Najlepsze sokowirówki Bosch w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek Bosch


Pomagamy w wyborze dobrych sokowirówek Bosch. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek Bosch,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do warzyw i owoców.

Jakie sokowirówki Bosch najlepiej wybrać? Ranking na maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki Bosch, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking sokowirówek Bosch, wraz budową, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Sokowirówka Bosch MES25A0, MES 25A0 ☆

Sokowirówka Bosch MES25A0, MES 25A0 Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Bosch MES25A0, MES 25A0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Bosch MES25A0, MES 25A0
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES25A0 Otwór XXL DripStop 700W szczególnie mocna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i przystępna w obsłudze NAJWAŻNIEJSZE cechy: rozmiary urządzenia: 310 x 312 x 180 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 450 x 255 x 355 mm Masa netto (kg): 4,3 kg Masa brutto (kg): 5,3 kg Moc przyłączeniowa (W): 700 W Napięcie (V): 220-240 V Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz Długość kabla przyłączeniowego: 100,0 cm typ wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia elementy z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie części plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Wyjątkowo szybkie rezultaty choćby w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki potężnej mocy silnika i regulacji prędkości.

  ułatwia odwirowywanie soku z wszelkiego rodzaju owoców i warzyw. Niektóre elementy wymagają sporej mocy odwirowywania soku. Dzięki różnym ustawieniom prędkości i szczególnie silnemu silnikowi momentalnie osiągasz wyśmienite wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce albo warzywa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie komponenty poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie głównie zajmuje dużo czasu. Ale nie z tym urządzeniem.

  Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i komfortowe czyszczenie. Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu w trakcie wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, by można było prosto wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku.

  Sitko ze stali szlachetnej zezwalające na precyzyjne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw świetne rezultaty Moc: 700W spory otwór wlotowy: 73 mm, zezwala na wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności wcześniejszej obróbki.

  Filtr ze stali szlachetnej pozwalający na precyzyjne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw Ultramocny aluminiowy zacisk uniemożliwiający przeciekaniu perfekcyjne rozwiązanie - wyciskania soku z rozmaitych owoców i warzyw.

  Komfort Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Duży pojemnik na miąższ: 2.0l 2 stopnie regulacji prędkości (do twardych i miękkich produktów).

  samoczynne odprowadzanie miąższu do pojemnika użyteczny schowek na kabel Bezpieczeństwo Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego części zostały prawidłowo zamontowane.

  Urządzenie wyłącza się ponadto samoczynnie, jeżeli w trakcie pracy zostanie otwarta pokrywa. Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku. Gumowe końcówki w podstawie gwarantujące stabilność pracy urządzenia.

  Czyszczenie nietrudne czyszczenie: zdejmowane komponenty nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Dzbanek na sok 1,5l z separatorem piany Szczoteczka do łatwego czyszczenia sita


☆ Sokowirówka Bosch MES25C0 (4242002812090) ☆

Sokowirówka Bosch MES25C0 (4242002812090) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Bosch MES25C0 (4242002812090) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Bosch MES25C0 (4242002812090)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES 25C0 700W 2 szybkości 1,5l wyjątkowo konkretna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i nietrudna w obsłudze. Komponenty z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  niezwykle szybkie rezultaty nawet w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki konkretnej mocy silnika i regulacji prędkości. Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie części poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce.

  Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Sitko ze stali szlachetnej zezwalające na staranne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 700WDuży otwór wlotowy: 73 mmFiltr ze stali szlachetnejUltramocny aluminiowy zacisk zapobiegający przeciekaniuWylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniuDuży pojemnik na miąższ: 2.0l2 stopnie regulacji prędkości (do twardych i miękkich produktów)automatyczne odprowadzanie miąższu do pojemnikaDzbanek na sok 1,5l z separatorem piany Części z tworzywa nienaturalnego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków.Ciesz się przygotowaniami ze spokojem!

  Wszystkie części plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Upraszcza odwirowywanie soku z wszelkiego typu owoców i warzyw.Niektóre komponenty wymagają obfitej mocy odwirowywania soku.

  Dzięki przeróżnym ustawieniom szybkości i szczególnie silnemu silnikowi momentalnie osiągasz wyśmienite wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce albo warzywa. Części, które można myć w zmywarce.Czyszczenie typowo zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i wygodne czyszczenie. Nigdy więcej kapiącego soku.Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop.

  Wylot jest zaprojektowany tak, by można było z łatwością wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku. Wysoka sprawność odwirowywania soku.Spraw, by odwirowywanie soku było nietrudne!

  Dzięki wysokiej jakości sitku ze stali rdzoodpornej możesz radować się wysoką wydajnością pozyskiwania soku. Możesz szybko wydobyć dużo soku z owoców i warzyw. Silnik pracuje tylko wtedy, gdy sokowirówka jest dobrze zmontowana.SafetyStop zapewnia bezawaryjną ochronę.

  Silnik sokowirówki działa tylko wtedy, gdy wszystko jest poprawnie zainstalowane i tylko wtedy, gdy urządzenie jest należycie zamknięte. Po otwarciu pokrywy podczas pracy silnik zatrzymuje się natychmiast.

  Nie ma potrzeby wstępnego krojenia owoców i warzyw.Wstępne krojenie owoców i warzyw na sok jest czasochłonne. Teraz możesz momentalnie i łatwo uzyskać sok z całych owoców. Dzięki wielkiemu otworowi możesz wkładać całe owoce i warzywa bezpośrednio do sokowirówki - bez wcześniejszego krojenia na mniejsze kawłki.

  SPECYFIKACJA technicznADoskonałe rezultatyMoc: 700WDuży otwór wlotowy: 73 mm, zezwala na wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności wcześniejszej obróbki.Filtr ze stali szlachetnej pozwalający na dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzywUltramocny aluminiowy zacisk uniemożliwiający przeciekaniuIdealne rozwiązanie - wyciskania soku z przeróżnych owoców i warzyw.KomfortWylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.obszerny pojemnik na miąższ: 2.0l2 stopnie regulacji prędkości (do twardych i miękkich produktów).samoczynne odprowadzanie miąższu do pojemnikaPraktyczny schowek na przewódBezpieczeństwoSafety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego elementy zostały należycie zamontowane.

  Urządzenie wyłącza się dodatkowo samoczynnie, jeżeli w trakcie pracy zostanie otwarta pokrywa. Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku.Gumowe końcówki w podstawie gwarantujące stabilność pracy urządzenia.

  CzyszczenieŁatwe czyszczenie: zdejmowane komponenty nadają się do mycia w zmywarce.WyposażenieDzbanek na sok 1,5l z separatorem pianySzczoteczka do prostego czyszczenia sita


☆ Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych ☆

Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych Najniższa Cena Online

☆ Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES4010 1200W wyjątkowo potężna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i łatwa w obsłudze. Możliwość uzyskania do 1,5l soku w jednym procesie wyciskania.

  elementy z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa. Najwyższa efektywność nietrudne czyszczenie dzięki wyposażeniu sokowirówki w ceramiczny nóż. Wyjątkowo szybkie rezultaty nawet w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki potężnej mocy silnika i regulacji szybkości.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce. NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc: 1200 W Materiał pokrywy: Aluminium Pojemnik na sok z regulacją zawartości piany: 1,5 l pojemność zbiornika na miąższ: 3 l Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego elementy zostały należycie zamontowane.

  liczba ustawień prędkości: 3 Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu Nóż ceramiczny z sitkiem ze stali szlachetnej elektropolerowanej Otwór wlotowy XXL umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia Uzyskaj znaczne ilości soku za jednym razem Uzyskaj obfite ilości świeżego soku bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ!

  Dzięki nad wyraz szerokiemu pojemnikowi na sok (1,5 l) i pojemnikowi na miąższ (3,0 l) możesz wycisnąć wielkie ilości soku za jednym razem. Nie musisz robić przerwy, żeby opróżnić pojemnik na miąższ. Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków Ciesz się przygotowaniami ze spokojem!

  Wszystkie elementy plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Nietrudne czyszczenie dzięki ceramicznemu nożowi Czyszczenie może zająć mnóstwo czasu.

  Dzięki ceramicznemu ostrzu, które jest szybkie i proste do czyszczenia, możesz prędko i prosto uzyskać pyszne i świeże soki. Ponieważ gładka powierzchnia ceramicznego ostrza nie ma otworów, nie gromadzą się w nim żadne pozostałości, a ostrze jest nietrudne do mycia.

  usprawnia odwirowywanie soku z wszystkiego typu owoców i warzyw Niektóre komponenty wymagają sporej mocy odwirowywania soku. Dzięki rozmaitym ustawieniom prędkości i stanowczo silnemu silnikowi błyskawicznie osiągasz perfekcyjne wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce lub warzywa.

  Części, które można myć w zmywarce Czyszczenie w głównej mierze zajmuje dużo czasu. Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i wygodne czyszczenie. Nigdy więcej kapiącego soku Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop.

  Wylot jest zaprojektowany tak, żeby można było z łatwością wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku. SPECYFIKACJA technologicznA dopełniające informacje Moc: 1200W Nóż ceramiczny z sitkiem ze stali szlachetnej elektropolerowanej - łatwość czyszczenia i maksymalna wydajność.

  Otwór wlotowy XXL umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia. Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Pokrywa stworzona z odlewu aluminiowego - premium design.

  Wylot soku ze stali rdzoodpornej. Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego elementy zostały prawidłowo zamontowane. Urządzenie wyłącza się również samoczynnie, jeżeli podczas pracy zostanie otwarta pokrywa.

  Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku. 3 stopnie regulacji szybkości (dla twardych i miękkich produktów. Pokaźny, wyjmowany pojemnik na miąższ o obszerności 3l. Pojemnik na sok z regulacją zawartości piany (1,5l).

  mocny aluminiowy zacisk. Funkcjonalny schowek na kabel znakomite rozwiązanie - wyciskania soku z rozmaitych owoców i warzyw. Przystępne czyszczenie: zdejmowane części nadają się do mycia w zmywarce. Samoczynne odprowadzanie miąższu do pojemnika Gumowe końcówki w podstawie gwarantujące stabilność pracy urządzenia.


☆ Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137) ☆

Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137) Najniższa Cena Online

☆ Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES3500 Otwór XL 700W DripStop bardzo konkretna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i łatwa w obsłudze NAJWAŻNIEJSZE cechy: części z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  bardzo szybkie rezultaty choćby w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki konkretnej mocy silnika i regulacji prędkości. Proste utrzymanie w czystości - wszystkie części poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Sitko ze stali szlachetnej zezwalające na precyzyjne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw Części z tworzywa nienaturalnego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem!

  Wszystkie części plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Ułatwia odwirowywanie soku z wszystkiego rodzaju owoców i warzyw.

  Niektóre składniki wymagają dużej mocy odwirowywania soku. Dzięki różnym ustawieniom szybkości i bardzo silnemu silnikowi momentalnie osiągasz perfekcyjne wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce lub warzywa.

  Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie głównie zajmuje dużo czasu. Lecz nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i komfortowe czyszczenie. Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu w trakcie wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, by można było z łatwością wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta choćby po wyciskaniu soku.

  Wysoka skuteczność odwirowywania soku. Spraw, żeby odwirowywanie soku było proste! Dzięki wysokiej jakości sitku ze stali rdzoodpornej możesz radować się wysoką wydajnością pozyskiwania soku. Możesz błyskawicznie wydobyć dużo soku z owoców i warzyw.

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy sokowirówka jest prawidłowo zmontowana. SafetyStop zagwarantuje bezusterkową ochronę. Silnik sokowirówki działa tylko wtedy, gdy wszystko jest poprawnie zainstalowane i tylko wtedy, gdy urządzenie jest dobrze zamknięte.

  Po otwarciu pokrywy podczas pracy silnik zatrzymuje się natychmiast. Nie ma potrzeby wstępnego krojenia owoców i warzyw.Wstępne krojenie owoców i warzyw na sok jest czasochłonne. Dzisiaj możesz szybko i łatwo uzyskać sok z całych owoców.

  Dzięki obfitemu otworowi możesz wkładać całe owoce i warzywa bezpośrednio do sokowirówki - bez wcześniejszego krojenia na mniejsze kawłki. SPECYFIKACJA technicznA:Moc: 700WDuży otwór wlotowy: 73 mm, pozwala na wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności wcześniejszej obróbki.Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.Filtr ze stali szlachetnej zezwalający na dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzywObudowa wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnejUltramocny aluminiowy zacisk uniemożliwiający przeciekaniuSafety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego części zostały dobrze zamontowane.

  Urządzenie wyłącza się również samoczynnie, jeżeli podczas pracy zostanie otwarta pokrywa. Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku.znakomite rozwiązanie - wyciskania soku z rozmaitych owoców i warzyw.2 stopnie regulacji prędkości (do twardych i miękkich produktów).spory pojemnik na miąższ: 2.0lDzbanek na sok 1,5l z separatorem pianyŁatwe czyszczenie: zdejmowane części nadają się do mycia w zmywarce.Gumowe końcówki w podstawie zapewniające stabilność pracy urządzenia.samoczynne odprowadzanie miąższu do pojemnikaPraktyczny schowek na kabelPodobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki Bosch – Ranking na maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki Bosch, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sokowirówek Bosch jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sokowirówka Bosch MES25A0, MES 25A0 ☆

Sokowirówka Bosch MES25A0, MES 25A0 Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Bosch MES25A0, MES 25A0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Bosch MES25A0, MES 25A0
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES25A0 Otwór XXL DripStop 700W bardzo mocna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i nietrudna w obsłudze NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: rozmiary urządzenia: 310 x 312 x 180 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 450 x 255 x 355 mm Masa netto (kg): 4,3 kg Masa brutto (kg): 5,3 kg Moc przyłączeniowa (W): 700 W Napięcie (V): 220-240 V Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz Długość kabla przyłączeniowego: 100,0 cm wariant wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia elementy z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  Części z tworzywa nienaturalnego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem! Wszystkie części plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA.

  Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Bardzo szybkie rezultaty choćby w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki mocnej mocy silnika i regulacji prędkości.

  upraszcza odwirowywanie soku z wszystkiego typu owoców i warzyw. Niektóre elementy wymagają wielkiej mocy odwirowywania soku. Dzięki różnym ustawieniom prędkości i szczególnie silnemu silnikowi błyskawicznie osiągasz rewelacyjne wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce lub warzywa.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie komponenty poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie głównie zajmuje dużo czasu. Ale nie z tym urządzeniem.

  Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i wygodne czyszczenie. Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było prosto wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku.

  Sitko ze stali szlachetnej pozwalające na staranne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw rewelacyjne rezultaty Moc: 700W pokaźny otwór wlotowy: 73 mm, zezwala na wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności wcześniejszej obróbki.

  Filtr ze stali szlachetnej zezwalający na precyzyjne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw Ultramocny aluminiowy zacisk zapobiegający przeciekaniu wspaniałe rozwiązanie - wyciskania soku z rozmaitych owoców i warzyw.

  Komfort Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Spory pojemnik na miąższ: 2.0l 2 stopnie regulacji szybkości (do twardych i miękkich produktów).

  automatyczne odprowadzanie miąższu do pojemnika poręczny schowek na przewód Bezpieczeństwo Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego komponenty zostały prawidłowo zamontowane.

  Urządzenie wyłącza się na dodatek automatycznie, jeżeli w trakcie pracy zostanie otwarta pokrywa. Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku. Gumowe końcówki w podstawie zapewniające stabilność pracy urządzenia.

  Czyszczenie przystępne czyszczenie: zdejmowane części nadają się do mycia w zmywarce. Wyposażenie Dzbanek na sok 1,5l z separatorem piany Szczoteczka do nieskomplikowanego czyszczenia sita


☆ Sokowirówka Bosch MES25C0 (4242002812090) ☆

Sokowirówka Bosch MES25C0 (4242002812090) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Bosch MES25C0 (4242002812090) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Bosch MES25C0 (4242002812090)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES 25C0 700W 2 szybkości 1,5l szczególnie konkretna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i prosta w obsłudze. Elementy z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  nad wyraz prędkie rezultaty nawet w sytuacji twardych owoców i warzyw dzięki konkretnej mocy silnika i regulacji prędkości. Przystępne utrzymanie w czystości - wszystkie części poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce.

  Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Sitko ze stali szlachetnej zezwalające na skrupulatne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 700WDuży otwór wlotowy: 73 mmFiltr ze stali szlachetnejUltramocny aluminiowy zacisk uniemożliwiający przeciekaniuWylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniuDuży pojemnik na miąższ: 2.0l2 poziomy regulacji prędkości (do twardych i miękkich produktów)samoczynne odprowadzanie miąższu do pojemnikaDzbanek na sok 1,5l z separatorem piany Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków.Ciesz się przygotowaniami ze spokojem!

  Wszystkie komponenty plastikowe, które mogą posiadać kontakt z żywnością, nie zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Upraszcza odwirowywanie soku z wszelkiego typu owoców i warzyw.Niektóre elementy wymagają znacznej mocy odwirowywania soku.

  Dzięki przeróżnym ustawieniom prędkości i szczególnie silnemu silnikowi prędko osiągasz doskonałe wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce lub warzywa. Części, które można myć w zmywarce.Czyszczenie z zasady zajmuje dużo czasu.

  Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i komfortowe czyszczenie. Nigdy więcej kapiącego soku.Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop.

  Wylot jest zaprojektowany tak, żeby można było łatwo wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku. Wysoka sprawność odwirowywania soku.Spraw, żeby odwirowywanie soku było przystępne!

  Dzięki wysokiej jakości sitku ze stali rdzoodpornej możesz cieszyć się wysoką skutecznością pozyskiwania soku. Możesz błyskawicznie wydobyć dużo soku z owoców i warzyw. Silnik pracuje tylko wtedy, gdy sokowirówka jest korzystnie zmontowana.SafetyStop zapewnia bezawaryjną ochronę.

  Silnik sokowirówki działa tylko wtedy, gdy wszystko jest poprawnie zainstalowane i tylko wtedy, gdy urządzenie jest należycie zamknięte. Po otwarciu pokrywy podczas pracy silnik zatrzymuje się natychmiast.

  Nie ma zapotrzebowania wstępnego krojenia owoców i warzyw.Wstępne krojenie owoców i warzyw na sok jest czasochłonne. Dzisiaj możesz prędko i łatwo uzyskać sok z całych owoców. Dzięki pokaźnemu otworowi możesz wkładać całe owoce i warzywa bezpośrednio do sokowirówki - bez wcześniejszego krojenia na mniejsze kawłki.

  SPECYFIKACJA technicznADoskonałe rezultatyMoc: 700WDuży otwór wlotowy: 73 mm, umożliwia wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności wcześniejszej obróbki.Filtr ze stali szlachetnej pozwalający na skrupulatne wyciśnięcie soku z owoców i warzywUltramocny aluminiowy zacisk uniemożliwiający przeciekaniuIdealne rozwiązanie - wyciskania soku z przeróżnych owoców i warzyw.KomfortWylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.obfity pojemnik na miąższ: 2.0l2 poziomy regulacji prędkości (do twardych i miękkich produktów).automatyczne odprowadzanie miąższu do pojemnikaPraktyczny schowek na przewódBezpieczeństwoSafety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego elementy zostały poprawnie zamontowane.

  Urządzenie wyłącza się na dodatek samoczynnie, jeżeli w trakcie pracy zostanie otwarta pokrywa. Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku.Gumowe końcówki w podstawie zapewniające stabilność pracy urządzenia.

  CzyszczenieŁatwe czyszczenie: zdejmowane komponenty nadają się do mycia w zmywarce.WyposażenieDzbanek na sok 1,5l z separatorem pianySzczoteczka do łatwego czyszczenia sita


☆ Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137) ☆

Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137) Najniższa Cena Online

☆ Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Sokowirówka mes3500 (4242002812137)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES3500 Otwór XL 700W DripStop wyjątkowo solidna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i prosta w obsłudze NAJWAŻNIEJSZE właściwości: elementy z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.

  niezwykle szybkie rezultaty choćby w przypadku twardych owoców i warzyw dzięki potężnej mocy silnika i regulacji szybkości. Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie komponenty poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.

  Sitko ze stali szlachetnej zezwalające na precyzyjne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw Części z tworzywa nienaturalnego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków. Ciesz się przygotowaniami ze spokojem!

  Wszystkie komponenty plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i komfortowe. Ułatwia odwirowywanie soku z wszelkiego typu owoców i warzyw.

  Niektóre składniki wymagają wielkiej mocy odwirowywania soku. Dzięki rozmaitym ustawieniom szybkości i nad wyraz silnemu silnikowi szybko osiągasz nieprzeciętne wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce lub warzywa.

  Części, które można myć w zmywarce. Czyszczenie z zasady zajmuje dużo czasu. Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i gwarantują łatwe i komfortowe czyszczenie. Nigdy więcej kapiącego soku.

  Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop. Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było łatwo wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku.

  Wysoka produktywność odwirowywania soku. Spraw, aby odwirowywanie soku było proste! Dzięki wysokiej jakości sitku ze stali nierdzewnej możesz cieszyć się wysoką efektywnością pozyskiwania soku. Możesz błyskawicznie wydobyć dużo soku z owoców i warzyw.

  Silnik pracuje tylko wtedy, gdy sokowirówka jest poprawnie zmontowana. SafetyStop zagwarantuje bezusterkową ochronę. Silnik sokowirówki działa tylko wtedy, gdy wszystko jest poprawnie zainstalowane i tylko wtedy, gdy urządzenie jest należycie zamknięte.

  Po otwarciu pokrywy podczas pracy silnik zatrzymuje się natychmiast. Nie ma potrzeby wstępnego krojenia owoców i warzyw.Wstępne krojenie owoców i warzyw na sok jest czasochłonne. Teraz możesz prędko i łatwo uzyskać sok z całych owoców.

  Dzięki sporemu otworowi możesz wkładać całe owoce i warzywa bezpośrednio do sokowirówki - bez wcześniejszego krojenia na mniejsze kawłki. SPECYFIKACJA technologicznA:Moc: 700WDuży otwór wlotowy: 73 mm, umożliwia wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności wcześniejszej obróbki.Wylot soku z blokadą DripStop uniemożliwiającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.Filtr ze stali szlachetnej zezwalający na skrupulatne wyciśnięcie soku z owoców i warzywObudowa wytwarzana z najwyższej jakości stali szlachetnejUltramocny aluminiowy zacisk zapobiegający przeciekaniuSafety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego komponenty zostały korzystnie zamontowane.

  Urządzenie wyłącza się także samoczynnie, jeżeli podczas pracy zostanie otwarta pokrywa. Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku.doskonałe rozwiązanie - wyciskania soku z rozmaitych owoców i warzyw.2 stopnie regulacji prędkości (do twardych i miękkich produktów).obfity pojemnik na miąższ: 2.0lDzbanek na sok 1,5l z separatorem pianyŁatwe czyszczenie: zdejmowane elementy nadają się do mycia w zmywarce.Gumowe końcówki w podstawie gwarantujące stabilność pracy urządzenia.samoczynne odprowadzanie miąższu do pojemnikaPraktyczny schowek na przewód


☆ Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych ☆

Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych Najniższa Cena Online

☆ Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch mes 4010 - dostarczymy do ciebie za darmo! - kupuj u największych
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Bosch MES4010 1200W bardzo potężna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia: szybka i nieskomplikowana w obsłudze. Możliwość uzyskania do 1,5l soku w jednym procesie wyciskania.

  komponenty z tworzywa nienaturalnego są wolne od BPA, dzięki temu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa. Najwyższa produktywność proste czyszczenie dzięki wyposażeniu sokowirówki w ceramiczny nóż. Niezwykle prędkie rezultaty nawet w sytuacji twardych owoców i warzyw dzięki mocnej mocy silnika i regulacji szybkości.

  Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce. NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 1200 W Materiał obudowy: Aluminium Pojemnik na sok z regulacją zawartości piany: 1,5 l objętość zbiornika na miąższ: 3 l Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego komponenty zostały prawidłowo zamontowane.

  liczba ustawień prędkości: 3 Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu Nóż ceramiczny z sitkiem ze stali szlachetnej elektropolerowanej Otwór wlotowy XXL umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia Uzyskaj wielkie ilości soku za jednym razem Uzyskaj szerokie ilości świeżego soku bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ!

  Dzięki nad wyraz szerokiemu pojemnikowi na sok (1,5 l) i pojemnikowi na miąższ (3,0 l) możesz wycisnąć pokaźne ilości soku za jednym razem. Nie musisz robić przerwy, żeby opróżnić pojemnik na miąższ. Części z tworzywa sztucznego niezawierające BPA dla zdrowego i bezpiecznego przygotowywania soków Ciesz się przygotowaniami ze spokojem!

  Wszystkie części plastikowe, które mogą mieć kontakt z żywnością, nie zawierają BPA. Dzięki tworzywom wolnym od BPA przygotowywanie sokówjest zdrowe, bezpieczne i wygodne. Nietrudne czyszczenie dzięki ceramicznemu nożowi Czyszczenie może zająć dużo czasu.

  Dzięki ceramicznemu ostrzu, które jest prędkie i nieskomplikowane do czyszczenia, możesz błyskawicznie i z łatwością uzyskać pyszne i świeże soki. Ponieważ gładka powierzchnia ceramicznego ostrza nie ma otworów, nie gromadzą się w nim żadne pozostałości, a ostrze jest przystępne do mycia.

  ułatwia odwirowywanie soku z wszelkiego typu owoców i warzyw Niektóre elementy wymagają dużej mocy odwirowywania soku. Dzięki różnorodnym ustawieniom prędkości i nad wyraz silnemu silnikowi prędko osiągasz perfekcyjne wyniki, bez względu na to, czy wyciskasz twarde, czy miękkie owoce lub warzywa.

  Części, które można myć w zmywarce Czyszczenie w głównej mierze zajmuje dużo czasu. Ale nie z tym urządzeniem. Poszczególne części można myć w zmywarce i zapewniają łatwe i komfortowe czyszczenie. Nigdy więcej kapiącego soku Ciesz się czystą powierzchnią blatu podczas wyciskania owoców dzięki funkcji DripStop.

  Wylot jest zaprojektowany tak, aby można było prosto wlać sok bez rozlewania. Twoja powierzchnia robocza pozostaje czysta nawet po wyciskaniu soku. SPECYFIKACJA technicznA uzupełniające dane Moc: 1200W Nóż ceramiczny z sitkiem ze stali szlachetnej elektropolerowanej - łatwość czyszczenia i maksymalna skuteczność.

  Otwór wlotowy XXL umożliwiający wkładanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia. Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu - pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Obudowa tworzona z odlewu aluminiowego - premium design.

  Wylot soku ze stali rdzoodpornej. Safety Stop: urządzenie można włączyć tylko wtedy, gdy wszystkie jego części zostały poprawnie zamontowane. Urządzenie wyłącza się też samoczynnie, jeżeli podczas pracy zostanie otwarta pokrywa.

  Brak ryzyka skaleczenia się, brak możliwości rozpryskiwania soku. 3 poziomy regulacji prędkości (dla twardych i miękkich produktów. Pokaźny, wyjmowany pojemnik na miąższ o pojemności 3l. Pojemnik na sok z regulacją zawartości piany (1,5l).

  konkretny aluminiowy zacisk. Ergonomiczny schowek na przewód nieprzeciętne rozwiązanie - wyciskania soku z przeróżnych owoców i warzyw. Przystępne czyszczenie: zdejmowane elementy nadają się do mycia w zmywarce. Automatyczne odprowadzanie miąższu do pojemnika Gumowe końcówki w podstawie gwarantujące stabilność pracy urządzenia.Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka Bosch najlepsza?


Najlepsza sokowirówka Bosch w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka Bosch w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre sokowirówki – Ranking na maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek Bosch nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych sokowirówek do warzyw i owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka Bosch opinie,
 • dobra sokowirówka Bosch cena,
 • sokowirówka Bosch ranking,
 • sokowirówka Bosch jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...