Ranking czajników elektrycznych Fellow. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych Fellow


Pomagamy w wyborze dobrych czajników elektrycznych Fellow. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych Fellow,
 • TOP5 chętnie kupowanych czajników elektrycznych do biura oraz kuchni.

Jakie czajniki elektryczne Fellow najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne Fellow, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking czajników elektrycznych Fellow, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Biały ☆

Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Biały Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FELLOW
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:


  samoczynne wyłączanie zasilania: Tak
  EAN: 852212007991
  Funkcja utrzymywania temperatury: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość artykułu: 171 mm
  kolor artykułu: Biały
  MATERIAŁY: Stal nierdzewna
  Moc: 1200 W
  Napięcie wejściowe AC: 220 V
  objętość zbiornika na wodę: 0,9 l
  dostosowywany termostat: Tak
  Szerokość towaru: 292 mm
  Waga artykułu: 1 kg
  wbudowany wyświetlacz: Tak
  Wysokość towaru: 203 mm
  Zakres temperatur (T-T): 40 - 100 °C

☆ Fellow Czajnik elektryczny "stagg ekg electric stone blue walnut", 0,9 l ☆

Fellow Czajnik elektryczny "stagg ekg electric stone blue walnut", 0,9 l Najniższa Cena Online

☆ Fellow Czajnik elektryczny "stagg ekg electric stone blue walnut", 0,9 l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Fellow Czajnik elektryczny "stagg ekg electric stone blue walnut", 0,9 l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem świata w parzeniu kawy, czy początkującym, "Stagg EKG" będzie Twoim partnerem w dążeniu do prawidłowej filiżanki kawy. Dzięki zmiennej regulacji temperatury, mocy 1200 W gwarantującej szybki czas nagrzewania i wielu funkcjom gwarantującym pełną kontrolę, jest to czajnik, którego potrzebujesz.NALEWA TAK poprawnie, JAK WYGLĄDAOd wylewki, poprzez rączkę, po funkcjonalny uchwyt, wszystko w czajniku "Stagg EKG" zostało zaprojektowane z myślą o optymalnym przepływie kawy z starannością co do kropli. REGULACJA TEMPERATURY DO STOPNIAPrzekręć pokrętło, wybierz żądaną temperaturę w zakresie od 57 do 100 °C (albo 135 do 212 °F) i pozwól, aby "Stagg EKG" zrobił resztę. Nigdy więcej zgadywania przy gotowaniu wody!szybki CZAS NAGRZEWANIANiesamowicie prędki czas nagrzewania dzięki 1200-watowemu elementowi grzewczemu oznacza jeszcze mniej czasu spędzonego na czekaniu na idealną filiżankę.60-MINUTOWY TRYB WSTRZYMANIAPo przełączeniu przełącznika z tyłu urządzenia na tryb podtrzymywania, ekspres "Stagg EKG" utrzymuje żądaną temperaturę w skali Fahrenheita albo Celsjusza poprzez 60 minut.PRZEMYŚLANE DODATKI- Regulator PID. Kontroler PID czajnika jednostajnie utrzymuje genialną temperaturę tak efektywnie, jak to tylko realne.- Fahrenheita lub Celsjusza. Odłóż kalkulator: nie będzie już konieczności przeliczania na preferowane ustawienia.- Stoper do zaparzania. Po podgrzaniu wody użyj zastosowanego stopera do parzenia, aby odmierzyć czas parzenia i uzyskać nieprzeciętną filiżankę kawy.

☆ Fellow Czajnik elektryczny stagg ekg electric matte black, 0.9 l ☆

Fellow Czajnik elektryczny stagg ekg electric matte black, 0.9 l Najniższa Cena Online

☆ Fellow Czajnik elektryczny stagg ekg electric matte black, 0.9 l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Fellow Czajnik elektryczny stagg ekg electric matte black, 0.9 l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Nowy czajnik elektryczny Fellow „Stagg EKG" jest genialny dla wielbicieli kawy parzonej konwencjonalnie i przelewowo. Ma bezkompromisowy i elegancki design. Korpus jest tworzony ze stali nierdzewnej wysokiej jakości i pokryty czarną, matową farbą.

  Ma obciążony uchwyt, który zagwarantuje przeciwwagę dla większej stabilności w trakcie nalewania. Ten czajnik ma wąską szyjkę, która umożliwia precyzyjne i kontrolowane nalewanie. Parzenie kawy w Chemex, Hario „V60" albo innym dripie będzie bardziej równomierne i jeszcze przyjemniejsze.POKRĘTŁOPrzy pomocy prostego w użyciu pokrętła, prosto wybierzesz żądaną temperaturę grzania wody od 57 do 100 poziomów Celsjusza.ekran LCDDyskretny, czarny wyświetlacz LCD wskazuje pożądaną „Set Temperature" i rzeczywistą temperaturę „Real Time Temperature", a podśwetlony przedstawia postęp procesu grzania.OPCJA PODTRZYMYWANIA TEMPERATURY (HOLD)Gdy przełącznik z tyłu zostanie włączony na tryb HOLD, czajnik utrzyma żądaną temperaturę wody w poziomach Fahrenheita lub Celsjusza poprzez 60 minut.

  Gdy przełącznik nie jest w trybie HOLD, czajnik przejdzie w stan uśpienia po osiągnięciu ustawionej temperatury.STOPERGdy woda osiągnie żądaną temperaturę, możesz użyć timera na czajniku „Stagg EKG", aby odmierzać czas zaparzania kawy.samoczynnE WYŁĄCZANIECzajnik wyłącza się samoczynnie po 15 minutach przebywania w trybie gotowości.


☆ Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Electric Matte White, 0.9 l ☆

Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Electric Matte White, 0.9 l Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Electric Matte White, 0.9 l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Electric Matte White, 0.9 l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Nowy czajnik elektryczny Fellow „Stagg EKG" jest znakomity dla miłośników kawy parzonej tradycyjnie i przelewowo. Ma ascetyczny i wykwintny design. Korpus jest wyprodukowany ze stali nierdzewnej wysokiej jakości i pokryty matową farbą.

  Ma obciążony uchwyt, który gwarantuje przeciwwagę dla obszerniejszej stabilności w trakcie nalewania. Ten czajnik ma wąską szyjkę, która pozwala na precyzyjne i kontrolowane nalewanie. Parzenie kawy w Chemex, Hario „V60" lub innym dripie będzie bardziej równomierne i jeszcze przyjemniejsze.POKRĘTŁOPrzy pomocy prostego w użyciu pokrętła, łatwo wybierzesz żądaną temperaturę grzania wody od 57 do 100 poziomów Celsjusza.ekran LCDDyskretny, czarny wyświetlacz LCD wskazuje pożądaną „Set Temperature" i rzeczywistą temperaturę „Real Time Temperature", a podśwetlony demonstruje postęp cyklu grzania.OPCJA PODTRZYMYWANIA TEMPERATURY (HOLD)Gdy przełącznik z tyłu zostanie włączony na tryb HOLD, czajnik utrzyma żądaną temperaturę wody w stopniach Fahrenheita albo Celsjusza poprzez 60 minut.

  Gdy przełącznik nie jest w trybie HOLD, czajnik przejdzie w stan uśpienia po osiągnięciu ustawionej temperatury.STOPERGdy woda osiągnie żądaną temperaturę, możesz wykorzystać timera na czajniku „Stagg EKG", żeby odmierzać czas zaparzania kawy.samoczynnE WYŁĄCZANIECzajnik wyłącza się samoczynnie po 15 minutach przebywania w trybie gotowości.


☆ Czajnik FELLOW Corvo EKG ☆

Czajnik FELLOW Corvo EKG Najniższa Cena Online

☆ Czajnik FELLOW Corvo EKG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik FELLOW Corvo EKG
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Dominujący kolor:czarny;typ grzałki:grzałka płaska;Filtr antyosadowy:nie;Funkcje uzupełniające:utrzymywanie temperatury wody;Funkcje inne:timer;Gwarancja producenta:24 miesiące;kolor:czarny;liczba poziomów regulacji temperatury:0;Moc czajnika:1200 W;Moc:od 1000 do 1450 W;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;Podświetlenie wnętrza:nie;Podtrzymywanie temperatury wody:tak;pojemność:0,9 l;Regulacja temperatury:tak;rodzaj:czajnik bezprzewodowy;seria:Fellow Corvo;Wariantowanie linia:Corvo EKG;Wykonanie:stal nierdzewna - tworzywo nienaturalne;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, podstawka


☆ Fellow Stagg EKG 0,9l 1200W Regulacja temperatury Niebieski ☆

Fellow Stagg EKG 0,9l 1200W Regulacja temperatury Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Fellow Stagg EKG 0,9l 1200W Regulacja temperatury Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Fellow Stagg EKG 0,9l 1200W Regulacja temperatury Niebieski
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Bezpieczeństwo:automatyczne wyłączenie po zdjęciu z podstawy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem bez wody;Dominujący kolor:niebieski;rodzaj grzałki:grzałka płaska;Filtr antyosadowy:nie;Funkcje dopełniające:utrzymywanie temperatury wody;Funkcje inne:automatyczny tryb uśpienia, wskaźnik temperatury wody, zdejmowana pokrywa;Gwarancja producenta:24 miesiące;dane dopełniające:antypoślizgowa podstawa, wyświetlacz LCD;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;kolor:niebieski;liczba stopni regulacji temperatury:5;Moc czajnika:1200 W;Moc:od 1000 do 1450 W;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;Podświetlenie wnętrza:nie;Podtrzymywanie temperatury wody:tak;objętość:0,9 l;Regulacja temperatury:tak;typ:czajnik bezprzewodowy;kolekcja:Fellow Stagg;Sygnalizacja dźwiękowa:nie;Wariantowanie kolekcja:Fellow Stagg EKG;Wskaźnik poziomu wody:nie;Wykonanie:stal nierdzewna;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Zabezpieczenia:przed przegrzaniem


☆ Czajnik elektryczny Fellow "Corvo EKG", 0,9 l ☆

Czajnik elektryczny Fellow "Corvo EKG", 0,9 l Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny Fellow "Corvo EKG", 0,9 l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny Fellow "Corvo EKG", 0,9 l
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Poznaj "Corvo EKG", czajnik elektryczny na skrzyżowaniu błyskotliwa i rozumu. Zmienna kontrola temperatury, 1200 watów dla szybkiego podgrzewania i świat funkcji dla ostatecznej kontroli. Dokładnie zaprojektowany, żeby pomóc Ci w przygotowaniu wspaniałej herbaty, kawy, gorącej czekolady, popisowego przepisu na owsiankę lub czegokolwiek innego, do czego możesz potrzebować gorącej wody, a wszystko to przy zachowaniu minimalnej ilości miejsca w Twojej kuchni.REGULACJA TEMPERATURY Z precyzyjnOŚCIĄ DO JEDNEGO STOPNIAPrzekręć pokrętło, wybierz żądaną temperaturę w zakresie od 57 do 100 °C i pozwól, żeby "Corvo EKG" zrobił resztę. Nigdy więcej zgadywania przy gotowaniu wody!szybki CZAS PODGRZEWANIA Ciesz się niesamowicie krótkim czasem podgrzewania dzięki 1200-watowemu elementowi grzejnemu - oznacza to jeszcze mniej czasu spędzonego na oczekiwaniu na nadzwyczajną filiżankę.60-MINUTOWY TRYB WSTRZYMANIA Po przełączeniu przełącznika z tyłu urządzenia na tryb podtrzymania, "Corvo EKG" utrzymuje żądaną temperaturę w skali Fahrenheita albo Celsjusza poprzez 60 minut.STEROWNIK PIDKontroler PID w czajniku stale utrzymuje rewelacyjną temperaturę i robi to tak efektywnie, jak to tylko realne.STOPWATCH BREWKiedy woda zostanie już podgrzana, wbudowany stoper pozwoli Ci odmierzyć czas parzenia, aby uzyskać znakomitą filiżankę herbaty.nad wyraz znaczna WYLEWKABardzo obszerna wylewka umożliwia pokaźniejszą siłę nalewania. FAHRENHEIT albo CELSJUSZOdłóż kalkulator: dzięki "Corvo EKG" nie będzie już zapotrzebowania przeliczania na preferowane ustawienia.

☆ Czajnik elektryczny stagg ekg electric green w/maple, 0.9 l marki Fellow ☆

Czajnik elektryczny stagg ekg electric green w/maple, 0.9 l marki Fellow Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny stagg ekg electric green w/maple, 0.9 l marki Fellow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny stagg ekg electric green w/maple, 0.9 l marki Fellow
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Nowy czajnik elektryczny Fellow „Stagg EKG" jest nadzwyczajny dla sympatyków kawy parzonej konwencjonalnie i przelewowo. Ma minimalistyczny i elegancki design. Korpus jest wytwarzany ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości i pokryty czarną, matową farbą. Ma obciążony uchwyt, który zapewnia przeciwwagę dla pokaźniejszej stabilności w trakcie nalewania. Ten czajnik ma wąską szyjkę, która umożliwia staranne i kontrolowane nalewanie. Parzenie kawy w Chemex, Hario „V60" albo innym dripie będzie bardziej równomierne i jeszcze przyjemniejsze.POKRĘTŁOPrzy pomocy prostego w użyciu pokrętła, prosto wybierzesz żądaną temperaturę grzania wody od 57 do 100 stopni Celsjusza.ekran LCDDyskretny, czarny wyświetlacz LCD wskazuje pożądaną „Set Temperature" i rzeczywistą temperaturę „Real Time Temperature", a podśwetlony pokazuje postęp procesu grzania.OPCJA PODTRZYMYWANIA TEMPERATURY (HOLD)Gdy przełącznik z tyłu zostanie włączony na tryb HOLD, czajnik utrzyma żądaną temperaturę wody w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza przez 60 minut. Gdy przełącznik nie jest w trybie HOLD, czajnik przejdzie w stan uśpienia po osiągnięciu ustawionej temperatury.STOPERGdy woda osiągnie żądaną temperaturę, możesz wykorzystać timera na czajniku „Stagg EKG", aby odmierzać czas zaparzania kawy.samoczynnE WYŁĄCZANIECzajnik wyłącza się automatycznie po 15 minutach przebywania w trybie gotowości.

☆ Czajnik elektryczny stagg ekg pro electric matte black, 0.9 l marki Fellow ☆

Czajnik elektryczny stagg ekg pro electric matte black, 0.9 l marki Fellow Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny stagg ekg pro electric matte black, 0.9 l marki Fellow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny stagg ekg pro electric matte black, 0.9 l marki Fellow
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik elektryczny 900 ml czarny Fellow Stagg EKG PRO

  Stagg EKG jest odpowiedzią na potrzeby baristów i home-baristów szukających słusznego czajnika do metod przelewowych. Progresywny projekt w połączeniu ze zmysłowym designem dały efekt, który docenili jednocześnie bariści jak i miłośnicy pięknej formy przedmiotów użytkowych.

  Ten czajnik Fellow EKG to wersja PRO, rewolucyjna ewolucja typowego czajnika Fellow. Oferuje mi.i.:

  • w pełni konfigurowalne ustawienia
  • skrupulatną kontrolę temperatury i nalewania
  • dostępowi do progresywnych aktualizacji poprzez Wi-Fi

  Masz całkowitą kontrolę nad procesem parzenia dzięki:

  • dokładnie wyprofilowanej wylewce czajnika
  • precyzyjnemu i przystępnemu ustawieniu niezbędnej temperatury wody
  • zastosowanemu stoperowi, który odmierza czas na czytelnym wyświetlaczu

  Czym wersja PRO różni się od wersji kanon:

  • Rozbudowane menu z zróżnicowanymi trybami pracy - mnóstwo nowych możliwości i ustawień (detale niżej)
  • barwny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości - dla jeszcze bardziej intuicyjnej obsługi
  • Bardziej precyzyjna regulacja temperatury - z starannością do 0,5°C
  • Regulator PID - wykorzystywany w progresywnych urządzeniach odpowiada za precyzyjne utrzymanie temperatury
  • Aktualizacja oprogramowania poprzez WiFi - poprawki systemu i świeże funkcje sprawią, iż urządzenie zawsze będzie działać zgodnie z kryteriami
  • Poprawione detale - pokrywka z uszczelką, gumowe nóżki pod czajnikiem, składnik łączący z nienagrzewającego się tworzywa

  Fellow Stagg EKG został zaprojektowany z myślą o alternatywnych metodach parzenia kawy i potrzebach baristów.
  dokładne wykonanie zagwarantuje najwyższą satysfakcję użytkowników.

  Korpus czajnika EKG wytwarzany jest z najwyższej jakości stali rdzoodpornej 304 18/8.
  Rączka natomiast z wysokiej jakości tworzywa nie tylko nie nagrzewa się, jest też pomyślana jako przeciwwaga pomagająca zachować absolutną stabilność czajnika.

  zachwycający i nagradzany design czajników Fellow powoduje, że dodają one uroku każdemu wnętrzu.

  Funkcjonalność czajnika Stagg EKG
  • pojemność 900 ml wyśmienicie przypasowana do potrzeb domowych i kawiarni
  • skrupulatna regulacja temperatury przy użyciu komfortowego pokrętła
  • samoczynne wyłączanie czajnika po 15 minutach nieużywania - bezpieczne i oszczędzające prąd rozwiązanie
  • Utrzymanie stałej temperatury wody dzięki funkcji HOLD
  • wbudowany stoper - ekran pokaże odmierzany czas, co jest niezwykle przydatne przy przelewowym zaparzaniu kawy lub herbaty
  • 1200W - czajnik szczególnie momentalnie podgrzewa wodę

  oraz nowości w wersji PRO

  • SCHEDULE – możliwość zaprogramowania startu podgrzewania wody w czajniku o określonej porze. Możemy na dodatek włączyć planner stałego podgrzewania wody, np. Codziennie o 8:00
  • GUIDE MODE – dzięki ustawieniu „on" realne jest pokierowanie użytkownikiem by ten poznał temperatury wody, dedykowane do zróżnicowanych zastosowań. Przy doświadczonych użytkownikach sprawdzi się jednak precyzyjna kontrola temp. Przy pomocy pokrętła (wtedy ustawiamy tutaj „off").
  • CHIME – ten EKG ma głos! Tutaj ustawimy głośność sygnałów dźwiękowych, które będą odtwarzany przy osiągnięciu wybranej temperatury poprzez czajnik. Możemy wybrać ustawienie od „0" do „10", gdzie „10" oznacza najgłośniejszy sygnał.
  • UNITS – wynajdziemy tu dobór między stopniami Celsjusza a Farenheita, w wersji poprzedniej zmiany jednostek dokonywaliśmy przełącznikiem mechanicznym z tyłu czajnika, w nowej – w tym właśnie miejscu w menu.
  • GENERAL – tutaj odnajdziemy ustawienia aktualnego czasu, języka, połączenie z siecią WiFi (celem aktualizacji oprogramowania; uwaga: czajnik łączy się z routerami tylko 2.4 GHz, nie widzi tych 5 GHz) oraz kalibrację urządzenia. Twórcy nie wykluczają, że w przyszłości, po aktualizacji, może również trafić opcja zmiany ustawień czajnika z poziomu aplikacji w smartfonie.
  • ALTITUDE – możemy ustalić wysokość na jakiej przebywamy, aby czajnik nie przegotowywał wody – na wyższej wysokości n.p.m. Woda gotuje się w niższej, niż 100°C, temperaturze. Wiedzą o tym projektanci Fellow i takie ustawienie zaprogramowali w czajniku.
  • PRE-BOIL – możemy wybrać ustawianie, dzięki któremu czajnik najpierw zagotuje wodę a następnie poinformuje nas gdy ta spadnie do określonej wartości (równocześnie ją utrzymując). Przydatne do sterylizacji wody. Docenią tą funkcję też rodzice niewielkich niemowląt.
  • HOLD – utrzymywanie zadanej temperatury wody, znane ze starszej wersji – tam zmiany dokonywaliśmy mechanicznym przełącznikiem z tyłu. W nowej wersji, w menu możemy wybrać długość utrzymywania temp. – 15, 30, 45 czy 60 min (w starszej wersji była to niezmienna opcja 1h).

  PROSTA ESTETYKA. WYBITNY DESIGN.

  staranną wylewka, skrupulatna regulację temperatury, wyświetlacz LCD, 60 minutowy tryb utrzymania temperatury, stoper, a także niepokaźna, użyteczna podstawa.

  TEMPERATURA USTAWIONA skrupulatnIE, CO DO 0,5 STOPNIA

  Sterownik PID utrzymuje stałą temperaturę, tak precyzyjnie, jak to w ogóle osiągalne.

  szybkiE GRZANIE WODY

  Błyskawiczny czas podgrzewania dzięki znacznej mocy czajnika (1200W) to mniej czasu spędzonego na czekaniu na świetną temperaturę wody do zaparzenia wymarzonej filiżanki kawy.

  CZAJNIK W WERSJI PRO MA zaawansowanE USTAWIENIA

  Wersja PRO nowe funkcje i jeszcze bardziej czytelny, barwny wyświetlacz.


☆ Fellow Clyde Electric Kettle 1.5 L Czajnik Elektryczny Czarny Mat ☆

Fellow Clyde Electric Kettle 1.5 L Czajnik Elektryczny Czarny Mat Najniższa Cena Online

☆ Fellow Clyde Electric Kettle 1.5 L Czajnik Elektryczny Czarny Mat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Fellow Clyde Electric Kettle 1.5 L Czajnik Elektryczny Czarny Mat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne Fellow – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne Fellow, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych Fellow jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Fellow Clyde Electric Kettle 1.5 L Czajnik Elektryczny Czarny Mat ☆

Fellow Clyde Electric Kettle 1.5 L Czajnik Elektryczny Czarny Mat Najniższa Cena Online

☆ Fellow Clyde Electric Kettle 1.5 L Czajnik Elektryczny Czarny Mat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Fellow Clyde Electric Kettle 1.5 L Czajnik Elektryczny Czarny Mat
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Clyde Czajnik Elektryczny Czarny Mat, 5811 ☆

Clyde Czajnik Elektryczny Czarny Mat, 5811 Najniższa Cena Online

☆ Clyde Czajnik Elektryczny Czarny Mat, 5811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Clyde Czajnik Elektryczny Czarny Mat, 5811
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Elektryczny czajnik Fellow Clyde o pojemności 1,5 litra w odcieniu czarnym matowym

  Czajnik elektryczny Fellow Clyde łączy w sobie styl i funkcjonalność. Stosowanie go daje przyjemne poczucie obcowania z produktem unikatowym i zmienia klasyczny koncept kuchenki gazowej czy indukcyjnej w wygodną formę elektryczną.
  Fellow Clyde to doskonały czajnik do herbaty, kawy, gorącej czekolady i wszelkich innych zastosowań związanych z gorącą wodą.
  Ma objętość 1,5 litra i elegancką, bezszwową obudowę ze stali rdzoodpornej, co czyni go urzekającym elementem Twojej kuchni. Mocny uchwyt i instynktowny włącznik sygnalizowany diodą LED powiększają komfort używania, zapewniając, iż każde użycie będzie nieskomplikowane i przyjemne.


  Funkcjonalność czajnika Fellow Clyde

  Ten efektowny czajnik nie tylko olśniewa wyglądem, ma także przemyślane rozwiązania, dzięki którym korzystanie z niego dają przyjemność i zadowolenie.

  • technika Rapid Boil - czajnik wyposażony jest w solidną grzałkę, dzięki której ekspresowo podgrzewa wodę, skracając czas kryteria i polepszając produktywność procesu parzenia
  • korpus ze stali nierdzewnej - stworzony ze stali nierdzewnej 304 gwarantującej wytrzymałość, czajnik Clyde jest nie tylko konkretny, lecz także dodaje Twojemu wnętrzu odrobinę elegancji
  • kompaktowy rozmiar - czajnik elektryczny Fellow nadzwyczajnie nadaje się do każdego blatu, umożliwiając nietrudne przechowywanie bez nadmiernego zwiększania objętości zestawu kuchennego
  • łatwa obsługa - proste naciśnięcie włącznika/wyłącznika z wbudowaną diodą LED prędko doprowadza wodę do wrzenia, dzięki temu nieprzeciętnie pasuje do wszelkich zastosowań związanych z gorącą wodą
  • sprytny i prosty - oznaczone linie poziomu napełniania i przemyślana kompozycja podstawy do owinięcia przewodu zasilającego gwarantują łatwość w korzystaniu i porządek w kuchni


  BEZSZFOWY KORPUS I MINIMALIZM

  Piękno sztuki użytkowej - starczy nacisnąć intuicyjny włącznik/wyłącznik LED, a Clyde podgrzeje wodę do wrzenia.

  OLBRZYMIA skutecznOŚĆ

  Największy czajnik elektryczny Felow - Clyde ma pojemnośći 1,5 litra zaspokoi wszystkie Twoje zapotrzebowania związane z prędkim podgrzaniem wody.

  komfortowA I NIENAGRZEWAJĄCA SIĘ RĄCZKA

  Silikonowy uchwyt proste nalewanie jedną ręką, nawet przy maksymalnym napełnieniu.

  PORANKI BEZ BAŁAGANU

  Niekapiąca wylewka Clyde i praktyczny owijka na przewód utrzymują blat w nieskazitelnym stanie.


☆ Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Biały ☆

Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Biały Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FELLOW
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:


  samoczynne wyłączanie zasilania: Tak
  EAN: 852212007991
  Funkcja utrzymywania temperatury: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość towaru: 171 mm
  kolor artykułu: Biały
  MATERIAŁY: Stal nierdzewna
  Moc: 1200 W
  Napięcie wejściowe AC: 220 V
  pojemność zbiornika na wodę: 0,9 l
  regulowany termostat: Tak
  Szerokość produktu: 292 mm
  Waga artykułu: 1 kg
  zaimplementowany wyświetlacz: Tak
  Wysokość artykułu: 203 mm
  Zakres temperatur (T-T): 40 - 100 °C

☆ Fellow Czajnik elektryczny corvo ekg czarny ☆

Fellow Czajnik elektryczny corvo ekg czarny Najniższa Cena Online

☆ Fellow Czajnik elektryczny corvo ekg czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FELLOW
 • Nazwa produktu: Fellow Czajnik elektryczny corvo ekg czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:


  samoczynne wyłączanie po: 15 min
  Bezprzewodowy: Tak
  Czas utrzymywania ciepła: 60 min
  EAN: 852212007717
  Funkcja utrzymywania temperatury: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  MATERIAŁY: Tworzywo sztuczne, Stal nierdzewna
  Moc: 1200 W
  Regulacja temperatury: Tak
  Stoper: Tak
  typ regulacji temperatury: Elektroniczny
  zaimplementowany ekran: Tak
  rozmiary artykułu: 292 x 171 x 203 mm
  Zakres temperatury gotowania: 40 - 100 °C

☆ Fellow Czajnik elektryczny stagg ekg electric matte black, 0.9 l ☆

Fellow Czajnik elektryczny stagg ekg electric matte black, 0.9 l Najniższa Cena Online

☆ Fellow Czajnik elektryczny stagg ekg electric matte black, 0.9 l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellow
 • Nazwa produktu: Fellow Czajnik elektryczny stagg ekg electric matte black, 0.9 l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Nowy czajnik elektryczny Fellow „Stagg EKG" jest wspaniały dla zwolenników kawy parzonej tradycyjnie i przelewowo. Ma ascetyczny i wytworny design. Korpus jest wytwarzany ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości i pokryty czarną, matową farbą.

  Ma obciążony uchwyt, który zapewnia przeciwwagę dla obszerniejszej stabilności podczas nalewania. Ten czajnik ma wąską szyjkę, która pozwala na dokładne i kontrolowane nalewanie. Parzenie kawy w Chemex, Hario „V60" albo innym dripie będzie bardziej równomierne i jeszcze przyjemniejsze.POKRĘTŁOPrzy pomocy prostego w użyciu pokrętła, z łatwością wybierzesz żądaną temperaturę grzania wody od 57 do 100 stopni Celsjusza.wyświetlacz LCDDyskretny, czarny ekran LCD wskazuje pożądaną „Set Temperature" i rzeczywistą temperaturę „Real Time Temperature", a podśwetlony przedstawia postęp cyklu grzania.OPCJA PODTRZYMYWANIA TEMPERATURY (HOLD)Gdy przełącznik z tyłu zostanie włączony na tryb HOLD, czajnik utrzyma żądaną temperaturę wody w poziomach Fahrenheita lub Celsjusza poprzez 60 minut.

  Gdy przełącznik nie jest w trybie HOLD, czajnik przejdzie w stan uśpienia po osiągnięciu ustawionej temperatury.STOPERGdy woda osiągnie żądaną temperaturę, możesz zastosować timera na czajniku „Stagg EKG", aby odmierzać czas zaparzania kawy.samoczynnE WYŁĄCZANIECzajnik wyłącza się samoczynnie po 15 minutach przebywania w trybie gotowości.Podobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny Fellow najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny Fellow w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny Fellow w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane czajniki elektryczne – Ranking na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych Fellow nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie polecanych czajników elektrycznych do biura oraz kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny Fellow opinie,
 • dobry czajnik elektryczny Fellow cena,
 • czajnik elektryczny Fellow ranking,
 • czajnik elektryczny Fellow jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...