Najlepsze sokowirówki wolnoobrotowe w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek wolnoobrotowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sokowirówek wolnoobrotowych. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek wolnoobrotowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do owoców i warzyw.

Jakie sokowirówki wolnoobrotowe najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki wolnoobrotowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking sokowirówek wolnoobrotowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sokowirówka BASS POLSKA BH10252 (5902067623459) ☆

Sokowirówka BASS POLSKA BH10252 (5902067623459) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka BASS POLSKA BH10252 (5902067623459) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BASS POLSKA
 • Nazwa produktu: Sokowirówka BASS POLSKA BH10252 (5902067623459)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka BASS BH10252 poradzi sobie z każdym owocem i warzywem, dzięki dużemu otworowi zaoszczędzisz czas na krojeniu, natomiast sitko z minimalnymi oczkami odcedzi cały sok z miąższu....


☆ Wyciskarka GORENJE JC4800VWY (3838942067648) ☆

Wyciskarka GORENJE JC4800VWY (3838942067648) Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka GORENJE JC4800VWY (3838942067648) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Wyciskarka GORENJE JC4800VWY (3838942067648)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa Gorenje JC4800VWY Wyciskarka do soków o mocy silnika (maksymalna): 200 W NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Moc silnika (maksymalna) 200 WPojemność pojemnika na sok 0,6 lŁatwe do czyszczeniaSzczoteczka do czyszczeniaBieg wstecznySuchy miąższPojemność pojemnika na miąższ 0,6 lMikrofiltrStal nierdzewna Wolnoobrotowe wyciskanie soku z szybkościa 80 obrotów na minutę technika wolnoobrotowa różni się od klasycznej wirowej sposobem pozyskiwania soku z kawałków warzyw i owoców.

  tradycyjna sokowirówka ma obracającą się tarczkę ścierającą owoce i warzywa z szybkością dochodzącą do 2500 obr/min. Materiał jest ścierany i w wyniku tego uzyskujemy sok i pulpę. Sprawia to powstanie wysokiej temperatury niszczącej większość witamin i elementów odżywczych w otrzymanym w tej technologii soku.

  W wyciskarkach wolnoobrotowych ruch pionowy ślimaka o szybkości 80 obr/min. Miażdży owoce i warzywa oddzielając sok od miąższu. W efekcie dzięki tej progresywnej technologii nie tworzą się w soku bąble powietrza i konsystencja soku jest stała.

  Pozyskiwany w ten sposób sok zawiera wszystkie witaminy i enzymy zawarte w owocach i warzywach. Regulacja ilości miąższu Konsystencja soku precyzyjnie tak, jak lubisz Miąższ powstały w wyniku wyciśnięcia soku jest zbierany w osobnym pojemniku.

  liczba miąższu może być ustawiona dźwigienką umieszczoną na przodzie urządzenia. Rozkoszuj się szklanką jedwabiście gładkiego soku albo dodaj kawałki warzyw czy owoców aby uzyskać błogi wygląd. Nie wyrzucaj uzyskanego miąższu - za każdym razem go możesz zastosować w deserach, czy dołączyć do zup i sosów.

  Cicha praca Wolnoobrotowe wyciskanie zezwala na komfortowe przygotowanie soku ze względu na brak uciążliwego hałasu wirującej tarczy obecnej w urządzeniach starszych generacji. Oprócz pracy urządzenia na wolnych obrotach hałas jest także tłumiony specjalnie zaprojektowaną konstrukcją urządzenia.

  Dźwięki wynikające z normalnej pracy są w większości wygłuszane wewnątrz urządzenia. Skuteczny 200W silnikPomimo wolnych obrotów przekładni ślimakowej silnik musi być wystarczająco mocny by miażdżyć twardsze kawałki owoców i warzyw.

  Przetestowany na maksymalnym obciążeniu, 200W silnik udowodnił, iż jest potężnym i wytrzymałym sercem wyciskarki wolnoobrotowej Bez kapania Pojemnik na sok jest już pełny ale ciągle we wnętrzu są owoce i warzywa przerabiane na sok.

  Co robić? Nie musisz wyłączać wyciskarki. Za to zamknij nasadką otwór spływu soku. Sok będzie się gromadził w wewnętrznym pojemniku w czasie kiedy będziesz nalewał sok do szklanek osób oczekującym degustacji.

  W dowolnym momencie możesz znowu podstawić pojemnik na sokposiadać go tyle, ile Ci potrzeba dla kolejnych chętnych. Metalowe sitko z niewielkimi otworami odporność i staranność Wszystkie komponenty użyte do wyciskania soku są odfiltrowane poprzez metalowe sitko z niedużymi otworami które uniemożliwia przedostawaniu się pulpy do pozyskiwanego soku.

  Sitko jest łatwe w czyszczeniu. Aby umyć sitko starczy umieścić je pod bieżącą wodą i wykorzystać załączonej szczoteczki. Dwa pojemniki 0,6l Pojemne i komfortowe w użyciu Wyciskarka wolnoobrotowa jest dostarczana z dwoma pojemnikami 0,6l na sok i miąższ.

  Pojemniki są stworzone z wytrzymałego plastiku bez zawartości bisphenolu A (BPA free) i dozwolone do mycia w zmywarce. Stabilne gumowe nóżki Nie musisz się obawiać o to,podczas wkładania owoców i warzyw wyciskarka będzie się ślizgać po powierzchni.

  Gumowe nóżki są zaprojektowane do pewnego trzymania urządzenia choćby na wilgotnym podłożu. Proste czyszczenie Myślisz,szeroka pojemność urządzenia oznacza uciążliwe czyszczenie? Niekoniecznie. Po zakończeniu pracy z urządzeniem wlej powoli 1 litr letniej wody poprzez otwór do podawania owoców.

  Bez żadnego wysiłku urządzenie będzie oczyszczone z pozostałości po wyciskaniu soku. Przepłucz tylko filtr i oczyść go załączoną do urządzenia szczoteczką. Wyłącznik bezpieczeństwa Bezpieczeństwo gwarantowane!

  Wyciskarka będzie pracowała tylko wtedy, kiedy wszystkie części zostaną należycie złożone. Zabezpieczenie gwarantuje bezpieczeństwo bez obawy iż dojdzie do przypadkowego uruchomienia silnika podczas dodawania elementów czy czyszczenia urządzenia dane technologiczneMoc silnika (maksymalna): 200 WPrędkość obrotów (max - min: 80 obr/minStal nierdzewnaSpecjalny mikrofiltrSuchy miąższ po wyciskaniuŁatwe do czyszczeniaPrzycisk uruchamianiaWolnoobrotowy ślimak wyciskający sok z owoców i warzywDo owoców,warzyw, orzechów, wyciskania ziółFunkcja reverseSzczoteczka do czyszczeniaPojemność pojemnika na sok: 0,6 lPojemność pojemnika na miąższ: 0,6 lMateriał korpusu: Plastik + metalKolor: Stal nierdzewnaMoc silnika (maksymalna): 200 WDługość kabla: 1 mWymiary urządzenia (sz x w x g): 15 × 45,5 × 18 cmWymiary w opakowaniu (sz x w x g): 20,7 × 44 × 35,6 cmMasa urządzenia: 4,2 kgWaga brutto: 5,6 kgMoc znamionowa: 200 W


☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) ☆

Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) Najniższa Cena Online

☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox Wyciskarka wolnoobrotowa Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox to wyciskarka wolnoobrotowa dedykowana wszystkim miłośnikom samodzielnie przygotowywanych zdrowych i oryginalnych soków.

  Dzięki progresywnej technice ekstrakcji na zimno - cenne elementy odżywcze z owoców i warzyw są zachowywane, ponieważ wyciskanie odbywa się bez cięcia, a także ich nadmiernego podgrzewania i utleniania.

  efektem powolnego wytłaczania jest świeży, jednolity i krystaliczny napój, bogaty w elementy odżywcze. Szczegółowe dane Główne cechy sokowirówki Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox: - dziubek niekapek, - dwa pojemniki: jeden na sok, a drugi na odpady, - otwór o średnicy 7 cm do wkładania owoców i warzyw, - nieskomplikowany demontaż i czyszczenie, - efektywność większa do 30 % w porównaniu do tradycyjnej sokowirówki!


☆ mj-l700kxe marki Panasonic ☆

mj-l700kxe marki Panasonic Najniższa Cena Online

☆ mj-l700kxe marki Panasonic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: mj-l700kxe marki Panasonic
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  MJ-L700 SZYBSZY I ŁATWIEJSZY SPOSÓB WYCISKANIA SOKÓW Uzyskaj szybciej swój ulubiony sok. Sokowirówka wolnoobrotowa MJ-L700 gromadzi całe owoce, co likwiduje konieczność czasochłonnego siekania. Powolne wyciskanie umożliwia delikatne wydobycie wszelkich komponentów odżywczych i pysznego smaku ze składników.

  Wyobraź sobie zdrowy sok wyciskany na zimno lub mrożone desery w swoim domu każdego dnia. Możesz mieć to wszystko dzięki sokowirówce MJ-L700. Funkcje WYCISKANIE CAŁYCH OWOCÓW Oszczędzaj czas bez konieczności wcześniejszego siekania owoców.

  Otwór ma szerokość 75 mm, co oznacza, iż możesz po prostu wrzucać całe jabłka, gruszki, kiwi itp. Wkładane całkowicie owoce i warzywa gwarantują więcej smaku i zachowują wartości odżywcze dzięki wolnemu wyciskaniu.

  konkretnE MIAŻDŻENIE I WYCISKANIE Górna część śruby jest wydłużona, żeby umożliwić wydajniejsze miażdżenie. Komponenty są od razu miażdżone, a następnie przepychane w dół aż do całkowitego wyciśnięcia. Oznacza to ogromną siłę miażdżenia i wyciskania choćby w sytuacji sporych i twardych części, takich jak marchewki.Dolna część śruby ze stali nierdzewnej gwarantuje nadzwyczajną trwałość i ulepszone przetwarzanie twardych elementów.

  SMUKŁA I wytworna by umożliwić bezproblemowe użycie, miska na sok jest produkowana z pięknego, pozbawionego BPA materiału TRITAN™ from EASTMAN przypominającego szkło, który jest odporny na uderzenia.

  BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA również dzieci mogą poznawać zdrowe jedzenie dzięki sokowirówce wolnoobrotowej MJ-L700. Po otwarciu pokrywki urządzenie wyłącza się samoczynnie, żeby zapewnić pełne bezpieczeństwo.

  Aby sok był wyciskany jeszcze szybciej, pokrywka ma otwór umożliwiający bezzwłoczne dodawanie znikomych komponentów, takich jak marchew, podczas pracy bez konieczności otwierania. JEDWABIŚCIE GŁADKI SMAK Pulpa jest starannie odcedzana w celu uzyskania jedwabiście gładkiego smaku.Sokowirówka skrupulatnie oddziela pulpę i sok.Mniej pulpy w soku oznacza brak nieprzyjemnego smaku — wyczuwalne są tylko pyszne, naturalne smaki elementów.

  ZDROWE SOKI BEZ ROZDZIELANIA Mniej powietrza, mniej utleniania.elementy są wyciskane powoli i delikatnie, żeby wydobyć więcej witaminy C i innych elementów odżywczych.standardowe sokowirówki używają ostrzy i powodują tarcie w wyniku prędkich obrotów, co prowadzi do utraty witamin i oddzielania soku.

  Świeże soki i mrożone desery przy pomocy przystawki do soków możesz robić przepyszne świeże soki, a przystawka do produktów mrożonych pozwala wyczarować zdrowe desery, takie jak sorbet czy mrożony jogurt.

  Specyfikacja obszerny wlot 75 mm Aksamitny smak:Miąższ i sok są starannie rozdzielane Zabezpieczenia:Śruba działa tylko przy zamkniętej pokrywie rozmiar i masa Wysokość 42.5cm Szerokość 19cm Głębokość 20.5cm Masa 4.0kg rozmiary przy zalecanym typie podstawy.

  Daj się zainspirować Inteligentna sokowirówka wolnoobrotowa MJ-L700


☆ Sokowirówka BASS POLSKA BH10251 (5902067623466) ☆

Sokowirówka BASS POLSKA BH10251 (5902067623466) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka BASS POLSKA BH10251 (5902067623466) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BASS POLSKA
 • Nazwa produktu: Sokowirówka BASS POLSKA BH10251 (5902067623466)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa BASS BH10251 poradzi sobie z każdym owocem i warzywem, dzięki sporemu otworowi zaoszczędzisz czas na krojeniu, natomiast sitko z śladowymi oczkami odcedzi cały sok z miąższu....


☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w ☆

Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  SJV601 SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA

  Świeżo wyciskane soki posiadają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele oraz wzmacniają nasz system immunologiczny. Z całą pewnością pokaźnym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, że łatwiej te produkty wypić, aniżeli zjeść.

  Co więcej, do soku można dodać te komponenty, których typowo się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a stanowczo dla zdrowia dzieci. Dodając ich niewielką ilość w połączeniu z ulubionym komponentyem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 marki Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które mają wszystkie wartości odżywcze.

  innowacyjnA technologia

  SJV601 to wysokiej jakości sokowirówka, cechująca się niezwykłą produktywnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty oraz prędki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok. Urządzenie pozostało wyposażone w silnik o mocy 400W, dzięki czemu możemy wytłoczyć sok nawet z twardych owoców i warzyw. Szybkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i komponenty tnące nieprzeciętną produktywność sokowirówki choćby podczas wyciskania soku z najtwardszych owoców. W kontraście do konkurencyjnych maszyn, SJV601 znamionuje się nad wyraz cichą pracą na poziomie 70 dB. Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą skuteczność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.

  perfekcyjnA ERGONOMIA
  Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki. Tuba o średnicy 85mm pomieści nawet spore fragmenty warzyw i owoców, dzięki czemu zaoszczędzisz czas niezbędny na ich przygotowanie. Pionowa kompozycja powiększa zaś wygodę używania. W dwóch osobnych pojemnikach o objętości 1l przygotujesz sok i pulpę.

  innowacyjnY DESIGN
  Stylowa pokrywa ze stali rdzoodpornej sprawi, że sokowirówka SJV601 będzie nieprzeciętnym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie zostało także wyekwipowane w funkcję uniemożliwiającą kapaniu soku, dzięki temu nasz blat pozostanie w znakomitym stanie poprzez cały okres przygotowywania soku. Odłączane komponenty można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Elementy plastikowe są pozbawione szkodliwego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, iż przyrządzane poprzez Ciebie soki o koktajle będą zawsze świeże, pożywne i zdrowe!


  Akcesoria w pakiecie

  - Sokowirówka
  - Pojemnik na sok
  - Pojemnik na pulpę


  Pozostałe właściwości

  - kształt ślimaka zaprojektowany żeby najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
  - Uzyskuje do 90% soku z owoców!
  - Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita
  - Bieg wsteczny
  - Metalowe przekładnie skuteczność wyciskania soku nawet z najtwardszych owoców i warzyw
  - łatwe czyszczenie (części zdejmowalne można myć w zmywarce)
  - Blokada kapania soku
  - Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)


☆ Esperanza wyciskarka wolnoobrotowa mirtillo ekj007 - EKJ007 - Mata kuchenna za 1 zł, 1090358975 ☆

Esperanza wyciskarka wolnoobrotowa mirtillo ekj007 - EKJ007 - Mata kuchenna za 1 zł, 1090358975 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza wyciskarka wolnoobrotowa mirtillo ekj007 - EKJ007 - Mata kuchenna za 1 zł, 1090358975 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza wyciskarka wolnoobrotowa mirtillo ekj007 - EKJ007 - Mata kuchenna za 1 zł, 1090358975
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Esperanza MIRTILLO

  Zacznij dzień od porcji zdrowych witamin z soku przygotowanego w domu. Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Esperanza MIRTILLO uzyskasz świeży sok z owoców i warzyw kiedy jedynie zechcesz. Urządzenie wyekwipowane jest w silnik o obszernej mocy (150W) i w wytrzymały ślimak pracujący na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę). Ma 2 osobne pojemniki na sok i na odpadki i zabezpieczenie przed kapaniem soku. Wszystkie komponenty wytwarzane są z tworzyw najwyższej jakości. Wyciskarka jest nietrudna w obsłudze a jej czyszczenie zajmie wyłącznie chwilę. Sok wyciśnięty z owoców albo warzyw zachowuje wszystkie wartości odżywcze, i witaminy, dlatego także wyciskarka wolnoobrotowa MIRTILLO jest potrzebna w kuchni dla tych, którzy cenią własne zdrowie i zdrowie swych bliskich.

  Opis i właściwości:
  - WYSOKA MOC I wydajnOŚĆ
  - PROSTA W UŻYCIU
  - 35% WIĘCEJ SOKU
  - łatwa W CZYSZCZENIU
  - KOMPAKTOWY rozmiar
  - Moc – 150W
  - Zasilanie – 230V/50Hz
  - Długość kabla zasilającego – około 100cm
  - Materiał zastosowany na obudowę - wysokiej jakości tworzywo nienaturalne


☆ Sokowirówka ELDOM PJ400, kolor srebrny ☆

Sokowirówka ELDOM PJ400, kolor srebrny Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka ELDOM PJ400, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Sokowirówka ELDOM PJ400, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PerfectJuicer PJ400

  - szczególnie estetyczne wykonanie
  - dopracowana do perfekcji
  - wytrzymała
  - stalowa obudowa
  - do 30% więcej soku
  - cicha praca
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - dopełniające zabezpieczenie podczas pracy
  - technologia HEAVY PRESS - ślimacznica wytworzona z utwardzonych żywic pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - 80 obrotów na minutę
  - sitko posiada drobniejsze mikrootwory - ze stali nierdzewnej umocnionej pierścieniem z żywic
  - uzupełniające sito z pokaźniejszymi oczkami wyśmienite do musów, Smoothie
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr ze stali nierdzewnej
  - niskie zużycie energii: 400W
  - pojemnik na odpadki o pojemności 1l
  - popychacz
  - w zestawie szczoteczka do czyszczenia
  - antypoślizgowe stopki
  - moc: 400W
  - napięcie 230V~50Hz
  - gwarancja 24 m-ce "door to door"


  Sitko o obszerniejszych mikrootworach do musów i Smoothie
  Sito do musów, o obszerniejszych mikrootworach, specjalnie dla fanów gęstszych,
  bardziej "musowatych" soków. Rewelacyjnie pasuje ono do sporządzania musów
  z truskawek, malin, kiwi, itp. Oraz przecieru pomidorowego.
  Wielu konsumentów używa tego sita jeszcze do wyciskania soku z cytrusów.
  Pozwala nam na robienie pysznych i pożywnych musów, deserów, pomidorów, przecierów,
  oraz gęstych soków z pokaźniejszą ilością błonnika.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest lepsze od tradycyjnej sokowirówki?
  konwencjonalna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie nadaje się do warzyw
  liściastych i ziół, a szybko obracające się ostrza powodują wzrost temperatury
  powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce,
  warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę poprzez sito.
  Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, niepodatnemu na zużycie mechanizmowi
  wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe składniki pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej przezroczysty,
  bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, aniżeli uzyskany poprzez użycie
  konwencjonalnej sokowirówki. Nieznaczna piana wskazuje na nieznaczne napowietrzenie,
  co zezwala na dłuższy w sytuacji soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę
  okres przydatności do spożycia.  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i montażu.
  Przygotowanie urządzenia do pracy nie powoduje żadnych trudności, podobnie
  jak jego czyszczenie. Wystarczy przepłukać urządzenie niewielką ilością
  wody,pousuwać suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.  unikatowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala,
  dzięki pracy na niskich obrotach, dostać zdrowy i energetyczny sok
  w postaci esencjonalnego ekstraktu.  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie stwarza hałasu,
  jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i efektywnie wyciska sok
  z owoców lub warzyw.  Praca non stop
  PerfectJuicer może pracować non stop, wyciskając produkty i usuwając
  systematycznie wyciśnięte resztki. Nie ma konieczności zatrzymywania
  urządzenia w celu opróżnienia pojemnika z pozostałości po owocach
  i warzywach  Bądź twórcą znakomitych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to rewelacyjny nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków
  świeżych, kompletnie naturalnych i bez konserwantów.
  Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, iż świeżo wyciśnięte
  soki są źródłem witamin, enzymów, z łatwością przyswajalnych minerałów
  i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują
  w przeciwutleniacze, mające zbawienny wpływ na zdrowie.
  Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są szczególnie smaczne
  i zawierają wielkie ilości wartościowych substancji.  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki innowacyjnej
  technologii opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać obszerniejsze
  ilości soków o aktywnym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych,
  witamin i enzymów.  Moc życiodajnych komponentów
  prekursorski system wyciskania użyty w PerfectJuicer sprawia,
  że proces wyciskania jest finezyjny, staranny, wydajny i wydajny.
  Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe elementy
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym
  posiłkiem.  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są nad wyraz bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój
  organizmu i wzrok oraz w witaminę C, która ulepsza naszą oporność.
  - Dostarczają wyraźnie pokaźniejsze, niż w soku uzyskanym w tradycyjnej sokowirówce,
  ilości błonnika, który eliminuje toksyczne substancje i uniemożliwia rozwojowi
  miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami
  (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu
  i mają pokaźne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.
☆ Wyciskarka Wolnoobrotowa MAX800W Sokowirówka Mocna ☆

Wyciskarka Wolnoobrotowa MAX800W Sokowirówka Mocna Najniższa Cena Online

☆ Wyciskarka Wolnoobrotowa MAX800W Sokowirówka Mocna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Wyciskarka Wolnoobrotowa MAX800W Sokowirówka Mocna
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Wyciskarka Wolnoobrotowa MAX800W Sokowirówka mocna

☆ Tefal Sokowirówka zc255b- wysyłka dziś do godz.18:30. wysyłamy jak na wczoraj! ☆

Tefal Sokowirówka zc255b- wysyłka dziś do godz.18:30. wysyłamy jak na wczoraj! Najniższa Cena Online

☆ Tefal Sokowirówka zc255b- wysyłka dziś do godz.18:30. wysyłamy jak na wczoraj! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal Sokowirówka zc255b- wysyłka dziś do godz.18:30. wysyłamy jak na wczoraj!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL INFINY PRESS JUICE ZC255B Model: ZC255B Wyjątkowo proste wyciskanie Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak nieskomplikowane! technologia wyciskania sokowirówki umożliwia delikatne wytłaczanie soku z owoców i warzyw przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku, koloru i najczęściej wszelkich elementów odżywczych.

  Niska szybkość (średnio 80 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać wyśmienity i trwalszy sok. Mocne strony wyciskarki Tefal Infiny Press Juice ZC255B Więcej soku, więcej energii! Wyciśnij więcej z technologią Cold Pressing Ta produktywna technika pozwala na wyciśnięcie soczystego soku z zachowaniem wszystkich komponentów odżywczych.

  Kolorowa przyjemność Filtr do soków Dzięki wyciskarce Infiny Juice z filtrem do soków zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Uzyskaj pyszny sok z owoców, warzyw, a choćby z ziół!

  Pyszny sok w dzień i noc Ultracicha praca Wyciskarka Infinity Juice pracuje wyjątkowo cicho, dzięki temu możesz cieszyć się smacznym sokiem o każdej porze. Do 2x więcej soku technika Infiny Juice technologia wyciskania Infiny Juice pozwala uzyskać do 2x więcej soku tradycyjna sokowirówka.

  nieskazitelna czystość System zabezpieczający przed kapaniem Nie martw się kapaniem resztki soku. Po skończonej pracy, blat pozostaje czysty! wygodny start intuicyjny montaż Urządzenie można zamontować łatwo, a ergonomia użycia zagwarantuje wygodę każdego dnia.

  Jeszcze więcej witamin Niska szybkość - 60 rpm znikoma szybkość minimalizuje utlenianie się komponentów, dzięki czemu można zachować do 1/4 więcej witamin i 2 razy więcej przeciwutleniaczy. Najważniejsze daneo wyciskarceTefal Infiny Press Juice ZC255B Po co mi wyciskarka wolnoobrotowa? Jeśli chcesz żyć zdrowo, to musisz także dbać o swoje przyzwyczajenia dotyczące jedzenia i napojów.

  Wyciskarka wolnoobrotowa pozwala łatwiej trzymać się dietetycznych postanowień. Owoce i warzywa oddają dzięki niej pełnię smaku i witamin. Przepyszne soki to teraz codzienność. Wyciskarka Tefal Infiny Press Juice ZC255B to genialny dobór ze względu na jej funkcje.

  Co mogę przygotować z pomocą wyciskarki Tefal Infiny Press Juice? Z wyciskarką Tefal ZC255B przygotujesz soki nie tylko z owoców. Urządzenie pozwala na wydobycie witamin jeszcze z warzyw czy ziół. Wszystko to w niezwykle krótkim czasie z zachowaniem pełni smaku.

  Jakie dodatkowe funkcje ma wyciskarka Tefal ZC255B? Wyciskarka Tefal Infiny Press Juice korzysta z technologii tłoczenia na zimno, pozwalającej zachować wszystkie elementy odżywcze z owoców i warzyw. Urządzenie zostało zaprojektowane do cichej pracy.

  Niezależnie od pory dnia możesz radować się więc smakiem nieszablonowych napojów. Prawdziwym przełomem w wyciskarce Tefal Infiny Juice ZC255B jest technologia Infiny Juice, dająca choćby 2x udoskonalone efekty niż w klasycznych sokowirówkach.

  typową cechą wyciskarki jest niska prędkość 60 obrotów na minutę...Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki wolnoobrotowe – Ranking na luty 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki wolnoobrotowe, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich sokowirówek wolnoobrotowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza wyciskarka wolnoobrotowa mirtillo ekj007 - EKJ007 - Mata kuchenna za 1 zł, 1090358975 ☆

Esperanza wyciskarka wolnoobrotowa mirtillo ekj007 - EKJ007 - Mata kuchenna za 1 zł, 1090358975 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza wyciskarka wolnoobrotowa mirtillo ekj007 - EKJ007 - Mata kuchenna za 1 zł, 1090358975 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza wyciskarka wolnoobrotowa mirtillo ekj007 - EKJ007 - Mata kuchenna za 1 zł, 1090358975
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Esperanza MIRTILLO

  Zacznij dzień od porcji zdrowych witamin z soku przygotowanego w domu. Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Esperanza MIRTILLO uzyskasz świeży sok z owoców i warzyw kiedy jedynie zechcesz. Urządzenie wyekwipowane jest w silnik o znacznej mocy (150W), a także w wytrzymały ślimak pracujący na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę). Posiada 2 osobne pojemniki na sok i na odpadki, a także zabezpieczenie przed kapaniem soku. Wszystkie komponenty produkowane są z tworzyw najwyższej jakości. Wyciskarka jest przystępna w obsłudze a jej czyszczenie zajmie jedynie chwilę. Sok wyciśnięty z owoców lub warzyw zachowuje wszystkie wartości odżywcze, i witaminy, dlatego również wyciskarka wolnoobrotowa MIRTILLO jest potrzebna w kuchni dla tych, którzy cenią własne zdrowie i zdrowie swych bliskich.

  Opis i atrybuty:
  - WYSOKA MOC I efektywnOŚĆ
  - PROSTA W UŻYCIU
  - 35% WIĘCEJ SOKU
  - nieskomplikowana W CZYSZCZENIU
  - KOMPAKTOWY rozmiar
  - Moc – 150W
  - Zasilanie – 230V/50Hz
  - Długość kabla zasilającego – około 100cm
  - Materiał wykorzystany na obudowę - wysokiej jakości tworzywo sztuczne


☆ Sokowirówka BASS POLSKA BH10251 (5902067623466) ☆

Sokowirówka BASS POLSKA BH10251 (5902067623466) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka BASS POLSKA BH10251 (5902067623466) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BASS POLSKA
 • Nazwa produktu: Sokowirówka BASS POLSKA BH10251 (5902067623466)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa BASS BH10251 poradzi sobie z każdym owocem i warzywem, dzięki sporemu otworowi zaoszczędzisz czas na krojeniu, natomiast sitko z niedużymi oczkami odcedzi cały sok z miąższu....


☆ Sokowirówka BASS POLSKA BH10252 (5902067623459) ☆

Sokowirówka BASS POLSKA BH10252 (5902067623459) Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka BASS POLSKA BH10252 (5902067623459) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BASS POLSKA
 • Nazwa produktu: Sokowirówka BASS POLSKA BH10252 (5902067623459)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka BASS BH10252 poradzi sobie z każdym owocem i warzywem, dzięki obfitemu otworowi zaoszczędzisz czas na krojeniu, natomiast sitko z minimalnymi oczkami odcedzi cały sok z miąższu....


☆ Sokowirówka ELDOM PJ400, kolor srebrny ☆

Sokowirówka ELDOM PJ400, kolor srebrny Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka ELDOM PJ400, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Eldom
 • Nazwa produktu: Sokowirówka ELDOM PJ400, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PerfectJuicer PJ400

  - stanowczo estetyczne wykonanie
  - dopracowana do perfekcji
  - wytrzymała
  - stalowa obudowa
  - do 30% więcej soku
  - cicha praca
  - zabezpieczenie SAFETY LOCK - uzupełniające zabezpieczenie w trakcie pracy
  - technologia HEAVY PRESS - ślimacznica produkowana z utwardzonych żywic pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą
  - 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc albo warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę
  - 80 obrotów na minutę
  - sitko ma drobniejsze mikrootwory - ze stali nierdzewnej umocnionej pierścieniem z żywic
  - dodatkowe sito z pokaźniejszymi oczkami świetne do musów, Smoothie
  - zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK
  - filtr ze stali rdzoodpornej
  - niskie zużycie energii: 400W
  - pojemnik na odpadki o objętości 1l
  - popychacz
  - w pakiecie szczoteczka do czyszczenia
  - przeciwpoślizgowe stopki
  - moc: 400W
  - napięcie 230V~50Hz
  - gwarancja 24 m-ce "door to door"


  Sitko o obszerniejszych mikrootworach do musów i Smoothie
  Sito do musów, o obszerniejszych mikrootworach, specjalnie dla fanów gęstszych,
  bardziej "musowatych" soków. Perfekcyjnie nadaje się ono do sporządzania musów
  z truskawek, malin, kiwi, itp. I przecieru pomidorowego.
  Wielu konsumentów używa tego sita także do wyciskania soku z cytrusów.
  Pozwala nam na robienie pysznych i pożywnych musów, deserów, pomidorów, przecierów,
  oraz gęstych soków z większą ilością błonnika.

  Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest ulepszone od klasycznej sokowirówki?
  tradycyjna sokowirówka tnie i ściera produkty, nie nadaje się do warzyw
  liściastych i ziół, a ekspresowo obracające się ostrza powodują wzrost temperatury
  powstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce,
  warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę przez sito.
  Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, odpornemu na zużycie mechanizmowi
  wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe elementy pozostają
  w uzyskanym soku. Wyciśnięty sok jest bardziej gęsty i mniej krystaliczny,
  bogatszy w enzymy, witaminy i minerały, aniżeli uzyskany przez zastosowanie
  klasycznej sokowirówki. Mała piana wskazuje na niepokaźne napowietrzenie,
  co umożliwia dłuższy w przypadku soku wyciśniętego poprzez sokowirówkę
  okres przydatności do spożycia.  Łatwa obsługa i konserwacja
  Atutem PerfectJuicer jest łatwość mycia i montażu.
  Przygotowanie urządzenia do pracy nie sprawia żadnych trudności, podobnie
  jak jego czyszczenie. Starczy przepłukać urządzenie niewielką ilością
  wody,polikwidować suchy miąższ, pozostałość po warzywach, owocach i ziołach.  wyjątkowy system wyciskania
  Wyciskarka PerfectJuicer jest wyposażona w specjalny system, który pozwala,
  dzięki pracy na niskich obrotach, dostać zdrowy i energetyczny sok
  w postaci esencjonalnego ekstraktu.  Spokojne i ciche działanie
  Urządzenie pracuje na niskich prędkościach obrotowych, nie stwarza hałasu,
  jest niemal bezgłośne i łagodnie, równomiernie i sprawnie wyciska sok
  z owoców lub warzyw.  Praca non stop
  PerfectJuicer może pracować non stop, wyciskając produkty i usuwając
  systematycznie wyciśnięte resztki. Nie ma konieczności zatrzymywania
  urządzenia w celu opróżnienia pojemnika z pozostałości po owocach
  i warzywach  Bądź twórcą nieprzeciętnych soków dla Ciebie i Twojej rodziny!
  PerfctJuicer to wspaniały nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków
  świeżych, całkowicie naturalnych i bez konserwantów.
  Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, że świeżo wyciśnięte
  soki są źródłem witamin, enzymów, łatwo przyswajalnych minerałów
  i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują
  w przeciwutleniacze, posiadające zbawienny wpływ na zdrowie.
  Soki przygotowane w wyciskarce PerfectJuicer są szczególnie smaczne
  i zawierają spore ilości wartościowych substancji.  Obficiej i smaczniej!
  Wyciskarka do soków z warzyw, owoców i ziół PerfectJuicer dzięki innowacyjnej
  technologii opartej na miażdżeniu i wyciskaniu pozwala uzyskiwać większe
  ilości soków o dynamicznym smaku i aromacie, bez utraty wartości odżywczych,
  witamin i enzymów.  Moc życiodajnych elementów
  nowatorski system wyciskania wykorzystany w PerfectJuicer sprawia,
  że proces wyciskania jest subtelny, precyzyjny, efektywny i produktywny.
  Soki z owoców, warzyw i ziół zachowują wszystkie wartościowe składniki
  i nie tracą cennych witamin. Są nieocenionym, pożywnym i wzmacniającym
  posiłkiem.  Soki, które przygotujesz dzięki naszemu nowemu produktowi PerfectJuicer:
  - Są źródłem potasu, który odpowiada za ciśnienie krwi i pracę serca.
  - Są niezwykle bogate w witaminę A odpowiedzialną za wygląd skóry, rozwój
  organizmu i wzrok i w witaminę C, która ulepsza naszą odporność.
  - Dostarczają wyraźnie większe, niżeli w soku uzyskanym w konwencjonalnej sokowirówce,
  ilości błonnika, który likwiduje toksyczne substancje i zapobiega rozwojowi
  miażdżycy.
  - Są skarbnicą cennych dla zdrowia związków roślinnych, nazywanych witaminami
  (związki polifenolowe), które wspomagają funkcje fizjologiczne organizmu
  i mają wyraźne znaczenie w profilaktyce wielu schorzeń, m.in. Raka.
☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w ☆

Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  SJV601 SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA

  Świeżo wyciskane soki posiadają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele, a także wzmacniają nasz system immunologiczny. Bez dwóch zdań sporym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, iż łatwiej te produkty wypić, niż zjeść.

  Co więcej, do soku można dodać te komponenty, których najczęściej się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a stanowczo dla zdrowia dzieci. Dodając ich niewielką ilość w połączeniu z ulubionym składnikiem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 producenta Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które mają wszystkie wartości odżywcze.

  progresywnA technologia

  SJV601 to wysokiej jakości sokowirówka, cechująca się niezwykłą sprawnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty i prędki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok. Urządzenie pozostało zaopatrzone w silnik o mocy 400W, dzięki czemu możemy wytłoczyć sok choćby z twardych owoców i warzyw. Szybkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i komponenty tnące nieprzeciętną produktywność sokowirówki choćby podczas wyciskania soku z najtwardszych owoców. W porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, SJV601 znamionuje się wyjątkowo cichą pracą na poziomie 70 dB. Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą efektywność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.

  wspaniałA ERGONOMIA
  Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki. Tuba o średnicy 85mm pomieści choćby duże fragmenty warzyw i owoców, dzięki czemu zaoszczędzisz czas niezbędny na ich przygotowanie. Pionowa konstrukcja rozszerza zaś wygodę stosowania. W dwóch osobnych pojemnikach o pojemności 1l przygotujesz sok i pulpę.

  innowacyjnY DESIGN
  Stylowa pokrywa ze stali nierdzewnej sprawi, iż sokowirówka SJV601 będzie genialnym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie zostało w dodatku zaopatrzone w funkcję zapobiegającą kapaniu soku, dzięki temu nasz blat pozostanie w znakomitym stanie poprzez cały okres przygotowywania soku. Odłączane elementy można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Części plastikowe są pozbawione krzywdzącego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, iż przyrządzane przez Ciebie soki o koktajle będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe!


  Akcesoria w pakiecie

  - Sokowirówka
  - Pojemnik na sok
  - Pojemnik na pulpę


  Pozostałe atrybuty

  - kształt ślimaka zaprojektowany aby najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
  - Uzyskuje do 90% soku z owoców!
  - Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita
  - Bieg wsteczny
  - Metalowe przekładnie wydajność wyciskania soku nawet z najtwardszych owoców i warzyw
  - nieskomplikowane czyszczenie (części zdejmowalne można myć w zmywarce)
  - Blokada kapania soku
  - Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka wolnoobrotowa najlepsza?


Najlepsza sokowirówka wolnoobrotowa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka wolnoobrotowa w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze sokowirówki – Zestawienie na luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek wolnoobrotowych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych sokowirówek do owoców i warzyw.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka wolnoobrotowa opinie,
 • dobra sokowirówka wolnoobrotowa cena,
 • sokowirówka wolnoobrotowa ranking,
 • sokowirówka wolnoobrotowa jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...