Ranking biurek komputerowych do 1000 zł. Jakie najlepsze?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Biurka komputerowe / Ranking biurek komputerowych do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek komputerowych do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych biurek komputerowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych biurek komputerowych.

Z tej publikacji dowiesz się o:

Jakie biurka komputerowe do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biurka komputerowe do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek komputerowych do 1000 zł, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Loftowe biurko komputerowe kanto - 4 kolory marki Elior ☆

Loftowe biurko komputerowe kanto - 4 kolory marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Loftowe biurko komputerowe kanto - 4 kolory marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Loftowe biurko komputerowe kanto - 4 kolory marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  O czym może świadczyć... Biurko? Z pozoru to zwykły mebel, a tak sporo o Tobie mówi. Jak dowodzą badania, stanowisko pracy zdradza niemało cech naszego charakteru i wpływa na nasz komfort. Porządek i minimalizm na biurku pomaga w koncentracji i ulepszone zarządzanie czasem. Bałagan natomiast może sprawić, że zostaniemy odebrani jako niedokładni, nieprofesjonalni i niegodni zaufania. Warto zatem trafnie przygotować swoje miejsce pracy. Zrobisz to nadzwyczajnie z biurkiem Kanto producenta Elior.

  Zapanuj nad chaosem!

  Jak jednym zdaniem określić biurko Kanto? To czysty minimalizm, prosta forma i solidny, loftowy charakter. Czy potrzeba czegoś więcej do zorganizowania świetnego stanowiska pracy? bezspornie nie. ascetyczny design tego użytecznego mebla sam w sobie daje wrażenie ładu i niczym niezmąconej harmonii. Jest więc doskonałą propozycją jednocześnie do każdego biura, gabinetu jak i do domowego wnętrza. Biurko będzie idealnie współgrać z industrialnymi przestrzeniami, nadając im modernistycznego charakteru. W blacie umieszczony jest przepust kablowy, co pomoże Ci zachować porządek z przewodami. Jeśli więc chcesz idealnie zorganizować swoją przestrzeń do pracy, to biurko Kanto jest genialnym kandydatem.

  gatunkowe surowce kluczem do sukcesu

  wytwarzając biurko Kanto kierowaliśmy się Twoimi potrzebami. Stworzyliśmy praktyczny mebel o estetycznej aparycji, którego zadaniem jest pomoc w powszednich obowiązkach. Aby jednak mógł dobrze spełniać swoją rolę, musi charakteryzować się trwałością. Dlatego kompozycja powstała z malowanego proszkowo metalu, z wykorzystaniem metody elektrostatycznej i barwnika Wixer 7XT. technologia malowania proszkowego znamionuje się wysoką odpornością na korozje, chemikalia i uszkodzenia mechaniczne. Blat powstał zaś z wysokojakościowej, laminowanej płyty meblowej grubości 18 mm. cechuje się ona gęstością na poziomie 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. w dodatku jest uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi, co znacznie zwiększa jej trwałość. Obrzeża biurka oklejone są specjalistycznym materiałem ABS, które chroni mebel przed uszkodzeniami. Takim sposobem mebel jest gotowy, aby stanąć w Twoim wnętrzu i satysfakcjonować Cię każdego dnia.

  Główne atuty biurka Kanto:
  • minimalistyczna, przezroczysta forma

☆ Meblemwm - muf Biurko komputerowe lwd030b01 ▪️ 2023 ▪️ rustykalny brąz ☆

Meblemwm - muf Biurko komputerowe lwd030b01 ▪️ 2023 ▪️ rustykalny brąz Najniższa Cena Online

☆ Meblemwm - muf Biurko komputerowe lwd030b01 ▪️ 2023 ▪️ rustykalny brąz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MebleMWM - MUF
 • Nazwa produktu: Meblemwm - muf Biurko komputerowe lwd030b01 ▪️ 2023 ▪️ rustykalny brąz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

☆ Biurko komputerowe lwd72x ▪️ 2094 ▪️ rustykalny brąz marki Meblemwm - muf ☆

Biurko komputerowe lwd72x ▪️ 2094 ▪️ rustykalny brąz marki Meblemwm - muf Najniższa Cena Online

☆ Biurko komputerowe lwd72x ▪️ 2094 ▪️ rustykalny brąz marki Meblemwm - muf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MebleMWM - MUF
 • Nazwa produktu: Biurko komputerowe lwd72x ▪️ 2094 ▪️ rustykalny brąz marki Meblemwm - muf
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

☆ Biurko komputerowe olcha - abetti 2x marki Elior ☆

Biurko komputerowe olcha - abetti 2x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Biurko komputerowe olcha - abetti 2x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko komputerowe olcha - abetti 2x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Nauka na leśnej polanie, czytanie książek pośród pachnących jesiennych liści lub praca nad nowym projektem w ławce w parku. Brzmi rewelacyjnie prawda? do czasu, aż nie zaczniesz potrzebować ostatnich notatek, które zostawiłeś w domu, będą rozpraszać Cię przemieszczający się ludzie ze swoimi pupilami lub okaże się, że rysowanie tabelek na kolanie wcale nie jest tak wydajne. Od lat każdy stara się znaleźć swój sposób na naukę i pracę, który pozwoli mu jak najlepiej przyswajać wiedzę. Jednak nie ma nic bardziej sprawdzonego korzystna pozycja ciała przy biurku dostosowanym do Twoim potrzeb. Takim właśnie meblem jest biurko Abetti 2X firmy Elior!

  Wszystko na swym miejscu

  Wytycznych co do poprawnej nauki jest mnóstwo,na pewno jest kilka niepodważalnych kwestii. Jedną z nich jest najczęściej dobra pozycja ciała, która zadba o to byś nie odczuwał dyskomfortu w trakcie czasu spędzanego na realizowaniu obowiązków. Prezentowane poprzez nas biurko słuszne rozmiary, dzięki temu będziesz właścicielem mebla o pokaźnym blacie, który pozwoli Ci na przemyślaną organizację przestrzeni. Ponadto mebel został zaprojektowany w taki sposób, by stworzyć komfortowe miejsce na nogi dla osób o zróżnicowanym wzroście, dzięki czemu będzie to znakomity mebel nie tylko dla najmłodszych użytkowników, ale także dla dorosłych. Dodatkowym elementem, który usprawni Twoje działania, będzie organizacja zgromadzonych tworzyw i koniecznych przedmiotów, które ułożysz w licznych szufladach! Pojemne i pakowne szuflady to doskonałe miejsce dla wszelkich niezbędnych rzeczy do nauki i pracy, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na poszukiwania temperówki, wiecznie gubiącej się gumki czy piszącego długopisu. Cechą, która powoduje, że prezentowane poprzez nas biurko jest asystentem wykonanym do pracy i nauki to bez wątpienia jego projekt. Łagodne kształty, a także przyjemna kolorystyka nie będą rozpraszać Cię w chwilach skupienia, a wręcz przeciwnie, stworzą przyjazną atmosferę. Mebel o takich atutach genialnie spełni oczekiwania w pokoju dziecięcym, młodzieżowym, gabinecie, pracowni czy biurach. Uniwersalna forma idealnie wpisze się w wygląd wnętrz zaprojektowanych w stylu progresywnym, minimalistycznym i skandynawskim.

  Jakość, która nie zawiedzie

  stwarzając meble firmy Elior kierujemy się przede wszystkim satysfakcją naszych klientów. Dlatego do


☆ Białe biurko komputerowe połysk - esman 3x marki Elior ☆

Białe biurko komputerowe połysk - esman 3x marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko komputerowe połysk - esman 3x marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko komputerowe połysk - esman 3x marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Teoria 1. Nauka w prawidłowej pozycji, zgodnej z wytycznymi ortopedów, nauczycieli i doświadczonych rodziców, którzy chcą dbać o zdrowie i szczęście swych dzieci.

  Teoria 2. sprawna nauka według najnowszych badań jest wtedy, gdy organizm jest wypoczęty i zrelaksowany, dzięki czemu całą uwagę koncentruje na nowopoznanej wiedzy.

  A Ty zwolennikiem, której z teorii jesteś? Poczujesz zaskoczenie jeżeli udowodnimy Ci połączenie obu możliwości w jedną całość jaką jest biurko Esman 3X marki Elior.

  Równowaga organizmu, dzięki adekwatnie zaprojektowanemu otoczeniu

  z pewnością słyszałeś o tym, że otoczenie wpływa na Twoje samopoczucie wciągu całego dnia. Tworzą je osoby, z którymi przebywasz, zwierzęta, rośliny a także przedmioty jakie masz w zasięgu swych rąk. Jeżeli chodzi o różnorodne rzeczy wyraźna jest przeważnie ich kolorystyka, ergonomia, wymiary, funkcjonalność zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach. Prezentowane przez nas biurko to uniwersalna kolorystyka pasująca do wielu wnętrz i aranżacji i stosowne wymiary słuszne dla osób w różnym wieku. Jest to typowo mebel, dzięki któremu zadbasz o właściwą organizację wnętrza porządkując książki, notatki i inne akcesoria biurowe. wygodnym elementem tego mebla jest także wysuwana szuflada na klawiaturę, która została zamontowana na potężnych i wytrzymałych metalowych prowadnicach rolkowych. Na dodatek udogodnieniem użytkowym jak i subtelną dekoracją będą srebrne uchwyty o komfortowym profilu sprzyjającym podczas korzystania z szafki lub szuflady. Mebel o takich cechach posłuży jako niezbędnik dla najmłodszych, młodzieży jak i osób dorosłych. Stanie na wysokości zadania wśród wnętrz domowych takich jak: pomieszczenie dziecięcy, młodzieżowy i gabinet a także we wnętrzach komercyjnych takich jak biura pracownicze, lokale usługowe oraz szkoły.

  Wysoka jakość przez długie lata

  To co uwydatnia meble producenta Elior to typowo dbałość o najmniejszy detal, a wszystko po to, żeby na Twojej twarzy każdego dnia pojawiał się uśmiech. Jednym z powodów, dzięki któremu ucieszysz się z podjętej decyzji jest dobór najwyższej jakości materiałów. Prezentowany przez nas mebel


☆ Biało-metaliczne biurko komputerowe połysk - Delian 4X ☆

Biało-metaliczne biurko komputerowe połysk - Delian 4X Najniższa Cena Online

☆ Biało-metaliczne biurko komputerowe połysk - Delian 4X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biało-metaliczne biurko komputerowe połysk - Delian 4X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Uczyłeś się kiedyś leżąc w łóżku? Kto z nas tego nie robił... Bez dwóch zdań wiesz jakie były tego efekty. Miękka poduszka stawała się niczym puch otulający Cię do snu, a kołdra w wyjątkowo nieprzeciętny sposób okrywała Twoje ciało. genialne warunki, żeby uciąć sobie drzemkę, prawda? Jeżeli nie chcesz do tego doprowadzić zapewnij sobie stosowne warunki do nauki w pozycji, która będzie sprzyjała przyswajaniu wiedzy. Zaufaj meblom marki Elior i wybierz biurko Delian 4X.

  Skandynawski strzał w dziesiątkę

  To co proponuje Ci prezentowane poprzez nas biurko bez dwóch zdań wpłynie na wysoki poziom satysfakcji z dokonanego zakupu. Stosowne wymiary mebla, to z zasady wygodna przestrzeń do organizacji miejsca dla notatek, książek, dokumentów lub innych koniecznych rzeczy do nauki albo pracy. Dodatkowo liczne półki oraz szafka pozwolą na schowanie przeróżnych ważnych drobiazgów broniąc je przed zniszczeniem, zakurzeniem albo wyblaknięciem. Dodatkowym udogodnieniem podczas nauki albo pracy przed komputerem będzie umiejscowiona pod blatem szuflada na klawiartuę zamocowana na potężnych, metalowych prowadnicach rolkowych. adekwatne wymiary mebla pozwolą Ci nie tylko na właściwą i przemyślaną organizację otoczenia wokół Ciebie, lecz także sprawią, iż poczujesz komfort i wygodę, dzięki przybraniu dobrej pozycji ciała. Sprzyjającym elementem jest jeszcze kolorystyka mebla, która wpasowuje się w stonowane barwy nie powodując tym samym rozproszenia i oderwania Twoich myśli od obowiązków. Uniwersalizm prezentowanego przez nas biurka to na ogół jego użycie. Miejsce dla mebla o takim projekcie znajdziesz w pokoju dziecięcym, młodzieżowym, w gabinecie, a także biurze. Będzie to świetne dopełnienie wnętrz zaprojektowanych w stylu skandynawskim, surowym, klasycznym i innowacyjnym.

  Wymarzona jakość

  Zależy Ci na komforcie i łatwości w nabywaniu nowych informacji? Zadbaj więc nie tylko i jakość wiedzy jaką zdobywasz,ponadto o gatunkowe meble, które dobierzesz do aranżacji wnętrza Twojego domu. Prezentowany poprzez nas mebel kompletnie został produkowany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Dodat


☆ Biurko nowoczesne komputerowe dąb sonoma + wenge - Ipolis 2X ☆

Biurko nowoczesne komputerowe dąb sonoma + wenge - Ipolis 2X Najniższa Cena Online

☆ Biurko nowoczesne komputerowe dąb sonoma + wenge - Ipolis 2X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko nowoczesne komputerowe dąb sonoma + wenge - Ipolis 2X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wzór na objętość:

  sześcianu to V=a³,

  prostopadłościanu: V=abc,

  a piramidy V= ((a²)h)/3.
  Jaki jest wzór, który policzy objętość Twojej satysfakcji z zakupu tak niespotykanego mebla jakim jest biurko Ipolis 2X producenta Elior?
  Poznaj zalety jakie kryje w sobie ten składnik umeblowania i sprawdź jak dużo radości może mieścić się w jednym człowieku!

  Organizacja przestrzeni według najnowszych trendów

  Zastanawiasz się jak stworzyć poręczne miejsce do nauki i pracy? Chcesz przypasować otaczającą Cię przestrzeń byś mógł pokochać realizowane przez Ciebie obowiązki? Trafiłeś w rewelacyjne miejsce! Prezentowane poprzez nas biurko to mebel, który zapewni Ci miejsce do pracy na obszernym blacie, i właściwą organizację przestrzeni dzięki szufladom i szafkom. Dwie szuflady i półka płynnie otwierające się to zasługa solidnych prowadnic wykonanych z metalu. na dodatek szafki wyekwipowane w półki, które rozdzielają przestrzeń dedykowaną na przechowywanie segregatorów, artykułów biurowych, książek czy zeszytów. Dzięki czemu stworzysz przemyślany porządek i ład, który pozwoli Ci znaleźć wszystko to czego Ci trzeba w wybranym poprzez Ciebie momencie. Ponadto standardową cechą tego biurka jest symetryczny design, minimalizm oraz skandynawska, uniwersalna kolorystyka pasująca do wielu aranżacji. Mebel o takich cechach będzie słusznym elementem umeblowania w pokoju młodzieżowym, dziecięcym, a także w gabinecie, biurze i lokalach usługowych. Będzie to idealne dopełnienie wnętrza zaprojektowanego w stylu konwencjonalnym, minimalistycznym, skandynawskim i postępowym.

  trwałość na długie lata

  To co akcentuje meble marki Elior to głównie dbałość o najmniejszy szczegół, a wszystko po to, aby na Twojej twarzy każdego dnia pojawiał się uśmiech. Jednym z powodów, dzięki któremu ucieszysz się z podjętej decyzji jest dobór najwyższej jakości tworzyw. Prezentowany przez nas mebel w całości został produkowany z płyty laminowanej o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze


☆ Elior Biurko komputerowe z szufladami dąb sonoma - abetti 2x ☆

Elior Biurko komputerowe z szufladami dąb sonoma - abetti 2x Najniższa Cena Online

☆ Elior Biurko komputerowe z szufladami dąb sonoma - abetti 2x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Biurko komputerowe z szufladami dąb sonoma - abetti 2x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Nauka na leśnej polanie, czytanie książek pośród pachnących jesiennych liści lub praca nad nowym projektem w ławce w parku. Brzmi świetnie prawda? do czasu, aż nie zaczniesz potrzebować ostatnich notatek, które zostawiłeś w domu, będą rozpraszać Cię przemieszczający się ludzie ze swymi pupilami albo okaże się, że rysowanie tabelek na kolanie wcale nie jest tak sprawne. Od lat każdy stara się znaleźć swój sposób na naukę i pracę, który pozwoli mu jak najlepiej przyswajać wiedzę. Jednak nie ma nic bardziej sprawdzonego korzystna pozycja ciała przy biurku dobranym do Twoim potrzeb. Takim właśnie meblem jest biurko Abetti 2X firmy Elior!

  Wszystko na swoim miejscu

  Wytycznych co do prawidłowej nauki jest sporo,z całą pewnością jest kilka niepodważalnych kwestii. Jedną z nich jest z reguły dobra pozycja ciała, która zadba o to byś nie odczuwał dyskomfortu w trakcie czasu spędzanego na wykonywaniu obowiązków. Prezentowane przez nas biurko słuszne rozmiary, dzięki temu będziesz właścicielem mebla o dużym blacie, który pozwoli Ci na przemyślaną organizację przestrzeni. Na dodatek mebel został zaprojektowany w taki sposób, żeby stworzyć komfortowe miejsce na nogi dla osób o rozmaitym wzroście, dzięki czemu będzie to świetny mebel nie tylko dla najmłodszych użytkowników, ale także dla dorosłych. Dodatkowym elementem, który usprawni Twoje działania, będzie organizacja skatalogowanych tworzyw i koniecznych przedmiotów, które ułożysz w licznych szufladach! Pojemne i pakowne szuflady to perfekcyjne miejsce dla wszystkich niezbędnych rzeczy do nauki i pracy, dzięki temu nie będziesz tracić czasu na poszukiwania temperówki, wiecznie gubiącej się gumki czy piszącego długopisu. Cechą, która powoduje, że prezentowane przez nas biurko jest asystentem produkowanym do pracy i nauki to z pewnością jego projekt. Łagodne kształty i przyjemna kolorystyka nie będą rozpraszać Cię w chwilach skupienia, a wręcz przeciwnie, stworzą przyjazną atmosferę. Mebel o takich atutach znakomicie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, młodzieżowym, gabinecie, pracowni czy biurach. Uniwersalna forma wspaniale wpisze się w wystrój wnętrz zaprojektowanych w stylu nowoczesnym, bezkompromisowym, a także skandynawskim.

  Jakość, która nie zawiedzie

  tworząc meble marki Elior kierujemy się zwykle satysfakcją naszych klientów. Dlate


☆ Elior Komputerowe biurko dla młodzieży dąb sonoma+biały - abetti 2x ☆

Elior Komputerowe biurko dla młodzieży dąb sonoma+biały - abetti 2x Najniższa Cena Online

☆ Elior Komputerowe biurko dla młodzieży dąb sonoma+biały - abetti 2x - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Elior Komputerowe biurko dla młodzieży dąb sonoma+biały - abetti 2x
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Nauka na leśnej polanie, czytanie książek pośród pachnących jesiennych liści albo praca nad nowym projektem w ławce w parku. Brzmi wspaniale prawda? dopóki nie zaczniesz potrzebować ostatnich notatek, które zostawiłeś w domu, będą rozpraszać Cię przemieszczający się ludzie ze swymi pupilami lub okaże się, iż rysowanie tabelek na kolanie wcale nie jest tak skuteczne. Od lat każdy stara się znaleźć swój sposób na naukę i pracę, który pozwoli mu jak najlepiej przyswajać wiedzę. Jednak nie ma nic bardziej sprawdzonego poprawna pozycja ciała przy biurku dostosowanym do Twoim potrzeb. Takim właśnie meblem jest biurko Abetti 2X marki Elior!

  Wszystko na swoim miejscu

  Wytycznych co do dobrej nauki jest dużo,bez wątpienia jest kilka niepodważalnych kwestii. Jedną z nich jest na ogół korzystna pozycja ciała, która zadba o to byś nie odczuwał dyskomfortu w trakcie czasu spędzanego na wykonywaniu obowiązków. Prezentowane przez nas biurko optymalne rozmiary, dzięki temu będziesz właścicielem mebla o dużym blacie, który pozwoli Ci na przemyślaną organizację przestrzeni. W dodatku mebel został zaprojektowany w taki sposób, aby stworzyć wygodne miejsce na nogi dla osób o najróżniejszym wzroście, dzięki czemu będzie to wyśmienity mebel nie tylko dla najmłodszych użytkowników, lecz także dla dorosłych. Dodatkowym elementem, który usprawni Twoje działania, będzie organizacja zgromadzonych tworzyw i potrzebnych przedmiotów, które ułożysz w licznych szufladach! Pojemne i pakowne szuflady to perfekcyjne miejsce dla wszelkich niezbędnych rzeczy do nauki i pracy, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na poszukiwania temperówki, wiecznie gubiącej się gumki czy piszącego długopisu. Cechą, która powoduje, iż prezentowane przez nas biurko jest asystentem wykonanym do pracy i nauki to z pewnością jego projekt. Łagodne kształty i przyjemna kolorystyka nie będą rozpraszać Cię w chwilach skupienia, a wręcz przeciwnie, stworzą przychylną atmosferę. Mebel o takich atutach świetnie stanie na wysokości zadania w pokoju dziecięcym, młodzieżowym, gabinecie, pracowni czy biurach. Uniwersalna forma idealnie wpisze się w wystrój wnętrz zaprojektowanych w stylu postępowym, surowym i skandynawskim.

  Jakość, która nie zawiedzie

  tworząc meble producenta Elior kierujemy się typowo satysfakcją naszyc


☆ Biurko komputerowe dąb truflowy - Verna 15X, DALLAS-D-13 ☆

Biurko komputerowe dąb truflowy - Verna 15X, DALLAS-D-13 Najniższa Cena Online

☆ Biurko komputerowe dąb truflowy - Verna 15X, DALLAS-D-13 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko komputerowe dąb truflowy - Verna 15X, DALLAS-D-13
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Masz bałagan na biurku? wyjątkowo korzystnie! To znaczy,cechuje Cię twórcze myślenie i pomysłowość. A może wolisz pracować przy nieprzeciętnie uporządkowanym biurku? idealnie! Badania pokazują, że osoby, które cenią porządek w miejscu pracy, są empatyczne, hojne i prowadzą zdrowy tryb życia. A przy jakim biurku powinien pracować kreatywny i nieszablonowy fan sportu i zdrowej diety? Jego biurko musi posiadać duży blat. Oczywiście, prawie zupełnie pusty w trakcie pracy. A twórczy bałagan wystarczy schować w zamykanej szafce. I właśnie takie biurko zrobiliśmy. To Verna 15X producenta Elior – najlepszy wybór dla Ciebie!

  Biurko dla kreatywnych profesjonalistów

  Biurko pod komputer Verna 15X to najnowsza sugestia designerów marki Elior zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących poręcznych, trwałych i pięknych mebli. Verna 15X wyróżnia się prostą, minimalistyczną formą oraz precyzyjnie zaplanowanym wnętrzem do przechowywania. Mebel został wyekwipowany w pojemną zamykaną szafkę na dokumenty i przybory do pisania. Znaczny blat gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na komputer i podręczniki. Pod blatem znajduje się wygodna, wysuwana półka na klawiaturę, która gwarantuje niezrównany komfort choćby w trakcie wielu godzin pracy. Tak zaprojektowane biurko znakomicie wyposaży domowy gabinet, wnętrze młodzieżowy albo dziecięcy, a także progresywne wnętrza biurowe. Oryginalny design pełen szlachetnych detali dekoracyjnych zmiksowany z wyjątkową kolorystyką w kolorze dąb truflowy fenomenalnie sprawdzi się w rozmaitych aranżacjach: od stylu industrialnego i surowego, poprzez ponadczasową klasykę, aż po klimaty skandynawskie.

  Wybitna jakość i potężne wykonanie

  Biurko Verna 15X marki Elior zrobiliśmy z najwyższej jakości 16 mm laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1.Podobne zestawienia:


Najtańsze biurka komputerowe do 1000 zł – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze biurka komputerowe do 1000 zł, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek komputerowych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Vidaxl brązowe biurko pod komputer (8718475882572) ☆

Vidaxl brązowe biurko pod komputer (8718475882572) Najniższa Cena Online

☆ Vidaxl brązowe biurko pod komputer (8718475882572) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: vidaXL
 • Nazwa produktu: Vidaxl brązowe biurko pod komputer (8718475882572)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  Wysokiej jakości biurko z obszernym blatem, możemy umieścić na nim lampę lub laptopa i nadal pozostaje nam sporo miejsca do pracy.

  Dzięki kompaktowej konstrukcji, nasze biurko zajmuje szczególnie mało powierzchni. Dwie szuflady gwarantują miejsce do przechowywania mniejszych przedmiotów, takich jak zeszyty, długopisy i inne materiały piśmienne. Dodatkowo, może również służyć jako biurko pod komputer.

  Biurko jest wytwarzane z wysokiej jakości płyty MDF i wspierane przez malowane proszkowo, stalowe nogi, biurko będzie służyć poprzez niemało lat.

  • Kolor: brązowy
  • Materiał: MDF + stalowe nogilakierowane proszkowo
  • rozmiary: 110 x 55 x 76 cm (dł x szer x wys)
  • rozmiarszuflady: 66 x 36,5 x 7,8 cm (dł x szer x wys)

☆ Techly Biurko komputerowe 800x600 szklane z półką (8057685305687) ☆

Techly Biurko komputerowe 800x600 szklane z półką (8057685305687) Najniższa Cena Online

☆ Techly Biurko komputerowe 800x600 szklane z półką (8057685305687) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Techly
 • Nazwa produktu: Techly Biurko komputerowe 800x600 szklane z półką (8057685305687)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  dane uzupełniające: parametry technologiczne: Blat główny: Matowe szkło hartowane 8mm rozmiary: 800 x 600 x 8 mm Półka na klawiaturę: 630 x 300 x 15 mm Dolna półka: 650 x 420 x 15 mm Materiał wykonania: szkło / metal / MDF kolor półek MDF: buk Rama tworzona z metalowych profili gwarantuje stabilność, a także wytrzymałoś istotnie przenośne dzięki podstawie wyekwipowanej w cztery kółka
  Kolor: Szklany
  Opis ogólny: Biurko komputerowe Techly 800x600 szklane z półką
  Rama biurka: Metalowa
  Waga (kg): 22.680
  rozmiary [G x S x W] (mm): 600 x 800 x 750
  Zawartość opakowania: Biurko komputerowe ze szklanym blatem części montażowe Instrukcja montażu

☆ biurko komputerowe, białe, 120 x 60 x 73 cm marki Vidaxl ☆

biurko komputerowe, białe, 120 x 60 x 73 cm marki Vidaxl Najniższa Cena Online

☆ biurko komputerowe, białe, 120 x 60 x 73 cm marki Vidaxl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: vidaxl
 • Nazwa produktu: biurko komputerowe, białe, 120 x 60 x 73 cm marki Vidaxl
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:
  Tak jak wszystkie najkorzystniejsze projekty, nasze proste, ale stylowe biurko komputerowe ma surową, kompaktową i zawsze modną formę. Zapewnia dużą przestrzeń do pracy, czyniąc mebel praktycznym, wygodnym i uniwersalnym rozwiązaniem do użycia w domu albo biurze. Stworzone z płyty wiórowej i malowanego proszkowo metalu biurko jest nadzwyczaj mocne, jednostajne i trwałe. Co więcej, metalowa rama nadaje mu industrialny charakter, wnosząc nutkę unikalnego uroku do aranżacji wnętrza. Nasze nowoczesne biurko wyniesie Twoje wnętrze na wyższy poziom!Kolor: biały Materiał: płyta wiórowa i malowany proszkowo metalWymiary całkowite: 120 x 60 x 73 cm (szer. X gł. X wys.)Maksymalne obciążenie: 40 kg...

☆ Biurko komputerowe liner 2x - dąb sonoma marki Elior ☆

Biurko komputerowe liner 2x - dąb sonoma marki Elior Najniższa Cena Online

☆ Biurko komputerowe liner 2x - dąb sonoma marki Elior - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Biurko komputerowe liner 2x - dąb sonoma marki Elior
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  ciekawe połączenie nowoczesnego designu i wysokiej funkcjonalności! Z przyjemnością demonstrujemy Ci najnowsze dzieło nagradzanych europejskich projektantów marki Elior - biurko komputerowe Liner 2X - i namawiamy do zapoznania się z opisem tego niezwykłego mebla!

  interesujące wzrokowo i komfortowe w wykorzystywaniu biurko Liner 2X firmy Elior to rewelacyjna sugestia dla osób doceniających wysoki komfort podczas pracy czy nauki przy komputerze. Użyta do produkcji mebla laminowana płyta meblowa w kolorze dąb sonoma została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Dla rozszerzenia wytrzymałości mebla, obrzeża biurka wykończono niepodatnym na uszkodzenia mechaniczne materiałem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie gromadzi chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble łatwo jest utrzymać w czystości.

  Biurko Liner wyekwipowane jest w 6 pojemnych szuflad, które bez problemu pomieszczą wszystkie potrzebne Ci podczas pracy dokumenty i akcesoria biurowe. Wysuwana półka na klawiaturę jest stanowczo komfortowa i pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie głównym oraz utrzymać na nim porządek. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, iż biurko Liner wyśmienicie sprawdza się we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych urządzonych zarówno w stylu skandynawskim, jaksurowym czy postępowym. Nadzwyczajnie pasuje także do wnętrz dziecięcych czy młodzieżowych. Stwórz w swoim domu specyficzny i ciepły klimat z meblem marki Elior!

  W ofercie posiadamy także biurka Liner w kolorach białym, biały lśnienie, dąb artisan oraz beton Jeżeli jesteś zainteresowany innym modelem, zapraszamy tutaj.

  Poniżej przedstawiamy przykładową wizualizację wnętrza z zastosowaniem biurka Liner 2X.


☆ Białe biurko komputerowe - Liner 2X, KUBA BIEL MAT KPL ☆

Białe biurko komputerowe - Liner 2X, KUBA BIEL MAT KPL Najniższa Cena Online

☆ Białe biurko komputerowe - Liner 2X, KUBA BIEL MAT KPL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis biurka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Elior
 • Nazwa produktu: Białe biurko komputerowe - Liner 2X, KUBA BIEL MAT KPL
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Biurka komputerowe do zastosowań domowych i biznesowych
 • Charakterystyka / Opis biurka:

  interesujące połączenie progresywnego designu i wysokiej funkcjonalności! Z przyjemnością pokazujemy Ci najnowsze dzieło nagradzanych europejskich projektantów firmy Elior - biurko komputerowe Liner 2X - i nakłaniamy do poznania się z opisem tego niezwykłego mebla!

  niebanalne optycznie i komfortowe w używaniu biurko Liner 2X firmy Elior to nieprzeciętna sugestia dla osób doceniających wysoki komfort w trakcie pracy czy nauki przy komputerze. Użyta do produkcji mebla laminowana płyta meblowa w odcieniu białym została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Dla zwiększenia wytrzymałości mebla, obrzeża biurka wykończono niepodatnym na uszkodzenia mechaniczne materiałem PCV. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble prosto jest utrzymać w czystości.

  Biurko Liner zaopatrzone jest w 6 pojemnych szuflad, które bezproblemowo pomieszczą wszystkie potrzebne Ci w trakcie pracy dokumenty i akcesoria biurowe. Wysuwana półka na klawiaturę jest istotnie komfortowa i pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie głównym, a także utrzymać na nim porządek. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, iż biurko Liner nieprzeciętnie sprawdza się we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych urządzonych zarówno w stylu skandynawskim, jakminimalistycznym czy progresywnym. Idealnie pasuje także do wnętrz dziecięcych czy młodzieżowych. Stwórz w swym domu niepowtarzalny i ciepły klimat z meblem firmy Elior!

  BIURKA W OFERCIE EDINOS.PL

  W ofercie posiadamy także biurka Liner w kolorach biały połysk, dąb artisan, beton i dąb sonoma. Jeżeli jesteś zainteresowany innym modelem, zapraszamy tutaj.Podsumowanie, czyli jakie biurko komputerowe do 1000 zł najlepsze?


Najlepsze biurko komputerowe do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze biurko komputerowe do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze biurka komputerowe – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji biurek komputerowych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych biurek komputerowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie biurko komputerowe do 1000 zł opinie,
 • dobre biurko komputerowe do 1000 zł cena,
 • biurko komputerowe do 1000 zł ranking,
 • biurko komputerowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...