Ranking biurek skandynawskich narożnych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka skandynawskie / Ranking biurek skandynawskich narożnych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek skandynawskich narożnych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek skandynawskich narożnych,
 • TOP5 często wybieranych biurek skandynawskich.

Jakie biurka skandynawskie narożne najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka skandynawskie narożne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek skandynawskich narożnych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Biurko dalia, 120x65 cm, 2 szuflady, dąb sękaty olejowany, w stylu skandynawskim marki Fato luxmeble ☆

Biurko dalia, 120x65 cm, 2 szuflady, dąb sękaty olejowany, w stylu skandynawskim marki Fato luxmeble Najniższa Cena Online

☆ Biurko dalia, 120x65 cm, 2 szuflady, dąb sękaty olejowany, w stylu skandynawskim marki Fato luxmeble - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fato luxmeble
 • Nazwa produktu: Biurko dalia, 120x65 cm, 2 szuflady, dąb sękaty olejowany, w stylu skandynawskim marki Fato luxmeble
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Biurko w stylu skandynawskim Dalia Skandynawski styl z rozmachem wtargnął do naszych mieszkań, a w sytuacji biurka Dalia ulepszony został naturalnym drewnem. Jeśli pragniesz stworzyć swoje miejsce pracy w klimacie nordyckiego stylu, lecz z najwyższej jakości materiałów biurko Dalia będzie nieprzeciętnym wyborem!

  To model, który możesz wstawić do domowego gabinetu, jak i pokoju dziecka, dając mu najkorzystniejsze miejsce do produktywnej nauki. Organizacja to podstawa jednocześnie w przypadku pracy przy biurko jak i nauki, dlatego Dalia zaopatrzona została w dwie szuflady o dużym udźwigu dzięki czemu umożliwią uporządkowanie wszelkich przyborów i dokumentów.

  Stwórz swoje miejsce pracy w modnie urządzonej przestrzeni i pracuj każdego dnia z przyjemnością i harmonią z naturą! Biurko Dalia to komfortowy mebel, który daje możliwość wygodnego czytania, pisania i spędzania czasu przed komputerem każdego dnia.


☆ Elior Skandynawskie biurko inelo t4 - 140x60 cm ☆

Elior Skandynawskie biurko inelo t4 - 140x60 cm Najniższa Cena Online

☆ Elior Skandynawskie biurko inelo t4 - 140x60 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Skandynawskie biurko inelo t4 - 140x60 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Kolejne biurko z płyty mdf w odcieniu wenge, olcha czy sonoma...? Następny mebel Twojego wnętrza z przerostem formy nad treścią...? A może czas na zmianę...? Dodaj do Twojego wnętrza nieco naturalnego ciepła, współbrzmiąc je z czystością prawdziwej bieli... przejrzyj prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie teraz podbija serca Europejczyków. Prawdziwe drewno, naturalne materiały i barwy i jakże surowy zarys bez nadmiernego przerostu formy na treścią... To właśnie główne właściwości spokojnego stylu wprost ze Skandynawii. Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

  przedstawiamy Ci jakże błyskotliwe widocznie i wyjątkowo użyteczne w stosowaniu biurko Inelo T4 producenta Elior. Mebel stworzony został z prawdziwego drewna (sosna skandynawska) oraz naturalnej płyty meblowej. Spokój płynący z wnętrza mebla Inelo, pozwoli Ci w końcu zająć się produktywną pracą i fascynującą zabawą, a Twoje wnętrze nabierze prawdziwie nowego designu.

  wygodne biurko Inelo T4 uwydatnia się nie tylko swoją specyficzną formą, lecz także zastosowaniem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego cieszy się powodzeniem wśród osób ceniących atrakcyjne rozwiązania. Użyta do budowy mebla naturalna płyta meblowa została uszlachetniona i pokryta cienkimi filmami melaminowymi. posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Konstrukcja mebla wytwarzana została całkowicie z naturalnego drewna sosnowego gwarantując pełną stabilność biurka oraz niezwykły, dodający radości design dla Twojego wnętrza. Użyta do konstrukcji drewna naturalna sosna skandynawska, zabezpieczona została mistrzowskim poliuretanowym lakierem w 100% wolnym od pigmentów i destrukcyjnych wypełniaczy zachowując przy tym naturalną fakturę, a także słoje drewna.

  W naszej ofercie posiadamy aż 9 różnych biurek z serii Inelo marki Elior. Kliknij


☆ Ann skandynawskie biurko-konsola marki Fato luxmeble ☆

Ann skandynawskie biurko-konsola marki Fato luxmeble Najniższa Cena Online

☆ Ann skandynawskie biurko-konsola marki Fato luxmeble - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fato luxmeble
 • Nazwa produktu: Ann skandynawskie biurko-konsola marki Fato luxmeble
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Skandynawskie biurko konsola Ann Po co szukać wyszukanych rozwiązań, skoro można postawić na prostotę i za jej pomocą wprowadzić do domu porządek i harmonię? Zwłaszcza, jeżeli chodzi o stanowisko pracy – tu istotna jest organizacja.

  ANN skandynawskie biurko-konsola pozwoli Ci na zaprojektowanie przestrzeni pracy w szczególnie ergonomiczny sposób. Biurko wyposażone jest w trzy użyteczne szuflady, które pomieszczą przybory biurowe. Blat, prosty i spory, to nadzwyczajna powierzchnia do nauki albo spędzania czasu przed komputerem.

  zrównoważone biurko ANN ma jeszcze jedną zaletę. Nóżki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Poprzeczna belka na dole zezwala na zawieszanie hamaka dla nóg, który tak niejednokrotnie jest chwalony ze względu na funkcjonalność i komfort.


☆ Skandynawskie biurko inelo x8 marki Elior ☆

Skandynawskie biurko inelo x8 marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko inelo x8 marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko inelo x8 marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Dodaj do Twojego wnętrza nieco naturalnego ciepła, współgrając je z czystością prawdziwej bieli. sprawdź prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie dzisiaj podbija serca Europejczyków. Prawdziwe drewno, naturalne materiały, a także odcienie i jakże ascetyczny kształt bez nadmiernego przerostu formy na treścią... To właśnie główne właściwości spokojnego stylu wprost ze Skandynawii. Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

  przedstawiamy Ci jakże błyskotliwe wizualnie i bardzo poręczne w wykorzystywaniu biurko Inelo X8 firmy Elior. Mebel tworzony został z prawdziwego drewna (sosna skandynawska) oraz naturalnej płyty meblowej. Spokój płynący z wnętrza mebla Inelo, pozwoli Ci w końcu zająć się sprawną pracą i fascynującą zabawą, a Twoje wnętrze nabierze prawdziwie nowego designu.

  W naszej ofercie posiadamy aż 9 różnorodnych biurek z linii Inelo marki Elior. Kliknij tutaj i sprawdź wszystkie biurka z kolekcji Inelo.

  Przytulne i przestrzenne wnętrze nawiązujące do klimatu chłodnej klimatycznie za to gościnnej i domowej atmosfery Północy, znamionuje się czystością formy i stonowanymi kolormi: bieli, szarości, i brązu. Akcentem solidnie typowym dla architektury skandynawskiej jest naturalne drewno, które spektakularnie przedstawia się także w biurku Inelo, harmonizując się z czystością prawdziwej bieli.

  zobacz także p


☆ Skandynawskie biurko inelo x5 marki Elior ☆

Skandynawskie biurko inelo x5 marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko inelo x5 marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko inelo x5 marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Dodaj do Twojego wnętrza nieco naturalnego ciepła, korelując je z czystością prawdziwej bieli. sprawdź prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie teraz podbija serca Europejczyków. Prawdziwe drewno, naturalne materiały i kolory i jakże bezkompromisowy zarys bez nadmiernego przerostu formy na treścią... To właśnie główne właściwości spokojnego stylu wprost ze Skandynawii. Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

  ukazujemy Ci jakże ładne optycznie i niezwykle użyteczne w stosowaniu biurko Inelo-X5 producenta Elior. Mebel wyprodukowany został z prawdziwego drewna (sosna skandynawska), a także naturalnej płyty meblowej. Spokój płynący z wnętrza mebla Inelo, pozwoli Ci w końcu zająć się wydajną pracą i fascynującą zabawą, a Twoje wnętrze nabierze prawdziwie nowego designu.

  Poniżej przedstawiamy wizualizację wnętrza z wykorzystaniem biurka Inelo X5:

  W naszej ofercie posiadamy aż 8 różnorodnych biurek z kolekcji Inelo producenta Elior. Kliknij tutaj i sprawdź wszystkie biurka z linii Inelo.

  Przytulne i przestrzenne wnętrze nawiązujące do klimatu chłodnej klimatycznie za to gościnnej i domowej atmosfery Północy, znamionuje się czystością formy i s


☆ Skandynawskie biurko inelo x6 marki Elior ☆

Skandynawskie biurko inelo x6 marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko inelo x6 marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko inelo x6 marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Dodaj do Twojego wnętrza nieco naturalnego ciepła prawdziwego drewna, współbrzmiąc je z czystością prawdziwej bieli... zobacz prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie teraz podbija serca Europejczyków. Prawdziwe drewno, naturalne materiały, a także odcienie i jakże ascetyczny kształt bez nadmiernego przerostu formy nad treścią... To właśnie główne atrybuty spokojnego stylu wprost ze Skandynawii. Biurko perfekcyjnie pasuje do nowoczesnych pracowni, biur oraz wnętrz domowych (np. Wnętrze dziecięcy, młodzieżowy). Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

  przedstawiamy Ci jakże atrakcyjne wzrokowo i niezwykle użyteczne w wykorzystywaniu biurko Inelo X6 producenta Elior. Mebel wyprodukowany został z prawdziwego drewna (sosna skandynawska) i naturalnej płyty meblowej. Spokój płynący z wnętrza mebla Inelo, pozwoli Ci w końcu zająć się produktywną pracą i fascynującą zabawą, a Twoje wnętrze nabierze prawdziwie nowego designu.

  W naszej ofercie posiadamy aż 9 zróżnicowanych biurek z kolekcji Inelo producenta Elior. Kliknij tutaj i przejrzyj wszystkie biurka z serii Inelo.

  Przytulne i przestrzenne wnętrze nawiązujące do klimatu chłodnej klimatycznie za to gościnnej i domowej atmosfery Północy, znamionuje się czystością formy i stonowanymi kolormi: bieli, szarości, i brązu. Akcentem konkretnie typowym dla architektury skandynawskiej jest naturalne drewno, które ładnie pokazuje się także w biurku Inelo, korelując się z czystością prawdziwej bieli.


☆ Skandynawskie biurko Inelo Z3 ☆

Skandynawskie biurko Inelo Z3 Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko Inelo Z3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko Inelo Z3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Dodaj do Twojego wnętrza nieco naturalnego ciepła prawdziwego drewna, współgrając je z czystością prawdziwej bieli... sprawdź prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie dzisiaj podbija serca Europejczyków. Prawdziwe drewno, naturalne materiały oraz barwy i jakże bezkompromisowy kształt bez nadmiernego przerostu formy nad treścią... To właśnie główne parametry spokojnego stylu wprost ze Skandynawii. Biurko wspaniale nadaje się do innowacyjnych pracowni, biur oraz wnętrz domowych (np. Pokój dziecięcy, młodzieżowy). Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

  ukazujemy Ci jakże błyskotliwe widocznie i szczególnie poręczne w wykorzystywaniu biurko Inelo Z3 firmy Elior. Mebel tworzony został z prawdziwego drewna (sosna skandynawska) oraz naturalnej płyty meblowej. Spokój płynący z wnętrza mebla Inelo, pozwoli Ci w końcu zająć się wydajną pracą i fascynującą zabawą, a Twoje wnętrze nabierze prawdziwie nowego designu. Wygodne biurko Inelo Z3 akcentuje się nie tylko swoją oryginalną formą, lecz także użyciem materiałów najlepszej jakości. To dlatego zadowala się powodzeniem wśród osób ceniących niebanalne rozwiązania. Użyta do budowy mebla naturalna płyta meblowa została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. budowa mebla wytworzona została całkowicie z naturalnego drewna sosnowego zapewniając pełną stabilność biurka, a także niezwykły, dodający radości design dla Twojego wnętrza. Użyta do konstrukcji drewna naturalna sosna skandynawska, zabezpieczona została profesjonalnym poliuretanowym lakierem w 100% wolnym od pigmentów i destrukcyjnych wypełniaczy zachowując przy tym naturalną fakturę, a także słoje drewna.

  W naszej ofercie posiadamy aż 9 różnych biurek z kolekcji Inelo firmy Elior. Kliknij tutaj i zobacz wszystkie biurka z serii Inelo.


☆ Skandynawskie biurko Faro - białe ☆

Skandynawskie biurko Faro - białe Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko Faro - białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko Faro - białe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wciąż nie posiadasz trwale i skrupulatnie zaprojektowanego biurka? Chcesz, by była to na dodatek lubiana sugestia meblarska? perfekcyjnie się składa – mamy przyjemność zaprezentować Ci nowoczesne, stylowe biurko Faro!

  nieprzeciętne biurko Faro odznacza stylistyka rodem ze Skandynawii. To biurko idealnie wpisujące się w królujące obecnie aranżacyjne trendy. Jasne, proste formą, komfortowe i użyteczne – Faro bez trudu zintegrujesz do każdej modernistycznej przestrzeni. Ze wyśmienitym Faro każda nauka i praca staje się przyjemna i pełna swobody. Biurko na dodatek oznacza się niezwykle skrupulatnym i trwałym wykonaniem, a to zapewnia jego długoletnie stosowanie.

  Dlaczego to właśnie na skandynawski projekt Faro warto postawić? Czym ten mebel stanowczo do siebie przekonuje? Urzekające surowym wykonaniem biurko Faro jest połączeniem skrupulatnego designu z gatunkowymi, trwałymi surowcami. Zostały one przekute w ascetyczną, uniwersalną i jakże funkcjonalną formą. Oto odpowiedź na powyższe pytanie – Faro po prostu przekonuje do siebie zarówno trwałością, jak i efektownym wyglądem! Biurko rewelacyjnie odszuka się w wielu miejscach: domowym gabinecie, pracowniczym biurze, pokoju dziecięcym i młodzieżowym czy w praktycznie zagospodarowanym salonie. Wszędzie tam, gdzie skandynawska stylistyka urzeka już od progu, progresywne Faro wpasuje się doskonale. Biel połączona z naturalnym drewnem powoduje, iż biurko można bez trudu zestawić z innymi meblami i elementami dekoracji. Faro zrównoważoną podstawę i idealnie wyprofilowany, gładki i obszerny blat. Można na nim bez trudu umieścić dużo przedmiotów koniecznych do nauki i pracy. Dodatkowo to także nieprzeciętne miejsce na stylowe dekoracje (kwiaty, ramki ze zdjęciami, świece czy figurki). Fachowe wykonanie biurka zagwarantuje jego długoletnie, komfortowe wykorzystywanie. Szerokość mebla pozwoli Ci na maksymalną swobodę ruchów i możliwość dowolnego przemieszczania się w jego obrębie. Faro to biurko dedykowane do pracy i nauki, lecz nie tylko. Dodatkowo codzienne przyjemności i chwile relaksu z fantastycznym Faro przychodzą łatwo! Czytanie książki, przegląd prasy, moment na aromatyczną kawę czy herbatę a może ulubiony serial z lampką wina? Z przemyślanie i jakże modernistycznie zaprojektowanym biurkiem Faro każda chwila w biurze czy gabinecie to po prostu wyczekiwana swoboda!

  Urzekające skandynawskim


☆ Skandynawskie biurko alto - białe marki Elior ☆

Skandynawskie biurko alto - białe marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko alto - białe marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko alto - białe marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Rozglądasz się za praktycznym biurkiem zaprojektowanym zgodnie ze skandynawską stylistyką? Chcesz, by był to nowoczesny i nietypowy projekt meblowy? A co powiesz zatem na ładnie produkowane biurko Alto? To znakomita sugestia do każdej skandynawskiej przestrzeni!

  nieszablonowe biurko Alto to mebel, który nigdy nie wychodzi z mody. Jasna, efektowna kolorystyka rozświetla wnętrze, dodając mu lekkości, wdzięku i modernistycznego szyku. Alto wyprodukowano w prosty, lecz jakże efektowny sposób. Dwa wysokogatunkowe ascetycznce, dwa znakomite i bezkompromisowa forma – oto niebanalne biurko Alto. Z powodzeniem wstawisz je do wielu przestrzeni, w których panuje duch postępowej awangardy i wyrafinowanego minimalizmu. Zarówno do eleganckich, jak i wnętrz zaaranżowanych „na luzie" wspaniałe biurko Alto pasuje wyśmienicie.

  Dlaczego to właśnie w skandynawski projekt Alto warto zainwestować? Czym ten mebel wyjątkowo do siebie przekonuje? Biurko Alto to połaczenie precyzyjnego wykonania z wysokogatunkowymi, trwałymi bezkompromisowcami. Zostały one przekute w minimalistyczną, uniwersalną formą. Oto odpowiedź na powyższe pytanie – Alto po prostu urzeka i trwałością, i błyskotliwym designem! Biurko genialnie znajdzie się w wielu miejscach: domowym gabinecie, pracowniczym biurze, pokoju dziecięcym i młodzieżowym czy w salonie. Wszędzie tam, gdzie skandynawska stylistyka urzeka już od progu, postępowe Alto nadaje się genialnie. Biel połączona z naturalnym drewnem powoduje, iż biurko można bez trudu zestawić z innymi meblami i elementami dekoracji. Alto jednostajną podstawę, a także wyśmienicie wyprofilowany, gładki i obfity blat. Można na nim bez trudu umieścić mnóstwo przedmiotów niezbędnych do nauki i pracy. Ponadto to także genialne miejsce na stylowe dekoracje (kwiaty, ramki ze zdjęciami, świece czy figurki). fachowe wykonanie biurka zagwarantuje jego długoletnie, komfortowe stosowanie. Szerokość mebla pozwoli Ci na maksymalną swobodę ruchów i możliwość dowolnego przemieszczania się w jego obrębie. Alto to biurko dedykowane do pracy i nauki, lecz nie tylko. Ponadto codzienne przyjemności i chwile relaksu z fantastycznym Alto przychodzą łatwo! Czytanie książki, przegląd prasy, moment na aromatyczną kawę czy herbatę a może ulubiony serial z lampką wina? Z przemyślanie i jakże modernistycznie zaprojektowanym biurkiem Alto każda chwila w biurze czy gabinecie to po prostu wyczekiwana swoboda!

  Urzekające skandynawskim wdziękiem biurko Alto jest meblem, które charakteryzuj


☆ Skandynawskie biurko z szafką Inelo X4 ☆

Skandynawskie biurko z szafką Inelo X4 Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko z szafką Inelo X4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko z szafką Inelo X4
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Kolejny mebel Twojego wnętrza z przerostem formy nad treścią...? A może czas na zmianę...? Dodaj do Twojego wnętrza nieco naturalnego ciepła, współbrzmiąc je z czystością prawdziwej bieli. Sprawdź prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie dzisiaj podbija serca Europejczyków. Prawdziwe drewno, naturalne materiały oraz kolory i jakże minimalistyczny kształt bez nadmiernego przerostu formy na treścią... To właśnie główne atrybuty spokojnego stylu wprost ze Skandynawii. Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

  prezentujemy Ci jakże ładne wzrokowo i bardzo ergonomiczne w używaniu biurko Inelo X4 marki Elior. Mebel wyprodukowany został z prawdziwego drewna (sosna skandynawska) oraz naturalnej płyty meblowej. Spokój płynący z wnętrza mebla Inelo, pozwoli Ci w końcu zająć się efektywną pracą i fascynującą zabawą, a Twoje wnętrze nabierze prawdziwie nowego designu.

  W naszej ofercie posiadamy aż 9 rozmaitych biurek z serii Inelo producenta Elior. Kliknij tutaj i przejrzyj wszystkie biurka z kolekcji Inelo.

  Przytulne i przestrzenne wnętrze nawiązujące do klimatu chłodnej klimatycznie za to gościnnej i domowej atmosfery Północy, charakteryzuje się czystością formy i stonowanymi barwami: bieli, szarości, i brązu. Akcentem mocno charakterystycznym dla architektury skandynawskiej jest naturalne drewno, które ładnie przedstawia się także w biurku Inelo, współgrając się z czystością prawdziwej bieli.Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka skandynawskie narożne – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka skandynawskie narożne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek skandynawskich narożnych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skandynawskie biurko z regulowanymi nogami Tarni - 4 kolory ☆

Skandynawskie biurko z regulowanymi nogami Tarni - 4 kolory Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko z regulowanymi nogami Tarni - 4 kolory - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko z regulowanymi nogami Tarni - 4 kolory
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Każdy współczesny mebel miał swojego przodka. Zanim zyskał obecny wygląd, musiał ewoluować na przestrzeni wielu epok. A jak prezentował się pradziadek dzisiejszego biurka? Był nim kabinet, czyli śladowy mebel z szufladkami lub półkami stawiany na stole. Z biegiem czasu został on zwiększony i mógł samodzielnie stać na podłodze. Pierwszym rodzajem biurka, które bardziej przypomina to współczesne był "bureau plat", należący do Ludwika XIV. I tak doszliśmy do teraźniejszości. A co będzie za kilka, kilkadziesiąt lat? Któż to wie? Pozostańmy więc tu gdzie jesteśmy. A dzisiaj i tu jest fantastyczne biurko Tarni marki Elior!

  Mebel wielozadaniowy

  Stylowe biurko Tarni jest połączeniem innowacyjnego designu i funkcjonalności. Dzięki pokaźnemu blatowi i przepustowi na kable wyśmienicie stanie na wysokości zadania zarówno w biurze i gabinecie, jak i w pokoju młodzieżowym. Może być także wygodnym biurkiem dla fana gier komputerowych. Lecz to nie wszystko. Z powodzeniem odegra również rolę stołu, który pomoże Ci w powszednich obowiązkach. Jego użycie zależy wyłącznie od Ciebie. Dużą zaletą jest fakt, że wkręcane nóżki biurka są dostosowywane, dzięki temu mebel może osiągnąć wysokość od 71 do 74 cm. Przez regulację momentalnie i sprawnie zniwelujesz również nierówności podłoża. wytwarzając tak funkcjonalny mebel jak ten, stawiamy z reguły na funkcjonalność, która spełni Twoje wymagania. To Ty jesteś dla nas inspiracją, a Twoje zadowolenie - naszą motywacją.

  Jakość, która Cię nie zawiedzie

  w trakcie wyboru mebli z pewnością zwracasz szczególną uwagę na jakość. Design - oczywiście jest ważny. Lecz ostatecznie to jakość decyduje o trwałości każdego mebla. Jako świadoma producent, zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego dbamy o najwyższą jakość składników i precyzję wykonania. w przypadku biurka Tarni postawiliśmy na gatunkową, laminowaną płytę meblową. Akcentuje się gęstością na poziomie 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Jest również uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi, co istotnie powiększa jej wytrzymałość. Obrzeża biurka oklejone są specjalistycznym tworzywem ABS, które broni mebel przed uszkodzeniami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technice i tworzyw masz pewność,stanie na wysokości zadania w każdym wnętrzu, pozostając w nienaruszonym stanie poprzez mnóstwo lat.

  Dlaczego biurko Tarni?
  • estetyczny, minimalistyc

☆ Skandynawskie biurko z białym blatem - samus 3x marki Elior ☆

Skandynawskie biurko z białym blatem - samus 3x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko z białym blatem - samus 3x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko z białym blatem - samus 3x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  konwencjonalne biurko... Nuda! A może czas delikatnie zaszaleć? Nie mamy na myśli marmurowego blatu na złotych nogach, lecz coś postępowego, zwariowanego i w rozsądnych pieniądzach! Przecież odrobina szaleństwa w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziła! prezentujemy Ci znakomite biurko Samus 3X producenta Elior, które urozmaici Twoje tradycyjne wnętrze.

  Nowy kierunek

  Każdy raz na jakiś czas potrzebuje zmian, czasem radykalnych a czasem nieznacznych. Wystarczy detal, aby uśmiech pojawił się na naszych twarzach, wyjątkowo jeżeli zmiana dotyczy miejsca, w którym spędzamy większość dnia. Dlatego nasi specjaliści zaprojektowali biurko Samus 3X marki Elior, które powstało w ramach ascetycznego szaleństwa. wykorzystanie nowoczesnego projektu drewnianej ramy w kształcie litery V z gładkim białym blatem dodaje nieco charakteru i ciekawego wyglądu. Co więcej dzięki zastosowaniu trzech punktów podparcia blatu, staje się ono dużo bardziej wytrzymałe na obciążenie. Nieprzemijalne zestawienie bieli z litym drewnem sosnowym daje uczucie doskonałej harmonii i co więcej nadaje się do każdego wnętrza. Niezależnie, czy decydujemy się go postawić w pokoju młodzieżowym, salonie, domowym gabinecie, czy biurze nadaje blasku i wspaniale współgra z innymi meblami.

  dokładne wykończenie

  Urzekające ascetycznym wdziękiem biurko Samus 3X firmy Elior jest meblem, które cechuje wytrzymałość, stabilność i skrupulatne wykonanie. Samus 3X ma blat wytrzymały na zarysowania, ponieważ został wytwarzany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Stelaż mebla został wyprodukowany w pełni z naturalnego i prawdziwego drewna sosnowego. Skrupulatnie szlifowana powierzchnia materiału zabezpieczona została bezbarwnym lakierem, który broni przed zarysowaniem oraz przetarciem drewna. Ułożenie belek zaplanowane jest tak, żeby zapewniało dużo miejsca na nogi. Szerokość blatu pozwoli na maksymalną swobodę ruchów i wygodę nauki bądź pracy. Od teraz każda chwila spędzona przy naszym doskonale zaprojektowanym biurku stanie się absolutną przyjemnością. Postaw na jakość w niezwykłym, oryginalnym i postępowy


☆ Elior Skandynawskie biurko inelo x2 ☆

Elior Skandynawskie biurko inelo x2 Najniższa Cena Online

☆ Elior Skandynawskie biurko inelo x2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Skandynawskie biurko inelo x2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Dodaj do Twojego wnętrza nieco naturalnego ciepła, harmonizując je z czystością prawdziwej bieli. zobacz prezentację skandynawskiego designu i stylu, który właśnie teraz podbija serca Europejczyków. Prawdziwe drewno, naturalne materiały oraz barwy i jakże bezkompromisowy kształt bez nadmiernego przerostu formy na treścią... To właśnie główne cechy spokojnego stylu wprost ze Skandynawii. Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

  prezentujemy Ci jakże efektowne widocznie i szczególnie ergonomiczne w stosowaniu biurko Inelo X2 marki Elior. Mebel wykonany został z prawdziwego drewna (sosna skandynawska) oraz naturalnej płyty meblowej. Spokój płynący z wnętrza mebla Inelo, pozwoli Ci w końcu zająć się sprawną pracą i fascynującą zabawą, a Twoje wnętrze nabierze prawdziwie nowego designu.

  W naszej ofercie posiadamy aż 9 najróżniejszych biurek z kolekcji Inelo firmy Elior. Kliknij tutaj i przejrzyj wszystkie biurka z serii Inelo.

  Przytulne i przestrzenne wnętrze nawiązujące do klimatu chłodnej klimatycznie za to gościnnej i domowej atmosfery Północy, charakteryzuje się czystością formy i stonowanymi barwami: bieli, szarości, i brązu. Akcentem konkretnie standardowym dla architektury skandynawskiej jest naturalne drewno, które spektakularnie pokazuje się także w biurku Inelo, pasując się z czystością prawdziwej bieli.

  przejrzyj także pra


☆ Biurko b-45 dąb złoty marki Halmar ☆

Biurko b-45 dąb złoty marki Halmar Najniższa Cena Online

☆ Biurko b-45 dąb złoty marki Halmar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Halmar
 • Nazwa produktu: Biurko b-45 dąb złoty marki Halmar
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Do produkcji wykorzystano materiały wysokiej jakości, żeby zapewnić odporność mebla, a jednocześnie zadbać o schludny wygląd. Dlatego biurko B45 charakteryzuje precyzyjność wykonania z dbałością o detale. Biurko posiada szufladę, niezabudowaną półkę i trzy pojemniki - wszystko po to, żeby umożliwić uporządkowanie miejsca, co pozwoli na zachowanie więcej wolnej przestrzeni na powierzchni blatu.

  fason skandynawski słynie z łączenia klasycznych i prostych form z innowacyjnym designem. W oryginalnym wydaniu bazuje na naturalnych materiałach i kolorach. Zwykle spotykane połączenia to ciepłe drewno z jasnymi kolorami.

  Mebel utrzymany w takiej właśnie stylizacji efektownie uwydatni stylowo umeblowany salon lub gabinet. Właściwości wyróżniające produkt: - Blat z drewna - wyprodukowany z płyty MDF pokrytej powłoką melaminy, co ma atrybuty ochronne i estetyczne - Metalowe nogi - delikatnie profilowane, wykonane ze stali malowanej proszkowo na odcień dębu złotego - Szuflada i półka - pozwalają na komfortowe przechowywanie np.

  biurowych akcesoriów i dokumentów - 3 pojemniki - uzupełniające miejsca pomagające zachować konieczny porządek na blacie - zrównoważona kompozycja - biurko jest wytrzymałe i pozwala na obciążenie do 30 kg - fason skandynawski - umożliwia łączenie klasycznych i prostych form z progresywnym designem - Wysoka jakość wykonania - towar cechuje dokładność i estetyka wykonania z trosceą o detale - przystępny montaż - instrukcja i pakiet montażowy dołączony do zawartości zamówienia


☆ Skandynawskie biurko do pokoju młodzieżowego - Zarun 4X, B-DES6-120 ☆

Skandynawskie biurko do pokoju młodzieżowego - Zarun 4X, B-DES6-120 Najniższa Cena Online

☆ Skandynawskie biurko do pokoju młodzieżowego - Zarun 4X, B-DES6-120 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Skandynawskie biurko do pokoju młodzieżowego - Zarun 4X, B-DES6-120
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka skandynawskie i akcesoria - podstawki, maty itp.
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Ile razy prosiłaś, tłumaczyłaś, aby nie opierać książek o ścianę, bo się brudzi? Ja przeciętnie trzy razy dziennie powtarzam to mojej córce, oczywiście z marnym rezultatem. Dlatego ostatnio znowu zarządziłam malowanie jej pokoju. Oczywiście nie będę tego robić sama, poprosiłam męża aby się tym zajął... Nie powiem, by był szczęśliwy, ale gdy wszedł do jej pokoju i zerknął na ścianę, przy której stało biurko załamał ręce i zapytał: a gdyby zamontować tam jakąś dodatkową osłonę. Po co kombinować? starczy odpowiednie biurko z uzupełniającą przegrodą oddzielającą mebel od ściany - takie jak Zarun 4X producenta Elior!

  Proste rozwiązanie

  Proste rozwiązania są najlepsze! Z takiego samego założenia wychodzą nasi projektanci mebli, dlatego stworzyli biurko Zarun 4X firmy Elior. Na pierwszy rzut oka zwykłe biurko, ale NIE! To rozwiązanie wielu problemów. zastosowanie przegrody nabiurkowej to sposób na pożegnanie się z zabrudzonymi ścianami, ponieważ świetnie sprawdza się jako podparcie dla książek czy zeszytów. w dodatku zabezpiecza przed upadkiem całej drobnicy, którą nasze dziecko uwielbia - flamastrów, kredek, strugaczek i dużo, sporo innych rzeczy. Zaokrąglone narożniki to bezpieczeństwo dla dziecka,na dodatek sprytny trik wizualny, który wizualnie pomniejsza mebel. Nieprzemijalne połączenie białego blatu, a także stelaża z litego drewna sosnowego to hit tego sezonu. Dzięki tej kolorystyce biurko Zarun 4X marki Elior nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w każdym wnętrzu równocześnie konwencjonalnym, skandynawskim jak dodatkowo progresywnym.

  najkorzystniejsze materiały

  Biurko Zarun 4X marki Elior to mebl, który charakteryzuje solidność, stabilność i dokładne wykonanie. Mebel ten ma blat wytrzymały na zarysowania, ponieważ został tworzony z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Stelaż został tworzony kompletnie z naturalnego i prawdziwego drewna sosnowego. starannie szlifowana powierzchnia materiału zabezpieczona została bezbarwnym lakierem, który broni przed zarysowaniem oraz przetarciem drewna. Ułożenie belek zaplanowane jest tak, aby zapewniało dużo miejsca na nogi. Szerokość blatu pozwoli na maksymalną swobodę rPodsumowanie, czyli jakie biurko skandynawskie narożne najlepsze?


Najlepsze biurko skandynawskie narożne w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko skandynawskie narożne w Rankingach – nasze TOP3


Dobre biurka skandynawskie – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek skandynawskich narożnych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych biurek skandynawskich.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko skandynawskie narożne opinie,
 • dobre biurko skandynawskie narożne cena,
 • biurko skandynawskie narożne ranking,
 • biurko skandynawskie narożne jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...