Najlepsze sokowirówki Tefal w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek Tefal


Pomagamy w wyborze dobrych sokowirówek Tefal. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek Tefal,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do warzyw i owoców.

Jakie sokowirówki Tefal najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki Tefal, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sokowirówek Tefal, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! przy pomocy wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy niewielkiej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała szybkość wyciskania i funkcja reverse pokaźnie usprawniają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: uzupełniające funkcje powiększające wygodę korzystania, komfortowo cicha praca oraz kompozycja usprawniająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy nieznacznej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała prędkość, a także funkcja reverse pokaźnie ułatwiają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy odszuka się w Twoim soku: dużo, trochę albo zero.

  Dzięki sporej objętości dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, by powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli radować się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: komfortowe mycie wyjmowanych części w zmywarce oraz wysmakowana forma, namawiająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz dużo zdrowych korzyści! Podstawowe dane: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną ilość soku, przy minimalnej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Przystępna obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała szybkość pracy oraz funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, powodują, że obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak lubisz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego ilość w soku: dużo, trochę lub zero. Wygoda - szerokie pojemniki Dzięki obszernej objętości dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, żeby opróżnić naczynia.

  właściwości: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, ilość filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu, pojemność dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, prędkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja prędkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - dane szczegółowe Removable parts, Moc: 150, kolory: CZARNO-CZERWONY, objętość pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) ☆

Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  perfekcyjny ''partner'' pomagający przygotować każdy posiłek! Dzięki Easy Fruit, odkryjesz sokowirówkę zaprojektowaną do wykonania każdego zadania. Od soku z marchwi po sok jabłkowy czy pomidorowy - z jej pomocą możesz przygotować wszystko!

  Urządzenie niezwykle znaczny komin (średnica 75 mm), co oznacza,bezproblemowo zmieszczą się w nim owoce o dużych rozmiarach, np. Jabłka! przystępna w użyciu Zintegrowany separator piany pozwala otrzymać za każdym razem transparentny sok.

  perfekcyjna dla całej rodziny zaopatrzona w wyjmowany zbiornik na pulpę o objętości 2 L i dzbanek na sok o pojemności 1,2 L. Bezpieczna w użyciu wyekwipowana w znaczny, inteligentny uchwyt blokujący. Bardzo skuteczna wyposażona w silnik o mocy 800 W i 2 ustawienia prędkości, żeby zapewnić doskonałe rezultaty niezależnie od części.

  Łatwa w czyszczeniu Wyjmowane elementy można zmywać w zmywarce (zbiornik na pulpę, dzbanek na sok, popychacz, a także filtr)....Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki Tefal – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki Tefal, wraz z ich opisem i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sokowirówek Tefal jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy niewiele znaczącej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała prędkość wyciskania i funkcja reverse wyraźnie upraszczają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dodatkowe funkcje zwiększające wygodę korzystania, wygodnie cicha praca, a także kompozycja ułatwiająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy drobnej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała prędkość i funkcja reverse wyraźnie usprawniają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy wyszuka się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

  Dzięki znacznej obszerności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, by opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, by powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: wygodne mycie wyjmowanych części w zmywarce i szykowna forma, namawiająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz sporo zdrowych korzyści! Podstawowe informacje: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną ilość soku, przy znikomej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Nietrudna obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała szybkość pracy i funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, powodują, iż obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak uwielbiasz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego liczba w soku: dużo, trochę lub zero. Wygoda - obszerne pojemniki Dzięki pokaźnej pojemności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia.

  cechy: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, liczba filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu, pojemność dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, prędkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja szybkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - dane szczegółowe Removable parts, Moc: 150, odcienie: CZARNO-CZERWONY, objętość pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) ☆

Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Tefal ZE610D38 (3016661147753)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  nieprzeciętny ''partner'' pomagający przygotować każdy posiłek! Dzięki Easy Fruit, odkryjesz sokowirówkę zaprojektowaną do wykonania każdego zadania. Od soku z marchwi po sok jabłkowy czy pomidorowy - z jej pomocą możesz przygotować wszystko!

  Urządzenie bardzo spory komin (średnica 75 mm), co oznacza,bezproblemowo zmieszczą się w nim owoce o znacznych wymiarach, np. Jabłka! nietrudna w użyciu Zintegrowany separator piany pozwala otrzymać za każdym razem transparentny sok.

  nadzwyczajna dla całej rodziny wyposażona w wyjmowany zbiornik na pulpę o obszerności 2 L i dzbanek na sok o pojemności 1,2 L. Bezpieczna w użyciu wyekwipowana w znaczny, inteligentny uchwyt blokujący. Bardzo skuteczna wyekwipowana w silnik o mocy 800 W i 2 ustawienia prędkości, by zapewnić nieprzeciętne rezultaty niezależnie od części.

  Łatwa w czyszczeniu Wyjmowane części można zmywać w zmywarce (zbiornik na pulpę, dzbanek na sok, popychacz, a także filtr)....Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka Tefal najlepsza?


Najlepsza sokowirówka Tefal w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka Tefal w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane sokowirówki – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek Tefal nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sokowirówek do warzyw i owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka Tefal opinie,
 • dobra sokowirówka Tefal cena,
 • sokowirówka Tefal ranking,
 • sokowirówka Tefal jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...