla....


☆ Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45471 ☆

Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45471 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45471 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45471
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  DESIGN
  Stylowy i wysmakowany design czajników z kolekcji Velvet odmieni wnętrze Twojej kuchni gwarantując jednocześnie niezawodną jakość i funkcjonalność!

  skutecznOŚĆ
  Dzięki znacznej mocy do 2400 W czajnik skraca czas gotowania wody, co pomaga zaoszczędzić zarówno Twój czas, jak i pieniądze. Wyższa moc czajnika zapewnia szybsze zagotowanie wody i mniejsze zużycie prądu.

  pojemnośĆ
  Pojemny czajnik jest genialny dla obszerniejszej rodziny - dzięki objętości 1,7 L bz problemu zagotuje wodę dla wszystkich członków rodziny jednocześnie.

  WYGODA
  Komfort wykorzystywania urządzenia jest powiększony dzięki zastosowaniu obrotowej podstawy - możesz na niej postawić czajnik w dowolnym położeniu.

  KONTROLA
  Wskaźnik poziomu wody pomoże Ci w szybki sposób sprawdzić ilość wody w czajniku bez konieczności otwierania pokrywy.

  BEZPIECZEŃSTWO
  zastosowanie automatycznego wyłącznika pozwoli zakończyć gotowanie wody w chwili osiągnięcia poprzez nią odpowiedniej temperatury, dzięi czamu nie musisz martwić się tym, iż woda wygotuje się, jeśli zapomnisz ręcznie wyłączyć czajnik.

  CZYSTOŚĆ
  Filtr antywapienny zapobiega przedostawaniu się kamienia do szklanki, co pozwoli Ci cieszyć się naprawdę czystą wodą i przejrzystym naparem.

  atrybuty:
  objętość: 1,7 l
  Moc urządzenia: 50/60 Hz 2000-2400 W
  Napięcie: 220-240 V
  Materiał: korpus ze stali rdzoodpornej z białą powłoką i drewnianą rączką
  Podstawka: bezprzewodowa 360 st.
  typ wtyczki: charakterystyczna VDE
  Długość kabla: 75 cm

☆ Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45472 ☆

Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45472 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45472 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PLATINET
 • Nazwa produktu: Czajnik PLATINET Velvet Wooden Prime 45472
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  DESIGN
  Stylowy i wyszukany design czajników z serii Velvet odmieni wnętrze Twojej kuchni gwarantując równocześnie niezawodną jakość i funkcjonalność!

  efektywnOŚĆ
  Dzięki wielkiej mocy do 2400 W czajnik skraca czas gotowania wody, co pomaga zaoszczędzić jednocześnie Twój czas, jak i pieniądze. Wyższa moc czajnika zagwarantuje szybsze zagotowanie wody i mniejsze zużycie prądu.

  pojemnośĆ
  Pojemny czajnik jest znakomity dla większej rodziny - dzięki objętości 1,7 L bz problemu zagotuje wodę dla wszelkich członków rodziny jednocześnie.

  WYGODA
  Komfort używania urządzenia jest powiększony dzięki zaimplementowaniu obrotowej podstawy - możesz na niej postawić czajnik w dowolnym położeniu.

  KONTROLA
  Wskaźnik poziomu wody pomoże Ci w szybki sposób sprawdzić liczba wody w czajniku bez konieczności otwierania pokrywy.

  BEZPIECZEŃSTWO
  zastosowanie automatycznego wyłącznika pozwoli zakończyć gotowanie wody w momencie osiągnięcia poprzez nią optymalnej temperatury, dzięki temu nie musisz martwić się tym, iż woda wygotuje się, jeśli zapomnisz ręcznie wyłączyć czajnik.

  CZYSTOŚĆ

  Filtr antywapienny zapobiega przedostawaniu się kamienia do szklanki, co pozwoli Ci radować się naprawdę czystą wodą i klarownym naparem.

  atrybuty:
  pojemność: 1,7 l
  Moc urządzenia: 50/60 Hz 2000-2400 W
  Napięcie: 220-240 V
  Materiał: korpus ze stali nierdzewnej z białą powłoką i drewnianą rączką
  Podstawka: bezprzewodowa 360 st.
  wariant wtyczki: standardowa VDE
  Długość kabla: 75 cm


Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny Prime3 najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny Prime3 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny Prime3 w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze czajniki elektryczne – TOP5 na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych Prime3 nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych czajników elektrycznych do biura i kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny Prime3 opinie,
 • dobry czajnik elektryczny Prime3 cena,
 • czajnik elektryczny Prime3 ranking,
 • czajnik elektryczny Prime3 jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...