Ranking czajników elektrycznych o mocy do 2000W. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych o mocy do 2000W


Pomagamy w wyborze dobrych czajników elektrycznych o mocy do 2000W. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych o mocy do 2000W,
 • TOP5 często wybieranych czajników elektrycznych do kuchni i biura.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie czajniki elektryczne o mocy do 2000W najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne o mocy do 2000W, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking czajników elektrycznych o mocy do 2000W, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Czajnik ŁUCZNIK WK 180 Czerwony (5902022181628) ☆

Czajnik ŁUCZNIK WK 180 Czerwony (5902022181628) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik ŁUCZNIK WK 180 Czerwony (5902022181628) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Łucznik
 • Nazwa produktu: Czajnik ŁUCZNIK WK 180 Czerwony (5902022181628)
 • Ilość ofert: 13
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Łucznik WK 180 PLUS czarny 1,8 l 1800 WCzajnik elektryczny o obszerności 1.8 l i mocy 1800 W. Tworzony ze stali nierdzewnej. Zaopatrzony w dzióbek uniemożliwiający rozlewaniu wody, poręczny uchwyt, obrotową podstawę oraz zatrzaskiwaną pokrywę.

  automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody. NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Czajnik elektrycznyPojemność: 1,8 lMoc: 1800 WObudowa: Stal nierdzewnaZatrzaskiwana pokrywaGrzałka: PłaskaLampka kontrolnaAutomatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody SPECYFIKACJA technologicznAPojemność (l): 1.8Moc grzałki (W): 1800Regulacja temperatury: nieBudowa: Dzióbek zapobiegający rozlewaniu wody, poręczny uchwyt, obudowa: stal nierdzewnaZatrzaskiwana pokrywa: takGrzałka: PłaskaObrotowa podstawa: takLampka kontrolna: takFunkcje: automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wodyZabezpieczenia: samoczynne wyłączanieWaga (g): 1010Pozostałe właściwości: Efekt termosu zagwarantuje dłuższe utrzymanie ciepła, Podwójne ścianki, Zasilanie: 220 - 240 V; 50 HzKolor: CzarnyWyposażenie: Dokumentacja


☆ Czajnik ŁUCZNIK WK 1801 Inox (5902022183981) ☆

Czajnik ŁUCZNIK WK 1801 Inox (5902022183981) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik ŁUCZNIK WK 1801 Inox (5902022183981) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Łucznik
 • Nazwa produktu: Czajnik ŁUCZNIK WK 1801 Inox (5902022183981)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Łucznik 1800 W Inox Stalowy Czajnik WK 1801 ma metalową obudowę produkowaną z nierdzewnej stali inox, co nadaje mu jednocześnie tradycyjny, jak i bardzo stylowy wygląd. Genialnie wpasowuje się w wygląd kuchni utrzymanych w progresywnym stylu.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry:Kolor: inox metalicznyWykonanie: StalPojemność: 1,8 LMoc: 1800 WObrotowa podstawaOtwieranie pokrywy za pomocą przycisku FUNKCJONALNOŚĆ:Czajnik WK 1801 ma metalową obudowę wykonaną z nierdzewnej stali inox, co nadaje mu równocześnie konwencjonalny, jak i niezwykle stylowy wygląd.

  nieprzeciętnie wpasowuje się w aranżacja kuchni utrzymanych w innowacyjnym stylu.Maksymalna objętość czajnika WK 1801 to 1,8 litra, co powinno usatysfakcjonować największych entuzjastów gorących napojów.posiada on obrotową podstawę, dzięki czemu można wygodnie po niego sięgnąć niezależnie od ustawienia.Pokrywa czajnika WK 1801 jest w wygodny sposób otwierana przy pomocy przycisku.

  Przyciskiem włączamy również grzanie wody. Lampka kontrolna poinformuje nas, iż czajnik jest włączony i pracuje w danym momencie.Urządzenie zaopatrzone zostało także grzałkę ukryta w dnie, co spowalnia osadzanie się kamienia i ułatwia utrzymanie w czystości.Czajnik WK 1801 to nad wyraz prosty, metalowy czajnik wyśmienicie nadający się na podstawowe wyposażenie kuchni albo niedużej domowej pracowni.


☆ RAVEN EC024C ☆

RAVEN EC024C Najniższa Cena Online

☆ RAVEN EC024C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: RAVEN
 • Nazwa produktu: RAVEN EC024C
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Bezpieczeństwo:zabezpieczenie przed włączeniem bez wody;Dominujący kolor:czarny;typ grzałki:grzałka płaska;Filtr antyosadowy:tak;Funkcje dodatkowe:sygnał dźwiękowy, utrzymywanie temperatury wody, filtr antyosadowy;Funkcje inne:schowek na kabel zasilający w podstawie;Gwarancja producenta:24 miesiące;informacje dopełniające:kontroler STRIX, ekran LED;kolor:czarny;ilość poziomów regulacji temperatury:5;Moc czajnika:1800 W;Moc:od 1500 do 1900 W;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;Podświetlenie wnętrza:nie;Podtrzymywanie temperatury wody:tak;pojemność:1,5 l;Regulacja temperatury:tak;rodzaj:czajnik bezprzewodowy;Sygnalizacja dźwiękowa:tak;Wariantowanie seria:Raven EC024;Wskaźnik poziomu wody:nie;Wykonanie:stal nierdzewna - tworzywo nienaturalne;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, podstawka;Zabezpieczenia:przed włączeniem bez wody


☆ Czajnik GOTIE GCS-100G, GCS-100Z ☆

Czajnik GOTIE GCS-100G, GCS-100Z Najniższa Cena Online

☆ Czajnik GOTIE GCS-100G, GCS-100Z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gotie
 • Nazwa produktu: Czajnik GOTIE GCS-100G, GCS-100Z
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny GOTIE GCS-100 to wytworne i trwałe rozwiązanie dla twojej kuchni. BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ GCS-100 to wykwintny czajnik bezprzewodowy o gładkiej, satynowej powłoce, wytrzymałej na palcowanie.

  wyprodukowany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co zagwarantuje solidność i niezawodność. BEZPIECZEŃSTWO z zasady Wszystkie urządzenia GOTIE wyprodukowane są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od zgubnych związków.

  W czajniku GOTIE zaimplementowano najwyższej jakości komponenty elektryczne brytyjskiej producenta Strix, co jest gwarantem bezawaryjności, bezpieczeństwa i bezproblemowego działania. Rączka wytworzona jest z materiału nieprzewodzącego ciepła.

  duża objętośĆ pojemność czajnika to aż 1,7l. Bez problemu zagotujesz wodę na kawę czy herbatę dla całej rodziny. Poziom wody odczytasz przy pomocy dyskretnego, ukrytego pod uchwytem wskaźnika. PoręcznE ROZWIĄZANIA Kryta grzałka przyspiesza gotowanie wody i usprawnia czyszczenie.

  Całe urządzenie osadzone jest na podstawie obrotowej 360°. GWARANCJA efektywnEJ OBSŁUGI Z GOTIE nie musisz martwić się o dostępność części zamiennych i serwisu. Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowości pracy urządzenia, skontaktuj się z nami – sztab ludzi dba o szybką i skuteczną obsługę.

  mocnym atutem GOTIE jest pełny serwis door-to-door – jeśli twój sprzęt ulegnie awarii, wystarczy, iż zgłosisz nam ten fakt. My zajmiemy się resztą – zamówimy kuriera po odbiór urządzenia, przeprowadzimy jego serwis i dostarczymy kurierem pod wyodrębniony adres.


☆ Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793) ☆

Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793) Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Smart czajnik elektryczny mi kettle 1.5l (6970244526793)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik Elektryczny Viomi Smart Home Kettle

  Co to za towar?

  MiJia Smart Kettle

  Kontroluj temperaturę wody!

  Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

  znakomite wnętrze

  obszerna pokrywa o średnicy 130 mm

  wysmakowany design

  Wrząca woda w 5 minut!

  Dwuwarstwowy korpus

  MiJia Smart Kettle to:

  Inteligentne sterowanie temperaturą

  prędkie gotowanie

  Potrójna ochrona bezpieczeństwa

  Podkładka ze stali nierdzewnej 304

  przełomowy czajnik ze stali nierdzewnej, ułatwi Twoje codzienne życie. Wyposażony w Bluetooth łączy się ze smartfonem i pozwala na utrzymanie wybranej temperatury wody z dokładnością +-1°C. Poznaj inteligentne funkcje i nowoczesny design MiJia Smart Temperature Control Kettle! Potrójna ochrona bezpieczeństwa. Podkładka ze stali nierdzewnej 304

  Czajnik Pro XIAOMI Viomi Smart Kettle Pro ma zintegrowany wyświetlacz OLED, który prezentuje tempo wody, dzięki czemu zawsze będziesz znał temperaturę wody w czajniku. Poniżej znajdują się dwa przyciski: wrzenia wrzenia i zatrzymywania ciepła. Wybranie trybu wyzwalania cieplnego wyświetla temperaturę wody i przycisk trybu. Dostępne są cztery tryby ogrzewania od 40 ° C do 90 ° C, które można włączyć za pomocą aplikacji Smart Home albo w samym czajniku.

  Czajnik ma funkcję, która pozwala na inteligentne ustawienie temperatury wody. Możesz ustawić temperaturę w smartfonie przy pomocy aplikacji Mi Home albo samego czajnika, albo możesz ustawić żądaną temperaturę ogrzewania wody, którą czajnik wyłączy.

  Kontroluj temperaturę wody!

  Herbata Pu'er potrzebuje wrzącej wody dla bardziej łagodnego smaku. Zielona herbata najlepiej smakuje po zalaniu wodą o temperaturze 80-90°C. Aby nie zniszczyć elementów odżywczych miodu, nie powinno jednoczyć się jej ze zbyt ciepłą wodą.

  Funkcja kontroli temperatury jest też wspaniała dla rodzin z dziećmi - przygotowywanie posiłku lub mleka nie było jeszcze tak proste!

  Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

  W przeprowadzonych badaniach laboratoryjnych, inteligentny czajnik Xiaomi zdołał utrzymać wysoką temperaturę wody przez 12 kolejnych godzin, pobierając przy tym jedynie 0.532 kWh mocy. Perfekcyjna izolacja i struktura czajnika obniża utratę ciepła i energii, dbając o odpowiednią temperaturę w każdym momencie dnia.

  wspaniałe wnętrze

  Bezpośredni kontakt wody z czujnikami temperatury, pokrywą i innymi komponentami jest bezpieczny dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej jakości 304 POSCO GB4806. Jest to wyjątkowo bezpieczny i szeroko stosowany w przemyśle medycznym i spożywczym metal, który gwarantuje brak rdzy, kamienia, nieprzyjemnych zapachów.

  pokaźna pokrywa o średnicy 130 mm

  trafnie wyprofilowany dziobek ze stali nierdzewnej, gładkie i równe dno czajnika, średnica 130 mm i pokrywa otwierająca się choćby do 80°, zagwarantuje jeszcze prostszą obsługę urządzenia.

  wysmakowany design

  Z eleganckim czajnikiem Xiaomi, gotowanie odpowiednio przypasowanej wody jest samą przyjemnością. Wykorzystując materiały PP, jego wygląd jest postępowy i ascetyczny. Błyskotliwe linie tworzą niesamowitą strukturę, dbającą o optymalizację przepływu wody. Niezależnie od tego, czy Xiaomi Smart Kettle umieścisz w salonie na stole do herbaty, w kuchni czy na rogu biurka - prosty lecz i gustowny wygląd sprawia, iż w oczach nie tylko projektantów sprawi niesamowcie pozytywne wrażenie.

  Wrząca woda w 5 minut!

  Czajnik napędzany jest grzałką o budowie pierścienia i mocy 1800W, dzięki czemu woda nagrzewa się równomiernie, nie tworząc przy tym zbędnego hałasu. Od momentu naciśnięcia przycisku, do momentu pełnego wrzenia 1.5L wody starczy niecałe 5 minut!

  Dwuwarstwowy korpus

  Podwójna pokrywa i wnętrze ze stali rdzoodpornej chronione materiałem PP, zapewnia izolację grzewczą zewnętrznej części czajnika. Choćby jeśli gotujesz wodę w temperaturze 100°C, pokrywa nadal będzie posiadać przyjemną w dotyku temperaturę 40°C!

  firma:VIOMI

  kabel: Tak

  Materiał:Ze stali rdzoodpornej

  Napięcie (V):220 V

  Moc (W):1800 W

  Częstotliwość:50Hz

  Waga artykułu:1.3000 kg

  Waga opakowania:1.5800 kg

  wymiar produktu (L x b x H):20.50x14.50x23.50 cm/8.07x5.71x9.25 cali

  rozmiar opakowania (L x b x H):21.40x20.30x25.75 cm/8.43x7.99x10.14 cali

  Zawartość opakowania:1 x czajnik elektryczny, 1 x podstawa, 1 x instrukcja obsługi w języku angielskim


☆ Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Czajnik mi smart kettle pro (biały)- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

   Inteligentny czajnik Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Druga generacja, oznaczona modelem Pro, z modułem kontroli temperatury poprzez wyświetlacz. Oficjalna europejska dystrybucja, wersja Global (EU).. Mi Smart Kettle Pro - druga generacja czajnika postępowy, inteligentny czajnik Xiaomi tworzony ze stali nierdzewnej z plastikowym wykończeniem, mocą 1800W i możliwością zdalnego sterowania przez Bluetooth.

  Xiaomi Mi Smart Kettle Pro Czajnik elektryczny Xiaomi Mi Kettle Pro to bezkompromisowa i gustowna kompozycja, która na pewno połączy się do wyposażenia każdej kuchni. Do wyprodukowania tego towaru Xiaomi użyło najwyższej jakości tworzyw.

  Czytelny wyświetlacz z danymi temperatury Inteligentny czajnik Xiaomi Mi Kettle Pro wyświetlacz cyfrowy, na którym wyświetla się aktualna temperatura wody w czajniku. Możemy w czasie rzeczywistym sprawdzać temperaturę tak, żeby uzyskać odpowiednią jej wartość.

  Zarządzaj czajnikiem przez aplikację Dzięki aplikacji Xiaomi Home na smartfona, możemy zarządzać Xiaomi Mi Kettle Pro zdalnie. Wystarczy, że weźmiesz swojego smartfona do ręki, klikniesz, a czajnik zacznie sam podgrzewać wodę, na wybraną przez Ciebie temperaturę.

  Wnętrze wytwarzane ze stali nierdzewnej 314 Wnętrze Mi Smart Kettle Pro stworzone jest ze stali nierdzewnej 314. Pasuje ona do kontaktu z żywnością, nie specyficznego zapachu, wlejemy do niego 1.5 litra wody, a gdy uzbiera się kamień, łatwo go pousuwamy..

  Główne parametry czajnika: Do zagotowania pełnego czajnika wody wystarczy 5 minut Wysokowydajny pierścień cieplny 1800W Inteligentna kontrola temperatury Funkcja "warm" utrzymuje stale ciepłą wodę bez ponownego zagotowywania jej Brytyjski termostat STRIX o długiej żywotności kontroluje wodę w Twoim czajniku objętość 1.5L nadzwyczajny choćby dla szerokiej rodziny Wnętrze produkowane ze stali nierdzewnej 304 Bezzapachowa i nieskomplikowana do czyszczenia Izolacja cieplna Dwuwarstwowa konstrukcja korpusu sprawia, że powierzchnia boczna czajnika nie jest gorąca Potrójna ochrona zasilania bezpieczniejsza i pewniejsza Zintegrowana wkładka ze stali nierdzewnej o średnicy 13cm Dwustopniowa budowa otwierania pokrywy zapobiega poparzeniu precyzyjny detektor temperatury samoczynnie zatrzyma grzanie czajnika Schowek na przewód zasilający zintegrowany w podstawie Specyfikacja techniczna czajnika Xiaomi Mijia Mi Smart Kettle: Moc - 1800 W wyświetlacz ze wyznaczoniem temperatury Łączność - Bluetooth Low Energy objętość - 1,5 l wariant grzałki - Płytowa (ukryta) Funkcje: możliwość utrzymywania zadanej temperatury wody, możliwość podgrzania wody o wybranej godzinie, 5 predefiniowanych temperatur Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne, stal nierdzewna wymiary: 145 mm x 235 mm Waga - 1,2 kg Regulacja temperatury: Tak Podtrzymanie temperatury wody: Tak Wskaźnik poziomu wody: Brak Zasto...


☆ Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro złoty, kolor złoty ☆

Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro złoty, kolor złoty Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro złoty, kolor złoty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro złoty, kolor złoty
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Zwilling to niemiecka producent, która świetnie łączy tradycję z innowacyjnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w produkowaniu sztućców, noży oraz narzędzi kuchennych. Jednak firma cały czas stawia na rozwój i już dzisiaj demonstruje nowy segment produktów elektrycznych Zwilling Enfinigy,(niekończąca się energia ) Produkty wykonane z najwyższej jakości składników objętych 5 letnią gwarancją.

  Dzięki niezawodności marka ciągle zdobywa zachwyt wśród klientów.Rozbudowany asortyment marki Zwilling umożliwia przypasowanie doskonałego rozwiązania dla najmocniej wymagających klientów. Niemiecka precyzja, wysoka jakość,segment produktów premium,innowacyjny i nieprzemijalny fason to niewątpliwe zalety produktów ZwillingEnfinigySeria Zwilling ENFINIGY niemieckiej firmy Zwilling, to zbiór najpotrzebniejszych sprzętów AGD, które są nad wyraz poręczne, a przy tym nie zajmują zbyt dużo miejsca w Twojej kuchni.

  Postaw na jakość, a nie rozmiar! nieszablonowy design, materiał niepodatny na zarysowania i odbicia palców – stal nierdzewna. To jedne z wielu cech znamionujących nowy artykuł producenta Zwilling – czajnik elektryczny z izolacją ciepła.

  zaopatrzony w dwie ścianki podtrzymujące temperaturę czajnika poprzez długi czas gwarantując tym samym chłodne ściany zewnętrzne. Na dodatek zaopatrzony w funkcję ustawiania temperatury przy użyciu 7 najróżniejszych programów za pomocą 360 stopniowej stacji na dotykowym wyświetlaczu.

  Bezspoinowy czajnik o obszerności 1,5l stworzony ze stali rdzoodpornej o mocy 1850 Watt to must- have każdej kuchni. W dodatku w dodatku filtr antywapienny, który zatrzymuje wszelkie osady i ulepsza smak gotowanej wody.

  Czajnik został tak zaprojektowany żeby po jego podniesieniu automatycznie się wyłączył co uniemożliwia przegrzaniu się.zaimplementowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem zapewni uzupełniające bezpieczeństwo w użytkowaniu czajnika.informacje technologiczne:-podwójna ścianka gwarantująca temperaturę w środku nawet do 30 minut i chłodną obudowę na zewnątrz- 7 programów gwarantujących przypasowanie trafnej temperatury-utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci-70- stopniowe otwarcie zapobiega bezpośredni kontakt z gorącą para- zaimplementowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem-czajnik ze stali nierdzewnej o objętości 1,5 l i mocy 1850 Watt-antywapienny filt wykonany częściowo ze stali nierdzewnej-zaimplementowany zwijacz kabla pozwala na łatwiejsze przechowywanie-projekt włoskiego duetu projektantów: Mateo Thun & Antonio Rodriguez opracowany zaś w Niemczech przez ZwillingWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Zwilling Enfinigy w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

  660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


☆ Eldom c260 czajnik bezprzewodowy (5908277385392) ☆

Eldom c260 czajnik bezprzewodowy (5908277385392) Najniższa Cena Online

☆ Eldom c260 czajnik bezprzewodowy (5908277385392) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom c260 czajnik bezprzewodowy (5908277385392)
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  CZAJNIK ELEKTRYCZNY ELDOM C260C BEZPRZEWODOWY CZARNY Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Produkt z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta. W skład zestawu wchodzi: - Czajnik elektryczny - Instrukcja obsługi - Oryginalne opakowanie SPECYFIKACJA: - kolekcja: STAR COLLECTION - wykonanie: tworzywo nienaturalne - płyta grzewcza - objętość: 1,7l - moc: 2000W - obrotowa podstawa - lampka kontrolna - potrójny system zabezpieczający - wskaźnik poziomu wody - filtr siatkowy - innowacyjny design - wysokiej jakości podzespoły OTTER - kolor: czarny Czajnik bezprzewodowy C260B NELO z serii STAR COLLECTION zabłyśnie w Twojej kuchni jak gwiazda!

  Wodę gotuje momentalnie i wprost nie można oderwać od niego wzroku! Ma oryginalny, innowacyjny design, wysmakowany zarys i atrakcyjne srebrne wykończenia. Dzięki mocy 2000W jest prędki w działaniu, a jego pojemność pozwala ugotować jednorazowo od 0,5 do 1,7 L wody.

  Model C260B NELO został wytwarzany z wysokiej jakości podzespołów OTTER. Ma obrotową podstawę z miejscem na nawinięcie nadmiaru przewodu, wskaźnik poziomu wody i filtr siatkowy. Można napełniać go bezpośrednio poprzez wylewkę lub po otwarciu pokrywy (służy do tego komfortowy przycisk).

  Urządzenie jest zaopatrzone w potrójny system zabezpieczający i podświetlany włącznik. Wyłącza się samoczynnie po zakończeniu pracy, lecz gotowanie w nim wody można również przerwać w każdej chwili. Starczy ustawić przełącznik w pozycji "0".


☆ Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny ☆

Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Enfinigy 53105-001-0, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ZWILLING ENFINIGY pokazuje kolejny designerski must-have nowoczesnej kuchni: wysokiej jakości czajnik elektryczny z izolacją ciepła w 2 rozmiarach. Dwuścienna pokrywa tego urządzenia o mocy 1850 Watt zagwarantuje utrzymanie temperatury poprzez długi czas przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnie chłodnej ściany zewnętrznej.

  na dodatek możliwość otwarcia do 70 poziomów uniemożliwia bezpośredniemu kontaktowi z gorącą wodą i parą.Bezspoinowy pojemnik ze stali nierdzewnej jest przystępny w pielęgnacji, a zintegrowany filtr antywapienny – również częściowo z nierdzewnej stali szlachetnej - polepsza smak gotowanej wody.dodatkowe bezpieczeństwo gwarantuje zaimplementowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem.

  automatyczne wyłączanie i osuszanie uniemożliwiają przegrzaniu elementu cieplnego i następuje ponadto w momencie podniesienia dzbanka z podstawy. Umieszczony w niej zwijacz przewodu umożliwia wygodna przechowywanie.cechy SZCZEGÓLNEDwuścienna obudowa zabezpiecza temperaturę we wnętrzu naczynia pozostając przyjemnie chłodną na zewnątrz70-stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą parąOchrona przed wysuszeniem oraz przegrzaniem dzięki samoczynnemu wyłączaniuBezspoinowy dzbanek z rdzoodpornej stali szlachetnej dla ułatwienia czyszczeniaFiltr antywapienny częściowo wytwarzany ze szlachetnej stali rdzoodpornej dla poprawy smaku i ograniczenia ilości kamienia w napojachWyjątkowo oporna specjalna wysokiej jakości powłokaWbudowany zwijacz kabla dla komfortu przechowywaniaOpracowany przez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowany w Mediolanie przez włoski duet projektantów Matteo Thun & Antonio RodriguezWYMIARYDługość:13.5 cm15.2 cmSzerokość:13.5 cm15.2 cmWysokość:21 cm26 cmPojemność:1 ltr1.5 ltrMasa:1.15 kg1.4 kg


☆ Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro różowy (4009839646140) ☆

Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro różowy (4009839646140) Najniższa Cena Online

☆ Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro różowy (4009839646140) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zwilling
 • Nazwa produktu: Zwilling Enfinigy - czajnik elektryczny Pro różowy (4009839646140)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Zwilling to niemiecka firma, która wspaniale łączy tradycję z nowoczesnymi koncepcjami. Od 1731 roku jest pionierem w produkcji sztućców, noży oraz narzędzi kuchennych. Jednak firma cały czas stawia na rozwój i już dzisiaj pokazuje nowy segment produktów elektrycznych Zwilling Enfinigy,(niekończąca się energia ) Produkty wyprodukowane z najwyższej jakości składników objętych 5 letnią gwarancją.

  Dzięki bezawaryjności marka ciągle zdobywa podziw wśród klientów.Rozbudowany asortyment marki Zwilling zezwala na przypasowanie nieprzeciętnego rozwiązania dla najszczególniej wymagających klientów. Niemiecka precyzja, wysoka jakość,segment produktów premium,postępowy i ponadczasowy fason to niewątpliwe zalety produktów ZwillingEnfinigySeria Zwilling ENFINIGY niemieckiej firmy Zwilling, to zbiór najpotrzebniejszych sprzętów AGD, które są niezwykle poręczne, a przy tym nie zajmują zbyt dużo miejsca w Twojej kuchni.

  Postaw na jakość, a nie wymiar! wyjątkowy design, materiał niepodatny na zarysowania i odbicia palców – stal nierdzewna. To jedne z wielu cech cechujących nowy artykuł marki Zwilling – czajnik elektryczny z izolacją ciepła.

  wyposażony w dwie ścianki podtrzymujące temperaturę czajnika przez długi czas gwarantując tym samym chłodne ściany zewnętrzne. W dodatku zaopatrzony w funkcję ustawiania temperatury przy użyciu 7 różnych programów za pomocą 360 stopniowej stacji na dotykowym wyświetlaczu.

  Bezspoinowy czajnik o obszerności 1,5l wyprodukowany ze stali rdzoodpornej o mocy 1850 Watt to must- have każdej kuchni. Dodatkowo dodatkowo filtr antywapienny, który zatrzymuje wszelkie osady i ulepsza smak gotowanej wody.

  Czajnik został tak zaprojektowany by po jego podniesieniu samoczynnie się wyłączył co zapobiega przegrzaniu się.zastosowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem zapewni dodatkowe bezpieczeństwo w wykorzystywaniu czajnika.dane techniczne:-podwójna ścianka zapewniająca temperaturę wewnątrz choćby do 30 minut oraz chłodną obudowę na zewnątrz- 7 programów zapewniających dopasowanie trafnej temperatury-utrzymanie temperatury na poziomie 100 stopni umożliwiające sterylizację butelek dla dzieci-70- stopniowe otwarcie uniemożliwia bezpośredni kontakt z gorącą para- wbudowane zabezpieczenie przed suchobiegiem i przegrzaniem-czajnik ze stali nierdzewnej o obszerności 1,5 l i mocy 1850 Watt-antywapienny filt wyprodukowany częściowo ze stali rdzoodpornej-zastosowany zwijacz kabla pozwala na łatwiejsze przechowywanie-projekt włoskiego duetu projektantów: Mateo Thun & Antonio Rodriguez opracowany zaś w Niemczech przez ZwillingWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Zwilling Enfinigy w Polsce.

  kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się ponadto martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

  660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plPodobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne o mocy do 2000W – Ranking na październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne o mocy do 2000W, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych o mocy do 2000W jest aktualizowany na bieżąco.

☆ czajnik 1,7l czarny wk 3445 marki Clatronic ☆

czajnik 1,7l czarny wk 3445 marki Clatronic Najniższa Cena Online

☆ czajnik 1,7l czarny wk 3445 marki Clatronic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Clatronic
 • Nazwa produktu: czajnik 1,7l czarny wk 3445 marki Clatronic
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  CZAJNIK ELEKTRYCZNY BEZPRZEWODOWY CLATRONIC WK 3462 (CZARNY) CLATRONIC CZAJNIK ELEKTRYCZNY BEZPRZEWODOWY CLATRONIC WK 3462 (CZARNY) - Zawartość max. 1 litr - Odchylana bezpieczna pokrywa obsługiwana jedną ręką - Bezprzewodowy - grzewczy ze stali szlachetnej - Wyjmowany filtr osadów wapiennych - Wyłączanie automatyczne i ręczne - 2 zewnętrzne wskaźniki poziomu wody - Zabezpieczenie przed podgrzewaniem bez wody/ przed przegrzaniem - Podświetlany włącznik/ wyłącznik - antypoślizgowy, gumowany uchwyt - Część bazowa z nawijarką kabla - Zasilanie napięciowe: 220-240 V, 50 Hz - pobór mocy: 900W - rozmiary (SxWxG): 185x220x115mm - Waga: 0,56kg produkt został odznaczony dokumentem FOCUS - TEST DEUTSCHLANDS BESTE dokument TEST DEUTSCHLANDS BESTE został przyznany na podstawie badań przeprowadzonych przez „Germanys best household electronics".

  W ramach testu porównane zostały produkty z ponad 20 000 marek z 274 segmentów rynkowych. Celem wyróżnienia „Focus" jest wskazywanie produktów cieszących się największym zachwytm konsumentów. Dokument przyznany jest na podstawie badań niemieckiego rynku i potwierdza wysoką jakość produktów a także świadczy o sporym zaufaniu konsumentów i renomie marki.

  - waga opakowania: 0.8 0.8


☆ Camry Czajnik elektryczny CR 1255v, kolor czarny ☆

Camry Czajnik elektryczny CR 1255v, kolor czarny Najniższa Cena Online

☆ Camry Czajnik elektryczny CR 1255v, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Camry
 • Nazwa produktu: Camry Czajnik elektryczny CR 1255v, kolor czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

   Adler Europe Group rozwija trzy innowacyjne producenta: ADLER Europe, CAMRY Premium, a także MESKO Home. Jako jeden z liderów branży artykułów gospodarstwa domowego w Europie Środkowej zdobył zaufanie setek tysięcy Klientów.

  Z pasją buduje niezawodne produkty, które pomagają w realizowaniu czynności domowych, ułatwiają pielęgnację ciała oraz służą celom medycznym i rozrywkowym. Adler Europe proponuje prawidłową jakość produktów, docenianą przed miliony Klientów w Europie, w przystępnej cenie.

  producent obecna jest na Polskim rynku od 2002 roku i sukcesywnie znajduje zachwyt oferując sprzęt gospodarstwa domowego. Camry Premium to ekskluzywna producent, skierowana do najmocniej wymagających Klientów, którzy doceniają jakość produktów, które kupują.

  Projektując nasze urządzenia pamiętamy o tym, by spełniały one najwyższe oczekiwania techniczne oferując jednocześnie postępowy design. Mesko Home to producent o dobrym stosunku ceny do jakości, którą pokochały tysiące Klientów.

  Camry Premium CR 1255b to innowacyjny, elektryczny czajnik rodzinny, pozwalający sprawnie zagotować wodę na herbatę dla 6-7 osób dzięki mocy 2200W. Wyposażony w wyraźny wskaźnik poziomu wody, wyłączy się automatycznie po jej zagotowaniu.

  Blokada uniemożliwi w dodatku włączenie pustego czajnika, oszczędzając w ten sposób energię i dbając o bezpieczeństwo użytkownika. Filtr osadów zapewni natomiast odpowiednią jakość wody. Dla wygody został wyekwipowany w obrotową podstawę, płaskie dno oraz grzałkę ze stali szlachetnej i lampkę zawiadamiająca o zagotowaniu wody.

  Pozwala zagotować na raz 1,7l wody. Produkt pochodzi z polskiej dystrybucji, posiada polską instrukcję. Znajduje się w oryginalnym, estetycznym opakowaniu. Dzięki temu dotrze do Ciebie bezpiecznie. Doskonale pasuje dodatkowo na podarek.

  Moc 2200W pojemność max: 1,7l pojemność min: 0,5l Obrotowa podstawa i płaskie dno innowacyjne wzornictwo Wskaźnik poziomu wody z podziałką Filtr zatrzymujący osady wapnia Grzałka ze stali szlachetnej samoczynne wyłączanie po zagotowaniu wody Lampka kontrolna Czajnik to z zasady stosowany element kuchennego wyposażenia.

  wystarczy zastanowić się jak często robimy sobie herbatę, kawę czy inne napoje wymagające wrzątku. A co posiadają powiedzieć fani dań instant, którzy muszą jedynie zalać gorącą wodą ulubioną owsiankę na śniadanie czy zupkę na obiad? Dlatego również decydując się na zakup czajnika warto zainwestować w jakość!

  Polecamy nowoczesny i funkcjonalny czajnik elektryczny Camry Premium CR 1255b. Inteligentne rozwiązania ułatwiające korzystanie z czajnika. Skoro jest to zwykle użytkowany element wyposażenia, żeby korzystanie z niego było wygodne i instynktowne.

  Czajnik elektryczny został wyekwipowany w obrotową podstawę, co bezsprzecznie usprawnia zdejmowanie i odstawianie czajnika na miejsce. Docenią to osoby leworęczne, którym o mnóstwo...


☆ Czajnik elektryczny Adler Camry CR 1255b ( 1.7l; czarny ) (5908256839786) ☆

Czajnik elektryczny Adler Camry CR 1255b ( 1.7l; czarny ) (5908256839786) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny Adler Camry CR 1255b ( 1.7l; czarny ) (5908256839786) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny Adler Camry CR 1255b ( 1.7l; czarny ) (5908256839786)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Camry CR 1255b spory, elektryczny czajnik rodzinny, pozwalający sprawnie zagotować wodę na herbatę dla 6-7 osób. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Moc 2000WPojemność 1,7LWskaźnik poziomu wody z podziałkąAutomatyczne wyłącznieFiltr zatrzymujący osady wapniaObrotowa podstawaPłaskie dnoCzarnyzaopatrzony w wyraźny wskaźnik poziomu wody, wyłączy się samoczynnie po jej zagotowaniu.

  Blokada uniemożliwi także włączenie pustego czajnika, oszczędzając w ten sposób energię i dbając o bezpieczeństwo użytkownika. Filtr osadów zapewni natomiast odpowiednią jakość wody. Dla wygody został wyekwipowany w obrotową podstawę, płaskie dno oraz grzałkę za stali szlachetnej i lampkę powiadamiająca o zagotowaniu wody.

  Pozwala zagotować na raz 1,7l wody. Informacje technologiczneMoc 2000WPojemność max: 1,7lPojemność min: 0,5lObrotowa podstawa i płaskie dnoNowoczesne wzornictwoWskaźnik poziomu wody z podziałkąFiltr zatrzymujący osady wapniaGrzałka ze stali szlachetnejAutomatyczne wyłączanie po zagotowaniu wodyLampka kontrolna


☆ Czajnik elektryczny Adler AD 1272 1l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, kolor biały ☆

Czajnik elektryczny Adler AD 1272 1l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, kolor biały Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny Adler AD 1272 1l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, kolor biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny Adler AD 1272 1l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!, kolor biały
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Adler AD 1272 Dla całej rodziny efektywny i energooszczędny, o mocy 1600 W, który pozwoli szybko zagotować wodę na kawę lub herbatę dla dwóch osób. Pokrywa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, opornego na temperaturę, w odcieniu białym.

  Czajnik Adler AD 1272 wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika. Obrotowa podstawa Dla wygody użytkowania zzajnik Adler AD 1272 został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°.

  umożliwia on dowolne osadzanie urządzenia na podstawie, tak aby jego uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Krągła podstawka zagwarantuje dużą stabilność, a także miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego.

  Potrójny konektor zagwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części. Solidny uchwyt posiada on wyjątkowo potężny, pewny i komfortowy uchwyt. Należycie się go trzyma. Rączka jest zaokrąglona we wnętrzu i płaska na zewnątrz.

  Wyprofilowanie uchwytu jest dostosowane do wyglądu obudowy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części rączki. Taki zarys że wypełniony wodą czajnik Adler AD 1272 trzyma się wygodnie i zrównoważenie.

  wyposażony jest też w krągłą automatycznie otwieraną pokrywkę. Umożliwia to spory okrągły przycisk umieszczony w jej centralnej części. Przycisk jest w kolorze białym, podobnie jak włącznik i wyłącznik.

  Wodowskaz Na bocznej ściance pokrywy czajnik Adler AD 1272 umieszczono jeden obszerny matowy wodowskaz z zaznaczoną czarną skalą od min 0,3 litra wody do max 1,0 litra. Po poprzez wodowskaz korzystnie widać poziom wody.

  uniemożliwia to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż za każdym razem można zagotować taką ilość jaka jest niezbędna. Poniżej wodowskazu w dolnej części obudowy w czasie pracy urządzenia zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna.

  w środku pokrywy zainstalowana jest obszerna krągła stalowa grzałka.


☆ Esperanza Czajnik elektryczny tkk001s- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5901299932988) ☆

Esperanza Czajnik elektryczny tkk001s- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5901299932988) Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Czajnik elektryczny tkk001s- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5901299932988) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Czajnik elektryczny tkk001s- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! (5901299932988)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  CZAJNIK ELEKTRYCZNY

  szybki I sprawnY
  • Czajnik TITANUM RORAIMA to wyjątkowo skuteczny i energooszczędny czajnik cechujący się mocą 1850W.
  • Pozwoli on błyskawicznie i bez problemu zagotować 1,8L wody na kawę albo herbatę.
  • Czajnik ten jest nad wyraz wygodny w użyciu, dzięki zrównoważonej, obrotowej podstawie.
  NIEZASTĄPIONY W DOMU I BIURZE
  • elegancki wygląd i wykonanie z wysokiej jakości tworzyw powodują iż czajnik scali się do każdego wnętrza domu albo biura.

  nieskomplikowana OBSŁUGA
  • Pokrywka czajnika jest szczególnie potężna, otwiera się ją uchwytem na pokrywce. Po napełnieniu wodą konkretnie się zatrzaskuje. Szeroko otwierająca się pokrywka ułatwia nalewanie wody i czyszczenie
  BEZPIECZEŃSTWO
  • Na dolnej części czajnika pod podziałką w czasie gotowania wody świeci się lampka kontrolna.
  • Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny o mocy do 2000W najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny o mocy do 2000W w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny o mocy do 2000W w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre czajniki elektryczne – Zestawienie na październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych o mocy do 2000W nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych czajników elektrycznych do kuchni i biura.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny o mocy do 2000W opinie,
 • dobry czajnik elektryczny o mocy do 2000W cena,
 • czajnik elektryczny o mocy do 2000W ranking,
 • czajnik elektryczny o mocy do 2000W jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...