Ranking biurek narożnych małych. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka narożne / Ranking biurek narożnych małych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek narożnych małych. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek narożnych małych,
 • TOP5 chętnie kupowanych biurek narożnych.

Jakie biurka narożne małe najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka narożne małe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek narożnych małych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Selsey biurko narożne veress ☆

Selsey biurko narożne veress Najniższa Cena Online

☆ Selsey biurko narożne veress - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SELSEY
 • Nazwa produktu: Selsey biurko narożne veress
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Szukasz mebli, które ułatwią Ci codzienną pracę oraz błyskotliwie ozdobią przestrzeń Twojego domu? Uzupełnij aranżację o stylowe biurko z linii Veress! Cenisz sobie atmosferę komfortu i uporządkowaną przestrzeń? lubisz organizować swoją pracę tak, aby osiągać jak najlepsze efekty? W takim razie zadbaj o meble dostosowane do Twoich potrzeb. Biurko narożne z linii Veress to idealna propozycja dla miłośników stylu loftowego. Towar wyekwipowano w dwie funkcjonalne półki, na których umieścisz segregatory albo teczki z dokumentami. Blat biurka uformowano na kształt litery L, przez co całość nabiera oryginalnego charakteru. Artykuł zapewni Ci miejsce na laptopa albo monitor. Biurko możesz wykorzystać w swoim gabinecie albo pokoju młodzieżowym. Blat z wytrzymałej na zniszczenia płyty MDF umieszczono na estetycznej podstawie z wytrzymałego metalu. Biurko doda uroku każdej przestrzeni w stylu loftowym. Szczegóły artykułu: biurko narożne pozwoli Ci zagospodarować przestrzeń Twojego gabinetu albo

☆ Biurko narożne z regałem Luvis 3X - dąb artisan ☆

Biurko narożne z regałem Luvis 3X - dąb artisan Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne z regałem Luvis 3X - dąb artisan - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko narożne z regałem Luvis 3X - dąb artisan
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Każda czynność powinna posiadać odpowiednią oprawę. Kreatywnie urządzone wnętrza podnoszą jakość pracy, wpływają na dobre samopoczucie i są bezcennym źródłem inspiracji. Zasługujesz na błyskotliwe i wygodne meble. Fenomenalni projektanci firmy Elior pragnąc sprostać potrzebom swych klientów pokusili się o stworzenie prostego, ale jakże praktycznego biurka Luvis 3X. Zaufaj specjalistom i zaproś do swojego biura mebel, który stanie się wizytówką Twojego wnętrza.

  Więcej niż biurko

  We współczesnym świecie coraz więcej czasu spędzamy przed komputerem, nic więc dziwnego, iż biurko staje się jednym z najważniejszych składników wyposażenia naszego wnętrza. Warto wygospodarować w domu czy biurze wygodny kącik do pracy, czytania, pisania czy rysowania. firma Elior przygotowała specjalny model biurka Luvis 3X, który jest kwintesencją prawidłowego smaku i stylu. Jeśli jesteś miłośnikiem minimalizmu, stonowanych odcieni i prostych, sprawdzonych rozwiązań to prezentowane biurko jest dla Ciebie. Biurko całkowicie zostało produkowane z gatunkowej płyty meblowej laminowanej o klasie higieny E1 i podwyższonej trwałości i gęstości 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. Wszystko to sprawia, że mebel ukazuje się nad wyraz estetycznie, a do tego jest oporny na zarysowania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dla zwiększenia wytrzymałości mebla, obrzeża biurka wykończono opornym na uszkodzenia mechaniczne materiałem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble łatwo jest utrzymać w czystości. Ładność biurka Luvis potęguje fakt, iż w tej samej propozycji cenowej istnieje możliwość wyboru koloru spośród nieśmiertelnej bieli, ciepłego odcienia dębu artisan i wykwintnego dębu sonoma. To znakomita sugestia dla sympatyków wnętrz utrzymanych w stylistyce skandynawskiej, progresywnej czy surowej. A więc, który odcień najkorzystniej będzie wyglądał w Twoim wnętrzu?

  Istnieje możliwość montażu regału zarówno po lewej, jak i prawej stronie biurka.

  Zgrany duet


☆ Biurko narożne komputerowe dąb sonoma - Javens, IP0PTEDDĄB003 ☆

Biurko narożne komputerowe dąb sonoma - Javens, IP0PTEDDĄB003 Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne komputerowe dąb sonoma - Javens, IP0PTEDDĄB003 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko narożne komputerowe dąb sonoma - Javens, IP0PTEDDĄB003
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Zadanie nr 1.

  Przyjrzyj się uważnie wymiarom i cechom biurka przedstawionego poniżej. Przejrzyj precyzyjnie wszystkie zdjęcia demonstrujące szczegóły mebla i jego kompilację na wizualizacjach. Na podstawie skategoryzowanych informacji wykonaj obliczenia i odpowiedz na niżej zadane pytanie.

  • Ola oglądała biurko godzinę, ale ostatecznie stwierdziła, że go nie chce.
  • Magda zastanawiała się nad zakupem 2 dni, lecz nie była jednak przekonana do narożnego modelu biurka.
  • Iza kupiła biurko Javens marki Elior nie zastanawiając się choćby 15 minut - jak powiedziała podczas dokonywania płatności "To była miłość od pierwszego wejrzenia".

  Która z nich dokonała najlepszego wyboru?

  Praktycznie, modnie i z gustem

  Wyobraź sobie spotkanie tych trzech dziewczyn, gdzie Ola i Magda widzą szczęśliwą Izę, która swobodnie pracuje przy ergonomicznym biurku. Wszystkie notatki poukładane w kolejności chronologicznej na czterech półkach znajdujących się w przestrzeni pomiędzy blatem a podstawą. Akcesoria biurowe adekwatnie ułożone na blacie biurka, a monitor postawiony w poprawnym miejscu, aby zorganizować wygodne miejsce do pracy przy innych obowiązkach. Klawiatura do komputera ułożona na specjalnie dedykowanej do tego półce wysuwanej na solidnych, metalowych prowadnicach. Pomysłowość Izy doprowadziła dziewczyny do szału! Ponieważ miejsce na biurko znalazła w niezagospodarowanym wcześniej kącie, dzięki czemu zadbała o właściwą organizację domowego wnętrza i oszczędność miejsca. Ponadto mebel ten wyśmienicie wpasował się w aranżację wnętrza jej domu. Postępowy styl ulepszony w to ponadczasowe biurko to kompilacja na długie lata dla osoby pracującej i uczącej się. Mebel ten znakomicie wynajdzie się wśród wnętrz domowych takich jak biuro, gabinet, wnętrze dziecięcy/młodzieżowy lub we wnętrzach komercyjnych takich jak biura i pracownie.

  Spotkanie po latach

  Wszystkie z dziewczyn cieszą się z pomyślnego zakupu,


☆ Biurko narożne NAJA, RA-0920 ☆

Biurko narożne NAJA, RA-0920 Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne NAJA, RA-0920 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ragaba
 • Nazwa produktu: Biurko narożne NAJA, RA-0920
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Nie wiesz co zrobić z pustym kącikiem w sypialni albo salonie? pokazujemy biurko narożne ASHME, które stworzy należycie zorganizowane miejsce pracy w Twoim pomieszczeniu. Biurko wykonano z naturalnego drewna jesionowego oraz lakierowanej płyty MDF.


☆ Białe biurko rogowe, narożne do pracy - Javens, IP0PTEDBIA001 ☆

Białe biurko rogowe, narożne do pracy - Javens, IP0PTEDBIA001 Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko rogowe, narożne do pracy - Javens, IP0PTEDBIA001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko rogowe, narożne do pracy - Javens, IP0PTEDBIA001
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Zadanie nr 1.

  Przyjrzyj się uważnie rozmiarom i cechom biurka przedstawionego poniżej. Przejrzyj skrupulatnie wszystkie fotografie pokazujące szczegóły mebla i jego kompozycję na wizualizacjach. Na podstawie zgromadzonych danych wykonaj obliczenia i odpowiedz na niżej zadane pytanie.

  • Ola oglądała biurko godzinę, ale ostatecznie stwierdziła, że go nie chce.
  • Magda zastanawiała się nad zakupem 2 dni, ale nie była jednak przekonana do narożnego modelu biurka.
  • Iza kupiła biurko Javens marki Elior nie zastanawiając się nawet 15 minut - jak powiedziała w trakcie dokonywania płatności "To była miłość od pierwszego wejrzenia".

  Która z nich dokonała najlepszego wyboru?

  Praktycznie, modnie i z gustem

  Wyobraź sobie spotkanie tych trzech dziewczyn, gdzie Ola i Magda widzą szczęśliwą Izę, która swobodnie pracuje przy praktycznym biurku. Wszystkie notatki poukładane w kolejności chronologicznej na czterech półkach znajdujących się w przestrzeni pomiędzy blatem a podstawą. Akcesoria biurowe odpowiednio ułożone na blacie biurka, a monitor postawiony w dobrym miejscu, by zorganizować wygodne miejsce do pracy przy innych obowiązkach. Klawiatura do komputera ułożona na specjalnie przeznaczonej do tego półce wysuwanej na mocnych, metalowych prowadnicach. Pomysłowość Izy doprowadziła dziewczyny do szału! Ponieważ miejsce na biurko znalazła w niezagospodarowanym wcześniej kącie, dzięki temu zadbała o właściwą organizację domowego wnętrza i oszczędność miejsca. W dodatku mebel ten nadzwyczajnie wpasował się w aranżację wnętrza jej domu. Progresywny fason ulepszony w to ponadczasowe biurko to kompilacja na długie lata dla osoby pracującej, a także uczącej się. Mebel ten znakomicie odszuka się wśród wnętrz domowych takich jak biuro, gabinet, pomieszczenie dziecięcy/młodzieżowy lub we wnętrzach komercyjnych takich jak biura i pracownie.

  Spotkanie po latach

  Wszystkie z dziewczyn cieszą się z pomyślnego zakupu, ponieważ po wizyc


☆ Emaga NAROŻNE BIURKO PLUS REGAŁ MALAX 2X2 DĄB SONOMA ☆

Emaga NAROŻNE BIURKO PLUS REGAŁ MALAX 2X2 DĄB SONOMA Najniższa Cena Online

☆ Emaga NAROŻNE BIURKO PLUS REGAŁ MALAX 2X2 DĄB SONOMA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Emaga NAROŻNE BIURKO PLUS REGAŁ MALAX 2X2 DĄB SONOMA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  ergonomicznE NAROŻNE BIURKO WRAZ Z REGAŁEM
  BIURKO MODEL: PLUS
  REGAŁ MODEL: MALAX 2X2
  Kolor: DĄB SONOMA

  • funkcjonalność
  • prosta i progresywna kompozycja kreuje wygodną przestrzeń do pracy
  • gładkie boki bez zaślepek
  • prosty montaż
  • instrukcja montażu w opakowaniu
  • polski producent

  MATERIAŁ:
  Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana 16mm.
  Obrzeża – wykończone materiałem PCV (cechującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną)
  rozmiary BIURKA:
  Głębokość: 50 cm
  Szerokość: 120 cm
  Wysokość: 76 cm
  wymiary REGAŁU:
  Głębokość: 30 cm
  Szerokość: 74 cm
  Wysokość: 75 cm
  W opakowaniu:
  Instrukcja montażu wraz ze wszystkimi koniecznymi akcesoriami montażowymi.
  użytkowanie:
  Powierzchnię mebla czyścić za pomocą miękkiej szmatki. Unikać wykorzystywania silnie działających środków chemicznych.
  NA NASZYCH POZOSTAŁYCH AUKCJACH MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA OSOBNO BIURKA PLUS oraz REGAŁU MALAX 2X2.
  Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego montażu.
  Pozostałe szczegółowe rozmiary znajdują się poniżej w zakładce "Pliki" w postaci arkusza kalkulacyjnego.

☆ Narożne biurko komputerowe industrialne - Efis, 2155 ☆

Narożne biurko komputerowe industrialne - Efis, 2155 Najniższa Cena Online

☆ Narożne biurko komputerowe industrialne - Efis, 2155 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Narożne biurko komputerowe industrialne - Efis, 2155
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Komputer, drukarka, dokumenty, drugi ekran, a może dodatkowa klawiatura? dobre miejsce pracy to najczęściej organizacja i spory blat, który to wszystko pomieści. Z tego powodu polecamy Ci stylowe narożne biurko Efis firmy Elior. To wielkie industrialne biurko zapewnia doskonałą powierzchnie do pracy biurowej. Sprawdź sama!

  poręczna kieszeń

  Narożne biurko Efis praktyczną kieszeń boczną wyśmienitą na wszystko, co chciałabyś mieć za każdym razem pod ręką, a niekoniecznie na blacie. Może to będzie nowy schowek na słuchawki albo obecnie opracowywane dokumenty? Zdecyduj sama! Blat biurka świetnie wpasuje się w narożnik pomieszczenia, oszczędzając przestrzeń, ale wygląda korzystnie ustawiony odwrotnie. Ta opcja idealnie spełni oczekiwania w biurze, gdzie przyjmujeszswoich kontrahentów. To wielkie biurko pomieści nawet dwa ekrany komputerowe, jednostkę, drukarkę czy klawiaturę. Możesz być pewna, iż jego uniwersalne wymiary pozwolą Ci na komfortową pracę. Przejrzyj sama.

  Biurko w Twoim stylu

  Biurko Efis to mebel, którego Ci potrzeba. Ten ascetyczny model dodaje pomieszczeniu nietuzinkowej elegancji. Budowa mebla to gatunkowy metal pokryty specjalistycznym barwnikiem Wixer 7XT wyjątkowo niepodatnym na zarysowania i zadrapania. Natomiast blat wykonany został z naturalnej płyty meblowej, zbudowanej z włókien drzewnych i związków ekologicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dodatkowo płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu powiększenia jej trwałości. Brzegi oklejono specjalistycznym materiałem ABS, cechującym się ponadprzeciętną wytrzymałością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Atrybuty termoizolacyjne, na dodatek nie odkształca się samoistnie przy zmianie temperatury. Dodatkowym atutem biurka jest użyteczna boczna kieszeń, która niewątpliwie ułatwi Ci codzienną pracę.

  przejrzyj zastosowanie biurka Efis w przykładowym wnętrzu poniżej:


☆ Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L ☆

Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L Najniższa Cena Online

☆ Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mobene
 • Nazwa produktu: Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L

☆ Biurko narożne RAFAŁ Białe, 125 x 60 x 74,8 cm ☆

Biurko narożne RAFAŁ Białe, 125 x 60 x 74,8 cm Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne RAFAŁ Białe, 125 x 60 x 74,8 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Biurko narożne RAFAŁ Białe, 125 x 60 x 74,8 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Biurko narożne RAFAŁ Białe, 125 x 60 x 74,8 cm

☆ Emaga NAROŻNE BIURKO PLUS REGAŁ MALAX 2X2 BIEL MAT ☆

Emaga NAROŻNE BIURKO PLUS REGAŁ MALAX 2X2 BIEL MAT Najniższa Cena Online

☆ Emaga NAROŻNE BIURKO PLUS REGAŁ MALAX 2X2 BIEL MAT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Emaga NAROŻNE BIURKO PLUS REGAŁ MALAX 2X2 BIEL MAT
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  poręcznE NAROŻNE BIURKO WRAZ Z REGAŁEM
  BIURKO MODEL: PLUS
  REGAŁ MODEL: MALAX 2X2
  Kolor: BIEL MAT

  • funkcjonalność
  • prosta i postępowa kompozycja generuje komfortową przestrzeń do pracy
  • gładkie boki bez zaślepek
  • łatwy montaż
  • instrukcja konstrukcji w opakowaniu
  • polski producent

  MATERIAŁ:
  Korpus i fronty - płyta wiórowa laminowana 16mm.
  Obrzeża – doszlifowane materiałem PCV (znamionującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną)
  rozmiary BIURKA:
  Głębokość: 50 cm
  Szerokość: 120 cm
  Wysokość: 76 cm
  rozmiary REGAŁU:
  Głębokość: 30 cm
  Szerokość: 74 cm
  Wysokość: 75 cm
  W opakowaniu:
  Instrukcja konstrukcji wraz ze wszystkimi koniecznymi akcesoriami montażowymi.
  stosowanie:
  Powierzchnię mebla czyścić za pomocą miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych.
  NA NASZYCH POZOSTAŁYCH AUKCJACH MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA OSOBNO BIURKA PLUS oraz REGAŁU MALAX 2X2.
  Meble są fabrycznie zapakowane do samodzielnego konstrukcji.
  Pozostałe szczegółowe rozmiary znajdują się poniżej w zakładce "Pliki" w postaci arkusza kalkulacyjnego.


Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka narożne małe – Ranking na czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biurka narożne małe, wraz z ich opisem i danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich biurek narożnych małych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BIURKO NAROŻNE komputerowe prawe BIAŁE rogowe (5900410944541) ☆

BIURKO NAROŻNE komputerowe prawe BIAŁE rogowe (5900410944541) Najniższa Cena Online

☆ BIURKO NAROŻNE komputerowe prawe BIAŁE rogowe (5900410944541) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JUMI
 • Nazwa produktu: BIURKO NAROŻNE komputerowe prawe BIAŁE rogowe (5900410944541)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  BIURKO NAROŻNE komputerowe prawe BIAŁE rogowe

☆ LIVARNO home Biurko narożne z nadstawką ☆

LIVARNO home Biurko narożne z nadstawką Najniższa Cena Online

☆ LIVARNO home Biurko narożne z nadstawką - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LIVARNO home
 • Nazwa produktu: LIVARNO home Biurko narożne z nadstawką
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Opis artykułu
  • innowacyjne wzornictwo z wysokiej jakości imitacją dębu wotan
  • wielka przestrzeń do przechowywania dzięki elementowi z regałem
  • zapewnia dużo miejsca do pracy na drobnej przestrzeni
  • niepodatność na zarysowania i łatwość pielęgnacji dzięki powłoce z żywicy melaminowej
  • podkładki broniące podłogę
  • atest PEFC
  • produkt pochodzi z lasów gospodarowanych w sposób jednostajny i kontrolowanych źródeł

  W zestawie
  • materiał montażowy i instrukcja konstrukcji i użytkowania

  rozmiary
  • ok. 103 x 149 x 76 cm (szer. X wys. X gł.)

  Materiał wykonania
  • płyta wiórowa z warstwą z żywicy melaminowej

  Waga
  • ok. 28,5 kg

☆ Biurko narożne lwd071b40 2155 orzech marki Meblemwm - muf ☆

Biurko narożne lwd071b40 2155 orzech marki Meblemwm - muf Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne lwd071b40 2155 orzech marki Meblemwm - muf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MebleMWM - MUF
 • Nazwa produktu: Biurko narożne lwd071b40 2155 orzech marki Meblemwm - muf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  rozmiary w CM

  Biurko narożne loftowe z kieszonką

  konkretne, szczególnie ergonomiczne biurko narożne w stylu loftowym. Wyśmienite rozwiązanie do biura, gabinetu czy choćby pokoju nastolatka. Mebel zadba nie tylko o utrzymanie porządku i harmonii,też estetykę wnętrza, a ponadto zapewni miejsce na segregatory, dokumenty i komputer bądź laptopa w domowym biurze. Kompaktowy wymiar i ergonomiczny, narożny kształt sprawiają,świetnie scali się do większości wnętrz, a ciemny odcień drewna doda charakteru. Konkretny i mocny blat wraz z czarną konstrukcją idealnie skomponują się ze stylistyką loftową/industrialną. Nogi biurka malowane są metodą proszkową, co zwiększa ich niepodatność na zarysowania, ale i dodaje estetyki i gładkość powierzchni. Mają także regulowane zakończenia, które ułatwią wypoziomowanie biurka nawet na nierównej podłodze. Wyjątkowym atutem modelu LWD jest także dodatkowa boczna kieszeń na akcesoria, torebkę czy inne niewiele znaczące drobiazgi.


☆ Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L ☆

Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L Najniższa Cena Online

☆ Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mobene
 • Nazwa produktu: Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Meble Biurko Narożne Komputer Lewe Białe N-4L

☆ Biurko narożne komputerowe dąb sonoma - Javens, IP0PTEDDĄB003 ☆

Biurko narożne komputerowe dąb sonoma - Javens, IP0PTEDDĄB003 Najniższa Cena Online

☆ Biurko narożne komputerowe dąb sonoma - Javens, IP0PTEDDĄB003 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko narożne komputerowe dąb sonoma - Javens, IP0PTEDDĄB003
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka narożne do zastosowań domowych i biznesowych (m.in. biurowych)
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Zadanie nr 1.

  Przyjrzyj się uważnie rozmiarom i cechom biurka przedstawionego poniżej. Sprawdź starannie wszystkie zdjęcia demonstrujące detale mebla, a także jego kombinację na wizualizacjach. Na podstawie skatalogowanych danych wykonaj obliczenia i odpowiedz na niżej zadane pytanie.

  • Ola oglądała biurko godzinę, ale ostatecznie stwierdziła, że go nie chce.
  • Magda zastanawiała się nad zakupem 2 dni, lecz nie była jednak przekonana do narożnego modelu biurka.
  • Iza kupiła biurko Javens producenta Elior nie zastanawiając się nawet 15 minut - jak powiedziała podczas dokonywania płatności "To była miłość od pierwszego wejrzenia".

  Która z nich dokonała najkorzystniejszego wyboru?

  Praktycznie, modnie i z gustem

  Wyobraź sobie spotkanie tych trzech dziewczyn, gdzie Ola i Magda widzą szczęśliwą Izę, która swobodnie pracuje przy praktycznym biurku. Wszystkie notatki poukładane w kolejności chronologicznej na czterech półkach znajdujących się w przestrzeni pomiędzy blatem a podstawą. Akcesoria biurowe stosownie ułożone na blacie biurka, a monitor postawiony w poprawnym miejscu, aby zorganizować komfortowe miejsce do pracy przy innych obowiązkach. Klawiatura do komputera ułożona na specjalnie dedykowanej do tego półce wysuwanej na potężnych, metalowych prowadnicach. Pomysłowość Izy doprowadziła dziewczyny do szału! Ponieważ miejsce na biurko znalazła w niezagospodarowanym wcześniej kącie, dzięki czemu zadbała o właściwą organizację domowego wnętrza i oszczędność miejsca. W dodatku mebel ten wyśmienicie wpasował się w aranżację wnętrza jej domu. Innowacyjny fason lepszy w to ponadczasowe biurko to kompozycja na długie lata dla osoby pracującej oraz uczącej się. Mebel ten doskonale znajdzie się wśród wnętrz domowych takich jak biuro, gabinet, wnętrze dziecięcy/młodzieżowy albo we wnętrzach komercyjnych takich jak biura i pracownie.

  Spotkanie po latach

  Wszystkie z dziewczyn cieszą się z pomyślnego zakupu,Podsumowanie, czyli jakie biurko narożne małe najlepsze?


Najlepsze biurko narożne małe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko narożne małe w Rankingach – nasze TOP3


Rekomendowane biurka narożne – Zestawienie na czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek narożnych małych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych biurek narożnych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko narożne małe opinie,
 • dobre biurko narożne małe cena,
 • biurko narożne małe ranking,
 • biurko narożne małe jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...