Ranking czajników Amica. Jaki najlepszy?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Czajniki / Ranking czajników Amica


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych czajników Amica. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych czajników Amica,
 • TOP5 często wybieranych czajników do biura oraz kuchni.

Jakie czajniki Amica najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane czajniki Amica, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking czajników Amica, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Amica Czajnik km5011 ☆

Amica Czajnik km5011 Najniższa Cena Online

☆ Amica Czajnik km5011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AMICA
 • Nazwa produktu: Amica Czajnik km5011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik z regulacją temperatury KM5011 1.7l inox

  Regulacja temperatury
  Nie za każdym razem konieczny jest wrzątek np. Gdy masz ochotę na zieloną herbatę czy przygotowujesz mleko dla dziecka. Dzięki możliwości indywidualnej regulacji ustawisz taką temperaturę wody, jaką obecnie Ci trzeba.

  samoczynne podtrzymywanie temperatury
  Czekasz na gości? A może masz ochotę na kilka filiżanek jedna po drugiej? Z funkcją samoczynnego potrzymywania temperatury woda dłużej będzie utrzymywać taką temperaturę, jaką ustawisz nie trzeba już podgrzewać jej od nowa, aby zaparzyć kolejną herbatę.

  Sterowanie w rączce
  Czasem potrzebujesz wrzątku, a czasem chcesz, by woda była tylko ciepła. Czajnik Amica został wyekwipowany w komfortowy moduł sterowania umieszczony w rączce, dzięki czemu możesz samodzielnie programować temperaturę wody w zakresie 40- 100°C w zależności od modelu. Korzystając z trzech przycisków, podgrzejesz wodę do wrzenia albo do zadanej temperatury oraz utrzymasz wybrany poziom poprzez godzinę.

  ekran LED
  Ustawienia czajnika widzisz jak na dłoni na czytelnym wyświetlaczu LED. Estetyczny i szykowny, podaje informacje o temperaturze wody. Gotuj wygodnie!

  Kontroler Strix / Otter
  Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez adekwatnego kontrolera czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii między podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najkorzystniejsze na rynku kontrolery marki Strix lub Otter! Dzięki progresywnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to oszczędność. Dzisiaj możesz radować się swym czajnikiem dłużej!

  Obrotowa podstawa 360°
  Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go zawsze będzie wygodne niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj wygodnie!

  obudowa ze stali szlachetnej
  obudowa z wytrzymałej stali szlachetnej powiększa żywotność urządzenia i sprawia, że czajnik jest estetyczny.

  Wyjmowany filtr antywapienny
  Zabezpiecza wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się w trakcie gotowania wapnia. Udoskonala jej cechy i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie.

  EasyOpen
  Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika.

  Baza przeciwpoślizgowa
  budowa przeciwpoślizgowej bazy wyraźnie zwiększa stabilność urządzenia i uniemożliwia jego ślizaniu się po powierzchni - choćby mokrej.

  Schowek na przewód sieciowy
  Podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu.

  Quick&Clean
  Średnica pokrywy czajników Amica jest optymalnie większa - by móc luźno włożyć do środka ręke i w prosty sposób umyć sprzęt od środka.

  Płaska grzałka
  zezwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Progresywna konstrukcja grzałki to także mniejsze zużycie prądu.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do zastosowania.


☆ Amica Czajnik KF1014 1.7l czarny, 1192001 ☆

Amica Czajnik KF1014 1.7l czarny, 1192001 Najniższa Cena Online

☆ Amica Czajnik KF1014 1.7l czarny, 1192001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica Czajnik KF1014 1.7l czarny, 1192001
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Amica KF 1014 2200W 1,7l filtrCzajnik elektryczny o obszerności 1.7 l i mocy 1850-2150 W. Wyekwipowany w płaski grzewczy ze stali rdzoodpornej. Posiada dzióbek uniemożliwiający rozlewaniu wody, a także użyteczny uchwyt.

  Kontroler Strix. NAJWAŻNIEJSZE wariant: Czajnik elektrycznyKolor: CzarnyMoc: 1850-2200 WPojemność: 1,7 lPrzewód zasilający: 0,7 mRodzaj pokrywy: PlastikKontroler: StrixWskaźnik poziomu wodyZabezpieczenie przed przegrzaniem Kontroler StrixNie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez odpowiedniego kontrolera – czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii pomiędzy podstawką czajnika, a samym urządzeniem.

  Dlatego Amica stosuje najkorzystniejsze na rynku kontrolery producenta Strix! Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to… oszczędność. Dzisiaj możesz cieszyć się swoim czajnikiem dłużej!

  Obrotowa podstawa 360°Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe – zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! dzisiaj sięganie po urządzenie czy odkładanie go za każdym razem będzie wygodne – niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny.

  Korzystaj wygodnie! Wyjmowany filtr antywapiennyTwarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na Twoje zdrowie, ale i wyglądać niedużo estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr!

  Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się podczas gotowania wapnia. Polepsza jej atrybuty i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie. To higiena i ulepszony smak wody w jednym!

  Easy Open Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego użytkowanie będzie więc tak komfortowe, jak to tylko realne! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika – starczy klik i już masz prosty dostęp do jego wnętrza!

  Takie rozwiązania usprawniają Ci życie na każdym kroku! przeciwpoślizgowa bazaW kuchni nieraz coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały zaopatrzone w gumowe nóżki!

  Taka kompozycja wyraźnie rozszerza stabilność urządzenia i zapobiega jego ślizganiu się po powierzchni – nawet mokrej. Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.

  Schowek na kabel sieciowyPlątanina kabli na kuchennym blacie nie jest ani estetyczna, ani… bezpieczna. Dlatego podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu.

  To nie tylko więcej miejsca na kuchennym blacie i komfort pracy, to pewność, iż nikt przypadkiem nie zahaczy i nie pociągnie czajnika. Niby drobiazg, ale w kuchni liczy się każdy aspekt bezpieczeństwa.

  NAJWAŻNIEJSZE informacje techniczneKolor: CzarnyMoc: 1850-2200 WPojemność: 1,7 lPrzewód zasilający: 0,7 mFunkcje i cechyRodzaj obudowy: PlastikKontroler: StrixWskaźnik poziomu wodyPłaska grzałkaEasyOpenZabezpieczenie przed przegrzaniemWyjmowany filtr antywapiennySchowek na kabel sieciowyAntypoślizgowa bazaObrotowa podstawa 360°Podświetlany włącznik


☆ czajnik szklany 1.7l kd2050g marki Amica ☆

czajnik szklany 1.7l kd2050g marki Amica Najniższa Cena Online

☆ czajnik szklany 1.7l kd2050g marki Amica - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: czajnik szklany 1.7l kd2050g marki Amica
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Szklany korpus

  Połączenie atrakcyjnego designu i wysokiej wytrzymałości na zmiany temperatur? To realne dzięki zastosowaniu szkła borokrzemowego, z którego produkowany jest korpus czajnika elektrycznego. Użycie tego rodzaju szkła oznacza podwyższoną wytrzymałość jest ono unikatowe odporne na nagłe różnice temperatur.

  Podświetlane wnętrze

  Zamień zwykłe gotowanie wody w prawdziwy spektakl świateł. Szklany czajnik elektryczny wyposażony w podświetlenie LED uprzyjemnia codzienne przyrządzanie ulubionych gorących napojów. Diody LED ładnie oświetlają gotującą się wodę i wnętrze czajnika, a zarazem podkręcają postępowy fason Twojej kuchni.

  Kontroler Strix / Otter

  Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez odpowiedniego kontrolera czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii pomiędzy podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najkorzystniejsze na rynku kontrolery marki Strix lub Otter! Dzięki postępowym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to oszczędność. Dzisiaj możesz radować się swoim czajnikiem dłużej!

  Obrotowa podstawa 360°

  Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! dzisiaj sięganie po urządzenie czy odkładanie go zawsze będzie wygodne niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj komfortowo!

  Wyjmowany filtr antywapienny

  Twarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na Twoje zdrowie, ale i wyglądać niewiele estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się podczas gotowania wapnia. Udoskonala jej parametry i długo utrzymuje czajnik w najkorzystniejszym stanie. To higiena i lepszy smak wody w jednym!

  EasyOpen

  Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego użytkowanie będzie więc tak komfortowe, jak to tylko osiągalne! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika starczy klik i już masz nietrudny dostęp do jego wnętrza! Takie rozwiązania usprawniają Ci życie na każdym kroku!


☆ Amica czajnik kf 3030 1.7l ☆

Amica czajnik kf 3030 1.7l Najniższa Cena Online

☆ Amica czajnik kf 3030 1.7l - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica czajnik kf 3030 1.7l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik KF 3030 1.7l

  Kontroler Strix / Otter
  Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez stosownego kontrolera czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii pomiędzy podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najkorzystniejsze na rynku kontrolery producenta Strix lub Otter! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to oszczędność. Teraz możesz cieszyć się swoim czajnikiem dłużej!

  Obrotowa podstawa 360°
  Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! dzisiaj sięganie po urządzenie czy odkładanie go za każdym razem będzie wygodne niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj komfortowo!

  Wyjmowany filtr antywapienny
  Twarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na Twoje zdrowie, lecz i wyglądać niewiele estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się w trakcie gotowania wapnia. Ulepsza jej właściwości i długo utrzymuje czajnik w najkorzystniejszym stanie. To higiena i ulepszony smak wody w jednym!

  Baza antypoślizgowa
  W kuchni niejednokrotnie coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały wyekwipowane w antypoślizgową bazę! Taka kompozycja wyraźnie powiększa stabilność urządzenia i uniemożliwia jego ślizganiu się po powierzchni choćby mokrej. Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.

  Schowek na przewód sieciowy
  Plątanina kabli na kuchennym blacie nie jest ani estetyczna, ani bezpieczna. Dlatego podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu. To nie tylko więcej miejsca na kuchennym blacie i komfort pracy, to pewność, iż nikt przypadkiem nie zahaczy i nie pociągnie czajnika. Niby drobiazg, lecz w kuchni liczy się każdy aspekt bezpieczeństwa.

  Quick&Clean
  Osadzający się w czajniku brud ma obszerny wpływ na jakość i smak wody. Dlatego czyszczenie urządzenia powinno być nietrudne! I dlatego średnica pokrywy czajników Amica jest odpowiednio większa żeby móc luźno włożyć do środka rękę i w prosty sposób błyskawicznie umyć sprzęt od środka. To higiena, lecz i oszczędność czasu, który możesz użyć jak tylko chcesz!

  Płaska grzałka
  umożliwia łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Nowoczesna kompozycja grzałki to również mniejsze zużycie prądu.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do zastosowania.


☆ Amica Czajnik KF 1001 1.7l biały (5906006940485) ☆

Amica Czajnik KF 1001 1.7l biały (5906006940485) Najniższa Cena Online

☆ Amica Czajnik KF 1001 1.7l biały (5906006940485) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica Czajnik KF 1001 1.7l biały (5906006940485)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik KF 1001

  Kontroler Strix / Otter
  Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez stosownego kontrolera - czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii między podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najlepsze na rynku kontrolery marki Strix lub Otter! Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to oszczędność. Teraz możesz radować się swym czajnikiem dłużej!

  Obrotowa podstawa 360°
  Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe - zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! dzisiaj sięganie po urządzenie czy odkładanie go zawsze będzie wygodne - niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj komfortowo!

  Wyjmowany filtr antywapienny
  Twarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko posiadać wpływ na Twoje zdrowie, lecz i wyglądać mało estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się w trakcie gotowania wapnia. Udoskonala jej atrybuty i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie. To higiena i ulepszony smak wody w jednym!

  EasyOpen
  Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego wykorzystywanie będzie więc tak wygodne, jak to tylko osiągalne! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika - wystarczy klik i już masz łatwy dostęp do jego wnętrza! Takie rozwiązania upraszczają Ci życie na każdym kroku!

  Baza antypoślizgowa
  W kuchni niejednokrotnie coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały zaopatrzone w przeciwpoślizgową bazę! Taka budowa wyraźnie zwiększa stabilność urządzenia i uniemożliwia jego ślizganiu się po powierzchni - choćby mokrej. Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.

  Schowek na kabel sieciowy
  Plątanina kabli na kuchennym blacie nie jest ani estetyczna, ani... Bezpieczna. Dlatego podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu. To nie tylko więcej miejsca na kuchennym blacie i komfort pracy, to pewność, iż nikt przypadkiem nie zahaczy i nie pociągnie czajnika. Niby drobiazg, lecz w kuchni liczy się każdy aspekt bezpieczeństwa.

  Quick&Clean
  Średnica pokrywy czajników Amica jest odpowiednio pokaźniejsza - by móc swobodnie włożyć do środka rękę i w prosty sposób umyć sprzęt od środka.

  Płaska grzałka
  umożliwia łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Zaawansowana budowa grzałki to też mniejsze zużycie prądu.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do wykorzystania.


☆ Amica Czajnik KF 1002 1.7l czarny (5906006940492) ☆

Amica Czajnik KF 1002 1.7l czarny (5906006940492) Najniższa Cena Online

☆ Amica Czajnik KF 1002 1.7l czarny (5906006940492) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica Czajnik KF 1002 1.7l czarny (5906006940492)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik KF 1002

  Kontroler Strix / Otter
  Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez adekwatnego kontrolera - czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii pomiędzy podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najkorzystniejsze na rynku kontrolery producenta Strix albo Otter! Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to... Oszczędność. Teraz możesz radować się swoim czajnikiem dłużej!

  Obrotowa podstawa 360°
  Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe - zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! dzisiaj sięganie po urządzenie czy odkładanie go zawsze będzie wygodne - niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj wygodnie!

  Wyjmowany filtr antywapienny
  Twarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na Twoje zdrowie, lecz i wyglądać mało estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się podczas gotowania wapnia. Ulepsza jej cechy i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie. To higiena i ulepszony smak wody w jednym!

  EasyOpen
  Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego używanie będzie więc tak wygodne, jak to tylko możliwe! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika - starczy klik i już masz łatwy dostęp do jego wnętrza! Takie rozwiązania usprawniają Ci życie na każdym kroku!

  Baza przeciwpoślizgowa
  W kuchni nieraz coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały wyposażone w antypoślizgową bazę! Taka budowa wyraźnie zwiększa stabilność urządzenia i uniemożliwia jego ślizganiu się po powierzchni - choćby mokrej. Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.

  Schowek na przewód sieciowy
  Podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, aby móc schować w niej zbędny odcinek przewodu.

  Quick&Clean
  Średnica pokrywy czajników Amica jest adekwatnie obszerniejsza - żeby móc luźno włożyć do środka ręke i w prosty sposób umyć sprzęt od środka.

  Płaska grzałka
  pozwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Nowoczesna kompozycja grzałki to także mniejsze zużycie prądu.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do wykorzystania.


☆ Amica czajnik 1.7l kf1011 (5906006902575) ☆

Amica czajnik 1.7l kf1011 (5906006902575) Najniższa Cena Online

☆ Amica czajnik 1.7l kf1011 (5906006902575) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica czajnik 1.7l kf1011 (5906006902575)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Amica KF 1011Biały czajnik Amica o mocy 1800-2150W i obszerności 1,7l z praktycznym uchwytem i zatrzaskiwaną pokrywą. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Moc: 1800 - 2150 WPojemność: 1,7 LWyposażony w kontroler StrixWskaźnik poziomu wodyObrotowa podstawaErgonomiczny uchwytDziubek zapobiegający rozlewaniuKolor: biały Obrotowa podstawa 360°Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe – zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką.

  Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go za każdym razem będzie komfortowe – niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj wygodnie! Wyjmowany filtr antywapiennyTwarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na Twoje zdrowie, lecz i wyglądać niedużo estetycznie.

  Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się w trakcie gotowania wapnia. Polepsza jej atrybuty i długo utrzymuje czajnik w najkorzystniejszym stanie.

  To higiena i lepszy smak wody w jednym! Easy OpenElektryczny czajnik to wygoda. Niech jego użytkowanie będzie więc tak wygodne, jak to tylko możliwe! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika – wystarczy klik i już masz przystępny dostęp do jego wnętrza!

  Takie rozwiązania upraszczają Ci życie na każdym kroku!Gumowe nóżkiW kuchni często coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały zaopatrzone w gumowe nóżki! Taka budowa wyraźnie powiększa stabilność urządzenia i uniemożliwia jego ślizganiu się po powierzchni – choćby mokrej.

  Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.Schowek na kabel sieciowyPlątanina kabli na kuchennym blacie nie jest ani estetyczna, ani… bezpieczna.

  Dlatego podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, aby móc schować w niej zbędny odcinek przewodu. To nie tylko więcej miejsca na kuchennym blacie i komfort pracy, to pewność, iż nikt przypadkiem nie zahaczy i nie pociągnie czajnika.

  Niby drobiazg, ale w kuchni liczy się każdy aspekt bezpieczeństwa. Quick&CleanOsadzający się w czajniku brud ma wielki wpływ na jakość i smak wody. Dlatego czyszczenie urządzenia powinno być nietrudne! I dlatego średnica pokrywy czajników Amica jest adekwatnie pokaźniejsza – żeby móc luźno włożyć do środka rękę i w prosty sposób szybko umyć sprzęt od środka.

  To higiena, lecz i oszczędność czasu, który możesz użyć… jak tylko chcesz! SPECYFIKACJA technicznA:Kolor: BiałyMoc: 1800-2150 WPojemność: 1,7 lPrzewód zasilający: 0,75 mRodzaj obudowy: PlastikKontroler: StrixQuick&CleanWskaźnik poziomu wodyPłaska grzałkaEasyOpenZabezpieczenie przed przegrzaniemWyjmowany filtr antywapiennySchowek na przewód sieciowyGumowe nóżkiObrotowa podstawa 360°Podświetlany włącznik


☆ Czajnik AMICA KF1013 (5906006902599) ☆

Czajnik AMICA KF1013 (5906006902599) Najniższa Cena Online

☆ Czajnik AMICA KF1013 (5906006902599) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Czajnik AMICA KF1013 (5906006902599)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Amica KF1013 Strix obrotowa podstawa szary Czajnik Amica KF 1013 o maksymalnej obszerności 1,7l, z obrotową podstawą w odcieniu szarym. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Kolor: Szary Moc: 1800-2150 W pojemność: 1,7 l Kontroler: Strix Wskaźnik poziomu wody Wyjmowany filtr antywapienny Gumowe nóżki Obrotowa podstawa 360° Podświetlany włącznik Obrotowa podstawa 360° Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe – zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką.

  Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go za każdym razem będzie wygodne – niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj wygodnie! Wyjmowany filtr antywapienny Twarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko posiadać wpływ na Twoje zdrowie, ale i wyglądać niewiele estetycznie.

  Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się w trakcie gotowania wapnia. Polepsza jej cechy i długo utrzymuje czajnik w najkorzystniejszym stanie.

  To higiena i lepszy smak wody w jednym! Easy Open Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego użytkowanie będzie więc tak wygodne, jak to tylko osiągalne! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika – wystarczy klik i już masz przystępny dostęp do jego wnętrza!

  Takie rozwiązania usprawniają Ci życie na każdym kroku! Gumowe nóżki W kuchni niejednokrotnie coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały wyposażone w gumowe nóżki! Taka konstrukcja wyraźnie rozszerza stabilność urządzenia i zapobiega jego ślizganiu się po powierzchni – choćby mokrej.

  Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą. Schowek na kabel sieciowy Plątanina kabli na kuchennym blacie nie jest ani estetyczna, ani… bezpieczna.

  Dlatego podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, żeby móc schować w niej zbędny odcinek przewodu. To nie tylko więcej miejsca na kuchennym blacie i komfort pracy, to pewność, że nikt przypadkiem nie zahaczy i nie pociągnie czajnika.

  Niby drobiazg, lecz w kuchni liczy się każdy aspekt bezpieczeństwa. Quick&Clean Osadzający się w czajniku brud ma wielki wpływ na jakość i smak wody. Dlatego czyszczenie urządzenia powinno być łatwe! I dlatego średnica pokrywy czajników Amica jest stosownie pokaźniejsza – by móc luźno włożyć do środka rękę i w prosty sposób momentalnie umyć sprzęt od środka.

  To higiena, lecz i oszczędność czasu, który możesz wykorzystać… jak tylko chcesz! SPECYFIKACJA technologicznA Kolor: Szary Moc: 1800-2150 W objętość: 1,7 l przewód zasilający: 0,75 m rodzaj pokrywy: Plastik Kontroler: Strix Quick&Clean Wskaźnik poziomu wody Płaska grzałka EasyOpen Zabezpieczenie przed przegrzaniem Wyjmowany filtr antywapienny Schowek na przewód sieciowy Gumowe nóżki Obrotowa podstawa 360° Podświetlany włącznik


☆ Amica Czajnik elektryczny kf 4033 (5906006939977) ☆

Amica Czajnik elektryczny kf 4033 (5906006939977) Najniższa Cena Online

☆ Amica Czajnik elektryczny kf 4033 (5906006939977) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica Czajnik elektryczny kf 4033 (5906006939977)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik elektryczny Amica KF 4033 2200W 1,7l Strix Czajnik elektryczny o objętości 1.7 l i mocy 1850-2200 W. Wyekwipowany w płaski cieplny. Obudowa tworzona ze stali szlachetnej. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Kolor: srebrny Moc: 1850-2200 W pojemność: 1,7 l przewód zasilający: 70 cm Kontroler: Strix Płaska grzałka Wyjmowany filtr antywapienny Zabezpieczenie przed przegrzaniem Podświetlany włącznik Wskaźnik poziomu wody Napięcie: 220-240 V Kontroler Strix / Otter Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez optymalnego kontrolera – czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii pomiędzy podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najkorzystniejsze na rynku kontrolery producenta Strix albo Otter! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to… oszczędność. Teraz możesz radować się swoim czajnikiem dłużej! Obrotowa podstawa 360° Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe – zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go zawsze będzie wygodne – niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj wygodnie! pokrywa ze stali szlachetnej Każdy detal ma znaczenie, gdy chodzi o stylowy i spójny wystrój kuchni. Dlatego obudowy czajników Amica wykonujemy z wyjątkowo wytrzymałej stali szlachetnej wysokiej jakości. Taki design nie tylko zadowala oko – zapewnia, iż Twój czajnik będzie się znakomicie komponować z innymi sprzętami o stalowym wykończeniu. Jestergonomiczny, bo wykorzystane materiały zapewniają Ci długą żywotność urządzenia. To styl i oszczędność w szlachetnej postaci! Wyjmowany filtr antywapienny Twarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko posiadać wpływ na Twoje zdrowie, lecz i wyglądać mało estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się w trakcie gotowania wapnia. Ulepsza jej cechy i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie. To higiena i lepszy smak wody w jednym! EasyOpen Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego stosowanie będzie więc tak komfortowe, jak to tylko realne! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika – wystarczy klik i już masz łatwy dostęp do jego wnętrza! Takie rozwiązania upraszczają Ci życie na każdym kroku! Baza antypoślizgowa W kuchni często coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały wyekwipowane w antypoślizgową bazę! Taka konstrukcja wyraźnie powiększa stabilność urządzenia i uniemożliwia jego ślizganiu się po powierzchni – choćby mokrej. Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą. SPECYFIKACJA technicznA Funkcjonalność antypoślizgowa baza Zabezpieczenie przed przegrzaniem Płaski cieplny Filtr antywapienny Wskaźnik poziomu wody Kontroler Strix Schowek na przewód Obrotowa baza 360° informacje techniczne Długość przewodu przyłączeniowego: 70 cm Szerokość netto: 143 mm Głębokość netto: 253 mm Waga netto: 0.92 kg Wysokość netto: 198 mm rodzaj wtyczki: Wtyczka Euro Pojemnosć: 1.7 l Moc znamionowa (W): 1850-2200 rodzaj pokrywy: pokrywa ze stali szlachetnej Napięcie V: 220-240V Częstotliwość: 50-60Hz Materiał pokrywy: Inox szczotkowanyobudowy: srebrny

☆ Czajnik elektryczny Amica KF 6011 Biały ☆

Czajnik elektryczny Amica KF 6011 Biały Najniższa Cena Online

☆ Czajnik elektryczny Amica KF 6011 Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Czajnik elektryczny Amica KF 6011 Biały
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Czajnik elektryczny Amica KF 6011 1,5l 2200 W Wyświetlacz LED Strix Biały Czajnik elektryczny w kolorze białym o pojemności 1,5l i mocy 2200W, wyekwipowany w wyświetlacz LED. Regulacja temperatury wody. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Czajnik elektryczny Kolor: Biały Moc znamionowa: 1850 - 2200W objętość: 1,5l Regulacja temperatury wody Dotykowy panel sterowania Rodzaj wyświetlacza: LED Kontroler: Strix Antypoślizgowa baza Zabezpieczenie przed przegrzaniem Regulacja temperatury Nie zawsze konieczny jest wrzątek – np. Gdy masz ochotę na zieloną herbatę czy przygotowujesz mleko dla dziecka. Dzięki możliwości jednostkowej regulacji ustawisz taką temperaturę wody, jaką obecnie Ci potrzeba. Automatyczne podtrzymywanie temperatury Czekasz na gości? A może masz ochotę na kilka filiżanek jedna po drugiej? Z funkcją automatycznego potrzymywania temperatury woda dłużej będzie utrzymywać taką temperaturę, jaką ustawisz – nie trzeba już podgrzewać jej od nowa, by zaparzyć kolejną herbatę. Dotykowy panel sterowania Szybko, z łatwością i wygodnie! Dotykowy panel to nie tylko łatwiejsze sterowanie urządzeniem, to też dostęp do dodatkowych funkcji! A wszystko za dosłownie jednym dotknięciem! Tak się steruje w pełnym komforcie! SafeTouch Gorący czajnik? Nie! Nawet jeśli w środku jest wrzątek! zaimplementowany system podwójnych ścian SafeTouch sprawia, iż ryzyko oparzenia zostało ograniczone do minimum. To nad wyraz {pomocn|przydatn)e, gdy po kuchni kręcą się dzieci. Popraw bezpieczeństwo w kuchni – swoje i Twojej rodziny! Kontroler Strix / Otter Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez odpowiedniego kontrolera – czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii między podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najlepsze na rynku kontrolery firmy Strix lub Otter! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to… oszczędność. Teraz możesz cieszyć się swoim czajnikiem dłużej! Wyświetlacz LED Ustawienia czajnika widzisz jak na dłoni – na czytelnym wyświetlaczu LED. Estetyczny i elegancki, podaje informacje o temperaturze wody. Gotuj wygodnie! Obrotowa podstawa 360° W łatwiejszy sposób odstawisz czajnik na bazę, niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. EasyOpen Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika. Baza antypoślizgowa Konstrukcja antypoślizgowej bazy wyraźnie zwiększa stabilność urządzenia i zapobiega jego ślizaniu się po powierzchni - nawet mokrej. Schowek na przewód sieciowy Podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu. Quick&Clean Średnica pokrywy czajników Amica jest odpowiednio większa - by móc swobodnie włożyć do środka ręke i w prosty sposób umyć sprzęt od środka. Płaska grzałka Pozwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Zaawansowana konstrukcja grzałki to też mniejsze zużycie prądu. Zabezpieczenie przed przegrzaniem Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do użycia. SPECYFIKACJA TECHNICZNA Funkcjonalność Automatyczne podtrzymywanie temperatury Regulacja temperatury wody: Dotykowy panel na obudowie Dotykowy panel sterowania Rodzaj wyświetlacza: LED SafeTouch Kontroler: Strix Obrotowa baza 360° EasyOpen Antypoślizgowa baza Schowek na przewód Quick&Clean Zabezpieczenie przed przegrzaniem Płaski element grzejny Wskaźnik poziomu wody Dane techniczne Kolor obudowy: Biały Materiał obudowy: Plastik Napięcie: 220 - 240V Moc znamionowa (W): 1850-2200 Pojemnosć: 1.5 l Długość przewodu przyłączeniowego: 70 cm


Podobne zestawienia:


Najtańsze czajniki Amica – Ranking na sierpień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze czajniki Amica, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich czajników Amica jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Amica Czajnik KF 1001 1.7l biały (5906006940485) ☆

Amica Czajnik KF 1001 1.7l biały (5906006940485) Najniższa Cena Online

☆ Amica Czajnik KF 1001 1.7l biały (5906006940485) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica Czajnik KF 1001 1.7l biały (5906006940485)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik KF 1001

  Kontroler Strix / Otter
  Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez stosownego kontrolera - czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii pomiędzy podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najlepsze na rynku kontrolery marki Strix albo Otter! Dzięki postępowym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to oszczędność. Teraz możesz radować się swoim czajnikiem dłużej!

  Obrotowa podstawa 360°
  Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe - zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go zawsze będzie wygodne - niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj wygodnie!

  Wyjmowany filtr antywapienny
  Twarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na Twoje zdrowie, lecz i wyglądać niewiele estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się podczas gotowania wapnia. Poprawia jej cechy i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie. To higiena i ulepszony smak wody w jednym!

  EasyOpen
  Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego wykorzystywanie będzie więc tak komfortowe, jak to tylko osiągalne! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika - starczy klik i już masz przystępny dostęp do jego wnętrza! Takie rozwiązania usprawniają Ci życie na każdym kroku!

  Baza antypoślizgowa
  W kuchni często coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały wyposażone w antypoślizgową bazę! Taka budowa wyraźnie zwiększa stabilność urządzenia i zapobiega jego ślizganiu się po powierzchni - choćby mokrej. Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.

  Schowek na przewód sieciowy
  Plątanina kabli na kuchennym blacie nie jest ani estetyczna, ani... Bezpieczna. Dlatego podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu. To nie tylko więcej miejsca na kuchennym blacie i komfort pracy, to pewność, że nikt przypadkiem nie zahaczy i nie pociągnie czajnika. Niby drobiazg, lecz w kuchni liczy się każdy aspekt bezpieczeństwa.

  Quick&Clean
  Średnica pokrywy czajników Amica jest trafnie pokaźniejsza - żeby móc swobodnie włożyć do środka rękę i w prosty sposób umyć sprzęt od środka.

  Płaska grzałka
  pozwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Nowoczesna konstrukcja grzałki to też mniejsze zużycie prądu.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do użycia.


☆ Amica Czajnik KF 1002 1.7l czarny (5906006940492) ☆

Amica Czajnik KF 1002 1.7l czarny (5906006940492) Najniższa Cena Online

☆ Amica Czajnik KF 1002 1.7l czarny (5906006940492) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica Czajnik KF 1002 1.7l czarny (5906006940492)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik KF 1002

  Kontroler Strix / Otter
  Nie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez trafnego kontrolera - czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii pomiędzy podstawką czajnika, a samym urządzeniem. Dlatego Amica stosuje najkorzystniejsze na rynku kontrolery firmy Strix albo Otter! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to... Oszczędność. Teraz możesz cieszyć się swoim czajnikiem dłużej!

  Obrotowa podstawa 360°
  Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe - zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go za każdym razem będzie wygodne - niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj komfortowo!

  Wyjmowany filtr antywapienny
  Twarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na Twoje zdrowie, ale i wyglądać niewiele estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się w trakcie gotowania wapnia. Udoskonala jej parametry i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie. To higiena i udoskonalony smak wody w jednym!

  EasyOpen
  Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego wykorzystywanie będzie więc tak wygodne, jak to tylko realne! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika - starczy klik i już masz prosty dostęp do jego wnętrza! Takie rozwiązania upraszczają Ci życie na każdym kroku!

  Baza przeciwpoślizgowa
  W kuchni nieraz coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały wyekwipowane w przeciwpoślizgową bazę! Taka konstrukcja wyraźnie powiększa stabilność urządzenia i uniemożliwia jego ślizganiu się po powierzchni - nawet mokrej. Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.

  Schowek na przewód sieciowy
  Podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu.

  Quick&Clean
  Średnica pokrywy czajników Amica jest adekwatnie pokaźniejsza - żeby móc swobodnie włożyć do środka ręke i w prosty sposób umyć sprzęt od środka.

  Płaska grzałka
  pozwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Zaawansowana konstrukcja grzałki to też mniejsze zużycie prądu.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, sprzęt samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu znów będzie gotowy do wykorzystania.


☆ Amica Czajnik Elektryczny KF1014 Czarny 1,7 Design ☆

Amica Czajnik Elektryczny KF1014 Czarny 1,7 Design Najniższa Cena Online

☆ Amica Czajnik Elektryczny KF1014 Czarny 1,7 Design - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Amica Czajnik Elektryczny KF1014 Czarny 1,7 Design
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:
  Amica Czajnik Elektryczny KF1014 Czarny 1,7 Design

☆ Amica Czajnik KF1014 1.7l czarny, 1192001 ☆

Amica Czajnik KF1014 1.7l czarny, 1192001 Najniższa Cena Online

☆ Amica Czajnik KF1014 1.7l czarny, 1192001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica Czajnik KF1014 1.7l czarny, 1192001
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik elektryczny Amica KF 1014 2200W 1,7l filtrCzajnik elektryczny o objętości 1.7 l i mocy 1850-2150 W. Wyekwipowany w płaski cieplny ze stali nierdzewnej. Ma dzióbek zapobiegający rozlewaniu wody, a także poręczny uchwyt.

  Kontroler Strix. NAJWAŻNIEJSZE wariant: Czajnik elektrycznyKolor: CzarnyMoc: 1850-2200 WPojemność: 1,7 lPrzewód zasilający: 0,7 mRodzaj obudowy: PlastikKontroler: StrixWskaźnik poziomu wodyZabezpieczenie przed przegrzaniem Kontroler StrixNie ma wytrzymałego czajnika elektrycznego bez odpowiedniego kontrolera – czyli bez systemu odpowiedzialnego za przesyłanie energii między podstawką czajnika, a samym urządzeniem.

  Dlatego Amica stosuje najkorzystniejsze na rynku kontrolery producenta Strix! Dzięki progresywnym rozwiązaniom dłuższa jest żywotność sprzętu, a dla Ciebie to… oszczędność. Dzisiaj możesz radować się swoim czajnikiem dłużej!

  Obrotowa podstawa 360°Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe – zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką. Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! dzisiaj sięganie po urządzenie czy odkładanie go za każdym razem będzie komfortowe – niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny.

  Korzystaj komfortowo! Wyjmowany filtr antywapiennyTwarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko posiadać wpływ na Twoje zdrowie, ale i wyglądać mało estetycznie. Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr!

  Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się w trakcie gotowania wapnia. Ulepsza jej parametry i długo utrzymuje czajnik w najlepszym stanie. To higiena i ulepszony smak wody w jednym!

  Easy Open Elektryczny czajnik to wygoda. Niech jego użytkowanie będzie więc tak wygodne, jak to tylko realne! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika – wystarczy klik i już masz przystępny dostęp do jego wnętrza!

  Takie rozwiązania ułatwiają Ci życie na każdym kroku! antypoślizgowa bazaW kuchni często coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały wyposażone w gumowe nóżki!

  Taka budowa wyraźnie rozszerza stabilność urządzenia i zapobiega jego ślizganiu się po powierzchni – choćby mokrej. Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.

  Schowek na przewód sieciowyPlątanina kabli na kuchennym blacie nie jest ani estetyczna, ani… bezpieczna. Dlatego podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, by móc schować w niej zbędny odcinek przewodu.

  To nie tylko więcej miejsca na kuchennym blacie i komfort pracy, to pewność, że nikt przypadkiem nie zahaczy i nie pociągnie czajnika. Niby drobiazg, lecz w kuchni liczy się każdy aspekt bezpieczeństwa.

  NAJWAŻNIEJSZE informacje technologiczneKolor: CzarnyMoc: 1850-2200 WPojemność: 1,7 lPrzewód zasilający: 0,7 mFunkcje i właściwościRodzaj obudowy: PlastikKontroler: StrixWskaźnik poziomu wodyPłaska grzałkaEasyOpenZabezpieczenie przed przegrzaniemWyjmowany filtr antywapiennySchowek na przewód sieciowyAntypoślizgowa bazaObrotowa podstawa 360°Podświetlany włącznik


☆ Amica czajnik 1.7l kf1011 (5906006902575) ☆

Amica czajnik 1.7l kf1011 (5906006902575) Najniższa Cena Online

☆ Amica czajnik 1.7l kf1011 (5906006902575) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis czajnika - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica czajnik 1.7l kf1011 (5906006902575)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Czajniki elektryczne, na gaz i indukcję, turystyczne itp.
 • Charakterystyka / Opis czajnika:

  Czajnik Amica KF 1011Biały czajnik Amica o mocy 1800-2150W i obszerności 1,7l z ergonomicznym uchwytem i zatrzaskiwaną pokrywą. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Moc: 1800 - 2150 WPojemność: 1,7 LWyposażony w kontroler StrixWskaźnik poziomu wodyObrotowa podstawaErgonomiczny uchwytDziubek zapobiegający rozlewaniuKolor: biały Obrotowa podstawa 360°Odstawienie czajnika do wyjściowej pozycji bywa czasem kłopotliwe – zwłaszcza gdy robisz to lewą ręką.

  Dlatego podstawa czajnika Amica jest obrotowa! teraz sięganie po urządzenie czy odkładanie go zawsze będzie komfortowe – niezależnie czy jesteś prawo-, czy leworęczny. Korzystaj komfortowo! Wyjmowany filtr antywapiennyTwarda woda w kranie? Osadzający się kamień może nie tylko mieć wpływ na Twoje zdrowie, ale i wyglądać niedużo estetycznie.

  Dlatego czajniki Amica wyposażyliśmy w specjalny, wyjmowany filtr! Zabezpiecza on wodę, którą pijesz, przed przenikaniem do niej wytrącającego się w trakcie gotowania wapnia. Poprawia jej właściwości i długo utrzymuje czajnik w najkorzystniejszym stanie.

  To higiena i lepszy smak wody w jednym! Easy OpenElektryczny czajnik to wygoda. Niech jego użytkowanie będzie więc tak komfortowe, jak to tylko możliwe! Dzięki ukrytemu w rączce przyciskowi EasyOpen nie musisz już ręcznie otwierać pokrywki czajnika – wystarczy klik i już masz przystępny dostęp do jego wnętrza!

  Takie rozwiązania usprawniają Ci życie na każdym kroku!Gumowe nóżkiW kuchni niejednokrotnie coś się rozlewa, a blat staje się wtedy śliski. Dlatego podstawy czajników Amica zostały wyposażone w gumowe nóżki! Taka budowa wyraźnie powiększa stabilność urządzenia i uniemożliwia jego ślizganiu się po powierzchni – nawet mokrej.

  Czajnik stoi w tym miejscu, w którym ma stać. A Ty czujesz się bezpiecznie, bo nie poparzysz się przypadkowo gorącą wodą.Schowek na przewód sieciowyPlątanina kabli na kuchennym blacie nie jest ani estetyczna, ani… bezpieczna.

  Dlatego podstawa w czajnikach Amica została zaprojektowana tak, żeby móc schować w niej zbędny odcinek przewodu. To nie tylko więcej miejsca na kuchennym blacie i komfort pracy, to pewność, że nikt przypadkiem nie zahaczy i nie pociągnie czajnika.

  Niby drobiazg, lecz w kuchni liczy się każdy aspekt bezpieczeństwa. Quick&CleanOsadzający się w czajniku brud ma pokaźny wpływ na jakość i smak wody. Dlatego czyszczenie urządzenia powinno być przystępne! I dlatego średnica pokrywy czajników Amica jest odpowiednio pokaźniejsza – żeby móc luźno włożyć do środka rękę i w prosty sposób ekspresowo umyć sprzęt od środka.

  To higiena, lecz i oszczędność czasu, który możesz zastosować… jak tylko chcesz! SPECYFIKACJA technologicznA:Kolor: BiałyMoc: 1800-2150 WPojemność: 1,7 lPrzewód zasilający: 0,75 mRodzaj pokrywy: PlastikKontroler: StrixQuick&CleanWskaźnik poziomu wodyPłaska grzałkaEasyOpenZabezpieczenie przed przegrzaniemWyjmowany filtr antywapiennySchowek na przewód sieciowyGumowe nóżkiObrotowa podstawa 360°Podświetlany włącznikPodobne zestawienia:


Podsumowanie, czyli jaki czajnik Amica najlepszy?


Najlepszy czajnik Amica w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy czajnik Amica w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre czajniki – Zestawienie na sierpień 2024

Jeżeli żadna z powyższych czajników Amica nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych czajników do biura oraz kuchni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki czajnik Amica opinie,
 • dobry czajnik Amica cena,
 • czajnik Amica ranking,
 • czajnik Amica jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...