Najlepsze sokowirówki Robot Coupe w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek Robot Coupe


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych sokowirówek Robot Coupe. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek Robot Coupe,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do warzyw i owoców.

Jakie sokowirówki Robot Coupe najlepiej wybrać? Ranking na luty 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki Robot Coupe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking sokowirówek Robot Coupe, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Sokowirówka J80 ULTRA ☆

Sokowirówka J80 ULTRA Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka J80 ULTRA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Robot Coupe
 • Nazwa produktu: Sokowirówka J80 ULTRA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Stan: nowy Sokowirówka firmy Robot Coupe przeznaczona do przygotowania świeżych soków owocowych i warzywnych. Równocześnie obudowa silnika jak i kosz są tworzone ze stali rdzoodpornej- gwarantuje to pokaźniejszą wytrzymałość i przystępne utrzymanie towaru w czystości.

  Sokowirówka posiada obracany kranik uniemożliwiający kapaniu soku po napełnieniu szklanki. Kranik można ustawić w pozycji pionowej- ułatwi to nalewanie soku prostu do dzbanka/szklanki. Pojemnik na odpadki ma dużą objętość - aż 6,5 l.

  znakomicie daje się umieścić pod otworem wylotowym pokrywy w celu uniknięcia zabrudzenia powierzchni roboczych. Dzięki systemowi automatycznego otworu wsadowego sokowirówka ma możliwość ciągłego podania owoców i warzyw o średnicy do 7,9 cm.

  Oznacza to, że sokowirówka sama "wciąga" owoce - nie jest potrzebne użytkowanie popychacza. Można zatem ekspresowo i bez wysiłku przygotować obszerne ilości perfekcyjnych soków. Sokowirówka posiada przemysłowy silnik asynchroniczny o dużej mocy i wytrzymałości - pracuje z prędkością 3 000 obrotów na minutę co uniemożliwia utlenianiu się soków.

  Silnik jest nad wyraz cichy, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać go przy klientach. Silniki asynchroniczne, dzięki swej unikatowej trwałości i bezusterkowości, nadają się do intensywnej eksploatacji.

  Ustawiane są na łożyskach kulkowych, co gwarantuje cichą pracę i likwiduje drgania. Wał napędowy silników asynchroniczny jest produkowany ze stali rdzoodpornej. Artykuł przeznaczony do pracy w barach, pubach, kawiarniach, restauracjach, hotelach, a także w żywieniu zbiorowym.

  Sokowirówka J 80 Ultra jest stanowczo polecana do wyciskania soku z ananasów, buraków, selerów, jabłek, ogórków, marchwi, melonów, pomidorów, pomarańczy, winogron itp. Owoce z twardą skórką (ananasy, cytrusy, banany itp).

  trzeba uprzednio obrać.


☆ Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe ☆

Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Robot Coupe
 • Nazwa produktu: Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Sokowirówka J 100 marki Robot Coupe przeznaczona do przygotowania świeżych soków owocowych i warzywnych. Równocześnie pokrywa silnika jak i kosz są wykonane ze stali rdzoodpornej - zagwarantuje to pokaźniejszą solidność i nietrudne utrzymanie produktu w czystości. Sokowirówka przystosowana do intensywnego użytku. Sokowirówka posiada obracany kranik zapobiegający kapaniu soku po napełnieniu szklanki. Kranik można ustawić w pozycji pionowej- ułatwi to nalewanie soku prostu do dzbanka/szklanki. Pojemnik na odpadki ma dużą pojemność - aż 6,5 l. Perfekcyjnie daje się umieścić pod otworem wylotowym pokrywy w celu uniknięcia zabrudzenia powierzchni roboczych. Dzięki systemowi samoczynnego otworu wsadowego sokowirówka ma możliwość ciągłego podania owoców i warzyw o średnicy do 7,9 cm. Oznacza to, że sokowirówka sama "wciąga" owoce - nie jest niezbędne używanie popychacza. Można zatem prędko i bez wysiłku przygotować duże ilości świetnych soków. Sokowirówka ma przemysłowy silnik asynchroniczny o sporej mocy i wytrzymałości - pracuje z szybkością 3 000 obrotów na minutę co zapobiega utlenianiu się soków. Silnik jest bardzo cichy, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać go przy klientach. Silniki asynchroniczne, dzięki swej wyjątkowej trwałości i niezawodności, nadają się do intensywnej eksploatacji. Ustawiane są na łożyskach kulkowych, co zapewnia cichą pracę i eliminuje drgania. Wał napędowy silników asynchroniczny jest stworzony ze stali nierdzewnej. Artykuł przeznaczony do pracy w barach, pubach, kawiarniach, restauracjach, hotelach, a także w żywieniu zbiorowym. Sokowirówka J 100 Ultra jest niezwykle sugerowana do wyciskania soku z ananasów, buraków, selerów, jabłek, ogórków, marchwi, melonów, pomidorów, pomarańczy, winogron itp. Owoce z twardą skórką (ananasy, cytrusy, banany itp). Trzeba uprzednio obrać.


Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki Robot Coupe – Ranking na luty 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki Robot Coupe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich sokowirówek Robot Coupe jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sokowirówka J80 ULTRA ☆

Sokowirówka J80 ULTRA Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka J80 ULTRA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Robot Coupe
 • Nazwa produktu: Sokowirówka J80 ULTRA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:

  Stan: nowy Sokowirówka marki Robot Coupe dedykowana do przygotowania świeżych soków owocowych i warzywnych. Równocześnie obudowa silnika jak i kosz są produkowane ze stali rdzoodpornej- zapewnia to większą wytrzymałość i nieskomplikowane utrzymanie produktu w czystości.

  Sokowirówka posiada obracany kranik zapobiegający kapaniu soku po napełnieniu szklanki. Kranik można ustawić w pozycji pionowej- ułatwi to nalewanie soku prostu do dzbanka/szklanki. Pojemnik na odpadki ma dużą objętość - aż 6,5 l.

  nieprzeciętnie daje się umieścić pod otworem wylotowym pokrywy w celu uniknięcia zabrudzenia powierzchni roboczych. Dzięki systemowi samoczynnego otworu wsadowego sokowirówka ma możliwość ciągłego podania owoców i warzyw o średnicy do 7,9 cm.

  Oznacza to, iż sokowirówka sama "wciąga" owoce - nie jest konieczne stosowanie popychacza. Można zatem szybko i bez wysiłku przygotować znaczne ilości nadzwyczajnych soków. Sokowirówka ma przemysłowy silnik asynchroniczny o pokaźnej mocy i wytrzymałości - pracuje z prędkością 3 000 obrotów na minutę co uniemożliwia utlenianiu się soków.

  Silnik jest szczególnie cichy, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać go przy klientach. Silniki asynchroniczne, dzięki swej nieszablonowej trwałości i bezawaryjności, nadają się do intensywnej eksploatacji.

  Ustawiane są na łożyskach kulkowych, co zagwarantuje cichą pracę i likwiduje drgania. Wał napędowy silników asynchroniczny jest wytworzony ze stali rdzoodpornej. Artykuł asygnowany do pracy w barach, pubach, kawiarniach, restauracjach, hotelach i w żywieniu zbiorowym.

  Sokowirówka J 80 Ultra jest szczególnie sugerowana do wyciskania soku z ananasów, buraków, selerów, jabłek, ogórków, marchwi, melonów, pomidorów, pomarańczy, winogron itp. Owoce z twardą skórką (ananasy, cytrusy, banany itp).

  trzeba uprzednio obrać.


☆ Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe ☆

Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Robot Coupe
 • Nazwa produktu: Sokowirówka j 100 ultra marki Robot coupe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Sokowirówka J 100 marki Robot Coupe dedykowana do przygotowania świeżych soków owocowych i warzywnych. Jednocześnie pokrywa silnika jak i kosz są wykonane ze stali nierdzewnej - gwarantuje to większą odporność i proste utrzymanie artykułu w czystości. Sokowirówka przypasowana do intensywnego stosowania. Sokowirówka ma obracany kranik uniemożliwiający kapaniu soku po napełnieniu szklanki. Kranik można ustawić w pozycji pionowej- ułatwi to nalewanie soku prostu do dzbanka/szklanki. Pojemnik na odpadki ma dużą objętość - aż 6,5 l. Perfekcyjnie daje się umieścić pod otworem wylotowym pokrywy w celu uniknięcia zabrudzenia powierzchni roboczych. Dzięki systemowi automatycznego otworu wsadowego sokowirówka ma możliwość ciągłego podania owoców i warzyw o średnicy do 7,9 cm. Oznacza to, iż sokowirówka sama "wciąga" owoce - nie jest potrzebne stosowanie popychacza. Można zatem momentalnie i bez wysiłku przygotować obfite ilości rewelacyjnych soków. Sokowirówka posiada przemysłowy silnik asynchroniczny o dużej mocy i wytrzymałości - pracuje z szybkością 3 000 obrotów na minutę co zapobiega utlenianiu się soków. Silnik jest niezwykle cichy, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go przy klientach. Silniki asynchroniczne, dzięki swojej unikatowej trwałości i bezawaryjności, nadają się do intensywnej eksploatacji. Ustawiane są na łożyskach kulkowych, co gwarantuje cichą pracę i likwiduje drgania. Wał napędowy silników asynchroniczny jest wytwarzany ze stali nierdzewnej. Towar asygnowany do pracy w barach, pubach, kawiarniach, restauracjach, hotelach oraz w żywieniu zbiorowym. Sokowirówka J 100 Ultra jest stanowczo polecana do wyciskania soku z ananasów, buraków, selerów, jabłek, ogórków, marchwi, melonów, pomidorów, pomarańczy, winogron itp. Owoce z twardą skórką (ananasy, cytrusy, banany itp). Trzeba uprzednio obrać.


Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka Robot Coupe najlepsza?


Najlepsza sokowirówka Robot Coupe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka Robot Coupe w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze sokowirówki – TOP5 na luty 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek Robot Coupe nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych sokowirówek do warzyw i owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka Robot Coupe opinie,
 • dobra sokowirówka Robot Coupe cena,
 • sokowirówka Robot Coupe ranking,
 • sokowirówka Robot Coupe jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...