Ranking czajników elektrycznych o wysokości do 30 cm. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych o wysokości do 30 cm


Pomagamy w wyborze dobrych czajników elektrycznych o wysokości do 30 cm. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych o wysokości do 30 cm,
 • TOP5 często wybieranych czajników elektrycznych do biura i kuchni.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie czajniki elektryczne o wysokości do 30 cm najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne o wysokości do 30 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking czajników elektrycznych o wysokości do 30 cm, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Czajnik bezprzewodowy eewa7700r czerwona marki Electrolux ☆

Czajnik bezprzewodowy eewa7700r czerwona marki Electrolux Najniższa Cena Online

☆ Czajnik bezprzewodowy eewa7700r czerwona marki Electrolux - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Czajnik bezprzewodowy eewa7700r czerwona marki Electrolux
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

   Czajnik elektryczny ELECTROLUX EEWA7700 Opis produktu: Czajnik elektryczny o pojemności 1.7 l. Moc grzałki: 2400 W. Regulacja temperatury. Wyjmowany filtr wapienny. Zatrzaskiwana pokrywa. Obrotowa podstawa.

  Okienko wskazujące stan poziomu wody. Korpus produkowany ze stali nierdzewnej. Zabezpieczenie przed przegrzaniem i pracą bez wody. System sterowania temperaturą dokładna kontrola temperatury umożliwia zaparzenie perfekcyjnej herbaty.

  Temperatura w czasie rzeczywistym Wskaźnik rzeczywistej temperatury demonstruje jej skrupulatną wartość podczas wrzenia. Pojemność 1,7 l obszerna pojemność zezwala na prędkie i komfortowe podgrzanie wystarczającej ilości wody do ugotowania makaronu.

  komfortowe przechowywanie kabla Schowek na kabek umożliwiający jego wygodne przechowywanie. Wyjmowalny filtr antywapienny atrybuty artykułu: dane podstawowe certyfikaty i normy - CE kolor - Inox Wyposażenie - Instrukcja obsługi rozmiary (mm) - 260 x 230 x 190 parametry techniczne Budowa - Korpus: stal nierdzewna,ekran LED wskazujący aktualną temperaturę wody Filtr - Wyjmowany wapienny Funkcje - samoczynne wyłączanie przy zdjęciu z podstawy znikoma ilość wody (l) - 0.5 Moc grzałki (W) - 2400 Obrotowa podstawa - tak objętość (l) - 1.7 Regulacja temperatury - tak Wskaźnik poziomu wody - tak Zabezpieczenia - Przed przegrzaniem...


☆ DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) ☆

DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987)
 • Ilość ofert: 11
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ODKRYJ nieszablonowĄ linię ICONA VINTAGE Linia Icona Vintage jest kwintesencją włoskości w wydaniu De’Longhi. Design łączy się w niej z włoskim Temperamentem i fantazją. Linia urzeka entuzjastów designu wyszukanymi detalami utrzymanymi w tonacji starego drewna lub naturalnej skóry, które w połączeniu ze wyszukanym chromem wyzwalają potęgę wyobraźni.

  seria Icona Vintage oszałamiająca delikatnym odcieniem beżu pozwala tchnąć nowe życie w serce Twojego domu. Czajnik elektryczny KBOV 2001.BG z serii Icona Vintage urzeka nie tylko wzornictwem,typowo funkcjonalnością.

  seria urzeka zwolenników designu wyszukanymi detalami utrzymanymi w tonacji starego drewna lub naturalnej skóry, które w połączeniu ze stylowym chromem wyzwalają potęgę wyobraźni. Linia Icona Vintage zachwycająca matowym wykończeniem w kolorze czerni pozwala tchnąć świeże życie w serce Twojego domu.

  Czajnik elektryczny KBOV 2001.BG z serii Icona Vintage urzeka nie tylko wzornictwem,najczęściej funkcjonalnością. WYGODA użytkowania DZIĘKI OBROTOWEJ PODSTAWIE 360° Obrotowa podstawa oraz przewód zasilający zwijany w podstawie pełną wygodę i swobodę wykorzystywania.

  praktycznY WSKAŻNIK POZIOMU WODY Dzięki estetycznie wkomponowanemu wskaźnikowi poziomu wody, możesz także w pełni kontrolować ilość wody znajdującej się w czajniku. Natomiast lampka kontrolna powiadamiająca włączenie czajnika powoduje, iż korzystanie z niego jest wysoce instynktowne.

  WYJMOWANY FILTR ANTYWAPIENNY Wyjmowany filtr antywapienny ułatwia czyszczenie czajnika i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dzięki czemu nasze napoje będą cieszyć pełnią smaku! BEZPIECZEŃSTWO używanIA - 3 poziomy ZABEZPIECZEŃ Urządzenie wyposażone jest w 3-poziomowy system zabezpieczeń broniący czajnik przed uruchomieniem bez wody oraz powodujący automatyczne wyłączenie, gdy jest on zdejmowany z podstawy lub po zagotowaniu wody.

  To wszystko powoduje, iż korzystanie z czajnika jest bezpieczne i przyjemne, a jego obsługa nie musi zaprzątać Twoich myśli. Dodatkowo czajnik zaopatrzony jest w zakrytą grzałkę, dzięki czemu powiększona jest powierzchnia grzewcza i bezpieczeństwo używania.

  Co więcej odizolowanie grzałki usuwa problem osadzającego się na niej kamienia, a to ułatwia utrzymanie czajnika w czystości.


☆ Berlinger haus Czajnik metallic line burgundy bh/9324 (5999108433504) ☆

Berlinger haus Czajnik metallic line burgundy bh/9324 (5999108433504) Najniższa Cena Online

☆ Berlinger haus Czajnik metallic line burgundy bh/9324 (5999108433504) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BERLINGER HAUS
 • Nazwa produktu: Berlinger haus Czajnik metallic line burgundy bh/9324 (5999108433504)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Przeznaczenie Czajnik BURGUNDY będzie funkcjonalnym sprzętem w Twojej kuchni. Jego bezkompromisowy design sprawia, że czajnik wpasuje się w większość aranżacji kuchennych. Postawiony na blacie przyciągnie wzrok innych swym czerwonym kolorem.

  właściwości specyficzne Czajnik BURGUNDY objętość 1,7 l. Zaopatrzony został w funkcję podtrzymywania ciepła wody w granicach 40°-100°C, która wyłączy się samoczynnie po 2 godzinach. Istnieje w dodatku możliwość ustawienia temperatury zagrzanej wody.

  Czajnik ma zastosowany filtr. MOC: 1850-2200W Materiały Czajnik elektryczny BURGUNDY został wykonany z wysokiej jakości stali rdzoodpornej. Wykończenie w odcieniu miedzianym sprawi, że czajnik wyśmienicie wkomponuje się we wnętrze Twojej kuchni.

  Wykorzystany materiał cechuje się wytrzymałością. Czajnik został produkowany z najwyższą skrupulatnością.


☆ Bosch Czajnik 1,7l biały TWK7L461, kolor biały ☆

Bosch Czajnik 1,7l biały TWK7L461, kolor biały Najniższa Cena Online

☆ Bosch Czajnik 1,7l biały TWK7L461, kolor biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Czajnik 1,7l biały TWK7L461, kolor biały
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  • Wskaźnik pozwala zaoszczędzić energię i czas, przygotuj starannie tyle wody ile potrzebujesz.
  • Wyprofilowany wylot wody, nietrudne nalewanie i brak przypadkowego rozlania wody
  • Wyraźna podziałka wody, pomaga przygotować odpowednią ilość wody.
  • Potrójne zabezpieczenie: samoczynne wyłączenie po zagotowaniu, zabezpieczenie przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika. Samoczynne wyłączenie po zdjęciu z bazy
  • Pokrywa czajnika otwierana za przyciśnięciem przycisku

  Zaoszczędź czas i energię ze wskaźnikiem jednej filiżanki
  Możesz podgrzać precyzyjnie taką liczba wody jaką Ci trzeba, dzięki wskaźnikowi jednej filiżank. Pozwala to zaoszczędzić energię gotując precyzyjnie taką ilość wody jaką Ci trzeba.

  Wyprofilowany wylew wody zapobiega rozlewaniu
  Wlewanie wody do Twojej filiżanki powinno być łatwe i bezproblemowe. Trafny wylew czajnika pozwala Ci wlać gorącą wodę bez żadnych przeszkód.

  Podziałka wody pozwala przygotowac taką liczba wody jaką Ci trzeba.
  Napełniając czajnik skrupulatnie taką ilością wody jakiej Ci trzeba jest wyjątkowo wygodne. Dzięki czytelnemu wskaźnikowi wody wiesz dokładnie ile wody jest w czajniku, napełnisz go w prosty sposób do żądanego poziomu.

  Potrójne zabezpieczenie dzięki samoczynnemu wyłączeniu czajnika
  Czajnik wyłączy sie automatycznie tak szybko jak woda zagotuje się albo oczekiwana temperatura zostanie osiągnięta. Potrójne zabezpieczenie likwiduje zagrożenie przegrzaniem albo włączeniem pustego czajnika, samoczynnie wyłączą czajnik gdy zdejmowany jest z bazy.

  Otwieranie pokrywy za przyciśnięciem przycisku
  Napełnianie czajnika wodą powinno być komfortowe. Pokrywa tego czajnika jest otwierana za pomocą przycisku.

  Służy wygodzie i przyjemności korzystania
  Otwórz pokrywę za przyciśnięciem przycisku. Czajnik może być wyczyszczony łatwo i prędko dzięki szerokiemu otwarciu czajnika.

  genialna higiena i łatwość czyszczenia
  Chcesz wyczyścić swój czajnik? grzejny jest zakryty, co że czyszczenie jest łatwe.

  Ograniczone osadzanie się kamienia, więcej przyjemności z stosowania
  Osad z wody może wpływac na smak Twojej kawy. Dzięki zastosowaniu wyjmowanego filtra, masz pewność perfekcyjnego smaku herbaty i korzystnego funkcjonowania czajnika.

  Schowek na kabel: pozwala zaoszczędzić miejsce i zapewnia wygodę korzystania z czajnika
  kabel czajnika zajmuje miejsce, dzięki schowkowi jego długość może być dostosowana do pożądanej odległości pomiędzy produktem a gniazdkiem zasilającym. Przewód zasilający może być schowany w bazie czajnika, pozwalając trzymać urządzenie w szafce.

  parametry technologiczne

  rodzaj Elektryczny Moc 2400 W pojemność 1.7 l Długość przewodu zasilającego 80 cm Funkcje - automatyczna pokrywa
  - Podświetlany włącznik/lampka kontrolna
  - Obrotowa podstawa kolor - biały
  - czarny wymiary

  rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG): 27 x 22.5 x 23 cm

  Waga 1.455 kg

☆ kbj 2001.w marki Delonghi ☆

kbj 2001.w marki Delonghi Najniższa Cena Online

☆ kbj 2001.w marki Delonghi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: kbj 2001.w marki Delonghi
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik DE LONGHI KBJ 2001.BK seria śniadaniowa Brillante jest znakomitym dowodem na to,finezyjny styl może iść w parze z nowoczesną technologią. ODKRYJ nieszablonowĄ kolekcję BRILLANTE De'Longhi zaprasza do świata trójwymiarowego designu, w którym produkty zaskakują swoim kształtem i niepowtarzalną fakturą. Seria z specyficzną dla De’Longhi nutką ekstrawagancji, zniewala wielowymiarowością płaszczyzn, a dyskretne chromowane detale dodają jej elegancji. Całość stwarza niezwykłą mieszankę klasyki z postępowością, która migocząc odbijanymi promieniami światła doda blasku Twojemu wnętrzu. Czajnik elektryczny KBJ 2001.BK z serii Brillante urzeka nie tylko wzornictwem,przede wszystkim funkcjonalnością. WYGODA stosowania DZIĘKI OBROTOWEJ PODSTAWIE 360° Obrotowa podstawa, a także przewód zasilający zwijany w podstawie całkowitą wygodę i swobodę stosowania. UżytecznY WSKAŻNIK POZIOMU WODY Dzięki estetycznie wkomponowanemu wskaźnikowi poziomu wody, możesz także w pełni kontrolować ilość wody znajdującej się w czajniku. Natomiast lampka kontrolna informująca włączenie czajnika powoduje, iż korzystanie z niego jest wysoce intuicyjne. WYJMOWANY FILTR ANTYWAPIENNY Wyjmowany filtr antywapienny ułatwia czyszczenie czajnika i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dzięki temu nasze napoje będą cieszyć pełnią smaku! BEZPIECZEŃSTWO używanIA - 3 poziomy ZABEZPIECZEŃ Urządzenie wyposażone jest w 3-poziomowy system zabezpieczeń broniący czajnik przed uruchomieniem bez wody oraz wywołujący samoczynne wyłączenie, gdy jest on zdejmowany z podstawy albo po zagotowaniu wody. To wszystko sprawia, że korzystanie z czajnika jest bezpieczne i przyjemne, a jego obsługa nie musi zaprzątać Twoich myśli. Ponadto czajnik wyekwipowany jest w zakrytą grzałkę, dzięki temu zwiększona jest powierzchnia grzewcza i bezpieczeństwo stosowania. Co więcej odizolowanie grzałki usuwa problem osadzającego się na niej kamienia, a to usprawnia utrzymanie czajnika w czystości.

☆ Czajnik MORPHY RICHARDS Verve Czarny (5011832068828) ☆

Czajnik MORPHY RICHARDS Verve Czarny (5011832068828) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik MORPHY RICHARDS Verve Czarny (5011832068828) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MORPHY RICHARDS
 • Nazwa produktu: Czajnik MORPHY RICHARDS Verve Czarny (5011832068828)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Bezpieczeństwo:zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, zabezpieczenie przed wygotowaniem;Dominujący kolor:czarny;wariant grzałki:grzałka płaska;Filtr antyosadowy:tak;Funkcje uzupełniające:wskaźnik poziomu wody, filtr antyosadowy;Funkcje inne:schowek na przewód zasilający w podstawie;Gwarancja producenta:24 miesiące;dane dodatkowe:antypoślizgowa podstawa;barwa:czarny;Moc czajnika:2200 W;Moc:od 2200 do 2400 W;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:tak;Podświetlenie wnętrza:nie;Podtrzymywanie temperatury wody:nie;objętość:1,7 l;Regulacja temperatury:nie;rodzaj:czajnik bezprzewodowy;Sygnalizacja dźwiękowa:nie;Wariantowanie kolekcja:Verve Jug;Wskaźnik poziomu wody:tak;Wykonanie:stal nierdzewna - tworzywo nienaturalne;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, podstawka;Zabezpieczenia:przed włączeniem bez wody, przed wygotowaniem


☆ Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/9120 (5999108418501) ☆

Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/9120 (5999108418501) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/9120 (5999108418501) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BERLINGER HAUS
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/9120 (5999108418501)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Akcesoria i sprzęty kuchenne marki Berlingerhaus wyróżniają się jakością i dokładnym wykonaniem. Sprawią, że przygotowanie Twoich ulubionych potraw będzie jednocześnie szybsze, jak i łatwiejsze. Poniżej wynajdziesz wszystkie mocne strony tego czajnika: - wykonany z połączenia stali nierdzewnej i szkła borokrzemowego, co zapewnia wieloletnią wytrzymałość - Niezależnie od tego, czy jesteś lewo- czy praworęczny, podstawa obrotowa 360° ułatwia obsługę - czajnik ma zabezpieczenie przed gotowaniem na sucho i automatycznie wyłącza się, gdy woda osiągnie temperaturę wrzenia - przewód zasilający można w każdej chwili odłączyć, aby ułatwić serwowanie potraw - 220 - 240 V, 50 - 50 HZ, 1850 - 2200 W

☆ Zwilling Czajnik elektryczny enfinigy pro czarny - 53006-002-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4009839537172) ☆

Zwilling Czajnik elektryczny enfinigy pro czarny - 53006-002-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4009839537172) Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Czajnik elektryczny enfinigy pro czarny - 53006-002-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4009839537172) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Czajnik elektryczny enfinigy pro czarny - 53006-002-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (4009839537172)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik elektryczny z filtrem antywapiennym czarny Pro Enfinigy Zwilling

  [post_narrow]

  Co jest najbłyskotliwiejsze w wodzie to fakt, iż może przybrać każdy kształt: w tym przypadku jest to kształt czajnika elektrycznego Pro zaprojektowanego poprzez ZWILLING. Innowacyjne urządzenie przekonuje jednak nie tylko designem,najczęściej niezwykłą funkcjonalnością.

  Czajnik z funkcją ustawiania temperatury proponuje 7 różnorodnych programów, które wybrać można przy pomocy 360-stopniowej stacji z dotykowym wyświetlaczem. Dzięki czemu to 1850-watowe naczynie za każdym razem osiąga temperaturę nadzwyczajną do przygotowania kawy, herbaty, a nawet jedzenia dla niemowląt. Dzięki zaimplementowanej funkcji zachowania ciepła woda utrzymuje pożądaną temperaturę nawet poprzez 30 minut. Dwuścienna obudowa z izolacją cieplną zatrzymuje ciepło we wnętrzu, będąc jednocześnie przyjemnie chłodną na zewnątrz. Bezspoinowy dzbanek o obszerności 1,5 l stworzony ze szlachetnej stali rdzoodpornej jest przystępny w pielęgnacji. Zintegrowany filtr antywapienny, częściowo zbudowany z tej samej stali, zapewnia niezwykle korzystny smak.

  Z gorącą wodą nie ma żartów. Nieprzeciętnie dopasowana pokrywa szczelnie przykrywa dziobek, co zapobiega rozlaniu wody nawet, gdy dzbanek się przewróci.

  parametry SZCZEGÓLNE:
  • 7 programów dla zapewnienia nadzwyczajnej temperatury kawy, herbaty oraz posiłków dla niemowląt
  • użyteczna funkcja utrzymania temperatury zapewniająca zachowanie ciepła wody przez 30 minut
  • Utrzymanie temperatury na poziomie 100 poziomów umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci
  • Dwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę we wnętrzu naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz
  • 70-stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parą
  • Bezspoinowy dzbanek z rdzoodpornej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczenia
  • Filtr antywapienny częściowo wytworzony ze szlachetnej stali rdzoodpornej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojach
  • Wyjątkowo odporna specjalna wysokiej jakości powłoka

  [/post_narrow]


☆ Czajnik elektryczny vera czerwony marki Bugatti ☆

Czajnik elektryczny vera czerwony marki Bugatti Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny vera czerwony marki Bugatti - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bugatti
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny vera czerwony marki Bugatti
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  istotnie elegancki i praktyczny czajnik stworzony poprzez firmę Casa Bugatti. Znaczna funkcjonalność zamknięta została w doskonałym jego wyglądzie. Czajnik sporo funkcji. W jego rączce ukryty został panel, dzięki któremu zaprogramować można...

☆ Czajnik elektryczny enfinigy srebrny - 53102-500-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Zwilling ☆

Czajnik elektryczny enfinigy srebrny - 53102-500-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Zwilling Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny enfinigy srebrny - 53102-500-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Zwilling - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ZWILLING
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny enfinigy srebrny - 53102-500-0- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Zwilling
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Dominujący kolor:biały;rodzaj grzałki:płaska grzałka płytowa;Filtr antywapniowy:brak;dopełniające opcje:antypoślizgowa podstawa, samoczynny wyłącznik po zagotowaniu wody, cyfrowy wyświetlacz, detektor dotykowy, dezynfekcja butelek dla niemowląt, koszyczek na herbatę liściastą i w torebkach, ogrzewanie żywności dla niemowląt, podgrzewanie wody do 100°C z przedłużonym czasem gotowania, podgrzewa wodę do 60° C, podtrzymywanie ciepła, sterowanie dotykowe, sterowanie elektroniczne przyciskami na podstawie, timer, dobór temperatury parzenia, wyświetlacz dotykowy;Gwarancja producenta:60 miesięcy;barwa:biały;Moc czajnika:1850 W;Obrotowa podstawa:tak;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;objętość:1,7 l;Regulacja temperatury:tak;typ:czajnik;Sygnalizacja dźwiękowa:nie;Wariantowanie linia:Enfinigy 531025-00-0;Wskaźnik poziomu wody:tak;Wykonanie:szkło-tworzywo nienaturalne;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, podstawka, filtr do herbaty;Zabezpieczenia:zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed wygotowaniem;Zdalne sterowanie smartfonem:niePodobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne o wysokości do 30 cm – Ranking na wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne o wysokości do 30 cm, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych o wysokości do 30 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514) ☆

Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Prime3
 • Nazwa produktu: Czajnik PRIME3 SEK51RD (5901750502514)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik SEK51RD firmy PRIME3 o mocy 2200W i obszerności 1,5l (min. 0,5l) spełni oczekiwania wymagających użytkowników dbających jednocześnie o jakość urządzenia, jak i jego wygląd. Dzięki wygodnemu uchwytowi, obrotowej podstawce i ukrytej w płaskim dnie grzałce, urządzenie to jest niezwykle komfortowe w powszednim wykorzystywaniu. Zapominalscy nie muszą obawiać się o to, że zapomną o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik automatycznie wyłączy się po zagotowaniu wody. Dodatkowo zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, w które został zaopatrzony czajnik, zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Czajnik, żeby być jeszcze bardziej poręcznym, perfekcyjnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla i wskaźnik poziomu wody, który zezwala na użytkownikowi kontrolę nad ilością wody oraz specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla....

☆ Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/9120 (5999108418501) ☆

Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/9120 (5999108418501) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/9120 (5999108418501) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BERLINGER HAUS
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy Edition BH/9120 (5999108418501)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Akcesoria i sprzęty kuchenne firmy Berlingerhaus wyróżniają się jakością i starannym wykonaniem. Sprawią, iż przygotowanie Twoich ulubionych potraw będzie jednocześnie szybsze, jak i łatwiejsze. Poniżej znajdziesz wszystkie atuty tego czajnika: - produkowany z połączenia stali rdzoodpornej i szkła borokrzemowego, co gwarantuje wieloletnią odporność - Niezależnie od tego, czy jesteś lewo- czy praworęczny, podstawa obrotowa 360° usprawnia obsługę - czajnik posiada zabezpieczenie przed gotowaniem na sucho i automatycznie wyłącza się, gdy woda osiągnie temperaturę wrzenia - przewód zasilający można w każdej chwili odłączyć, by ułatwić serwowanie potraw - 220 - 240 V, 50 - 50 HZ, 1850 - 2200 W

☆ Russell Hobbs Purity 22850-70 2200W inox, kolor czarny ☆

Russell Hobbs Purity 22850-70 2200W inox, kolor czarny Najniższa Cena Online

☆ Russell Hobbs Purity 22850-70 2200W inox, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Russell Hobbs
 • Nazwa produktu: Russell Hobbs Purity 22850-70 2200W inox, kolor czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  istotnie stylowy czajnik Russell Hobbs Purity wbudowany filtr Brita, który ogranicza występowanie osadu i chloru oraz trwale likwiduje miedź i ołów, obecne w wodzie kranowej. Z upływem czasu substancje te pozostawiają osad i psują smak napojów. System filtracyjny Brita produktywnie się ich pozbywa.


  Dla 100% pewności, iż zagotowana przez nas woda jest czysta, urządzenie zaimplementowany wskaźnik oznajmiający o stopniu zużycia i ewentualnej konieczności zamiany filtra. Czajnik Purity stanowi uosobienie nieśmiertelnej prostoty stylu. Przez przejrzystą obudowę można obserwować gotującą się wodę. Gdy temperatura rośnie, woda zostaje podświetlona na niebiesko. Najbardziej intensywne światło jest widoczne w momencie osiągnięcia punktu wrzenia. Akcenty ze stali rdzoodpornej nadają mu cech wyglądu produktu z kategorii premium. Podstawa ma schowek na przewód, który usprawnia przechowywanie czajnika.

  Czajnik Russell Hobbs Purity Kettle proponuje nowoczesną technologię filtracyjną, dzięki której napoje wyglądają i smakują lepiej. Stylowa pokrywa wyśmienicie uzupełni aranżacja każdej kuchni.

  artykuł
  producent
  Kod producenta
  Purity 22850-70
  EAN
  4008496856367
  dane podstawowe
  Czarno-srebrny
  Fizyczne technologiczne
  Regulacja temperatury
  Nie
  użyteczny zarys
  ergonomiczny uchwyt
  zastosowany filtr wody
  Filtr Brita Maxtra
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  informacje o gwarancji producenta
  Telefony:
  (22) 423 70 80
  Opis:
  AUTORYZOWANY SERWIS PRODUCENTABis Serwis 2 Sp. Z o.o.ul. Bokserska 3302-690 WarszawaTel. (22) 423 70 80[email protected]www.bisserwis.pl

☆ Husla 73903, 73903 ☆

Husla 73903, 73903 Najniższa Cena Online

☆ Husla 73903, 73903 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Husla
 • Nazwa produktu: Husla 73903, 73903
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Przeznaczenie stylowe dodatki w kuchni podkreślą jej nieszablonowy charakter i sprawią, iż nabierze ona nieszablonowego blasku. Akcesoria takie jak maselniczka, przyprawniki czy czajnik są obowiązkowe w każdej kuchni.

  HUSLA swoim minimalistycznym krojem znakomicie wypełni przestrzeń w kuchniach zaprojektowanych w stylu glamour oraz nowoczesnym. Atrybuty specyficzne Projekt czajnika elektrycznego HUSLA został zaprojektowany na podstawie linii koła.

  Wysokie i smukłe kształty zaakcentują Twoje wnętrze. Połączenie jasnego tworzywa z bielą na ściankach wygląda bardzo elegancko i na pewno zwróci uwagę Twoich gości. Na dodatek czajnik został wyekwipowany w diodę zawiadamiającą zakończenie podgrzewania wody, dzięki czemu w prędki i łatwy sposób przygotujesz swoją ulubioną herbatę.

  posiada okienko wskazujące poziom wody oraz funkcję układania kabla. Materiał Czajnik HUSLA wytworzono z wysokiej jakości stali , a także tworzywa nienaturalnego. Materiały te, gwarantują wysoki komfort wykorzystywania, a także odporność.

  na dodatek, są odporne na czynniki chemiczne i wysokie temperatury. Czajnik pomieści w sobie 1,5 l płynów.


☆ 73904 marki Husla ☆

73904 marki Husla Najniższa Cena Online

☆ 73904 marki Husla - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Husla
 • Nazwa produktu: 73904 marki Husla
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Przeznaczenie Czajnik elektryczny szary HUSLA to urządzenie o błyskotliwym designie, które zachwyci swym wyglądem niejednego miłośnika herbaty! Umieść go w Twoim pomieszczeniu zaprojektowanym w stylu industrialnym, progresywnym czy rustykalnym!

  Tak naprawdę czajnik wpasuje się do każdej aranżacji wnętrza. Towar ten będzie w Twoim domu nie tylko urządzeniem do gotowania wody, lecz stanie się ponadto fantastycznym dodatkiem, który swoją estetyką wprowadzi ciepły klimat do Twojego wnętrza.

  atrybuty typowe Połączenie jasno-szarego koloru wraz z drewnianą barwą stanowi doskonałą kompilację, która nadzwyczajnie komponuje się razem i nadaje ciepłego wyglądu czajnikowi HUSLA. Towar posiada z boku włącznik, który dzięki zamieszczonej tam lampce oznajmia czas zakończenia gotowania wody.

  Nad włącznikiem widnieje natomiast miarka, która wskazuje aktualną liczba wody w środku. Atutem produktu jest w dodatku komfortowa drewnopodobna rączka, a także pokrywka obracająca się o 360 stopni. Pojemność wody w urządzeniu to aż 1,5l,więc jedno wykorzystanie spokojnie starczy na przygotowanie porannej herbatki dla całej rodziny.

  Moc czajnika wynosi 2000 W. Materiał Czajnik został tworzony ze stali oraz tworzywa nienaturalnego. Stal nierdzewna pozwoli Ci jak najdłużej korzystać z urządzenia, gdyż jest ono mniej podatne na korozję i zarysowania.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny o wysokości do 30 cm najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny o wysokości do 30 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny o wysokości do 30 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze czajniki elektryczne – Ranking na wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych o wysokości do 30 cm nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych czajników elektrycznych do biura i kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny o wysokości do 30 cm opinie,
 • dobry czajnik elektryczny o wysokości do 30 cm cena,
 • czajnik elektryczny o wysokości do 30 cm ranking,
 • czajnik elektryczny o wysokości do 30 cm jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...