Najlepsze sokowirówki wolnoobrotowe w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek wolnoobrotowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sokowirówek wolnoobrotowych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek wolnoobrotowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do owoców i warzyw.

Jakie sokowirówki wolnoobrotowe najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki wolnoobrotowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking sokowirówek wolnoobrotowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 19
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Demonstrujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą należycie spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden składnik nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przyjazną wyciskarką nie tylko w używaniu. Ponadto jej przenoszenie jest niezwykle proste. A wszystko to wszystko to perfekcyjnie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek pozwala na przygotowanie soku z najróżniejszych komponentów, które trafią do Twojej szklanki doskonałe wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. W dodatku jego praca jest szczególnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • lepsza misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dodatkowe wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najbardziej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak duży otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na śladowe kawałki!

  ponadto system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  luksusowy design
  nowoczesny, wytwarzany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne kolory - grafitowy, biały, czerwony i szampański w szykownym matowym wydaniu powodują, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty techniczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w tworzeniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Przedstawiamy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą należycie spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli choćby jeden element nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest szczególnie przyjazną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. W dodatku jej przenoszenie jest szczególnie proste. A wszystko to wszystko to wyśmienicie wkomponowane w ekskluzywny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z różnych części, które trafią do Twojej szklanki idealne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest wyjątkowo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który olśni najmocniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce uwydatnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak pokaźny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na niewiele znaczące kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  nowoczesny, tworzony z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wytwornym matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty technologiczne

☆ Tefal ZC255 ☆

Tefal ZC255 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC255 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC255
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL Infiny Press ZC255B z technologią Cold Pressing ZC255B Do 2x więcej soku, 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy*! Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak nieskomplikowane!

  technologia wyciskania umożliwia delikatne wytłaczanie soku z owoców i warzyw przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku, koloru i najczęściej wszelkich elementów odżywczych. Niska szybkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać wyśmienity i trwalszy sok.

  Infiny Juice należy do nowej generacji wyciskarek, umożliwiających przygotowanie soków o jednolitej konsystencji, pełnych znakomitego smaku. Infiny Juice odznacza się instynktownym montaż i ergonomicznym używaniem.

  Cicha technologia zezwala na korzystanie z wyciskarki o każdej porze dnia. Wyciskarka jest wyposażona w dwa dzbanki, jeden na sok, drugi na wyciśnięty miąższ oraz zdejmowane nieskomplikowane do czyszczenia.

  Po wyciskaniu soku starczy zwykłe opłukanie. Do 2x więcej soku, 1/4 więcej energii, 2x więcej młodości* Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska przez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta skuteczna technologia pozwala na wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C i 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najmocniej efektywną sokowirówką (Tefal ZN65).

  System zabezpieczający przed kapaniem Niezależnie od wszystkiego, blat pozostaje czysty! Dzięki systemowi zabezpieczającemu przed kapaniem Twoja kuchnia będzie lśnić czystością, bez względu na ilość przygotowanych soków.

  Rozkoszuj się smakiem owoców bez zbędnych trosk! Filtr do soków Dzięki wyciskarce Infiny Juice z filtrem do soków zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek! Sok z owoców, w tym miękkich (jagody), warzyw, a choćby ziół…Smakowita i kolorowa przyjemność w jednej szklance!

  1 komin z popychaczem instynktowny montaż i ergonomia wykorzystania, obfita wygoda każdego dnia! Nie marnuj energii na rozmyślanie jak złożyć wyciskarkę; wykorzystaj ją w kreatywny sposób – wymyślając nowe polaczenia smaków i wytwarzając nieodkryte do tej pory przepisy!

  Cicha praca Masz ochotę na sok w środku nocy, lecz wszyscy inni domownicy śpią? Żaden problem, sokowirówka pracuje wyjątkowo cicho, zatem o każdej porze dnia i nocy możesz rozkoszować się ulubionymi smakami nie przejmując się spokojnym snem domowników.

  Do 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy! Niska szybkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać wspaniały i trwalszy sok. Sokowirówka jest zaprojektowana tak, by wyciskać z owoców i warzyw jak najwięcej wartości odżywczych, byś mógł się cieszyć pełnią zdrowia w każdej szklance.

  Do 2x więcej soku! technologia wyciskania Infiny Juice pozwala uzyskać do 2x więcej soku klasyczna sokowirówka. Ciesz się podwójnie lub podziel się ta radością z najbliższymi. Dzbanek na sok i dzbanek na wyciśnięte pozostało...


☆ Eldom PJ400 ☆

Eldom PJ400 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PerfectJuicer PJ400

  - szczególnie estetyczne wykonanie
  - dopracowana do perfekcji
  - wytrzymała
  - stalowa obudowa
  - do 30% więcej soku
  - cicha praca
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - dopełniające zabezpieczenie podczas pracy
  - technologia HEAVY PRESS - ślimacznica wytworzona z utwardzonych żywic pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - 80 obrotów na minutę
  - sitko posiada drobniejsze mikrootwory - ze stali nierdzewnej umocnionej pierścieniem z żywic
  - uzupełniające sito z pokaźniejszymi oczkami wyśmienite do musów, Smoothie
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr ze stali nierdzewnej
  - niskie zużycie energii: 400W
  - pojemnik na odpadki o pojemności 1l
  - popychacz
  - w zestawie szczoteczka do czyszczenia
  - antypoślizgowe stopki
  - moc: 400W
  - napięcie 230V~50Hz
  - gwarancja 24 m-ce "door to door"


  Sitko o obszerniejszych mikrootworach do musów i Smoothie
  Sito do musów, o obszerniejszych mikrootworach, specjalnie dla fanów gęstszych,
  bardziej "musowatych" soków. Rewelacyjnie pasuje ono do sporządzania musów
  z truskawek, malin, kiwi, itp. Oraz przecieru pomidorowego.
  Wielu konsumentów używa tego sita jeszcze do wyciskania soku z cytrusów.
  Pozwala nam na robienie pysznych i pożywnych musów, deserów, pomidorów, przecierów,
  oraz gęstych soków z pokaźniejszą ilością błonnika.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest lepsze od tradycyjnej sokowirówki?
  konwencjonalna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie nadaje się do warzyw
  liściastych i ziół, a szybko obracające się ostrza powodują wzrost temperatury
  powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce,
  warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę poprzez sito.
  Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, niepodatnemu na zużycie mechanizmowi
  wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe składniki pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej przezroczysty,
  bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, aniżeli uzyskany poprzez użycie
  konwencjonalnej sokowirówki. Nieznaczna piana wskazuje na nieznaczne napowietrzenie,
  co zezwala na dłuższy w sytuacji soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę
  okres przydatności do spożycia.  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i montażu.
  Przygotowanie urządzenia do pracy nie powoduje żadnych trudności, podobnie
  jak jego czyszczenie. Wystarczy przepłukać urządzenie niewielką ilością
  wody,pousuwać suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.  unikatowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala,
  dzięki pracy na niskich obrotach, dostać zdrowy i energetyczny sok
  w postaci esencjonalnego ekstraktu.  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie stwarza hałasu,
  jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i efektywnie wyciska sok
  z owoców lub warzyw.  Praca non stop
  PerfectJuicer może pracować non stop, wyciskając produkty i usuwając
  systematycznie wyciśnięte resztki. Nie ma konieczności zatrzymywania
  urządzenia w celu opróżnienia pojemnika z pozostałości po owocach
  i warzywach  Bądź twórcą znakomitych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to rewelacyjny nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków
  świeżych, kompletnie naturalnych i bez konserwantów.
  Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, iż świeżo wyciśnięte
  soki są źródłem witamin, enzymów, z łatwością przyswajalnych minerałów
  i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują
  w przeciwutleniacze, mające zbawienny wpływ na zdrowie.
  Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są szczególnie smaczne
  i zawierają wielkie ilości wartościowych substancji.  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki innowacyjnej
  technologii opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać obszerniejsze
  ilości soków o aktywnym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych,
  witamin i enzymów.  Moc życiodajnych komponentów
  prekursorski system wyciskania użyty w PerfectJuicer sprawia,
  że proces wyciskania jest finezyjny, staranny, wydajny i wydajny.
  Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe elementy
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym
  posiłkiem.  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są nad wyraz bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój
  organizmu i wzrok oraz w witaminę C, która ulepsza naszą oporność.
  - Dostarczają wyraźnie pokaźniejsze, niż w soku uzyskanym w tradycyjnej sokowirówce,
  ilości błonnika, który eliminuje toksyczne substancje i uniemożliwia rozwojowi
  miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami
  (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu
  i mają pokaźne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.
☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy niepokaźnej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała szybkość wyciskania oraz funkcja reverse widocznie ułatwiają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dodatkowe funkcje zwiększające wygodę korzystania, komfortowo cicha praca i budowa upraszczająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technika Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy nieznacznej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała prędkość oraz funkcja reverse pokaźnie usprawniają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy odszuka się w Twoim soku: dużo, trochę albo zero.

  Dzięki szerokiej obszerności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, żeby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, żeby powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli radować się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: komfortowe mycie wyjmowanych części w zmywarce, a także wykwintna forma, zachęcająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz mnóstwo zdrowych korzyści! Podstawowe dane: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną liczba soku, przy minimalnej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Prosta obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała prędkość pracy i funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, sprawiają, iż obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak lubisz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego liczba w soku: dużo, trochę lub zero. Wygoda - obszerne pojemniki Dzięki znacznej obszerności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, by opróżnić naczynia.

  parametry: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, ilość filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem uniemożliwiającym kapaniu, pojemność dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, szybkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja szybkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe Removable parts, Moc: 150, kolory: CZARNO-CZERWONY, pojemność pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Sokowirówka, wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców cold press 65 marki Santos ☆

Sokowirówka, wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców cold press 65 marki Santos Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka, wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców cold press 65 marki Santos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Santos
 • Nazwa produktu: Sokowirówka, wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców cold press 65 marki Santos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Wyciskarka do soków 65 | 650W | 200x300x(H)350mm, Opis towaru: Wyciskarka do soków Santos 65 to rozwiązanie do wszystkich barów z sokami, restauracji i sklepów, w których sok ma być wyciskany na żądanie, na oczach klienta.

  To nowy sposób wyciskania soku. Wyjątkowo powolne wyciskanie wszystkich rodzajów owoców, warzyw, zieleniny i zachowanie witamin, wartości odżywczych, enzymów i minerałów. Firma Santos posiada dwa patenty na system wyciskania na zimno, który jest prawdziwą innowacją na rynku.

  BŁYSKAWICZNE WYCISKANIE NA ZIMNO: po prostu naciśnij i pij! Przemysłowa wyciskarka do soków wyciskająca na zimno: Aluminiowa obudowa i strefa na składniki ze stali rdzoodpornej. Zaopatrzona w bezusterkowy silnik indukcyjny.

  Heavy duty. Nowy sposób wyciskania: ustaw szybkość i wymiar przefiltrowania, żeby uzyskać taki sok, jaki chcesz. Świeżo wyciskany sok na żądanie, na oczach klientów. Wyciskanie na zimno zachowuje maksymalną ilość wartości odżywczych, enzymów, minerałów i witamin.

  Wsad XL: obfity otwór wsadowy Ø79,5mm, by wyciskać całe owoce i warzywa. Krojenie na kawałki nie jest wymagane. Przystępne czyszczenie: Wyjmowany popychacz i system wyciskający dla łatwego czyszczenia (przypasowano do zmywarek).

  nieszablonowa wydajność: Maksymalna ekstrakcja soku. Speyfikacja techniczna: Silnik Jednofazowy, 220 - 240 V - 50/60 Hz - 650 W 100 - 120 V - 50/60 Hz - 650 W, prędkość: Od 5 do 80 obrotów na minutę, Waga Netto: 28 kg W opakowaniu: 31 kg, wymiary: Netto D: 200 mm W: 350 mm H: 650 mm, wymiary: W opakowaniu D: 350 mm W: 500 mm H: 700 mm, JAKIE SĄ KORZYŚCI WYCISKARKI DO SOKÓW NA ZIMNO marki SANTOS? URZĄDZENIE PRZEMYSŁOWE: Aluminiowa pokrywa ze strefą na elementy ze stali nierdzewnej.

  wyekwipowane w niezawodny silnik indukcyjny. NOWY SPOSÓB WYCISKANIA SOKU: ustaw pożądaną szybkość i wymiar oczyszczania, aby uzyskać taki sok, jakiego chcesz. Każdego soku! ŚWIEŻY I CZYSTY SOK: Świeży i minimalistyczny sok robiony na żądanie, na oczach klienta.

  Minimal utrata soku. Wyciskanie na zimno zachowuje maksymalną liczba wartości odżywczych, enzymów, minerałów i witamin. OPŁACALNOŚĆ: Maksymalna ekstrakcja soku (nieprzeciętna skuteczność). Łatwa OBSŁUGA: nad wyraz pokaźny wsad.

  Wyjmowany popychacz i system wyciskający dla nieskomplikowanego czyszczenia. Pliki do pobrania: Pobierz broszure


☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) ☆

Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) Najniższa Cena Online

☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HB Polska
 • Nazwa produktu: Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Maksimum witamin niewątpliwie wkomponuje się w stylistykę kuchni. Zadbaj o swoje zdrowie i przygotuj prawdziwą bombę witaminową z wyciskarką wolnoobrotową producenta HB. Dzięki swojej kompaktowej budowie wyciskarka HB SJ0152S nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jej oryginalny i innowacyjny wygląd z całą pewnością wkomponuje się w stylistykę każdej kuchni.

  bardzo cicha HB SJ0152S ma silnik o mocy 150 W. Krystaliczność wyciąganego soku zagwarantuje technika wyciskania na zimno, z szybkością 80 obrotów na minutę. Obszerny otwór wlotowy umożliwia wrzucanie obszerniejszych kawałków owoców i warzyw.

  Wyciskarka cechuje się bardzo niskim poziomem hałasu - poniżej i drgań, poprzez można używać ją o dowolnej porze, bez obawy, iż zakłócimy spokój innych domowników. Nietrudna w czyszczeniu W pakiecie HB SJ0152S znajdują się dwa pojemniki: na sok i na miąższ o obszerności 1 litra, sito do soków z miąższem i smoothie, sito do lodów oraz sito do wyciskania soku.

  Poszczególne części wyciskarki są z łatwością rozbieralne i wystarczy przepłukać je pod wodą. HB SJ0152S posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz zabezpieczenie przed uruchomieniem w przypadku nieprawidłowego złożenia....


☆ Sokowirówka mr-808 marki Maestro ☆

Sokowirówka mr-808 marki Maestro Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka mr-808 marki Maestro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Maestro
 • Nazwa produktu: Sokowirówka mr-808 marki Maestro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  SOKOWIRÓWKA MAESTRO MR-808 Moc: 220-240V, ~50Hz, 150W Sokowirówka o ergonomicznym ksztalcie progresywny design Wygoda i prostota w uzytkowaniu i czyszczeniu posiada funkcje rewers i system ochronny Do warzyw i owoców Niski poziom szumu i wibracji Duza skutecznosc wyciskania soku Przygotowywanie soku z twardych i miekkich produktów Kolor: CZERWONY

☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) ☆

Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) Najniższa Cena Online

☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox Wyciskarka wolnoobrotowa Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox to wyciskarka wolnoobrotowa dedykowana wszystkim miłośnikom samodzielnie przygotowywanych zdrowych i oryginalnych soków.

  Dzięki progresywnej technice ekstrakcji na zimno - cenne elementy odżywcze z owoców i warzyw są zachowywane, ponieważ wyciskanie odbywa się bez cięcia, a także ich nadmiernego podgrzewania i utleniania.

  efektem powolnego wytłaczania jest świeży, jednolity i krystaliczny napój, bogaty w elementy odżywcze. Szczegółowe dane Główne cechy sokowirówki Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox: - dziubek niekapek, - dwa pojemniki: jeden na sok, a drugi na odpady, - otwór o średnicy 7 cm do wkładania owoców i warzyw, - nieskomplikowany demontaż i czyszczenie, - efektywność większa do 30 % w porównaniu do tradycyjnej sokowirówki!


☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7067 Czarny (8595631002049) ☆

Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7067 Czarny (8595631002049) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7067 Czarny (8595631002049) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Concept
 • Nazwa produktu: Sokowirówka Concept HOME MADE JUICE LO7067 Czarny (8595631002049)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  progresywna wyciskarka wolnoobrotowa Concept z szerokim 7,5 cm wlotem do całych miękkich owoców i warzyw bez straty czasu na krojenie. Wyciska poradzi sobie z 1,5 kg porzeczek w 2 minuty – to znakomity SPECJALISTA NA PORZECZKI. Dzięki dwufazowemu procesowi wyciskania owoce i warzywa są najpierw rozgniatane, a następnie wyciskany jest sok. Dbaj o swoje zdrowie, wyciskarka LO7065 ma o 40% pokaźniejszą wydajność od klasycznych sokowirówek i wyciskarek.Urządzenie pokazuje 3 urządzenia w 1: oprócz charakterystycznej funkcji wyciskania soku dodatkowe dwa sita pozwalają na przygotowanie zdrowego, zielonego smoothie lub owocowego koktajlu z jogurtu czy mleka.Powstałe odpady są bardzo suche, można użyć ich do przygotowania warzywnych burgerów czy pasztecików. Funkcja Anti Drip zezwala na szybką zamianę pojemników bez skażenia blatu czy konieczności zatrzymania pracy wyciskarki. Wystarczy wcisnąć Anti-drip wymienić zbiornik i gotowe! W zestawie znajdują się specjalne naklejki, którymi każdy członek rodziny oznaczy swój kubek lub butelkę ze świeżym sokiem. Akcesoria: szczoteczka do czyszczenia sitka pojemnik na sok 1 l pojemnik na odpady 1 l sitko do smoothie sitko do deeserów na zimno popychaczParametry technologiczne: 75 mm wielkość otworu prosta obsługa jedną ręką łatwe czyszczenie - w pełni rozbieralna, starczy przepłukać wodą i wykorzystać szczoteczki dołączonej do zestawu zamknięcie Anti Drip system bezpieczeństwa nóżki przeciwpoślizgowe prędkość: max 60 obr./min kolor: czarny + metaliczny moc: 240 W napięcie: 220 - 240 V poziom hałasu: 57 dB

☆ Eta Sokowirówka vital press 1032 90000 czarny (8590393254217) ☆

Eta Sokowirówka vital press 1032 90000 czarny (8590393254217) Najniższa Cena Online

☆ Eta Sokowirówka vital press 1032 90000 czarny (8590393254217) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ETA
 • Nazwa produktu: Eta Sokowirówka vital press 1032 90000 czarny (8590393254217)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Wyciskarka do owoców ETA Vitla Press z powolnym wyciskaniem soku z maksymalną ochroną witamin, elementów odżywczych i dynamiczności smaku. ETA Vital Press jest zalecany dla tych, którzy żyją zdrowo i którzy chcą dla swego ciała to, co najkorzystniejsze. Perfekcyjny do przygotowania diety RAW. Doskonałe wyciśnięcie owoców, warzyw i soków świeżych ziół stworzy pełne i orzeźwiające smaki, które można kosztować podczas śniadania. Dużą dawką witamin rano obudzisz swoje ciało i dodasz mu dużo energii. Wyciskarka tworzona jest z wyjątkowo wytrzymałego i wysokiej jakości materiału,który jest nieszkodliwy i bardzo prosty w obsłudze i utrzymaniu. Posiada dwa otwory do napełniania, które sprawiają, iż przetwarzanie jest szybsze a przy użyciu wielu minimalistycznców, wymieszanie smaków jest równomierne. Wyciska powoli,starannie. Sok z owoców i warzyw zachowuje większość witamin, dla organizmu ważnych komponentów odżywczych, a zwłaszcza swój smak. Sterowanie urządzania jest dotykowe z sygnalizacją świetlą pracy, żeby widzieć aktualną funkcję wyciskarki. Posiada funkcję STOP do natychmiastowego przerwania wyciskania soku albo funkcję REVERSE pracy odwrotnej silnika w sytuacji wielkich ilości surowców w przestrzeni wyciskania....


Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki wolnoobrotowe – Ranking na sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki wolnoobrotowe, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich sokowirówek wolnoobrotowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sokowirówka BUD Electric Juicer B BJ08 ☆

Sokowirówka BUD Electric Juicer B BJ08 Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka BUD Electric Juicer B BJ08 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BUD
 • Nazwa produktu: Sokowirówka BUD Electric Juicer B BJ08
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Sokowirówka BUD Electric Juicer B jest lekka i kompaktowa, o wymiarach 92,5 x 355mm więc bezproblemowo zmieści się w każdej kuchni. Automatyczne oddzielanie soku i pozostałości pozwala uzyskać łagodny w smaku, czysty, świeży sok....

☆ Sokowirówka mr-808 marki Maestro ☆

Sokowirówka mr-808 marki Maestro Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka mr-808 marki Maestro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Maestro
 • Nazwa produktu: Sokowirówka mr-808 marki Maestro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  SOKOWIRÓWKA MAESTRO MR-808 Moc: 220-240V, ~50Hz, 150W Sokowirówka o ergonomicznym ksztalcie innowacyjny design Wygoda i prostota w uzytkowaniu i czyszczeniu ma funkcje rewers, a także system ochronny Do warzyw i owoców Niski poziom szumu i wibracji Duza sprawnosc wyciskania soku Przygotowywanie soku z twardych i miekkich produktów Kolor: CZERWONY

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w ☆

Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  SJV601 SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA

  Świeżo wyciskane soki posiadają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele, a także wzmacniają nasz system immunologiczny. Bez dwóch zdań sporym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, iż łatwiej te produkty wypić, niż zjeść.

  Co więcej, do soku można dodać te komponenty, których najczęściej się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a stanowczo dla zdrowia dzieci. Dodając ich niewielką ilość w połączeniu z ulubionym składnikiem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 producenta Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które mają wszystkie wartości odżywcze.

  progresywnA technologia

  SJV601 to wysokiej jakości sokowirówka, cechująca się niezwykłą sprawnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty i prędki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok. Urządzenie pozostało zaopatrzone w silnik o mocy 400W, dzięki czemu możemy wytłoczyć sok choćby z twardych owoców i warzyw. Szybkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i komponenty tnące nieprzeciętną produktywność sokowirówki choćby podczas wyciskania soku z najtwardszych owoców. W porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, SJV601 znamionuje się wyjątkowo cichą pracą na poziomie 70 dB. Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą efektywność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.

  wspaniałA ERGONOMIA
  Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki. Tuba o średnicy 85mm pomieści choćby duże fragmenty warzyw i owoców, dzięki czemu zaoszczędzisz czas niezbędny na ich przygotowanie. Pionowa konstrukcja rozszerza zaś wygodę stosowania. W dwóch osobnych pojemnikach o pojemności 1l przygotujesz sok i pulpę.

  innowacyjnY DESIGN
  Stylowa pokrywa ze stali nierdzewnej sprawi, iż sokowirówka SJV601 będzie genialnym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie zostało w dodatku zaopatrzone w funkcję zapobiegającą kapaniu soku, dzięki temu nasz blat pozostanie w znakomitym stanie poprzez cały okres przygotowywania soku. Odłączane elementy można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Części plastikowe są pozbawione krzywdzącego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, iż przyrządzane przez Ciebie soki o koktajle będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe!


  Akcesoria w pakiecie

  - Sokowirówka
  - Pojemnik na sok
  - Pojemnik na pulpę


  Pozostałe atrybuty

  - kształt ślimaka zaprojektowany aby najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
  - Uzyskuje do 90% soku z owoców!
  - Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita
  - Bieg wsteczny
  - Metalowe przekładnie wydajność wyciskania soku nawet z najtwardszych owoców i warzyw
  - nieskomplikowane czyszczenie (części zdejmowalne można myć w zmywarce)
  - Blokada kapania soku
  - Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)


☆ Eldom PJ400 ☆

Eldom PJ400 Najniższa Cena Online

☆ Eldom PJ400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Eldom PJ400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PerfectJuicer PJ400

  - stanowczo estetyczne wykonanie
  - dopracowana do perfekcji
  - wytrzymała
  - stalowa obudowa
  - do 30% więcej soku
  - cicha praca
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - uzupełniające zabezpieczenie w trakcie pracy
  - technologia HEAVY PRESS - ślimacznica produkowana z utwardzonych żywic pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc albo warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - 80 obrotów na minutę
  - sitko ma drobniejsze mikrootwory - ze stali nierdzewnej umocnionej pierścieniem z żywic
  - dodatkowe sito z pokaźniejszymi oczkami świetne do musów, Smoothie
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr ze stali rdzoodpornej
  - niskie zużycie energii: 400W
  - pojemnik na odpadki o objętości 1l
  - popychacz
  - w pakiecie szczoteczka do czyszczenia
  - przeciwpoślizgowe stopki
  - moc: 400W
  - napięcie 230V~50Hz
  - gwarancja 24 m-ce "door to door"


  Sitko o obszerniejszych mikrootworach do musów i Smoothie
  Sito do musów, o obszerniejszych mikrootworach, specjalnie dla fanów gęstszych,
  bardziej "musowatych" soków. Perfekcyjnie nadaje się ono do sporządzania musów
  z truskawek, malin, kiwi, itp. I przecieru pomidorowego.
  Wielu konsumentów używa tego sita także do wyciskania soku z cytrusów.
  Pozwala nam na robienie pysznych i pożywnych musów, deserów, pomidorów, przecierów,
  oraz gęstych soków z większą ilością błonnika.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest ulepszone od klasycznej sokowirówki?
  tradycyjna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie nadaje się do warzyw
  liściastych i ziół, a ekspresowo obracające się ostrza powodują wzrost temperatury
  powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce,
  warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę przez sito.
  Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, odpornemu na zużycie mechanizmowi
  wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe elementy pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej krystaliczny,
  bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, aniżeli uzyskany przez zastosowanie
  klasycznej sokowirówki. Mała piana wskazuje na niepokaźne napowietrzenie,
  co umożliwia dłuższy w przypadku soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę
  okres przydatności do spożycia.  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i montażu.
  Przygotowanie urządzenia do pracy nie sprawia żadnych trudności, podobnie
  jak jego czyszczenie. Starczy przepłukać urządzenie niewielką ilością
  wody,polikwidować suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.  wyjątkowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala,
  dzięki pracy na niskich obrotach, dostać zdrowy i energetyczny sok
  w postaci esencjonalnego ekstraktu.  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie stwarza hałasu,
  jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i sprawnie wyciska sok
  z owoców lub warzyw.  Praca non stop
  PerfectJuicer może pracować non stop, wyciskając produkty i usuwając
  systematycznie wyciśnięte resztki. Nie ma konieczności zatrzymywania
  urządzenia w celu opróżnienia pojemnika z pozostałości po owocach
  i warzywach  Bądź twórcą nieprzeciętnych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to wspaniały nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków
  świeżych, całkowicie naturalnych i bez konserwantów.
  Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, że świeżo wyciśnięte
  soki są źródłem witamin, enzymów, łatwo przyswajalnych minerałów
  i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują
  w przeciwutleniacze, posiadające zbawienny wpływ na zdrowie.
  Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są szczególnie smaczne
  i zawierają spore ilości wartościowych substancji.  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki innowacyjnej
  technologii opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać większe
  ilości soków o dynamicznym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych,
  witamin i enzymów.  Moc życiodajnych elementów
  nowatorski system wyciskania wykorzystany w PerfectJuicer sprawia,
  że proces wyciskania jest subtelny, precyzyjny, efektywny i produktywny.
  Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe składniki
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym
  posiłkiem.  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są niezwykle bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój
  organizmu i wzrok i w witaminę C, która ulepsza naszą odporność.
  - Dostarczają wyraźnie większe, niżeli w soku uzyskanym w konwencjonalnej sokowirówce,
  ilości błonnika, który likwiduje toksyczne substancje i zapobiega rozwojowi
  miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami
  (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu
  i mają wyraźne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.
☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy znikomej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała prędkość wyciskania oraz funkcja reverse znacznie usprawniają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dopełniające funkcje zwiększające wygodę korzystania, komfortowo cicha praca oraz budowa ułatwiająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technika Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy znikomej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała szybkość i funkcja reverse znacznie ułatwiają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy odszuka się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

  Dzięki wielkiej objętości dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, żeby powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli radować się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: komfortowe mycie wyjmowanych części w zmywarce i szykowna forma, zachęcająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz niemało zdrowych korzyści! Podstawowe informacje: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną liczba soku, przy małej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Prosta obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała prędkość pracy oraz funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, powodują, iż obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak lubisz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego ilość w soku: dużo, trochę albo zero. Wygoda - pokaźne pojemniki Dzięki sporej obszerności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, by opróżnić naczynia.

  parametry: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, ilość filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu, objętość dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, prędkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja szybkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe Removable parts, Moc: 150, odcienie: CZARNO-CZERWONY, pojemność pojemnika na miąższ: 0,8 l.Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka wolnoobrotowa najlepsza?


Najlepsza sokowirówka wolnoobrotowa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka wolnoobrotowa w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze sokowirówki – Zestawienie na sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek wolnoobrotowych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych sokowirówek do owoców i warzyw.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka wolnoobrotowa opinie,
 • dobra sokowirówka wolnoobrotowa cena,
 • sokowirówka wolnoobrotowa ranking,
 • sokowirówka wolnoobrotowa jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...