Ranking niszczarek ręcznych. Jaka najlepsza?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Niszczarki danych i dokumentacji / Ranking niszczarek ręcznych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych niszczarek ręcznych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych niszczarek ręcznych,
 • TOP5 często wybieranych niszczarek danych.

Jakie niszczarki ręczne najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane niszczarki ręczne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking niszczarek ręcznych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 ☆

Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ESPERANZA
 • Nazwa produktu: Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

   Niszczarka do Papieru BLADE EN101 z koszem. Prosta obsługa i designerskie wykończenie! Urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym biurze! Jednym z podstawowych komponentów wyposażenia każdego biura czy marki jest właśnie niszczarka, minimalne urządzenie, dzięki któremu możliwe jest szybkie i bezpieczne pocięcie dużej ilości dokumentów zawierających dane osobowe np.

  klientów. Pamiętaj o tym, iż takich dokumentów nie można od tak wyrzucić do kosza - prawie za każdym razem zawarte są w nich niezwykle szczegółowe informacje (adres, pesel, nr. Dowodu osobistego itp.) jeżeli wpadną w niepowołane ręce możesz przysporzyć wielkich problemów swemu klientowi i sobie!

  Nowa, wysokiej jakości niszczarka z koszem dedykowana do cięcia papieru. Minimalna, potężnie i estetycznie wykonana z całą pewnością w komponuje się w wygląd każdego biura. Urządzenie stanowczo proste w obsłudze, wyekwipowana w funkcję autostart i rewers.

  Urządzenie w szybki i prosty sposób zniszczy naraz aż 5 kartek papieru A4, zamieniając je w ścinki o długości ok.7 mm. W pełni bezpieczna dla użytkownika - nasz towar ma szereg zabezpieczeń m.in.: zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeciążeniem i automatyczna blokada pracy przy wyjętym koszu czy zdjętej głowicy.

  Lekka i ergonomiczna - z łatwością możesz ją przenieść z biura do domu i odwrotnie! Zasilana z gniazdka sieciowego. Dostępna w kolorze czarnym. Zalety artykułu: - artykuł nowy, wysokiej jakości; - stworzony z najlepszych, najtrwalszych materiałów; - profesjonalna niszczarka do papieru z pojemnym koszem; - błyskawicznie tnie nawet do 5 kartek papieru równocześnie; - urządzenie wspaniale sprawdzi się w każdym biurze, a także domu; - nowoczesny design; - estetyczne wykonanie; - prosta obsługa; - lekka i ergonomiczna, przystępna w przenoszeniu; - bezpieczne wykorzystywanie; - atest CE; Specyfikacja technologiczna artykułu: - pojemność kosza: 10L; - maksymalna ilość niszczonych kartek: 5 sztuk; - typ cięcia: paski; - ma przyciski Rewers, a także AUTOSTART; - rozmiar/rodzaj cięcia: 220mm x 300mm / ścinki 7mm; - liczba niszczonych arkuszy: 5/80 g; - prędkość cięcia: 3,5 m/min; - poziom bezpieczeństwa: DIN3; - zasilanie: 230v/50Hz; - kolor: czarny; - waga towaru: 1,5 kg.

  Funkcje bezpieczeństwa: - zabezpieczenie przed przegrzaniem/przeciążeniem; - blokada bezpieczeństwa; Niszczarka znajduje się w solidnym, estetycznym pudełku. Profesjonalna niszczarka do dokumentów. Przeznaczona do szybkiego niszczenia papieru.

  Estetycznie wykonana, lekka i użyteczna, wyekwipowana w kosz o obszerności 10 l, bezpieczna w użyciu. Obowiązkowe wyposażenie każdego biura. Dostępna w odcieniu czarnym....


☆ Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) ☆

Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Niszczarka EsperanzaDokumenty, które zawierają dane osobowe i informacje wrażliwe powinny być przechowywane, a także niszczone w stosowny sposób. Niszczarka do dokumentów umożliwia ich utylizację, gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa niszczonych i jest gwarancją, że treść dokumentów nie zostanie już odczytana przez osoby niechciane.

  Niszczarka Esperanza bez kosza to konkretne i proste w obsłudze urządzenie. Niszczarka do papieruNiszczarka do dokumentów cechuje się kilkoma wyraźnymi zmiennymi. Dany model urządzenia do niszczenia dokumentów będzie odpowiedni w danym biurze w zależności od jego potrzeb i ilości niszczonych dokumentów.

  Na co należy zwrócić uwagę w przypadku niszczarki Esperanza? Niszczarka Esperanza – specyfikacja technologicznaCo niszczy? – wytrzymała niszczarka Esperanza niszczy w jednym cyklu 5 kartek A4 o gramaturze 80 g, które tnie na paski o szerokości ok.

  7 mm.Dla kogo? – niszczarka sprawdzi się najczęściej w nieznacznym biurze i w domu.cechy budowy – niszczarka Omega to mocne urządzenie, które pokaźny otwór szczeliny tnącej, ułatwiający wkładanie materiałów do niszczenia.

  bezproblemowo można włożyć do niego arkusze formatu A4.Kosz na ścinki: niszczarka nie posiada kosza na ścinki, zatem można do niej dobrać dowolny pojemnik o szerokości: 280 mm ÷ 360 mm. Niszczarka biurowa Esperanza – parametry szczególne 1.

  Poziom bezpieczeństwa niszczonych danych: każda niszczarka wyekwipowana jest w określony sposób cięcia tworzyw, który zespala się z mniejszym lub większym poziomem bezpieczeństwa. Poziom ten powinien być dostosowany do charakteru informacji zawartych na niszczonych dokumentach.

  Określa się go jako poziom bezpieczeństwa DIN. DIN dokumenty D1, P1: oferowany przez niszczarkę Esperanza sposób niszczenia dokumentów spełnia pierwszy poziom bezpieczeństwa według normy DIN 32757, a także poziom P-1 według normy DIN 66399.

  Urządzenie pozwala zatem na perfekcyjną ochronę danych zawartych na ogólnych dokumentach wewnętrznych, które nie zawierają wrażliwych danych, takich jak zbędne materiały promocyjne, notatki, a także prospekty.

  2. Bezpieczne niszczenie: niszczarka wyposażona jest w funkcję samoczynnego startu oraz w funkcję rewersu. Jeszcze blokadę bezpieczeństwa, a także wyłącznik cieplny. Wszystkie wymienione funkcje wpływają na zapewnienie bezpiecznego sposobu niszczenia dokumentów.

  Esperanza – o producencieEsperanza to jeden z największych producentów nośników i akcesoriów komputerowych. Produkty tej firmy wykorzystują osiągnięcia najnowszych technologii, a ich wysoka jakość potwierdzana jest wielokrotnie przez niezależne testy konsumenckie i otrzymane nagrody.

  Niszczarki Esperanza to z zasady mocne urządzenia, które pozwalają na niszczenie dokumentów w sposób bezpieczny.


☆ Camry CR 1033 ☆

Camry CR 1033 Najniższa Cena Online

☆ Camry CR 1033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Camry
 • Nazwa produktu: Camry CR 1033
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  Niszczarka do dokumentów i CD Camry CR 1033


  Niszczenie tez może być pozytywne


  Uważasz, że nie Ci potrzeba niszczarki w domu? Niszczarki do papieru kojarzą się większości z nas z zakupem do biura. Wielu myśląc o niszczarce do papieru widzi od razu szybkie niszczenie tajnych dokumentów w jakiejś sali tuż po zmroku. A przecież i w domu odszuka się mnóstwo dokumentów, listów, wypełnionych druczków, dowodów wpłat, które niebezpiecznie jest wywalać na śmietnik. A co z nieważną kartą do bankomatu, płytami CD z nagranymi danymi? Takie rzeczy powinniśmy zniszczyć przed wyrzuceniem. I zamiast męczyć się rwąc papier na strzępy, wysilać się ściskając nożyce przecinające płyty albo karty możemy kupić małą niszczarkę papieru do domu.


  Jaką niszczarkę radzicie nabyć? Jeżeli nie musisz niszczyć kilogramów papierów, na co dzień starczy Ci nieznaczna niszczarka, którą możesz schować pod biurko albo położyć na półce. Niszczarka CR 1033 to urządzenie z koszem o obszerności 7 l. Na raz możesz do niszczarki włożyć 5 arkuszy papieru. A specjalnie dostosowany otwór zmieli na kawałki płyty CD, DVD albo karty płatnicze. Resztki tych rzeczy wpadną do oddzielnego pojemnika.  Funkcja reverse pozwoli uwolnić zaklinowane dokumenty lub zapobiec zniszczeniu omyłkowo wsuniętego dokumentu.  Nie trzeba jej zawsze włączać, wystarczy wsunąć w otwór kartkę a niszczarka od razu się uruchomi.

  *☆ ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BEZ KOSZA BLADE, EN104 ☆

ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BEZ KOSZA BLADE, EN104 Najniższa Cena Online

☆ ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BEZ KOSZA BLADE, EN104 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BEZ KOSZA BLADE, EN104
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Fellowes 60Cs ☆

Fellowes 60Cs Najniższa Cena Online

☆ Fellowes 60Cs - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fellowes
 • Nazwa produktu: Fellowes 60Cs
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Promocja Fellowes Cashback. Zamów wybrane modele maszyn Fellowes, a potem zarejestruj ich zakup na stronie www.fellowes-promotion.com,dostać zwrot części ceny zakupu. Oferta obowiązuje przy zakupie od 1.09.2021 do 31.03.2022.

  Szczegółowe warunki promocji przystępne na stronie www.fellowes-promotion.com REJESTRACJA | REGULAMIN Niewielkich rozmiarów niszczarka osobista przeznaczona do pracy o niskim natężeniu. Niszczy jednorazowo do 10 kartek (70g) na ścinki 4x40 mm.

  Poziom zabezpieczeń niszczonego papieru P-4, kart kredytowych T-4. Sprawdź jak działa niszczarka Fellowes 60Cs >>>> Niszczy dokumenty z niewiele znaczącymi zszywkami, spinaczami, a także karty kredytowe. Szerokość wejścia 230 mm.

  Elektroniczny start/stop (fotokomórka) obniża ryzyko zakleszczenia dokumentów. Przejrzyj model 60Cs w prezentacji niszczarkowej Fellowes >>>> Kosz o obszerności 22 litrów. Progresywny design genialna do biura i domu.

  Okienko w obudowie pozwala prosto określić stan zapełnienia kosza. Cięcie na ścinki gwarantuje zwiększony poziom bezpieczeństwa i widocznie zniża zapełnienie kosza. Bezpieczna dzięki zaimplementowaniu czujnika SafeSense zatrzymującego pracę noży w chwili dotknięcia szczeliny wejściowej poprzez ludzi lub zwierzęta.

  sprawdź jak działa detektor SafeSense >>>> Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 5 lat na noże tnące. Zastosowanie: dom lub niepokaźne biuro wariant cięcia: ścinki rozmiar cięcia: 4 x 40 mm Poziom bezpieczeństwa DIN 32757: 3 Poziom bezpieczeństwa DIN 66399: P-4 |

  T-4 ilość jednorazowo niszczonych kartek 70g/m2: 10 ilość jednorazowo niszczonych kart kredytowych: 1 karta Szerokość szczeliny podawczej: 230 mm Napięcie: 230 V przeciętna szybkość niszczenia w metrach na minutę: 4 rekomendowana liczba użytkowników: 1 Poziom głośności: 72 db Kosz na ścinki: 22 l wymiary: 407 x 233 x 371 mm Waga netto: 5,8 kg Gwarancja na urządzenie: 2 lata Gwarancja na noże tnące: 5 lat automatyczny start/stop: tak Zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak Funkcja cofania/rewers: tak proces pracy w minutach: 6 on / 20 off Mechanizm niepodatny na zszywki: tak Zatrzymanie przy wyjętym koszu/zdjętej głowicy: tak sensor Safe Sense: tak Mechanizm wytrzymały na małe spinacze: tak Uchwyty do zdejmowania głowicy: tak przewód zasilający: tak Instrukcja obsługi w języku polskim: tak Kolor: czarna Konserwacja: ostrza tnące na ścinki wymagają oliwienia atest CE: tak Numer katalogowy producenta: 4606101 Kod EAN: 043859642854 Producent: Fellowes Produkty powiązane (Akcesoria): Oleje do niszczarek Worki do niszczarek Instrukcja obsługi niszczarki Fellowes 60Cs >>>> Warunki gwarancji niszczarki Fellowes 60Cs >>>> Dlaczego należy niszczyć zbędne dokumenty$153 (film) >>>> Opinie o niszczarce Fellowes 60Cs.

  Bogusława | 4 stycznia 2018 | 13:39 Ocena: 5.0 / 5 Opinia: spektakularny zarys i kolor, trochę głośno chodzi lecz tnie w mig. Polecam ten artykuł. Skali na 8/10. Ogólnie polecam. Zalety: -- Wady: -- nin | 3 października 2017 |

  08:26 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: Mieliśmy już niszczarkę tej producenta i sprawowała się bez zarzutów, czego oczekujemy również od nowo nabytej niszczarki 60Cs atuty: -- Wady: -- Piotr | 2 października 2017 | 09:56 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: OK, bez zarzutów.

  zalety: -- Wady: -- graza | 5 września 2017 | 22:40 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: Trudno ocenić, zbyt niedługo wykorzystywaniaję sprzęt. Jednak jak do tej pory nie mam uwag negatywnych mocne strony: wygląd | prosta obsługa | funkcjonalność Wady: -- Kamil |

  12 czerwca 2017 | 10:09 Ocena: 5.0 / 5 Opinia: Niszczarka dość głośna, ale wciąga papier, że aż miło. Sprzęt bardzo prawidłowy. Mocne strony: jakość | wygląd | wartość | prosta obsługa | funkcjonalność | wydajność Wady: -- vINCI |

  12 stycznia 2017 | 01:35 Ocena: 5.0 / 5 Opinia: Za niedługo użytkuję by w pełni miarodajnie ocenić, ale po niedługim użytkowaniu widać kolosalną różnicę w stosunku do tanich dyskontowych niszczarek. Trochę głośna lecz idzie jak czołg, zero zacięć.

  zalety: jakość | funkcjonalność Wady: głośność Łukasz | 22 października 2016 | 20:09 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: PO tygodniu używania mogę tylko napisać, iż niszczarka wydaje się wyjątkowo potężna i mam nadzieję, ze będzie długo mi służyła.

  zalety: -- Wady: -- małgorzata | 30 maja 2016 | 08:32 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: działa bez zarzutu mocne strony: jakość | wartość | funkcjonalność Wady: głośność Robert | 23 maja 2016 | 13:47 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: Jestem zadowolony atuty: cena |

  prosta obsługa | funkcjonalność Wady: -- piotr | 17 lutego 2016 | 12:26 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: Za niedługo użytkowana żeby ocenić. Atuty: wygląd Wady: -- ZbigniewA | 19 stycznia 2016 | 10:45 Ocena: 5.0 / 5 Opinia: Miałem już dwie niszczarki - "zabawki".

  Ta pracuje nad wyraz poprawnie, Najważniejsze, iż może dosyć długo pracować i nie zaklejają się noże. Super sprawa! żeby było by była trochę cichsza atuty: jakość | wygląd | prosta obsługa Wady: głośny Lukasz K.

  | 28 grudnia 2015 | 11:12 Ocena: 5.0 / 5 Opinia: wyjątkowo dobra jakość wykonania, wspaniały, postępowy wygląd. Produkt jest cichy, bezpieczny i prosty w obsłudze. Wystarczająco wielki pojemnik na ścinki, nieprzeciętne rozwiązanie do minimalnego biura.

  atuty: jakość | wygląd | wartość | prosta obsługa | funkcjonalność Wady: brak Witek | 14 grudnia 2015 | 12:16 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: Dobra jakość wykonania, błyskotliwy model. Atuty: -- Wady: -- piter | 2 września 2015 |

  08:41 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: Działa poprawnie, niszczenie 10 kartek naraz ma niezwykle ciężko, 5-7 oki. Mocne strony: jakość | prosta obsługa Wady: efektywność zbigniew | 16 lutego 2015 | 18:09 Ocena: 4.0 / 5 Opinia: Polecam!

  atuty: -- Wady: -- prezes | 5 lutego 2015 | 16:04 Ocena: 5.0 / 5 Opinia: super dobra mini biurowa niszczarka FELLOWS 60 Cs zalety: jakość | wygląd | wartość | prosta obsługa | funkcjonalność | wydajność Wady: -- Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać$154 Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

  Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.


☆ ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BLADE ☆

ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BLADE Najniższa Cena Online

☆ ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BLADE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BLADE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Omega Niszczarka 3w1 41218 + wyprzedaż! + zyskaj nawet 500 zł rabatu! + darmowy transport! ☆

Omega Niszczarka 3w1 41218 + wyprzedaż! + zyskaj nawet 500 zł rabatu! + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Omega Niszczarka 3w1 41218 + wyprzedaż! + zyskaj nawet 500 zł rabatu! + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OMEGA
 • Nazwa produktu: Omega Niszczarka 3w1 41218 + wyprzedaż! + zyskaj nawet 500 zł rabatu! + darmowy transport!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Stop pracy przy zapełnionym pojemniku:nie;automatyczny start i stop urządzenia:tak;Blokada bezpieczeństwa:nie;Format niszczonych dokumentów:A4;Opcja cofania:tak;Funkcje:automatyczny Start/Stop, funkcja cofania, zabezpieczenie cieplne;Gwarancja:12 miesięcy;dodatkowe informacje:osobny kosz na płyty CD;odcień obudowy:czarny;ilość kartek utylizowanych naraz:6 A4/70g;liczba kartek niszczonych jednorazowo:6;Maksymalna liczba arkuszy utylizowanych na dzień:0;Utylizuje:papier, karty kredytowe, płyty CD;Sygnalizacja pełnego pojemnika:nie;pojemność pojemnika w litrach:11 l;Poziom hałasu:0 dB;Poziom zabezpieczeń:P-1;typ cięcia:paski;Średnia prędkość utylizacji:2,9 m/min;Waga:0 kg;wymiary:0 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, kabel zasilający;Zabezpieczenie cieplne:tak;Sygnalizacja zacięcia papieru:nie


☆ Niszczarka Omega (5907595421058) ☆

Niszczarka Omega (5907595421058) Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka Omega (5907595421058) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Omega
 • Nazwa produktu: Niszczarka Omega (5907595421058)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Niszczarka Omega papier shredder 42105

  Niszczarka Omega to atrakcyjne i wytrzymałe urządzenie dla biur, niewielkich firm, a także dla domu. Cechuje ją obfita wytrzymałość przy średnim obciążeniu. Mnóstwo przydatnych funkcji, mimo to zachowując przystępną cenę. Niszczy 5 arkuszy papieru w jednym procesu. Samoczynna funkcja przeciwprzepięcia i przeciwprzegrzania. Możliwość ręcznego oczyszczenia ostrzy przez cofanie. Samoczynny Stop i Start. 2 letnia gwarancja na ostrza i rok na całe urządzenie. Jakość i skuteczność urządzenia potwierdzona niemieckim znakiem jakości TUV. Niszczarka posiada poziom bezpieczeństwa DIN1 oraz spełnia wytyczne oznakowania znakiem CE i ROHS.

  właściwości:
  - Do papieru, max jednorazowo 6 arkuszy 70g/m2
  - Sposób cięcia: Paski o szer. 6mm
  - prędkość niszczenia: 2,9m/min
  - Max. Szerokość dokumentu: 220mm
  - objętość kosza: 7 litrów
  - Wykrywanie papieru:automatycznie
  - Gwarancja: 1 rok, na ostrza 2 lata
  - Waga: 1,6kg


☆ Niszczarka p-30c marki Fellowes ☆

Niszczarka p-30c marki Fellowes Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka p-30c marki Fellowes - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FELLOWES
 • Nazwa produktu: Niszczarka p-30c marki Fellowes
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Fellowes P-30C to niewielkich rozmiarów niszczarka osobista przeznaczona do pracy o niskim natężeniu. Świetna do wykorzystania poprzez 1 osobę w domu. Niszczy jednorazowo do 6 kartek (70g) na ścinki 4x34 mm, P-4/T-4.

  dodatkowo niszczy dodatkowo dokumenty z śladowymi zszywkami, niewiele znaczącymi spinaczami i karty kredytowe. Fellowes P-30C posiada kosz, który pozwoli zachować czystość i porządek i funkcje takie jak: start/stop....


☆ en001 marki Reinston ☆

en001 marki Reinston Najniższa Cena Online

☆ en001 marki Reinston - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reinston
 • Nazwa produktu: en001 marki Reinston
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Stop pracy przy zapełnionym pojemniku:nie;samoczynny start i stop urządzenia:tak;Blokada bezpieczeństwa:nie;Format niszczonych dokumentów:A4;Opcja cofania:tak;Funkcje:automatyczny Start/Stop, funkcja cofania;Gwarancja:24 miesiące;kolor obudowy:czarny;ilość kartek utylizowanych naraz:6 A4/80g;ilość kartek niszczonych jednorazowo:6;Maksymalna ilość arkuszy utylizowanych na dzień:0;Utylizuje:papier, karty kredytowe;pojemność pojemnika w litrach:10 l;Poziom zabezpieczeń:2;Poziom hałasu:0;wariant cięcia:paski;Waga:1,5 kg;Wyposażenie:instrukcja obsługiPodobne zestawienia:


Najtańsze niszczarki ręczne – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze niszczarki ręczne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich niszczarek ręcznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 ☆

Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ESPERANZA
 • Nazwa produktu: Niszczarka Esperanza Blade z Koszem, 9_38597
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

   Niszczarka do Papieru BLADE EN101 z koszem. Prosta obsługa i designerskie wykończenie! Urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym biurze! Jednym z podstawowych komponentów wyposażenia każdego biura czy firmy jest właśnie niszczarka, znikome urządzenie, dzięki któremu realne jest prędkie i bezpieczne pocięcie obszernej ilości dokumentów zawierających dane osobowe np.

  klientów. Pamiętaj o tym, iż takich dokumentów nie można od tak wyrzucić do kosza - prawie zawsze zawarte są w nich wyjątkowo szczegółowe dane (adres, pesel, nr. Dowodu osobistego itp.) jeżeli wpadną w niepowołane ręce możesz przysporzyć obszernych problemów swojemu klientowi i sobie!

  Nowa, wysokiej jakości niszczarka z koszem dedykowana do cięcia papieru. Nieduża, potężnie i estetycznie wykonana z całą pewnością w komponuje się w aranżacja każdego biura. Urządzenie szczególnie proste w obsłudze, wyekwipowana w funkcję autostart i rewers.

  Urządzenie w szybki i prosty sposób zniszczy naraz aż 5 kartek papieru A4, zamieniając je w ścinki o długości ok.7 mm. W pełni bezpieczna dla użytkownika - nasz produkt posiada szereg zabezpieczeń m.in.: zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeciążeniem i automatyczna blokada pracy przy wyjętym koszu czy zdjętej głowicy.

  Lekka i ergonomiczna - z łatwością możesz ją przenieść z biura do domu i odwrotnie! Zasilana z gniazdka sieciowego. Dostępna w kolorze czarnym. Mocne strony produktu: - produkt nowy, wysokiej jakości; - wykonany z najkorzystniejszych, najtrwalszych materiałów; - profesjonalna niszczarka do papieru z pojemnym koszem; - ekspresowo tnie choćby do 5 kartek papieru jednocześnie; - urządzenie świetnie spełni oczekiwania w każdym biurze oraz domu; - innowacyjny design; - estetyczne wykonanie; - prosta obsługa; - lekka i praktyczna, nietrudna w przenoszeniu; - bezpieczne stosowanie; - certyfikat CE; Specyfikacja techniczna towaru: - pojemność kosza: 10L; - maksymalna liczba niszczonych kartek: 5 sztuk; - rodzaj cięcia: paski; - posiada przyciski Rewers oraz AUTOSTART; - rozmiar/wariant cięcia: 220mm x 300mm / ścinki 7mm; - liczba niszczonych arkuszy: 5/80 g; - szybkość cięcia: 3,5 m/min; - poziom bezpieczeństwa: DIN3; - zasilanie: 230v/50Hz; - kolor: czarny; - waga produktu: 1,5 kg.

  Funkcje bezpieczeństwa: - zabezpieczenie przed przegrzaniem/przeciążeniem; - blokada bezpieczeństwa; Niszczarka znajduje się w mocnym, estetycznym pudełku. Profesjonalna niszczarka do dokumentów. Asygnowana do prędkiego niszczenia papieru.

  Estetycznie wytwarzana, lekka i praktyczna, zaopatrzona w kosz o objętości 10 l, bezpieczna w użyciu. Obowiązkowe wyposażenie każdego biura. Przystępna w kolorze czarnym....


☆ Niszczarka ACTIVEJET ASH-0603H, 2_270001 ☆

Niszczarka ACTIVEJET ASH-0603H, 2_270001 Najniższa Cena Online

☆ Niszczarka ACTIVEJET ASH-0603H, 2_270001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACTIVEJET
 • Nazwa produktu: Niszczarka ACTIVEJET ASH-0603H, 2_270001
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  Niszczarka automatyczna producenta ACTIVEJET. Niszczy do 6 kartek papieru A4 równocześnie, karty plastikowe, a także zalaminowane dokumenty. Niszczarka oferuje funkcje cofania papieru i zabezpieczenie przed przegrzaniem/przeciążeniem....

☆ Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) ☆

Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Niszczarka blade en104 (e5901299902615) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! (5901299902615)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:

  Niszczarka EsperanzaDokumenty, które zawierają dane osobowe oraz informacje wrażliwe powinny być przechowywane i niszczone w adekwatny sposób. Niszczarka do dokumentów pozwala na ich utylizację, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa niszczonych oraz jest gwarancją, że treść dokumentów nie zostanie już odczytana poprzez osoby niepożądane.

  Niszczarka Esperanza bez kosza to konkretne i proste w obsłudze urządzenie. Niszczarka do papieruNiszczarka do dokumentów charakteryzuje się kilkoma istotnymi zmiennymi. Dany model urządzenia do niszczenia dokumentów będzie trafny w danym biurze w zależności od jego potrzeb, a także ilości niszczonych dokumentów.

  Na co należy zwrócić uwagę w przypadku niszczarki Esperanza? Niszczarka Esperanza – specyfikacja technologicznaCo niszczy? – wytrzymała niszczarka Esperanza niszczy w jednym procesu 5 kartek A4 o gramaturze 80 g, które tnie na paski o szerokości ok.

  7 mm.Dla kogo? – niszczarka stanie na wysokości zadania w głównej mierze w drobnym biurze i w domu.właściwości budowy – niszczarka Omega to konkretne urządzenie, które obszerny otwór szczeliny tnącej, usprawniający wkładanie materiałów do niszczenia.

  bezproblemowo można włożyć do niego arkusze formatu A4.Kosz na ścinki: niszczarka nie ma kosza na ścinki, zatem można do niej dobrać dowolny pojemnik o szerokości: 280 mm ÷ 360 mm. Niszczarka biurowa Esperanza – atrybuty szczególne 1.

  Poziom bezpieczeństwa niszczonych informacji: każda niszczarka wyekwipowana jest w określony sposób cięcia materiałów, który scala się z mniejszym lub większym poziomem bezpieczeństwa. Poziom ten powinien być dostosowany do charakteru informacji zawartych na niszczonych dokumentach.

  Określa się go jako poziom bezpieczeństwa DIN. DIN dokumenty D1, P1: oferowany poprzez niszczarkę Esperanza sposób niszczenia dokumentów spełnia pierwszy poziom bezpieczeństwa według normy DIN 32757, a także poziom P-1 według normy DIN 66399.

  Urządzenie pozwala zatem na wspaniałą ochronę informacji zawartych na ogólnych dokumentach wewnętrznych, które nie zawierają wrażliwych danych, takich jak zbędne materiały promocyjne, notatki, a także prospekty.

  2. Bezpieczne niszczenie: niszczarka wyekwipowana jest w funkcję automatycznego startu, a także w funkcję rewersu. Jeszcze blokadę bezpieczeństwa, a także wyłącznik termiczny. Wszystkie wymienione funkcje wpływają na zapewnienie bezpiecznego sposobu niszczenia dokumentów.

  Esperanza – o producencieEsperanza to jeden z największych producentów nośników , a także akcesoriów komputerowych. Produkty tej producenta wykorzystują osiągnięcia najnowszych technice, a ich wysoka jakość potwierdzana jest wielokrotnie poprzez niezależne testy konsumenckie oraz otrzymane nagrody.

  Niszczarki Esperanza to z zasady mocne urządzenia, które umożliwiają niszczenie dokumentów w sposób bezpieczny.


☆ Activejet niszczarka ASH-0603H ☆

Activejet niszczarka ASH-0603H Najniższa Cena Online

☆ Activejet niszczarka ASH-0603H - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Activejet niszczarka ASH-0603H
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BEZ KOSZA BLADE, EN104 ☆

ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BEZ KOSZA BLADE, EN104 Najniższa Cena Online

☆ ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BEZ KOSZA BLADE, EN104 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis niszczarki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: ESPERANZA NISZCZARKA DO PAPIERU BEZ KOSZA BLADE, EN104
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Niszczarki do dokumentacji
 • Charakterystyka / Opis numeratora:
  duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Podsumowanie, czyli jaka niszczarka ręczna najlepsza?


Najlepsza niszczarka ręczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza niszczarka ręczna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze niszczarki dokumentacji – Ranking na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych niszczarek ręcznych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych niszczarek danych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka niszczarka ręczna opinie,
 • dobra niszczarka ręczna cena,
 • niszczarka ręczna ranking,
 • niszczarka ręczna jaka najlepsza.


Podobne zestawienia:


Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...