Najlepsze sokowirówki Blaupunkt w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek Blaupunkt


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sokowirówek Blaupunkt. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych sokowirówek do warzyw i owoców.

Jakie sokowirówki Blaupunkt najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki Blaupunkt, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sokowirówek Blaupunkt, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w ☆

Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  SJV601 SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA

  Świeżo wyciskane soki mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele, a także wzmacniają nasz system immunologiczny. Niewątpliwie znacznym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, że łatwiej te produkty wypić, aniżeli zjeść.

  Co więcej, do soku można dodać te elementy, których głównie się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a nad wyraz dla zdrowia dzieci. Dodając ich niewielką ilość w połączeniu z ulubionym komponentyem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 producenta Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które mają wszystkie wartości odżywcze.

  progresywnA technologia

  SJV601 to wysokiej jakości sokowirówka, cechująca się niezwykłą skutecznością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty i szybki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok. Urządzenie zostało wyekwipowane w silnik o mocy 400W, dzięki temu możemy wytłoczyć sok choćby z twardych owoców i warzyw. Szybkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i komponenty tnące nieprzeciętną produktywność sokowirówki choćby w trakcie wyciskania soku z najtwardszych owoców. W porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, SJV601 charakteryzuje się istotnie cichą pracą na poziomie 70 dB. Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą wydajność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.

  perfekcyjnA ERGONOMIA
  Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki. Tuba o średnicy 85mm pomieści nawet obfite fragmenty warzyw i owoców, dzięki czemu zaoszczędzisz czas niezbędny na ich przygotowanie. Pionowa kompozycja powiększa zaś wygodę stosowania. W dwóch osobnych pojemnikach o objętości 1l przygotujesz sok i pulpę.

  nowoczesnY DESIGN
  Stylowa obudowa ze stali rdzoodpornej sprawi, że sokowirówka SJV601 będzie nadzwyczajnym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie zostało także wyposażone w funkcję uniemożliwiającą kapaniu soku, dzięki temu nasz blat pozostanie w nieprzeciętnym stanie przez cały okres przygotowywania soku. Odłączane komponenty można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Części plastikowe są pozbawione zgubnego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, iż przyrządzane przez Ciebie soki o koktajle będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe!


  Akcesoria w pakiecie

  - Sokowirówka
  - Pojemnik na sok
  - Pojemnik na pulpę


  Pozostałe cechy

  - kształt ślimaka zaprojektowany aby najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
  - Uzyskuje do 90% soku z owoców!
  - Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita
  - Bieg wsteczny
  - Metalowe przekładnie sprawność wyciskania soku choćby z najtwardszych owoców i warzyw
  - przystępne czyszczenie (elementy zdejmowalne można myć w zmywarce)
  - Blokada kapania soku
  - Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)


☆ Blaupunkt SJV601 ☆

Blaupunkt SJV601 Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt SJV601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt SJV601
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Świeżo wyciskane soki posiadają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele oraz wzmacniają nasz system immunologiczny.

  niewątpliwie wielkim atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, iż łatwiej te produkty wypić, aniżeli zjeść. Co więcej, do soku można dodać te elementy, których z zasady się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a istotnie dla zdrowia dzieci.

  Dodając ich niewielką liczba w połączeniu z ulubionym komponentyem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 producenta Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które mają wszystkie wartości odżywcze.

  innowacyjnA technologia: SJV601 to wysokiej jakości wyciskarka, cechująca się niezwykłą sprawnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty, a także szybki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok.

  Urządzenie zostało wyekwipowane w silnik o mocy 400W, dzięki temu możemy wytłoczyć sok nawet z twardych owoców i warzyw. Prędkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i części tnące wspaniałą skuteczność wyciskarki nawet podczas wyciskania soku z najtwardszych owoców. W porównaniu do konkurencyjnych maszyn, SJV601 znamionuje się bardzo cichą pracą na poziomie 70 dB.

  Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą wydajność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.rewelacyjnA ERGONOMIA: Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki.

  Tuba o średnicy 85mm pomieści nawet obszerne fragmenty warzyw i owoców, dzięki temu zaoszczędzisz czas potrzebny na ich przygotowanie. Pionowa konstrukcja rozszerza zaś wygodę stosowania. W dwóch osobnych pojemnikach o objętości 1l przygotujesz sok i pulpę.

  progresywnY DESIGN: Stylowa pokrywa ze stali rdzoodpornej sprawi, że wyciskarka SJV601 będzie doskonałym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie zostało również zaopatrzone w funkcję zapobiegającą kapaniu soku, dzięki czemu nasz blat pozostanie w świetnym stanie poprzez cały okres przygotowywania soku.

  Odłączane elementy można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Części plastikowe są pozbawione szkodliwego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, że przyrządzane przez Ciebie soki i koktajle będą zawsze świeże, pożywne i zdrowe!Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki Blaupunkt – Ranking na styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki Blaupunkt, wraz z ich charakterystyką i specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sokowirówek Blaupunkt jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w ☆

Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  SJV601 SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA

  Świeżo wyciskane soki mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele oraz wzmacniają nasz system immunologiczny. Bez dwóch zdań dużym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, iż łatwiej te produkty wypić, niż zjeść.

  Co więcej, do soku można dodać te składniki, których na ogół się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a wyjątkowo dla zdrowia dzieci. Dodając ich niewielką ilość w połączeniu z ulubionym elementyem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 firmy Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które posiadają wszystkie wartości odżywcze.

  progresywnA technologia

  SJV601 to wysokiej jakości sokowirówka, znamionująca się niezwykłą efektywnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty oraz prędki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok. Urządzenie zostało zaopatrzone w silnik o mocy 400W, dzięki temu możemy wytłoczyć sok choćby z twardych owoców i warzyw. Szybkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i części tnące perfekcyjną sprawność sokowirówki nawet podczas wyciskania soku z najtwardszych owoców. W kontraście do konkurencyjnych urządzeń, SJV601 znamionuje się stanowczo cichą pracą na poziomie 70 dB. Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą skuteczność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.

  znakomitA ERGONOMIA
  Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki. Tuba o średnicy 85mm pomieści nawet spore fragmenty warzyw i owoców, dzięki temu zaoszczędzisz czas konieczny na ich przygotowanie. Pionowa kompozycja rozszerza zaś wygodę użytkowania. W dwóch osobnych pojemnikach o obszerności 1l przygotujesz sok i pulpę.

  postępowY DESIGN
  Stylowa pokrywa ze stali nierdzewnej sprawi, że sokowirówka SJV601 będzie wspaniałym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie pozostało dodatkowo wyposażone w funkcję uniemożliwiającą kapaniu soku, dzięki czemu nasz blat pozostanie w nieprzeciętnym stanie przez cały okres przygotowywania soku. Odłączane elementy można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Komponenty plastikowe są pozbawione krzywdzącego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, iż przyrządzane poprzez Ciebie soki o koktajle będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe!


  Akcesoria w zestawie

  - Sokowirówka
  - Pojemnik na sok
  - Pojemnik na pulpę


  Pozostałe parametry

  - zarys ślimaka zaprojektowany żeby najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
  - Uzyskuje do 90% soku z owoców!
  - Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita
  - Bieg wsteczny
  - Metalowe przekładnie skuteczność wyciskania soku choćby z najtwardszych owoców i warzyw
  - nieskomplikowane czyszczenie (elementy zdejmowalne można myć w zmywarce)
  - Blokada kapania soku
  - Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)


☆ Blaupunkt SJV601 ☆

Blaupunkt SJV601 Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt SJV601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt SJV601
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Świeżo wyciskane soki posiadają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele, a także wzmacniają nasz system immunologiczny.

  niewątpliwie dużym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, że łatwiej te produkty wypić, niż zjeść. Co więcej, do soku można dodać te elementy, których najczęściej się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a istotnie dla zdrowia dzieci.

  Dodając ich niewielką ilość w połączeniu z ulubionym składnikiem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 producenta Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które mają wszystkie wartości odżywcze.

  innowacyjnA technika: SJV601 to wysokiej jakości wyciskarka, cechująca się niezwykłą produktywnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty, a także prędki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok.

  Urządzenie zostało wyekwipowane w silnik o mocy 400W, dzięki temu możemy wytłoczyć sok nawet z twardych owoców i warzyw. Prędkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i komponenty tnące nieprzeciętną skuteczność wyciskarki choćby w trakcie wyciskania soku z najtwardszych owoców. W kontraście do konkurencyjnych urządzeń, SJV601 cechuje się szczególnie cichą pracą na poziomie 70 dB.

  Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą skuteczność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.idealnA ERGONOMIA: Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki.

  Tuba o średnicy 85mm pomieści choćby wielkie fragmenty warzyw i owoców, dzięki temu zaoszczędzisz czas niezbędny na ich przygotowanie. Pionowa budowa powiększa zaś wygodę użytkowania. W dwóch osobnych pojemnikach o obszerności 1l przygotujesz sok i pulpę.

  postępowY DESIGN: Stylowa pokrywa ze stali nierdzewnej sprawi, iż wyciskarka SJV601 będzie znakomitym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie zostało ponadto wyposażone w funkcję uniemożliwiającą kapaniu soku, dzięki czemu nasz blat pozostanie w rewelacyjnym stanie przez cały okres przygotowywania soku.

  Odłączane części można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Elementy plastikowe są pozbawione destrukcyjnego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, iż przyrządzane przez Ciebie soki i koktajle będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe!Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka Blaupunkt najlepsza?


Najlepsza sokowirówka Blaupunkt w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka Blaupunkt w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane sokowirówki – Ranking na styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek Blaupunkt nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych sokowirówek do warzyw i owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka Blaupunkt opinie,
 • dobra sokowirówka Blaupunkt cena,
 • sokowirówka Blaupunkt ranking,
 • sokowirówka Blaupunkt jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...