Najlepsze sokowirówki wolnoobrotowe w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek wolnoobrotowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sokowirówek wolnoobrotowych. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek wolnoobrotowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do owoców i warzyw.

Jakie sokowirówki wolnoobrotowe najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki wolnoobrotowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking sokowirówek wolnoobrotowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kuvings EVO820 ☆

Kuvings EVO820 Najniższa Cena Online

☆ Kuvings EVO820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kuvings
 • Nazwa produktu: Kuvings EVO820
 • Ilość ofert: 24
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w produkcji wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany przez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Demonstrujemy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad ulepszeniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z darmowa wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą należycie spasowane. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, które zapobiega jej włączenie jeśli choćby jeden składnik nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest nad wyraz przyjazną wyciskarką nie tylko w używaniu. Ponadto jej przenoszenie jest niezwykle proste. A wszystko to wszystko to perfekcyjnie wkomponowane w elitarny wygląd EVO. 4. Korek niekapek pozwala na przygotowanie soku z najróżniejszych komponentów, które trafią do Twojej szklanki doskonałe wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Potężny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. W dodatku jego praca jest szczególnie cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • lepsza misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • dodatkowe wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który zniewoli najbardziej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce podkreśla najnowszy model wyciskarki Kuvings od swych poprzedników. Tak duży otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na śladowe kawałki!

  ponadto system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  luksusowy design
  nowoczesny, wytwarzany z tworzyw premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne kolory - grafitowy, biały, czerwony i szampański w szykownym matowym wydaniu powodują, iż nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty techniczne Kuvings Evolution - więcej soku, jeszcze szybciej i łatwiej Pragniemy przedstawić najnowszą wyciskarkę (model 2018) światowego lidera w tworzeniu wolnoobrotowych wyciskarek - model Kuvings Evolution (EVO820) z polskiej dystrybucji. Kuvings kolejny rok z rzędu został wybrany poprzez Konsumentów i otrzymał Złoty Laur Konsumenta. Brytyjski magazyn The Independent uznał Kuvings EVO820 za najkorzystniejszą wyciskarkę na rynku. Nie bez powodu. Przedstawiamy najnowszy model wyciskarki Kuvings z linii premium - Evolution Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z producenta Kuvings przez lata pracowali nad udoskonaleniem bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i komfortowojsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja kupić w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. Model Evolution to najnowsza wyciskarka wolnoobrotowa od marki Kuvings. Inżynierowie z firmy Kuvings przez lata pracowali nad poprawęm bestsellerowego modelu C9500. Tak właśnie powstał Kuvings EVO820, w którym wyciskanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, a czas przygotowania soków i mycia zredukowany do absolutnego minimum. Poznaj flagową wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evolution. Możesz już ja nabyć w naszym sklepie z bezpłatna wysyłką w 24 godziny. 1. Nowa misa - skuteczna i wytrzymała Nowa misa na sok ma ulepszenia, dzięki którym wyciskanie soku jest wydajniejsze, szybsze, a mycie zajmuje jeszcze mniej czasu w porównaniu do wcześniejszego modelu C9500. 2. Podwójny system zabezpieczający Wyciskarka uruchomi się wyłącznie wtedy, kiedy wszystkie komponenty będą należycie spasowane. Jest to dopełniające zabezpieczenie, które uniemożliwia jej włączenie jeśli choćby jeden element nie będzie należycie włożony. 3. Nowy, wygodny uchwyt Wyciskarka Evolution jest szczególnie przyjazną wyciskarką nie tylko w stosowaniu. W dodatku jej przenoszenie jest szczególnie proste. A wszystko to wszystko to wyśmienicie wkomponowane w ekskluzywny wygląd EVO. 4. Korek niekapek zezwala na przygotowanie soku z różnych części, które trafią do Twojej szklanki idealne wymieszane wtedy, kiedy tego chcesz. 5. Mocny silnik Wysokiej jakości, potężny i wytrzymały 240W silnik poradzi sobie z najtwardszymi i włóknistymi produktami. Ponadto jego praca jest wyjątkowo cicha.
  Oto Nowy Kuvings EVOLUTION - model z 2018 roku
  Flagowy model wyciskarki klasy premium
   • Zaprojektowany na nowo 82mm wlot, który pomieści jeszcze więcej
   • udoskonalona misa dolna - więcej soku, mniej mycia
   • uzupełniające wzmocnienie misy dolnej zapewni płynne wyciskanie soku z najtwardszych elementów
   • Zupełnie nowy wygląd, który olśni najmocniej wymagających użytkowników
   • Trwałe, bezpieczne materiały BPA-free z Ultemu i Tritanu
  Najszerszy do tej pory 82mm wlot
  Czas przygotowania soku zredukowany do minimum.

  82mm wlot na warzywa i owoce uwydatnia najnowszy model wyciskarki Kuvings od swoich poprzedników. Tak pokaźny otwór skraca czas przygotowania soku do minimum.

  Wrzucaj całe warzywa i owoce, bez krojenia na niewiele znaczące kawałki!

  w dodatku system Flip-Gate powiększa bezpieczeństwo ograniczając dostęp dziecka do wlotu wyciskarki.

  wytworny design
  nowoczesny, tworzony z materiałów premium.

  Nowy Kuvings Evolution wyróżni się w każdej kuchni. Designerski wygląd, popularne barwy - grafitowy, biały, czerwony i szampański w wytwornym matowym wydaniu sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Evolution.

  W skład zestawu wchodzi: • wyciskarka Kuvings Evolution z polskiej dystrybucji w 4 matowych kolorach do wyboru: grafitowy, czerwony, szampański, biały • pojemnik na sok i pulpę • 2 szczoteczki czyszczące • specjalna szczotka obrotowa do szybkiego czyszczenia sitka • specjalny klucz do otwierania pokrywy • polska gwarancja 10 lat na silnik i wszystkie elementy wyciskarki • instrukcja obsługi • bestsellerowa książka autorki dr Sandry Cabot "Świeże soki z warzyw i owoców mogą uratować twoje życie" • książka z przepisami Kuvings w wersji polskiej
  atrybuty technologiczne

☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy niepokaźnej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała szybkość wyciskania oraz funkcja reverse widocznie ułatwiają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dodatkowe funkcje zwiększające wygodę korzystania, komfortowo cicha praca i budowa upraszczająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technika Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy nieznacznej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała prędkość oraz funkcja reverse pokaźnie usprawniają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy odszuka się w Twoim soku: dużo, trochę albo zero.

  Dzięki szerokiej obszerności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, żeby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, żeby powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli radować się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: komfortowe mycie wyjmowanych części w zmywarce, a także wykwintna forma, zachęcająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz mnóstwo zdrowych korzyści! Podstawowe dane: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną liczba soku, przy minimalnej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Prosta obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała prędkość pracy i funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, sprawiają, iż obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak lubisz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego liczba w soku: dużo, trochę lub zero. Wygoda - obszerne pojemniki Dzięki znacznej obszerności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, by opróżnić naczynia.

  parametry: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, ilość filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem uniemożliwiającym kapaniu, pojemność dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, szybkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja szybkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe Removable parts, Moc: 150, kolory: CZARNO-CZERWONY, pojemność pojemnika na miąższ: 0,8 l.


☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) ☆

Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) Najniższa Cena Online

☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HB Polska
 • Nazwa produktu: Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Maksimum witamin niewątpliwie wkomponuje się w stylistykę kuchni. Zadbaj o swoje zdrowie i przygotuj prawdziwą bombę witaminową z wyciskarką wolnoobrotową producenta HB. Dzięki swojej kompaktowej budowie wyciskarka HB SJ0152S nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jej oryginalny i innowacyjny wygląd z całą pewnością wkomponuje się w stylistykę każdej kuchni.

  bardzo cicha HB SJ0152S ma silnik o mocy 150 W. Krystaliczność wyciąganego soku zagwarantuje technika wyciskania na zimno, z szybkością 80 obrotów na minutę. Obszerny otwór wlotowy umożliwia wrzucanie obszerniejszych kawałków owoców i warzyw.

  Wyciskarka cechuje się bardzo niskim poziomem hałasu - poniżej i drgań, poprzez można używać ją o dowolnej porze, bez obawy, iż zakłócimy spokój innych domowników. Nietrudna w czyszczeniu W pakiecie HB SJ0152S znajdują się dwa pojemniki: na sok i na miąższ o obszerności 1 litra, sito do soków z miąższem i smoothie, sito do lodów oraz sito do wyciskania soku.

  Poszczególne części wyciskarki są z łatwością rozbieralne i wystarczy przepłukać je pod wodą. HB SJ0152S posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz zabezpieczenie przed uruchomieniem w przypadku nieprawidłowego złożenia....


☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w ☆

Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  SJV601 SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA

  Świeżo wyciskane soki posiadają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele oraz wzmacniają nasz system immunologiczny. Z całą pewnością pokaźnym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, że łatwiej te produkty wypić, aniżeli zjeść.

  Co więcej, do soku można dodać te komponenty, których typowo się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a stanowczo dla zdrowia dzieci. Dodając ich niewielką ilość w połączeniu z ulubionym komponentyem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 marki Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które mają wszystkie wartości odżywcze.

  innowacyjnA technologia

  SJV601 to wysokiej jakości sokowirówka, cechująca się niezwykłą produktywnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty oraz prędki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok. Urządzenie pozostało wyposażone w silnik o mocy 400W, dzięki czemu możemy wytłoczyć sok nawet z twardych owoców i warzyw. Szybkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i komponenty tnące nieprzeciętną produktywność sokowirówki choćby podczas wyciskania soku z najtwardszych owoców. W kontraście do konkurencyjnych maszyn, SJV601 znamionuje się nad wyraz cichą pracą na poziomie 70 dB. Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą skuteczność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.

  perfekcyjnA ERGONOMIA
  Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki. Tuba o średnicy 85mm pomieści nawet spore fragmenty warzyw i owoców, dzięki czemu zaoszczędzisz czas niezbędny na ich przygotowanie. Pionowa kompozycja powiększa zaś wygodę używania. W dwóch osobnych pojemnikach o objętości 1l przygotujesz sok i pulpę.

  innowacyjnY DESIGN
  Stylowa pokrywa ze stali rdzoodpornej sprawi, że sokowirówka SJV601 będzie nieprzeciętnym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie zostało także wyekwipowane w funkcję uniemożliwiającą kapaniu soku, dzięki temu nasz blat pozostanie w znakomitym stanie poprzez cały okres przygotowywania soku. Odłączane komponenty można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Elementy plastikowe są pozbawione szkodliwego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, iż przyrządzane poprzez Ciebie soki o koktajle będą zawsze świeże, pożywne i zdrowe!


  Akcesoria w pakiecie

  - Sokowirówka
  - Pojemnik na sok
  - Pojemnik na pulpę


  Pozostałe właściwości

  - kształt ślimaka zaprojektowany żeby najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
  - Uzyskuje do 90% soku z owoców!
  - Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita
  - Bieg wsteczny
  - Metalowe przekładnie skuteczność wyciskania soku nawet z najtwardszych owoców i warzyw
  - łatwe czyszczenie (części zdejmowalne można myć w zmywarce)
  - Blokada kapania soku
  - Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)


☆ Esperanza EKJ007 ☆

Esperanza EKJ007 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza EKJ007 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EKJ007
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Esperanza MIRTILLO

  Zacznij dzień od porcji zdrowych witamin z soku przygotowanego w domu. Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Esperanza MIRTILLO uzyskasz świeży sok z owoców i warzyw kiedy jedynie zechcesz. Urządzenie wyekwipowane jest w silnik o obszernej mocy (150W) i w wytrzymały ślimak pracujący na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę). Ma 2 osobne pojemniki na sok i na odpadki i zabezpieczenie przed kapaniem soku. Wszystkie komponenty wytwarzane są z tworzyw najwyższej jakości. Wyciskarka jest nietrudna w obsłudze a jej czyszczenie zajmie wyłącznie chwilę. Sok wyciśnięty z owoców albo warzyw zachowuje wszystkie wartości odżywcze, i witaminy, dlatego także wyciskarka wolnoobrotowa MIRTILLO jest potrzebna w kuchni dla tych, którzy cenią własne zdrowie i zdrowie swych bliskich.

  Opis i właściwości:
  - WYSOKA MOC I wydajnOŚĆ
  - PROSTA W UŻYCIU
  - 35% WIĘCEJ SOKU
  - łatwa W CZYSZCZENIU
  - KOMPAKTOWY rozmiar
  - Moc – 150W
  - Zasilanie – 230V/50Hz
  - Długość kabla zasilającego – około 100cm
  - Materiał zastosowany na obudowę - wysokiej jakości tworzywo nienaturalne


☆ Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona ☆

Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurakan
 • Nazwa produktu: Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwona
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka wolnoobrotowa, 300W, czerwonaSokowirówka wolnoobrotowa HURAKAN HKN-CS600H to produktywne rozwiązanie do zastosowania w kawiarniach, restauracjach, barach, hotelach oraz innych lokalach gastronomicznych, gdzie w menu dla gości obowiązkowo podawane są świeżo wyciśnięte i zdrowe soki.Sokowirówka pozwala uzyskać sok z owoców, warzyw, kiełków pszenicy, natki pietruszki, a nawet z dzikich ziół.Zachowuje maksymalną ilość części odżywczych i witamin.

  Sokowirówka może pracować choćby z wyjątkowo trudnymi rodzajami produktów, takimi jak: miękkie jagody miękkie, zioła, kiełkujące zboża czy namoczone orzechy.Sprzęt można łatwo rozmontować i wyczyścić.parametry modelu:ilość szybkości: 1;, Sterowanie: półautomatyczne;, typ: nastawny;, Silnik o wysokiej produktywności;, Łatwość obsługi, transportu i przechowywania;, poręczność;, efektowny i nowoczesny wzór;, Wielofunkcyjność.

  wymiary modelu: 250x150x500 mm. Moc wynosi 0,3 kW, napięcie – 230 V.--//--CharakterystykaRodzaj Wolnoobrotowa odcień Czarny, Czerwony Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,3 wymiarySzerokość (mm) 250 Głębokość (mm) 150 Wysokość (mm) 500


☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) ☆

Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) Najniższa Cena Online

☆ Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ariete
 • Nazwa produktu: Ariete 177 centrika slow juicer metal / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! (8003705112292)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox Wyciskarka wolnoobrotowa Sokowirówka Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox to wyciskarka wolnoobrotowa dedykowana wszystkim miłośnikom samodzielnie przygotowywanych zdrowych i oryginalnych soków.

  Dzięki progresywnej technice ekstrakcji na zimno - cenne elementy odżywcze z owoców i warzyw są zachowywane, ponieważ wyciskanie odbywa się bez cięcia, a także ich nadmiernego podgrzewania i utleniania.

  efektem powolnego wytłaczania jest świeży, jednolity i krystaliczny napój, bogaty w elementy odżywcze. Szczegółowe dane Główne cechy sokowirówki Ariete Centrika Slow Juicer Metal Maxi 177/1 Inox: - dziubek niekapek, - dwa pojemniki: jeden na sok, a drugi na odpady, - otwór o średnicy 7 cm do wkładania owoców i warzyw, - nieskomplikowany demontaż i czyszczenie, - efektywność większa do 30 % w porównaniu do tradycyjnej sokowirówki!


☆ Hendi Sokowirówka wolnoobrotowa, 2 x 0,85 L, 250W, 45 obr./min. - kod Product ID ☆

Hendi Sokowirówka wolnoobrotowa, 2 x 0,85 L, 250W, 45 obr./min. - kod Product ID Najniższa Cena Online

☆ Hendi Sokowirówka wolnoobrotowa, 2 x 0,85 L, 250W, 45 obr./min. - kod Product ID - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi Sokowirówka wolnoobrotowa, 2 x 0,85 L, 250W, 45 obr./min. - kod Product ID
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka wolnoobrotowa, 2 x 0,85 L, 250W, 45 obr./min.Profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa producenta Hendi. Rewelacyjne urządzenie do nieznacznej i wielkiej gastronomi, idealnie sprawdza się dodatkowo znaleźć w każdej domowej kuchni.

  Wyciskarka jest cicha w używaniu, nieskomplikowana w obsłudze i nie przysparza trudności w czyszczeniu. Urządzenie znakomicie pasuje do przygotowywania świeżych soków owocowych lub warzywnych.parametry artykułu:doskonała do przygotowania: świeżych soków, musów, przecierów oraz koktajli owocowych – optymalna do owoców i warzyw miękkich (jagody, maliny, truskawki), twardych (buraki, rzepa, imbir), a także do ziół, traw, kiełków (pokrzywa, trawa pszeniczna, mniszek), w kontraście do tradycyjnych wyciskarek odzyskuje pokaźnie więcej soku a pozostała pulpa z owoców i warzyw jest prawie całkowicie sucha, co świadczy o niezwykłej efektywności urządzenia, Wyciskanie soku przypomina proces wytłaczania mechanicznego na zimno, ilość obrotów: 45 obr./min.

  Funkcja rewersu do odblokowania ślimaka wyciskającego, konkretny, indukcyjny silnik na prąd stały gwarantujący dużą moc i odporność urządzenia, szczególnie cicha praca: 65 dB, Zabezpieczenie magnetyczne przed włączeniem urządzenia przy niewłaściwym zamontowaniu głowicy, Maksymalny czas pracy ciągłej: do 20 min.

  obszerny otwór wsadowy ø83 mm np. Na całe jabłka, gruszki, rzepę, z mechanizmem zabezpieczającym przed włożeniem dłoni, drobny otwór wsadowy ø42 mm z popychaczem na długie warzywa (np. Marchewka, pietruszka, por), Spust do soku z użytecznym i szczelnym zamknięciem, Wewnętrzne sito ze stali AISI 304, Wałek ślimakowy, stelaż sita, a także elementy sita produkowane z TRITANU, nie mieści bisfenolu A, pokrywa z ergonomicznym uchwytem, tworzona z satynowanego aluminium oraz tworzywa ABS, nietrudna w obsłudze i czyszczeniu, Waga: 7,2 kg, Dwa pojemniki z poliwęglanu na pulpę i sok, o obszerności 850 ml każdy, Szczoteczka z włosiem nylonowym do czyszczenia, Uwaga: nie nadaje się do kruszenia lodu.--//--CharakterystykaRodzaj Wolnoobrotowa kolor Czarny, Srebro Maksymalna szybkość obrotowa 45 obr./min.

  MateriałyMateriał ABS, Aluminium, Poliwęglan, Stal nierdzewna Materiał wewnętrzny Stal nierdzewna AISI 304; Tritan pojemnośćPojemność pełna (L) 1,7 objętość 2 x 0,85 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,25 rozmiarySzerokość (mm) 260 Głębokość (mm) 175 Wysokość (mm) 545 Waga (kg) 7,2


☆ Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta ☆

Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta Najniższa Cena Online

☆ Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hurakan
 • Nazwa produktu: Hurakan Sokowirówka wolnoobrotowa, 200w, żółta
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Sokowirówka wolnoobrotowa, 200W, żółtaSOKOWYCISKARKA ŚLIMAKOWA HURAKAN HKN-CS600L to skuteczne rozwiązanie do wykorzystania w kawiarniach, restauracjach, barach, hotelach oraz innych punktach żywienia zbiorowego, gdzie w menu dla gości obowiązkowo prezentowany jest świeżo wyciśnięty sok i zdrowe soki świeże.

  Pionowa sokowyciskarka ślimakowa jest wyjątkowo nieskomplikowana w obsłudze i konserwacji. Odprowadzanie miazgi odbywa się automatycznie. Cechy modelu: - sterowanie: elektromechaniczne; - rodzaj: uniwersalna; - ilość ślimaków: 1; - bezpośredni system dostarczania soku; - gumowane nóżki, uniemożliwiające niepotrzebnemu poślizgowi się urządzenia na powierzchni; - magnetyczny przełącznik indukcyjny; - wyloty do soków i miazgi; - miska oddzielania soku od miazgi.

  rozmiary modelu: 250x150x500 mm, masa: 4,5 kg. Moc wynosi 0,2 kW, napięcie – 230 V.--//--CharakterystykaRodzaj Wolnoobrotowa odcień Czarny, Żółty Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 0,2 wymiarySzerokość (mm) 250 Głębokość (mm) 150 Wysokość (mm) 500


☆ Sokowirówka mr-808 marki Maestro ☆

Sokowirówka mr-808 marki Maestro Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka mr-808 marki Maestro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Maestro
 • Nazwa produktu: Sokowirówka mr-808 marki Maestro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  SOKOWIRÓWKA MAESTRO MR-808 Moc: 220-240V, ~50Hz, 150W Sokowirówka o ergonomicznym ksztalcie progresywny design Wygoda i prostota w uzytkowaniu i czyszczeniu posiada funkcje rewers i system ochronny Do warzyw i owoców Niski poziom szumu i wibracji Duza skutecznosc wyciskania soku Przygotowywanie soku z twardych i miekkich produktów Kolor: CZERWONY


Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki wolnoobrotowe – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki wolnoobrotowe, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich sokowirówek wolnoobrotowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza EKJ007 ☆

Esperanza EKJ007 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza EKJ007 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza EKJ007
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Wyciskarka wolnoobrotowa do soków Esperanza MIRTILLO

  Zacznij dzień od porcji zdrowych witamin z soku przygotowanego w domu. Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Esperanza MIRTILLO uzyskasz świeży sok z owoców i warzyw kiedy jedynie zechcesz. Urządzenie wyekwipowane jest w silnik o znacznej mocy (150W), a także w wytrzymały ślimak pracujący na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę). Posiada 2 osobne pojemniki na sok i na odpadki, a także zabezpieczenie przed kapaniem soku. Wszystkie komponenty produkowane są z tworzyw najwyższej jakości. Wyciskarka jest przystępna w obsłudze a jej czyszczenie zajmie jedynie chwilę. Sok wyciśnięty z owoców lub warzyw zachowuje wszystkie wartości odżywcze, i witaminy, dlatego również wyciskarka wolnoobrotowa MIRTILLO jest potrzebna w kuchni dla tych, którzy cenią własne zdrowie i zdrowie swych bliskich.

  Opis i atrybuty:
  - WYSOKA MOC I efektywnOŚĆ
  - PROSTA W UŻYCIU
  - 35% WIĘCEJ SOKU
  - nieskomplikowana W CZYSZCZENIU
  - KOMPAKTOWY rozmiar
  - Moc – 150W
  - Zasilanie – 230V/50Hz
  - Długość kabla zasilającego – około 100cm
  - Materiał wykorzystany na obudowę - wysokiej jakości tworzywo sztuczne


☆ Sokowirówka mr-808 marki Maestro ☆

Sokowirówka mr-808 marki Maestro Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka mr-808 marki Maestro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Maestro
 • Nazwa produktu: Sokowirówka mr-808 marki Maestro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  SOKOWIRÓWKA MAESTRO MR-808 Moc: 220-240V, ~50Hz, 150W Sokowirówka o ergonomicznym ksztalcie innowacyjny design Wygoda i prostota w uzytkowaniu i czyszczeniu ma funkcje rewers, a także system ochronny Do warzyw i owoców Niski poziom szumu i wibracji Duza sprawnosc wyciskania soku Przygotowywanie soku z twardych i miekkich produktów Kolor: CZERWONY

☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) ☆

Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) Najniższa Cena Online

☆ Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HB Polska
 • Nazwa produktu: Hb polska Sokowirówka hb wolnoobrotowa black/silver (sj 0152s) darmowy odbiór w 21 miastach! (5905669190060)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Maksimum witamin bez wątpienia wkomponuje się w stylistykę kuchni. Zadbaj o swoje zdrowie i przygotuj prawdziwą bombę witaminową z wyciskarką wolnoobrotową firmy HB. Dzięki swojej kompaktowej budowie wyciskarka HB SJ0152S nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a jej oryginalny i nowoczesny wygląd niewątpliwie wkomponuje się w stylistykę każdej kuchni.

  bardzo cicha HB SJ0152S posiada silnik o mocy 150 W. Krystaliczność wyciąganego soku zagwarantuje technika wyciskania na zimno, z prędkością 80 obrotów na minutę. Spory otwór wlotowy pozwala na wrzucanie obszerniejszych kawałków owoców i warzyw.

  Wyciskarka znamionuje się wyjątkowo niskim poziomem hałasu - poniżej i drgań, przez można używać ją o dowolnej porze, bez obawy, że zakłócimy spokój innych domowników. Nietrudna w czyszczeniu W zestawie HB SJ0152S znajdują się dwa pojemniki: na sok i na miąższ o pojemności 1 litra, sito do soków z miąższem i smoothie, sito do lodów i sito do wyciskania soku.

  Poszczególne komponenty wyciskarki są łatwo rozbieralne i wystarczy przepłukać je pod wodą. HB SJ0152S posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, a także zabezpieczenie przed uruchomieniem w sytuacji nieprawidłowego złożenia....


☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w ☆

Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w Najniższa Cena Online

☆ Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blaupunkt
 • Nazwa produktu: Blaupunkt sjv601 sokowirówka wolnoobrotowa 400w
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  SJV601 SOKOWIRÓWKA WOLNOOBROTOWA

  Świeżo wyciskane soki posiadają zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Do naszego organizmu w ekspresowym tempie dostarczane są witaminy i minerały, które są budulcem dla tworzenia nowych komórek w naszym ciele, a także wzmacniają nasz system immunologiczny. Bez dwóch zdań sporym atutem soków warzywnych czy owocowych jest także to, iż łatwiej te produkty wypić, niż zjeść.

  Co więcej, do soku można dodać te komponenty, których najczęściej się nie lubi np. Seler czy pietruszka, a które są ważne dla naszego zdrowia, a stanowczo dla zdrowia dzieci. Dodając ich niewielką ilość w połączeniu z ulubionym składnikiem będą one prawie niewyczuwalne. Dzięki wyciskarce SJV601 producenta Blaupunkt mamy możliwość spożywania soków ze świeżych owoców i warzyw, które mają wszystkie wartości odżywcze.

  progresywnA technologia

  SJV601 to wysokiej jakości sokowirówka, cechująca się niezwykłą sprawnością, dzięki której wyciśniemy aż do 90% soku z warzyw i owoców i w prosty i prędki sposób przyrządzimy swój ulubiony sok. Urządzenie pozostało zaopatrzone w silnik o mocy 400W, dzięki czemu możemy wytłoczyć sok choćby z twardych owoców i warzyw. Szybkość obrotu świdra wynosi 60-80 obrotów na minutę, dzięki takim obrotom sok się nie przegrzewa i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.

  Metalowe tryby i komponenty tnące nieprzeciętną produktywność sokowirówki choćby podczas wyciskania soku z najtwardszych owoców. W porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, SJV601 znamionuje się wyjątkowo cichą pracą na poziomie 70 dB. Specjalna, dwustopniowa budowa świdra zapewni najwyższą efektywność w czasie krojenia, miażdżenia i wyciskania soku, a silikonowe szczotki zapobiegną zatykaniu się filtra.

  wspaniałA ERGONOMIA
  Nie musisz już kroić owoców na malutkie kawałki. Tuba o średnicy 85mm pomieści choćby duże fragmenty warzyw i owoców, dzięki czemu zaoszczędzisz czas niezbędny na ich przygotowanie. Pionowa konstrukcja rozszerza zaś wygodę stosowania. W dwóch osobnych pojemnikach o pojemności 1l przygotujesz sok i pulpę.

  innowacyjnY DESIGN
  Stylowa pokrywa ze stali nierdzewnej sprawi, iż sokowirówka SJV601 będzie genialnym uzupełnieniem każdej kuchni. Urządzenie zostało w dodatku zaopatrzone w funkcję zapobiegającą kapaniu soku, dzięki temu nasz blat pozostanie w znakomitym stanie poprzez cały okres przygotowywania soku. Odłączane elementy można myć w zmywarce, ograniczając Twój wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji urządzenia do minimum. Części plastikowe są pozbawione krzywdzącego bisfenolu A (BPA). Masz więc gwarancję, iż przyrządzane przez Ciebie soki o koktajle będą za każdym razem świeże, pożywne i zdrowe!


  Akcesoria w pakiecie

  - Sokowirówka
  - Pojemnik na sok
  - Pojemnik na pulpę


  Pozostałe atrybuty

  - kształt ślimaka zaprojektowany aby najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
  - Uzyskuje do 90% soku z owoców!
  - Silikonowe szczotki redukujące zapychanie sita
  - Bieg wsteczny
  - Metalowe przekładnie wydajność wyciskania soku nawet z najtwardszych owoców i warzyw
  - nieskomplikowane czyszczenie (części zdejmowalne można myć w zmywarce)
  - Blokada kapania soku
  - Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)


☆ Tefal ZC150838 ☆

Tefal ZC150838 Najniższa Cena Online

☆ Tefal ZC150838 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tefal
 • Nazwa produktu: Tefal ZC150838
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  TEFAL JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców! za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszelkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy znikomej ilości pozostałego miąższu.

  Jedna, stała prędkość wyciskania oraz funkcja reverse znacznie usprawniają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dopełniające funkcje zwiększające wygodę korzystania, komfortowo cicha praca oraz budowa ułatwiająca czyszczenie i przechowywanie.

  Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści! Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technika Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy znikomej ilości pozostałego miąższu.

  jednocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, odcienie i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała szybkość i funkcja reverse znacznie ułatwiają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy odszuka się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero.

  Dzięki wielkiej objętości dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, żeby powierzchnia blatu pozostała za każdym razem czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli radować się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze.

  Juiceo to także: komfortowe mycie wyjmowanych części w zmywarce i szykowna forma, zachęcająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz niemało zdrowych korzyści! Podstawowe informacje: Więcej soku, więcej wartości odżywczych technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną liczba soku, przy małej ilości pozostałego miąższu.

  równocześnie w trakcie wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, barwy i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw. Prosta obsługa - Prosta regulacja Jedna, stała prędkość pracy oraz funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, powodują, iż obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

  Sok taki, jak lubisz! Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego ilość w soku: dużo, trochę albo zero. Wygoda - pokaźne pojemniki Dzięki sporej obszerności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, by opróżnić naczynia.

  parametry: Body materiał: Plastic, Szczoteczka do mycia, Materiał: Plastic & Stainless steel, ilość filtrów: 1, Średnica podajnika: 45 mm, Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu, objętość dzbanka: 0,8 l, Zewnętrzny pojemnik na miąższ, prędkość obrotów (rpm): 80, Bezpośrednie serwowanie - prosto do szklanki, Regulacja szybkości: 1 + FUNKCJA REVERSE, Przepisy: BRAK, Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe Removable parts, Moc: 150, odcienie: CZARNO-CZERWONY, pojemność pojemnika na miąższ: 0,8 l.Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka wolnoobrotowa najlepsza?


Najlepsza sokowirówka wolnoobrotowa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka wolnoobrotowa w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze sokowirówki – Zestawienie na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek wolnoobrotowych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych sokowirówek do owoców i warzyw.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka wolnoobrotowa opinie,
 • dobra sokowirówka wolnoobrotowa cena,
 • sokowirówka wolnoobrotowa ranking,
 • sokowirówka wolnoobrotowa jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...