Ranking czajników elektrycznych małych. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych małych


Pomagamy w wyborze dobrych czajników elektrycznych małych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych małych,
 • TOP5 chętnie kupowanych czajników elektrycznych do kuchni i biura.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie czajniki elektryczne małe najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne małe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking czajników elektrycznych małych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Severin wk 3473 (4008146030796) ☆

Severin wk 3473 (4008146030796) Najniższa Cena Online

☆ Severin wk 3473 (4008146030796) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Severin
 • Nazwa produktu: Severin wk 3473 (4008146030796)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Kompaktowy, łatwy w obsłudze czajnik do herbaty z regulacją temperatury. Został tworzony ze szkła, a także szczotkowanej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest w 100% wolny od bisfenolu A i zapewnia naturalny i znakomicie zdrowy napój

  grzejny został przykryty płytą ze stali szlachetnej.

  Czajnik pozwala na ustawienie temperatury podgrzewania wody w zakresie 40-100°C w krokach co 5°C. Umożliwia to podgrzanie wody do znakomitej temperatury dla różnorodnych napojów – na przykład kawy, herbaty czarnej, herbata zielonej czy yerba mate. Czajnik w dodatku funkcję podtrzymywania wybranej temperatury nawet poprzez 30min.

  Czajnik posiada gęste sitko ze stali nierdzewnej do parzenia herbaty. Wbudowany timer, poinformuje nas o zaparzeniu naszej herbaty za pomocą sygnału dźwiękowego (z możliwością wyciszenia). Czajnik posiada 5 zdefiniowanych programów dla najpopularniejszych rodzajów herbat (czarnej, zielonej, białej, owocowej i oolong.), i możliwość ustawienia jednostkowego czasu w zakresie 1-15 min.

  Czajnik został zaopatrzony w izolowany termicznie uchwyt z tworzywa nienaturalnego a także włącznik z lampką kontrolną i podświetlane przyciski i wyświetlacz LED. Po 2 stronach czajnika naniesiona została skala prezentująca ilość wody w czajniku.

  Filtr przeciw wapniowy może być w prosty sposób wyjęty w celu wyczyszczenia. Przeciwpoślizgowe nóżki gwarantują stabilność i zapobiegają przesuwaniu się czajnika. Czyszczenie czajnika jest łatwe dzięki dużej pokrywie o sporym stopniu otwarcia.

  Dzięki systemowi Central Cordless System 360°, czajnik może być postawiony na podstawie w każdej pozycji.

  dane technologiczne

☆ Tefal digital ko854 (3045387243463) ☆

Tefal digital ko854 (3045387243463) Najniższa Cena Online

☆ Tefal digital ko854 (3045387243463) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal digital ko854 (3045387243463)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Dominujący odcień:czarny;rodzaj grzałki:płaska grzałka płytowa;Filtr antywapniowy:tak;dodatkowe opcje:5 ustawień temperatur, samoczynna pokrywa, automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, cyfrowy wyświetlacz, podtrzymywanie ciepła, schowek na przewód zasilający w podstawie;Gwarancja producenta:24 miesiące;barwa:stalowo-czarny;Moc czajnika:1250 W;Obrotowa podstawa:tak;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;pojemność:1 litr;Regulacja temperatury:tak;Wskaźnik poziomu wody:nie;Wykonanie:tworzywo sztuczne;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zdalne sterowanie smartfonem:nie


☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b ☆

ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b Najniższa Cena Online

☆ ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: ADLER AD 08 B - Czajnik elektryczny 1,0 L, beżowy, AD 08b
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik bezprzewodowy Adler AD08B
  BEŻOWY  tradycyjny, jedno-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Pokrywa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, opornego na temperaturę, w kolorze kawy z mlekiem,.  Dla wygody wykorzystywania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Pozwala na on dowolne osadzanie na podstawie, tak aby uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Kolista podstawka zapewnia dużą stabilność, a także miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor zagwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części.

  Czajnik Adler AD 08 wyjątkowo potężny, pewny i wygodny uchwyt. Dobrze się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest dopasowane do wyglądu obudowy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części rączki. Taki zarys iż trzyma się go komfortowo i jednostajnie. Przełącznik jest podświetlany w czasie gotowania wody.  Na bocznych ściankach pokrywy umieszczono dwa znaczne matowe wodowskazy z zaznaczoną skalą od 0,3 litra do 1,0 litra. Po poprzez wodowskazy korzystnie widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż za każdym razem można zagotować taką liczba jaka jest niezbędna. Czajnik Adler AD 08 automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

  W pokrywce umieszczono dwa komfortowe przyciski do jej otwierania. Dla rozszerzenia bezpieczeństwa, pokrywki nie można otworzyć bez jednoczesnego naciśnięcia obydwu przycisków. Wewnątrz pokrywy zainstalowana jest duża okrągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 850 W, co przy stosunkowo znikomej pojemności urządzenia zagwarantuje ciche zagotowanie wody.  Obsługa jest niezwykle prosta. Nalewamy niezbędną liczba wody. Niezwykle pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.3 do 1,0L. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się lampka kontrolna. Woda cicho zagotowuję się dzięki zaimplementowaniu grzałki o mocy 850 Watów. Proces ten można obserwować przez okienka z wodowskazami znajdującymi się po obydwu stronach pokrywy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze poprzez kilka sekund i wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.  wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka kompozycja pozwala automatycznie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Na dodatek blokada zapobiegająca włączenie pustego urządzenia rozszerza bezpieczeństwo użytkowania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

  Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej zastosować dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie niezawodne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą efektywność.

  w środku kolorowego opakowania znajduje się; korzystnie zabezpieczony do transportu czajnik Adler AD 08, podstawka, a także instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.  Adler jest uznaną przeważnie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Producent Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku,w dodatku w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler tworzone są w obfitych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, żeby spełniały najwyższe wymogi jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się postępowym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją wykonywaną poprzez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieprzerwanie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.
☆ Czajnik HAEN CK-1000 Tokyo Plus Biały, kolor biały ☆

Czajnik HAEN CK-1000 Tokyo Plus Biały, kolor biały Najniższa Cena Online

☆ Czajnik HAEN CK-1000 Tokyo Plus Biały, kolor biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Haen
 • Nazwa produktu: Czajnik HAEN CK-1000 Tokyo Plus Biały, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik CK-600 Shanghai Plusposiadający ceramiczny korpus, wygodny, obszerny uchwyt.staranny termostat - automatyczne wyłączenie, gdy woda osiągnie 100°C (zawiadamia o tym wskaźnik świetlny w przełączniku).

  samoczynne wyłączenie po zdjęciu urządzenia z obrotowej podstawy (360°), samoczynne wyłączenie przy zbyt niewiele znaczącej ilości wody (min. 0,3 l.). Wskaźnik poziomu wody, uchwyt do nawijania przewodu sieciowego (skrócenie długości), stopy przeciwpoślizgowe.

  grzewczy (płaska grzałka) wytworzony ze stali nierdzewnej, długość przewodu elektrycznego - 70 cm. Pojemność: 0.6 l. Zestaw: wykwintny czajnik, stylowy imbryk oraz czarki do herbaty.Projekt HAEN to odpowiedź na monotonię produktową rynku AGD.

  przepięknie zdobione czajniki elektryczne tworzą w pełni nową gałąź produktów zaspokajających zapotrzebowania wysublimowanego użytkownika.To oferta do osób poszukujących czegoś oryginalnego, a jednocześnie dbających o zachowanie tradycyjnej elegancji na stole czy w kuchni.

  Wszystkie oferowane modele posiadają klasyczny kształt kojarzący się nieodparcie z chwilą przerwy w towarzystwie aromatycznej herbaty. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ultrices neque lectus, scelerisque aliquam velit sodales quis.

  Nam mattis nibh sapien, eget congue sapien pharetra sed.Nam faucibus luctus quam a tincidunt. Suspendisse fermentum vulputate dolor, vel ultricies nisl rhoncus ac.


☆ Ceramic Blade ceramiczny czajnik elektryczny NC-2339 (4022107260602) ☆

Ceramic Blade ceramiczny czajnik elektryczny NC-2339 (4022107260602) Najniższa Cena Online

☆ Ceramic Blade ceramiczny czajnik elektryczny NC-2339 (4022107260602) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ceramic Blade
 • Nazwa produktu: Ceramic Blade ceramiczny czajnik elektryczny NC-2339 (4022107260602)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  nowoczesny design
  Czajnik z daleka wygląda jak zwykły dzbanek, jednak w rzeczywistości to elektryczne urządzenie do prędkiego gotowania wody. Kwiatowy wzór znajduje się po obu stronach czajnika. Jego niecodzienny wygląd będzie pasował jednocześnie do kuchni urządzonych w stylu nowoczesnym czy vintage. W jednokolorowych pomieszczeniach nada im wyrazu i szyku.

  poręczny
  W czajniku znajduje się sito, które zapobiega przedostawaniu się powstałego osadu do filiżanki. Dzięki czemu Twoja herbata czy kawa będą zawsze wolne od nieprzyjemnego kamienia. Jego objętości to 1 litr, więc starczy na kilka kubków ulubionej zielonej herbaty czy zbożowej kawy.

  Bezpieczeństwo
  Pokrywka czajnika posiada dwa dzióbki, które przytrzymują wieczko na swym miejscu, dzięki temu nie wypada w trakcie nalewania. Ochrona przed przegrzaniem sprawia, iż korzystanie z czajnika jest w pełni bezpieczne.


☆ Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733) ☆

Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Czajnik ARIETE 2868/03 Piccolo Vintage cappuccino ___AUTORYZOWANY_DYSTRYBUROT_MARKI_ARIETE___ (8003705116733)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Przeznaczenie Czajnik VINTAGE został produkowany przez włoską producenta Ariete, która już od ponad pół wieku projektuje sprzęty gospodarstwa domowego, które ujmują prostotą, wyjątkową estetyką i maksymalną funkcjonalnością.

  Tym razem powraca ona do nas z serią VINTAGE, w ramach której odnaleźć można m.in. Blendery, czajniki, spieniacze do mleka, które wyróżniają się obłymi kształtami, pastelową kolorystyką i retro estetyką.

  cechy standardowe niewiele znaczący czajnik od Ariete z kolekcji VINTAGE ma pojemność 1 l (4 kubki herbaty) i rozmiary 20 x 21 x 15,5 cm – z tego względu wpasuje się choćby w kuchnie o nieznacznym metrażu. Pękaty kształt o delikatnych liniach koresponduje z pastelowym odcieniem zieleni oraz elementami beżu.

  Czajnik ma obrotową podstawę ze schowkiem na przewód, dzięki czemu jest wygodny w użytkowaniu i pozwala zachować ład w kuchni. Produkt o mocy 1630 W ma także samoczynny wyłącznik. Materiał Czajnik VINTAGE o pojemności 1 l ma metalowy korpus z chromowanymi elementami wykończenia i funkcjonalny uchwyt typu soft touch – który chroni przed poparzeniami


☆ Czajnik elektryczny ARIETE by Lipton 2871, kolor czarny ☆

Czajnik elektryczny ARIETE by Lipton 2871, kolor czarny Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ARIETE by Lipton 2871, kolor czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ARIETE by Lipton 2871, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny ARIETE by Lipton 2871


☆ Caso germany Caso czajnik elektryczny coffee classic 1877 - mata kuchenna za 1 zł ☆

Caso germany Caso czajnik elektryczny coffee classic 1877 - mata kuchenna za 1 zł Najniższa Cena Online

☆ Caso germany Caso czajnik elektryczny coffee classic 1877 - mata kuchenna za 1 zł - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Caso Germany
 • Nazwa produktu: Caso germany Caso czajnik elektryczny coffee classic 1877 - mata kuchenna za 1 zł
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Dominujący odcień:czarny;rodzaj grzałki:płaska grzałka płytowa;Filtr antywapniowy:brak;uzupełniające opcje:antypoślizgowa podstawa, automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, zabezpieczenie przed wygotowaniem;Gwarancja producenta:24 miesiące;odcień:czarny;Moc czajnika:1310 W;Obrotowa podstawa:tak;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;pojemność:0,6 litra;Regulacja temperatury:nie;Sygnalizacja dźwiękowa:nie;Wskaźnik poziomu wody:nie;Wykonanie:stal nierdzewna;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zabezpieczenia:zabezpieczenie przed wygotowaniem;Zdalne sterowanie smartfonem:nie


☆ Unold Czajnik podróżny 18575 (0,5 l / 1000 w / czarny) dostawa 24h (4011689185755) ☆

Unold Czajnik podróżny 18575 (0,5 l / 1000 w / czarny) dostawa 24h (4011689185755) Najniższa Cena Online

☆ Unold Czajnik podróżny 18575 (0,5 l / 1000 w / czarny) dostawa 24h (4011689185755) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Unold
 • Nazwa produktu: Unold Czajnik podróżny 18575 (0,5 l / 1000 w / czarny) dostawa 24h (4011689185755)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik podróżny 18575 - UNOLD

  Czajnik podróżny Unold, to genialne rozwiązanie na wakacyjne wyjazdy. Oprócz niedużego czajnika ze stali nierdzewnej, zestaw mieści dwie podróżne filiżanki, łyżeczki, pojemniki na kawę/herbatę oraz torbę transportową. Dla oszczędności miejsca w transporcie, akcesoria zostały tak zaprojektowane, by mieściły się w środku czajnika.


  • 0,5 l obszerności
  • Przełącznik zasilania z 230 na 120 V (USA)
  • Zbiornik całkowicie ze stali rdzoodpornej
  • Przełącznik z kontrolką
  • 2 podróżne filiżanki
  • 2 podróżne łyżeczki
  • Pojemnik na kawę/herbatę
  • Torba
  • Akcesoria można przewozić w czajniku
  • wymiary: 17,7 x 12,5 x 16,8 cm
  • Waga: 0,6 kg
  • Zasilanie: 1.000 W, 120/230 V~, 50/60 Hz

☆ Czajnik elektryczny ad 1279 0.6l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Adler ☆

Czajnik elektryczny ad 1279 0.6l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Adler Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny ad 1279 0.6l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Adler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny ad 1279 0.6l kolor biały- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Adler
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Adler AD 1279 Silikonowy czajnik turystyczny Trudno sobie wyobrazić śniadanie bez ulubionej aromatycznej herbaty albo kawy potrzebnej do rozpoczęcia dnia z energią. Na wczasach nad wyraz trudno funkcjonować bez ciepłej wody potrzebnej pomiędzy innymi do przygotowania znaku rozpoznawczego każdych wakacji: dań instant!

  Czajnik turystyczny Adler AD 1279 to genialny produkt dla osób, które dużo czasu spędzają na działce czy w podróży równocześnie na wakacje, jak i w celach biznesowych. Wspaniały w podróż Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom czajnik Adler AD 1279 stanie na wysokości zadania zarówno na kempingu, jak i w pokoju hotelowym.

  Co ważne nad wyraz w podróży, nie zajmie dużo miejsca w bagażu! Został zaopatrzony w składany uchwyt żeby zajmować jeszcze mniej miejsca, a także materiałową torebkę uławiającą przechowywanie.Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne małe – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne małe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych małych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ czajnik elektryczny 1.0l spring srebrny marki Esperanza ☆

czajnik elektryczny 1.0l spring srebrny marki Esperanza Najniższa Cena Online

☆ czajnik elektryczny 1.0l spring srebrny marki Esperanza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: czajnik elektryczny 1.0l spring srebrny marki Esperanza
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

   CZAJNIK ELEKTRYCZNY ESPERANZA SPRING Moc: 1350W objętość: 1L automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody Zabezpieczenie przed gotowaniem bez wody zastosowana płyta grzejna Lampka kontrolna Materiał: stal nierdzewna, wysokojakościowe tworzywo nienaturalne Długość kabla: 60cm popularny srebrnyszybki I sprawnY Czajnik ESPERANZA SPRING to nad wyraz efektywny i energooszczędny czajnik charakteryzujący się mocą 1350W.

  Pozwoli on ekspresowo i bezproblemowo zagotować 1L wody na kawę albo herbatę. Czajnik ten jest wyjątkowo komfortowy w użyciu, dzięki zrównoważonej, obrotowej podstawie. NIEZASTĄPIONY W DOMU I BIURZE szykowny wygląd i wykonanie z wysokiej jakości tworzyw sprawiają że czajnik zbrata się do każdego wnętrza domu albo biura.

  ŁATWA OBSŁUGA Pokrywka czajnika jest szczególnie potężna, otwiera się ją uchwytem na pokrywce. Po napełnieniu wodą konkretnie się zatrzaskuje. Szeroko otwierająca się pokrywka upraszcza nalewanie wody i czyszczenie BEZPIECZEŃSTWO Na dolnej części czajnika pod podziałką w czasie gotowania wody świeci się lampka kontrolna.

  Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika....


☆ Czajnik stalowe parana ekk028r (1350w 1l; kolor czerwony) marki Esperanza ☆

Czajnik stalowe parana ekk028r (1350w 1l; kolor czerwony) marki Esperanza Najniższa Cena Online

☆ Czajnik stalowe parana ekk028r (1350w 1l; kolor czerwony) marki Esperanza - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Czajnik stalowe parana ekk028r (1350w 1l; kolor czerwony) marki Esperanza
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

   CZAJNIK ELEKTRYCZNY ESPERANZA PARANA Moc: 1350W objętość: 1L samoczynne wyłączanie po zagotowaniu wody Zabezpieczenie przed gotowaniem bez wody zastosowana płyta grzejna Lampka kontrolna Materiał: stal nierdzewna, wysokojakościowe tworzywo nienaturalne Długość kabla: 75cm modny zielonyprędki I efektywnY Czajnik ESPERANZA PARANA to nad wyraz produktywny i energooszczędny czajnik znamionujący się mocą 1350W.

  Pozwoli on prędko i bez problemu zagotować 1L wody na kawę albo herbatę. Czajnik ten jest niezwykle wygodny w użyciu, dzięki stabilnej, obrotowej podstawie. NIEZASTĄPIONY W DOMU I BIURZE elegancki wygląd i wykonanie z wysokiej jakości tworzyw powodują iż czajnik zintegruje się do każdego wnętrza domu albo biura.

  ŁATWA OBSŁUGA Pokrywka czajnika jest szczególnie solidna, otwiera się ją uchwytem na pokrywce. Po napełnieniu wodą potężnie się zatrzaskuje. Szeroko otwierająca się pokrywka ułatwia nalewanie wody i czyszczenie BEZPIECZEŃSTWO Na dolnej części czajnika pod podziałką w czasie gotowania wody świeci się lampka kontrolna.

  Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika. EKSPLOZJA odcieni Czajnik PARANA jest dostępny w 4 wersjach kolorystycznych: Czarny Biały Zielony Czerwony Aukcja dotyczy czajnika w kolorze ZIELONYM - inne kolory zakupisz na naszych pozostałych aukcjach!...


☆ Czajnik bezprzewodowy ELDOM IC120 ☆

Czajnik bezprzewodowy ELDOM IC120 Najniższa Cena Online

☆ Czajnik bezprzewodowy ELDOM IC120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Czajnik bezprzewodowy ELDOM IC120
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Ten niepokaźny czajnik bezprzewodowy świetnie pasuje równocześnie do biura czy domu jakidealnie sprawdza się w podróży. Jest prawidłowym wyborem dla osób szanujących prostotę i konwencjonalny kształt. Dzięki nowoczesnej technologii ma wszystkie pożądane poprzez użytkownika atrybuty. Szczególną uwagę zwraca potrójny system zabezpieczający oraz automatyczny wyłącznik. Odchylana pokrywa ma blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem dzbanka. Estetyczne wykonanie wznosi walory urządzenia....

☆ Adler ad 02 mini ☆

Adler ad 02 mini Najniższa Cena Online

☆ Adler ad 02 mini - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adler
 • Nazwa produktu: Adler ad 02 mini
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik elektryczny 0,6 L
  Adler AD 02  nieduży poręczny, produktywny i energooszczędny, zezwalający momentalnie zagotować wodę na kawę albo herbatę dla dwóch osób. Niewielkie rozmiary czajnika powodują, iż jest on perfekcyjnym wyborem dla osób podróżujących albo ceniących oszczędność miejsca. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, wytrzymałego na temperaturę w kolorze białym. Ponadto oraz podstawka nie jest kolista tylko spłaszczona. Usprawnia to używanie i przechowywanie urządzenia.  Czajnik mini jest wyjątkowo wygodny w użyciu, dzięki jednostajnej podstawie. Kompozycja podstawki zagwarantuje pewne osadzenie w trakcie zagotowywania wody, pomimo niewiele znaczącej szerokości. Zaimplementowany potrójny solidny konektor zagwarantuje stabilne połączenie czajnika z podstawką podczas gotowania wody. Taka kompozycja zapewnia, że po podniesieniu na pewno będzie on odłączony od zasilania. W środku podstawki jest dużo miejsca do zwinięcia przewodu zasilającego. Można go pozostawić na zewnątrz tylko tyle ile potrzeba. Na bocznej ściance pokrywy umieszczono wielki wyraźny wodowskaz z zaznaczoną skalą od min 0,2 litra wody do max 0,6 litra. Rozwiązanie to uniemożliwia niepotrzebnemu zużyciu energii i wody - wystarczy 200 ml, by móc zaparzyć herbatę lub kawę. Objętość nieznaczna 0,2 litra jest jeszcze szczególnie przydatna, kiedy trzeba zagotować wodę na jedną filiżankę.  Pokrywka czajnika jest niezwykle solidna, otwiera się ją uchwytem na trwale z nią połączonym. Po napełnieniu wodą solidnie się zatrzaskuje. Szeroko otwierająca się pokrywka upraszcza nalewanie wody i czyszczenie. Na dodatek w dziubku czajnika jest zamontowany zmywalny filtr antyosadowy. Można go wyjąć i oczyścić. Bardzo mocny, pewny i wygodny uchwyt, prawidłowo się go trzyma. Wyprofilowana rączka z przyciskiem wyłącznika pod palcem wskazującym. Oznacza to że podnosząc czajnik z podstawki zostanie on wpierw automatycznie wyłączony. Klarowny włącznik w górnej części rączki jest na trwale połączony z wyłącznikiem. Gwarantuje to rozszerzony poziom bezpieczeństwa podczas gotowania wody.

  Obok wodowskazu w dolnej części pokrywy w czasie gotowania wody zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika. Ciche zagotowanie wody zagwarantuje podwójna grzałka. Pod grzałkami umieszczono reflektor powiększający ich wydajność. Dodatkową zaletą czajnika Adler AD 02 jest minimalny zużycie mocy, tylko 760 W. Wszędzie tam, gdzie są zainstalowane ograniczniki poboru mocy będzie można go używać, a także cicho zagotować wodę. Jest to realne dzięki konstrukcji podwójnych grzałek i dobraniu mocy do śladowej pojemności.

  Obsługa jest wyjątkowo prosta. Zagotowanie wody; Napełniamy czajnik potrzebną ilością wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.2l do 0.6l. Ustawiamy na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Woda zagotowuję się dzięki zaimplementowaniu grzałki o mocy 760 Watów. Woda gotuje się względnie cicho. Cykl ten można obserwować przez przeźroczyste okienko z wyraźnym wodowskazem. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i czajnik wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli, żeby było inaczej.  wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór, którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka budowa pozwala automatycznie wyłączyć czajnik, za każdym razem zaraz po zagotowaniu wody. Dodatkowo wyekwipowany jest w blokadę zapobiegającą włączenie pustego urządzenia. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa bezpieczeństwo użytkowania,także sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej. Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej wykorzystać dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy go kilkakrotnie przepłukać wodą. Zapewni to długie bezusterkowe działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą skuteczność.

  informacje techniczne

  pojemność 0,6 L; nieznaczna 0,2 L
  Moc 760 W
  pokaźny, czytelny wskaźnik poziomu wody
  Filtr zatrzymujący osady wapnia
  samoczynne wyłączanie po zagotowaniu
  stabilna podstawa
  Lampka kontrolna☆ CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990) ☆

CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990) Najniższa Cena Online

☆ CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mesko
 • Nazwa produktu: CZAJNIK MINI 0,6 L MESKO MS1236 NIEBIESKI 760 W (5908256836990)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik plastikowy Mesko MS 1236r 0,6L 760W biało-szary minimalny i funkcjonalny czajnik niepokaźny, użyteczny, sprawny, a także energooszczędny, zezwalający ekspresowo zagotować wodę na kawę albo herbatę dla dwóch osób. Nieznaczne wymiary czajnika Mesko MS 1236r powodują, iż jest on wspaniałym wyborem dla osób podróżujących lub ceniących oszczędność miejsca.

  pokrywa produkowana jest z z wysokiej jakości tworzywa, opornego na temperaturę w odcieniu białym, natomiast podstawka, pokrywka i wierzchnia część rączki z tworzywa w kolorze szarym. Dodatkowo , a także podstawka nie jest krągła tylko spłaszczona.

  ułatwia to stosowanie i przechowywanie urządzenia. Stabilna podstawka Czajnik Mesko MS 1236r jest niezwykle komfortowy w użyciu, dzięki stabilnej podstawie. Budowa podstawki zapewnia pewne osadzenie podczas zagotowywania wody, pomimo śladowej szerokości.

  zastosowany potrójny mocny konektor pozwala na zrównoważone połączenie dzbanka z podstawką. Taka konstrukcja zapewnia, że po podniesieniu niewątpliwie będzie on odłączony od zasilania. We wnętrzu podstawki jest dużo miejsca do zwinięcia przewodu zasilającego.

  Można go pozostawić na zewnątrz tylko tyle ile potrzeba. Mocna pokrywka i uchwyt Pokrywka czajnika Mesko MS 1236r jest wyjątkowo konkretna, otwiera się ją uchwytem na trwale z nią połączonym.. Po napełnieniu wodą solidnie się zatrzaskuje.

  Szeroko otwierająca się pokrywka ułatwia nalewanie wody i czyszczenie. Ponadto w dziubku czajnika jest zamontowany zmywalny filtr antyosadowy. Można go wyjąć i oczyścić. Bardzo solidny, pewny i komfortowy uchwyt, prawidłowo się go trzyma.

  Wyprofilowana rączka z przyciskiem wyłącznika pod palcem wskazującym. Oznacza to że podnosząc czajnik z podstawki zostanie on wpierw automatycznie wyłączony. Krystaliczny włącznik w górnej części rączki jest na trwale połączony z wyłącznikiem.

  zagwarantuje to rozszerzony poziom bezpieczeństwa w trakcie gotowania wody. Minimalny pobór mocy Obok wodowskazu w dolnej części obudowy w czasie gotowania wody zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

  Ciche zagotowanie wody zagwarantuje podwójna grzałka. Pod grzałkami umieszczono reflektor rozszerzający ich efektywność. Dodatkową zaletą czajnika Mesko MS 1236r jest śladowy zużycie mocy, tylko 760 W. Wszędzie tam gdzie są zainstalowane ograniczniki poboru mocy będzie można go używać, a także cicho zagotować wodę.

  Jest to osiągalne dzięki konstrukcji podwójnych grzałek, a także dostosowaniu mocy do nieznacznej pojemności.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny mały najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny mały w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny mały w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane czajniki elektryczne – TOP5 na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych małych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych czajników elektrycznych do kuchni i biura.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny mały opinie,
 • dobry czajnik elektryczny mały cena,
 • czajnik elektryczny mały ranking,
 • czajnik elektryczny mały jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...