Ranking czajników elektrycznych DeLonghi. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników elektrycznych DeLonghi


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych czajników elektrycznych DeLonghi. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników elektrycznych DeLonghi,
 • TOP5 chętnie kupowanych czajników elektrycznych do biura oraz kuchni.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie czajniki elektryczne DeLonghi najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki elektryczne DeLonghi, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking czajników elektrycznych DeLonghi, wraz ze składem, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ DeLonghi Icona Metallics KBOT2001.BG, KBOT2001BG ☆

DeLonghi Icona Metallics KBOT2001.BG, KBOT2001BG Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi Icona Metallics KBOT2001.BG, KBOT2001BG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi Icona Metallics KBOT2001.BG, KBOT2001BG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Bezpieczeństwo:samoczynne wyłączenie po zdjęciu z podstawy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, zabezpieczenie przed wygotowaniem;Dominujący kolor:beżowy/brązowy;typ grzałki:grzałka płaska;Filtr antyosadowy:tak;Funkcje uzupełniające:wskaźnik poziomu wody, filtr antyosadowy;Gwarancja producenta:24 miesiące;odcień:beżowo-metaliczny;Moc czajnika:2000 W;Moc:od 2000 do 2150 W;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;Podświetlenie wnętrza:nie;Podtrzymywanie temperatury wody:nie;pojemność:1,7 l;Regulacja temperatury:nie;rodzaj:czajnik bezprzewodowy;kolekcja:Icona Metallics;Sygnalizacja dźwiękowa:nie;Wariantowanie linia:Icona Metallics KBOT2001;Wskaźnik poziomu wody:tak;Wykonanie:stal nierdzewna - tworzywo sztuczne;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zabezpieczenia:przed przegrzaniem, przed włączeniem bez wody, przed wygotowaniem


☆ kbj 2001.w marki Delonghi ☆

kbj 2001.w marki Delonghi Najniższa Cena Online

☆ kbj 2001.w marki Delonghi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: kbj 2001.w marki Delonghi
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik DE LONGHI KBJ 2001.BK linia śniadaniowa Brillante jest nieprzeciętnym dowodem na to,subtelny styl może iść w parze z progresywną technologią. ODKRYJ wyjątkowĄ kolekcję BRILLANTE De'Longhi zaprasza do świata trójwymiarowego designu, w którym produkty zaskakują swym kształtem i unikalną fakturą. Linia z typową dla De’Longhi nutką ekstrawagancji, zachwyca wielowymiarowością płaszczyzn, a dyskretne chromowane detale dodają jej elegancji. Całość tworzy niezwykłą mieszankę klasyki z nowoczesnością, która migocząc odbijanymi promieniami światła doda blasku Twojemu wnętrzu. Czajnik elektryczny KBJ 2001.BK z kolekcji Brillante urzeka nie tylko wzornictwem,zwykle funkcjonalnością. WYGODA korzystania DZIĘKI OBROTOWEJ PODSTAWIE 360° Obrotowa podstawa oraz kabel zasilający zwijany w podstawie pełną wygodę i swobodę wykorzystywania. ErgonomicznY WSKAŻNIK POZIOMU WODY Dzięki estetycznie wkomponowanemu wskaźnikowi poziomu wody, możesz także w pełni kontrolować liczba wody znajdującej się w czajniku. Natomiast lampka kontrolna powiadamiająca włączenie czajnika powoduje, iż korzystanie z niego jest wysoce intuicyjne. WYJMOWANY FILTR ANTYWAPIENNY Wyjmowany filtr antywapienny ułatwia czyszczenie czajnika i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dzięki temu nasze napoje będą radować pełnią smaku! BEZPIECZEŃSTWO stosowanIA - 3 poziomy ZABEZPIECZEŃ Urządzenie wyekwipowane jest w 3-poziomowy system zabezpieczeń broniący czajnik przed uruchomieniem bez wody, a także powodujący automatyczne wyłączenie, gdy jest on zdejmowany z podstawy albo po zagotowaniu wody. To wszystko powoduje, iż korzystanie z czajnika jest bezpieczne i przyjemne, a jego obsługa nie musi zaprzątać Twoich myśli. Ponadto czajnik zaopatrzony jest w zakrytą grzałkę, dzięki temu rozszerzona jest powierzchnia grzewcza i bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej odizolowanie grzałki usuwa problem osadzającego się na niej kamienia, a to ułatwia utrzymanie czajnika w czystości.

☆ DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) ☆

DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi KBOV 2001.GR - Gratis Transport - Raty w 15 minut - (8004399771987)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  ODKRYJ unikatowĄ kolekcję ICONA VINTAGE Linia Icona Vintage jest kwintesencją włoskości w wydaniu De’Longhi. Design łączy się w niej z włoskim Temperamentem i fantazją. Kolekcja urzeka entuzjastów designu wyszukanymi detalami utrzymanymi w tonacji starego drewna albo naturalnej skóry, które w połączeniu ze wysmakowanym chromem wyzwalają potęgę wyobraźni.

  seria Icona Vintage oszałamiająca delikatnym odcieniem beżu pozwala tchnąć świeże życie w serce Twojego domu. Czajnik elektryczny KBOV 2001.BG z kolekcji Icona Vintage urzeka nie tylko wzornictwem,w głównej mierze funkcjonalnością.

  seria urzeka miłośników designu wyszukanymi detalami utrzymanymi w tonacji starego drewna albo naturalnej skóry, które w połączeniu ze gustownym chromem wyzwalają potęgę wyobraźni. Kolekcja Icona Vintage zachwycająca matowym wykończeniem w kolorze czerni pozwala tchnąć nowe życie w serce Twojego domu.

  Czajnik elektryczny KBOV 2001.BG z serii Icona Vintage urzeka nie tylko wzornictwem,w głównej mierze funkcjonalnością. WYGODA wykorzystywania DZIĘKI OBROTOWEJ PODSTAWIE 360° Obrotowa podstawa i kabel zasilający zwijany w podstawie pełną wygodę i swobodę użytkowania.

  praktycznY WSKAŻNIK POZIOMU WODY Dzięki estetycznie wkomponowanemu wskaźnikowi poziomu wody, możesz także w pełni kontrolować liczba wody znajdującej się w czajniku. Natomiast lampka kontrolna powiadamiająca włączenie czajnika sprawia, iż korzystanie z niego jest wysoce intuicyjne.

  WYJMOWANY FILTR ANTYWAPIENNY Wyjmowany filtr antywapienny upraszcza czyszczenie czajnika i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dzięki temu nasze napoje będą cieszyć pełnią smaku! BEZPIECZEŃSTWO używanIA - 3 poziomy ZABEZPIECZEŃ Urządzenie wyposażone jest w 3-poziomowy system zabezpieczeń broniący czajnik przed uruchomieniem bez wody i powodujący samoczynne wyłączenie, gdy jest on zdejmowany z podstawy lub po zagotowaniu wody.

  To wszystko sprawia, iż korzystanie z czajnika jest bezpieczne i przyjemne, a jego obsługa nie musi zaprzątać Twoich myśli. Na dodatek czajnik wyekwipowany jest w zakrytą grzałkę, dzięki temu rozszerzona jest powierzchnia grzejna i bezpieczeństwo stosowania.

  Co więcej odizolowanie grzałki usuwa problem osadzającego się na niej kamienia, a to usprawnia utrzymanie czajnika w czystości.


☆ Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076 ☆

Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Kompaktowy czajnik elektryczny JKM076 stworzony ze szczotkowanego metalu o poj. 0,5 litra jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych gospodarstw. Sprawność JKM076 został wyekwipowany w praktyczny wskaźnik poziomu wody. Specjalna, antypoślizgowa powłoka rączki czajnika oraz ukryty cieplny czynią go bezpiecznym w stosowaniu. Czajnik JKM076 to także liczne udogodnienia, m.in. Wyjmowany filtr antywapienny oraz podświetlany włącznik. Kompaktowe wymiary Czajnik JKM076 świtetnie stanie na wysokości zadania w podróży. Dzięki swoim rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca w bagażu. Michel Moran ambasadorem Kenwood renomowany szef kuchni i doświadczony restaurator, autor bestsellerowych książek z przepisami oraz juror programów kulinarnych MasterChef i MasterChef Junior - Michel Moran - jest ambasadorem Kenwood w Polsce. Jego talent, elegancja, kreatywność i otwartość wpisują się w wartości producenta, którą reprezentuje. Szef Michel w kuchni stawia na pasję i profesjonalizm, jest perfekcjonistą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Zawsze pełny pomysłów, {pomocn|przydatn)y oraz godny zaufania - podobnie jak specjaliści Kenwood....

☆ DeLonghi Argento KBX2016.BK (czarny) (8004399772984) ☆

DeLonghi Argento KBX2016.BK (czarny) (8004399772984) Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi Argento KBX2016.BK (czarny) (8004399772984) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi Argento KBX2016.BK (czarny) (8004399772984)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny DeLonghi KBX2016.W1 2000W 1,7l Czajnik o mocy 2000W i objętości 1.7 l. Wykonanie stal nierdzewna. Funkcje dodatkowe antypoślizgowa podstawa, samoczynny wyłącznik po zagotowaniu wody, automatyczny wyłącznik przy zdejmowaniu z podstawy, zabezpieczenie przed włączeniem czajnika bez wody.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Czajnik elektryczny pojemność: 1,7l Moc: 2000W Kolor: Biały Materiał korpusu: Stal nierdzewna Lampka kontrolna zasilania Filtr wlewowy Wskaźnik poziomu wody Funkcjonalność Pastelowa seria Argento Flora Breakfast o jaśminowo-beżowej kolorystyce i płynących liniach, zainspirowana stylowymi niuansami krajobrazu naturalnego, wnosi esencję pleneru do Twojego domu.

  Bezprzewodowy czajnik elektryczny to wygoda użytkowania, więc w zaciszu swej kuchni możesz delektować się znakomitym gorącym napojem niczym podczas śniadania na świeżym powietrzu w spektakularnym ogrodzie. Dodaj swej kuchni nieśmiertelnej energii dzięki wyszukanemu wzornictwu Argento Flora łatwa obsługa dzięki wskaźnikowi poziomu wody, filtrowi zapobiegającemu osadzaniu się kamienia i wygodnej podstawie obrotowej pojemność: 1,7 l Matowe wykończenie w odcieniu białym z stylowymi chromowanymi detalami kolekcja Argento Flora Wyrafinowane wzornictwo serii Argento Flora wniesie esencję natury do Twojej kuchni.

  Filtr antywapienny Wyjmowany, nadający się do mycia filtr antywapienny polepsza jakość świeżo zagotowanej wody na herbatę lub kawę. Obrotowa podstawa Obrotowa podstawa 360 jest kompletnie odłączana, gwarantuje komfortową obsługę bezprzewodową.

  Wskaźnik poziomu wody Wskaźnik umieszczony z tyłu czajnika łatwy podgląd poziomu wody. SPECYFIKACJA technologicznA informacje technologiczne wymiary (sxgxw) (mm): 200x260x260 Waga (kg): 1.9 pojemność (l): 1.7 Moc wejściowa (W): 2000 Napięcie znamionowe/częstotliwość znamionowa (V~Hz): 220-240 V / 50-60 Hz odcień Kolor: Biały Wykończenie: Nieprzezroczysty, teksturowany Materiał korpusu: Stal nierdzewna parametry typowe Lampka kontrolna zasilania: Tak Filtr wlewowy: Wyjmowany Wskaźnik poziomu wody: Tak Praca bezprzewodowa 360°: Tak różnorodne Przechowywanie kabla zasilającego: Tak Zdejmowana pokrywa: Tak


☆ Czajnik DELONGHI Distinta KBI 2001.CP + DARMOWA DOSTAWA! + DARMOWA DOSTAWA, KBI2001M ☆

Czajnik DELONGHI Distinta KBI 2001.CP + DARMOWA DOSTAWA! + DARMOWA DOSTAWA, KBI2001M Najniższa Cena Online

☆ Czajnik DELONGHI Distinta KBI 2001.CP + DARMOWA DOSTAWA! + DARMOWA DOSTAWA, KBI2001M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: Czajnik DELONGHI Distinta KBI 2001.CP + DARMOWA DOSTAWA! + DARMOWA DOSTAWA, KBI2001M
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik DE LONGHI KBI 2001.BK Distinta, zrodzona z dążenia do perfekcji, jest serią uosabiającą wyszukaną, bezbłędną formę najlepszego włoskiego wzornictwa. ODKRYJ nieszablonowĄ linię DISTINTA oryginalne połączenie miękkich, delikatnych linii z oryginalną estetyką tworzy oszałamiającą całość i przenosi nas w nowy wymiar doskonałości. Charakterystyczne chromowane detale odsłaniają świeże oblicze klasycznego stylu, dodając mu nieprzeciętnej elegancji. Linia śniadaniowa Distinta to nowa odsłona kanonu włoskiego designu, stanowiąca urzekające kształtem dzieło sztuki użytkowej zespolone z progresywną technologią. Czajnik elektryczny KBI 2001.BK oszałamia bowiem nie tylko wzornictwem i perłowym wykończeniem w kolorze głębokiej czerni,zwykle funkcjonalnością. WYGODA wykorzystania DZIĘKI OBROTOWEJ PODSTAWIE 360° Obrotowa podstawa, a także kabel zasilający zwijany w podstawie całkowitą wygodę i swobodę użytkowania. PoręcznY WSKAŻNIK POZIOMU WODY Dzięki estetycznie wkomponowanemu wskaźnikowi poziomu wody, możesz także w pełni kontrolować ilość wody znajdującej się w czajniku. Natomiast lampka kontrolna oznajmiająca włączenie czajnika powoduje, że korzystanie z niego jest wysoce instynktowne. WYJMOWANY FILTR ANTYWAPIENNY Wyjmowany filtr antywapienny ułatwia czyszczenie czajnika i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dzięki temu nasze napoje będą radować pełnią smaku! BEZPIECZEŃSTWO użytkowanIA - 3 poziomy ZABEZPIECZEŃ Urządzenie wyposażone jest w 3-poziomowy system zabezpieczeń broniący czajnik przed uruchomieniem bez wody i wywołujący automatyczne wyłączenie, gdy jest on zdejmowany z podstawy albo po zagotowaniu wody. To wszystko powoduje, iż korzystanie z czajnika jest bezpieczne i przyjemne, a jego obsługa nie musi zaprzątać Twoich myśli. Dodatkowo czajnik zaopatrzony jest w zakrytą grzałkę, dzięki temu rozszerzona jest powierzchnia cieplna i bezpieczeństwo stosowania. Co więcej odizolowanie grzałki usuwa problem osadzającego się na niej kamienia, a to upraszcza utrzymanie czajnika w czystości....

☆ De'longhi Czajnik elektryczny eclettica whimsical white kby2001.w, 1,7 l ☆

De'longhi Czajnik elektryczny eclettica whimsical white kby2001.w, 1,7 l Najniższa Cena Online

☆ De'longhi Czajnik elektryczny eclettica whimsical white kby2001.w, 1,7 l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: De'Longhi
 • Nazwa produktu: De'longhi Czajnik elektryczny eclettica whimsical white kby2001.w, 1,7 l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Wyraź siebie wyjątkowym stylem linii śniadaniowej „Eclettica"! Dzięki wysokiej jakości wykończeniu ze stali rdzoodpornej i standardowemu, eklektycznemu włoskiemu wzornictwu ten modny czajnik jest wyśmienity dla tych, którzy chcą się wskazać. Możesz ulepszyć projekt dodatkowo z dwoma dodatkowymi spodkami, co daje swobodę wyboru tego, co najlepiej pasuje do Twojego nastroju i stylu.WYBUERZ WYKOŃCZENIE, adekwatne DO swojego NASTRÓJUDodaj zabawnego akcentu swemu czajnikowi „Eclettica" za pomocą stylowych spodków inspirowanych klasycznymi szydełkowymi serwetkami. Dzięki dwóm różnorodnym spodkom umieszczonym na podstawie możesz wybrać ten, który odzwierciedla Twój nastrój lub korzystać z czajnika bez nich.kompletna CZYSTOŚĆCałkowicie wyjmowany, nadający się do mycia filtr wapienny zagwarantuje czystość świeżo zagotowanej wody.BEZPRZEWODOWA WYGODAZaprezentuj swój czajnik pod dowolnym kątem, korzystając z bezprzewodowej podstawy obrotowej 360°.ŁATWOŚĆ wykorzystaniaGotuj tylko tyle, ile Ci trzeba, obserwując poziom wody poprzez komfortowe okienko, przy małej pojemności jednej filiżanki (0,3 l).atrybuty produktu- charakterystyczny włoski design z wysokiej jakości obudową ze stali rdzoodpornej i lśniącym wykończeniem- zawiera 2 dopełniające spodki, które pomogą Ci wyrazić swój unikalny fason- Możliwość szybkiego gotowania dzięki mocnemu elementowi grzejnemu o mocy 2000 W- Łatwość obsługi dzięki wskaźnikowi poziomu wody- komfortowa konstrukcja bezprzewodowa, z obrotową podstawą 360° i przeciwpoślizgowymi nóżkami ułatwiającymi pozycjonowanie- Nie zawiera BPA, z ukrytym elementem grzewczym i zmywalnym filtrem siatkowym zapobiegającym osadzaniu się kamienia, by zapewnić czystość wody- pojemność: 1,7 l

☆ Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R (8004399773721) ☆

Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R (8004399773721) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R (8004399773721) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: De'Longhi
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R (8004399773721)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Spraw, by każda przerwa na herbatę była chwilą rozkoszy dzięki żywym czajnikom De'Longhi "Icona Capitals". Bezproblemowa funkcjonalność w połączeniu z wzornictwem retro sprawia, że te elektryczne, bezprzewodowe czajniki są prawdziwą przyjemnością.

  lśniące wykończenie w odcieniu czerwieni tokijskiej oddaje ducha kultowego miasta, a chromowane wykończenie nadaje im elegancki wygląd. Dodaj odrobinę żywiołowości do swojego dnia!parametry: - wyjątkowe, lśniące wykończenie z chromowanymi detalami i wytłoczonymi szczegółami.

  - objętość: 1,7 litra. - Obrotowa podstawa 360°, odłączana dla maksymalnej wygody.- Wskaźnik poziomu wody. - Płaski, ukryty składnik ze stali rdzoodpornej.- Trójstopniowa ochrona: automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody; wyłącznik termiczny; samoczynne wyłączanie po zdjęciu czajnika z podstawy.

  - Wyjmowany i zmywalny filtr antywapienny. - przeciwpoślizgowe nóżki.


☆ Delonghi Czajnik brillante kbjx2001w (8004399772885) ☆

Delonghi Czajnik brillante kbjx2001w (8004399772885) Najniższa Cena Online

☆ Delonghi Czajnik brillante kbjx2001w (8004399772885) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DELONGHI
 • Nazwa produktu: Delonghi Czajnik brillante kbjx2001w (8004399772885)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Jeśli szukasz czajnika, który jest prosty w obsłudze i proponuje wszystkie niezbędne funkcje, a jednocześnie potrafi przybrać elegancką formę, seria De'Longhi Brillante z całą pewnością Cię zadowoli....


☆ Kbd2001w ballerina czajnik de longhi marki Delonghi ☆

Kbd2001w ballerina czajnik de longhi marki Delonghi Najniższa Cena Online

☆ Kbd2001w ballerina czajnik de longhi marki Delonghi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DELONGHI
 • Nazwa produktu: Kbd2001w ballerina czajnik de longhi marki Delonghi
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  czajnik bezprzewodowy o mocy 2000 w, pojemność maksymalna 1.7 l, tworzony z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego, obrotowa podstawa, filtr uniemożliwiający osadzaniu się kamienia, zdejmowana pokrywka, automatyczne wyłączenie po zagotowaniu i w razie braku wody.


Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki elektryczne DeLonghi – Ranking na kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze czajniki elektryczne DeLonghi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników elektrycznych DeLonghi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076 ☆

Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076 Najniższa Cena Online

☆ Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenwood
 • Nazwa produktu: Kenwood JKM 076 Topmarket jest autoryzowanym sprzedawcą DeLonghi i Kenwood - Oryginalna Polska Gwarancja, JKM 076
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Kompaktowy czajnik elektryczny JKM076 wyprodukowany ze szczotkowanego metalu o poj. 0,5 litra jest nadzwyczajnym rozwiązaniem dla mniejszych gospodarstw. Efektywność JKM076 pozostał zaopatrzony w praktyczny wskaźnik poziomu wody. Specjalna, antypoślizgowa warstwa rączki czajnika oraz ukryty cieplny czynią go bezpiecznym w wykorzystywaniu. Czajnik JKM076 to także liczne udogodnienia, m.in. Wyjmowany filtr antywapienny oraz podświetlany włącznik. Kompaktowe rozmiary Czajnik JKM076 świtetnie sprawdzi się w podróży. Dzięki swym rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca w bagażu. Michel Moran ambasadorem Kenwood ceniony szef kuchni i doświadczony restaurator, autor bestsellerowych książek z przepisami oraz juror programów kulinarnych MasterChef i MasterChef Junior - Michel Moran - jest ambasadorem Kenwood w Polsce. Jego talent, elegancja, kreatywność i otwartość wpisują się w wartości producenta, którą reprezentuje. Szef Michel w kuchni stawia na pasję i profesjonalizm, jest perfekcjonistą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Za każdym razem pełny pomysłów, {pomocn|przydatn)y oraz godny zaufania - podobnie jak specjaliści Kenwood....

☆ Kbd2001w ballerina czajnik de longhi marki Delonghi ☆

Kbd2001w ballerina czajnik de longhi marki Delonghi Najniższa Cena Online

☆ Kbd2001w ballerina czajnik de longhi marki Delonghi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DELONGHI
 • Nazwa produktu: Kbd2001w ballerina czajnik de longhi marki Delonghi
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  czajnik bezprzewodowy o mocy 2000 w, objętość maksymalna 1.7 l, wytwarzany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, obrotowa podstawa, filtr uniemożliwiający osadzaniu się kamienia, zdejmowana pokrywka, samoczynne wyłączenie po zagotowaniu i w razie braku wody.

☆ kbj 2001.w marki Delonghi ☆

kbj 2001.w marki Delonghi Najniższa Cena Online

☆ kbj 2001.w marki Delonghi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: kbj 2001.w marki Delonghi
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik DE LONGHI KBJ 2001.BK seria śniadaniowa Brillante jest wyśmienitym dowodem na to,delikatny fason może iść w parze z progresywną technologią. ODKRYJ wyjątkowĄ linię BRILLANTE De'Longhi zaprasza do świata trójwymiarowego designu, w którym produkty zaskakują swoim kształtem i specyficzną fakturą. Linia z charakterystyczną dla De’Longhi nutką ekstrawagancji, olśniewa wielowymiarowością płaszczyzn, a dyskretne chromowane detale dodają jej elegancji. Całość stwarza niezwykłą mieszankę klasyki z postępowością, która migocząc odbijanymi promieniami światła doda blasku Twojemu wnętrzu. Czajnik elektryczny KBJ 2001.BK z serii Brillante urzeka nie tylko wzornictwem,typowo funkcjonalnością. WYGODA użytkowania DZIĘKI OBROTOWEJ PODSTAWIE 360° Obrotowa podstawa oraz przewód zasilający zwijany w podstawie pełną wygodę i swobodę stosowania. PraktycznY WSKAŻNIK POZIOMU WODY Dzięki estetycznie wkomponowanemu wskaźnikowi poziomu wody, możesz także w pełni kontrolować ilość wody znajdującej się w czajniku. Natomiast lampka kontrolna oznajmiająca włączenie czajnika powoduje, że korzystanie z niego jest wysoce intuicyjne. WYJMOWANY FILTR ANTYWAPIENNY Wyjmowany filtr antywapienny upraszcza czyszczenie czajnika i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dzięki czemu nasze napoje będą radować pełnią smaku! BEZPIECZEŃSTWO użytkowanIA - 3 poziomy ZABEZPIECZEŃ Urządzenie wyposażone jest w 3-poziomowy system zabezpieczeń chroniący czajnik przed uruchomieniem bez wody i wywołujący automatyczne wyłączenie, gdy jest on zdejmowany z podstawy lub po zagotowaniu wody. To wszystko sprawia, że korzystanie z czajnika jest bezpieczne i przyjemne, a jego obsługa nie musi zaprzątać Twoich myśli. Dodatkowo czajnik wyposażony jest w zakrytą grzałkę, dzięki temu rozszerzona jest powierzchnia grzejna i bezpieczeństwo wykorzystywania. Co więcej odizolowanie grzałki likwiduje problem osadzającego się na niej kamienia, a to upraszcza utrzymanie czajnika w czystości.

☆ DeLonghi Argento KBX2016.BK (czarny) (8004399772984) ☆

DeLonghi Argento KBX2016.BK (czarny) (8004399772984) Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi Argento KBX2016.BK (czarny) (8004399772984) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi Argento KBX2016.BK (czarny) (8004399772984)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny DeLonghi KBX2016.W1 2000W 1,7l Czajnik o mocy 2000W i objętości 1.7 l. Wykonanie stal nierdzewna. Funkcje uzupełniające przeciwpoślizgowa podstawa, samoczynny wyłącznik po zagotowaniu wody, automatyczny wyłącznik przy zdejmowaniu z podstawy, zabezpieczenie przed włączeniem czajnika bez wody.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Czajnik elektryczny objętość: 1,7l Moc: 2000W Kolor: Biały Materiał korpusu: Stal nierdzewna Lampka kontrolna zasilania Filtr wlewowy Wskaźnik poziomu wody Funkcjonalność Pastelowa kolekcja Argento Flora Breakfast o jaśminowo-beżowej kolorystyce i płynących liniach, natchniona gustownymi niuansami krajobrazu naturalnego, wnosi esencję pleneru do Twojego domu.

  Bezprzewodowy czajnik elektryczny to wygoda stosowania, więc w zaciszu swojej kuchni możesz delektować się nieprzeciętnym gorącym napojem niczym podczas śniadania na świeżym powietrzu w atrakcyjnym ogrodzie. Dodaj swojej kuchni nieprzemijalnej energii dzięki szykownemu wzornictwu Argento Flora prosta obsługa dzięki wskaźnikowi poziomu wody, filtrowi uniemożliwiającemu osadzaniu się kamienia i wygodnej podstawie obrotowej objętość: 1,7 l Matowe wykończenie w odcieniu białym z wysmakowanymi chromowanymi detalami kolekcja Argento Flora Wyrafinowane wzornictwo linii Argento Flora wniesie esencję natury do Twojej kuchni.

  Filtr antywapienny Wyjmowany, nadający się do mycia filtr antywapienny poprawia jakość świeżo zagotowanej wody na herbatę albo kawę. Obrotowa podstawa Obrotowa podstawa 360 jest w całości odłączana, zapewnia komfortową obsługę bezprzewodową.

  Wskaźnik poziomu wody Wskaźnik umieszczony z tyłu czajnika nietrudny podgląd poziomu wody. SPECYFIKACJA technicznA dane techniczne rozmiary (sxgxw) (mm): 200x260x260 Waga (kg): 1.9 pojemność (l): 1.7 Moc wejściowa (W): 2000 Napięcie znamionowe/częstotliwość znamionowa (V~Hz): 220-240 V / 50-60 Hz odcień Kolor: Biały Wykończenie: Nieprzezroczysty, teksturowany Materiał korpusu: Stal nierdzewna cechy standardowe Lampka kontrolna zasilania: Tak Filtr wlewowy: Wyjmowany Wskaźnik poziomu wody: Tak Praca bezprzewodowa 360°: Tak najróżniejsze Przechowywanie kabla zasilającego: Tak Zdejmowana pokrywa: Tak


☆ DeLonghi Icona Metallics KBOT2001.BG, KBOT2001BG ☆

DeLonghi Icona Metallics KBOT2001.BG, KBOT2001BG Najniższa Cena Online

☆ DeLonghi Icona Metallics KBOT2001.BG, KBOT2001BG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeLonghi
 • Nazwa produktu: DeLonghi Icona Metallics KBOT2001.BG, KBOT2001BG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Bezpieczeństwo:automatyczne wyłączenie po zdjęciu z podstawy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, zabezpieczenie przed wygotowaniem;Dominujący kolor:beżowy/brązowy;wariant grzałki:grzałka płaska;Filtr antyosadowy:tak;Funkcje uzupełniające:wskaźnik poziomu wody, filtr antyosadowy;Gwarancja producenta:24 miesiące;odcień:beżowo-srebrny;Moc czajnika:2000 W;Moc:od 2000 do 2150 W;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;Podświetlenie wnętrza:nie;Podtrzymywanie temperatury wody:nie;objętość:1,7 l;Regulacja temperatury:nie;rodzaj:czajnik bezprzewodowy;kolekcja:Icona Metallics;Sygnalizacja dźwiękowa:nie;Wariantowanie kolekcja:Icona Metallics KBOT2001;Wskaźnik poziomu wody:tak;Wykonanie:stal nierdzewna - tworzywo nienaturalne;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zabezpieczenia:przed przegrzaniem, przed włączeniem bez wody, przed wygotowaniemPodobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik elektryczny DeLonghi najlepszy?


Najlepszy czajnik elektryczny DeLonghi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik elektryczny DeLonghi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze czajniki elektryczne – Zestawienie na kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych czajników elektrycznych DeLonghi nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych czajników elektrycznych do biura oraz kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik elektryczny DeLonghi opinie,
 • dobry czajnik elektryczny DeLonghi cena,
 • czajnik elektryczny DeLonghi ranking,
 • czajnik elektryczny DeLonghi jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Biurowe zapytania:

 • https://atptc com/ranking-czajnikow-elektrycznych-delonghi-jaki-najlepszy/

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...