Najlepsze sokowirówki Hyundai w rankingach. Jakie modele w TOP10?

Atptc.com / Rankingi sprzętu biurowego / Sokowirówki do domu, biura i gastronomii / Ranking sokowirówek Hyundai


Pomagamy w wyborze dobrych sokowirówek Hyundai. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek Hyundai,
 • TOP5 chętnie kupowanych sokowirówek do warzyw i owoców.

Jakie sokowirówki Hyundai najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane sokowirówki Hyundai, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking sokowirówek Hyundai, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Sokowirówka je337 marki Hyundai ☆

Sokowirówka je337 marki Hyundai Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka je337 marki Hyundai - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hyundai
 • Nazwa produktu: Sokowirówka je337 marki Hyundai
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Zdrowy styl życia to w dzisiejszych czasach nic niełatwego! bardzo, jeżeli masz pod ręką tak zręcznego pomocnika, jakim jest sokowirówka Hyundai JE337II, z którą wydobędziesz z owoców wszystkie witaminy, dopełnisz energię i dostarczysz dla ciała nową siłę do codziennego życia.

  produktywny silnik z mocą pobieraną 400 W i ruchem wstecznym obrobi szeroką gamę owoców i warzyw a moc sam sobie reguluje według twardości obrabianego kawałka. Sokowirówka proponuje dwie prędkości – I niską i II wysoką przy zakresie 9000 – 13000 obrotów za minutę.

  spory otwór o średnicy 65 mm umożliwi przetwarzać i większe części. Sok potem wycieka do naczynia o objętości 450 ml a odpad spada do naczynia o pojemności 1,3 l. Naczynie do soku dodatkowo funkcjonalne wieczko, dzięki któremu lepiej przechowuje się w lodówce. Sokowirówka jest zaopatrzona w dobrej jakości sitko ze stali nierdzewnej, integrowany separator piany, mocny ubijak i poręczną szczoteczkę czyszczącą.

  Przyrząd łatwo się składa i czyści, ponieważ poszczególne części można myć w zmywarce do naczyń. Bezpiecznik przeciwko przeciążeniu i odcinający system bezpieczeństwa ochroni równocześnie ciebie, jak i przyrząd przed niewłaściwą manipulacją, zniszczeniem lub zniszczeniem przyrządu.


Podobne zestawienia:


Najtańsze sokowirówki Hyundai – Ranking na grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze sokowirówki Hyundai, wraz z ich charakterystyką oraz danymi technicznymi. Ranking bardzo tanich sokowirówek Hyundai jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sokowirówka je337 marki Hyundai ☆

Sokowirówka je337 marki Hyundai Najniższa Cena Online

☆ Sokowirówka je337 marki Hyundai - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis sokowirówki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hyundai
 • Nazwa produktu: Sokowirówka je337 marki Hyundai
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Sokowirówki dla domu i biznesu
 • Charakterystyka / Opis sokowirówki:
  Zdrowy fason życia to w dzisiejszych czasach nic skomplikowanego! szczególnie, jeżeli masz pod ręką tak zręcznego pomocnika, jakim jest sokowirówka Hyundai JE337II, z którą wydobędziesz z owoców wszystkie witaminy, dopełnisz energię i dostarczysz dla ciała nową siłę do codziennego życia.

  skuteczny silnik z mocą pobieraną 400 W i ruchem wstecznym obrobi szeroką gamę owoców i warzyw a moc sam sobie reguluje według twardości obrabianego kawałka. Sokowirówka proponuje dwie szybkości – I niską i II wysoką przy zakresie 9000 – 13000 obrotów za minutę.

  szeroki otwór o średnicy 65 mm umożliwi przetwarzać i większe części. Sok potem wycieka do naczynia o pojemności 450 ml a odpad spada do naczynia o pojemności 1,3 l. Naczynie do soku ponadto praktyczne wieczko, dzięki któremu lepiej przechowuje się w lodówce. Sokowirówka jest zaopatrzona w dobrej jakości sitko ze stali nierdzewnej, integrowany separator piany, solidny ubijak i poręczną szczoteczkę czyszczącą.

  Przyrząd łatwo się składa i czyści, ponieważ poszczególne części można myć w zmywarce do naczyń. Bezpiecznik przeciwko przeciążeniu i odcinający system bezpieczeństwa ochroni zarówno ciebie, jak i przyrząd przed niewłaściwą manipulacją, uszkodzeniem albo uszkodzeniem przyrządu.


Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka Hyundai najlepsza?


Najlepsza sokowirówka Hyundai w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza sokowirówka Hyundai w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre sokowirówki – TOP5 na grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji sokowirówek Hyundai nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych sokowirówek do warzyw i owoców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka sokowirówka Hyundai opinie,
 • dobra sokowirówka Hyundai cena,
 • sokowirówka Hyundai ranking,
 • sokowirówka Hyundai jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...