Najlepsze sokowirówki Tefal w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek Tefal


Pomagamy w wyborze dobrych sokowirówek Tefal. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek Tefal,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do warzyw i owoców.

Jakie sokowirówki Tefal najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki Tefal, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sokowirówek Tefal, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tefal ZC255 ☆

Tefal ZC255 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC255 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC255
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL Infiny Press ZC255B z technologią Cold Pressing ZC255B Do 2x więcej soku, 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy*! Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak nietrudne!

  technika wyciskania pozwala na delikatne wytłaczanie soku z owoców i warzyw przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku, koloru i w głównej mierze wszelkich elementów odżywczych. Niska prędkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać nieprzeciętny i trwalszy sok.

  Infiny Juice należy do nowej generacji wyciskarek, umożliwiających przygotowanie soków o jednolitej konsystencji, pełnych idealnego smaku. Infiny Juice odznacza się instynktownym montaż i poręcznym użytkowaniem.

  Cicha technologia zezwala na korzystanie z wyciskarki o każdej porze dnia. Wyciskarka jest zaopatrzona w dwa dzbanki, jeden na sok, drugi na wyciśnięty miąższ i zdejmowane nieskomplikowane do czyszczenia.

  Po wyciskaniu soku wystarczy zwykłe opłukanie. Do 2x więcej soku, 1/4 więcej energii, 2x więcej młodości* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska przez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta sprawna technika zezwala na wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C oraz 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najszczególniej skuteczną sokowirówką (Tefal ZN65).

  System zabezpieczający przed kapaniem Niezależnie od wszelkiego, blat pozostaje czysty! Dzięki systemowi zabezpieczającemu przed kapaniem Twoja kuchnia będzie lśnić czystością, bez względu na ilość przygotowanych soków.

  Rozkoszuj się smakiem owoców bez zbędnych trosk! Filtr do soków Dzięki wyciskarce Infiny Juice z filtrem do soków zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek! Sok z owoców, w tym miękkich (jagody), warzyw, a choćby ziół…Smakowita i kolorowa przyjemność w jednej szklance!

  1 komin z popychaczem instynktowny montaż i ergonomia wykorzystania, obfita wygoda każdego dnia! Nie marnuj energii na rozmyślanie jak złożyć wyciskarkę; wykorzystaj ją w kreatywny sposób – wymyślając nowe polaczenia smaków i wytwarzając nieodkryte do tej pory przepisy!

  Cicha praca Masz ochotę na sok w środku nocy, lecz wszyscy inni domownicy śpią? Żaden problem, sokowirówka pracuje nad wyraz cicho, zatem o każdej porze dnia i nocy możesz rozkoszować się ulubionymi smakami nie przejmując się spokojnym snem domowników.

  Do 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy! Niska szybkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać genialny i trwalszy sok. Sokowirówka jest zaprojektowana tak, by wyciskać z owoców i warzyw jak najwięcej wartości odżywczych, byś mógł się radować pełnią zdrowia w każdej szklance.

  Do 2x więcej soku! technologia wyciskania Infiny Juice pozwala uzyskać do 2x więcej soku konwencjonalna sokowirówka. Ciesz się podwójnie lub podziel się ta radością z najbliższymi. Dzbanek na sok i dzbanek na wyciśnięte pozostało...


☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! przy pomocy wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy niewielkiej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała szybkość wyciskania i funkcja reverse pokaźnie usprawniają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: uzupełniające funkcje powiększające wygodę korzystania, komfortowo cicha praca oraz kompozycja usprawniająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy nieznacznej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała prędkość, a także funkcja reverse pokaźnie ułatwiają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy odszuka się w Twoim soku: dużo, trochę albo zero.

  Dzięki sporej objętości dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, by powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli radować się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: komfortowe mycie wyjmowanych części w zmywarce oraz wysmakowana forma, namawiająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz dużo zdrowych korzyści! Podstawowe dane: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną ilość soku, przy minimalnej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Przystępna obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała szybkość pracy oraz funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, powodują, że obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak lubisz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego ilość w soku: dużo, trochę lub zero. Wygoda - szerokie pojemniki Dzięki obszernej objętości dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, żeby opróżnić naczynia.

  właściwości: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, ilość filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu, pojemność dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, prędkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja prędkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - dane szczegółowe Removable parts, Moc: 150, kolory: CZARNO-CZERWONY, objętość pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) ☆

Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  perfekcyjny ''partner'' pomagający przygotować każdy posiłek! Dzięki Easy Fruit, odkryjesz sokowirówkę zaprojektowaną do wykonania każdego zadania. Od soku z marchwi po sok jabłkowy czy pomidorowy - z jej pomocą możesz przygotować wszystko!

  Urządzenie niezwykle znaczny komin (średnica 75 mm), co oznacza,bezproblemowo zmieszczą się w nim owoce o dużych rozmiarach, np. Jabłka! przystępna w użyciu Zintegrowany separator piany pozwala otrzymać za każdym razem transparentny sok.

  perfekcyjna dla całej rodziny zaopatrzona w wyjmowany zbiornik na pulpę o objętości 2 L i dzbanek na sok o pojemności 1,2 L. Bezpieczna w użyciu wyekwipowana w znaczny, inteligentny uchwyt blokujący. Bardzo skuteczna wyposażona w silnik o mocy 800 W i 2 ustawienia prędkości, żeby zapewnić doskonałe rezultaty niezależnie od części.

  Łatwa w czyszczeniu Wyjmowane elementy można zmywać w zmywarce (zbiornik na pulpę, dzbanek na sok, popychacz, a także filtr)....Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki Tefal – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki Tefal, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sokowirówek Tefal jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy niewiele znaczącej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała prędkość wyciskania i funkcja reverse wyraźnie upraszczają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dodatkowe funkcje zwiększające wygodę korzystania, wygodnie cicha praca, a także kompozycja ułatwiająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy drobnej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała prędkość i funkcja reverse wyraźnie usprawniają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy wyszuka się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

  Dzięki znacznej obszerności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, by opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, by powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: wygodne mycie wyjmowanych części w zmywarce i szykowna forma, namawiająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz sporo zdrowych korzyści! Podstawowe informacje: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną ilość soku, przy znikomej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Nietrudna obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała szybkość pracy i funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, powodują, iż obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak uwielbiasz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego liczba w soku: dużo, trochę lub zero. Wygoda - obszerne pojemniki Dzięki pokaźnej pojemności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia.

  cechy: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, liczba filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu, pojemność dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, prędkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja szybkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - dane szczegółowe Removable parts, Moc: 150, odcienie: CZARNO-CZERWONY, objętość pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Tefal ZC255 ☆

Tefal ZC255 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC255 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC255
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL Infiny Press ZC255B z technologią Cold Pressing ZC255B Do 2x więcej soku, 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy*! Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak nieskomplikowane!

  technologia wyciskania pozwala na delikatne wytłaczanie soku z owoców i warzyw przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku, koloru i na ogół wszelkich składników odżywczych. Niska prędkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać idealny i trwalszy sok.

  Infiny Juice należy do nowej generacji wyciskarek, umożliwiających przygotowanie soków o jednolitej konsystencji, pełnych wspaniałego smaku. Infiny Juice odznacza się instynktownym montaż i funkcjonalnym stosowaniem.

  Cicha technologia zezwala na korzystanie z wyciskarki o każdej porze dnia. Wyciskarka jest wyposażona w dwa dzbanki, jeden na sok, drugi na wyciśnięty miąższ oraz zdejmowane nieskomplikowane do czyszczenia.

  Po wyciskaniu soku starczy zwykłe opłukanie. Do 2x więcej soku, 1/4 więcej energii, 2x więcej młodości* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska poprzez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta sprawna technika pozwala na wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C oraz 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najistotniej produktywną sokowirówką (Tefal ZN65).

  System zabezpieczający przed kapaniem Niezależnie od wszelkiego, blat pozostaje czysty! Dzięki systemowi zabezpieczającemu przed kapaniem Twoja kuchnia będzie lśnić czystością, bez względu na ilość przygotowanych soków.

  Rozkoszuj się smakiem owoców bez zbędnych trosk! Filtr do soków Dzięki wyciskarce Infiny Juice z filtrem do soków zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek! Sok z owoców, w tym miękkich (jagody), warzyw, a choćby ziół…Smakowita i kolorowa przyjemność w jednej szklance!

  1 komin z popychaczem intuicyjny montaż i ergonomia zastosowania, wielka wygoda każdego dnia! Nie marnuj energii na rozmyślanie jak złożyć wyciskarkę; wykorzystaj ją w kreatywny sposób – wymyślając świeże polaczenia smaków i tworząc nieodkryte do tej pory przepisy!

  Cicha praca Masz ochotę na sok w środku nocy, ale wszyscy inni domownicy śpią? Żaden problem, sokowirówka pracuje istotnie cicho, zatem o każdej porze dnia i nocy możesz rozkoszować się ulubionymi smakami nie przejmując się spokojnym snem domowników.

  Do 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy! Niska szybkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać doskonały i trwalszy sok. Sokowirówka jest zaprojektowana tak, by wyciskać z owoców i warzyw jak najwięcej wartości odżywczych, byś mógł się cieszyć pełnią zdrowia w każdej szklance.

  Do 2x więcej soku! technologia wyciskania Infiny Juice pozwala uzyskać do 2x więcej soku konwencjonalna sokowirówka. Ciesz się podwójnie lub podziel się ta radością z najbliższymi. Dzbanek na sok i dzbanek na wyciśnięte pozostało...


☆ Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) ☆

Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  nieprzeciętny ''partner'' pomagający przygotować każdy posiłek! Dzięki Easy Fruit, odkryjesz sokowirówkę zaprojektowaną do wykonania każdego zadania. Od soku z marchwi po sok jabłkowy czy pomidorowy - z jej pomocą możesz przygotować wszystko!

  Urządzenie bardzo spory komin (średnica 75 mm), co oznacza,bezproblemowo zmieszczą się w nim owoce o znacznych wymiarach, np. Jabłka! nietrudna w użyciu Zintegrowany separator piany pozwala otrzymać za każdym razem transparentny sok.

  nadzwyczajna dla całej rodziny wyposażona w wyjmowany zbiornik na pulpę o obszerności 2 L i dzbanek na sok o pojemności 1,2 L. Bezpieczna w użyciu wyekwipowana w znaczny, inteligentny uchwyt blokujący. Bardzo skuteczna wyekwipowana w silnik o mocy 800 W i 2 ustawienia prędkości, by zapewnić nieprzeciętne rezultaty niezależnie od części.

  Łatwa w czyszczeniu Wyjmowane części można zmywać w zmywarce (zbiornik na pulpę, dzbanek na sok, popychacz, a także filtr)....Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka Tefal najlepsza?


Najlepsza sokowirówka Tefal w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka Tefal w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane sokowirówki – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek Tefal nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sokowirówek do warzyw i owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka Tefal opinie,
 • dobra sokowirówka Tefal cena,
 • sokowirówka Tefal ranking,
 • sokowirówka Tefal jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...